XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 258 utakmica za dan
Nedelja, 23 Maj 2010

Fudbal

Srem
Sremska Mitrovica
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Zemun
Zemun
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Mačva
Šabac
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Sloboda (U)
Užice
Radnički (P)
Pirot
2 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Radnik
Surdulica
2 : 3
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 2
Župa
Aleksandrovac
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Senta
Senta
0 : 0
Radnički (Š)
Šid
Srem
Jakovo
0 : 2
BASK
Beograd
Grafičar
Beograd
2 : 1
Hajduk
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
2 : 2
Dorćol
Beograd
Beograd
Beograd
1 : 1
Železničar (BV)
Bara Venecija
Polet (T)
Trbušani
4 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Vodojaža
Grošnica
6 : 5
Prijevor
Prijevor
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
Orlovac
Mrčajevci
3 : 1
Mladost (O)
Oplanići
Bane
Raška
2 : 0
Pobeda
Beloševac
Jošanica
Novi Pazar
3 : 0
Sušica
Kragujevac
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Krušik
Valjevo
6 : 2
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
Radnički Zorka
Šabac
Osečina
Osečina
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 2
Radnički (K)
Koceljeva
Seljak
Mihajlovac
3 : 2
Borac
Žabari
Homoljac
Žagubica
1 : 1
Gruža
Gruža
Zvižd
Kučevo
4 : 1
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Šapine
Šapine
2 : 0
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Obilić (Ž)
Živica
3 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Pukovac
Pukovac
6 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Napredak
Aleksinac
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Jastrebac (B)
Blace
Vučje
Vučje
2 : 3
Radan
Lebane
Zaplanjac
Gadžin Han
7 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 0
Bobište
Bobište
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 3
Topličanin
Prokuplje
Morava (VH)
Vladičin Han
3 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Sloga (L)
Leskovac
4 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
Trudbenik
Stalać
Timočanin
Knjaževac
3 : 2
Trajal
Kruševac
Temnić
Varvarin
0 : 2
SFS Borac
Paraćin
Rudar (B)
Bor
1 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Bor
Bor
Borac
Bivolje
7 : 1
Ozren
Sokobanja
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Trgovački
Jagodina
Pepeljevac
Pepeljevac
4 : 1
Slatina (B)
Bor
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 5
Sloga (D)
Despotovac
Posavac Tišma
Boljevci
3 : 1
Turbina
Beograd
PKB
Padinska skela
4 : 2
Poštar
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
1 : 3
Trudbenik
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Radnik
Ušće
0 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Morava
Sirča
2 : 1
Borac (V)
Vraneši
Napredak (K)
Kačulice
0 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Šumadija
Brdjani
2 : 0
Velereč 94
Velereč
Napredak (S)
Svračkovci
1 : 1
Rudar
Bresnica
Jedinstvo (P)
Puhovo
1 : 1
Dragačevo
Guča
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
3 : 1
Mladost (P)
Preljina
Gorušica
Viča
1 : 2
Spartak
Trnava
Miokovci
Miokovci
2 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Jasen
Brodarevo
0 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Polet
Rasna
1 : 2
Zlatibor voda
Gostilje
Napredak
Gornja Dobrinja
4 : 0
Sečica
Seča reka
Omladinac
Zdravčići
0 : 0
Budućnost
Arilje
Železničar
Požega
3 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
Zlatibor (Č)
Čajetina
8 : 0
Arilje
Arilje
Perućac
Perućac
2 : 2
Jedinstvo
Kalenić
ZSK
Valjevo
3 : 2
Rajac
Kadina Luka
Vrujci
Gornja Toplica
5 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Brezovica
Brezovica
5 : 0
Mladost
Vračević
Ribnikar
Pecka
5 : 1
Sovljak
Sovljak
Brežđe
Brežđe
2 : 2
Tulari
Tulari
Mladi radnik
Valjevo
0 : 3
Tešnjar
Valjevo
Šumadija
Azanja
2 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Udarnik
Lozovik
3 : 1
Mladi radnik
Radinac
Železničar (S)
Smederevo
1 : 2
Napredak
Markovac
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 1
Cerovac
Cerovac
Sloboda
Lipe
2 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Budućnost
Ratari
2 : 0
Omladinac
Rakinac
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 2
Sloga
Miloševac
Drugovac
Drugovac
4 : 2
Železničar (K)
