XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 278 utakmica za dan
Nedelja, 13 Septembar 2009

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Smederevo
Smederevo
Hajduk
Kula
0 : 0
BSK Borča
Borča
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Dinamo
Vranje
0 : 0
Indjija
Inđija
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Mačva
Šabac
2 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Jedinstvo (P)
Paraćin
4 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Svrljig
Svrljig
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Radnik
Surdulica
Dolina
Padina
3 : 3
Radnički (Š)
Šid
Palić
Palić
2 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Kovačevac
Kovačevac
2 : 1
Srem
Jakovo
Grafičar
Beograd
0 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Hajduk
Beograd
3 : 2
Sopot
Sopot
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Železničar (BV)
Bara Venecija
Orlovac
Mrčajevci
2 : 2
Polet (T)
Trbušani
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Bane
Raška
Vodojaža
Grošnica
3 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Prijevor
Prijevor
0 : 0
Pobeda
Beloševac
Polet (LJ)
Ljubić
4 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Osečina
Osečina
Krušik
Valjevo
1 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Zlatar
Nova Varoš
4 : 2
Ribnica
Mionica
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
3 : 0
Polimlje
Prijepolje
Zvižd
Kučevo
2 : 4
Sloga (B)
Batočina
Homoljac
Žagubica
2 : 2
Šapine
Šapine
Seljak
Mihajlovac
2 : 0
Obilić (Ž)
Živica
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
6 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Borac
Žabari
6 : 0
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Crvena zvezda (S)
Suvodol
2 : 1
Železničar Inon
Požarevac
Radan
Lebane
0 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Bobište
Bobište
0 : 2
Napredak
Aleksinac
Mladost (L)
Lalinac
3 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Trgovački
Jagodina
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Slatina (B)
Bor
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 1
Rudar (B)
Bor
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 0
Kablovi
Zaječar
Bačka 1901
Subotica
5 : 0
Radnik
Stari Tamiš
Jedinstvo
Novi Bečej
0 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Bačka (P)
Pačir
1 : 2
Radnički (B)
Bajmok
Radnički (I)
Irig
5 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Hajduk
Šimanovci
0 : 0
Solunac
Rastina
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 3
Ljukovo
Ljukovo
Index
Novi Sad
1 : 1
ŽAK
Sombor
GSP Polet
Beograd
3 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Borac (O)
Ostružnica
0 : 3
Balkan Mirijevo
Mirijevo
PKB
Padinska skela
1 : 2
Žarkovo
Beograd
Milutinac
Zemun
0 : 1
Slavija
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Lasta
Beograd
Poštar
Beograd
1 : 1
Trudbenik
Beograd
Jedinstvo
Godačica
2 : 2
Tutin
Tutin
Borac (V)
Vraneši
2 : 1
Rudar
Baljevac
Borac (A)
Adrani
4 : 0
Napredak
Gračac
Radnički
Kovači
1 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Morava
Sirča
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Braća Vuković
Lađevci
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Jedinstvo (P)
Puhovo
0 : 0
Napredak (K)
Kačulice
Napredak (S)
Svračkovci
2 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Šumadija
Brdjani
1 : 1
Slatina
Slatina
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 1
