XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 260 utakmica za dan
Nedelja, 8 Novembar 2009

Fudbal

Metalac (GM)
Gornji Milanovac
0 : 2
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Javor Habitfarm
Ivanjica
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Dinamo
Vranje
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Zemun
Zemun
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Indjija
Inđija
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 0
Mačva
Šabac
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 2
Kopaonik
Brus
Radnik
Surdulica
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Radnički (P)
Pirot
6 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Dolina
Padina
1 : 0
Metalac AV
Futog
Palić
Palić
1 : 1
Big Bul
Bačinci
Sindjelić
Beograd
2 : 0
Resnik
Resnik
Železničar (BV)
Bara Venecija
0 : 1
Beograd
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Prijevor
Prijevor
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
Polet (LJ)
Ljubić
3 : 2
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
Mladost (O)
Oplanići
0 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Pobeda
Beloševac
5 : 0
Bane
Raška
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
0 : 1
Krušik
Valjevo
Polimlje
Prijepolje
3 : 0
Osečina
Osečina
Radnički (K)
Koceljeva
4 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Ribnica
Mionica
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
4 : 1
Selevac
Selevac
Borac
Žabari
2 : 3
Seljak
Mihajlovac
Crvena zvezda (S)
Suvodol
4 : 1
Zvižd
Kučevo
Železničar Inon
Požarevac
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Omladinac (Š)
Šetonje
0 : 0
Sloga (B)
Batočina
Mladost (B)
Bosilegrad
4 : 3
Mladost (M)
Medoševac
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 0
Bobište
Bobište
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Zaplanjac
Gadžin Han
5 : 2
Radan
Lebane
Vučje
Vučje
2 : 1
Jastrebac (B)
Blace
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 1
Slatina (B)
Bor
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 2
Trgovački
Jagodina
Borac
Bivolje
3 : 0
Bor
Bor
Temnić
Varvarin
2 : 2
Trajal
Kruševac
Timočanin
Knjaževac
1 : 4
Trstenik PPT
Trstenik
Bačka (P)
Pačir
1 : 4
Jedinstvo
Novi Bečej
Polet (N)
Nakovo
1 : 3
Borac
Starčevo
Index
Novi Sad
1 : 0
Cement
Beočin
Mladost
Turija
1 : 0
Hajduk
Šimanovci
ŽAK
Sombor
2 : 0
Radnički (I)
Irig
Ljukovo
Ljukovo
0 : 0
Sloven
Ruma
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
IMT
Beograd
Poštar
Beograd
1 : 3
PKB
Padinska skela
Lasta
Beograd
2 : 0
GSP Polet
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
0 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 1
Žarkovo
Beograd
Slavija
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Proleter Lasta
Pečenog
3 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Napredak
Gračac
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Rudar
Baljevac
2 : 1
Radnik
Ušće
Tutin
Tutin
6 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Jedinstvo
Godačica
3 : 4
Goč
Vrnjačka Banja
Borac (V)
Vraneši
2 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Borac (A)
Adrani
1 : 1
Budućnost
Konarevo
Radnički
Kovači
1 : 0
Morava
Sirča
Napredak (K)
Kačulice
1 : 0
Gorušica
Viča
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
1 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Jedinstvo (P)
Puhovo
1 : 3
Spartak
Trnava
Napredak (S)
Svračkovci
0 : 4
Autoprevoz
Čačak
Šumadija
Brdjani
0 : 0
Mladost (P)
Preljina
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 3
Dragačevo
Guča
Velereč 94
Velereč
1 : 0
Rudar
Bresnica
Višesava
Bajina Bašta
2 : 4
Zlatibor voda
Gostilje
Savinac
Visibaba
3 : 2
Lazarica
Prilipac
Sečica
Seča reka
1 : 3
Jasen
Brodarevo
Luna Avijatičar
Vranjani
3 : 0
Polet
Rasna
Arilje
Arilje
5 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Perućac
Perućac
1 : 0
Omladinac
Zdravčići
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 0
Železničar
Požega
Rajac
Kadina Luka
2 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Sovljak
Sovljak
2 : 1
Banjani
Banjani
Tulari
Tulari
4 : 0
Brezovica
Brezovica
Tešnjar
Valjevo
1 : 3
Ribnikar
Pecka
Mladi radnik
Valjevo
3 : 1
Brežđe
Brežđe
