XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 290 utakmica za dan
Nedelja, 11 Oktobar 2009

Fudbal

Sevojno Point
Sevojno
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Dinamo
Vranje
1 : 1
Bežanija
Beograd
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Zemun
Zemun
Mladost (A)
Apatin
1 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
FAP
Priboj
2 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Rudar (K)
Kostolac
3 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Jedinstvo
Ub
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 1
Sloboda (U)
Užice
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 2
Župa
Aleksandrovac
Vlasina
Vlasotince
3 : 3
Car Konstantin
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Radnik
Surdulica
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Dolina
Padina
6 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Palić
Palić
1 : 0
Senta
Senta
Resnik
Resnik
2 : 1
Srem
Jakovo
Grafičar
Beograd
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Sindjelić
Beograd
4 : 1
Palilulac
Krnjača
Železničar (BV)
Bara Venecija
0 : 1
Sopot
Sopot
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Polet (T)
Trbušani
Prijevor
Prijevor
1 : 1
Slavija (K)
Kragujevac
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 0
Bane
Raška
Mladost (O)
Oplanići
1 : 2
Sušica
Kragujevac
Krušik
Valjevo
0 : 3
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Zlatar
Nova Varoš
1 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
1 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Polimlje
Prijepolje
4 : 2
Radnički (K)
Koceljeva
Homoljac
Žagubica
5 : 2
Selevac
Selevac
Seljak
Mihajlovac
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
6 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Crvena zvezda (S)
Suvodol
1 : 2
Obilić (Ž)
Živica
Železničar Inon
Požarevac
0 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Omladinac (Š)
Šetonje
0 : 0
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Mladost (M)
Medoševac
1 : 4
Vučje
Vučje
Pukovac
Pukovac
4 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Jastrebac (B)
Blace
1 : 3
Sloga (L)
Leskovac
Radan
Lebane
1 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Bobište
Bobište
1 : 2
Topličanin
Prokuplje
Temnić
Varvarin
6 : 0
Kablovi
Zaječar
Timočanin
Knjaževac
0 : 1
Borac
Bivolje
Trajal
Kruševac
3 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Trgovački
Jagodina
Borac
Starčevo
3 : 1
Dinamo
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Ljukovo
Ljukovo
0 : 0
Mladost
Turija
Borac
Novi Sad
1 : 0
Index
Novi Sad
Radnički (I)
Irig
2 : 0
1. Maj Agroruma
Ruma
Hajduk
Šimanovci
1 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 1
Lasta
Beograd
Slavija
Beograd
1 : 1
Trudbenik
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 3
Turbina
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
2 : 0
Milutinac
Zemun
PKB
Padinska skela
2 : 0
IMT
Beograd
Proleter Lasta
Pečenog
4 : 3
Radnik
Ušće
Napredak
Gračac
0 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Rudar
Baljevac
0 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Tutin
Tutin
5 : 1
Budućnost
Konarevo
Jedinstvo
Godačica
2 : 1
Radnički
Kovači
Borac (V)
Vraneši
3 : 1
Borac (A)
Adrani
Napredak (K)
Kačulice
1 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Gorušica
Viča
0 : 5
Autoprevoz
Čačak
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
3 : 0
Dragačevo
Guča
Jedinstvo (P)
Puhovo
1 : 1
Rudar
Bresnica
Napredak (S)
Svračkovci
2 : 0
Velereč 94
Velereč
Šumadija
Brdjani
0 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Jedinstvo
