XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 252 utakmica za dan
Nedelja, 2 Maj 2010

Fudbal

Rad
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Sloga (T)
Trn
0 : 3
Radnik
Bijeljina
Sloboda
Novi Grad
1 : 1
BSK
Banja Luka
Drina HE
Višegrad
2 : 0
Mladost
Gacko
Sloga (D)
Doboj
1 : 0
Famos
Vojkovići
Drina (Z)
Zvornik
3 : 1
Romanija
Pale
Mačva
Šabac
5 : 0
Vujić voda
Valjevo
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Budućnost (V)
Valjevo
0 : 1
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Radnik
Surdulica
1 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Vlasina
Vlasotince
2 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Srem
Jakovo
5 : 0
Resnik
Resnik
Kovačevac
Kovačevac
3 : 5
BASK
Beograd
Beograd
Beograd
2 : 0
Hajduk
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
3 : 1
Voždovac
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 1
Dorćol
Beograd
Sopot
Sopot
2 : 2
Železničar (BV)
Bara Venecija
Polet (T)
Trbušani
2 : 0
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
Orlovac
Mrčajevci
4 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Bane
Raška
1 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Jošanica
Novi Pazar
4 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Mladost (O)
Oplanići
Pobeda
Beloševac
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Osečina
Osečina
5 : 1
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Loznica
Loznica
Zvižd
Kučevo
0 : 2
Seljak
Mihajlovac
Šapine
Šapine
3 : 2
Gruža
Gruža
Obilić (Ž)
Živica
6 : 0
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Vučje
Vučje
0 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 1
Pukovac
Pukovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 0
Napredak
Aleksinac
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 0
Jastrebac (B)
Blace
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 1
Bobište
Bobište
Trajal
Kruševac
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Temnić
Varvarin
1 : 1
Rudar (B)
Bor
Polet (N)
Nakovo
1 : 4
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Bačka (P)
Pačir
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
ŽAK
Sombor
1 : 0
Sloven
Ruma
Mladost
Turija
3 : 2
Borac
Novi Sad
Index
Novi Sad
0 : 0
Radnički (I)
Irig
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 2
Cement
Beočin
Budućnost (D)
Dobanovci
1 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Lasta
Beograd
3 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Mataruge
Mataruge
4 : 1
Radnik
Ušće
Braća Vuković
Lađevci
3 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Morava
Sirča
2 : 1
Rudar
Baljevac
Radnički
Kovači
1 : 1
Tutin
Tutin
Borac (A)
Adrani
1 : 0
Karađorđe
Kraljevo
Borac (V)
Vraneši
2 : 0
Jedinstvo
Godačica
Mladost (P)
Preljina
1 : 0
Miokovci
Miokovci
Rudar
Bresnica
1 : 2
Slatina
Slatina
Velereč 94
Velereč
2 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 0
Jedinstvo (P)
Puhovo
Šumadija
Brdjani
0 : 6
Napredak (S)
Svračkovci
Polet
Rasna
6 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 2
Jasen
Brodarevo
Omladinac
Zdravčići
0 : 1
Lazarica
Prilipac
Železničar
Požega
6 : 0
Zlatibor voda
Gostilje
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 0
Savinac
Visibaba
Perućac
Perućac
4 : 0
Sečica
Seča reka
Jedinstvo
Kalenić
2 : 5
Budućnost
Arilje
Arilje
Arilje
0 : 5
Luna Avijatičar
Vranjani
Rajac
Kadina Luka
2 : 4
Tulari
Tulari
Sovljak
Sovljak
3 : 1
Tešnjar
Valjevo
ZSK
Valjevo
1 : 0
Banjani
Banjani
Vrujci
Gornja Toplica
2 : 1
Kačer
Belanovica
Šumadija
Azanja
1 : 4
Železničar (S)
Smederevo
Radnik
Smederevska Palanka
6 : 0
Udarnik
Lozovik
Sloboda
Lipe
4 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Budućnost
Ratari
2 : 0
Mladi radnik
Radinac
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 1
Napredak
Markovac
Drugovac
Drugovac
2 : 3
Cerovac
Cerovac
Železničar (K)
Kusadak
2 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Sloga
Miloševac
5 : 2
Omladinac
Rakinac
Šumadinac (B)
Brzan
3 : 0
Banja
Banja
Šumadija
Toponica
2 : 3
Beli Orlovi
Brestovac
Junkovac
Junkovac
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Borac (P)
Pajsijevići
7 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Partizan (D)
Darosava
4 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
