XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 230 utakmica za dan
Nedelja, 30 Avgust 2009

Fudbal

Partizan
Beograd
1 : 0
Hajduk
Kula
Rad
Beograd
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 0
Zemun
Zemun
Dinamo
Vranje
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Železničar
Lajkovac
4 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Car Konstantin
Niš
1 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Radnik
Surdulica
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Sinđelić
Niš
Dolina
Padina
5 : 1
Veternik Viskol
Veternik
Palić
Palić
1 : 1
Donji Srem
Pećinci
Beograd
Beograd
3 : 0
Srem
Jakovo
Resnik
Resnik
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Sindjelić
Beograd
3 : 0
Voždovac
Beograd
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Bane
Raška
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Sušica
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
0 : 0
Pobeda
Beloševac
Prijevor
Prijevor
3 : 1
Mladost (O)
Oplanići
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
Osečina
Osečina
1 : 6
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Ribnica
Mionica
Krušik
Valjevo
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Zlatar
Nova Varoš
4 : 0
Radnički (K)
Koceljeva
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
1 : 0
Radnički Zorka
Šabac
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Obilić (Ž)
Živica
Homoljac
Žagubica
1 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Seljak
Mihajlovac
3 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Borac
Žabari
6 : 0
Železničar Inon
Požarevac
Jastrebac (B)
Blace
1 : 2
Mladost (M)
Medoševac
Radan
Lebane
2 : 0
Napredak
Aleksinac
Bobište
Bobište
1 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Mladost (L)
Lalinac
1 : 2
Vučje
Vučje
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Trgovački
Jagodina
1 : 1
Temnić
Varvarin
Slatina (B)
Bor
2 : 2
Rudar (B)
Bor
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 1
Borac
Bivolje
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
Đerdap
Kladovo
Borac
Starčevo
0 : 3
Radnik
Stari Tamiš
Bačka 1901
Subotica
6 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Jedinstvo
Novi Bečej
1 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
Bačka (P)
Pačir
1 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Radnički (I)
Irig
2 : 0
Borac
Novi Sad
Hajduk
Šimanovci
0 : 0
Sloven
Ruma
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 0
Jugović
Kać
Index
Novi Sad
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
GSP Polet
Beograd
0 : 2
Žarkovo
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
PKB
Padinska skela
0 : 1
Slavija
Beograd
Milutinac
Zemun
4 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
Radnički (NB)
Novi Beograd
8 : 1
Poštar
Beograd
Proleter Lasta
Pečenog
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Mataruge
Mataruge
3 : 1
Morava
Sirča
Radnik
Ušće
0 : 0
Borac (A)
Adrani
Napredak
Gračac
2 : 5
Karađorđe
Kraljevo
Rudar
Baljevac
0 : 0
Tutin
Tutin
Napredak (K)
Kačulice
2 : 1
Dragačevo
Guča
Mladost (P)
Preljina
0 : 2
Rudar
Bresnica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
3 : 1
Šumadija
Brdjani
Gorušica
Viča
2 : 2
Jedinstvo (P)
Puhovo
Sečica
Seča reka
3 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Arilje
Arilje
0 : 1
Lazarica
Prilipac
Jedinstvo
Kalenić
3 : 1
Jasen
Brodarevo
Perućac
Perućac
1 : 0
GP Zlatibor
Užice
Zlatibor (Č)
Čajetina
2 : 2
Polet
Rasna
Železničar
Požega
1 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Omladinac
Zdravčići
4 : 2
Napredak
Gornja Dobrinja
Rajac
Kadina Luka
0 : 1
Ribnikar
Pecka
Brezovica
Brezovica
6 : 1
Brežđe
Brežđe
Vrujci
Gornja Toplica
1 : 0
Tulari
Tulari
ZSK
Valjevo
1 : 4
Sovljak
Sovljak
Sloboda
Lipe
2 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 2
Drugovac
Drugovac
Železničar (S)
