XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 156 utakmica za dan
Subota, 8 Maj 2010

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
2 : 3
Rad
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Napredak
Kruševac
Spartak Z.V.
Subotica
0 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
BSK Borča
Borča
0 : 0
Smederevo
Smederevo
Partizan
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Javor Habitfarm
Ivanjica
1 : 1
Borac
Čačak
Kozara
Gradiška
3 : 1
Sloga (T)
Trn
Ljubić
Prnjavor
2 : 2
Drina (Z)
Zvornik
Romanija
Pale
1 : 0
Sloga (D)
Doboj
Famos
Vojkovići
0 : 0
Drina HE
Višegrad
Mladost
Gacko
2 : 0
Sloboda
Novi Grad
BSK
Banja Luka
0 : 1
Sutjeska
Foča
Proleter
Teslić
1 : 0
Radnik
Bijeljina
Sloboda (U)
Užice
4 : 2
Sloga (P)
Požega
Vujić voda
Valjevo
1 : 2
Metalac (K)
Kraljevo
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 1
Kopaonik
Brus
Župa
Aleksandrovac
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Dubočica
Leskovac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 2
Sinđelić
Niš
Svrljig
Svrljig
0 : 1
Timok
Zaječar
Radnički (Š)
Šid
9 : 0
Spartak (D)
Debeljača
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
Veternik Viskol
Veternik
2 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Senta
Senta
Vršac
Vršac
0 : 0
Sloga (T)
Temerin
Metalac AV
Futog
2 : 4
Big Bul
Bačinci
Dorćol
Beograd
0 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Voždovac
Beograd
1 : 2
Palilulac
Krnjača
BASK
Beograd
3 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Mokra Gora
Zubin Potok
8 : 0
Sušica
Kragujevac
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 0
Bane
Raška
Polet (LJ)
Ljubić
3 : 1
Slavija (K)
Kragujevac
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Radnički (K)
Koceljeva
2 : 3
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Loznica
Loznica
1 : 0
Ribnica
Mionica
Radnički Zorka
Šabac
1 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo (V)
Vladimirci
1 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 4
Selevac
Selevac
Gruža
Gruža
1 : 3
Sloga (B)
Batočina
Mladost (M)
Medoševac
3 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Napredak
Aleksinac
0 : 3
Zaplanjac
Gadžin Han
Pusta Reka
Bojnik
3 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Trudbenik
Stalać
3 : 2
Slatina (B)
Bor
Ozren
Sokobanja
4 : 3
Sloga (Ć)
Ćićevac
Bor
Bor
4 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Morava (Ć)
Ćuprija
0 : 2
Đerdap
Kladovo
SFS Borac
Paraćin
2 : 0
Borac
Bivolje
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 0
Rudar (B)
Bor
Radnik
Stari Tamiš
0 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
BAK
Bela Crkva
1 : 4
Dinamo
Pančevo
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 2
Bačka (P)
Pačir
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 1
Radnički (B)
Bajmok
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
3 : 0
Polet (N)
Nakovo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Polet (K)
Karavukovo
3 : 5
Budućnost (M)
Mladenovo
Cement
Beočin
5 : 1
1. Maj Agroruma
Ruma
Šajkaš
Kovilj
1 : 3
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
Solunac
Rastina
7 : 3
Mladost
Turija
Sloven
Ruma
0 : 1
Jugović
Kać
Balkan Mirijevo
Mirijevo
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Trudbenik
Beograd
Slavija
Beograd
3 : 1
Lasta
Beograd
Magnohrom
Kraljevo
4 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 0
Napredak
Gračac
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Tutin
Tutin
Slatina
Slatina
2 : 7
Dragačevo
Guča
Luna Avijatičar
Vranjani
3 : 3
Jedinstvo
Kalenić
Budućnost
Arilje
5 : 0
Perućac
Perućac
Zlatibor voda
Gostilje
4 : 0
Omladinac
Zdravčići
Kačer
Belanovica
0 : 0
ZSK
Valjevo
Banjani
Banjani
4 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Karađorđe (R)
Rača
2 : 0
Bare
Bare
Marjan
Knić
3 : 3
Partizan (D)
Darosava
Lokomotiva
Lapovo
3 : 1
Šumadija
Toponica
Polet (SD)