Kalenić
12 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Perućac
Perućac
4 : 1
Arilje
Arilje
Zlatibor (Č)
Čajetina
3 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
Železničar
Požega
5 : 2
Budućnost
Arilje
Omladinac
Zdravčići
2 : 1
Sečica
Seča reka
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 1
Savinac
Visibaba
Polet
Rasna
4 : 0
Lazarica
Prilipac
Rajac
Kadina Luka
2 : 5
Vrujci
Gornja Toplica
ZSK
Valjevo
2 : 0
Kačer
Belanovica
Sovljak
Sovljak
4 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Tulari
Tulari
2 : 0
Tešnjar
Valjevo
Železničar (S)
Smederevo
5 : 3
Šumadija
Azanja
Udarnik
Lozovik
2 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Sloboda
Lipe
Mladi radnik
Radinac
3 : 0
Budućnost
Ratari
Napredak
Markovac
5 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Cerovac
Cerovac
3 : 0
Drugovac
Drugovac
Lunjevac
Lunjevac
0 : 2
Železničar (K)
Kusadak
Omladinac
Rakinac
5 : 1
Sloga
Miloševac
Bare
Bare
2 : 5
Karađorđe (R)
Rača
Partizan (D)
Darosava
1 : 1
Marjan
Knić
Borac (P)
Pajsijevići
2 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Junkovac
Junkovac
1 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Šumadija
Toponica
3 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Šumadinac (B)
Brzan
5 : 2
Borac (Lj)
Ljuljaci
Bata Bulić
Bistrica
2 : 1
Polet (A)
Aleksandrovac
Beli Orao
Bradarac
5 : 2
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Zadrugar
Osanica
2 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Sloga (B)
Burovac
3 : 2
Napredak (N)
Nabrđe
Sloga (D)
Drmno
3 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Vihor
Маljurevac
4 : 1
Crni Vrh
Miljević
Sloga (K)
Kasidol
4 : 1
Borac
Veliko Laole
Sloboda
Gornja Vrežina
4 : 1
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Vulkan
Brenica
2 : 4
Aluminjum
Niš
Delijski Vis
Niš
6 : 1
OFK Niš
Niš
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 7
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Radnički (T)
Trupale
0 : 0
Mramor
Mramor
Proleter (M)
Mezgraja
3 : 0
Morava (Č)
Čokot
Borac
Azbresnica
2 : 1
Morava
Žitkovac
Knežica
Knežica
2 : 1
Radnički
Čapljinac
Rutevac
Rutevac
1 : 4
Rasovača
Rasovača
Omladinac
Malošište
1 : 0
Bukovik
Razanj
Mladost
Suvojnica
2 : 2
Trešnjevka
Lopardince
As
Bujanovac
3 : 0
Bukuroca
Bukurevac
Hajduk
Preševo
5 : 0
Zufo
Bujanovac
Železničar (VB)
Vranjska banja
3 : 0
Polet
Gornji Vrtogoš
Dragoš
Pirot
1 : 3
Napredak
Izvor
Jedinstvo (P)
Pirot
0 : 2
Zadrugar
Krupac
Brodoremont
Kladovo
11 : 1
BSK
Bukovce
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 0
Slatina (N)
Negotin
Rajac
Rajac
1 : 0
Poreč
Donji milanovac
Sloga
Kobišnica
5 : 0
Miloševo
Miloševo
Ključ
Podvrška
5 : 1
Radnički
Klokočevac
Bačka (M)
Mol
2 : 1
Proleter
Njegoševo
Tavankut
Tavankut
0 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Krivaja
Krivaja
1 : 5
Tisa
Adorjan
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 1
AFK
Ada
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Jadran
Feketić
Bajša
Bajša
2 : 2
Čantavir
Čantavir
Radnički (B)
Baranda
4 : 0
Vulturul
Grebenac
Jugoslavija
Jabuka
5 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Tempo
Sefkerin
2 : 5
Slavija
Kovačica
Polet
Izbište
4 : 2
Borac
Veliko Središte
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Partizan (G)
Gaj
4 : 2
Dolovo
Dolovo
OFK Klek
Klek
4 : 1
Delija
Mokrin
Zadrugar
Lazarevo
4 : 0
Begej
Žitište
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 0
Potisje
Knićanin
Rusin
Ruski Krstur
0 : 1
Mladost (K)
Kruščić
Radnički
Ratkovo
3 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Lipar
Lipar
3 : 2