Kusadak
Beli Orlovi
Brestovac
4 : 3
Banja
Banja
Borac (Lj)
Ljuljaci
3 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Šumadinac (B)
Brzan
3 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Šumadija
Toponica
3 : 0
Marjan
Knić
Junkovac
Junkovac
3 : 2
Karađorđe (R)
Rača
Borac (P)
Pajsijevići
9 : 6
Aranđelovac
Aranđelovac
Partizan (D)
Darosava
2 : 1
Bare
Bare
Mlava
Malo Laole
3 : 0
Polet (A)
Aleksandrovac
Sloga (K)
Kasidol
1 : 2
Dunavac
Kisiljevo
Vihor
Маljurevac
4 : 5
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Sloga (D)
Drmno
4 : 0
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Sloga (B)
Burovac
4 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Morava (Č)
Čokot
3 : 1
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Vrtište
Vrtište
2 : 3
Mramor
Mramor
Radnički (T)
Trupale
3 : 3
Čegar
Donji Matejevac
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 3
OFK Niš
Niš
Delijski Vis
Niš
2 : 2
Aluminjum
Niš
Vulkan
Brenica
4 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Rad
Merošina
3 : 0
Bukovik
Razanj
Mladost (B)
Batušinac
7 : 0
Knežica
Knežica
As
Bujanovac
3 : 1
Hajduk
Preševo
Mladost
Suvojnica
2 : 5
Čelik
Belo polje
Vihor
Zbevac
3 : 0
Zufo
Bujanovac
Bukuroca
Bukurevac
1 : 1
Pavlovac
Pavlovac
BSK
Bukovce
3 : 4
Nemetali
Donja Bela Reka
Slatina (N)
Negotin
3 : 0
Sloga
Kobišnica
Miloševo
Miloševo
0 : 7
Dunav
Prahovo
Radnički
Klokočevac
0 : 3
Zlot
Zlot
Bačka (M)
Mol
4 : 5
Njegoš
Lovćenac
Proleter
Njegoševo
1 : 1
Krivaja
Krivaja
Potisje
Kanjiža
2 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Panonija IM Topola
Panonija
4 : 4
Preporod
Novi Žednik
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 1
Bajša
Bajša
Tisa
Adorjan
4 : 0
Čantavir
Čantavir
Jadran
Feketić
1 : 3
AFK
Ada
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 1
Vulturul
Grebenac
Dolovo
Dolovo
0 : 3
Borac
Veliko Središte
Partizan (G)
Gaj
3 : 2
Slavija
Kovačica
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Polet
Izbište
3 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Tempo
Sefkerin
6 : 0
Radnički (K)
Kovin
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
OFK Klek
Klek
3 : 1
Potisje
Knićanin
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
4 : 0
ŽAK
Kikinda
Zadrugar
Lazarevo
5 : 0
Borac (A)
Aleksandrovo
BSK
Bački Brestovac
3 : 4
Omladinac (D)
Deronje
PIK
Prigrevica
2 : 0
Kula
Kula
Lipar
Lipar
4 : 1
Borac
Bački Gračac
Kordun
Kljajićevo
5 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Rusin
Ruski Krstur
4 : 4
Zadrugar
Srpski Miletić
Hercegovac
Gajdobra
0 : 0
Srbobran
Srbobran
Mladost (NS)
Novi Sad
1 : 1
Slavija (NS)
Novi Sad
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Omladinac (S)
Stepanovićevo
0 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Tvrdjava
Bač
Hajduk (B)
Beška
2 : 0
Borac (M)
Martinci
Dunav
Stari Banovci
4 : 0
Borac (S)
Surduk
Hajduk (V)
Višnjićevo
5 : 0
Sloga Milšped
Krnješevci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
PSK Putinci
Putinci
0 : 4
Jadran
Golubinci
Graničar (A)
Adaševci
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 1
Fruškogorac
Kukujevci
Mladost
Kupinovo
2 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Morava (M)
Mrsać
0 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Šumadija
Šumarice
1 : 5
Ribnica
Jovac
Olimpik
Novi Pazar
1 : 2
Grdica
Grdica
Tavnik
Tavnik
3 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Žiča
Žiča
3 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Lazac
Lazac
4 : 2
Partizan
Vrba
Borac (K)
Kozjak
5 : 4
Gučevo
Banja Koviljača
Radjevac
Krupanj
6 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Jedinstvo
Zavlaka
3 : 2
Prva iskra
Runjani
Rudar (B)
Brasina
5 : 3
Stolice
Krupanj
Velika Reka
Podgaj
9 : 1
Jelav
Jelav
Sloga (S)
Straža
2 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Zadrugar
Lopatanj
1 : 2
Pričević
Pričević
Dupljaj
Dupljaj
3 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Iskra
Donja Bukovica
4 : 1
Lukavac
Lukavac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 4
Junior Novo Naselje
Valjevo
Mladost (D)
Dračić
4 : 3
Polet
Popučke
OFK Divci
Divci
3 : 0
Vragočanica
Vragočanica
Beloševac
Beloševac
7 : 1
Kotešica
Kotešica
OFK Povlen
Brezovice
3 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Badljevica
Badljevica
23.05.2010
Šumadinac
Binovac
Ravni Gaj
Malo Orašje
4 : 3
Podunavac
