XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 286 utakmica za dan
Nedelja, 16 Maj 2010

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
7 : 0
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
3 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Smederevo
Smederevo
Spartak Z.V.
Subotica
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
6 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 0
Borac
Čačak
Hajduk
Kula
1 : 1
Javor Habitfarm
Ivanjica
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Indjija
Inđija
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Sevojno Point
Sevojno
Sloga (T)
Trn
3 : 5
Proleter
Teslić
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Mačva
Šabac
Rudar (K)
Kostolac
2 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
FAP
Priboj
2 : 1
Vujić voda
Valjevo
Car Konstantin
Niš
2 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 1
Timok
Zaječar
Palić
Palić
1 : 1
Sloga (T)
Temerin
Dolina
Padina
0 : 2
Big Bul
Bačinci
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 2
Srem
Jakovo
Sopot
Sopot
2 : 2
Šumadija
Jagnjilo
Železničar (BV)
Bara Venecija
1 : 1
Palilulac
Krnjača
Sindjelić
Beograd
2 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Hajduk
Beograd
3 : 2
Resnik
Resnik
Sušica
Kragujevac
1 : 2
Polet (T)
Trbušani
Pobeda
Beloševac
4 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Mladost (O)
Oplanići
1 : 1
Slavija (K)
Kragujevac
Polet (LJ)
Ljubić
3 : 1
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Prijevor
Prijevor
2 : 2
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Polimlje
Prijepolje
6 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
5 : 2
Sloga (S)
Sjenica
Omladinac (Š)
Šetonje
4 : 2
Šapine
Šapine
Železničar Inon
Požarevac
3 : 1
Sloga (B)
Batočina
Crvena zvezda (S)
Suvodol
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
4 : 0
Seljak
Mihajlovac
Vučje
Vučje
6 : 0
Napredak
Aleksinac
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 0
Jastrebac (B)
Blace
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 0
Radan
Lebane
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 3
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Trudbenik
Stalać
Temnić
Varvarin
1 : 7
Trstenik PPT
Trstenik
Borac
Bivolje
3 : 2
Morava (Ć)
Ćuprija
Pepeljevac
Pepeljevac
5 : 0
Ozren
Sokobanja
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 1
Trgovački
Jagodina
Posavac Tišma
Boljevci
5 : 0
Milutinac
Zemun
PKB
Padinska skela
2 : 2
Vinča
Vinča
Borac (O)
Ostružnica
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
GSP Polet
Beograd
3 : 0
Poštar
Beograd
Žarkovo
Beograd
3 : 1
Lasta
Beograd
Proleter Lasta
Pečenog
1 : 3
Borac (A)
Adrani
Borac (V)
Vraneši
1 : 4
Radnički
Kovači
Jedinstvo
Godačica
1 : 2
Morava
Sirča
Tutin
Tutin
2 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Rudar
Baljevac
3 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Napredak
Gračac
1 : 5
Mataruge
Mataruge
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 2
Napredak (K)
Kačulice
Mladost (P)
Preljina
2 : 4
Slatina
Slatina
Dragačevo
Guča
3 : 0
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Rudar
Bresnica
2 : 0
Jedinstvo (P)
Puhovo
Velereč 94
Velereč
4 : 3
Napredak (S)
Svračkovci
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 4
Šumadija
Brdjani
Višesava
Bajina Bašta
5 : 4
Jedinstvo
Kalenić
Arilje
Arilje
5 : 0
Perućac
Perućac
Sečica
Seča reka
0 : 2
Omladinac
Zdravčići
Savinac
Visibaba
1 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Lazarica
Prilipac
1 : 4
Polet
Rasna
Jasen
Brodarevo
2 : 0
GP Zlatibor
Užice
