XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 233 utakmica za dan
Nedelja, 4 April 2010

Fudbal

Srem
Sremska Mitrovica
2 : 1
Sevojno Point
Sevojno
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 2
Car Konstantin
Niš
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radnik
Surdulica
3 : 1
Vlasina
Vlasotince
Palić
Palić
0 : 0
Veternik Viskol
Veternik
Dolina
Padina
2 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Sindjelić
Beograd
2 : 0
Dorćol
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 1
Železničar (BV)
Bara Venecija
Grafičar
Beograd
3 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Resnik
Resnik
0 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Kovačevac
Kovačevac
2 : 1
Beograd
Beograd
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Mladost (B)
Bosilegrad
4 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Mladost (L)
Lalinac
1 : 0
Pukovac
Pukovac
Bobište
Bobište
0 : 3
Jastrebac (B)
Blace
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 1
Radan
Lebane
Trajal
Kruševac
2 : 0
Ozren
Sokobanja
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Slatina (B)
Bor
Temnić
Varvarin
1 : 2
Sloga (D)
Despotovac
Borac
Bivolje
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Bačka (P)
Pačir
3 : 0
Polet (N)
Nakovo
Jedinstvo
Novi Bečej
4 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Index
Novi Sad
2 : 0
Jugović
Kać
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 1
Sloven
Ruma
Hajduk
Šimanovci
0 : 1
Radnički (I)
Irig
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 0
GSP Polet
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 0
PKB
Padinska skela
Slavija
Beograd
3 : 1
Milutinac
Zemun
Budućnost (D)
Dobanovci
2 : 0
Vinča
Vinča
Lasta
Beograd
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Morava
Sirča
1 : 1
Mataruge
Mataruge
Radnički
Kovači
1 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Borac (A)
Adrani
1 : 0
Radnik
Ušće
Borac (V)
Vraneši
0 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Jedinstvo
Godačica
2 : 5
Ibar
Mataruška Banja
Tutin
Tutin
4 : 1
Rudar
Baljevac
Napredak (K)
Kačulice
1 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Gorušica
Viča
2 : 3
Napredak (S)
Svračkovci
Miokovci
Miokovci
1 : 1
Šumadija
Brdjani
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Mladost (P)
Preljina
2 : 4
Dragačevo
Guča
Višesava
Bajina Bašta
2 : 4
Sečica
Seča reka
Savinac
Visibaba
5 : 3
Budućnost
Arilje
Lazarica
Prilipac
1 : 2
Arilje
Arilje
Jasen
Brodarevo
4 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Polet
Rasna
3 : 2
Zlatibor (Č)
Čajetina
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 3
Omladinac
Zdravčići
Brezovica
Brezovica
2 : 1
Rajac
Kadina Luka
Ribnikar
Pecka
0 : 0
Banjani
Banjani
Brežđe
Brežđe
3 : 2
Kačer
Belanovica
Mladi radnik
Valjevo
0 : 10
Vrujci
Gornja Toplica
Tešnjar
Valjevo
0 : 2
ZSK
Valjevo
Tulari
Tulari
1 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Sovljak
Sovljak
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Šumadija
Azanja
2 : 1
Budućnost
Ratari
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 1
Sloboda
Lipe
Drugovac
Drugovac
3 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Železničar (K)
Kusadak
2 : 2
Železničar (S)
Smederevo
Sloga
Miloševac
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Omladinac
Rakinac
2 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Lunjevac
Lunjevac
4 : 2
Mladi radnik
Radinac
Cerovac
Cerovac
1 : 3
Napredak
Markovac
Banja
Banja
1 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Badnjevac
Badnjevac
0 : 2
Marjan
Knić
Beli Orlovi
Brestovac
1 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Borac (Lj)
Ljuljaci
0 : 1
Bare
Bare
Šumadinac (B)
Brzan
4 : 0
Partizan (D)
Darosava
Šumadija
Toponica
4 : 0
Junkovac
Junkovac
Polet (A)
Aleksandrovac
2 : 3
Napredak (N)
Nabrđe
Dunavac
Kisiljevo
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Crni Vrh
Miljević
4 : 2
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Mlava
Malo Laole
1 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Sloga (K)
Kasidol
2 : 1
Zadrugar
Osanica
Vihor
Маljurevac