Smederevo
1 : 0
Železničar (K)
Kusadak
Udarnik
Lozovik
1 : 2
Sloga
Miloševac
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 0
Omladinac
Rakinac
Mladi radnik
Radinac
0 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Napredak
Markovac
3 : 1
Cerovac
Cerovac
Banja
Banja
2 : 0
Junkovac
Junkovac
Šumadija
Toponica
4 : 0
Borac (P)
Pajsijevići
Šumadinac (B)
Brzan
2 : 0
Bare
Bare
Borac (Lj)
Ljuljaci
0 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Beli Orlovi
Brestovac
1 : 4
Karađorđe (R)
Rača
Badnjevac
Badnjevac
1 : 4
Šumadinac (N)
Natalinci
Polet (A)
Aleksandrovac
3 : 0
Sloga (D)
Drmno
Vihor
Маljurevac
1 : 0
Sloga (B)
Burovac
Sloga (K)
Kasidol
3 : 0
Beli Orao
Bradarac
Borac
Veliko Laole
4 : 3
Bata Bulić
Bistrica
Mlava
Malo Laole
2 : 0
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Crni Vrh
Miljević
1 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Dunavac
Kisiljevo
3 : 2
Napredak (N)
Nabrđe
Budućnost (PK)
Prva Kutina
5 : 2
Omladinac (GK)
Gornji Komren
OFK Niš
Niš
3 : 0
Čegar
Donji Matejevac
Vulkan
Brenica
5 : 0
Morava (Č)
Čokot
Delijski Vis
Niš
2 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 2
Vrtište
Vrtište
Rad
Merošina
4 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Radnički
Čapljinac
0 : 3
Rasovača
Rasovača
Morava
Žitkovac
4 : 0
Bukovik
Razanj
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
Naša krila
Belotinac
Mladost (B)
Batušinac
2 : 1
Moravica
Subotinac
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 3
Rajac
Rajac
Sloga
Kobišnica
0 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Ključ
Podvrška
2 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Radnički
Klokočevac
0 : 3
BSK
Bukovce
Miloševo
Miloševo
2 : 0
Krivelj
Krivelj
Bačka (M)
Mol
3 : 5
Vinogradar
Hajdukovo
Proleter
Njegoševo
3 : 3
Jadran
Feketić
Tavankut
Tavankut
0 : 0
Preporod
Novi Žednik
Krivaja
Krivaja
3 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Vulturul
Grebenac
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
4 : 3
Slavija
Kovačica
Radnički (B)
Baranda
2 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Jugoslavija
Jabuka
0 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Tempo
Sefkerin
1 : 1
Polet
Izbište
Zadrugar
Lazarevo
1 : 1
OFK Klek
Klek
Potisje
Knićanin
2 : 0
Delija
Mokrin
ŽAK
Kikinda
5 : 2
Vojvodina
Perlez
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Rusin
Ruski Krstur
2 : 1
PIK
Prigrevica
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Omladinac (S)
Stepanovićevo
1 : 0
Vrbas
Vrbas
Mladost (BP)
Bački Petrovac
4 : 0
Jedinstvo (R)
Rumenka
Mladost (NS)
Novi Sad
0 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Srbobran
Srbobran
3 : 0
Sremac
Čerević
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Slavija (NS)
Novi Sad
Jadran
Golubinci
3 : 2
Sloga Milšped
Krnješevci
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 1
Borac (S)
Surduk
Fruškogorac
Kukujevci
0 : 5
Hajduk (B)
Beška
Mladost
Kupinovo
2 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Graničar (A)
Adaševci
1 : 0
PSK Putinci
Putinci
Vrnjci
Vrnjci
4 : 2
Žiča
Žiča
Granit
Jošanička banja
5 : 1
Lazac
Lazac
Tavnik
Tavnik
1 : 0
Mlada krila
Metikoši
Olimpik
Novi Pazar
0 : 1
Polet (R)
Ratina
Šumadija
Šumarice
1 : 0
Partizan
Vrba
Morava (M)
Mrsać
1 : 0
Mladost (V)
Vrdila
Grdica
Grdica
5 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Borac (K)
Kozjak
0 : 3
Cer
Jadranska Lešnica
Prva iskra
Runjani
1 : 1
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Stolice
Krupanj
1 : 0
Granit
Radalj
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 5
TE Gučevo
Trbušnica
Sloga (S)
Straža
0 : 0
Crnča
Crnča
Velika Reka
Podgaj
0 : 0
Radjevac
Krupanj
Rudar (B)
Brasina
1 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Borac
Kloka
1 : 0
Bokanja
Gorovič
Mladi rudar
Bukovik
1 : 3
Prvi srpski ustanak
Orašac
BSK Belosavci
