XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 305 utakmica za dan
Nedelja, 18 Oktobar 2009

Fudbal

Hajduk
Kula
3 : 1
Napredak
Kruševac
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Sloga (T)
Trn
2 : 0
Kozara
Gradiška
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Železničar
Lajkovac
Mačva
Šabac
3 : 0
FAP
Priboj
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 2
Sinđelić
Niš
Car Konstantin
Niš
1 : 2
Dubočica
Leskovac
Spartak (D)
Debeljača
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
Senta
Senta
2 : 1
Donji Srem
Pećinci
Srem
Jakovo
1 : 0
Sopot
Sopot
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Železničar (BV)
Bara Venecija
Šumadija
Jagnjilo
2 : 0
Dorćol
Beograd
Beograd
Beograd
1 : 4
Sindjelić
Beograd
Polet (T)
Trbušani
1 : 2
Pobeda
Beloševac
Sušica
Kragujevac
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Jošanica
Novi Pazar
4 : 1
Mladost (O)
Oplanići
Bane
Raška
2 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Prijevor
Prijevor
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 2
Vodojaža
Grošnica
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 5
Radnički Zorka
Šabac
Osečina
Osečina
2 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Sloga (S)
Sjenica
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Krušik
Valjevo
3 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Obilić (Ž)
Živica
2 : 0
Železničar Inon
Požarevac
Šapine
Šapine
2 : 0
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Seljak
Mihajlovac
Mladost (L)
Lalinac
6 : 3
Bobište
Bobište
Mladost (B)
Bosilegrad
7 : 4
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 0
Napredak
Aleksinac
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 1
Pukovac
Pukovac
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Vučje
Vučje
0 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Trgovački
Jagodina
3 : 1
Trudbenik
Stalać
Slatina (B)
Bor
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 3
Morava (Ć)
Ćuprija
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
Borac
Bivolje
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Jedinstvo
Novi Bečej
1 : 0
Radnik
Stari Tamiš
Bačka (P)
Pačir
0 : 0
Borac
Starčevo
Polet (N)
Nakovo
2 : 4
Vojvodina
Novo Miloševo
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 3
Šajkaš
Kovilj
Index
Novi Sad
2 : 1
Solunac
Rastina
Mladost
Turija
4 : 1
Sloven
Ruma
ŽAK
Sombor
2 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Milutinac
Zemun
1 : 1
PKB
Padinska skela
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Poštar
Beograd
0 : 1
Žarkovo
Beograd
Lasta
Beograd
0 : 0
Slavija
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
2 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Borac (A)
Adrani
3 : 0
Proleter Lasta
Pečenog
Radnički
Kovači
2 : 4
Borac (V)
Vraneši
Morava
Sirča
1 : 0
Jedinstvo
Godačica
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Tutin
Tutin
Mataruge
Mataruge
3 : 0
Napredak
Gračac
Radnik
Ušće
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 2
Napredak (K)
Kačulice
Velereč 94
Velereč
0 : 3
Šumadija
Brdjani
Rudar
Bresnica
4 : 0
Napredak (S)
Svračkovci
Dragačevo
Guča
7 : 0
Jedinstvo (P)
Puhovo
Mladost (P)
Preljina
1 : 4
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 1
Miokovci
Miokovci
Višesava
Bajina Bašta
1 : 4
Jasen
Brodarevo
Lazarica
Prilipac
0 : 3
GP Zlatibor
Užice
Savinac
Visibaba
7 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Sečica
Seča reka
3 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Arilje
Arilje
3 : 2
Zlatibor (Č)
Čajetina
Jedinstvo
Kalenić
8 : 2
Perućac
Perućac
Tešnjar
Valjevo
0 : 2
Rajac
Kadina Luka
Mladi radnik
Valjevo
0 : 2
Tulari
Tulari
Brežđe
Brežđe
1 : 3
Sovljak
Sovljak
Ribnikar
Pecka
3 : 1
Mladost
Vračević
Brezovica
Brezovica
3 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Vrujci
Gornja Toplica
5 : 0
ZSK
Valjevo
Šumadija
Azanja
4 : 2
Sloga
Miloševac
Železničar (K)
Kusadak
4 : 1
Omladinac
Rakinac
Drugovac
Drugovac
0 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 1
Cerovac
Cerovac
Budućnost
Ratari
0 : 1
Napredak
Markovac
Sloboda
Lipe
3 : 3
Mladi radnik
Radinac
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 7
Mladi borac
Veliko Orašje
Železničar (S)
Smederevo
2 : 1
Udarnik
Lozovik
Bare
Bare
1 : 0
Banja
Banja
Partizan (D)
Darosava
2 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Borac (P)
Pajsijevići
4 : 1
Karađorđe (R)
Rača
Junkovac
Junkovac
3 : 3
Marjan
Knić
Šumadija
Toponica
1 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Šumadinac (B)
Brzan
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Borac (Lj)
Ljuljaci
3 : 2
Beli Orlovi
Brestovac
Polet (A)
Aleksandrovac
0 : 3
Borac
Veliko Laole
Mlava
Malo Laole
2 : 0
Sloga (K)
Kasidol
Crni Vrh
Miljević
5 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Dunavac
Kisiljevo
