XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 105 utakmica za dan
Subota, 12 Jun 2010


Fudbal

Proleter Lasta
Pečenog
2 : 3
Morava
Sirča
12.06.2010 17:30
Proleter Lasta
2 : 3
Morava
Radnički
Kovači
2 : 1
Budućnost
Konarevo
12.06.2010 17:30
Radnički
2 : 1
Budućnost
Borac (A)
Adrani
4 : 1
Braća Vuković
Lađevci
12.06.2010 17:30
Borac (A)
4 : 1
Braća Vuković
Borac (V)
Vraneši
5 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
12.06.2010 17:30
Borac (V)
5 : 0
Goč
Jedinstvo
Godačica
0 : 4
Mataruge
Mataruge
12.06.2010 17:30
Jedinstvo
0 : 4
Mataruge
Karađorđe
Kraljevo
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
12.06.2010 17:30
Karađorđe
2 : 0
Magnohrom
Tutin
Tutin
5 : 0
Radnik
Ušće
12.06.2010 17:30
Tutin
5 : 0
Radnik
Rudar
Baljevac
1 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
12.06.2010 17:30
Rudar
1 : 2
Kraljevo Hajduk
Napredak
Gračac
1 : 3
Ibar
Mataruška Banja
12.06.2010 17:30
Napredak
1 : 3
Ibar
Napredak (K)
Kačulice
3 : 2
Rudar
Bresnica
12.06.2010 17:30
Napredak (K)
3 : 2
Rudar
Velereč 94
Velereč
1 : 1
Dragačevo
Guča
12.06.2010 17:30
Velereč 94
1 : 1
Dragačevo
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 0
Mladost (P)
Preljina
12.06.2010 17:30
Jedinstvo (K)
2 : 0
Mladost (P)
Šumadija
Brdjani
0 : 2
Autoprevoz
Čačak
12.06.2010 17:30
Šumadija
0 : 2
Autoprevoz
Napredak (S)
Svračkovci
7 : 2
Spartak
Trnava
12.06.2010 17:30
Napredak (S)
7 : 2
Spartak
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
12.06.2010 17:30
Jedinstvo (P)
2 : 1
Jedinstvo (GG)
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
4 : 0
Miokovci
Miokovci
12.06.2010 17:30
Omladinac (Z)
4 : 0
Miokovci
Slatina
Slatina
2 : 3
Gorušica
Viča
12.06.2010 17:30
Slatina
2 : 3
Gorušica
Zlatibor voda
Gostilje
4 : 0
Višesava
Bajina Bašta
12.06.2010 17:00
Zlatibor voda
4 : 0
Višesava
Lazarica
Prilipac
2 : 1
Savinac
Visibaba
12.06.2010 17:00
Lazarica
2 : 1
Savinac
Jasen
Brodarevo
2 : 2
Sečica
Seča reka
12.06.2010 17:00
Jasen
2 : 2
Sečica
GP Zlatibor
Užice
3 : 2
Budućnost
Arilje
12.06.2010 17:00
GP Zlatibor
3 : 2
Budućnost
Polet
Rasna
5 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
12.06.2010 17:00
Polet
5 : 0
Luna Avijatičar
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Arilje
Arilje
12.06.2010 17:00
Crnokosa
3 : 0
Arilje
Napredak
Gornja Dobrinja
4 : 3
Jedinstvo
Kalenić
12.06.2010 17:00
Napredak
4 : 3
Jedinstvo
Omladinac
Zdravčići
7 : 1
Perućac
Perućac
12.06.2010 17:00
Omladinac
7 : 1
Perućac
Železničar
Požega
0 : 2
Zlatibor (Č)
Čajetina
12.06.2010 17:00
Železničar
0 : 2
Zlatibor (Č)
Rajac
Kadina Luka
0 : 2
Brežđe
Brežđe
12.06.2010 17:00
Rajac
0 : 2
Brežđe
Mladi radnik
Valjevo
0 : 3
Ribnikar
Pecka
12.06.2010 17:00
Mladi radnik
0 : 3
Ribnikar
Tešnjar
Valjevo
0 : 4
Brezovica
Brezovica
12.06.2010 17:00
Tešnjar
0 : 4
Brezovica
Tulari
Tulari
0 : 1
Banjani
Banjani
12.06.2010 17:00
Tulari
0 : 1
Banjani
Sovljak
Sovljak
3 : 3
Kačer
Belanovica
12.06.2010 17:00
Sovljak
3 : 3
Kačer
Mladost
Vračević
2 : 2
Vrujci
Gornja Toplica
12.06.2010 17:00
Mladost
2 : 2
Vrujci
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 3
ZSK
Valjevo
12.06.2010 17:00
OFK Jabučje
0 : 3
ZSK
Zadrugar
