XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 266 utakmica za dan
Nedelja, 28 Mart 2010

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
3 : 2
Javor Habitfarm
Ivanjica
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Dinamo
Vranje
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 0
Indjija
Inđija
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Sloga (P)
Požega
Rudar (K)
Kostolac
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
FAP
Priboj
0 : 0
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Mačva
Šabac
3 : 1
Budućnost (V)
Valjevo
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Timok
Zaječar
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 2
Radnik
Surdulica
Car Konstantin
Niš
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Spartak (D)
Debeljača
0 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
Senta
Senta
3 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
Srem
Jakovo
2 : 0
Beograd
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 0
Resnik
Resnik
Sopot
Sopot
0 : 0
Grafičar
Beograd
Železničar (BV)
Bara Venecija
1 : 3
BASK
Beograd
Prijevor
Prijevor
0 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Pobeda
Beloševac
Orlovac
Mrčajevci
0 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
0 : 6
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Polimlje
Prijepolje
Krušik
Valjevo
3 : 0
Radnički (K)
Koceljeva
Sloga (S)
Sjenica
1 : 5
Jedinstvo Putevi
Užice
Osečina
Osečina
1 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Borac
Žabari
1 : 1
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 0
Železničar Inon
Požarevac
Seljak
Mihajlovac
6 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Homoljac
Žagubica
0 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 4
Vučje
Vučje
Mladost (L)
Lalinac
0 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Bobište
Bobište
3 : 1
Pukovac
Pukovac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Napredak
Aleksinac
Radan
Lebane
3 : 1
Jastrebac (B)
Blace
Trajal
Kruševac
2 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Ozren
Sokobanja
Temnić
Varvarin
2 : 1
Trgovački
Jagodina
Borac
Bivolje
2 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Borac
Starčevo
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Polet (N)
Nakovo
1 : 2
Dinamo
Pančevo
Radnički (B)
Bajmok
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
Borac
Novi Sad
2 : 0
Šajkaš
Kovilj
Ljukovo
Ljukovo
0 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
ŽAK
Sombor
2 : 1
Index
Novi Sad
Mladost
Turija
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Žarkovo
Beograd
3 : 0
GSP Polet
Beograd
Slavija
Beograd
0 : 0
PKB
Padinska skela
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
2 : 0
IMT
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
2 : 0
Milutinac
Zemun
Lasta
Beograd
0 : 0
Turbina
Beograd
Poštar
Beograd
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Morava
Sirča
3 : 3
Braća Vuković
Lađevci
Radnički
Kovači
4 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Borac (A)
Adrani
1 : 0
Mataruge
Mataruge
Borac (V)
Vraneši
0 : 3
Magnohrom
Kraljevo
Jedinstvo
Godačica
0 : 3
Radnik
Ušće
Tutin
Tutin
1 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Rudar
Baljevac
4 : 0
Napredak
Gračac
Dragačevo
Guča
4 : 1
Napredak (K)
Kačulice
Rudar
Bresnica
1 : 1
Mladost (P)
Preljina
Velereč 94
Velereč
0 : 2
Autoprevoz
Čačak
Jedinstvo (K)
Konjevići
6 : 4
Spartak
Trnava
Šumadija
Brdjani
0 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Napredak (S)
Svračkovci
3 : 0
Miokovci
Miokovci
Jedinstvo (P)
Puhovo
3 : 0
Gorušica
Viča
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
1 : 1
Slatina
Slatina
Omladinac
Zdravčići
3 : 3
Višesava
Bajina Bašta
Železničar
Požega
4 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Perućac
Perućac
0 : 1
Polet
Rasna
Jedinstvo
Kalenić
1 : 0
GP Zlatibor
Užice
Arilje
Arilje
1 : 3
Jasen
Brodarevo
Sečica
Seča reka
1 : 2
Savinac
Visibaba
Ribnikar
Pecka
4 : 0
Rajac
Kadina Luka
Brežđe
Brežđe
2 : 0
Brezovica
Brezovica
Mladi radnik
Valjevo
1 : 1
Banjani
Banjani
Tešnjar
Valjevo
0 : 2
Kačer
Belanovica
Tulari
Tulari
1 : 2
Vrujci
Gornja Toplica
Sovljak
Sovljak
4 : 0
ZSK
Valjevo
Napredak
Markovac
1 : 0
Šumadija
Azanja
Mladi radnik
Radinac
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Udarnik
Lozovik
2 : 1
Omladinac
Rakinac
Železničar (S)
Smederevo
6 : 1
Sloga
Miloševac
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 0
