XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 289 utakmica za dan
Nedelja, 25 Oktobar 2009

Fudbal

Rad
Beograd
2 : 3
Partizan
Beograd
Dinamo
Vranje
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Bežanija
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Mladost (L)
Lučani
2 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
8 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Kopaonik
Brus
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 2
Car Konstantin
Niš
Radnik
Surdulica
3 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Radnički (P)
Pirot
4 : 1
Svrljig
Svrljig
Dolina
Padina
3 : 1
Sloga (T)
Temerin
Palić
Palić
5 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Grafičar
Beograd
1 : 3
Srem
Jakovo
Hajduk
Beograd
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Sindjelić
Beograd
2 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Železničar (BV)
Bara Venecija
0 : 4
Šumadija
Jagnjilo
Sopot
Sopot
0 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Polet (T)
Trbušani
Prijevor
Prijevor
0 : 0
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Polet (LJ)
Ljubić
3 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Mladost (O)
Oplanići
4 : 2
Bane
Raška
Pobeda
Beloševac
2 : 0
Sušica
Kragujevac
Zlatar
Nova Varoš
0 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
1 : 2
Jadar (S)
Stupnica
Polimlje
Prijepolje
4 : 0
Ribnica
Mionica
Radnički (K)
Koceljeva
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Seljak
Mihajlovac
7 : 1
Selevac
Selevac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 1
Homoljac
Žagubica
Borac
Žabari
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Crvena zvezda (S)
Suvodol
1 : 3
Sloga (B)
Batočina
Železničar Inon
Požarevac
1 : 3
Šapine
Šapine
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 1
Obilić (Ž)
Živica
Mladost (L)
Lalinac
1 : 2
Mladost (M)
Medoševac
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 1
Radan
Lebane
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 0
Jastrebac (B)
Blace
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 0
Napredak
Aleksinac
Vučje
Vučje
5 : 1
Pukovac
Pukovac
Slatina (B)
Bor
5 : 1
Trudbenik
Stalać
Sloga (Ć)
Ćićevac
6 : 0
Ozren
Sokobanja
Pepeljevac
Pepeljevac
0 : 2
Bor
Bor
Borac
Bivolje
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
Temnić
Varvarin
1 : 2
Timočanin
Knjaževac
Bačka (P)
Pačir
1 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Radnički (B)
Bajmok
6 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Polet (N)
Nakovo
2 : 3
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Budućnost (M)
Mladenovo
5 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Index
Novi Sad
4 : 0
Hajduk
Šimanovci
Mladost
Turija
1 : 2
Solunac
Rastina
ŽAK
Sombor
1 : 1
Borac
Novi Sad
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 3
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Slavija
Beograd
1 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Žarkovo
Beograd
4 : 0
Trudbenik
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Borac (O)
Ostružnica
0 : 1
Vinča
Vinča
PKB
Padinska skela
2 : 0
Turbina
Beograd
Proleter Lasta
Pečenog
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Napredak
Gračac
0 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Rudar
Baljevac
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Tutin
Tutin
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Jedinstvo
Godačica
0 : 2
Budućnost
Konarevo
Borac (V)
Vraneši
1 : 1
Morava
Sirča
Borac (A)
Adrani
1 : 2
Radnički
Kovači
Napredak (K)
Kačulice
3 : 4
Miokovci
Miokovci
Gorušica
Viča
