XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 253 utakmica za dan
Nedelja, 30 Maj 2010

Fudbal

Sloga (T)
Trn
1 : 3
BSK
Banja Luka
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Sloga (P)
Požega
Budućnost (V)
Valjevo
1 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Sloboda (U)
Užice
0 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Radnički Stobeks
Klupci
4 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Mačva
Šabac
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Vujić voda
Valjevo
Rudar (K)
Kostolac
1 : 0
FAP
Priboj
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 2
Dubočica
Leskovac
Car Konstantin
Niš
0 : 1
Timok
Zaječar
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Šumadija
Jagnjilo
1 : 1
Srem
Jakovo
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 3
Palilulac
Krnjača
Sopot
Sopot
0 : 0
Beograd
Beograd
Železničar (BV)
Bara Venecija
1 : 3
Kovačevac
Kovačevac
Dorćol
Beograd
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Voždovac
Beograd
2 : 0
Resnik
Resnik
Sindjelić
Beograd
2 : 1
Grafičar
Beograd
Hajduk
Beograd
0 : 2
BASK
Beograd
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
Sušica
Kragujevac
1 : 2
Bane
Raška
Pobeda
Beloševac
2 : 0
Slavija (K)
Kragujevac
Mladost (O)
Oplanići
3 : 1
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Prijevor
Prijevor
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Ribnica
Mionica
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Radnički (K)
Koceljeva
0 : 1
Osečina
Osečina
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Loznica
Loznica
2 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Radnički Zorka
Šabac
5 : 0
Krušik
Valjevo
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo (V)
Vladimirci
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Obilić (Ž)
Živica
1 : 0
Selevac
Selevac
Vrbovac
Vrbovac
5 : 2
Šapine
Šapine
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 0
Sloga (B)
Batočina
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Železničar Inon
Požarevac
3 : 3
Zvižd
Kučevo
Crvena zvezda (S)
Suvodol
4 : 3
Homoljac
Žagubica
Gruža
Gruža
1 : 2
Seljak
Mihajlovac
Borac
Žabari
0 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Mladost (M)
Medoševac
2 : 2
Sloga (L)
Leskovac
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
Mladost (L)
Lalinac
0 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
Topličanin
Prokuplje
1 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
Bobište
Bobište
1 : 3
Zaplanjac
Gadžin Han
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 2
Vučje
Vučje
Radan
Lebane
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Jastrebac (B)
Blace
2 : 4
Pusta Reka
Bojnik
Napredak
Aleksinac
2 : 5
Pukovac
Pukovac
Trudbenik
Stalać
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Sloga (D)
Despotovac
3 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Slatina (B)
Bor
2 : 1
Đerdap
Kladovo
Trgovački
Jagodina
4 : 4
Borac
Bivolje
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Kablovi
Zaječar
Bor
Bor
3 : 2
Rudar (B)
Bor
Morava (Ć)
Ćuprija
4 : 2
Temnić
Varvarin
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
Trajal
Kruševac
0 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Proleter Lasta
Pečenog
2 : 1
Radnički
Kovači
Borac (A)
Adrani
2 : 1
Morava
Sirča
Borac (V)
Vraneši
4 : 2
Budućnost
Konarevo
Jedinstvo
Godačica
2 : 4
Braća Vuković
Lađevci
Tutin
Tutin
4 : 0
Mataruge
Mataruge
Rudar
Baljevac
0 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Napredak
Gračac
1 : 3
Radnik
Ušće
Miokovci
Miokovci
0 : 3
Napredak (K)
Kačulice
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
5 : 0
Gorušica
Viča
Mladost (P)
Preljina
1 : 2
Jedinstvo (P)
Puhovo
Dragačevo
Guča
2 : 3
Napredak (S)
Svračkovci
Rudar
Bresnica
1 : 1
Šumadija
Brdjani
Velereč 94
Velereč
1 : 5
Jedinstvo (K)
Konjevići
Rajac
Kadina Luka
3 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
2 : 4
Brežđe
Brežđe
Tulari
Tulari
6 : 0
Ribnikar
Pecka
Sovljak
Sovljak
1 : 1
Brezovica
Brezovica
Drugovac
Drugovac
2 : 2
Šumadija
Azanja
Železničar (K)
Kusadak
3 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Sloga
Miloševac
7 : 2
Budućnost
Ratari
Omladinac
Rakinac
4 : 0
Sloboda
Lipe
Lunjevac
Lunjevac
3 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
Cerovac
Cerovac
0 : 1
