XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 178 utakmica za dan
Nedelja, 22 Novembar 2009

Fudbal

Hajduk
Kula
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 1
Mladost (L)
Lučani
Dinamo
Vranje
2 : 1
Mladost (A)
Apatin
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Železničar
Lajkovac
2 : 0
FAP
Priboj
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Vujić voda
Valjevo
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 0
Mačva
Šabac
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Radnik
Surdulica
6 : 1
Župa
Aleksandrovac
Radnički (P)
Pirot
4 : 3
Car Konstantin
Niš
Dolina
Padina
2 : 0
Spartak (D)
Debeljača
Palić
Palić
3 : 1
Vršac
Vršac
Hajduk
Beograd
1 : 2
Srem
Jakovo
Železničar (BV)
Bara Venecija
0 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Sopot
Sopot
3 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Beograd
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
4 : 0
Palilulac
Krnjača
Prijevor
Prijevor
2 : 2
Polet (T)
Trbušani
Polet (LJ)
Ljubić
3 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Mladost (O)
Oplanići
0 : 0
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
Pobeda
Beloševac
6 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Slavija (K)
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
2 : 2
Bane
Raška
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
4 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Radnički Zorka
Šabac
3 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Radnički (K)
Koceljeva
2 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Osečina
Osečina
Borac
Žabari
3 : 0
Selevac
Selevac
Crvena zvezda (S)
Suvodol
1 : 2
Seljak
Mihajlovac
Železničar Inon
Požarevac
0 : 0
Homoljac
Žagubica
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Obilić (Ž)
Živica
3 : 4
Šapine
Šapine
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 0
Topličanin
Prokuplje
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 1
Bobište
Bobište
Vučje
Vučje
3 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Pukovac
Pukovac
2 : 0
Napredak
Aleksinac
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 1
Trudbenik
Stalać
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 3
Sloga (D)
Despotovac
Borac
Bivolje
3 : 0
Trgovački
Jagodina
Temnić
Varvarin
4 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Radnički (B)
Bajmok
2 : 0
BAK
Bela Crkva
Polet (N)
Nakovo
1 : 4
Bačka Topola
Bačka Topola
Index
Novi Sad
1 : 1
1. Maj Agroruma
Ruma
Mladost
Turija
0 : 0
Cement
Beočin
ŽAK
Sombor
4 : 0
Šajkaš
Kovilj
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
Solunac
Rastina
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 3
Turbina
Beograd
Poštar
Beograd
0 : 1
Milutinac
Zemun
Lasta
Beograd
1 : 2
PKB
Padinska skela
Budućnost (D)
Dobanovci
2 : 2
Borac (O)
Ostružnica
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 1
GSP Polet
Beograd
Slavija
Beograd
1 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Mladi radnik
Radinac
3 : 2
Šumadija
Azanja
Napredak
Markovac
2 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Cerovac
Cerovac
4 : 0
Udarnik
Lozovik
Lunjevac
Lunjevac
0 : 2
Železničar (S)
Smederevo
Omladinac
Rakinac
3 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Sloga
Miloševac
0 : 1
Sloboda
Lipe
Železničar (K)
Kusadak
3 : 1
Budućnost
Ratari
Drugovac
Drugovac
2 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Sloga (B)
Burovac
4 : 2
Polet (A)
Aleksandrovac
Sloga (D)
Drmno
4 : 1
Zadrugar
Osanica
Vihor
Маljurevac
0 : 0
Beli Orao
Bradarac
Sloga (K)
Kasidol
3 : 2
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Borac
Veliko Laole
4 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Mlava
Malo Laole
1 : 0
Napredak (N)
Nabrđe
Crni Vrh
Miljević
4 : 2
Dunavac
Kisiljevo
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 7
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Radnički (T)
Trupale
4 : 1
Vulkan
Brenica
Vrtište
Vrtište
5 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
Proleter (M)
Mezgraja
1 : 2
Aluminjum
Niš
Morava (Č)
Čokot
0 : 2
OFK Niš
Niš
Mramor
Mramor
8 : 0
Čegar
Donji Matejevac
Rad
Merošina
1 : 3
Mladost (B)
Batušinac
Moravica
Subotinac
3 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Naša krila
Belotinac
5 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Bukovik
Razanj
3 : 0
Rasovača
Rasovača
Bukuroca
Bukurevac
1 : 1
Zufo
Bujanovac
Vihor
Zbevac
2 : 2
Polet
Gornji Vrtogoš
Mladost
Suvojnica
2 : 1
Železničar (VB)
Vranjska banja
As
Bujanovac
3 : 1
Alakince
Alakince
Nemetali
Donja Bela Reka
6 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Rajac
Rajac