Bare
Bare
3 : 2
Marjan
Knić
Polet (A)
Aleksandrovac
4 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Napredak (VC)
Veliko Crniće
0 : 2
Beli Orao
Bradarac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 0
Zadrugar
Osanica
Napredak (N)
Nabrđe
1 : 2
Sloga (B)
Burovac
Dunavac
Kisiljevo
0 : 1
Sloga (D)
Drmno
Crni Vrh
Miljević
2 : 1
Vihor
Маljurevac
Mlava
Malo Laole
3 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Borac
Veliko Laole
2 : 0
Sloga (K)
Kasidol
Omladinac (GK)
Gornji Komren
4 : 6
Aluminjum
Niš
OFK Niš
Niš
5 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Budućnost (PK)
Prva Kutina
3 : 1
Vulkan
Brenica
Čegar
Donji Matejevac
0 : 1
Delijski Vis
Niš
Mramor
Mramor
6 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Morava (Č)
Čokot
0 : 4
Radnički (T)
Trupale
Proleter (M)
Mezgraja
2 : 1
Vrtište
Vrtište
Rad
Merošina
3 : 1
Mladost (O)
Orljane
Mladost (B)
Batušinac
3 : 2
Radnički
Čapljinac
Železničar (VB)
Vranjska banja
0 : 3
Bukuroca
Bukurevac
Hajduk
Preševo
5 : 3
Vihor
Zbevac
As
Bujanovac
3 : 0
Napredak
Surdulica
Padež
Petrovac
1 : 3
Jedinstvo (P)
Pirot
Ključ
Podvrška
3 : 0
Zlot
Zlot
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Radnički
Klokočevac
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 0
Poreč
Donji milanovac
Majdanpek
Majdanpek
3 : 1
Slatina (N)
Negotin
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Bačka (M)
Mol
Tisa
Adorjan
3 : 1
Krivaja
Krivaja
OFK Klek
Klek
2 : 3
Naftagas (E)
Elemir
Zadrugar
Lazarevo
3 : 2
Potisje
Knićanin
Delija
Mokrin
2 : 0
Borac (A)
Aleksandrovo
PIK
Prigrevica
3 : 1
Graničar
Riđica
Lipar
Lipar
2 : 1
BSK
Bački Brestovac
Radnički
Ratkovo
1 : 0
Stanišić
Stanišić
Kordun
Kljajićevo
4 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Rusin
Ruski Krstur
2 : 0
Borac
Bački Gračac
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 2
Mladost (K)
Kruščić
Sremac
Čerević
0 : 2
Kabel
Novi Sad
PSK Putinci
Putinci
1 : 3
Hajduk (B)
Beška
Graničar (A)
Adaševci
2 : 1
Borac (S)
Surduk
Graničar (K)
Kuzmin
3 : 0
Sloga Milšped
Krnješevci
Mladost
Kupinovo
4 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Fruškogorac
Kukujevci
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Olimpik
Novi Pazar
4 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Tavnik
Tavnik
3 : 3
Šumadija
Šumarice
Granit
Jošanička banja
1 : 1
Morava (M)
Mrsać
Žiča
Žiča
3 : 1
Ribnica
Jovac
Lazac
Lazac
0 : 1
Grdica
Grdica
Partizan
Vrba
2 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Borac (K)
Kozjak
0 : 1
Crnča
Crnča
Radjevac
Krupanj
3 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
Jedinstvo
Zavlaka
0 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Rudar (B)
Brasina
2 : 1
Granit
Radalj
Velika Reka
Podgaj
2 : 1
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Sloga (S)
Straža
2 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 0
Prva iskra
Runjani
Jelav
Jelav
1 : 0
Stolice
Krupanj
Mali korak
Oglađenovac
1 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Pričević
Pričević
2 : 5
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Gradac
Valjevo
0 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Zadrugar
Lopatanj
3 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Kotešica
Kotešica
2 : 2
Mladost (D)
Dračić
Vragočanica
Vragočanica
0 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Polet
Popučke
5 : 1
OFK Povlen
Brezovice
OFK Divci
Divci
6 : 2
Beloševac
Beloševac
Vučak
Vučak
3 : 1
Badljevica
Badljevica
Podunavac
Udovice
1 : 1
7. Jul
Vodanj
Šumadinac
Binovac
0 : 2
Landol
Landol
Ravni Gaj
Malo Orašje
0 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Karadjordje
Radovanje
0 : 1
Polet
Trnovče
Mladost
Novo Selo
4 : 2
Jasenica
Kruševo
Bokanja
Gorovič
2 : 1
BSK Belosavci
Belosavci
Mladi rudar
Bukovik
3 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Borac
Kloka
4 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Vinča
Vinča
2 : 0
Jasenica
Božurnja
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 1
Sloga
Zagorica
OFK Šatornja
Šatornja
3 : 0
Venčani
Venčani
ŽSK
Žirovnica
5 : 0
Mladost (CK)
Crni kao
Rača Popović
Popović
2 : 3
Lepenica
Badnjevac
Mladost MG
Saranovo
2 : 3
Sloga (M)
Milatovac
Omladinac
Donja Rača
2 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Karađorđe