Železničar (S)
Smederevo
Napredak
Markovac
5 : 0
Udarnik
Lozovik
Mladi radnik
Radinac
3 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Banja
Banja
1 : 2
Partizan (D)
Darosava
Bare
Bare
3 : 0
Borac (P)
Pajsijevići
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 3
Šumadinac (B)
Brzan
Badnjevac
Badnjevac
4 : 1
Borac (Lj)
Ljuljaci
Polet (A)
Aleksandrovac
3 : 0
Zadrugar
Osanica
Beli Orao
Bradarac
4 : 1
Sloga (B)
Burovac
Bata Bulić
Bistrica
2 : 2
Sloga (D)
Drmno
Napredak (VC)
Veliko Crniće
3 : 3
Vihor
Маljurevac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Napredak (N)
Nabrđe
2 : 0
Sloga (K)
Kasidol
Dunavac
Kisiljevo
3 : 1
Borac
Veliko Laole
Crni Vrh
Miljević
3 : 2
Mlava
Malo Laole
Omladinac (GK)
Gornji Komren
0 : 2
Vulkan
Brenica
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 2
Delijski Vis
Niš
OFK Niš
Niš
2 : 1
Palilulac
Niš
Budućnost (PK)
Prva Kutina
3 : 2
Radnički (T)
Trupale
Čegar
Donji Matejevac
1 : 0
Vrtište
Vrtište
Mramor
Mramor
3 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
Radnički
Klokočevac
3 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
Ključ
Podvrška
3 : 0
Slatina (N)
Negotin
Sloga
Kobišnica
3 : 1
Krivelj
Krivelj
Rajac
Rajac
0 : 3
BSK
Bukovce
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Brestovac
Brestovac
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
AFK
Ada
3 : 2
Bačka (M)
Mol
Jadran
Feketić
3 : 2
Tisa
Adorjan
Čantavir
Čantavir
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Bajša
Bajša
1 : 3
Panonija IM Topola
Panonija
Preporod
Novi Žednik
5 : 1
Potisje
Kanjiža
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 6
Proleter
Njegoševo
Tavankut
Tavankut
3 : 1
Njegoš
Lovćenac
Vulturul
Grebenac
2 : 1
Partizan (U)
Uljma
Mladost
Omoljica
1 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Radnički (B)
Baranda
2 : 1
Tempo
Sefkerin
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
4 : 3
Proleter
Banatski Karlovac
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 4
Partizan (G)
Gaj
Slavija
Kovačica
1 : 1
Dolovo
Dolovo
Borac
Veliko Središte
1 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Delija
Mokrin
1 : 0
Bilećanin
Sečanj
Naftagas (B)
Boka
0 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Borac (A)
Aleksandrovo
1 : 0
Borac (Z)
Zrenjanin
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Potisje
Knićanin
Graničar
Riđica
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Crvenka
Crvenka
Polet (S)
Sivac
4 : 0
Kordun
Kljajićevo
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 2
Radnički
Ratkovo
Mladost (K)
Kruščić
1 : 2
Lipar
Lipar
Borac
Bački Gračac
4 : 2
PIK
Prigrevica
Kula
Kula
5 : 5
BSK
Bački Brestovac
Omladinac (D)
Deronje
2 : 2
Stanišić
Stanišić
Vrbas
Vrbas
1 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Jedinstvo (R)
Rumenka
2 : 1
Kabel
Novi Sad
Tvrdjava
Bač
2 : 3
Omladinac (S)
Stepanovićevo
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 3
Obilić
Zmajevo
Sremac
Čerević
1 : 4
Mladost (NS)
Novi Sad
Slavija (NS)
Novi Sad
1 : 2
Bečej
Bečej
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 0
Srbobran
Srbobran
Borac (S)
Surduk
3 : 0
Borac (M)
Martinci
Hajduk (B)
Beška
5 : 3
Sloga Milšped
Krnješevci
Dunav
Stari Banovci
1 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
Hajduk (V)
Višnjićevo
4 : 1
Jadran
Golubinci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
PSK Putinci
Putinci
0 : 3
Fruškogorac
Kukujevci
Graničar (A)
Adaševci
2 : 2
Sloga (E)
Erdevik
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 1
Mladost
Kupinovo
Vrnjci
Vrnjci
3 : 0
Mlada krila
Metikoši
Polet (R)
Ratina
3 : 1
Lazac
Lazac
Partizan
Vrba
4 : 3
Žiča
Žiča
Mladost (V)
Vrdila
3 : 0
Granit
Jošanička banja
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 0
Olimpik
Novi Pazar
Ribnica
Jovac
2 : 1
Morava (M)
Mrsać
Sloga (S)
Straža
3 : 4
Borac (K)
Kozjak
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 6
Velika Reka
Podgaj
Jelav
Jelav
3 : 2
Rudar (B)
Brasina
Stolice
Krupanj
3 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
Prva iskra
Runjani
1 : 2
Radjevac
Krupanj
Bokanja
Gorovič
2 : 2
Šumadinac
Stojnik
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
0 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
BSK Belosavci
Belosavci
6 : 1
Jasenica
Božurnja
Mladi rudar
Bukovik
3 : 1