0 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
2 : 2
Autoprevoz
Čačak
Jedinstvo (P)
Puhovo
1 : 3
Mladost (P)
Preljina
Napredak (S)
Svračkovci
1 : 3
Dragačevo
Guča
Šumadija
Brdjani
4 : 0
Rudar
Bresnica
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 0
Velereč 94
Velereč
Perućac
Perućac
5 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Zlatibor (Č)
Čajetina
3 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Železničar
Požega
5 : 0
Arilje
Arilje
Omladinac
Zdravčići
1 : 1
Luna Avijatičar
Vranjani
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 3
Budućnost
Arilje
Polet
Rasna
1 : 2
Savinac
Visibaba
Jasen
Brodarevo
2 : 0
Lazarica
Prilipac
Rajac
Kadina Luka
2 : 2
ZSK
Valjevo
Sovljak
Sovljak
2 : 2
Ribnikar
Pecka
Tulari
Tulari
4 : 1
Brežđe
Brežđe
Tešnjar
Valjevo
4 : 2
Mladi radnik
Valjevo
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Šumadija
Azanja
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 4
Železničar (S)
Smederevo
Mladi radnik
Radinac
4 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
Napredak
Markovac
2 : 0
Sloboda
Lipe
Cerovac
Cerovac
1 : 0
Budućnost
Ratari
Lunjevac
Lunjevac
1 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Omladinac
Rakinac
4 : 3
Drugovac
Drugovac
Sloga
Miloševac
1 : 3
Železničar (K)
Kusadak
Banja
Banja
5 : 3
Beli Orlovi
Brestovac
Badnjevac
Badnjevac
1 : 1
Šumadinac (B)
Brzan
Šumadinac (N)
Natalinci
1 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Bare
Bare
0 : 1
Partizan (D)
Darosava
Beli Orao
Bradarac
4 : 0
Polet (A)
Aleksandrovac
Zadrugar
Osanica
4 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Sloga (B)
Burovac
7 : 0
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Sloga (D)
Drmno
4 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Vihor
Маljurevac
1 : 1
Napredak (N)
Nabrđe
Sloga (K)
Kasidol
1 : 0
Crni Vrh
Miljević
Borac
Veliko Laole
2 : 0
Mlava
Malo Laole
Vulkan
Brenica
3 : 0
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Delijski Vis
Niš
1 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 3
Aluminjum
Niš
Radnički (T)
Trupale
3 : 0
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Vrtište
Vrtište
2 : 1
Čegar
Donji Matejevac
Proleter (M)
Mezgraja
0 : 2
Mramor
Mramor
Rad
Merošina
3 : 2
Borac
Azbresnica
Knežica
Knežica
4 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Mladost (B)
Batušinac
3 : 0
Morava
Žitkovac
Omladinac
Malošište
5 : 2
Jedinstvo
Bobovište
Moravica
Subotinac
7 : 2
Rasovača
Rasovača
Mladost (O)
Orljane
4 : 2
Naša krila
Belotinac
As
Bujanovac
6 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Hajduk
Preševo
3 : 3
Bukuroca
Bukurevac
Železničar (VB)
Vranjska banja
5 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Dragoš
Pirot
1 : 3
Lužnica
Babušnica
Jedinstvo (P)
Pirot
7 : 3
Padež
Petrovac
Brodoremont
Kladovo
4 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Majdanpek
Majdanpek
4 : 1
Brestovac
Brestovac
Nemetali
Donja Bela Reka
5 : 2
BSK
Bukovce
Rajac
Rajac
5 : 1
Krivelj
Krivelj
Sloga
Kobišnica
3 : 0
Slatina (N)
Negotin
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Potisje
Kanjiža
Krivaja
Krivaja
1 : 4
Panonija IM Topola
Panonija
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Tisa
Adorjan
Bajša
Bajša
0 : 1
AFK
Ada
Čantavir
Čantavir
6 : 3
Jadran
Feketić
Jugoslavija
Jabuka
3 : 2
Radnički (K)
Kovin
Tempo
Sefkerin
3 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Polet
Izbište
5 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 0
Slavija
Kovačica
Partizan (G)
Gaj
4 : 1
Borac
Veliko Središte
Dolovo
Dolovo
0 : 4
Sloga
Banatsko Novo Selo
Zadrugar
Lazarevo
1 : 1
Naftagas (B)
Boka