0 : 1
Sloga (D)
Drmno
Omladinac (GK)
Gornji Komren
5 : 4
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Čegar
Donji Matejevac
3 : 1
OFK Niš
Niš
Mramor
Mramor
2 : 0
Aluminjum
Niš
Morava (Č)
Čokot
2 : 1
Vulkan
Brenica
Proleter (M)
Mezgraja
1 : 0
Delijski Vis
Niš
Vrtište
Vrtište
5 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Radnički (T)
Trupale
0 : 0
Palilulac
Niš
Radnički
Čapljinac
5 : 2
Rad
Merošina
Jedinstvo
Bobovište
1 : 1
Morava
Žitkovac
Rasovača
Rasovača
1 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Bukovik
Razanj
2 : 1
Borac
Azbresnica
Vihor
Zbevac
3 : 0
Napredak
Surdulica
Bukuroca
Bukurevac
3 : 0
Mladost
Suvojnica
Zufo
Bujanovac
1 : 6
As
Bujanovac
Polet
Gornji Vrtogoš
3 : 0
Alakince
Alakince
Padež
Petrovac
3 : 4
Dragoš
Pirot
Miloševo
Miloševo
2 : 0
BSK
Bukovce
Radnički
Klokočevac
2 : 3
Brestovac
Brestovac
Ključ
Podvrška
0 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Sloga
Kobišnica
4 : 0
Rajac
Rajac
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 0
Bačka (M)
Mol
Tisa
Adorjan
2 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
AFK
Ada
2 : 1
Potisje
Kanjiža
Bajša
Bajša
1 : 0
Njegoš
Lovćenac
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Tavankut
Tavankut
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 1
Krivaja
Krivaja
Vulturul
Grebenac
3 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 1
Radnički (K)
Kovin
Slavija
Kovačica
0 : 1
Radnički (B)
Baranda
Borac
Veliko Središte
1 : 0
Mladost
Omoljica
Sloga
Banatsko Novo Selo
4 : 2
Partizan (U)
Uljma
Dolovo
Dolovo
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Partizan (G)
Gaj
0 : 1
Tempo
Sefkerin
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 0
Polet
Izbište
OFK Klek
Klek
1 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Naftagas (B)
Boka
1 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Borac (A)
Aleksandrovo
3 : 0
Begej
Žitište
Kordun
Kljajićevo
3 : 0
Lipar
Lipar
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
BSK
Bački Brestovac
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 0
Stanišić
Stanišić
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 2
Kula
Kula
Hercegovac
Gajdobra
1 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Omladinac (S)
Stepanovićevo
1 : 2
Obilić
Zmajevo
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Jedinstvo (R)
Rumenka
1 : 2
Srbobran
Srbobran
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 1
Slavija (NS)
Novi Sad
Borac (M)
Martinci
2 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Sloga Milšped
Krnješevci
1 : 1
Jadran
Golubinci
Borac (S)
Surduk
3 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Hajduk (B)
Beška
2 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Sloga (E)
Erdevik
PSK Putinci
Putinci
1 : 1
Graničar (A)
Adaševci
Žiča
Žiča
1 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Lazac
Lazac
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Polet (R)
Ratina
2 : 0
Olimpik
Novi Pazar
Partizan
Vrba
0 : 2
Šumadija
Šumarice
Mladost (V)
Vrdila
2 : 3
Morava (M)
Mrsać
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 4
Grdica
Grdica
Borac (K)
Kozjak
1 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
Rudar (B)
Brasina
0 : 0
Radjevac
Krupanj
Velika Reka
Podgaj
2 : 0
Crnča
Crnča
Sloga (S)
Straža
0 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Jelav
Jelav
1 : 1
Granit
Radalj
Stolice
Krupanj
2 : 2
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Prva iskra
Runjani
2 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Gradac
Valjevo
4 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Zadrugar
Lopatanj
1 : 0
Lukavac
Lukavac
Dupljaj
Dupljaj
1 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
2 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Jasenica
Božurnja
1 : 3
Bokanja
Gorovič
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 1
Sloga
Zagorica
Šumadinac
Stojnik
5 : 0
Venčani
Venčani
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 1
OFK Šatornja
Šatornja
BSK Belosavci
Belosavci
3 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Mladi rudar
Bukovik
3 : 2
Vinča
Vinča
Mladost MG
