XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 297 utakmica za dan
Nedelja, 4 Oktobar 2009

Fudbal

Spartak Z.V.
Subotica
1 : 1
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
1 : 1
Hajduk
Kula
Mladost (L)
Lučani
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 0
Dinamo
Vranje
Sloga (T)
Trn
0 : 0
Ljubić
Prnjavor
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 0
Rudar (K)
Kostolac
Mačva
Šabac
2 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Timok
Zaječar
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 0
Dubočica
Leskovac
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Spartak (D)
Debeljača
1 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Senta
Senta
1 : 2
Dolina
Padina
Srem
Jakovo
4 : 1
Železničar (BV)
Bara Venecija
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Voždovac
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
3 : 1
Sindjelić
Beograd
Beograd
Beograd
3 : 1
BASK
Beograd
Polet (T)
Trbušani
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Pobeda
Beloševac
3 : 1
Mladost (O)
Oplanići
Sušica
Kragujevac
1 : 2
Omladinac (NS)
Novo Selo
Jošanica
Novi Pazar
1 : 3
Polet (LJ)
Ljubić
Bane
Raška
1 : 0
Prijevor
Prijevor
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Radnički (K)
Koceljeva
0 : 1
Loznica
Loznica
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 1
Radnički Zorka
Šabac
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 1
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Osečina
Osečina
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Krušik
Valjevo
Obilić (Ž)
Živica
0 : 2
Gruža
Gruža
Šapine
Šapine
3 : 1
Borac
Žabari
Zvižd
Kučevo
1 : 1
Homoljac
Žagubica
Bobište
Bobište
3 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Mladost (L)
Lalinac
1 : 2
Radan
Lebane
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 1
Jastrebac (B)
Blace
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 0
Pusta Reka
Bojnik
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 3
Žitorađa
Žitorađa
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 4
Vučje
Vučje
Trgovački
Jagodina
3 : 2
Bor
Bor
Slatina (B)
Bor
2 : 3
Morava (Ć)
Ćuprija
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 0
Trajal
Kruševac
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Borac
Bivolje
3 : 1
Temnić
Varvarin
Jedinstvo
Novi Bečej
1 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Bačka (P)
Pačir
2 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Radnički (B)
Bajmok
1 : 0
Polet (N)
Nakovo
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 0
Radnički (I)
Irig
Index
Novi Sad
3 : 0
Sloven
Ruma
Mladost
Turija
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
ŽAK
Sombor
1 : 2
Jugović
Kać
PKB
Padinska skela
2 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Milutinac
Zemun
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Poštar
Beograd
1 : 2
Slavija
Beograd
Lasta
Beograd
2 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Borac (V)
Vraneši
1 : 1
Proleter Lasta
Pečenog
Borac (A)
Adrani
3 : 1
Jedinstvo
Godačica
Radnički
Kovači
1 : 1
Karađorđe
Kraljevo
Morava
Sirča
0 : 4
Tutin
Tutin
Braća Vuković
Lađevci
2 : 1
Napredak
Gračac
Mataruge
Mataruge
1 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Šumadija
Brdjani
1 : 1
Napredak (K)
Kačulice
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 1
Napredak (S)
Svračkovci
Velereč 94
Velereč
3 : 1
Jedinstvo (P)
Puhovo
Rudar
Bresnica
1 : 0
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Dragačevo
Guča
1 : 1
Slatina
Slatina
Mladost (P)
Preljina
2 : 0
Gorušica
Viča
Arilje
Arilje
7 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Jedinstvo
Kalenić
9 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
Perućac
Perućac
2 : 3
Budućnost
Arilje
Zlatibor (Č)
Čajetina
3 : 0
Sečica
Seča reka
Železničar
Požega
3 : 1
Savinac
Visibaba
