XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 251 utakmica za dan
Nedelja, 15 Novembar 2009

Fudbal

Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Budućnost (V)
Valjevo
Mačva
Šabac
0 : 0
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Svrljig
Svrljig
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Radnik
Surdulica
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Dubočica
Leskovac
Spartak (D)
Debeljača
2 : 4
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Senta
Senta
1 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
Srem
Jakovo
0 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Beograd
Beograd
2 : 0
Sopot
Sopot
Kovačevac
Kovačevac
2 : 0
Železničar (BV)
Bara Venecija
Grafičar
Beograd
2 : 1
Sindjelić
Beograd
Polet (T)
Trbušani
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Bane
Raška
2 : 0
Sušica
Kragujevac
Orlovac
Mrčajevci
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Vodojaža
Grošnica
1 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Osečina
Osečina
2 : 0
Radnički (K)
Koceljeva
Sloga (S)
Sjenica
1 : 1
Loznica
Loznica
Krušik
Valjevo
1 : 0
Radnički Zorka
Šabac
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Šapine
Šapine
2 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Železničar Inon
Požarevac
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Seljak
Mihajlovac
2 : 1
Gruža
Gruža
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
4 : 2
Borac
Žabari
Mladost (M)
Medoševac
2 : 0
Pukovac
Pukovac
Jastrebac (B)
Blace
0 : 3
Žitorađa
Žitorađa
Radan
Lebane
1 : 3
Vučje
Vučje
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Bobište
Bobište
1 : 3
BSK Bujanovac
Bujanovac
Mladost (L)
Lalinac
2 : 5
Morava (VH)
Vladičin Han
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Trajal
Kruševac
3 : 2
Timočanin
Knjaževac
Trgovački
Jagodina
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Slatina (B)
Bor
4 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
Borac
Starčevo
4 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Bačka 1901
Subotica
5 : 0
Polet (N)
Nakovo
Jedinstvo
Novi Bečej
2 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Borac
Novi Sad
4 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Radnički (I)
Irig
1 : 2
Jugović
Kać
Hajduk
Šimanovci
1 : 2
ŽAK
Sombor
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 3
Index
Novi Sad
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Slavija
Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Borac (O)
Ostružnica
1 : 3
Lasta
Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 1
Trudbenik
Beograd
Milutinac
Zemun
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Morava
Sirča
2 : 1
Proleter Lasta
Pečenog
Braća Vuković
Lađevci
2 : 3
Borac (A)
Adrani
Mataruge
Mataruge
5 : 4
Jedinstvo
Godačica
Radnik
Ušće
1 : 1
Tutin
Tutin
Rudar
Bresnica
3 : 2
Napredak (K)
Kačulice
Dragačevo
Guča
1 : 0
Velereč 94
Velereč
Mladost (P)
Preljina
3 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 0
Jedinstvo (P)
Puhovo
Gorušica
Viča
3 : 5
Slatina
Slatina
Železničar
Požega
3 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Omladinac
Zdravčići
1 : 4
Zlatibor (Č)
Čajetina
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 3
Perućac
Perućac
Polet
Rasna
4 : 0
Arilje
Arilje
Jasen
Brodarevo
1 : 4
Budućnost
Arilje
Lazarica
Prilipac
1 : 1
Sečica
Seča reka
Brežđe
Brežđe
2 : 2
Rajac
Kadina Luka
Ribnikar
Pecka
7 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Brezovica
Brezovica
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
Vrujci
Gornja Toplica
10 : 1
Mladost
Vračević
ZSK
Valjevo
2 : 3
OFK Jabučje
Jabučje
Šumadija
Azanja
2 : 1
Drugovac
Drugovac
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 0
Železničar (K)
Kusadak
Budućnost
Ratari
1 : 0
Sloga
Miloševac
Sloboda
Lipe
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 3
Lunjevac
Lunjevac
Železničar (S)
Smederevo
5 : 2
Cerovac
Cerovac
Udarnik
Lozovik
0 : 4
Napredak
Markovac
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 0
Mladi radnik
Radinac
Borac (P)
Pajsijevići
2 : 1
Banja
Banja
Junkovac
Junkovac
0 : 1
Partizan (D)
Darosava
Šumadija
Toponica
2 : 1
Bare
Bare
Šumadinac (B)
Brzan
3 : 1
Karađorđe (R)
Rača
Borac (Lj)
Ljuljaci
0 : 0
