XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 216 utakmica za dan
Nedelja, 21 Mart 2010

Fudbal

Rad
Beograd
3 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 3
Proleter (NS)
Novi Sad
Mladost (L)
Lučani
0 : 1
Sevojno Point
Sevojno
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Dinamo
Vranje
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Vujić voda
Valjevo
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Rudar (K)
Kostolac
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Radnik
Surdulica
0 : 0
Kopaonik
Brus
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Dubočica
Leskovac
Spartak (D)
Debeljača
0 : 2
Senta
Senta
Palić
Palić
2 : 1
Dolina
Padina
Srem
Jakovo
0 : 0
Palilulac
Krnjača
Šumadija
Jagnjilo
0 : 0
Beograd
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Sopot
Sopot
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Železničar (BV)
Bara Venecija
0 : 0
Resnik
Resnik
Sindjelić
Beograd
1 : 0
Hajduk
Beograd
Polet (T)
Trbušani
0 : 2
Bane
Raška
Jošanica
Novi Pazar
1 : 3
Slavija (K)
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
1 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Pobeda
Beloševac
1 : 0
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Mladost (O)
Oplanići
1 : 1
Vodojaža
Grošnica
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Jadar (S)
Stupnica
Radnički (K)
Koceljeva
3 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Polimlje
Prijepolje
3 : 1
Krušik
Valjevo
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Obilić (Ž)
Živica
1 : 0
Sloga (B)
Batočina
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 1
Homoljac
Žagubica
Železničar Inon
Požarevac
0 : 4
Seljak
Mihajlovac
Crvena zvezda (S)
Suvodol
0 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Mladost (M)
Medoševac
0 : 0
Jastrebac (B)
Blace
Pukovac
Pukovac
4 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Vučje
Vučje
2 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 0
Trudbenik
Stalać
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 0
Đerdap
Kladovo
Slatina (B)
Bor
1 : 1
Kablovi
Zaječar
Trgovački
Jagodina
5 : 0
Rudar (B)
Bor
Bačka (P)
Pačir
1 : 6
Obilić
Novi Kneževac
Jedinstvo
Novi Bečej
3 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Bačka 1901
Subotica
6 : 0
Borac
Starčevo
Index
Novi Sad
0 : 0
Mladost
Turija
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Hajduk
Šimanovci
0 : 3
Borac
Novi Sad
Radnički (I)
Irig
2 : 3
Solunac
Rastina
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 1
Žarkovo
Beograd
Slavija
Beograd
1 : 1
GSP Polet
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
3 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Budućnost (D)
Dobanovci
2 : 1
PKB
Padinska skela
Lasta
Beograd
0 : 1
IMT
Beograd
Poštar
Beograd
1 : 1
Turbina
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Vinča
Vinča
Proleter Lasta
Pečenog
1 : 0
Napredak
Gračac
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Rudar
Baljevac
Radnik
Ušće
1 : 1
Karađorđe
Kraljevo
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Borac (V)
Vraneši
Napredak (K)
Kačulice
0 : 1
Slatina
Slatina
Gorušica
Viča
1 : 4
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 0
Napredak (S)
Svračkovci
Mladost (P)
Preljina
4 : 0
Velereč 94
Velereč
Dragačevo
Guča
0 : 4
Rudar
Bresnica
Rajac
Kadina Luka
1 : 2
Zadrugar
Lajkovac
ZSK
Valjevo
4 : 0
Mladost
Vračević
Vrujci
Gornja Toplica
1 : 0
Sovljak
Sovljak
Brezovica
Brezovica
4 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Ribnikar
Pecka
0 : 0
Brežđe
Brežđe
Šumadija
Azanja
2 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Drugovac
Drugovac
5 : 0
Budućnost
Ratari
Železničar (K)
Kusadak
0 : 1
Sloboda
Lipe
Sloga
Miloševac