Lajkovac
4 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
12.06.2010 17:00
Zadrugar
4 : 0
Dimitrije Tucović
Polet (A)
Aleksandrovac
3 : 0
Sloga (B)
Burovac
12.06.2010 17:00
Polet (A)
3 : 0
Sloga (B)
Zadrugar
Osanica
3 : 5
Sloga (D)
Drmno
12.06.2010 17:00
Zadrugar
3 : 5
Sloga (D)
Beli Orao
Bradarac
4 : 2
Vihor
Маljurevac
12.06.2010 17:00
Beli Orao
4 : 2
Vihor
Bata Bulić
Bistrica
1 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
12.06.2010 17:00
Bata Bulić
1 : 0
Polet (SD)
Napredak (VC)
Veliko Crniće
0 : 1
Sloga (K)
Kasidol
12.06.2010 17:00
Napredak (VC)
0 : 1
Sloga (K)
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 0
Borac
Veliko Laole
12.06.2010 17:00
Petar Dobrnjac
2 : 0
Borac
Napredak (N)
Nabrđe
2 : 0
Mlava
Malo Laole
12.06.2010 17:00
Napredak (N)
2 : 0
Mlava
Dunavac
Kisiljevo
5 : 2
Crni Vrh
Miljević
12.06.2010 17:00
Dunavac
5 : 2
Crni Vrh
Aluminjum
Niš
1 : 2
Radnički (T)
Trupale
12.06.2010 17:30
Aluminjum
1 : 2
Radnički (T)
Miloševo
Miloševo
9 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
12.06.2010
Miloševo
9 : 2
Rudna Glava
Radnički
Klokočevac
3 : 2
Poreč
Donji milanovac
12.06.2010
Radnički
3 : 2
Poreč
Zlot
Zlot
2 : 2
Slatina (N)
Negotin
12.06.2010
Zlot
2 : 2
Slatina (N)
Dunav
Prahovo
4 : 4
Krivelj
Krivelj
12.06.2010
Dunav
4 : 4
Krivelj
Ključ
Podvrška
3 : 0
BSK
Bukovce
12.06.2010
Ključ
3 : 0
BSK
Sloga
Kobišnica
3 : 0
Brestovac
Brestovac
12.06.2010
Sloga
3 : 0
Brestovac
Rajac
Rajac
0 : 3
Brodoremont
Kladovo
12.06.2010
Rajac
0 : 3
Brodoremont
Nemetali
Donja Bela Reka
0 : 3
Majdanpek
Majdanpek
12.06.2010
Nemetali
0 : 3
Majdanpek
OFK Klek
Klek
0 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
12.06.2010 17:30
OFK Klek
0 : 2
Mladost (L)
ŽAK
Kikinda
2 : 6
Begej
Žitište
12.06.2010 17:30
ŽAK
2 : 6
Begej
Potisje
Knićanin
3 : 6
Borac (A)
Aleksandrovo
12.06.2010 17:30
Potisje
3 : 6
Borac (A)
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 0
Naftagas (B)
Boka
12.06.2010 17:30
Mladost (BD)
2 : 0
Naftagas (B)
Naftagas (E)
Elemir
1 : 0
Vojvodina
Perlez
12.06.2010 17:30
Naftagas (E)
1 : 0
Vojvodina
Borac (Z)
Zrenjanin
2 : 0
Delija
Mokrin
12.06.2010 17:30
Borac (Z)
2 : 0
Delija
Krajina
Krajišnik
1 : 1
Bilećanin
Sečanj
12.06.2010 17:30
Krajina
1 : 1
Bilećanin
Graničar
Riđica
2 : 1
Crvenka
Crvenka
12.06.2010 17:00
Graničar
2 : 1
Crvenka
Rusin
Ruski Krstur
3 : 2
Kordun
Kljajićevo
12.06.2010 17:00
Rusin
3 : 2
Kordun
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Radnički
Ratkovo
12.06.2010 17:00
Zadrugar
3 : 0
Radnički
Polet (S)
Sivac
1 : 2
Lipar
Lipar
12.06.2010 17:00
Polet (S)
1 : 2
Lipar
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 0
PIK Prigrevica
Prigrevica
12.06.2010 17:00
Omladinac (B)
3 : 0
PIK Prigrevica
Mladost (K)
Kruščić
7 : 0
BSK
Bački Brestovac
12.06.2010 17:00
Mladost (K)
7 : 0
BSK
Borac
Bački Gračac
5 : 4
FK Stanišić
Stanišić
12.06.2010 17:00
Borac
5 : 4
FK Stanišić
Kula
Kula
3 : 4
Omladinac (D)
Deronje
12.06.2010 17:00
Kula
3 : 4
Omladinac (D)
Vrnjci
Vrnjci
6 : 1
Lazac
Lazac
12.06.2010
Vrnjci
6 : 1
Lazac
Mlada krila
Metikoši
0 : 2
Žiča
Žiča
12.06.2010
Mlada krila
0 : 2
Žiča
Polet (R)
Ratina
3 : 0
Granit
Jošanička banja
