XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 284 utakmica za dan
Nedelja, 27 Septembar 2009

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Hajduk
Kula
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Dinamo
Vranje
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Indjija
Inđija
Mačva
Šabac
3 : 1
Sloga (P)
Požega
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Budućnost (V)
Valjevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
Sloboda (U)
Užice
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Jedinstvo (P)
Paraćin
4 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Vlasina
Vlasotince
3 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Svrljig
Svrljig
Dolina
Padina
0 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Palić
Palić
2 : 1
Tekstilac Ites
Odžaci
Grafičar
Beograd
1 : 1
Beograd
Beograd
Hajduk
Beograd
0 : 3
Šumadija
Jagnjilo
Sindjelić
Beograd
0 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Vodojaža
Grošnica
2 : 0
Slavija (K)
Kragujevac
Prijevor
Prijevor
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 2
Sušica
Kragujevac
Mladost (O)
Oplanići
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Krušik
Valjevo
0 : 1
Jadar (S)
Stupnica
Zlatar
Nova Varoš
2 : 0
Osečina
Osečina
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Selevac
Selevac
Homoljac
Žagubica
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Seljak
Mihajlovac
1 : 1
Sloga (B)
Batočina
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
0 : 0
Šapine
Šapine
Borac
Žabari
3 : 1
Obilić (Ž)
Živica
Crvena zvezda (S)
Suvodol
1 : 2
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Železničar Inon
Požarevac
1 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Mladost (M)
Medoševac
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Vučje
Vučje
2 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Pukovac
Pukovac
2 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Jastrebac (B)
Blace
2 : 1
Mladost (L)
Lalinac
Radan
Lebane
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 1
Bobište
Bobište
Temnić
Varvarin
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Timočanin
Knjaževac
0 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
Trajal
Kruševac
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Polet (N)
Nakovo
0 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Borac
Starčevo
1 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Jedinstvo
Novi Bečej
Ljukovo
Ljukovo
1 : 0
Index
Novi Sad
Borac
Novi Sad
1 : 3
1. Maj Agroruma
Ruma
Radnički (I)
Irig
2 : 0
Cement
Beočin
Hajduk
Šimanovci
1 : 0
Šajkaš
Kovilj
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 3
Lasta
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
4 : 1
Trudbenik
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
3 : 0
Poštar
Beograd
Slavija
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 0
Turbina
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 0
IMT
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
0 : 0
PKB
Padinska skela
Proleter Lasta
Pečenog
3 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Radnik
Ušće
2 : 2
Mataruge
Mataruge
Napredak
Gračac
0 : 1
Budućnost
Konarevo
Rudar
Baljevac
3 : 1
Morava
Sirča
Tutin
Tutin
4 : 1
Radnički
Kovači
Jedinstvo
Godačica
2 : 1
Borac (V)
Vraneši
Napredak (K)
Kačulice
2 : 0
Spartak
Trnava
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 0
Autoprevoz
Čačak
Gorušica
Viča
0 : 2
Dragačevo
Guča
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
1 : 0
Velereč 94
Velereč
Jedinstvo (P)
Puhovo
0 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Napredak (S)