Železničar (K)
Kusadak
Sloboda
Lipe
0 : 1
Drugovac
Drugovac
Budućnost
Ratari
2 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Junkovac
Junkovac
1 : 1
Banja
Banja
Borac (P)
Pajsijevići
3 : 2
Šumadija
Toponica
Partizan (D)
Darosava
2 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Bare
Bare
0 : 1
Šumadinac (B)
Brzan
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Sloga (D)
Drmno
5 : 0
Polet (A)
Aleksandrovac
Sloga (B)
Burovac
1 : 2
Vihor
Маljurevac
Beli Orao
Bradarac
2 : 1
Sloga (K)
Kasidol
Bata Bulić
Bistrica
2 : 1
Borac
Veliko Laole
Napredak (VC)
Veliko Crniće
0 : 3
Mlava
Malo Laole
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 2
Crni Vrh
Miljević
Napredak (N)
Nabrđe
5 : 6
Dunavac
Kisiljevo
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 5
Radnički (T)
Trupale
Delijski Vis
Niš
2 : 1
Vrtište
Vrtište
Vulkan
Brenica
3 : 2
Proleter (M)
Mezgraja
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 1
Morava (Č)
Čokot
OFK Niš
Niš
0 : 0
Mramor
Mramor
Budućnost (PK)
Prva Kutina
1 : 0
Čegar
Donji Matejevac
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 2
Bukovik
Razanj
Morava
Žitkovac
2 : 5
Rasovača
Rasovača
Radnički
Čapljinac
4 : 2
Jedinstvo
Bobovište
Bukuroca
Bukurevac
1 : 1
Trešnjevka
Lopardince
Zufo
Bujanovac
2 : 4
Mladost
Suvojnica
Polet
Gornji Vrtogoš
2 : 0
Levosoje
Levosoje
Železničar (VB)
Vranjska banja
1 : 2
Hajduk
Preševo
Dragoš
Pirot
0 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Jedinstvo (P)
Pirot
6 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
Padež
Petrovac
1 : 1
Borac
Barje Čiflik
Rajac
Rajac
4 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 0
Sloga
Kobišnica
Majdanpek
Majdanpek
8 : 0
Ključ
Podvrška
Brodoremont
Kladovo
4 : 0
Dunav
Prahovo
BSK
Bukovce
0 : 3
Radnički
Klokočevac
Slatina (N)
Negotin
1 : 1
Poreč
Donji milanovac
Bačka (M)
Mol
2 : 0
Krivaja
Krivaja
Tavankut
Tavankut
0 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Proleter
Njegoševo
1 : 1
Čantavir
Čantavir
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Tisa
Adorjan
Polet
Izbište
2 : 2
Vulturul
Grebenac
Tempo
Sefkerin
0 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Partizan (G)
Gaj
Radnički (B)
Baranda
1 : 0
Borac
Veliko Središte
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
0 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
ŽAK
Kikinda
0 : 0
Naftagas (B)
Boka
Potisje
Knićanin
2 : 0
Vojvodina
Perlez
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 0
Delija
Mokrin
Zadrugar
Lazarevo
4 : 0
Krajina
Krajišnik
Graničar
Riđica
1 : 0
Borac
Bački Gračac
Kula
Kula
0 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Omladinac (D)
Deronje
2 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
PIK
Prigrevica
2 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Lipar
Lipar
0 : 5
Crvenka
Crvenka
Hercegovac
Gajdobra
4 : 1
Omladinac (S)
Stepanovićevo
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Jedinstvo (R)
Rumenka
3 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 2
Srbobran
Srbobran
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Sremac
Čerević
2 : 1
Slavija (NS)
Novi Sad
Graničar (A)
Adaševci
2 : 0
Borac (M)
Martinci
Graničar (K)
Kuzmin
3 : 3
PSK Putinci
Putinci
Mladost
Kupinovo
2 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Fruškogorac
Kukujevci
0 : 1
Dunav
Stari Banovci
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 1
Hajduk (B)
Beška
Jadran
Golubinci
0 : 2
Borac (S)
Surduk
Vrnjci
Vrnjci
0 : 2
Grdica
Grdica
Ribnica
Jovac
2 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Šumadija
Šumarice
1 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Olimpik
Novi Pazar
2 : 1
Partizan
Vrba
Tavnik
Tavnik
0 : 2
Polet (R)
Ratina
Granit
Jošanička banja
5 : 0
Mlada krila
Metikoši
Žiča
Žiča
3 : 1
Lazac
Lazac
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 2
Borac (K)
Kozjak
Granit
Radalj
2 : 1
Stolice
Krupanj
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Velika Reka
Podgaj
Jedinstvo
Zavlaka
1 : 3
Rudar (B)
Brasina
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Lukavac
Lukavac
1 : 2
Dupljaj
Dupljaj
Mali korak
Oglađenovac
0 : 4
Zadrugar
Lopatanj
Pričević
Pričević
1 : 4
Gradac
Valjevo
Bokanja
Gorovič
3 : 0
Borac
Kloka
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
Mladi rudar
Bukovik
OFK Šatornja
Šatornja
3 : 0
BSK Belosavci
Belosavci
Sloga
Zagorica
3 : 3
Šumadinac
Stojnik
Jasenica
Božurnja
1 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Mladost (CK)