12.06.2010
Polet (R)
3 : 0
Granit
Partizan
Vrba
2 : 5
Tavnik
Tavnik
12.06.2010
Partizan
2 : 5
Tavnik
Mladost (V)
Vrdila
0 : 0
Olimpik
Novi Pazar
12.06.2010
Mladost (V)
0 : 0
Olimpik
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 1
Morava (M)
Mrsać
12.06.2010
Jedinstvo (D)
3 : 1
Morava (M)
Grdica
Grdica
3 : 3
Ribnica
Jovac
12.06.2010
Grdica
3 : 3
Ribnica
Velika Reka
Podgaj
6 : 0
Borac (K)
Kozjak
12.06.2010 18:00
Velika Reka
6 : 0
Borac (K)
Sloga (S)
Straža
5 : 1
Rudar (B)
Brasina
12.06.2010 18:00
Sloga (S)
5 : 1
Rudar (B)
Milan Orlić
Novo Selo
5 : 4
Jedinstvo
Zavlaka
12.06.2010 18:00
Milan Orlić
5 : 4
Jedinstvo
Jelav
Jelav
2 : 5
Radjevac
Krupanj
12.06.2010 18:00
Jelav
2 : 5
Radjevac
Stolice
Krupanj
5 : 3
Crnča
Crnča
12.06.2010 18:00
Stolice
5 : 3
Crnča
Prva iskra
Runjani
2 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
12.06.2010 18:00
Prva iskra
2 : 1
TE Gučevo
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
12.06.2010 18:00
Cer
0 : 0
Gučevo
Stari Jadar
Gornji Dobrić
1 : 2
Granit
Radalj
12.06.2010 18:00
Stari Jadar
1 : 2
Granit
Sloga
Dubravica
4 : 0
Desine
Desine
12.06.2010 17:00
Sloga
4 : 0
Desine
Makce
Makce
3 : 0
Polet
Voluja
12.06.2010 17:00
Makce
3 : 0
Polet
Jedinstvo
Duboka
5 : 1
Žitkovica
Žitkovica
12.06.2010 17:00
Jedinstvo
5 : 1
Žitkovica
Đerdap
Golubac
4 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
12.06.2010 17:00
Đerdap
4 : 1
Pobeda
Pionir
Zelenik
0 : 3
Carevac
Carevac
12.06.2010 17:00
Pionir
0 : 3
Carevac
Borac
Zabela
3 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
12.06.2010 17:00
Borac
3 : 1
Sloga (Ć)
Laolac
Veliko Laole
0 : 3
Košava
Kalište
12.06.2010 17:00
Laolac
0 : 3
Košava
Radnički
Knežica
3 : 0
Sloboda
Bistrica
12.06.2010 17:00
Radnički
3 : 0
Sloboda
Vrelo
Milanovac
1 : 4
Jedinstvo
Kamenovo
12.06.2010 17:00
Vrelo
1 : 4
Jedinstvo
Integral
Batuša
3 : 0
Omladinac
Mirijevo
12.06.2010 17:00
Integral
3 : 0
Omladinac
Mladost
Svinjarevo
3 : 1
Zadrugar
Tabanovac
12.06.2010 17:00
Mladost
3 : 1
Zadrugar
Dragoš
Oreškovica
3 : 2
Krilaš
Ćovdin
12.06.2010 17:00
Dragoš
3 : 2
Krilaš
Rudar
Krepoljin
4 : 2
Napredak
Toponica
12.06.2010 17:00
Rudar
4 : 2
Napredak
Vojvodina
Bašaid
3 : 0
Jedinstvo
Bočar
12.06.2010
Vojvodina
3 : 0
Jedinstvo
Crvena Zvezda
Rusko Selo
5 : 2
2. Oktobar
Kumane
12.06.2010
Crvena Zvezda
5 : 2
2. Oktobar
Napredak
Banatska Topola
1 : 2
Borac
Iđoš
12.06.2010
Napredak
1 : 2
Borac
Sloboda
Mijajlovac
0 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
12.06.2010
Sloboda
0 : 3
Beli Orlovi
Mladost
Mala Drenova
0 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
12.06.2010
Mladost
0 : 1
Stara Čaršija
Brodarac
Novi Beograd
6 : 1
Omladinac
Veliki Mokri Lug
12.06.2010 17:30
Brodarac
6 : 1
Omladinac
OFK Zvezdara
Beograd
1 : 3
Mabat
Beograd
12.06.2010 11:00
OFK Zvezdara
1 : 3
Mabat
GAK
Beograd
3 : 1
Kapedunum
Beograd
12.06.2010 17:30
GAK
3 : 1
Kapedunum
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
3 : 0
Pančevo
Pančevo
12.06.2010
ŽFK Fruškogorac
3 : 0
Pančevo
Novi Bečej
Novi Bečej
12.06.2010
Kikinda
Kikinda
12.06.2010
Novi Bečej
:
Kikinda
Kalemegdan
Beograd
1 : 0
Rubin
Mol
12.06.2010
Kalemegdan
1 : 0
Rubin