XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 301 utakmica za dan
Nedelja, 1 Novembar 2009

Fudbal

Hajduk
Kula
1 : 2
Smederevo
Smederevo
Partizan
Beograd
3 : 1
Napredak
Kruševac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Dinamo
Vranje
0 : 0
Banat
Zrenjanin
Sloga (T)
Trn
0 : 1
Drina (Z)
Zvornik
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Mačva
Šabac
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 1
Radnik
Surdulica
Car Konstantin
Niš
1 : 2
Sinđelić
Niš
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
Spartak (D)
Debeljača
2 : 1
Tekstilac Ites
Odžaci
Senta
Senta
3 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Srem
Jakovo
2 : 6
Radnički (O)
Obrenovac
Beograd
Beograd
0 : 3
Dorćol
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
2 : 2
Voždovac
Beograd
Resnik
Resnik
1 : 1
Hajduk
Beograd
Grafičar
Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
Polet (T)
Trbušani
3 : 2
Sušica
Kragujevac
Bane
Raška
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Orlovac
Mrčajevci
0 : 2
Omladinac (NS)
Novo Selo
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Prijevor
Prijevor
Vodojaža
Grošnica
4 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 2
Polimlje
Prijepolje
Osečina
Osečina
1 : 3
Loznica
Loznica
Sloga (S)
Sjenica
1 : 1
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Krušik
Valjevo
4 : 1
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Obilić (Ž)
Živica
0 : 5
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Šapine
Šapine
3 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Zvižd
Kučevo
1 : 3
Gruža
Gruža
Homoljac
Žagubica
1 : 2
Borac
Žabari
Seljak
Mihajlovac
0 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Mladost (M)
Medoševac
1 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Pukovac
Pukovac
1 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Jastrebac (B)
Blace
1 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Radan
Lebane
0 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Bobište
Bobište
2 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
Mladost (L)
Lalinac
0 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Trajal
Kruševac
5 : 1
Rudar (B)
Bor
Ozren
Sokobanja
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Trgovački
Jagodina
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Slatina (B)
Bor
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Borac
Starčevo
2 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Jedinstvo
Novi Bečej
7 : 0
Dinamo
Pančevo
Borac
Novi Sad
4 : 2
Jugović
Kać
Radnički (I)
Irig
0 : 2
Mladost
Turija
Hajduk
Šimanovci
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 0
1. Maj Agroruma
Ruma
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 4
Slavija
Beograd
Žarkovo
Beograd
5 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Trudbenik
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
2 : 0
Poštar
Beograd
PKB
Padinska skela
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Milutinac
Zemun
3 : 1
Turbina
Beograd
Radnički
Kovači
3 : 3
Proleter Lasta
Pečenog
Morava
Sirča
1 : 1
Borac (A)
Adrani
Braća Vuković
Lađevci
4 : 2
Jedinstvo
Godačica
Mataruge
Mataruge
1 : 3
Tutin
Tutin
Radnik
Ušće
4 : 1
Napredak
Gračac
Velereč 94
Velereč
5 : 1
Napredak (K)
Kačulice
Rudar
Bresnica
2 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Dragačevo
Guča
2 : 1
Šumadija
Brdjani
Mladost (P)
Preljina
1 : 1
Napredak (S)
Svračkovci
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Slatina
Slatina
Višesava
Bajina Bašta
1 : 0
Lazarica
Prilipac
Savinac
Visibaba
3 : 1
GP Zlatibor
Užice
Sečica
Seča reka
2 : 2
Polet
Rasna
Arilje
Arilje
3 : 0
Omladinac
Zdravčići
Jedinstvo
Kalenić
4 : 3
Železničar
Požega
Perućac
Perućac
0 : 3
Zlatibor (Č)
Čajetina
Mladi radnik
Valjevo
0 : 1
Rajac
Kadina Luka
Brežđe
Brežđe
1 : 3
Tešnjar
Valjevo
Ribnikar
Pecka
3 : 2
Tulari
Tulari
Brezovica
Brezovica
2 : 2
Sovljak
Sovljak
Vrujci
Gornja Toplica
0 : 1
Zadrugar
Lajkovac
ZSK
Valjevo
3 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Šumadija
Azanja
1 : 2
Železničar (K)
Kusadak
Drugovac
Drugovac
5 : 2
Sloga
Miloševac
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 0
Omladinac
Rakinac
Budućnost
Ratari
2 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Sloboda
Lipe
3 : 1
Cerovac
Cerovac
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 3
Napredak
Markovac
Železničar (S)
Smederevo
2 : 0
Mladi radnik
Radinac
Udarnik
Lozovik
4 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Partizan (D)
Darosava
0 : 2
Banja
Banja
Borac (P)
Pajsijevići
3 : 0
Bare
Bare
Junkovac
Junkovac