Gorušica
Viča
Velereč 94
Velereč
2 : 1
Miokovci
Miokovci
Rudar
Bresnica
0 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Dragačevo
Guča
2 : 1
Spartak
Trnava
Mladost (P)
Preljina
0 : 1
Autoprevoz
Čačak
Višesava
Bajina Bašta
1 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Polet
Rasna
3 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Jasen
Brodarevo
0 : 1
Železničar
Požega
Lazarica
Prilipac
1 : 3
Zlatibor (Č)
Čajetina
Savinac
Visibaba
2 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Sečica
Seča reka
0 : 3
Arilje
Arilje
Sovljak
Sovljak
2 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Tulari
Tulari
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Tešnjar
Valjevo
0 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Mladi radnik
Valjevo
1 : 0
ZSK
Valjevo
Brežđe
Brežđe
2 : 3
Vrujci
Gornja Toplica
Ribnikar
Pecka
1 : 4
Kačer
Belanovica
Brezovica
Brezovica
3 : 2
Banjani
Banjani
Sloboda
Lipe
1 : 0
Šumadija
Azanja
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 1
Budućnost
Ratari
Železničar (S)
Smederevo
2 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Drugovac
Drugovac
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Železničar (K)
Kusadak
Mladi radnik
Radinac
1 : 0
Sloga
Miloševac
Napredak
Markovac
0 : 0
Omladinac
Rakinac
Cerovac
Cerovac
2 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Banja
Banja
0 : 0
Šumadija
Toponica
Šumadinac (B)
Brzan
3 : 0
Borac (P)
Pajsijevići
Borac (Lj)
Ljuljaci
4 : 1
Partizan (D)
Darosava
Beli Orlovi
Brestovac
4 : 2
Bare
Bare
Badnjevac
Badnjevac
3 : 1
Karađorđe (R)
Rača
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 1
Marjan
Knić
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 0
Polet (A)
Aleksandrovac
Napredak (VC)
Veliko Crniće
3 : 3
Napredak (N)
Nabrđe
Bata Bulić
Bistrica
4 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Beli Orao
Bradarac
3 : 2
Crni Vrh
Miljević
Zadrugar
Osanica
2 : 1
Mlava
Malo Laole
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Borac
Veliko Laole
Sloga (D)
Drmno
4 : 3
Sloga (K)
Kasidol
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
OFK Niš
Niš
1 : 1
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 0
Čegar
Donji Matejevac
Vulkan
Brenica
0 : 2
Mramor
Mramor
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 1
Morava (Č)
Čokot
Radnički (T)
Trupale
3 : 2
Vrtište
Vrtište
Morava
Žitkovac
3 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 3
Rasovača
Rasovača
Mladost (B)
Batušinac
1 : 0
Mladost (O)
Orljane
Polet
Gornji Vrtogoš
0 : 1
Mladost
Suvojnica
Zufo
Bujanovac
3 : 0
Napredak
Surdulica
Bukuroca
Bukurevac
1 : 4
Vihor
Zbevac
Dragoš
Pirot
4 : 3
Borac
Barje Čiflik
Padež
Petrovac
2 : 4
Zadrugar
Krupac
Jedinstvo (P)
Pirot
4 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 3
Sloga
Kobišnica
Ključ
Podvrška
3 : 0
Rajac
Rajac
Radnički
Klokočevac
1 : 6
Brodoremont
Kladovo
Miloševo
Miloševo
0 : 3
Brestovac
Brestovac
Slatina (N)
Negotin
4 : 1
Krivelj
Krivelj
Bačka (M)
Mol
3 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Tisa
Adorjan
Tavankut
Tavankut
2 : 2
Čantavir
Čantavir
Krivaja
Krivaja
2 : 0
Bajša
Bajša
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 0
Preporod
Novi Žednik
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
2 : 1
Vulturul
Grebenac
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Slavija
Kovačica
Jugoslavija
Jabuka
4 : 3
Dolovo
Dolovo
Tempo
Sefkerin
2 : 2
Partizan (G)
Gaj
Polet