Omladinac
Zdravčići
1 : 1
Zlatibor voda
Gostilje
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 0
Lazarica
Prilipac
Polet
Rasna
0 : 0
GP Zlatibor
Užice
Tulari
Tulari
4 : 1
Rajac
Kadina Luka
Tešnjar
Valjevo
1 : 3
Sovljak
Sovljak
Mladi radnik
Valjevo
1 : 3
Mladost
Vračević
Brežđe
Brežđe
1 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Ribnikar
Pecka
0 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Brezovica
Brezovica
1 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Šumadija
Azanja
1 : 0
Omladinac
Rakinac
Sloga
Miloševac
0 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Železničar (K)
Kusadak
3 : 1
Cerovac
Cerovac
Drugovac
Drugovac
0 : 0
Napredak
Markovac
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 3
Mladi radnik
Radinac
Budućnost
Ratari
3 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloboda
Lipe
4 : 1
Udarnik
Lozovik
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 1
Železničar (S)
Smederevo
Banja
Banja
1 : 1
Šumadinac (B)
Brzan
Borac (Lj)
Ljuljaci
3 : 4
Karađorđe (T)
Topola
Beli Orlovi
Brestovac
3 : 5
Šumadija
Toponica
Badnjevac
Badnjevac
4 : 2
Borac (P)
Pajsijevići
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 3
Partizan (D)
Darosava
Polet (A)
Aleksandrovac
1 : 6
Sloga (K)
Kasidol
Borac
Veliko Laole
4 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Mlava
Malo Laole
1 : 0
Vihor
Маljurevac
Crni Vrh
Miljević
0 : 2
Sloga (D)
Drmno
Dunavac
Kisiljevo
0 : 1
Sloga (B)
Burovac
Napredak (N)
Nabrđe
3 : 0
Zadrugar
Osanica
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 6
Beli Orao
Bradarac
Napredak (VC)
Veliko Crniće
1 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac (GK)
Gornji Komren
0 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Morava (Č)
Čokot
1 : 6
Vrtište
Vrtište
Mramor
Mramor
3 : 2
Palilulac
Niš
Čegar
Donji Matejevac
2 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Budućnost (PK)
Prva Kutina
1 : 2
Delijski Vis
Niš
OFK Niš
Niš
6 : 2
Vulkan
Brenica
Mladost (O)
Orljane
2 : 1
Moravica
Subotinac
Naša krila
Belotinac
2 : 0
Omladinac
Malošište
Rasovača
Rasovača
2 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Radnički
Čapljinac
3 : 1
Borac
Azbresnica
Polet
Gornji Vrtogoš
1 : 1
Hajduk
Preševo
Zufo
Bujanovac
1 : 0
Alakince
Alakince
Bukuroca
Bukurevac
4 : 0
Levosoje
Levosoje
Vihor
Zbevac
7 : 0
Mladost
Suvojnica
Padež
Petrovac
0 : 5
Napredak
Izvor
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 2
Dunav
Prahovo
Radnički
Klokočevac
2 : 1
Sloga
Kobišnica
Miloševo
Miloševo
2 : 2
Rajac
Rajac
Slatina (N)
Negotin
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Krivelj
Krivelj
1 : 8
Brodoremont
Kladovo
BSK
Bukovce
2 : 1
Brestovac
Brestovac
Bajša
Bajša
0 : 1
Bačka (M)
Mol
Čantavir
Čantavir
3 : 1
Preporod
Novi Žednik
AFK
Ada
5 : 3
Krivaja
Krivaja
Tisa
Adorjan
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 3
Njegoš
Lovćenac
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Partizan (G)
Gaj
Dolovo
Dolovo
1 : 3
Proleter
Banatski Karlovac
Sloga
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Polet
Izbište
Borac
Veliko Središte
1 : 0
Tempo
Sefkerin
Slavija
Kovačica
4 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 4
Partizan (U)
Uljma
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
2 : 0
Mladost
Omoljica
OFK Klek
Klek
0 : 0
Vojvodina
Perlez
Delija
Mokrin
2 : 1
Naftagas (B)
Boka
Zadrugar
Lazarevo
6 : 0
ŽAK
Kikinda
BSK
Bački Brestovac
1 : 2
Lipar
Lipar
Omladinac (D)
Deronje
6 : 0
Kordun
Kljajićevo
Kula
Kula
1 : 3
Crvenka
Crvenka
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 0
Polet (S)
Sivac
Hercegovac
Gajdobra
1 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Jedinstvo (R)
Rumenka
3 : 0
Sremac
Čerević
Kabel
Novi Sad
0 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Omladinac (S)
Stepanovićevo
0 : 0
Srbobran
Srbobran