1 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Šumadija
Toponica
3 : 1
Karađorđe (R)
Rača
Šumadinac (B)
Brzan
0 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Borac (Lj)
Ljuljaci
2 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Beli Orlovi
Brestovac
1 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Polet (A)
Aleksandrovac
2 : 1
Mlava
Malo Laole
Crni Vrh
Miljević
0 : 1
Borac
Veliko Laole
Dunavac
Kisiljevo
2 : 1
Sloga (K)
Kasidol
Napredak (N)
Nabrđe
3 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 2
Vihor
Маljurevac
Napredak (VC)
Veliko Crniće
2 : 4
Sloga (D)
Drmno
Bata Bulić
Bistrica
2 : 1
Sloga (B)
Burovac
Beli Orao
Bradarac
5 : 0
Zadrugar
Osanica
Mramor
Mramor
5 : 0
Morava (Č)
Čokot
Čegar
Donji Matejevac
1 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Budućnost (PK)
Prva Kutina
2 : 0
Vrtište
Vrtište
OFK Niš
Niš
1 : 0
Radnički (T)
Trupale
Sloboda
Gornja Vrežina
5 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Vulkan
Brenica
0 : 0
Delijski Vis
Niš
Jedinstvo
Bobovište
0 : 3
Moravica
Subotinac
Radnički
Čapljinac
0 : 0
Omladinac
Malošište
Morava
Žitkovac
2 : 1
Rutevac
Rutevac
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 2
Mladost (B)
Batušinac
As
Bujanovac
5 : 0
Mladost
Suvojnica
Hajduk
Preševo
4 : 3
Trešnjevka
Lopardince
Železničar (VB)
Vranjska banja
3 : 1
Vihor
Zbevac
Polet
Gornji Vrtogoš
1 : 1
Zufo
Bujanovac
Padež
Petrovac
2 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Rudna Glava
Rudna Glava
6 : 1
Radnički
Klokočevac
Miloševo
Miloševo
2 : 2
Zlot
Zlot
Slatina (N)
Negotin
1 : 1
Ključ
Podvrška
Krivelj
Krivelj
2 : 6
Sloga
Kobišnica
BSK
Bukovce
1 : 1
Rajac
Rajac
Brodoremont
Kladovo
4 : 0
Majdanpek
Majdanpek
AFK
Ada
0 : 0
Čantavir
Čantavir
Tisa
Adorjan
2 : 1
Bajša
Bajša
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 3
Preporod
Novi Žednik
Proleter
Njegoševo
4 : 0
Tavankut
Tavankut
Vulturul
Grebenac
1 : 1
Sloga
Banatsko Novo Selo
Borac
Veliko Središte
1 : 0
Dolovo
Dolovo
Slavija
Kovačica
3 : 1
Partizan (G)
Gaj
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 3
Proleter
Banatski Karlovac
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 0
Polet
Izbište
Radnički (B)
Baranda
3 : 1
Jugoslavija
Jabuka
ŽAK
Kikinda
0 : 3
OFK Klek
Klek
Borac (A)
Aleksandrovo
1 : 0
Naftagas (E)
Elemir
Naftagas (B)
Boka
0 : 1
Borac (Z)
Zrenjanin
Delija
Mokrin
0 : 1
Krajina
Krajišnik
Omladinac (D)
Deronje
0 : 1
BSK
Bački Brestovac
Kula
Kula
5 : 1
PIK
Prigrevica
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 3
Kordun
Kljajićevo
Hercegovac
Gajdobra
2 : 0
Jedinstvo (R)
Rumenka
Kabel
Novi Sad
0 : 3
Borac (Š)
Šajkaš
Omladinac (S)
Stepanovićevo
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
Sremac
Čerević
Mladost (NS)
Novi Sad
0 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Borac (M)
Martinci
0 : 4
Hajduk (B)
Beška
Borac (S)
Surduk
1 : 2
Dunav
Stari Banovci
Sloga Milšped
Krnješevci
3 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Jadran
Golubinci
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 0
Graničar (A)
Adaševci
Fruškogorac
Kukujevci
2 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Lazac
Lazac
0 : 3
Polet (R)
Ratina
Žiča
Žiča
1 : 0
Partizan
Vrba
Granit
Jošanička banja
1 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Olimpik
Novi Pazar
5 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Šumadija
Šumarice
2 : 4
Grdica
Grdica
Morava (M)
Mrsać
1 : 3
Ribnica
Jovac
Granit
Radalj
2 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Stari Jadar
Gornji Dobrić
7 : 3
Crnča
Crnča
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 0
Radjevac
Krupanj
Prva iskra
Runjani
4 : 2
Jedinstvo
Zavlaka
Stolice
Krupanj
6 : 0
Rudar (B)
Brasina
Jelav
Jelav
2 : 1
Velika Reka
Podgaj
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 1
Sloga (S)
Straža
Pričević
Pričević
6 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Mali korak
Oglađenovac
2 : 5
Dupljaj
Dupljaj
Lukavac
Lukavac
4 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Kolarac
Kolari
3 : 2
Borac
Ralja
Sloga
Lugavčina
3 : 4
Skobalj
Skobalj
Proleter
Vranovo
5 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Polet
Trnovče
1 : 0
Mladost
Novo Selo
Karadjordje
Radovanje
2 : 2
Jasenica
Kruševo
Šumadinac
Stojnik
3 : 1
Bokanja
Gorovič
Radoje Domanović
Ovsište
6 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Sloga
Zagorica
0 : 0
Mladi rudar
Bukovik
OFK Šatornja
Šatornja
9 : 2
Borac
Kloka
Karađorđe
Vučić
0 : 2
Mladost (CK)
Crni kao
Omladinac
Donja Rača
0 : 0
Mladost (R)
Rašković
Mladost MG
Saranovo
3 : 0
Polet
Guberevac
Rača Popović
Popović
1 : 0
BSK
Borač
ŽSK
Žirovnica
4 : 0
Kotlenik