Svračkovci
3 : 0
Šumadija
Brdjani
Višesava
Bajina Bašta
1 : 5
Polet
Rasna
Jasen
Brodarevo
0 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Lazarica
Prilipac
0 : 3
Omladinac
Zdravčići
Savinac
Visibaba
1 : 3
Zlatibor (Č)
Čajetina
Sečica
Seča reka
1 : 2
Perućac
Perućac
Rajac
Kadina Luka
0 : 0
Kačer
Belanovica
Vrujci
Gornja Toplica
4 : 1
Banjani
Banjani
ZSK
Valjevo
3 : 2
Brezovica
Brezovica
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Tulari
Tulari
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 0
Šumadija
Azanja
Železničar (S)
Smederevo
0 : 0
Sloboda
Lipe
Udarnik
Lozovik
2 : 1
Budućnost
Ratari
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Mladi radnik
Radinac
1 : 0
Drugovac
Drugovac
Napredak
Markovac
4 : 1
Železničar (K)
Kusadak
Cerovac
Cerovac
2 : 3
Sloga
Miloševac
Lunjevac
Lunjevac
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Bare
Bare
0 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
Partizan (D)
Darosava
0 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Borac (P)
Pajsijevići
4 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Junkovac
Junkovac
0 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Šumadija
Toponica
2 : 1
Borac (Lj)
Ljuljaci
Napredak (VC)
Veliko Crniće
1 : 0
Polet (A)
Aleksandrovac
Bata Bulić
Bistrica
3 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Beli Orao
Bradarac
3 : 1
Napredak (N)
Nabrđe
Zadrugar
Osanica
3 : 2
Dunavac
Kisiljevo
Sloga (B)
Burovac
4 : 4
Crni Vrh
Miljević
Sloga (D)
Drmno
3 : 1
Mlava
Malo Laole
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Borac
Veliko Laole
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 3
OFK Niš
Niš
Vulkan
Brenica
1 : 5
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Delijski Vis
Niš
2 : 0
Čegar
Donji Matejevac
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 4
Mramor
Mramor
Radnički (T)
Trupale
14 : 0
Morava (Č)
Čokot
Vrtište
Vrtište
2 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Rad
Merošina
1 : 1
Morava
Žitkovac
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 2
Radnički
Čapljinac
Borac
Azbresnica
3 : 3
Jedinstvo
Bobovište
Mladost (B)
Batušinac
3 : 0
Bukovik
Razanj
Omladinac
Malošište
0 : 0
Mladost (O)
Orljane
Mladost
Suvojnica
3 : 0
Bukuroca
Bukurevac
As
Bujanovac
8 : 0
Zufo
Bujanovac
Hajduk
Preševo
3 : 0
Pčinja
Trgovište
Železničar (VB)
Vranjska banja
1 : 2
Čelik
Belo polje
Dragoš
Pirot
1 : 1
Padež
Petrovac
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 0
Prčevac
Pirot
BSK
Bukovce
3 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Brodoremont
Kladovo
0 : 0
Slatina (N)
Negotin
Nemetali
Donja Bela Reka
5 : 0
Miloševo
Miloševo
Rajac
Rajac
0 : 3
Radnički
Klokočevac
Sloga
Kobišnica
2 : 0
Zlot
Zlot
Ključ
Podvrška
2 : 3
Dunav
Prahovo
Bačka (M)
Mol
4 : 0
Potisje
Kanjiža
Proleter
Njegoševo
2 : 3
Panonija IM Topola
Panonija
Tavankut
Tavankut
4 : 1
AFK
Ada
Krivaja
Krivaja
2 : 0
Jadran
Feketić
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 0
Čantavir
Čantavir
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Bajša
Bajša
Radnički (B)
Baranda
4 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Borac
Veliko Središte
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Polet
Izbište
4 : 1
Dolovo
Dolovo
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 1
Partizan (G)
Gaj
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 1
Borac (Z)
Zrenjanin
Potisje
Knićanin
2 : 3
Zadrugar
Lazarevo
ŽAK
Kikinda
1 : 0
Krajina
Krajišnik
Borac (A)
Aleksandrovo
2 : 0
Delija
Mokrin
Naftagas (B)
Boka
1 : 1
Vojvodina
Perlez
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 0