Suvi Do
2 : 0
Crni Vrh
Miljević
Zadrugar
Osanica
0 : 3
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Palilulac
Niš
0 : 1
Mramor
Mramor
Borac
Azbresnica
2 : 0
Rad
Merošina
Naša krila
Belotinac
4 : 1
Mladost (O)
Orljane
Pčinja
Trgovište
0 : 3
Bukuroca
Bukurevac
Čelik
Belo polje
3 : 0
Vihor
Zbevac
Alakince
Alakince
2 : 1
Mladost
Suvojnica
Prčevac
Pirot
4 : 0
Zadrugar
Krupac
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 1
Borac
Barje Čiflik
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 2
Padež
Petrovac
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
4 : 2
Lužnica
Babušnica
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 3
Brestovac
Brestovac
Krivelj
Krivelj
0 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Poreč
Donji milanovac
3 : 0
Rajac
Rajac
Zlot
Zlot
3 : 0
Dunav
Prahovo
Njegoš
Lovćenac
5 : 2
Potisje
Kanjiža
Partizan (U)
Uljma
3 : 1
Radnički (K)
Kovin
Mladost
Omoljica
1 : 1
Radnički (B)
Baranda
Vojvodina
Perlez
2 : 3
OFK Klek
Klek
Begej
Žitište
3 : 1
Bilećanin
Sečanj
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 0
Krajina
Krajišnik
Radnički
Ratkovo
0 : 3
Kula
Kula
Crvenka
Crvenka
2 : 1
Mladost (K)
Kruščić
Obilić
Zmajevo
2 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Vrbas
Vrbas
4 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Grdica
Grdica
2 : 0
Žiča
Žiča
Stari Jadar
Gornji Dobrić
1 : 2
Rudar (B)
Brasina
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 0
Radjevac
Krupanj
TE Gučevo
Trbušnica
6 : 0
Crnča
Crnča
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 0
Lukavac
Lukavac
Udarnik
Baničina
1 : 0
Sloga
Bačinac
Proleter
Mala Plana
3 : 1
Budućnost
Vlaški Do
Mladi borac
Vodice
8 : 0
Bašin
Bašin
Pobeda
Golobok
3 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
Mramorac
Mramorac
1 : 2
Glavaš
Glibovac
Skobalj
Skobalj
5 : 4
SASK
Saraorci
Osipaonica
Osipaonica
7 : 2
Kolarac
Kolari
Budućnost
Mala Krsna
0 : 3
Sloga
Lugavčina
Venčani
Venčani
0 : 3
Prvi srpski ustanak
Orašac
Lepenica
Badnjevac
1 : 0
Mladost (CK)
Crni kao
Žitkovica
Žitkovica
4 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Sloboda
Bistrica
1 : 2
Rudar
Krepoljin
Sloboda
Rasnica
4 : 4
Provalija
Pirot
Tomislavci
Tomislavci
1 : 1
Mićunovo
Mićunovo
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 0
Gruža
Vitanovac
Čibukovac
Kraljevo
4 : 1
Musina reka
Musina reka
Sloga
Lučica
3 : 0
Borac
Klenovnik
Mlava
Bratinac
7 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
Sloga
Veliko Selo
08.05.2010
Budućnost
Aljudovo
BSK
Boževac
08.05.2010
Stig (MC)
Malo Crniće
Sloboda
Mijajlovac
0 : 3
Vinogradar
Riljac
Mladost
Mala Drenova
1 : 1
Omladinac
Odžaci
Jugovići
Bogdanje
1 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
Mladi proleter
Beograd
3 : 0
Kapedunum
Beograd
Heroj
Jajinci
5 : 0
Olimpija
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
5 : 0
OFK Zvezdara
Beograd
Pančevo
Pančevo
3 : 2
Rubin
Mol
Radnički 1919
Zrenjanin
2 : 4
Sloga
Zemun
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
1 : 1
Ravangrad
Sombor
Novi Bečej
Novi Bečej
9 : 2
Kalemegdan
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 6
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
0 : 1
BSK Borča
Borča
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Zemun
Zemun
Dubočica
Leskovac
2 : 2
Bežanija
Beograd

Rukomet

Bask
Beograd
31 : 34
Požarevac
Požarevac
Zaječar
Zaječar
25 : 25
Crvena Zvezda
Mokrin
Rudar
Kostolac
30 : 25
Mladost TSK
Temerin
Jagodina
Jagodina
27 : 32
Nova Pazova
Nova Pazova
Novi Pazar
Novi Pazar
27 : 27
Napredak
Kruševac
Crvena Zvezda
Beograd
25 : 28
Naisa
Niš
Zaječar
Zaječar
53 : 29
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Radnički Lepenica
Kragujevac
27 : 34
Max Sport
Nova Pazova
Kučevo
Kučevo
45 : 43
Proleter Superprotein
Zrenjanin

Vaterpolo

Partizan
Beograd
17 : 7
CSM Oradea
Oradea

Futsal

Kolubara
Lazarevac
3 : 8
Ekonomac
Kragujevac