Rajac
Kadina Luka
3 : 2
Tešnjar
Valjevo
Tulari
Tulari
3 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Sovljak
Sovljak
1 : 3
Brežđe
Brežđe
ZSK
Valjevo
1 : 4
Vrujci
Gornja Toplica
Šumadija
Azanja
4 : 1
Udarnik
Lozovik
Železničar (S)
Smederevo
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Radnik
Smederevska Palanka
5 : 4
Mladi radnik
Radinac
Sloboda
Lipe
1 : 2
Napredak
Markovac
Budućnost
Ratari
3 : 1
Cerovac
Cerovac
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Drugovac
Drugovac
4 : 1
Omladinac
Rakinac
Železničar (K)
Kusadak
4 : 2
Sloga
Miloševac
Železničar (K)
Kusadak
1 : 1
Šumadija
Azanja
Sloga
Miloševac
2 : 0
Drugovac
Drugovac
Omladinac
Rakinac
3 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Lunjevac
Lunjevac
1 : 1
Budućnost
Ratari
Cerovac
Cerovac
3 : 0
Sloboda
Lipe
Mladi radnik
Radinac
0 : 1
Železničar (S)
Smederevo
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 1
Udarnik
Lozovik
Banja
Banja
1 : 1
Bare
Bare
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 2
Šumadija
Toponica
Badnjevac
Badnjevac
3 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Beli Orlovi
Brestovac
3 : 1
Borac (Lj)
Ljuljaci
Polet (A)
Aleksandrovac
3 : 3
Beli Orao
Bradarac
Bata Bulić
Bistrica
3 : 0
Zadrugar
Osanica
Napredak (VC)
Veliko Crniće
1 : 2
Sloga (B)
Burovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 3
Sloga (D)
Drmno
Napredak (N)
Nabrđe
3 : 0
Vihor
Маljurevac
Dunavac
Kisiljevo
1 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
Crni Vrh
Miljević
3 : 0
Sloga (K)
Kasidol
Mlava
Malo Laole
2 : 1
Borac
Veliko Laole
Omladinac (GK)
Gornji Komren
4 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
OFK Niš
Niš
1 : 0
Delijski Vis
Niš
Budućnost (PK)
Prva Kutina
6 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Čegar
Donji Matejevac
2 : 1
Palilulac
Niš
Mramor
Mramor
1 : 1
Radnički (T)
Trupale
Morava (Č)
Čokot
0 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 0
Rutevac
Rutevac
Morava
Žitkovac
2 : 2
Omladinac
Malošište
Radnički
Čapljinac
2 : 2
Moravica
Subotinac
Rasovača
Rasovača
3 : 0
Mladost (O)
Orljane
Zufo
Bujanovac
0 : 3
Bukuroca
Bukurevac
Polet
Gornji Vrtogoš
2 : 1
Vihor
Zbevac
Železničar (VB)
Vranjska banja
0 : 3
Mladost
Suvojnica
Hajduk
Preševo
5 : 0
Levosoje
Levosoje
Padež
Petrovac
0 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Ključ
Podvrška
4 : 0
Miloševo
Miloševo
Sloga
Kobišnica
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Rajac
Rajac
3 : 2
Slatina (N)
Negotin
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 0
Krivelj
Krivelj
Majdanpek
Majdanpek
6 : 0
BSK
Bukovce
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Brestovac
Brestovac
Bačka (M)
Mol
1 : 2
Jadran
Feketić
Čantavir
Čantavir
0 : 2
AFK
Ada
Bajša
Bajša
1 : 0
Tisa
Adorjan
Preporod
Novi Žednik
2 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Krivaja
Krivaja
2 : 4
Potisje
Kanjiža
Tavankut
Tavankut
1 : 1
Proleter
Njegoševo
Vulturul
Grebenac
3 : 1
Mladost
Omoljica
Radnički (B)
Baranda
3 : 2
Partizan (U)
Uljma
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
3 : 4
Tempo
Sefkerin
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Polet
Izbište
Slavija
Kovačica
5 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Borac
Veliko Središte
5 : 1
Partizan (G)
Gaj
Sloga
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Dolovo
Dolovo
Delija
Mokrin
3 : 0
OFK Klek
Klek
Naftagas (B)
Boka
2 : 1
Bilećanin
Sečanj
Borac (A)
Aleksandrovo
4 : 0
Krajina
Krajišnik
ŽAK
Kikinda
0 : 6
Naftagas (E)
Elemir
Potisje
Knićanin
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Graničar