Marjan
Knić
Beli Orlovi
Brestovac
2 : 5
Šumadinac (N)
Natalinci
Polet (A)
Aleksandrovac
2 : 1
Crni Vrh
Miljević
Dunavac
Kisiljevo
0 : 1
Mlava
Malo Laole
Napredak (N)
Nabrđe
3 : 2
Borac
Veliko Laole
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 2
Sloga (K)
Kasidol
Napredak (VC)
Veliko Crniće
4 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Bata Bulić
Bistrica
3 : 2
Vihor
Маljurevac
Beli Orao
Bradarac
4 : 2
Sloga (D)
Drmno
Omladinac (GK)
Gornji Komren
2 : 3
Mramor
Mramor
Budućnost (PK)
Prva Kutina
5 : 0
Morava (Č)
Čokot
OFK Niš
Niš
3 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 1
Radnički (T)
Trupale
Vulkan
Brenica
1 : 4
Palilulac
Niš
Delijski Vis
Niš
8 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Bukovik
Razanj
1 : 2
Rad
Merošina
Rasovača
Rasovača
3 : 1
Naša krila
Belotinac
Jedinstvo
Bobovište
1 : 2
Mladost (O)
Orljane
Morava
Žitkovac
2 : 1
Moravica
Subotinac
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 4
Omladinac
Malošište
Hajduk
Preševo
4 : 1
Mladost
Suvojnica
Železničar (VB)
Vranjska banja
3 : 0
Napredak
Surdulica
Polet
Gornji Vrtogoš
6 : 1
Bukuroca
Bukurevac
Zufo
Bujanovac
0 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Padež
Petrovac
3 : 3
Prčevac
Pirot
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 0
Miloševo
Miloševo
Slatina (N)
Negotin
2 : 2
Zlot
Zlot
Krivelj
Krivelj
0 : 3
Dunav
Prahovo
BSK
Bukovce
1 : 2
Ključ
Podvrška
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Rajac
Rajac
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Bačka (M)
Mol
0 : 0
AFK
Ada
Tisa
Adorjan
2 : 0
Jadran
Feketić
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 2
Čantavir
Čantavir
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Vulturul
Grebenac
5 : 2
Borac
Veliko Središte
Slavija
Kovačica
4 : 1
Sloga
Banatsko Novo Selo
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Dolovo
Dolovo
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
2 : 3
Partizan (G)
Gaj
Radnički (B)
Baranda
3 : 1
Polet
Izbište
Borac (A)
Aleksandrovo
1 : 1
Potisje
Knićanin
Naftagas (B)
Boka
0 : 3
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Delija
Mokrin
1 : 1
Borac (Z)
Zrenjanin
Kula
Kula
0 : 1
Stanišić
Stanišić
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 1
Lipar
Lipar
Rusin
Ruski Krstur
2 : 2
Crvenka
Crvenka
Hercegovac
Gajdobra
1 : 0
Vrbas
Vrbas
Kabel
Novi Sad
0 : 0
Jedinstvo (R)
Rumenka
Omladinac (S)
Stepanovićevo
1 : 0
Tvrdjava
Bač
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Mladost (NS)
Novi Sad
1 : 1
Sremac
Čerević
Srbobran
Srbobran
2 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Borac (M)
Martinci
0 : 1
Borac (S)
Surduk
Sloga Milšped
Krnješevci
1 : 1
Hajduk (B)
Beška
Jadran
Golubinci
4 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Fruškogorac
Kukujevci
3 : 0
PSK Putinci
Putinci
Mladost
Kupinovo
3 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Lazac
Lazac
2 : 7
Vrnjci
Vrnjci
Žiča
Žiča
2 : 2
Mlada krila
Metikoši
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Polet (R)
Ratina
Tavnik
Tavnik
1 : 0
Partizan
Vrba
Olimpik
Novi Pazar
3 : 0
Mladost (V)
Vrdila
Morava (M)
Mrsać
2 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Ribnica
Jovac
3 : 2
Grdica
Grdica
Granit
Radalj
1 : 0
Borac (K)
Kozjak
Stari Jadar
Gornji Dobrić
1 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Prva iskra
Runjani
2 : 2
Crnča
Crnča
Stolice
Krupanj
3 : 0
Radjevac
Krupanj
Jelav
Jelav
4 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 1
Rudar (B)
Brasina
Sloga (S)
Straža
2 : 0
Velika Reka
Podgaj
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 1
Bokanja
Gorovič
Jasenica
Božurnja
1 : 3
Šumadinac
Stojnik
Sloga
Zagorica
2 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
OFK Šatornja
Šatornja
2 : 3
Mladi rudar
Bukovik
Vinča
Vinča
1 : 1
Borac
Kloka
Omladinac
Donja Rača
2 : 0
Mladost (CK)
Crni kao
Mladost MG
Saranovo
1 : 0
Karađorđe
Vučić
Rača Popović
Popović
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
ŽSK
Žirovnica
4 : 1
Polet
Guberevac
Sloga (M)
Milatovac
3 : 1
Kotlenik
Guncati
Crvena zvezda
Miraševac
0 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Desine
Desine
4 : 3
Sloga
Dubravica
Polet
Voluja
3 : 1
Makce
Makce