1 : 2
Vihor
Маljurevac
Napredak (N)
Nabrđe
1 : 1
Sloga (D)
Drmno
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 3
Sloga (B)
Burovac
Napredak (VC)
Veliko Crniće
1 : 0
Zadrugar
Osanica
Bata Bulić
Bistrica
1 : 4
Beli Orao
Bradarac
Omladinac (GK)
Gornji Komren
4 : 1
Morava (Č)
Čokot
Mramor
Mramor
2 : 2
Vrtište
Vrtište
Čegar
Donji Matejevac
1 : 1
Radnički (T)
Trupale
Budućnost (PK)
Prva Kutina
1 : 2
Palilulac
Niš
OFK Niš
Niš
4 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 2
Vulkan
Brenica
Bukovik
Razanj
1 : 2
Moravica
Subotinac
Rasovača
Rasovača
2 : 4
Omladinac
Malošište
Jedinstvo
Bobovište
0 : 0
Rutevac
Rutevac
Radnički
Čapljinac
1 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Morava
Žitkovac
5 : 0
Knežica
Knežica
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 0
Borac
Azbresnica
Polet
Gornji Vrtogoš
3 : 0
Čelik
Belo polje
Zufo
Bujanovac
0 : 1
Železničar (VB)
Vranjska banja
Bukuroca
Bukurevac
4 : 1
Alakince
Alakince
Vihor
Zbevac
3 : 3
As
Bujanovac
Padež
Petrovac
1 : 3
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 1
Zlot
Zlot
Radnički
Klokočevac
0 : 4
Dunav
Prahovo
Miloševo
Miloševo
1 : 1
Ključ
Podvrška
Slatina (N)
Negotin
3 : 0
Rajac
Rajac
Krivelj
Krivelj
0 : 4
Nemetali
Donja Bela Reka
BSK
Bukovce
0 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Čantavir
Čantavir
0 : 0
Bačka (M)
Mol
AFK
Ada
2 : 0
Preporod
Novi Žednik
Tisa
Adorjan
5 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 3
Krivaja
Krivaja
Vulturul
Grebenac
1 : 2
Dolovo
Dolovo
Sloga
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Partizan (G)
Gaj
Borac
Veliko Središte
2 : 4
Proleter
Banatski Karlovac
Slavija
Kovačica
1 : 1
Polet
Izbište
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 4
Tempo
Sefkerin
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Radnički (B)
Baranda
0 : 1
Mladost
Omoljica
Potisje
Knićanin
5 : 1
OFK Klek
Klek
ŽAK
Kikinda
1 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Borac (A)
Aleksandrovo
1 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Naftagas (B)
Boka
5 : 0
Krajina
Krajišnik
Omladinac (D)
Deronje
1 : 0
Lipar
Lipar
Kula
Kula
5 : 1
Radnički
Ratkovo
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 3
Rusin
Ruski Krstur
Hercegovac
Gajdobra
3 : 0
Tvrdjava
Bač
Jedinstvo (R)
Rumenka
4 : 4
Borac (Š)
Šajkaš
Kabel
Novi Sad
3 : 2
Sremac
Čerević
Omladinac (S)
Stepanovićevo
0 : 1
Slavija (NS)
Novi Sad
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Mladost (NS)
Novi Sad
0 : 1
Bečej
Bečej
Borac (M)
Martinci
0 : 1
Dunav
Stari Banovci
Hajduk (B)
Beška
3 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
Borac (S)
Surduk
0 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Sloga Milšped
Krnješevci
1 : 2
PSK Putinci
Putinci
Jadran
Golubinci
4 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 0
Mladost
Kupinovo
Fruškogorac
Kukujevci
0 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Polet (R)
Ratina
5 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Lazac
Lazac
0 : 6
Mladost (V)
Vrdila
Granit
Jošanička banja
4 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Tavnik
Tavnik
0 : 2
Grdica
Grdica
Olimpik
Novi Pazar
0 : 1
Ribnica
Jovac
Šumadija
Šumarice
4 : 3
Morava (M)
Mrsać
Granit
Radalj
0 : 2
Radjevac
Krupanj
Stari Jadar
Gornji Dobrić
3 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 2
Rudar (B)
Brasina
Prva iskra
Runjani
2 : 2
Velika Reka
Podgaj
Stolice
Krupanj
1 : 3
Sloga (S)
Straža
Jelav
Jelav
1 : 6
Milan Orlić
Novo Selo
Gradac
Valjevo
1 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Pričević
Pričević
0 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Mali korak
Oglađenovac
2 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Lukavac
Lukavac
5 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Polet
Popučke
1 : 0
Mladost (D)
Dračić
Vragočanica
Vragočanica
0 : 6
OFK Divci
Divci
Kotešica
Kotešica
7 : 0
Beloševac
Beloševac
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
3 : 0
OFK Povlen
Brezovice
SASK
Saraorci
3 : 2
Skobalj
Skobalj
Kolarac
Kolari
1 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Sloga
Lugavčina
1 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Polet
Trnovče
5 : 0
Karadjordje
Radovanje
Jasenica
Kruševo
2 : 2
Mladost
Novo Selo
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 0
Bokanja
Gorovič
Šumadinac
Stojnik
6 : 4
BSK Belosavci
Belosavci
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 4
Mladi rudar
Bukovik
Sloga
Zagorica
3 : 0
Borac
Kloka
OFK Šatornja
Šatornja
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Mladost (R)
Rašković
4 : 3
Mladost (CK)
Crni kao
Karađorđe
Vučić
6 : 1
Polet
Guberevac
Omladinac
Donja Rača
2 : 0
BSK
Borač
Mladost MG
Saranovo
1 : 1
Kotlenik
Guncati
Rača Popović
Popović
1 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
ŽSK
Žirovnica