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
Bečej
Bečej
Borac (M)
Martinci
3 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
Dunav
Stari Banovci
4 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Hajduk (B)
Beška
6 : 1
PSK Putinci
Putinci
Borac (S)
Surduk
2 : 0
Graničar (A)
Adaševci
Sloga Milšped
Krnješevci
2 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Jadran
Golubinci
0 : 2
Sloga (E)
Erdevik
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
Partizan
Vrba
0 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Polet (R)
Ratina
1 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Lazac
Lazac
2 : 3
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Žiča
Žiča
2 : 1
Grdica
Grdica
Granit
Jošanička banja
3 : 2
Ribnica
Jovac
Tavnik
Tavnik
2 : 0
Morava (M)
Mrsać
Olimpik
Novi Pazar
1 : 1
Šumadija
Šumarice
Crnča
Crnča
5 : 1
Borac (K)
Kozjak
Granit
Radalj
4 : 0
Rudar (B)
Brasina
Stari Jadar
Gornji Dobrić
6 : 0
Velika Reka
Podgaj
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 1
Sloga (S)
Straža
Prva iskra
Runjani
4 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Stolice
Krupanj
6 : 1
Jelav
Jelav
Zadrugar
Lopatanj
1 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Gradac
Valjevo
3 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Pričević
Pričević
3 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
0 : 1
Lukavac
Lukavac
OFK Divci
Divci
4 : 0
Mladost (D)
Dračić
Polet
Popučke
6 : 1
Beloševac
Beloševac
Vragočanica
Vragočanica
2 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Kotešica
Kotešica
1 : 4
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Borac
Ralja
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
SASK
Saraorci
2 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Kolarac
Kolari
2 : 0
Proleter
Vranovo
Polet
Trnovče
1 : 1
Jasenica
Kruševo
Karadjordje
Radovanje
1 : 2
Mladost
Novo Selo
Mladost
Novo Selo
3 : 1
Polet
Trnovče
Jasenica
Kruševo
0 : 2
Karadjordje
Radovanje
BSK Belosavci
Belosavci
1 : 0
Bokanja
Gorovič
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 0
Borac
Kloka
Jasenica
Božurnja
2 : 2
Vinča
Vinča
Sloga
Zagorica
0 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Polet
Guberevac
1 : 2
Mladost (CK)
Crni kao
Mladost (R)
Rašković
2 : 1
BSK
Borač
Karađorđe
Vučić
2 : 1
Kotlenik
Guncati
Omladinac
Donja Rača
2 : 2
Sloga (Z)
Zabojnica
Mladost MG
Saranovo
3 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Rača Popović
Popović
1 : 0
Sloga (M)
Milatovac
ŽSK
Žirovnica
1 : 1
Lepenica
Badnjevac
Jedinstvo
Duboka
3 : 0
Pionir
Zelenik
Makce
Makce
2 : 1
Mladost
Biskuplje
Desine
Desine
2 : 3
Borac
Zabela
Polet
Voluja
1 : 5
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Pobeda
Stari Kostolac
4 : 1
Carevac
Carevac
Integral
Batuša
6 : 0
Laolac
Veliko Laole
Vrelo
Milanovac
0 : 4
Mladost
Svinjarevo
Radnički
Knežica
7 : 1
Dragoš
Oreškovica
Košava
Kalište
0 : 0
Rudar
Krepoljin
Sloboda
Bistrica
0 : 3
Napredak
Toponica
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
Omladinac
Mirijevo
2 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Radnički (KS)
Knez Selo
0 : 2
Moravac
Gornje Međurovo
Zadrugar
Sićevo
1 : 1
Rujnik
Rujnik
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 2
Budućnost
Popovac
Sloga
Veliko Selo
3 : 0
Provalija
Pirot
Pobeda
Držina
3 : 2
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Budućnost
Veliki Jovanovac
3 : 3
Mladost (MS)
Mali Suvodol
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 3
Temac
Temska
Bratstvo
Ljutovo
1 : 4
Subotica
Subotica
Solid
Subotica
2 : 2
Mala Bosna
Mala Bosna
Đurđin TB
Đurđin
3 : 0
Poljoprivrednik
Bikovo
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 0
Lokomotiva
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 4
Sever
Subotica
Udarnik
Višnjevac
1 : 5
Žednik
Stari Žednik
Jedinstvo
Srpski Krstur
0 : 3
Horgoš Higlo
Horgoš
