XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 193 utakmica za dan
Subota, 24 April 2010

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Jagodina
Jagodina
Spartak Z.V.
Subotica
1 : 0
Rad
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 1
Napredak
Kruševac
Partizan
Beograd
3 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Javor Habitfarm
Ivanjica
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
1 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
Mladost (A)
Apatin
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Indjija
Inđija
Sevojno Point
Sevojno
5 : 1
Bežanija
Beograd
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
Sloga (T)
Trn
Romanija
Pale
0 : 0
Kozara
Gradiška
Famos
Vojkovići
1 : 1
Drina (Z)
Zvornik
Mladost
Gacko
1 : 0
Sloga (D)
Doboj
Proleter
Teslić
3 : 0
Sloboda
Novi Grad
Radnik
Bijeljina
4 : 1
Sutjeska
Foča
Sloga (P)
Požega
0 : 3
Mačva
Šabac
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Vujić voda
Valjevo
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Rudar (K)
Kostolac
Budućnost (V)
Valjevo
0 : 2
Železničar
Lajkovac
Sloboda (U)
Užice
3 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Balkanski
Dimitrovgrad
4 : 1
Župa
Aleksandrovac
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 1
Dubočica
Leskovac
Svrljig
Svrljig
4 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 0
Spartak (D)
Debeljača
Veternik Viskol
Veternik
3 : 0
Radnički (Š)
Šid
Donji Srem
Pećinci
2 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
Vršac
Vršac
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Metalac AV
Futog
2 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Big Bul
Bačinci
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
Dorćol
Beograd
1 : 0
Sopot
Sopot
Voždovac
Beograd
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
BASK
Beograd
3 : 2
Beograd
Beograd
Slavija (K)
Kragujevac
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
Mokra Gora
Zubin Potok
5 : 0
Mladost (O)
Oplanići
Sloga (BB)
Bajina Bašta
6 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Jadar (S)
Stupnica
1 : 3
Krušik
Valjevo
Ribnica
Mionica
1 : 2
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Radnički (K)
Koceljeva
2 : 2
Radnički Zorka
Šabac
Selevac
Selevac
1 : 3
Zvižd
Kučevo
VGSK
Veliko Gradište
2 : 0
Homoljac
Žagubica
Sloga (B)
Batočina
1 : 3
Seljak
Mihajlovac
Vrbovac
Vrbovac
3 : 1
Gruža
Gruža
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 1
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Morava (VH)
Vladičin Han
4 : 1
Napredak
Aleksinac
Sloga (L)
Leskovac
3 : 3
Jastrebac (B)
Blace
Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Bobište
Bobište
Trudbenik
Stalać
2 : 0
Ozren
Sokobanja
Bor
Bor
4 : 0
Trgovački
Jagodina
Morava (Ć)
Ćuprija
0 : 2
Slatina (B)
Bor
SFS Borac
Paraćin
0 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Rudar (B)
Bor
3 : 3
Kablovi
Zaječar
Obilić
Novi Kneževac
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Radnički (Z)
Zrenjanin
5 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Dinamo
Pančevo
1 : 0
Borac
Starčevo
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 1
Sloven
Ruma
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
3 : 0
Solunac
Rastina
1. Maj Agroruma
Ruma
0 : 0
Radnički (I)
Irig
Cement
Beočin
7 : 0
Šajkaš
Kovilj
Trudbenik
Beograd
1 : 3
Budućnost (D)
Dobanovci
Poštar
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
Slavija
Beograd
Vinča
Vinča
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Turbina
Beograd
0 : 0
Žarkovo
Beograd
Milutinac
Zemun
1 : 3
Balkan Mirijevo
Mirijevo
IMT
Beograd
1 : 1
GSP Polet
Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Braća Vuković
Lađevci
2 : 0
Radnik
Ušće
Budućnost
Konarevo
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Slatina
Slatina
5 : 0
Velereč 94
Velereč
Spartak
Trnava
0 : 2
Autoprevoz
Čačak
Budućnost
Arilje
3 : 2
Arilje
Arilje
Zlatibor voda
Gostilje
1 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
Kačer
Belanovica
2 : 0
Rajac
Kadina Luka
Banjani
Banjani
2 : 2
Vrujci
Gornja Toplica
Marjan
Knić
1 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Lokomotiva
Lapovo
1 : 1
Borac (P)
Pajsijevići
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 1
Borac
Veliko Laole
Palilulac
Niš
8 : 0
Morava (Č)
Čokot
Aluminjum
Niš
3 : 1
OFK Niš
Niš
Naša krila
Belotinac
2 : 0
Moravica
Subotinac
Napredak
Surdulica
0 : 3
Levosoje
Levosoje
Trešnjevka
Lopardince
1 : 4
As
Bujanovac
Pavlovac
Pavlovac
3 : 0
Železničar (VB)
Vranjska banja
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 4
Gnjilan
Gnjilan
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 0
Zadrugar
Krupac
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
19 : 0
Padež
Petrovac
Lužnica
Babušnica
2 : 1
Napredak
Izvor
Rudna Glava
Rudna Glava
5 : 2
BSK
Bukovce
Krivelj
Krivelj
1 : 4
Brestovac
Brestovac
Poreč
Donji milanovac
1 : 4
Majdanpek
Majdanpek
Zlot
Zlot
2 : 0
Sloga
Kobišnica
Dunav
Prahovo
0 : 0
Ključ
Podvrška
Potisje
Kanjiža
3 : 2
Bačka (M)
Mol
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 4
Proleter
Njegoševo
Jadran
Feketić
2 : 1
Krivaja
Krivaja
Partizan (U)
Uljma
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Mladost
Omoljica
2 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Begej
Žitište
1 : 3
Delija
Mokrin
Naftagas (E)
Elemir
4 : 3
Borac (Z)
Zrenjanin
Mladost (K)
Kruščić
0 : 0
Polet (S)
Sivac
Borac
Bački Gračac
0 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Stanišić
Stanišić
1 : 2
Kordun
Kljajićevo
Obilić
Zmajevo
3 : 0
Bečej
Bečej
Vrbas
Vrbas
1 : 2
Sremac
Čerević
Tvrdjava
Bač
2 : 2
Borac (Š)
Šajkaš
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 3
Borac (M)
Martinci
Sloga (E)
Erdevik
3 : 1
Sloga Milšped
Krnješevci
Grdica
Grdica
4 : 1
Mlada krila
Metikoši
Stari Jadar
Gornji Dobrić
2 : 1
Sloga (S)
Straža
Gučevo
Banja Koviljača
5 : 0
Rudar (B)
Brasina
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 2
Jedinstvo
Zavlaka
Crnča
Crnča
1 : 0
Radjevac
Krupanj
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 1
Pričević
Pričević
Mladi borac
Vodice
1 : 3
Sloga
Bačinac
Pobeda
Golobok
3 : 0
Budućnost
Vlaški Do
Mramorac
Mramorac
5 : 3
Bašin
Bašin
Glavaš
Glibovac
4 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
Osipaonica
Osipaonica
5 : 1
Borac
Ralja
Budućnost
Mala Krsna
1 : 5
SASK
Saraorci
Proleter
Vranovo
1 : 0
Kolarac
Kolari
Venčani
Venčani
2 : 4
Sloga
Zagorica
Lepenica
Badnjevac
1 : 1
Mladost MG
Saranovo
Žitkovica
Žitkovica
4 : 1
Carevac
Carevac
Đerdap
Golubac
6 : 0
Pionir
Zelenik
Sloboda
Bistrica
0 : 1
Krilaš
Ćovdin
Sloboda
Rasnica
0 : 6
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Sokolac
Bački Sokolac
0 : 3
Slavija
Novo Orahovo
Olimpija
Gunaroš
2 : 0
Napredak
Karađorđevo
Sloboda
Stara Moravica
3 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Čibukovac
Kraljevo
2 : 2
Miločajac
Miločaj
Borac
Klenovnik
3 : 2
Napredak (P)
Poljana
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 2
Napredak
Bubušinac
Krasava
Krasava
4 : 0
Cerova
Cerova
Napredak
Kula
24.04.2010
Stig (MC)
Malo Crniće
Sloga
Veliko Selo
24.04.2010
Stig (C)
Crljenac
BSK
Boževac
24.04.2010
Jedinstvo
Smoljinac
Sloboda
Mijajlovac
2 : 3
Gradina
Pejovac
Jugovići
Bogdanje
3 : 0
Omladinac
Odžaci
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 0
Sloga
Lozna
Mladi proleter
Beograd
2 : 2
Dunav
Veliko selo
Heroj
Jajinci
1 : 1
Mabat
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 2
Sveti Stefan
Slanci
LASK
Lazarevac
0 : 1
Spartak
Subotica
Šabac
Šabac
1 : 2
Vandini
Zemun
Napredak
Kruševac
2 : 0
Sušica
Kragujevac
Ravangrad
Sombor
0 : 2
Novi Bečej
Novi Bečej
Sloga
Zemun
2 : 1
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
Rubin
Mol
0 : 3
Radnički 1919
Zrenjanin
Kikinda
Kikinda
0 : 3
Pančevo
Pančevo
Rad
Beograd
1 : 1
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Čukarički Stankom
Beograd
3 : 1
BSK Borča
Borča
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Rad
Beograd
7 : 0
Timok
Zaječar
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Mačva
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (N)
Niš
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Borac (Č)
Čačak
Partizan
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
Dubočica
Leskovac
1 : 0
Rad
Beograd