4 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Jedinstvo
Duboka
3 : 2
Sloga
Dubravica
Makce
Makce
3 : 1
Đerdap
Golubac
Desine
Desine
5 : 1
Pionir
Zelenik
Polet
Voluja
3 : 4
Mladost
Biskuplje
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Vrelo
Milanovac
2 : 1
Laolac
Veliko Laole
Radnički
Knežica
2 : 2
Integral
Batuša
Košava
Kalište
0 : 1
Mladost
Svinjarevo
Sloboda
Bistrica
1 : 3
Dragoš
Oreškovica
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 1
Rudar
Krepoljin
Omladinac
Mirijevo
1 : 1
Napredak
Toponica
Zadrugar
Tabanovac
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
Crvena zastava
Hum
3 : 1
Moravac
Gornje Međurovo
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 1
Morava
Krušce
Budućnost
Popovac
3 : 0
Rujnik
Rujnik
Sloga
Veliko Selo
4 : 0
Sloboda
Rasnica
Pobeda
Držina
4 : 1
Provalija
Pirot
Budućnost
Veliki Jovanovac
5 : 1
Željuša
Željuša
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 1
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Temac
Temska
3 : 1
Mladost (MS)
Mali Suvodol
Solid
Subotica
1 : 7
Subotica
Subotica
Đurđin TB
Đurđin
9 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 0
Poljoprivrednik
Bikovo
Udarnik
Višnjevac
2 : 2
Lokomotiva
Subotica
Žednik
Stari Žednik
2 : 1
Sever
Subotica
Šampion Olimpija
Orom
1 : 1
Horgoš Higlo
Horgoš
Tromeđa
Majdan
2 : 2
Tisa
Padej
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 0
Graničar
Đala
Mladost
Gornja Rogatica
1 : 5
Slavija
Novo Orahovo
Pobeda
Pobeda
9 : 0
Sokolac
Bački Sokolac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 1
Borac (S)
Sakule
Pobeda
Samoš
1 : 6
Vojvodina
Crepaja
Omladinac (O)
Opovo
2 : 2
Železničar
Pančevo
Kolonija
Kovin
4 : 2
Plavi Dunav
Skorenovac
Jedinstvo
Dubovac
3 : 1
Unirea
Uzdin
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 1
Glogonj
Glogonj
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 2
Borac (P)
Pločica
Proleter
Mramorak
0 : 3
Mladost
Vojlovica
Karaš (J)
Jasenovo
5 : 1
Potporanj
Potporanj
Vršac United
Vršac
6 : 0
Borac
Vračev Gaj
Dobrica
Dobrica
3 : 2
Hajduk
Šušara
Ratar
Kruščica
2 : 2
Banat
Dupljaja
Karaš (K)
Kuštilj
0 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Mladost
Velika Greda
2 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Vinogradar
Gudurica
4 : 1
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Jedinstvo
Vlajkovac
0 : 0
Sloga
Plandište
Vojvodina
Bašaid
2 : 4
Crvena Zvezda
Rusko Selo
Napredak
Banatska Topola
2 : 1
Jedinstvo
Bočar
Borac
Iđoš
4 : 1
2. Oktobar
Kumane
Sremac
Vojka
0 : 0
Sloga
Maradik
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 6
Železničar (I)
Inđija
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Fruškogorac
Krčedin
4 : 1
Borac
Jarkovci
Gruža
Vitanovac
5 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Musina reka
Musina reka
2 : 1
Budućnost (S)
Samaila
Zvezda
Čukojevac
0 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 4
Stubal
Stubal
Omladinac (D)
Drakčići
3 : 1
Progorelica
Progorelica
Zgodačica
Godačica
0 : 2
Kablar
Kraljevo
Napredak (B)
Batovac
3 : 0
Borac
Klenovnik
Dunavac
Petka
2 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
BSK
Brežane
5 : 2
Dunav
Ostrovo
Metalac
Požarevac
0 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
Proleter
Požarevac
0 : 3
Napredak
Bubušinac
Sopot
Požarevac
4 : 0
Dizel
Bare
Stig
Beranje
1 : 3
Mip Majdan
Požarevac
Stig (MC)
Malo Crniće
5 : 3
Napredak
Kula
Stig (C)
Crljenac
6 : 1
Sloga
Veliko Selo
Jedinstvo
Smoljinac
2 : 1
Budućnost
Aljudovo
Gradina
Pejovac
4 : 2
MZ Trstenik
Trstenik
MZ Trstenik
Trstenik
1 : 4
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Vinogradar
Riljac
4 : 5
Gradina
Pejovac
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 1
Mladost
Mala Drenova
Dunav
Veliko selo
3 : 0
Mabat
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
1 : 3
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Partizan
Kajtasovo
1 : 2
Vojvodina
Crvena Crkva
Vitorul
Straža
5 : 1
Omladinac
Zagajica
Jedinstvo
Orešac
2 : 2
Pobeda
Parta
Lemind Lavice
Leskovac
1 : 2
Spartak
Subotica
Zemun
Zemun
3 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Borac (Č)
Čačak
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
BSK Borča
Borča
Bežanija
Beograd
3 : 2
Voždovac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
7 : 2
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
2 : 4
Partizan
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Napredak
Kruševac
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
Bežanija
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
6 : 1
Zemun
Zemun
Jagodina
Jagodina
2 : 1
Borac (Č)
Čačak
Mika Antić
Pančevo
1 : 4
Radnik
Stari Tamiš
Vršac United
Vršac
4 : 0
Dolina
Padina
Pančevo
Pančevo
7 : 0
Borac
Starčevo
Budućnost
Alibunar
3 : 0
Spartak
Debeljača
Plandište
Plandište
6 : 2
BAK
Bela Crkva