Udovice
Petrijevac
Petrijevo
1 : 1
Vučak
Vučak
Landol
Landol
1 : 2
7. Jul
Vodanj
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 0
Bokanja
Gorovič
OFK Šatornja
Šatornja
3 : 1
Vinča
Vinča
Jasenica
Božurnja
0 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 2
BSK Belosavci
Belosavci
Šumadinac
Stojnik
5 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Sloga (M)
Milatovac
4 : 1
Mladost (CK)
Crni kao
ŽSK
Žirovnica
3 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Rača Popović
Popović
3 : 0
Kotlenik
Guncati
Mladost MG
Saranovo
0 : 0
BSK
Borač
Omladinac
Donja Rača
6 : 1
Polet
Guberevac
Karađorđe
Vučić
3 : 1
Mladost (R)
Rašković
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 0
Borac
Zabela
Polet
Voluja
3 : 0
Pionir
Zelenik
Desine
Desine
2 : 1
Đerdap
Golubac
Makce
Makce
4 : 3
Jedinstvo
Duboka
Krilaš
Ćovdin
1 : 0
Laolac
Veliko Laole
Omladinac
Mirijevo
0 : 3
Rudar
Krepoljin
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 3
Dragoš
Oreškovica
Košava
Kalište
0 : 1
Integral
Batuša
Radnički
Knežica
3 : 0
Vrelo
Milanovac
Moravac
Gornje Međurovo
1 : 2
Crvena zastava
Hum
Sloga
Veliko Selo
6 : 4
Mladost (MS)
Mali Suvodol
Temac
Temska
1 : 0
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 0
Željuša
Željuša
Budućnost
Veliki Jovanovac
1 : 2
Provalija
Pirot
Pobeda
Držina
3 : 2
Sloboda
Rasnica
Lokomotiva
Subotica
4 : 2
Subotica
Subotica
Sever
Subotica
2 : 2
Poljoprivrednik
Bikovo
Žednik
Stari Žednik
2 : 1
Mala Bosna
Mala Bosna
Udarnik
Višnjevac
1 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
5 : 1
Solid
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 2
Đurđin TB
Đurđin
Sloga
Ostojićevo
2 : 8
Čoka
Čoka
Horgoš Higlo
Horgoš
3 : 0
Šampion Olimpija
Orom
Tisa
Padej
0 : 2
Tromeđa
Majdan
Graničar
Đala
3 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Mladost
Gornja Rogatica
1 : 3
Mićunovo
Mićunovo
Napredak
Karađorđevo
2 : 3
Slavija
Novo Orahovo
Pobeda
Samoš
1 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac (S)
Sakule
1 : 0
Omladinac (O)
Opovo
Vojvodina
Crepaja
1 : 1
Kolonija
Kovin
Železničar
Pančevo
6 : 2
Jedinstvo
Dubovac
Plavi Dunav
Skorenovac
3 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Unirea
Uzdin
1 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
Glogonj
Glogonj
4 : 8
Proleter
Mramorak
Borac (P)
Pločica
0 : 0
Mladost
Vojlovica
Vršac United
Vršac
7 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Potporanj
Potporanj
3 : 4
Dobrica
Dobrica
Borac
Vračev Gaj
2 : 1
Ratar
Kruščica
Hajduk
Šušara
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Banat
Dupljaja
1 : 0
Mladost
Velika Greda
Hajdučica
Hajdučica
4 : 1
Vinogradar
Gudurica
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
0 : 3
Sloga
Plandište
2. Oktobar
Kumane
2 : 3
Vojvodina
Bašaid
Jedinstvo
Bočar
3 : 2
Borac
Iđoš
Crvena Zvezda
Rusko Selo
3 : 0
Napredak
Banatska Topola
Zgodačica
Godačica
3 : 1
Progorelica
Progorelica
Omladinac (D)
Drakčići
1 : 0
Stubal
Stubal
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Musina reka
Musina reka
1 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Gruža
Vitanovac
2 : 0
Miločajac
Miločaj
BSK
Brežane
3 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Dunavac
Petka
4 : 1
Napredak (P)
Poljana
Napredak (B)
Batovac
5 : 3
Sloga
Lučica
Stig
Beranje
2 : 4
Dizel
Bare
Sopot
Požarevac
0 : 1
Napredak
Bubušinac
Proleter
Požarevac
3 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Metalac
Požarevac
3 : 3
Mlava
Bratinac
7. Juli
Bela Crkva
2 : 3
Cerova
Cerova
Bratstvo
Krupanj
4 : 3
Krasava
Krasava
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 0
Jugovići
Bogdanje
Topoljak
Grabovac
3 : 0
Morava
Medveđa
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 0
Sloboda
Mijajlovac
Vinogradar
Riljac
5 : 2
MZ Trstenik
Trstenik
Kapedunum
Beograd
2 : 3
Dunav
Veliko selo
Mabat
Beograd
3 : 0
Olimpija
Beograd
Omladinac
Veliki Mokri Lug
4 : 0
OFK Zvezdara
Beograd
Jedinstvo
Orešac
2 : 0
Omladinac
Zagajica
Vitorul
Straža
3 : 0
Vojvodina
Crvena Crkva
Partizan
Kajtasovo
4 : 3
Ševac
Kusić
Jerina
Smederevo
3 : 2
Kolibri
Kuršumlija
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 4
Požarevac
Požarevac
Sušica
Kragujevac
0 : 2
Šabac
Šabac
Unafortuna 04
Kragujevac
0 : 2
Vandini
Zemun
Borac (Č)
Čačak
2 : 0
Zemun
Zemun
BSK Borča
Borča
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Partizan
Beograd