Košarka

Hemofarm
Vršac
63 : 64
Partizan
Beograd

Odbojka

VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Novi Sad DDOR
Novi Sad
Bavanište
Bavanište
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
GIK Banat
Klek
1 : 3
Novi Sad DDOR
Novi Sad
Radnički
Kragujevac
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Tajm
Užice
0 : 3
Tutin Dalas
Tutin
Leposavić
Leposavić
3 : 0
Osečina
Osečina

Rukomet

Crvena Zvezda Alumil
Beograd
39 : 29
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Metaloplastika
Šabac
29 : 20
Crvenka
Crvenka
Kolubara
Lazarevac
30 : 26
PKB
Padinska Skela
Priboj
Priboj
23 : 22
Dinamo
Pancevo
Radnički
Kragujevac
35 : 26
Jugović Unimet
Kać
Zaječar
Zaječar
28 : 29
Požarevac
Požarevac
Zlatar
Nova Varoš
10 : 0
Crvena Zvezda
Mokrin
Jagodina
Jagodina
23 : 27
Vranje
Vranje
Dinamo Petrohemija
Pančevo
28 : 32
Crvena Zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
34 : 31
JP Radnički
Novi Beograd
Zaječar
Zaječar
40 : 26
Naisa
Niš
Čačak
Čačak
29 : 28
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Medicinar
Šabac
23 : 30
Kikinda
Kikinda
Pirot
Pirot
0 : 10
Radnički Lepenica
Kragujevac
Proleter Superprotein
Zrenjanin
27 : 22
Železnicar Gas Teh
Inđija

Vaterpolo

Partizan
Beograd
11 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Student
Beograd
7 : 9
ŽAK
Kikinda