Stanišić
Stanišić
Mladost (NS)
Novi Sad
1 : 4
Hercegovac
Gajdobra
Srbobran
Srbobran
3 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 2
Omladinac (S)
Stepanovićevo
Slavija (NS)
Novi Sad
4 : 1
Kabel
Novi Sad
Sremac
Čerević
2 : 0
Vrbas
Vrbas
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 1
Jedinstvo (R)
Rumenka
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Tvrdjava
Bač
Fruškogorac
Kukujevci
3 : 1
Borac (M)
Martinci
Mladost
Kupinovo
3 : 0
Jadran
Golubinci
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
Graničar (A)
Adaševci
1 : 1
Sloga Milšped
Krnješevci
PSK Putinci
Putinci
0 : 3
Borac (S)
Surduk
Vrnjci
Vrnjci
1 : 1
Šumadija
Šumarice
Morava (M)
Mrsać
2 : 1
Olimpik
Novi Pazar
Ribnica
Jovac
1 : 0
Tavnik
Tavnik
Grdica
Grdica
1 : 0
Granit
Jošanička banja
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 0
Žiča
Žiča
Mladost (V)
Vrdila
1 : 1
Mlada krila
Metikoši
Partizan
Vrba
1 : 0
Polet (R)
Ratina
Borac (K)
Kozjak
3 : 0
Jelav
Jelav
Milan Orlić
Novo Selo
4 : 5
Stolice
Krupanj
Sloga (S)
Straža
6 : 0
Prva iskra
Runjani
Velika Reka
Podgaj
3 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Rudar (B)
Brasina
0 : 6
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Jedinstvo
Zavlaka
0 : 0
Granit
Radalj
Radjevac
Krupanj
3 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 1
Pričević
Pričević
Iskra
Donja Bukovica
6 : 2
Gradac
Valjevo
Dupljaj
Dupljaj
4 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Mladost (D)
Dračić
3 : 3
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
OFK Povlen
Brezovice
2 : 4
Kotešica
Kotešica
Beloševac
Beloševac
1 : 1
Vragočanica
Vragočanica
OFK Divci
Divci
1 : 0
Polet
Popučke
Proleter
Vranovo
4 : 0
Sloga
Lugavčina
Budućnost
Mala Krsna
2 : 2
Kolarac
Kolari
Osipaonica
Osipaonica
4 : 0
SASK
Saraorci
Skobalj
Skobalj
4 : 3
Borac
Ralja
Vinča
Vinča
2 : 0
Sloga
Zagorica
Borac
Kloka
1 : 0
Jasenica
Božurnja
Mladi rudar
Bukovik
3 : 1
Šumadinac
Stojnik
BSK Belosavci
Belosavci
1 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Mladost (CK)
Crni kao
0 : 2
Lepenica
Badnjevac
Sloga (M)
Milatovac
3 : 4
ŽSK
Žirovnica
Crvena zvezda
Miraševac
1 : 1
Rača Popović
Popović
Sloga (Z)
Zabojnica
3 : 4
Mladost MG
Saranovo
Kotlenik
Guncati
2 : 2
Omladinac
Donja Rača
BSK
Borač
4 : 1
Karađorđe
Vučić
Polet
Guberevac
3 : 3
Mladost (R)
Rašković
Sloga
Dubravica
3 : 2
Carevac
Carevac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
5 : 2
Žitkovica
Žitkovica
Borac
Zabela
5 : 0
Polet
Voluja
Mladost
Biskuplje
2 : 0
Desine
Desine
Pionir
Zelenik
1 : 0
Makce
Makce
Krilaš
Ćovdin
3 : 3
Omladinac
Mirijevo
Napredak
Toponica
1 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Rudar
Krepoljin
1 : 1
Sloboda
Bistrica
Dragoš
Oreškovica
1 : 0
Košava
Kalište
Mladost
Svinjarevo
2 : 0
Radnički
Knežica
Integral
Batuša
4 : 0
Vrelo
Milanovac
Budućnost
Popovac
4 : 0
Radnički (KS)
Knez Selo
Rujnik
Rujnik
0 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Morava
Krušce
2 : 0
Zadrugar
Sićevo
Rudar
Jelašnica
1 : 3
Crvena zastava
Hum
Temac
Temska
3 : 0
Sloga
Veliko Selo
Mladost (PR)
Poljska Ržana
4 : 2
Budućnost
Veliki Jovanovac
Željuša
Željuša
3 : 0
Pobeda
Držina
Provalija
Pirot
3 : 0
Sloboda
Rasnica
Lokomotiva
Subotica
4 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Mala Bosna
Mala Bosna
0 : 2
Đurđin TB
Đurđin
Bratstvo
Ljutovo
2 : 5
Solid
Subotica
Graničar
Đala
3 : 0
Tromeđa
Majdan
Horgoš Higlo
Horgoš
2 : 3
Čoka
Čoka
Sloga
Ostojićevo
1 : 3
Jedinstvo
Srpski Krstur
Mićunovo
Mićunovo
1 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Proleter
Mramorak
4 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Mladost