Guncati
Sloga (M)
Milatovac
2 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Makce
Makce
2 : 1
Sloga
Dubravica
Desine
Desine
1 : 0
Jedinstvo
Duboka
Polet
Voluja
6 : 2
Đerdap
Golubac
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 1
Mladost
Biskuplje
Carevac
Carevac
5 : 3
Borac
Zabela
Radnički
Knežica
3 : 1
Laolac
Veliko Laole
Košava
Kalište
3 : 0
Vrelo
Milanovac
Sloboda
Bistrica
1 : 2
Integral
Batuša
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 1
Mladost
Svinjarevo
Omladinac
Mirijevo
2 : 1
Dragoš
Oreškovica
Zadrugar
Tabanovac
2 : 3
Rudar
Krepoljin
Krilaš
Ćovdin
3 : 1
Napredak
Toponica
Radnički (KS)
Knez Selo
2 : 5
Crvena zastava
Hum
Zadrugar
Sićevo
0 : 3
Moravac
Gornje Međurovo
Jedinstvo
Gornji Matejevac
0 : 0
Rudar
Jelašnica
Rujnik
Rujnik
3 : 3
Morava
Krušce
Sloga
Veliko Selo
5 : 1
Pobeda
Držina
Budućnost
Veliki Jovanovac
2 : 1
Sloboda
Rasnica
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 3
Provalija
Pirot
Temac
Temska
5 : 0
Željuša
Željuša
Đurđin TB
Đurđin
0 : 2
Subotica
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 0
Solid
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Udarnik
Višnjevac
1 : 1
Mala Bosna
Mala Bosna
Žednik
Stari Žednik
4 : 0
Poljoprivrednik
Bikovo
Šampion Olimpija
Orom
4 : 2
Jedinstvo
Srpski Krstur
Tromeđa
Majdan
1 : 0
Horgoš Higlo
Horgoš
Graničar
Đala
2 : 3
Tisa
Padej
Mladost
Gornja Rogatica
0 : 14
Napredak
Karađorđevo
Pobeda
Pobeda
4 : 1
Slavija
Novo Orahovo
Mićunovo
Mićunovo
1 : 2
Olimpija
Gunaroš
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 0
Pobeda
Samoš
Omladinac (O)
Opovo
1 : 0
Borac (S)
Sakule
Kolonija
Kovin
9 : 0
Vojvodina
Crepaja
Jedinstvo
Dubovac
1 : 5
Železničar
Pančevo
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 4
Plavi Dunav
Skorenovac
BSK Bavanište
Bavanište
5 : 2
Unirea
Uzdin
Proleter
Mramorak
2 : 0
Glogonj
Glogonj
Mladost
Vojlovica
2 : 0
Borac (P)
Pločica
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 3
Vršac United
Vršac
Dobrica
Dobrica
6 : 0
Potporanj
Potporanj
Ratar
Kruščica
3 : 0
Borac
Vračev Gaj
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 1
Hajduk
Šušara
Mladost
Velika Greda
5 : 0
Banat
Dupljaja
Vinogradar
Gudurica
2 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Jedinstvo
Vlajkovac
7 : 4
Dunav
Banatska Palanka
Sloga
Plandište
3 : 0
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Vojvodina
Bašaid
0 : 2
Jedinstvo
Bočar
Crvena Zvezda
Rusko Selo
1 : 0
2. Oktobar
Kumane
Napredak
Banatska Topola
3 : 5
Borac
Iđoš
Polet
Novi Karlovci
0 : 1
Železničar (I)
Inđija
Sremac
Vojka
1 : 1
Dunav
Novi Slankamen
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 0
Borac
Jarkovci
Podunavac
Belegiš
3 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Musina reka
Musina reka
2 : 4
Miločajac
Miločaj
Zvezda
Čukojevac
2 : 0
Budućnost (S)
Samaila
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Omladinac (D)
Drakčići
1 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Zgodačica
Godačica
1 : 1
Stubal
Stubal
Kablar
Kraljevo
1 : 0
Progorelica
Progorelica
Dunavac
Petka
2 : 0
Borac
Klenovnik
BSK
Brežane
3 : 0
Napredak (P)
Poljana
Dunav
Ostrovo
1 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Proleter
Požarevac
2 : 3
Mlava
Bratinac
Sopot
Požarevac
3 : 3
Zemljoradnik
Trnjane
Stig
Beranje
1 : 2
Napredak
Bubušinac
Mip Majdan
Požarevac
3 : 0
Dizel
Bare
Sloga
Veliko Selo
1 : 7
Budućnost
Aljudovo
Vinogradar
Riljac
3 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Omladinac
Odžaci
3 : 6
MZ Trstenik
Trstenik
Ribnik
Gornji Ribnik
4 : 1
Tomako Internacional
Trstenik
Topoljak
Grabovac
9 : 0
Mladost
Mala Drenova
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 3
Morava
Medveđa
Dunav
Veliko selo
1 : 1
Kapedunum
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
0 : 3
Mladi proleter
Beograd
Mladost
Jabučki rit
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Zemun
Zemun
0 : 1
Borac (Č)
Čačak
Rad
Beograd
4 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Bežanija
Beograd
5 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Voždovac
Beograd
Rad
Beograd
2 : 1
Napredak
Kruševac
Teleoptik
Zemun
4 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Zemun
Zemun
1 : 0
BSK Borča
Borča
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Mačva
Šabac
Čukarički Stankom
Beograd
3 : 1
Timok
Zaječar
Borac (Č)
Čačak
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Morava
Velika Plana
Mika Antić
Pančevo
3 : 1
Vršac United
Vršac
Pančevo
Pančevo
2 : 1
Radnik
Stari Tamiš
Budućnost
Alibunar
1 : 0
Dolina
Padina
Plandište
Plandište
9 : 1
Borac
Starčevo
BAK
Bela Crkva
10 : 0
Spartak
Debeljača