Crni kao
2 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Crvena zvezda
Miraševac
3 : 0
Kotlenik
Guncati
Sloga (M)
Milatovac
0 : 0
BSK
Borač
ŽSK
Žirovnica
1 : 1
Mladost (R)
Rašković
Rača Popović
Popović
2 : 1
Karađorđe
Vučić
Mladost MG
Saranovo
2 : 0
Omladinac
Donja Rača
Polet
Voluja
2 : 3
Sloga
Dubravica
Desine
Desine
4 : 0
Žitkovica
Žitkovica
Makce
Makce
2 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Jedinstvo
Duboka
3 : 1
Carevac
Carevac
Pionir
Zelenik
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Mladost
Biskuplje
1 : 0
Borac
Zabela
Košava
Kalište
1 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Radnički
Knežica
3 : 2
Omladinac
Mirijevo
Vrelo
Milanovac
2 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Integral
Batuša
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
Mladost
Svinjarevo
1 : 0
Napredak
Toponica
Dragoš
Oreškovica
3 : 2
Rudar
Krepoljin
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 2
Subotica
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 0
Udarnik
Višnjevac
Đurđin TB
Đurđin
1 : 0
Žednik
Stari Žednik
Solid
Subotica
1 : 0
Sever
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
0 : 4
Lokomotiva
Subotica
Mala Bosna
Mala Bosna
0 : 1
Poljoprivrednik
Bikovo
Plavi Dunav
Skorenovac
3 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Unirea
Uzdin
3 : 1
Železničar
Pančevo
Glogonj
Glogonj
2 : 1
Vojvodina
Crepaja
Borac (P)
Pločica
0 : 3
Borac (S)
Sakule
Mladost
Vojlovica
5 : 0
Pobeda
Samoš
Proleter
Mramorak
1 : 2
Omladinac (O)
Opovo
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 4
Kolonija
Kovin
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 3
Jedinstvo
Dubovac
Banat
Dupljaja
2 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Hajduk
Šušara
Dunav
Banatska Palanka
2 : 4
Borac
Vračev Gaj
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
0 : 0
Potporanj
Potporanj
Sloga
Plandište
2 : 2
Vršac United
Vršac
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 3
Dobrica
Dobrica
Vinogradar
Gudurica
1 : 0
Ratar
Kruščica
Mladost
Velika Greda
1 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Železničar (I)
Inđija
9 : 0
Borac
Jarkovci
Sloga
Maradik
2 : 2
Fruškogorac
Krčedin
Polet
Novi Karlovci
1 : 4
Podunavac
Belegiš
Sremac
Vojka
7 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Progorelica
Progorelica
1 : 2
Čibukovac
Kraljevo
Kablar
Kraljevo
1 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Zgodačica
Godačica
1 : 1
Budućnost (S)
Samaila
Omladinac (D)
Drakčići
1 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Zvezda
Čukojevac
1 : 2
Gruža
Vitanovac
Stig (C)
Crljenac
3 : 1
Budućnost
Aljudovo
Stig (MC)
Malo Crniće
6 : 1
Sloga
Veliko Selo
Omladinac
Odžaci
0 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
MZ Trstenik
Trstenik
0 : 3
Topoljak
Grabovac
Gradina
Pejovac
8 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Tomako Internacional
Trstenik
1 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Omladinac
Veliki Mokri Lug
0 : 1
Dunav
Veliko selo
Crvenka
Borča
1 : 1
Heroj
Jajinci
Mladost
Jabučki rit
4 : 0
Mabat
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 3
Zemun
Zemun
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Borac (Č)
Čačak
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Bežanija
Beograd
4 : 3
OFK Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 1
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Zemun
Zemun
1 : 2
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Zemun
Zemun
1 : 0
Morava
Velika Plana
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Napredak
Kruševac
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac

Košarka

Radnički (O)
Obrenovac
76 : 70
Železničar (I)
Inđija
Kraljevo
Kraljevo
20 : 0
Jugobanat
Banatski Karlovac
Play Off
Užice
71 : 54
Šabac
Šabac

Odbojka

Radnički
Kragujevac
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Polufinale
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 1
Vizura
Beograd
Putevi Trendteks
Prijepolje
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Zlatibor (Č)
Čajetina
3 : 2
Tajm
Užice
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Libero
Čačak
3 : 0
Tutin Dalas
Tutin

Rukomet

Nova Pazova
Nova Pazova
27 : 24
Mladost TSK
Temerin
Železnicar Gas Teh
Inđija
28 : 23
Metalac Gornji Milanovac
Gornji Milanovac

Vaterpolo

FTC Aprilia
Budapest
7 : 13
TEVA Vasas
Budapest
Zemun
Zemun
17 : 14
Goč
Vrnjačka Banja
Proleter
Zrenjanin
8 : 6
Bečej 2005
Bečej