1 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Sloga
Kobišnica
2 : 3
Brodoremont
Kladovo
Ključ
Podvrška
2 : 0
Brestovac
Brestovac
Radnički
Klokočevac
0 : 3
Slatina (N)
Negotin
Miloševo
Miloševo
1 : 0
Poreč
Donji milanovac
Tavankut
Tavankut
0 : 0
Bačka (M)
Mol
Krivaja
Krivaja
0 : 4
Njegoš
Lovćenac
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Proleter
Njegoševo
Bajša
Bajša
3 : 1
Potisje
Kanjiža
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
AFK
Ada
0 : 0
Tisa
Adorjan
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Vulturul
Grebenac
Tempo
Sefkerin
3 : 2
Partizan (U)
Uljma
Polet
Izbište
1 : 0
Mladost
Omoljica
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 0
Radnički (B)
Baranda
Partizan (G)
Gaj
1 : 3
Radnički (K)
Kovin
Dolovo
Dolovo
1 : 3
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Sloga
Banatsko Novo Selo
4 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Borac
Veliko Središte
1 : 2
Slavija
Kovačica
Radnički
Ratkovo
2 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Lipar
Lipar
1 : 3
Polet (S)
Sivac
BSK
Bački Brestovac
2 : 2
Mladost (K)
Kruščić
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
Kula
Kula
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Slavija (NS)
Novi Sad
1 : 1
Srbobran
Srbobran
Sremac
Čerević
0 : 0
Bečej
Bečej
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Borac (Š)
Šajkaš
0 : 2
Obilić
Zmajevo
Jedinstvo (R)
Rumenka
3 : 2
Omladinac (S)
Stepanovićevo
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 1
Borac (M)
Martinci
Graničar (A)
Adaševci
0 : 1
Mladost
Kupinovo
PSK Putinci
Putinci
3 : 4
Sloga (E)
Erdevik
Dunav
Stari Banovci
2 : 0
Jadran
Golubinci
Hajduk (B)
Beška
4 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Borac (S)
Surduk
5 : 2
Sloga Milšped
Krnješevci
Borac (K)
Kozjak
3 : 2
Velika Reka
Podgaj
Rudar (B)
Brasina
0 : 2
Sloga (S)
Straža
Jedinstvo
Zavlaka
2 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Jelav
Jelav
Granit
Radalj
1 : 0
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Jasenica
Božurnja
2 : 2
BSK Belosavci
Belosavci
Graničar
Đala
5 : 1
Šampion Olimpija
Orom
Glogonj
Glogonj
1 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Unirea
Uzdin
1 : 1
Borac (P)
Pločica
Plavi Dunav
Skorenovac
2 : 0
Mladost
Vojlovica
Železničar
Pančevo
3 : 0
Proleter
Mramorak
Vojvodina
Crepaja
3 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Borac (S)
Sakule
3 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Pobeda
Samoš
2 : 2
Jedinstvo
Dubovac
Omladinac (O)
Opovo
2 : 1
Kolonija
Kovin
Dunav
Banatska Palanka
3 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Hajdučica
Hajdučica
3 : 0
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Banat
Dupljaja
2 : 1
Sloga
Plandište
Hajduk
Šušara
3 : 2
Jedinstvo
Vlajkovac
Borac
Vračev Gaj
3 : 1
Vinogradar
Gudurica
Potporanj
Potporanj
2 : 0
Mladost
Velika Greda
Vršac United
Vršac
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Dobrica
Dobrica
1 : 0
Ratar
Kruščica
Budućnost
Aljudovo
3 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Jedinstvo
Smoljinac
2 : 0
Stig (C)
Crljenac
Crvenka
Borča
0 : 3
Dunav
Veliko selo
Omladinac
Veliki Mokri Lug
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Mabat
Beograd
9 : 2
OFK Zvezdara
Beograd
Partizan
Beograd
5 : 0
BSK Borča
Borča
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 2
Borac (Č)
Čačak
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Rad
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Mačva
Šabac
Borac (Č)
Čačak
4 : 1
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
5 : 1
Napredak
Kruševac
Teleoptik
Zemun
6 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Rad
Beograd
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Borac (Č)
Čačak
0 : 1
Bežanija
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Morava
Velika Plana

Košarka

Mega Vizura
Beograd
78 : 93
OKK Beograd
Beograd
Mašinac
Kraljevo
80 : 78
Borac
Čačak
Napredak Rubin
Kruševac
80 : 78
Radnički Basket
Beograd
Spartak
Subotica
79 : 65
Radnički
Kragujevac
Voždovac
Beograd
73 : 93
Partizan
Beograd

Odbojka

Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 3
Bavanište
Bavanište
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 3
Libero
Čačak
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Trstenik
Trstenik
Tajm
Užice
1 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac

Rukomet

Požarevac
Požarevac
29 : 25
Zaječar
Zaječar
Dubočica
Leskovac
23 : 21
Rudar
Kostolac
Nova Pazova
Nova Pazova
20 : 23
Vrbas - Vital
Vrbas
Naisa
Niš
22 : 33
Zaječar
Zaječar
Kučevo
Kučevo
31 : 30
Železnicar Gas Teh
Inđija

Futsal

Niš 92
Niš
2 : 1
SAS
Zrenjanin