Košarka

Union Olimpija
Ljubljana
89 : 67
Bosna ASA BHT
Sarajevo
Hemofarm Štada
Vršac
94 : 96
Cibona
Zagreb
Zadar
Zadar
77 : 66
Partizan
Beograd
Napredak Rubin
Kruševac
76 : 63
Mašinac
Kraljevo
Radnički Basket
Beograd
79 : 84
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Ergonom
Niš
72 : 92
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Crnokosa
Kosjerić
96 : 91
Superfund BP
Beograd
Proleter
Zrenjanin
60 : 37
Čelarevo
Čelarevo
Radivoj Korać
Beograd
75 : 58
Spartak
Subotica
Partizan
Beograd
81 : 73
Crvena Zvezda
Beograd
Tamiš
Pančevo
64 : 86
Moravac
Čačak
Šabac
Šabac
71 : 75
Jugobanat
Banatski Karlovac
Bor
Bor
62 : 71
Trepča
Kosovska Mitrovica
Play Off
Užice
76 : 75
Pro Tent
Obrenovac
Kraljevo
Kraljevo
87 : 67
Stara Pazova
Stara Pazova

Odbojka

GIK Banat
Klek
2 : 3
Železničar
Beograd
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Zlatibor (Č)
Čajetina
Tajm
Užice
3 : 2
Leposavić
Leposavić
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
Osečina
Osečina
Trstenik
Trstenik
0 : 3
Libero
Čačak

Rukomet

Jagodina
Jagodina
31 : 30
Bask
Beograd
Max Sport
Nova Pazova
29 : 23
Pirot
Pirot
Župa
Aleksandrovac
13 : 27
Cepelin
Beograd

Futsal

Kopernikus Vidre
Niš
4 : 2
Kolubara
Lazarevac
Kocka Amaters
Vrnjačka Banja
5 : 4
Rušče
Vranje
SAS
Zrenjanin
6 : 3
Slodes
Beograd