Graničar
Riđica
Rusin
Ruski Krstur
2 : 0
Kula
Kula
Radnički
Ratkovo
4 : 2
BSK
Bački Brestovac
Lipar
Lipar
3 : 2
PIK
Prigrevica
Hercegovac
Gajdobra
3 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
Sremac
Čerević
Jedinstvo (R)
Rumenka
1 : 3
Petrovaradin
Petrovaradin
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Bečej
Bečej
Omladinac (S)
Stepanovićevo
4 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 1
Obilić
Zmajevo
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 1
Borac (M)
Martinci
Fruškogorac
Kukujevci
3 : 0
Jadran
Golubinci
Mladost
Kupinovo
1 : 2
Sloga Milšped
Krnješevci
Graničar (K)
Kuzmin
3 : 3
Borac (S)
Surduk
Graničar (A)
Adaševci
2 : 3
Hajduk (B)
Beška
PSK Putinci
Putinci
1 : 3
Dunav
Stari Banovci
Vrnjci
Vrnjci
1 : 0
Olimpik
Novi Pazar
Šumadija
Šumarice
3 : 1
Tavnik
Tavnik
Morava (M)
Mrsać
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Ribnica
Jovac
1 : 1
Žiča
Žiča
Grdica
Grdica
3 : 0
Lazac
Lazac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 1
Mlada krila
Metikoši
Mladost (V)
Vrdila
4 : 2
Partizan
Vrba
Borac (K)
Kozjak
0 : 3
Stolice
Krupanj
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga (S)
Straža
1 : 0
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Velika Reka
Podgaj
1 : 2
Granit
Radalj
Rudar (B)
Brasina
1 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Jedinstvo
Zavlaka
0 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
Radjevac
Krupanj
5 : 0
Crnča
Crnča
Lukavac
Lukavac
2 : 2
Pričević
Pričević
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Iskra
Donja Bukovica
2 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Mladost (D)
Dračić
2 : 1
Kotešica
Kotešica
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
2 : 1
Vragočanica
Vragočanica
OFK Povlen
Brezovice
1 : 4
Polet
Popučke
Beloševac
Beloševac
0 : 6
OFK Divci
Divci
Proleter
Vranovo
6 : 0
SASK
Saraorci
Budućnost
Mala Krsna
0 : 0
Borac
Ralja
Osipaonica
Osipaonica
0 : 3
Skobalj
Skobalj
OFK Šatornja
Šatornja
5 : 1
Sloga
Zagorica
Vinča
Vinča
4 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Borac
Kloka
1 : 2
Šumadinac
Stojnik
Mladi rudar
Bukovik
1 : 0
BSK Belosavci
Belosavci
Mladost (CK)
Crni kao
3 : 1
ŽSK
Žirovnica
Sloga (M)
Milatovac
1 : 1
Mladost MG
Saranovo
Crvena zvezda
Miraševac
1 : 1
Omladinac
Donja Rača
Sloga (Z)
Zabojnica
2 : 2
Karađorđe
Vučić
Kotlenik
Guncati
1 : 1
Mladost (R)
Rašković
BSK
Borač
5 : 1
Polet
Guberevac
Sloga
Dubravica
2 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Carevac
Carevac
0 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Sloga (Ć)
Ćirikovac
7 : 1
Desine
Desine
Borac
Zabela
3 : 1
Makce
Makce
Mladost
Biskuplje
0 : 2
Jedinstvo
Duboka
Pionir
Zelenik
2 : 1
Đerdap
Golubac
Zadrugar
Tabanovac
2 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
Krilaš
Ćovdin
1 : 0
Sloboda
Bistrica
Napredak
Toponica
1 : 1
Košava
Kalište
Rudar
Krepoljin
3 : 1
Radnički
Knežica
Dragoš
Oreškovica
3 : 0
Vrelo
Milanovac
Mladost
Svinjarevo
0 : 0
Integral
Batuša
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 1
Radnički (KS)
Knez Selo
Budućnost
Popovac
6 : 0
Zadrugar
Sićevo
Morava
Krušce
5 : 1
Crvena zastava
Hum
Rudar
Jelašnica
3 : 0
Moravac
Gornje Međurovo
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 4
Sloga
Veliko Selo
Temac
Temska
2 : 0
Budućnost
Veliki Jovanovac
Mladost (PR)
Poljska Ržana
2 : 1
Sloboda
Rasnica
Željuša
Željuša
1 : 1
Provalija
Pirot
Žednik
Stari Žednik
4 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Lokomotiva
Subotica
0 : 6
Đurđin TB
Đurđin
Mala Bosna
Mala Bosna
5 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Tisa
