XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 168 utakmica za dan
Sreda, 12 Maj 2010

Fudbal

Sloga (P)
Požega
3 : 0
Vujić voda
Valjevo
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 1
FAP
Priboj
Mačva
Šabac
1 : 0
Rudar (K)
Kostolac
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 1
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Budućnost (V)
Valjevo
3 : 1
Sloboda (U)
Užice
Radnik
Surdulica
2 : 3
Svrljig
Svrljig
Timok
Zaječar
1 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Sinđelić
Niš
4 : 3
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Dubočica
Leskovac
3 : 3
Car Konstantin
Niš
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 2
Kopaonik
Brus
Spartak (D)
Debeljača
2 : 1
Metalac AV
Futog
Big Bul
Bačinci
3 : 0
Vršac
Vršac
Sloga (T)
Temerin
2 : 0
Dolina
Padina
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 1
Palić
Palić
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Donji Srem
Pećinci
Senta
Senta
3 : 1
Veternik Viskol
Veternik
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Tekstilac Ites
Odžaci
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
Srem
Jakovo
6 : 1
Grafičar
Beograd
Resnik
Resnik
3 : 4
BASK
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Hajduk
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
2 : 2
Sindjelić
Beograd
Beograd
Beograd
0 : 0
Voždovac
Beograd
Palilulac
Krnjača
4 : 3
Dorćol
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
0 : 0
Železničar (BV)
Bara Venecija
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Sopot
Sopot
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Prijevor
Prijevor
Orlovac
Mrčajevci
2 : 3
Polet (LJ)
Ljubić
Slavija (K)
Kragujevac
3 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Bane
Raška
4 : 1
Mladost (O)
Oplanići
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Krušik
Valjevo
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Sloga (S)
Sjenica
5 : 2
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Jadar (S)
Stupnica
1 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Osečina
Osečina
2 : 1
Radnički Zorka
Šabac
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 0
Loznica
Loznica
Ribnica
Mionica
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Jedinstvo Putevi
Užice
5 : 0
Radnički (K)
Koceljeva
Selevac
Selevac
1 : 5
Seljak
Mihajlovac
Homoljac
Žagubica
1 : 3
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Zvižd
Kučevo
3 : 0
Borac
Žabari
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Gruža
Gruža
Sloga (B)
Batočina
5 : 6
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Šapine
Šapine
2 : 3
Železničar Inon
Požarevac
Obilić (Ž)
Živica
3 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Vrbovac
Vrbovac
4 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 1
Radnik
Stari Tamiš
Vojvodina
Novo Miloševo
5 : 2
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Polet (N)
Nakovo
2 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Radnički (B)
Bajmok
2 : 1
Borac
Starčevo
Obilić
Novi Kneževac
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Bačka (P)
Pačir
1 : 0
BAK
Bela Crkva
Dinamo
Pančevo
3 : 1
Jedinstvo
Novi Bečej
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
0 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Ljukovo
Ljukovo
6 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
Sloven
Ruma
Jugović
Kać
1 : 0
Borac
Novi Sad
ŽAK
Sombor
1 : 2
Solunac
Rastina
Mladost
Turija
1 : 1
Radnički (I)
Irig
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Hajduk
Šimanovci
Index
Novi Sad
1 : 2
Šajkaš
Kovilj
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
0 : 0
Cement
Beočin
1. Maj Agroruma
Ruma
0 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
Budućnost (D)
Dobanovci
0 : 2
Slavija
Beograd
Lasta
Beograd
2 : 3
Lokomotiva
Beograd
Trudbenik
Beograd
1 : 2
Žarkovo
Beograd
Poštar
Beograd
0 : 2
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 5
GSP Polet
Beograd
Vinča
Vinča
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Turbina
Beograd
1 : 0
PKB
Padinska skela
Milutinac
Zemun
3 : 1
IMT
Beograd
Dragačevo
Guča
7 : 1
Gorušica
Viča
GP Zlatibor
Užice