Izbište
0 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 1
Krajina
Krajišnik
Potisje
Knićanin
6 : 0
Bilećanin
Sečanj
Borac (A)
Aleksandrovo
3 : 1
Naftagas (B)
Boka
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 1
Borac
Bački Gračac
Rusin
Ruski Krstur
2 : 0
Stanišić
Stanišić
Radnički
Ratkovo
3 : 0
Lipar
Lipar
Omladinac (S)
Stepanovićevo
0 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 1
Kabel
Novi Sad
Mladost (NS)
Novi Sad
2 : 3
Jedinstvo (R)
Rumenka
Srbobran
Srbobran
0 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Slavija (NS)
Novi Sad
3 : 1
Sremac
Čerević
Jadran
Golubinci
3 : 0
Borac (M)
Martinci
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Fruškogorac
Kukujevci
5 : 0
Sloga Milšped
Krnješevci
Mladost
Kupinovo
1 : 1
Hajduk (B)
Beška
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
Graničar (A)
Adaševci
1 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
PSK Putinci
Putinci
1 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Mladost (V)
Vrdila
5 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Partizan
Vrba
1 : 5
Grdica
Grdica
Polet (R)
Ratina
1 : 1
Ribnica
Jovac
Lazac
Lazac
4 : 2
Šumadija
Šumarice
Žiča
Žiča
0 : 2
Olimpik
Novi Pazar
Granit
Jošanička banja
2 : 0
Tavnik
Tavnik
Borac (K)
Kozjak
1 : 0
Prva iskra
Runjani
Stolice
Krupanj
1 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 3
Granit
Radalj
Sloga (S)
Straža
1 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Velika Reka
Podgaj
1 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Rudar (B)
Brasina
2 : 1
Crnča
Crnča
Jedinstvo
Zavlaka
1 : 1
Radjevac
Krupanj
Mali korak
Oglađenovac
1 : 3
Gradac
Valjevo
Lukavac
Lukavac
5 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 4
Iskra
Donja Bukovica
Mladost (D)
Dračić
9 : 1
Vragočanica
Vragočanica
Kotešica
Kotešica
2 : 2
Polet
Popučke
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 3
OFK Divci
Divci
OFK Povlen
Brezovice
3 : 1
Beloševac
Beloševac
Sloga
Lugavčina
2 : 8
SASK
Saraorci
Proleter
Vranovo
3 : 2
Skobalj
Skobalj
Budućnost
Mala Krsna
0 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Mladi rudar
Bukovik
7 : 2
Borac
Kloka
BSK Belosavci
Belosavci
1 : 3
Vinča
Vinča
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Šumadinac
Stojnik
1 : 1
OFK Šatornja
Šatornja
Radoje Domanović
Ovsište
4 : 1
Venčani
Venčani
Jasenica
Božurnja
4 : 1
Sloga
Zagorica
Kotlenik
Guncati
2 : 1
Mladost (CK)
Crni kao
BSK
Borač
5 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Polet
Guberevac
3 : 2
Crvena zvezda
Miraševac
Mladost (R)
Rašković
0 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Karađorđe
Vučić
1 : 3
Lepenica
Badnjevac
Omladinac
Donja Rača
3 : 2
ŽSK
Žirovnica
Mladost MG
Saranovo
0 : 1
Rača Popović
Popović
Sloga
Dubravica
3 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 0
Polet
Voluja
Carevac
Carevac
3 : 2
Desine
Desine
Sloga (Ć)
Ćirikovac
4 : 1
Jedinstvo
Duboka
Borac
Zabela
5 : 1
Đerdap
Golubac
Mladost
Biskuplje
2 : 1
Pionir
Zelenik
Omladinac
Mirijevo
3 : 0
Sloboda
Bistrica
Zadrugar
Tabanovac
1 : 1
Košava
Kalište
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Radnički
Knežica
Rudar
Krepoljin
1 : 0
Integral
Batuša
Dragoš
Oreškovica
1 : 3
Mladost
Svinjarevo
Zadrugar
Sićevo
0 : 2
Radnički (KS)
Knez Selo
Budućnost
Popovac
2 : 1
Crvena zastava
Hum
Morava
Krušce
1 : 2
Moravac
Gornje Međurovo
Budućnost
Veliki Jovanovac
0 : 3
Sloga
Veliko Selo
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 3