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Potisje
Knićanin
4 : 2
ŽAK
Kikinda
Rusin
Ruski Krstur
0 : 3
Polet (S)
Sivac
Radnički
Ratkovo
3 : 1
Borac
Bački Gračac
Lipar
Lipar
1 : 2
Kula
Kula
BSK
Bački Brestovac
0 : 2
Stanišić
Stanišić
Srbobran
Srbobran
3 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 0
Obilić
Zmajevo
Slavija (NS)
Novi Sad
3 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Sremac
Čerević
4 : 2
Omladinac (S)
Stepanovićevo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
4 : 1
Kabel
Novi Sad
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Mladost
Kupinovo
1 : 1
Fruškogorac
Kukujevci
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Graničar (A)
Adaševci
2 : 2
Jadran
Golubinci
PSK Putinci
Putinci
2 : 5
Jedinstvo
Stara Pazova
Dunav
Stari Banovci
0 : 1
Hajduk (B)
Beška
Vrnjci
Vrnjci
6 : 1
Morava (M)
Mrsać
Ribnica
Jovac
2 : 1
Šumadija
Šumarice
Grdica
Grdica
3 : 1
Olimpik
Novi Pazar
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 1
Tavnik
Tavnik
Mladost (V)
Vrdila
5 : 1
Žiča
Žiča
Partizan
Vrba
4 : 1
Lazac
Lazac
Polet (R)
Ratina
2 : 1
Mlada krila
Metikoši
Borac (K)
Kozjak
0 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga (S)
Straža
1 : 0
Jelav
Jelav
Velika Reka
Podgaj
3 : 2
Stolice
Krupanj
Rudar (B)
Brasina
1 : 0
Prva iskra
Runjani
Jedinstvo
Zavlaka
2 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Radjevac
Krupanj
4 : 0
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 0
Lukavac
Lukavac
Iskra
Donja Bukovica
4 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Dupljaj
Dupljaj
1 : 1
Pričević
Pričević
Zadrugar
Lopatanj
2 : 6
Gradac
Valjevo
Osipaonica
Osipaonica
6 : 4
Sloga
Lugavčina
Skobalj
Skobalj
3 : 2
Kolarac
Kolari
Borac
Ralja
2 : 1
SASK
Saraorci
Jasenica
Kruševo
0 : 3
Polet
Trnovče
Mladost
Novo Selo
3 : 0
Karadjordje
Radovanje
Vinča
Vinča
2 : 2
OFK Šatornja
Šatornja
Borac
Kloka
6 : 1
Venčani
Venčani
Mladi rudar
Bukovik
4 : 0
Jasenica
Božurnja
BSK Belosavci
Belosavci
2 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 5
Šumadinac
Stojnik
Mladost (CK)
Crni kao
4 : 2
Sloga (M)
Milatovac
Crvena zvezda
Miraševac
1 : 0
Lepenica
Badnjevac
Sloga (Z)
Zabojnica
5 : 1
ŽSK
Žirovnica
Kotlenik
Guncati
0 : 1
Rača Popović
Popović
BSK
Borač
0 : 0
Mladost MG
Saranovo
Polet
Guberevac
4 : 3
Omladinac
Donja Rača
Mladost (R)
Rašković
3 : 5
Karađorđe
Vučić
Sloga (Ć)
Ćirikovac
0 : 0
Carevac
Carevac
Borac
Zabela
2 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Mladost
Biskuplje
4 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Pionir
Zelenik
1 : 2
Polet
Voluja
Jedinstvo
Duboka
4 : 3
Makce
Makce
Napredak
Toponica
3 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Rudar
Krepoljin
2 : 0
Omladinac
Mirijevo
Dragoš
Oreškovica
0 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Mladost
Svinjarevo
2 : 0
Sloboda
Bistrica
Integral
Batuša
0 : 1
Košava
Kalište
Vrelo
Milanovac
0 : 2
Radnički
Knežica
Rujnik
Rujnik
0 : 3
Radnički (KS)
Knez Selo
Morava
Krušce
0 : 4
Budućnost
Popovac
Rudar
Jelašnica
3 : 0
Zadrugar
Sićevo
Mladost (PR)
Poljska Ržana
1 : 1
Temac
Temska
Željuša
Željuša
5 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Provalija
Pirot
4 : 0
Budućnost
Veliki Jovanovac
Lokomotiva
Subotica
1 : 2
Žednik
Stari Žednik
Mala Bosna
Mala Bosna
4 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Bratstvo
Ljutovo
2 : 5
Elektrovojvodina
Subotica
Solid
Subotica
2 : 2
Đurđin TB
Đurđin
Tisa
Padej
2 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Sloga
Ostojićevo
1 : 6
Šampion Olimpija
Orom
Jedinstvo
Srpski Krstur
2 : 6
Čoka
Čoka
Mićunovo
Mićunovo
5 : 1
Mladost
Gornja Rogatica