Sloga
Zagorica
Borac
Kloka
1 : 1
OFK Šatornja
Šatornja
Vinča
Vinča
6 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Mladost (CK)
Crni kao
0 : 0
Karađorđe
Vučić
Mladost (R)
Rašković
4 : 1
Omladinac
Donja Rača
Polet
Guberevac
3 : 0
Mladost MG
Saranovo
BSK
Borač
3 : 3
Rača Popović
Popović
Kotlenik
Guncati
2 : 0
ŽSK
Žirovnica
Sloga (Z)
Zabojnica
5 : 1
Lepenica
Badnjevac
Crvena zvezda
Miraševac
3 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Sloga
Dubravica
3 : 0
Makce
Makce
Jedinstvo
Duboka
4 : 1
Desine
Desine
Pionir
Zelenik
0 : 3
Žitkovica
Žitkovica
Mladost
Biskuplje
2 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Borac
Zabela
3 : 0
Carevac
Carevac
Vrelo
Milanovac
1 : 2
Košava
Kalište
Integral
Batuša
3 : 0
Sloboda
Bistrica
Mladost
Svinjarevo
5 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Dragoš
Oreškovica
3 : 0
Omladinac
Mirijevo
Rudar
Krepoljin
7 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Napredak
Toponica
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
Pobeda
Držina
3 : 1
Sloga
Veliko Selo
Provalija
Pirot
3 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Željuša
Željuša
0 : 0
Temac
Temska
Mladost (PR)
Poljska Ržana
4 : 2
Mladost (MS)
Mali Suvodol
Đurđin TB
Đurđin
0 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Solid
Subotica
1 : 1
Udarnik
Višnjevac
Bratstvo
Ljutovo
4 : 1
Žednik
Stari Žednik
Mala Bosna
Mala Bosna
0 : 4
Sever
Subotica
Poljoprivrednik
Bikovo
0 : 1
Lokomotiva
Subotica
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 3
Tisa
Padej
Šampion Olimpija
Orom
5 : 1
Sloga
Ostojićevo
Napredak
Karađorđevo
6 : 1
Mladost
Gornja Rogatica
Slavija
Novo Orahovo
3 : 1
Pobeda
Pobeda
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 1
Borac (P)
Pločica
Mladost
Vojlovica
7 : 0
Glogonj
Glogonj
Proleter
Mramorak
1 : 1
Unirea
Uzdin
BSK Bavanište
Bavanište
6 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
Omladinac (D)
Deliblato
5 : 2
Železničar
Pančevo
Jedinstvo
Dubovac
1 : 2
Vojvodina
Crepaja
Kolonija
Kovin
4 : 2
Borac (S)
Sakule
Omladinac (O)
Opovo
3 : 0
Pobeda
Samoš
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 0
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Sloga
Plandište
3 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Vinogradar
Gudurica
8 : 0
Banat
Dupljaja
Mladost
Velika Greda
3 : 0
Hajduk
Šušara
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 0
Borac
Vračev Gaj
Ratar
Kruščica
3 : 0
Potporanj
Potporanj
Dobrica
Dobrica
1 : 5
Vršac United
Vršac
Vojvodina
Bašaid
3 : 1
Crvena Zvezda
Rusko Selo
Napredak
Banatska Topola
2 : 3
Jedinstvo
Bočar
Borac
Iđoš
5 : 0
2. Oktobar
Kumane
Miločajac
Miločaj
6 : 0
Musina reka
Musina reka
Budućnost (S)
Samaila
0 : 4
Zvezda
Čukojevac
Stubal
Stubal
3 : 1
Zgodačica
Godačica
Progorelica
Progorelica
0 : 3
Kablar
Kraljevo
Borac
Klenovnik
2 : 4
Dunavac
Petka
Napredak (P)
Poljana
1 : 1
BSK
Brežane
Vojvoda Milenko
Kličevac
4 : 0
Dunav
Ostrovo
Mlava
Bratinac
3 : 1
Proleter
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
0 : 2
Sopot
Požarevac
Napredak
Bubušinac
3 : 0
Stig
Beranje
Dizel
Bare
3 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Krasava
Krasava
3 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 0
Vinogradar
Riljac
MZ Trstenik
Trstenik
6 : 2
Omladinac
Odžaci
Gradina
Pejovac
0 : 3
Sloga
Lozna
Tomako Internacional
Trstenik
0 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
Morava
Medveđa
0 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Dunav
Veliko selo
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Mladost
Jabučki rit
1 : 7
Crvenka
Borča
Sveti Stefan
Slanci
0 : 3
Mabat
Beograd
Unafortuna 04
Kragujevac
1 : 5
Spartak
Subotica
Vandini
Zemun
1 : 4
Mašinac PZP
Niš
Zemun
Zemun
2 : 2
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
3 : 1
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Voždovac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Bežanija
Beograd
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Borac (Č)
Čačak
4 : 0
Timok
Zaječar
Zemun
Zemun
2 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
4 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Zemun
Zemun
Jagodina
Jagodina
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
9 : 0
Bežanija
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
Napredak
Kruševac