2 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Omladinac
Rakinac
0 : 0
Železničar (S)
Smederevo
Lunjevac
Lunjevac
1 : 0
Udarnik
Lozovik
Cerovac
Cerovac
2 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Napredak
Markovac
0 : 0
Mladi radnik
Radinac
Banja
Banja
4 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Borac (Lj)
Ljuljaci
1 : 0
Karađorđe (R)
Rača
Šumadinac (B)
Brzan
5 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Šumadija
Toponica
1 : 0
Partizan (D)
Darosava
Junkovac
Junkovac
3 : 0
Borac (P)
Pajsijevići
Polet (A)
Aleksandrovac
3 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Crni Vrh
Miljević
3 : 0
Napredak (N)
Nabrđe
Mlava
Malo Laole
1 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Borac
Veliko Laole
2 : 1
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Sloga (K)
Kasidol
5 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Vihor
Маljurevac
3 : 0
Zadrugar
Osanica
Sloga (D)
Drmno
4 : 0
Sloga (B)
Burovac
Omladinac (GK)
Gornji Komren
3 : 1
Čegar
Donji Matejevac
Mramor
Mramor
2 : 1
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Morava (Č)
Čokot
0 : 3
Aluminjum
Niš
Proleter (M)
Mezgraja
5 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Vrtište
Vrtište
3 : 1
Vulkan
Brenica
Radnički (T)
Trupale
2 : 0
Delijski Vis
Niš
Jedinstvo
Bobovište
1 : 0
Rad
Merošina
Rasovača
Rasovača
4 : 1
Radnički
Čapljinac
Bukovik
Razanj
1 : 1
Morava
Žitkovac
Naša krila
Belotinac
2 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Moravica
Subotinac
2 : 0
Mladost (B)
Batušinac
As
Bujanovac
1 : 2
Čelik
Belo polje
Levosoje
Levosoje
3 : 0
Pčinja
Trgovište
Mladost
Suvojnica
2 : 4
Polet
Gornji Vrtogoš
Napredak
Surdulica
0 : 3
Zufo
Bujanovac
Vihor
Zbevac
4 : 1
Bukuroca
Bukurevac
Miloševo
Miloševo
3 : 2
Slatina (N)
Negotin
Radnički
Klokočevac
4 : 1
Krivelj
Krivelj
Ključ
Podvrška
0 : 4
Brodoremont
Kladovo
Sloga
Kobišnica
0 : 4
Majdanpek
Majdanpek
Rajac
Rajac
1 : 3
Nemetali
Donja Bela Reka
Tisa
Adorjan
0 : 1
Bačka (M)
Mol
AFK
Ada
3 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Potisje
Kanjiža
Bajša
Bajša
2 : 2
Proleter
Njegoševo
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
Krivaja
Krivaja
4 : 0
Tavankut
Tavankut
OFK Klek
Klek
1 : 1
Krajina
Krajišnik
Delija
Mokrin
1 : 0
Naftagas (E)
Elemir
Naftagas (B)
Boka
1 : 1
Potisje
Knićanin
Borac (A)
Aleksandrovo
2 : 1
ŽAK
Kikinda
Kordun
Kljajićevo
5 : 0
Graničar
Riđica
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
Lipar
Lipar
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 0
PIK
Prigrevica
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 1
Stanišić
Stanišić
Hercegovac
Gajdobra
0 : 0
Kabel
Novi Sad
Jedinstvo (R)
Rumenka
0 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Borac (Š)
Šajkaš
0 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 2
Bečej
Bečej
Sremac
Čerević
0 : 0
Srbobran
Srbobran
Slavija (NS)
Novi Sad
0 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Borac (M)
Martinci
4 : 0
Sloga Milšped
Krnješevci
Borac (S)
Surduk
4 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Hajduk (B)
Beška
1 : 0
Jadran
Golubinci
Dunav
Stari Banovci
2 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
PSK Putinci
Putinci
1 : 1
Mladost
Kupinovo
Graničar (A)
Adaševci
3 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Borac (K)
Kozjak
2 : 0
Rudar (B)
Brasina
Velika Reka
Podgaj
6 : 3
Jedinstvo
Zavlaka
Sloga (S)
Straža
1 : 1
Radjevac
Krupanj
Milan Orlić
Novo Selo
4 : 1
Crnča
Crnča
Jelav
Jelav
0 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Stolice
Krupanj
1 : 4
Gučevo
Banja Koviljača
Prva iskra
Runjani
1 : 1
Granit
Radalj
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 0
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Sloga