Riđica
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 1
Crvenka
Crvenka
Kula
Kula
1 : 2
Lipar
Lipar
Omladinac (D)
Deronje
2 : 2
PIK
Prigrevica
Jedinstvo (R)
Rumenka
3 : 2
Hercegovac
Gajdobra
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 4
Kabel
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 2
Omladinac (S)
Stepanovićevo
Sremac
Čerević
2 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Slavija (NS)
Novi Sad
4 : 0
Obilić
Zmajevo
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 2
Mladost (NS)
Novi Sad
Srbobran
Srbobran
1 : 1
Bečej
Bečej
Borac (M)
Martinci
2 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Fruškogorac
Kukujevci
0 : 0
Mladost
Kupinovo
LSK Laćarak
Laćarak
4 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Jadran
Golubinci
3 : 0
Graničar (A)
Adaševci
Sloga Milšped
Krnješevci
3 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Borac (S)
Surduk
2 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
Šumadija
Šumarice
2 : 3
Vrnjci
Vrnjci
Olimpik
Novi Pazar
1 : 0
Morava (M)
Mrsać
Tavnik
Tavnik
0 : 0
Ribnica
Jovac
Granit
Jošanička banja
1 : 3
Grdica
Grdica
Žiča
Žiča
3 : 3
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Polet (R)
Ratina
5 : 0
Partizan
Vrba
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 0
Borac (K)
Kozjak
Jelav
Jelav
3 : 2
Sloga (S)
Straža
Stolice
Krupanj
3 : 2
Velika Reka
Podgaj
Prva iskra
Runjani
3 : 2
Rudar (B)
Brasina
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 2
Jedinstvo
Zavlaka
Granit
Radalj
4 : 3
Crnča
Crnča
Lukavac
Lukavac
3 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Mali korak
Oglađenovac
0 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Pričević
Pričević
3 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Gradac
Valjevo
2 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
3 : 3
Mladost (D)
Dračić
Kotešica
Kotešica
2 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Vragočanica
Vragočanica
3 : 4
Beloševac
Beloševac
Polet
Popučke
0 : 0
OFK Divci
Divci
7. Jul
Vodanj
3 : 0
Badljevica
Badljevica
Vučak
Vučak
0 : 2
Landol
Landol
Podunavac
Udovice
2 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Šumadinac
Binovac
4 : 1
Ravni Gaj
Malo Orašje
Mladost
Novo Selo
0 : 2
Polet
Trnovče
Jasenica
Kruševo
0 : 3
Karadjordje
Radovanje
Bokanja
Gorovič
1 : 5
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
BSK Belosavci
Belosavci
3 : 3
Šumadinac
Stojnik
Mladi rudar
Bukovik
3 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Borac
Kloka
2 : 1
Sloga
Zagorica
Vinča
Vinča
5 : 1
Venčani
Venčani
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 2
OFK Šatornja
Šatornja
Mladost (CK)
Crni kao
1 : 0
Mladost (R)
Rašković
Polet
Guberevac
0 : 3
Karađorđe
Vučić
BSK
Borač
2 : 2
Omladinac
Donja Rača
Kotlenik
Guncati
1 : 2
Mladost MG
Saranovo
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 2
Rača Popović
Popović
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 0
ŽSK
Žirovnica
Sloga (M)
Milatovac
2 : 1
Lepenica
Badnjevac
Sloga
Dubravica
4 : 0
Jedinstvo
Duboka
Pionir
Zelenik
0 : 3
Desine
Desine
Mladost
Biskuplje
5 : 0
Polet
Voluja
Borac
Zabela
3 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Sloga (Ć)
Ćirikovac
0 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Integral
Batuša
3 : 0
Radnički
Knežica
Mladost
Svinjarevo
3 : 1
Košava
Kalište
Dragoš
Oreškovica
3 : 0
Sloboda
Bistrica
Rudar
Krepoljin
2 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Napredak
Toponica
3 : 0
Omladinac
Mirijevo
Krilaš
Ćovdin
3 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Radnički (KS)