Saranovo
2 : 0
Mladost (CK)
Crni kao
Omladinac
Donja Rača
1 : 0
Rača Popović
Popović
Karađorđe
Vučić
3 : 1
ŽSK
Žirovnica
Mladost (R)
Rašković
2 : 0
Lepenica
Badnjevac
Polet
Guberevac
2 : 2
Sloga (M)
Milatovac
BSK
Borač
1 : 2
Crvena zvezda
Miraševac
Kotlenik
Guncati
1 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Sloga
Dubravica
1 : 0
Mladost
Biskuplje
Borac
Zabela
4 : 0
Pionir
Zelenik
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 1
Đerdap
Golubac
Carevac
Carevac
2 : 2
Makce
Makce
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 0
Desine
Desine
Rudar
Krepoljin
1 : 0
Mladost
Svinjarevo
Napredak
Toponica
0 : 1
Integral
Batuša
Krilaš
Ćovdin
0 : 3
Vrelo
Milanovac
Zadrugar
Tabanovac
3 : 2
Radnički
Knežica
Omladinac
Mirijevo
1 : 1
Košava
Kalište
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 0
Sloboda
Bistrica
Crvena zastava
Hum
3 : 0
Zadrugar
Sićevo
Moravac
Gornje Međurovo
0 : 0
Budućnost
Popovac
Rudar
Jelašnica
3 : 0
Rujnik
Rujnik
Poljoprivrednik
Bikovo
3 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Lokomotiva
Subotica
2 : 0
Solid
Subotica
Sever
Subotica
0 : 2
Đurđin TB
Đurđin
Žednik
Stari Žednik
0 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
Udarnik
Višnjevac
2 : 3
Hajduk
Bačko Dušanovo
Mladost
Gornja Rogatica
1 : 1
Pobeda
Pobeda
Napredak
Karađorđevo
0 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Slavija
Novo Orahovo
2 : 5
Sloboda
Stara Moravica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Jedinstvo
Dubovac
1 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Kolonija
Kovin
3 : 0
Proleter
Mramorak
Omladinac (O)
Opovo
1 : 0
Mladost
Vojlovica
Pobeda
Samoš
3 : 0
Borac (P)
Pločica
Borac (S)
Sakule
5 : 1
Glogonj
Glogonj
Vojvodina
Crepaja
2 : 0
Unirea
Uzdin
Železničar
Pančevo
2 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 0
Mladost
Velika Greda
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 0
Vinogradar
Gudurica
Ratar
Kruščica
1 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Dobrica
Dobrica
0 : 0
Sloga
Plandište
Vršac United
Vršac
5 : 0
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Potporanj
Potporanj
3 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Borac
Vračev Gaj
2 : 3
Hajdučica
Hajdučica
Hajduk
Šušara
1 : 0
Banat
Dupljaja
ČSK Čortanovci
Čortanovci
2 : 2
Polet
Novi Karlovci
Podunavac
Belegiš
2 : 1
Sloga
Maradik
Fruškogorac
Krčedin
1 : 3
Železničar (I)
Inđija
Borac
Jarkovci
0 : 5
Dunav
Novi Slankamen
Musina reka
Musina reka
1 : 3
Zvezda
Čukojevac
Gruža
Vitanovac
6 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Miločajac
Miločaj
3 : 0
Omladinac (D)
Drakčići
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 2
Zgodačica
Godačica
Budućnost (S)
Samaila
3 : 0
Kablar
Kraljevo
Dunav
Ostrovo
3 : 2
Napredak (P)
Poljana
BSK
Brežane
9 : 0
Borac
Klenovnik
Dunavac
Petka
1 : 0
Sloga
Lučica
Mip Majdan
Požarevac
1 : 0
Napredak
Bubušinac
Stig
Beranje
0 : 3
Zemljoradnik
Trnjane
Sopot
Požarevac
2 : 1
Mlava
Bratinac
Proleter
Požarevac
0 : 0
Metalac
Požarevac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 0
Mladost
Mala Drenova
Morava
Medveđa
3 : 1
Sloboda
Mijajlovac
Jugovići
Bogdanje
5 : 1
Tomako Internacional
Trstenik
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 2
Gradina
Pejovac
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 0
MZ Trstenik
Trstenik
Topoljak
Grabovac
2 : 1
Vinogradar
Riljac
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 0
Sloga
Lozna
Sveti Stefan
Slanci
2 : 0
OFK Zvezdara
Beograd
Mabat
Beograd
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd

Košarka

Bor
Bor
58 : 82
Play Off
Užice
Šabac
Šabac
83 : 67
Beočin
Beočin
Tamiš
Pančevo
63 : 69
Kraljevo
Kraljevo

Odbojka

Libero
Čačak
2 : 3
Zlatibor (Č)
Čajetina
Trstenik
Trstenik
0 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo

Rukomet

Radnički Lepenica
Kragujevac
19 : 23
Železnicar Gas Teh
Inđija

Vaterpolo

Rabotnički
Skoplje
12 : 6
Proleter
Zrenjanin
Bečej 2005
Bečej
6 : 5
Zemun
Zemun
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 17
ŽAK
Kikinda
Spartak
Subotica
18 : 8
Dinamo
Pančevo
Šabac
Šabac
7 : 12
Singidunum
Beograd