4 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Polet
Rasna
1 : 0
Jasen
Brodarevo
Crnokosa
Kosjerić
4 : 0
Lazarica
Prilipac
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 4
Zlatibor voda
Gostilje
Omladinac
Zdravčići
1 : 2
Savinac
Visibaba
Železničar
Požega
8 : 1
Sečica
Seča reka
Zlatibor (Č)
Čajetina
4 : 1
Budućnost
Arilje
Perućac
Perućac
0 : 1
Luna Avijatičar
Vranjani
Jedinstvo
Kalenić
9 : 1
Arilje
Arilje
Borac (Lj)
Ljuljaci
3 : 2
Banja
Banja
Šumadinac (B)
Brzan
5 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Karađorđe (T)
Topola
1 : 4
Lokomotiva
Lapovo
Šumadija
Toponica
0 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Junkovac
Junkovac
3 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Borac (P)
Pajsijevići
5 : 1
Marjan
Knić
Partizan (D)
Darosava
3 : 1
Karađorđe (R)
Rača
Bare
Bare
3 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Rad
Merošina
1 : 0
Naša krila
Belotinac
Mladost (O)
Orljane
8 : 1
Bukovik
Razanj
Moravica
Subotinac
9 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Omladinac
Malošište
1 : 3
Radnički
Čapljinac
Rutevac
Rutevac
2 : 0
Morava
Žitkovac
Mladost (B)
Batušinac
2 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Knežica
Knežica
1 : 0
Borac
Azbresnica
Levosoje
Levosoje
3 : 0
Alakince
Alakince
Mladost
Suvojnica
2 : 3
Hajduk
Preševo
Napredak
Surdulica
0 : 3
Železničar (VB)
Vranjska banja
Trešnjevka
Lopardince
1 : 2
Čelik
Belo polje
Vihor
Zbevac
3 : 0
Pčinja
Trgovište
Bukuroca
Bukurevac
3 : 0
Polet
Gornji Vrtogoš
Pavlovac
Pavlovac
3 : 0
Zufo
Bujanovac
Zlot
Zlot
7 : 2
BSK
Bukovce
Rajac
Rajac
3 : 4
Miloševo
Miloševo
Proleter
Njegoševo
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
Potisje
Kanjiža
0 : 2
Tavankut
Tavankut
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 0
Krivaja
Krivaja
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Tisa
Adorjan
1 : 0
Preporod
Novi Žednik
AFK
Ada
1 : 0
Bajša
Bajša
Jadran
Feketić
4 : 0
Čantavir
Čantavir
OFK Klek
Klek
1 : 2
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Naftagas (E)
Elemir
7 : 2
Potisje
Knićanin
Borac (Z)
Zrenjanin
5 : 0
ŽAK
Kikinda
Zadrugar
Lazarevo
1 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Begej
Žitište
Bilećanin
Sečanj
6 : 2
Borac (A)
Aleksandrovo
Delija
Mokrin
3 : 0
Vojvodina
Perlez
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Borac (M)
Martinci
Hajduk (V)
Višnjićevo
1 : 0
Hajduk (B)
Beška
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 2
Borac (S)
Surduk
PSK Putinci
Putinci
2 : 4
Sloga Milšped
Krnješevci
Graničar (A)
Adaševci
3 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Graničar (K)
Kuzmin
3 : 0
Jadran
Golubinci
Mladost
Kupinovo
4 : 3
LSK Laćarak
Laćarak
Sloga (E)
Erdevik
3 : 2
Fruškogorac
Kukujevci
Borac (K)
Kozjak
4 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
Crnča
Crnča
1 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Radjevac
Krupanj
3 : 1
Granit
Radalj
Jedinstvo
Zavlaka
1 : 2
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Rudar (B)
Brasina
3 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Velika Reka
Podgaj
4 : 2
Prva iskra
Runjani
Sloga (S)
Straža
8 : 0
Stolice
Krupanj
Milan Orlić
Novo Selo
5 : 1
Jelav
Jelav
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Topoljak
Grabovac
2 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 0
Morava
Medveđa
Sloga
Lozna
6 : 0
Mladost
Mala Drenova
Omladinac
Odžaci
4 : 2
Sloboda
Mijajlovac
Vinogradar
Riljac
5 : 1
Tomako Internacional
Trstenik
MZ Trstenik
Trstenik
1 : 0
Gradina
Pejovac
GAK
Beograd
1 : 12
Brodarac
Novi Beograd
Kapedunum
Beograd
1 : 4
Heroj
Jajinci
Spartak
Subotica
2 : 0
Jerina
Smederevo
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 1
Napredak
Kruševac
Sušica
Kragujevac
3 : 2
Kolibri
Kuršumlija
Mašinac PZP
Niš
7 : 0
Požarevac
Požarevac
Vandini
Zemun
1 : 0
LASK
Lazarevac
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 2
Rad
Beograd
Borac (Č)
Čačak
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd

Košarka

FMP
Železnik
92 : 68
Tamiš
Pančevo
Crvena Zvezda
Beograd
69 : 82
Hemofarm
Vršac
Borac
Čačak
68 : 76
Radnički
Kragujevac
Metalac
Valjevo
57 : 81
Partizan
Beograd