Vučić
3 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Mladost (R)
Rašković
1 : 0
Kotlenik
Guncati
Polet
Guberevac
0 : 2
BSK
Borač
Sloga
Dubravica
3 : 3
Đerdap
Golubac
Pionir
Zelenik
0 : 3
Jedinstvo
Duboka
Mladost
Biskuplje
1 : 0
Makce
Makce
Borac
Zabela
3 : 0
Desine
Desine
Sloga (Ć)
Ćirikovac
3 : 0
Polet
Voluja
Carevac
Carevac
0 : 5
Pobeda
Stari Kostolac
Mladost
Svinjarevo
5 : 1
Vrelo
Milanovac
Dragoš
Oreškovica
6 : 3
Radnički
Knežica
Rudar
Krepoljin
2 : 4
Košava
Kalište
Napredak
Toponica
3 : 0
Sloboda
Bistrica
Krilaš
Ćovdin
1 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Zadrugar
Tabanovac
2 : 0
Omladinac
Mirijevo
Radnički (KS)
Knez Selo
0 : 2
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Zadrugar
Sićevo
1 : 3
Budućnost
Popovac
Crvena zastava
Hum
5 : 1
Morava
Krušce
Moravac
Gornje Međurovo
2 : 0
Rudar
Jelašnica
Provalija
Pirot
2 : 2
Sloga
Veliko Selo
Željuša
Željuša
1 : 2
Sloboda
Rasnica
Mladost (PR)
Poljska Ržana
5 : 0
Pobeda
Držina
Temac
Temska
5 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Bratstvo
Ljutovo
0 : 7
Đurđin TB
Đurđin
Mala Bosna
Mala Bosna
2 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
Poljoprivrednik
Bikovo
2 : 4
Hajduk
Bačko Dušanovo
Lokomotiva
Subotica
0 : 1
Udarnik
Višnjevac
Sever
Subotica
1 : 4
Žednik
Stari Žednik
Šampion Olimpija
Orom
0 : 1
Graničar
Đala
Sloga
Ostojićevo
0 : 5
Horgoš Higlo
Horgoš
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 1
Proleter
Mramorak
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 0
Mladost
Vojlovica
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 0
Borac (P)
Pločica
Jedinstvo
Dubovac
0 : 0
Glogonj
Glogonj
Kolonija
Kovin
9 : 2
Unirea
Uzdin
Omladinac (O)
Opovo
5 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
Pobeda
Samoš
1 : 5
Železničar
Pančevo
Borac (S)
Sakule
2 : 0
Vojvodina
Crepaja
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Vinogradar
Gudurica
0 : 0
Sloga
Plandište
Mladost
Velika Greda
5 : 2
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Ratar
Kruščica
0 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Dobrica
Dobrica
5 : 0
Banat
Dupljaja
Vršac United
Vršac
0 : 0
Hajduk
Šušara
Potporanj
Potporanj
2 : 0
Borac
Vračev Gaj
Vojvodina
Bašaid
2 : 3
Borac
Iđoš
Napredak
Banatska Topola
3 : 1
2. Oktobar
Kumane
Crvena Zvezda
Rusko Selo
2 : 1
Jedinstvo
Bočar
Zvezda
Čukojevac
0 : 0
Kablar
Kraljevo
Musina reka
Musina reka
0 : 0
Stubal
Stubal
Gruža
Vitanovac
1 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Miločajac
Miločaj
3 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 0
Budućnost (S)
Samaila
Napredak (P)
Poljana
1 : 1
Sloga
Lučica
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 0
Napredak (B)
Batovac
Napredak
Bubušinac
4 : 1
Mlava
Bratinac
Dizel
Bare
2 : 1
Metalac
Požarevac
Stig (C)
Crljenac
02.05.2010
BSK
Boževac
Stig (MC)
Malo Crniće
02.05.2010
Sloga
Veliko Selo
Budućnost
Aljudovo
02.05.2010
Napredak
Kula
Topoljak
Grabovac
1 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Ribnik
Gornji Ribnik
5 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Vinogradar
Riljac
2 : 1
Mladost
Mala Drenova
MZ Trstenik
Trstenik
1 : 2
Sloboda
Mijajlovac
Gradina
Pejovac
8 : 0
Tomako Internacional
Trstenik
Sveti Stefan
Slanci
1 : 2
Crvenka
Borča
Olimpija
Beograd
0 : 9
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Mabat
Beograd
1 : 1
Mladi proleter
Beograd
Omladinac
Zagajica
0 : 4
Ševac
Kusić
Pobeda
Parta
0 : 3
Partizan
Kajtasovo
Jedinstvo
Orešac
1 : 4
Vitorul
Straža
BSK Borča
Borča
2 : 0
Borac (Č)
Čačak
Voždovac
Beograd
0 : 0
Rad
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Bežanija
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 0
Napredak
Kruševac
BSK Borča
Borča
4 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Timok
Zaječar
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Borac (Č)
Čačak
2 : 1
Zemun
Zemun
Morava
Velika Plana
1 : 2
Napredak
Kruševac
Bežanija
Beograd
1 : 1
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
8 : 0
Dubočica
Leskovac
Rad
Beograd
0 : 4
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 0
Smederevo
Smederevo

Rukomet

Nova Pazova
Nova Pazova
36 : 17
Novi Pazar
Novi Pazar

Futsal

Marbo Intermezzo
Beograd
5 : 6
Kolubara
Lazarevac