Padej
2 : 0
Čoka
Čoka
Horgoš Higlo
Horgoš
7 : 3
Sloga
Ostojićevo
Mićunovo
Mićunovo
3 : 4
Napredak
Karađorđevo
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Proleter
Mramorak
4 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Mladost
Vojlovica
3 : 0
Jedinstvo
Dubovac
Borac (P)
Pločica
3 : 6
Kolonija
Kovin
Glogonj
Glogonj
2 : 0
Omladinac (O)
Opovo
Unirea
Uzdin
2 : 1
Pobeda
Samoš
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 0
Borac (S)
Sakule
Železničar
Pančevo
2 : 0
Vojvodina
Crepaja
Vinogradar
Gudurica
0 : 3
Karaš (J)
Jasenovo
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 2
Mladost
Velika Greda
Sloga
Plandište
5 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
1 : 1
Ratar
Kruščica
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Dobrica
Dobrica
Hajdučica
Hajdučica
0 : 0
Vršac United
Vršac
Banat
Dupljaja
1 : 0
Potporanj
Potporanj
Hajduk
Šušara
1 : 1
Borac
Vračev Gaj
Jedinstvo
Bočar
3 : 1
Vojvodina
Bašaid
2. Oktobar
Kumane
0 : 0
Crvena Zvezda
Rusko Selo
Borac
Iđoš
8 : 0
Napredak
Banatska Topola
Borac
Jarkovci
2 : 7
Železničar (I)
Inđija
Fruškogorac
Krčedin
2 : 0
Sloga
Maradik
Podunavac
Belegiš
3 : 0
Polet
Novi Karlovci
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 2
Sremac
Vojka
Zgodačica
Godačica
0 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Kablar
Kraljevo
1 : 0
Zvezda
Čukojevac
Stubal
Stubal
5 : 3
Musina reka
Musina reka
Budućnost (S)
Samaila
2 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Dunav
Ostrovo
1 : 1
Napredak (B)
Batovac
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 1
Sloga
Lučica
Napredak (P)
Poljana
7 : 2
Borac
Klenovnik
Stig
Beranje
1 : 0
Proleter
Požarevac
Mip Majdan
Požarevac
2 : 2
Metalac
Požarevac
Dizel
Bare
0 : 3
Mlava
Bratinac
Napredak
Bubušinac
7 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
7. Juli
Bela Crkva
0 : 4
Bratstvo
Krupanj
Jedinstvo
Smoljinac
2 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Budućnost
Aljudovo
0 : 4
BSK
Boževac
Tomako Internacional
Trstenik
0 : 3
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Gradina
Pejovac
1 : 2
Sloboda
Mijajlovac
MZ Trstenik
Trstenik
3 : 0
Mladost
Mala Drenova
Vinogradar
Riljac
3 : 0
Morava
Medveđa
Omladinac
Odžaci
0 : 1
Jugovići
Bogdanje
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Mladost
Jabučki rit
3 : 3
Sveti Stefan
Slanci
Crvenka
Borča
0 : 1
Kapedunum
Beograd
Omladinac
Veliki Mokri Lug
3 : 0
Mabat
Beograd
Jedinstvo
Orešac
2 : 0
Partizan
Kajtasovo
Pobeda
Parta
2 : 0
Ševac
Kusić
Omladinac
Zagajica
4 : 2
Vojvodina
Crvena Crkva
Lemind Lavice
Leskovac
3 : 0
Vandini
Zemun
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 0
Voždovac
Beograd
Borac (Č)
Čačak
2 : 3
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
2 : 3
Partizan
Beograd
Partizan
Beograd
6 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
Napredak
Kruševac
2 : 1
Mačva
Šabac
Rad
Beograd
4 : 0
Radnički (N)
Niš
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Borac (Č)
Čačak
Teleoptik
Zemun
8 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
5 : 0
Borac (Č)
Čačak
Smederevo
Smederevo
4 : 2
Jagodina
Jagodina
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Budućnost
Alibunar
1 : 3
Mika Antić
Pančevo
Plandište
Plandište
4 : 4
Pančevo
Pančevo
BAK
Bela Crkva
7 : 3
Vršac United
Vršac
Spartak
Debeljača
2 : 4
Radnik
Stari Tamiš
Borac
Starčevo
2 : 0
Dolina
Padina

Rukomet

Dubočica
Leskovac
26 : 25
Požarevac
Požarevac
Nova Pazova
Nova Pazova
22 : 34
Zaječar
Zaječar

Futsal

Kopernikus Vidre
Niš
7 : 3
Pirot
Pirot
Kocka Amaters
Vrnjačka Banja
2 : 7
Marbo Intermezzo
Beograd