Košarka

Hemofarm Štada
Vršac
83 : 69
Široki HT Eronet
Široki Brijeg
Budućnost m:tel
Podgorica
79 : 85
Union Olimpija
Ljubljana
Mega Vizura
Beograd
83 : 69
Novi Sad
Novi Sad
KG 06
Kragujevac
84 : 90
Ergonom
Niš
OKK Beograd
Beograd
85 : 72
Radnički Basket
Beograd
Proleter Naftagas
Zrenjanin
87 : 66
Metalac
Valjevo
Radivoj Korać
Beograd
79 : 67
Crvena Zvezda
Beograd
Tamiš
Pančevo
77 : 84
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šabac
Šabac
59 : 55
Mladost Kolubara
Lazarevac
Play Off
Užice
66 : 68
Stara Pazova
Stara Pazova

Odbojka

Niš
Niš
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 1
Osečina
Osečina
Tajm
Užice
0 : 3
Libero
Čačak
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 1
Tutin Dalas
Tutin
Trstenik
Trstenik
1 : 3
Mali Zvornik
Mali Zvornik

Rukomet

Nova Pazova
Nova Pazova
21 : 24
Vranje
Vranje
Napredak
Kruševac
28 : 28
Dubočica
Leskovac
Župa
Aleksandrovac
25 : 22
Kučevo
Kučevo