Slavija
Novo Orahovo
6 : 0
Napredak
Karađorđevo
Mladost
Vojlovica
1 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac (P)
Pločica
2 : 2
Proleter
Mramorak
Glogonj
Glogonj
0 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Unirea
Uzdin
3 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Plavi Dunav
Skorenovac
3 : 3
Jedinstvo
Dubovac
Železničar
Pančevo
0 : 0
Kolonija
Kovin
Vojvodina
Crepaja
1 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Borac (S)
Sakule
6 : 0
Pobeda
Samoš
Sloga
Plandište
1 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
1 : 2
Jedinstvo
Vlajkovac
Dunav
Banatska Palanka
4 : 1
Vinogradar
Gudurica
Hajdučica
Hajdučica
5 : 1
Mladost
Velika Greda
Banat
Dupljaja
1 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Hajduk
Šušara
2 : 0
Ratar
Kruščica
Borac
Vračev Gaj
3 : 0
Dobrica
Dobrica
Potporanj
Potporanj
1 : 1
Vršac United
Vršac
Borac
Iđoš
1 : 2
Vojvodina
Bašaid
2. Oktobar
Kumane
1 : 1
Napredak
Banatska Topola
Jedinstvo
Bočar
2 : 3
Crvena Zvezda
Rusko Selo
Borac
Jarkovci
2 : 1
Podunavac
Belegiš
Dunav
Novi Slankamen
8 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Železničar (I)
Inđija
3 : 1
Sremac
Vojka
Sloga
Maradik
1 : 1
Polet
Novi Karlovci
Progorelica
Progorelica
7 : 1
Zgodačica
Godačica
Stubal
Stubal
5 : 2
Omladinac (D)
Drakčići
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 3
BSK
Brežane
Napredak (P)
Poljana
0 : 0
Dunavac
Petka
Sloga
Lučica
0 : 0
Napredak (B)
Batovac
Dizel
Bare
3 : 0
Stig
Beranje
Napredak
Bubušinac
1 : 0
Sopot
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 3
Proleter
Požarevac
Mlava
Bratinac
6 : 1
Metalac
Požarevac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Morava
Medveđa
2 : 0
Topoljak
Grabovac
Tomako Internacional
Trstenik
2 : 6
Sloga
Lozna
Gradina
Pejovac
3 : 0
Omladinac
Odžaci
MZ Trstenik
Trstenik
3 : 2
Vinogradar
Riljac
Mladost
Jabučki rit
0 : 1
Dunav
Veliko selo
Crvenka
Borča
5 : 1
OFK Zvezdara
Beograd
Omladinac
Veliki Mokri Lug
3 : 1
GAK
Beograd
Mabat
Beograd
2 : 2
Kapedunum
Beograd
Omladinac
Zagajica
3 : 0
Jedinstvo
Orešac
Vojvodina
Crvena Crkva
4 : 3
Vitorul
Straža
Ševac
Kusić
6 : 1
Partizan
Kajtasovo
Partizan
Beograd
3 : 3
Zemun
Zemun
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Voždovac
Beograd
1 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 1
Bežanija
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 3
Borac (Č)
Čačak
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Napredak
Kruševac
3 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
BAK
Bela Crkva
3 : 3
Mika Antić
Pančevo
Spartak
Debeljača
5 : 6
Plandište
Plandište
Borac
Starčevo
3 : 0
Budućnost
Alibunar
Dolina
Padina
0 : 12
Pančevo
Pančevo
Radnik
Stari Tamiš
3 : 2
Vršac United
Vršac

Košarka

Radnički
Kragujevac
55 : 82
Budućnost m:tel
Podgorica
Partizan
Beograd
84 : 80
Hemofarm Štada
Vršac
Ergonom
Niš
87 : 100
OKK Beograd
Beograd
Mladost (Č)
Čačak
80 : 78
Crnokosa
Kosjerić
Radnički (O)
Obrenovac
96 : 77
Vojvodina
Novi Sad
Hemofarm
Vršac
64 : 70
Partizan
Beograd

Odbojka

Bavanište
Bavanište
1 : 3
Niš
Niš
Putevi Trendteks
Prijepolje
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 3
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Libero
Čačak
1 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac

Rukomet

Požarevac
Požarevac
31 : 26
Zlatar
Nova Varoš
Crvena Zvezda
Beograd
22 : 27
Čačak
Čačak
Naisa
Niš
26 : 29
Kikinda
Kikinda
Bačka Palanka - Nopal
Bačka Palanka
35 : 29
Max Sport
Nova Pazova

Futsal

SAS
Zrenjanin
8 : 5
Pirot
Pirot
Slodes
Beograd
11 : 9
Kocka Amaters
Vrnjačka Banja
Rušče
Vranje
2 : 2
Kopernikus Vidre
Niš