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 0
Đerdap
Golubac
Carevac
Carevac
3 : 0
Pionir
Zelenik
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 3
Borac
Zabela
Košava
Kalište
3 : 2
Laolac
Veliko Laole
Sloboda
Bistrica
2 : 0
Radnički
Knežica
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 0
Vrelo
Milanovac
Omladinac
Mirijevo
0 : 2
Integral
Batuša
Zadrugar
Tabanovac
1 : 0
Mladost
Svinjarevo
Krilaš
Ćovdin
3 : 2
Dragoš
Oreškovica
Napredak
Toponica
4 : 0
Rudar
Krepoljin
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 3
Subotica
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 4
Đurđin TB
Đurđin
Udarnik
Višnjevac
1 : 3
Solid
Subotica
Žednik
Stari Žednik
1 : 2
Bratstvo
Ljutovo
Lokomotiva
Subotica
1 : 0
Poljoprivrednik
Bikovo
Tromeđa
Majdan
4 : 1
Jedinstvo
Srpski Krstur
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 0
Sloga
Ostojićevo
Graničar
Đala
2 : 0
Horgoš Higlo
Horgoš
Napredak
Karađorđevo
0 : 3
Pobeda
Pobeda
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Kolonija
Kovin
6 : 1
Pobeda
Samoš
Jedinstvo
Dubovac
2 : 5
Borac (S)
Sakule
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 1
Vojvodina
Crepaja
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 1
Železničar
Pančevo
Proleter
Mramorak
0 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
Mladost
Vojlovica
2 : 0
Unirea
Uzdin
Borac (P)
Pločica
3 : 2
Glogonj
Glogonj
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 0
Dobrica
Dobrica
Ratar
Kruščica
0 : 1
Vršac United
Vršac
Mladost
Velika Greda
2 : 1
Borac
Vračev Gaj
Vinogradar
Gudurica
3 : 1
Hajduk
Šušara
Jedinstvo
Vlajkovac
9 : 1
Banat
Dupljaja
Sloga
Plandište
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
3 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Sloga
Maradik
0 : 2
Dunav
Novi Slankamen
Polet
Novi Karlovci
4 : 1
Borac
Jarkovci
Sremac
Vojka
2 : 1
Fruškogorac
Krčedin
ČSK Čortanovci
Čortanovci
0 : 9
Podunavac
Belegiš
Zvezda
Čukojevac
3 : 0
Miločajac
Miločaj
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 4
Jovo Kursula
Cvetke
Omladinac (D)
Drakčići
4 : 0
Budućnost (S)
Samaila
Zgodačica
Godačica
1 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Kablar
Kraljevo
4 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Progorelica
Progorelica
7 : 1
Stubal
Stubal
Stig (MC)
Malo Crniće
2 : 0
Jedinstvo
Smoljinac
MZ Trstenik
Trstenik
3 : 0
Sloga
Lozna
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 0
Sloboda
Mijajlovac
Dunav
Veliko selo
14 : 0
Olimpija
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
0 : 3
Kapedunum
Beograd
Mladost
Jabučki rit
0 : 1
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Kolibri
Kuršumlija
2 : 1
Jerina
Smederevo
Vandini
Zemun
2 : 3
Unafortuna 04
Kragujevac
Čukarički Stankom
Beograd
3 : 0
Bežanija
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 2
Vojvodina
Novi Sad
BSK Borča
Borča
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Voždovac
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Dubočica
Leskovac
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
2 : 4
Partizan
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 0
Smederevo
Smederevo
Crvena zvezda
Beograd
5 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Morava
Velika Plana
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Bežanija
Beograd
0 : 1
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Borac (Č)
Čačak
Rad
Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun

Košarka

Budućnost m:tel
Podgorica
59 : 65
Partizan
Beograd
Napredak Rubin
Kruševac
90 : 83
Mega Vizura
Beograd
Ergonom
Niš
60 : 62
Mašinac
Kraljevo
Partizan
Beograd
96 : 63
Spartak
Subotica
Šabac
Šabac
75 : 33
Moravac
Čačak
Bor
Bor
69 : 57
Tamiš
Pančevo
Play Off
Užice
76 : 48
Trepča
Kosovska Mitrovica
Kraljevo
Kraljevo
85 : 60
Pro Tent
Obrenovac

Odbojka

Tajm
Užice
1 : 3
Zlatibor (Č)
Čajetina
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
1 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Trstenik
Trstenik
2 : 3
Leposavić
Leposavić

Rukomet

Radnički
Kragujevac
32 : 26
Smederevo
Smederevo
Bačka Palanka - Nopal
Bačka Palanka
52 : 32
Kučevo
Kučevo

Futsal

Kocka Amaters
Vrnjačka Banja
5 : 5
Niš 92
Niš
SAS
Zrenjanin
1 : 5
Kolubara
Lazarevac
Slodes
Beograd
0 : 2
Rušče
Vranje