Belosavci
1 : 1
OFK Šatornja
Šatornja
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
5 : 0
Venčani
Venčani
Šumadinac
Stojnik
1 : 0
Sloga
Zagorica
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 0
Jasenica
Božurnja
Sloga (Z)
Zabojnica
3 : 0
Mladost (CK)
Crni kao
Kotlenik
Guncati
0 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
BSK
Borač
3 : 0
Sloga (M)
Milatovac
Polet
Guberevac
3 : 0
Lepenica
Badnjevac
Mladost (R)
Rašković
3 : 0
ŽSK
Žirovnica
Karađorđe
Vučić
1 : 3
Rača Popović
Popović
Omladinac
Donja Rača
1 : 1
Mladost MG
Saranovo
Sloga
Dubravica
6 : 0
Polet
Voluja
Pobeda
Stari Kostolac
2 : 3
Makce
Makce
Carevac
Carevac
2 : 5
Jedinstvo
Duboka
Sloga (Ć)
Ćirikovac
6 : 1
Pionir
Zelenik
Borac
Zabela
0 : 0
Mladost
Biskuplje
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 1
Košava
Kalište
Omladinac
Mirijevo
2 : 1
Radnički
Knežica
Zadrugar
Tabanovac
2 : 1
Vrelo
Milanovac
Krilaš
Ćovdin
0 : 0
Integral
Batuša
Napredak
Toponica
3 : 2
Mladost
Svinjarevo
Rudar
Krepoljin
2 : 0
Dragoš
Oreškovica
Zadrugar
Sićevo
0 : 1
Crvena zastava
Hum
Budućnost
Popovac
1 : 6
Moravac
Gornje Međurovo
Rujnik
Rujnik
0 : 1
Rudar
Jelašnica
Jedinstvo
Dubovac
2 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 0
Kolonija
Kovin
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Proleter
Mramorak
2 : 1
Pobeda
Samoš
Mladost
Vojlovica
0 : 1
Borac (S)
Sakule
Borac (P)
Pločica
3 : 0
Vojvodina
Crepaja
Glogonj
Glogonj
1 : 0
Železničar
Pančevo
Unirea
Uzdin
3 : 3
Plavi Dunav
Skorenovac
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Mladost
Velika Greda
1 : 2
Ratar
Kruščica
Vinogradar
Gudurica
3 : 1
Dobrica
Dobrica
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 1
Vršac United
Vršac
Sloga
Plandište
0 : 0
Potporanj
Potporanj
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
7 : 2
Borac
Vračev Gaj
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Hajduk
Šušara
Hajdučica
Hajdučica
7 : 0
Banat
Dupljaja
Napredak
Banatska Topola
0 : 1
Vojvodina
Bašaid
Crvena Zvezda
Rusko Selo
5 : 0
Borac
Iđoš
Jedinstvo
Bočar
3 : 2
2. Oktobar
Kumane
Železničar (I)
Inđija
5 : 0
Polet
Novi Karlovci
Dunav
Novi Slankamen
2 : 2
Sremac
Vojka
Borac
Jarkovci
2 : 4
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Fruškogorac
Krčedin
4 : 1
Podunavac
Belegiš
Zvezda
Čukojevac
4 : 1
Musina reka
Musina reka
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 1
Gruža
Vitanovac
Omladinac (D)
Drakčići
1 : 1
Miločajac
Miločaj
Zgodačica
Godačica
2 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Kablar
Kraljevo
0 : 1
Budućnost (S)
Samaila
Progorelica
Progorelica
2 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Stubal
Stubal
4 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Morava
Medveđa
2 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Tomako Internacional
Trstenik
1 : 14
Beli Orlovi
Tobolac
Gradina
Pejovac
1 : 2
Topoljak
Grabovac
Vinogradar
Riljac
2 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Omladinac
Odžaci
1 : 4
Sloga
Lozna
Sveti Stefan
Slanci
1 : 3
Dunav
Veliko selo
Mladost
Jabučki rit
3 : 2
Mladi proleter
Beograd
Crvenka
Borča
1 : 0
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Zemun
Zemun
0 : 1
Voždovac
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 0
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Borac (Č)
Čačak
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Bežanija
Beograd
Partizan
Beograd
10 : 1
Mačva
Šabac
BSK Borča
Borča
2 : 0
Timok
Zaječar
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Borac (Č)
Čačak
Napredak
Kruševac
1 : 2
Čukarički Stankom
Beograd
Rad
Beograd
3 : 1
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Bežanija
Beograd
0 : 1
Rad
Beograd
Morava
Velika Plana
1 : 0
Zemun
Zemun
Napredak
Kruševac
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Partizan
Beograd
5 : 0
Smederevo
Smederevo