Vojlovica
0 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Borac (P)
Pločica
1 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Glogonj
Glogonj
12 : 1
Jedinstvo
Dubovac
Unirea
Uzdin
2 : 6
Kolonija
Kovin
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 0
Omladinac (O)
Opovo
Železničar
Pančevo
2 : 0
Pobeda
Samoš
Vojvodina
Crepaja
2 : 1
Borac (S)
Sakule
Jedinstvo
Vlajkovac
5 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Sloga
Plandište
7 : 0
Vinogradar
Gudurica
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
5 : 3
Mladost
Velika Greda
Dunav
Banatska Palanka
4 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Ratar
Kruščica
Banat
Dupljaja
3 : 2
Dobrica
Dobrica
Hajduk
Šušara
2 : 3
Vršac United
Vršac
Borac
Vračev Gaj
3 : 1
Potporanj
Potporanj
2. Oktobar
Kumane
1 : 2
Vojvodina
Bašaid
Jedinstvo
Bočar
3 : 3
Borac
Iđoš
Crvena Zvezda
Rusko Selo
9 : 0
Napredak
Banatska Topola
Dunav
Novi Slankamen
1 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Železničar (I)
Inđija
3 : 3
Podunavac
Belegiš
Sloga
Maradik
5 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Polet
Novi Karlovci
0 : 2
Sremac
Vojka
Kablar
Kraljevo
2 : 1
Omladinac (D)
Drakčići
Progorelica
Progorelica
2 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Stubal
Stubal
4 : 4
Zvezda
Čukojevac
Budućnost (S)
Samaila
1 : 1
Gruža
Vitanovac
Dunav
Ostrovo
1 : 2
Dunavac
Petka
Napredak (P)
Poljana
2 : 1
Napredak (B)
Batovac
Borac
Klenovnik
4 : 0
Sloga
Lučica
Mip Majdan
Požarevac
2 : 1
Sopot
Požarevac
Dizel
Bare
2 : 1
Proleter
Požarevac
Napredak
Bubušinac
5 : 0
Metalac
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 2
Mlava
Bratinac
Budućnost
Aljudovo
1 : 2
Stig (C)
Crljenac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Tomako Internacional
Trstenik
2 : 3
Vinogradar
Riljac
Mladost
Jabučki rit
2 : 1
OFK Zvezdara
Beograd
Crvenka
Borča
2 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Omladinac
Veliki Mokri Lug
9 : 0
Olimpija
Beograd
Pobeda
Parta
0 : 2
Vitorul
Straža
Omladinac
Zagajica
3 : 0
Partizan
Kajtasovo
Vojvodina
Crvena Crkva
0 : 4
Ševac
Kusić
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Partizan
Beograd
2 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Rad
Beograd
1 : 0
Mačva
Šabac
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Timok
Zaječar
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Napredak
Kruševac
5 : 0
Morava
Velika Plana
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Bežanija
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
Smederevo
Smederevo
0 : 0
Zemun
Zemun
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 3
Borac (Č)
Čačak
OFK Plandište
Plandište
6 : 1
Mika Antić
Pančevo
BAK
Bela Crkva
6 : 0
Budućnost
Alibunar
Spartak
Debeljača
1 : 5
Pančevo
Pančevo
Borac
Starčevo
1 : 3
Vršac United
Vršac
Dolina
Padina
0 : 15
Radnik
Stari Tamiš

Košarka

Mašinac
Kraljevo
79 : 75
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Radnički Basket
Beograd
78 : 84
KG 06
Kragujevac
Ergonom
Niš
72 : 76
Sloga
Kraljevo
Hemofarm
Vršac
74 : 64
Radivoj Korać
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
90 : 61
Loznica
Loznica
Kraljevo
Kraljevo
60 : 67
Play Off
Užice

Odbojka

Partizan
Beograd
3 : 1
Spartak
Ljig
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 1
Šumadija Aqua Viva
Aranđelovac

Rukomet

Požarevac
Požarevac
32 : 26
Rudar
Kostolac
Naisa
Niš
26 : 24
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Bačka Palanka - Nopal
Bačka Palanka
30 : 33
Metalac Gornji Milanovac
Gornji Milanovac
Kučevo
Kučevo
30 : 32
Pirot
Pirot