Šampion Olimpija
Orom
0 : 1
Tisa
Padej
Tromeđa
Majdan
1 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Slavija
Novo Orahovo
2 : 0
Sokolac
Bački Sokolac
Napredak
Karađorđevo
3 : 2
Olimpija
Gunaroš
Pobeda
Pobeda
4 : 2
Mićunovo
Mićunovo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 0
Vojvodina
Crepaja
Borac (S)
Sakule
2 : 0
Železničar
Pančevo
Pobeda
Samoš
0 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
Omladinac (O)
Opovo
4 : 1
Unirea
Uzdin
Kolonija
Kovin
4 : 0
Glogonj
Glogonj
Jedinstvo
Dubovac
3 : 3
Borac (P)
Pločica
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 0
Mladost
Vojlovica
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 0
Proleter
Mramorak
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 0
Borac
Vračev Gaj
Potporanj
Potporanj
2 : 4
Hajduk
Šušara
Vršac United
Vršac
8 : 0
Banat
Dupljaja
Dobrica
Dobrica
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Ratar
Kruščica
2 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 0
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Mladost
Velika Greda
1 : 2
Sloga
Plandište
Vinogradar
Gudurica
2 : 3
Jedinstvo
Vlajkovac
Vojvodina
Bašaid
10 : 1
Napredak
Banatska Topola
Borac
Iđoš
1 : 1
Crvena Zvezda
Rusko Selo
2. Oktobar
Kumane
0 : 3
Jedinstvo
Bočar
Polet
Novi Karlovci
4 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Sloga
Maradik
0 : 0
Podunavac
Belegiš
Železničar (I)
Inđija
4 : 2
Fruškogorac
Krčedin
Dunav
Novi Slankamen
5 : 3
Borac
Jarkovci
Gruža
Vitanovac
1 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Musina reka
Musina reka
0 : 3
Čibukovac
Kraljevo
Zvezda
Čukojevac
5 : 2
Progorelica
Progorelica
Stara Čaršija
Kraljevo
3 : 0
Kablar
Kraljevo
Omladinac (D)
Drakčići
3 : 0
Zgodačica
Godačica
Sloga
Lučica
1 : 6
Napredak (P)
Poljana
Napredak (B)
Batovac
4 : 4
Vojvoda Milenko
Kličevac
Dunavac
Petka
1 : 0
BSK
Brežane
Mlava
Bratinac
1 : 1
Napredak
Bubušinac
Metalac
Požarevac
3 : 0
Dizel
Bare
Proleter
Požarevac
1 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Sopot
Požarevac
2 : 1
Stig
Beranje
7. Juli
Bela Crkva
0 : 2
Cerova
Cerova
Stig (MC)
Malo Crniće
5 : 4
Budućnost
Aljudovo
Stig (C)
Crljenac
1 : 1
Jedinstvo
Smoljinac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 2
Topoljak
Grabovac
Morava
Medveđa
5 : 0
Omladinac
Odžaci
Tomako Internacional
Trstenik
0 : 3
Gradina
Pejovac
Dunav
Veliko selo
0 : 0
Mladi proleter
Beograd
Mabat
Beograd
0 : 1
Heroj
Jajinci
Olimpija
Beograd
0 : 7
Crvenka
Borča
Sveti Stefan
Slanci
0 : 7
Brodarac
Novi Beograd
Ševac
Kusić
6 : 0
Omladinac
Zagajica
Partizan
Kajtasovo
2 : 5
Pobeda
Parta
Vitorul
Straža
1 : 0
Jedinstvo
Orešac
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Zemun
Zemun
Radnički (N)
Niš
3 : 4
OFK Beograd
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 0
Borac (Č)
Čačak
BSK Borča
Borča
0 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Partizan
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Borac (Č)
Čačak
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Radnički (N)
Niš
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Borac (Č)
Čačak
2 : 0
Smederevo
Smederevo
Zemun
Zemun
1 : 2
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Morava
Velika Plana
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Mika Antić
Pančevo
6 : 0
Dolina
Padina
Radnik
Stari Tamiš
5 : 0
Borac
Starčevo
Vršac United
Vršac
6 : 2
Spartak
Debeljača
Pančevo
Pančevo
1 : 2
BAK
Bela Crkva
Budućnost
Alibunar
0 : 7
Plandište
Plandište

Košarka

Jugobanat
Banatski Karlovac
68 : 51
Mladost Kolubara
Lazarevac
Tamiš
Pančevo
79 : 82
Pro Tent
Obrenovac
Kovin MT
Kovin
84 : 55
Kraljevo
Kraljevo
Play Off
Užice
68 : 64
Beočin
Beočin

Rukomet

Radnički
Kragujevac
24 : 33
Kolubara
Lazarevac
Požarevac
Požarevac
30 : 22
Jagodina
Jagodina
Max Sport
Nova Pazova
27 : 21
Napredak
Kruševac
Cepelin
Beograd
25 : 18
Kučevo
Kučevo