Pobeda
Držina
Temac
Temska
2 : 0
Sloboda
Rasnica
Mladost (PR)
Poljska Ržana
1 : 1
Željuša
Željuša
Udarnik
Višnjevac
2 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
Žednik
Stari Žednik
2 : 2
Đurđin TB
Đurđin
Lokomotiva
Subotica
4 : 2
Bratstvo
Ljutovo
Tromeđa
Majdan
2 : 3
Šampion Olimpija
Orom
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Čoka
Čoka
Tisa
Padej
4 : 1
Sloga
Ostojićevo
Pobeda
Pobeda
6 : 0
Mladost
Gornja Rogatica
Omladinac (D)
Deliblato
5 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
BSK Bavanište
Bavanište
5 : 0
Jedinstvo
Dubovac
Proleter
Mramorak
0 : 0
Kolonija
Kovin
Mladost
Vojlovica
1 : 3
Omladinac (O)
Opovo
Borac (P)
Pločica
2 : 3
Pobeda
Samoš
Glogonj
Glogonj
1 : 1
Borac (S)
Sakule
Unirea
Uzdin
2 : 1
Vojvodina
Crepaja
Plavi Dunav
Skorenovac
2 : 2
Železničar
Pančevo
Mladost
Velika Greda
5 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Vinogradar
Gudurica
3 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Jedinstvo
Vlajkovac
0 : 0
Ratar
Kruščica
Sloga
Plandište
0 : 0
Dobrica
Dobrica
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
0 : 3
Vršac United
Vršac
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Potporanj
Potporanj
Hajdučica
Hajdučica
3 : 0
Borac
Vračev Gaj
Banat
Dupljaja
0 : 1
Hajduk
Šušara
Crvena Zvezda
Rusko Selo
1 : 0
Vojvodina
Bašaid
Jedinstvo
Bočar
5 : 2
Napredak
Banatska Topola
2. Oktobar
Kumane
1 : 1
Borac
Iđoš
Dunav
Novi Slankamen
1 : 0
Sloga
Maradik
Borac
Jarkovci
4 : 1
Polet
Novi Karlovci
Fruškogorac
Krčedin
1 : 2
Sremac
Vojka
Podunavac
Belegiš
8 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Budućnost (S)
Samaila
1 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Gruža
Vitanovac
4 : 0
Kablar
Kraljevo
Musina reka
Musina reka
1 : 3
Zgodačica
Godačica
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Dunavac
Petka
3 : 0
Napredak (B)
Batovac
BSK
Brežane
5 : 0
Sloga
Lučica
Dunav
Ostrovo
4 : 1
Borac
Klenovnik
Sopot
Požarevac
3 : 2
Metalac
Požarevac
Stig
Beranje
2 : 3
Mlava
Bratinac
Mip Majdan
Požarevac
3 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
Stig (C)
Crljenac
0 : 0
BSK
Boževac
Jedinstvo
Smoljinac
2 : 0
Napredak
Kula
Budućnost
Aljudovo
12 : 2
Sloga
Veliko Selo
Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Topoljak
Grabovac
3 : 1
Omladinac
Odžaci
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 1
Vinogradar
Riljac
Morava
Medveđa
8 : 0
Tomako Internacional
Trstenik
Mladost
Jabučki rit
1 : 3
Kapedunum
Beograd
Crvenka
Borča
2 : 4
Mladi proleter
Beograd
Omladinac
Veliki Mokri Lug
2 : 0
Heroj
Jajinci
Vitorul
Straža
2 : 0
Ševac
Kusić
Jedinstvo
Orešac
0 : 2
Vojvodina
Crvena Crkva
Pobeda
Parta
1 : 1
Omladinac
Zagajica
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Borac (Č)
Čačak
1 : 3
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Mačva
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Timok
Zaječar
Napredak
Kruševac
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
2 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Zemun
Zemun
Morava
Velika Plana
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Napredak
Kruševac
4 : 1
Zemun
Zemun
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Borac (Č)
Čačak
Pančevo
Pančevo
6 : 1
Mika Antić
Pančevo
Budućnost
Alibunar
1 : 7
Vršac United
Vršac
Plandište
Plandište
3 : 1
Radnik
Stari Tamiš
BAK
Bela Crkva
8 : 0
Dolina
Padina
Spartak
Debeljača
14 : 0
Borac
Starčevo