Dubravica
1 : 0
Borac
Zabela
Sloga (Ć)
Ćirikovac
0 : 0
Mladost
Biskuplje
Carevac
Carevac
2 : 2
Đerdap
Golubac
Pobeda
Stari Kostolac
2 : 0
Jedinstvo
Duboka
Polet
Voluja
1 : 1
Desine
Desine
Napredak
Toponica
0 : 3
Dragoš
Oreškovica
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Mladost
Svinjarevo
Zadrugar
Tabanovac
1 : 2
Integral
Batuša
Omladinac
Mirijevo
2 : 2
Vrelo
Milanovac
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 0
Radnički
Knežica
Lokomotiva
Subotica
1 : 1
Mala Bosna
Mala Bosna
Udarnik
Višnjevac
0 : 3
Đurđin TB
Đurđin
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 2
Jedinstvo
Dubovac
Kolonija
Kovin
2 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Omladinac (O)
Opovo
0 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Pobeda
Samoš
6 : 0
Proleter
Mramorak
Borac (S)
Sakule
1 : 2
Mladost
Vojlovica
Vojvodina
Crepaja
1 : 0
Borac (P)
Pločica
Železničar
Pančevo
2 : 0
Glogonj
Glogonj
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 1
Unirea
Uzdin
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Ratar
Kruščica
3 : 0
Mladost
Velika Greda
Dobrica
Dobrica
2 : 1
Vinogradar
Gudurica
Vršac United
Vršac
1 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Potporanj
Potporanj
0 : 0
Sloga
Plandište
Borac
Vračev Gaj
2 : 0
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Hajduk
Šušara
5 : 4
Dunav
Banatska Palanka
Banat
Dupljaja
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Podunavac
Belegiš
3 : 1
Sremac
Vojka
Fruškogorac
Krčedin
2 : 1
Polet
Novi Karlovci
Borac
Jarkovci
0 : 1
Sloga
Maradik
Dunav
Novi Slankamen
0 : 1
Železničar (I)
Inđija
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 0
Morava
Medveđa
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 0
Tomako Internacional
Trstenik
Topoljak
Grabovac
0 : 0
Gradina
Pejovac
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 0
Vinogradar
Riljac
Dunav
Veliko selo
3 : 2
Sveti Stefan
Slanci
Kapedunum
Beograd
3 : 0
OFK Zvezdara
Beograd
Omladinac
Veliki Mokri Lug
1 : 0
Crvenka
Borča
Spartak
Subotica
2 : 1
Sušica
Kragujevac
Vandini
Zemun
1 : 1
Napredak
Kruševac
Zemun
Zemun
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Borac (Č)
Čačak
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 3
Radnički (N)
Niš
Voždovac
Beograd
1 : 3
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Partizan
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
1 : 3
Teleoptik
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 2
Zemun
Zemun
Napredak
Kruševac
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Borac (Č)
Čačak
BSK Borča
Borča
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Radnički (N)
Niš
2 : 3
Partizan
Beograd
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Napredak
Kruševac
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Morava
Velika Plana
1 : 2
Borac (Č)
Čačak
Bežanija
Beograd
1 : 2
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
5 : 1
Rad
Beograd

Košarka

Mega Vizura
Beograd
91 : 72
Borac
Čačak
Metalac
Valjevo
80 : 66
OKK Beograd
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
72 : 66
Čelarevo
Čelarevo
Šabac
Šabac
77 : 74
Kovin MT
Kovin
Tamiš
Pančevo
63 : 69
Play Off
Užice

Odbojka

Novi Sad DDOR
Novi Sad
3 : 0
GIK Banat
Klek
Klek
Klek
3 : 0
Jedinstvo
Užice
Šumadija Aqua Viva
Aranđelovac
0 : 3
Putevi Trendteks
Prijepolje
Trstenik
Trstenik
3 : 2
Osečina
Osečina

Rukomet

Naisus
Niš
26 : 25
PKB
Padinska Skela
Požarevac
Požarevac
29 : 24
Mladost TSK
Temerin
Jagodina
Jagodina
22 : 33
Zaječar
Zaječar
Metalac Gornji Milanovac
Gornji Milanovac
33 : 38
Bačka Palanka - Nopal
Bačka Palanka
Cepelin
Beograd
36 : 28
Napredak
Kruševac

Futsal

Kocka Amaters
Vrnjačka Banja
1 : 2
Kolubara
Lazarevac