Knez Selo
1 : 0
Budućnost
Popovac
Jedinstvo
Gornji Matejevac
4 : 0
Rujnik
Rujnik
Zadrugar
Sićevo
3 : 1
Morava
Krušce
Crvena zastava
Hum
7 : 1
Rudar
Jelašnica
Provalija
Pirot
0 : 1
Pobeda
Držina
Željuša
Željuša
7 : 1
Budućnost
Veliki Jovanovac
Mladost (PR)
Poljska Ržana
5 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Solid
Subotica
1 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
0 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Mala Bosna
Mala Bosna
2 : 2
Udarnik
Višnjevac
Poljoprivrednik
Bikovo
0 : 2
Žednik
Stari Žednik
Lokomotiva
Subotica
3 : 0
Sever
Subotica
Tromeđa
Majdan
3 : 4
Graničar
Đala
Jedinstvo
Srpski Krstur
5 : 1
Sloga
Ostojićevo
Slavija
Novo Orahovo
3 : 0
Mladost
Gornja Rogatica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 2
Mladost
Vojlovica
Proleter
Mramorak
3 : 2
Borac (P)
Pločica
BSK Bavanište
Bavanište
5 : 0
Glogonj
Glogonj
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 3
Unirea
Uzdin
Jedinstvo
Dubovac
0 : 3
Plavi Dunav
Skorenovac
Kolonija
Kovin
5 : 4
Železničar
Pančevo
Omladinac (O)
Opovo
1 : 2
Vojvodina
Crepaja
Pobeda
Samoš
0 : 5
Borac (S)
Sakule
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 0
Sloga
Plandište
Jedinstvo
Vlajkovac
3 : 0
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Vinogradar
Gudurica
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Mladost
Velika Greda
3 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Karaš (K)
Kuštilj
6 : 0
Banat
Dupljaja
Ratar
Kruščica
1 : 0
Hajduk
Šušara
Dobrica
Dobrica
4 : 0
Borac
Vračev Gaj
Vršac United
Vršac
8 : 0
Potporanj
Potporanj
Vojvodina
Bašaid
3 : 1
Napredak
Banatska Topola
Borac
Iđoš
2 : 3
Crvena Zvezda
Rusko Selo
2. Oktobar
Kumane
2 : 1
Jedinstvo
Bočar
Omladinac (D)
Drakčići
1 : 2
Kablar
Kraljevo
Zvezda
Čukojevac
4 : 0
Stubal
Stubal
Musina reka
Musina reka
3 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Gruža
Vitanovac
3 : 1
Budućnost (S)
Samaila
Miločajac
Miločaj
3 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 2
Dunavac
Petka
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 4
Metalac
Požarevac
Napredak
Bubušinac
3 : 2
Proleter
Požarevac
Dizel
Bare
0 : 3
Sopot
Požarevac
7. Juli
Bela Crkva
2 : 5
Bratstvo
Krupanj
Stig (MC)
Malo Crniće
2 : 1
Jedinstvo
Smoljinac
Budućnost
Aljudovo
4 : 3
BSK
Boževac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 0
MZ Trstenik
Trstenik
Gradina
Pejovac
10 : 2
Vinogradar
Riljac
Dunav
Veliko selo
5 : 2
Mladost
Jabučki rit
Sveti Stefan
Slanci
16.05.2010
17:30
Heroj
Jajinci
Kapedunum
Beograd
3 : 1
Mabat
Beograd
Vojvodina
Crvena Crkva
0 : 3
Partizan
Kajtasovo
Omladinac
Zagajica
3 : 4
Vitorul
Straža
Pobeda
Parta
1 : 0
Jedinstvo
Orešac
Vandini
Zemun
0 : 3
Spartak
Subotica
Šabac
Šabac
0 : 1
Mašinac PZP
Niš
Kolibri
Kuršumlija
2 : 1
Lemind Lavice
Leskovac
Ravangrad
Sombor
2 : 0
Radnički 1919
Zrenjanin
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
BSK Borča
Borča
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 5
Bežanija
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Napredak
Kruševac
1 : 1
Partizan
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Borac (Č)
Čačak
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Morava
Velika Plana
1 : 2
Dubočica
Leskovac
Zemun
Zemun
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Borac (Č)
Čačak
3 : 0
Jagodina
Jagodina

Rukomet

Nova Pazova
Nova Pazova
26 : 22
Rudar
Kostolac

Vaterpolo

Partizan
Beograd
12 : 4
ŽAK
Kikinda
Taš 2000
Beograd
14 : 6
Vračar
Beograd
ŽAK
Kikinda
1 : 19
Vračar
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 13
Senta
Senta