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 4
Šumadija
Azanja
Mladi radnik
Radinac
9 : 0
Udarnik
Lozovik
Napredak
Markovac
1 : 1
Železničar (S)
Smederevo
Cerovac
Cerovac
2 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Lunjevac
Lunjevac
0 : 0
Sloboda
Lipe
Omladinac
Rakinac
3 : 2
Budućnost
Ratari
Sloga
Miloševac
1 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
Železničar (K)
Kusadak
3 : 2
Drugovac
Drugovac
Banja
Banja
1 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Badnjevac
Badnjevac
7 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Šumadinac (N)
Natalinci
7 : 0
Borac (Lj)
Ljuljaci
Bare
Bare
0 : 1
Junkovac
Junkovac
Partizan (D)
Darosava
3 : 1
Borac (P)
Pajsijevići
Zadrugar
Osanica
3 : 1
Polet (A)
Aleksandrovac
Sloga (B)
Burovac
6 : 3
Beli Orao
Bradarac
Sloga (D)
Drmno
7 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Vihor
Маljurevac
1 : 0
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Sloga (K)
Kasidol
4 : 0
Napredak (N)
Nabrđe
Borac
Veliko Laole
3 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Mlava
Malo Laole
3 : 2
Crni Vrh
Miljević
Delijski Vis
Niš
0 : 0
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 7
Vulkan
Brenica
Radnički (T)
Trupale
1 : 2
Aluminjum
Niš
Vrtište
Vrtište
2 : 1
OFK Niš
Niš
Proleter (M)
Mezgraja
2 : 1
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Morava (Č)
Čokot
1 : 1
Čegar
Donji Matejevac
Rad
Merošina
1 : 1
Knežica
Knežica
Mladost (B)
Batušinac
5 : 0
Borac
Azbresnica
Moravica
Subotinac
4 : 1
Radnički
Čapljinac
Naša krila
Belotinac
4 : 1
Bukovik
Razanj
Vihor
Zbevac
0 : 2
Čelik
Belo polje
Mladost
Suvojnica
0 : 3
Alakince
Alakince
Dragoš
Pirot
0 : 1
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 5
Lužnica
Babušnica
Majdanpek
Majdanpek
7 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 4
Brodoremont
Kladovo
Rajac
Rajac
1 : 5
Brestovac
Brestovac
Sloga
Kobišnica
3 : 0
BSK
Bukovce
Ključ
Podvrška
6 : 1
Krivelj
Krivelj
Radnički
Klokočevac
2 : 0
Miloševo
Miloševo
Krivaja
Krivaja
0 : 1
Proleter
Njegoševo
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 2
Potisje
Kanjiža
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Bajša
Bajša
4 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Čantavir
Čantavir
1 : 2
Tisa
Adorjan
AFK
Ada
1 : 0
Jadran
Feketić
Jugoslavija
Jabuka
2 : 2
Mladost
Omoljica
Tempo
Sefkerin
1 : 1
Radnički (B)
Baranda
Polet
Izbište
1 : 2
Radnički (K)
Kovin
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Partizan (G)
Gaj
5 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Dolovo
Dolovo
2 : 4
Slavija
Kovačica
Sloga
Banatsko Novo Selo
5 : 0
Borac
Veliko Središte
OFK Klek
Klek
5 : 0
Bilećanin
Sečanj
Zadrugar
Lazarevo
4 : 1
Delija
Mokrin
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 0
Borac (A)
Aleksandrovo
Potisje
Knićanin
0 : 1
Begej
Žitište
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Rusin
Ruski Krstur
2 : 0
Graničar
Riđica
Radnički
Ratkovo
2 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Lipar
Lipar
1 : 2
Mladost (K)
Kruščić
BSK
Bački Brestovac
0 : 1
Kula
Kula
Srbobran
Srbobran
4 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 2
Bečej
Bečej
Slavija (NS)
Novi Sad
2 : 2
Mladost (NS)
Novi Sad
Sremac
Čerević
0 : 1
Obilić
Zmajevo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 4
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 1
Omladinac (S)
Stepanovićevo
Jedinstvo (R)
Rumenka
0 : 0
Vrbas
Vrbas
Mladost
Kupinovo
4 : 2
Borac (M)
Martinci
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 3
Sloga (E)
Erdevik
Graničar (A)
Adaševci
1 : 1
Fruškogorac
Kukujevci
PSK Putinci
Putinci
4 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Sloga Milšped
Krnješevci
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Borac (S)
Surduk
Vrnjci
Vrnjci
5 : 3
Ribnica
Jovac
Grdica
Grdica
1 : 0
Morava (M)
Mrsać
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 1
Šumadija
Šumarice
Mladost (V)
Vrdila
3 : 1
Tavnik
Tavnik
Partizan
Vrba
0 : 1
Granit
Jošanička banja
Polet (R)
Ratina
1 : 0
Žiča
Žiča
Borac (K)
Kozjak
2 : 1
Sloga (S)
Straža
Velika Reka
Podgaj
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Rudar (B)
Brasina
8 : 4
Jelav
Jelav
Jedinstvo
Zavlaka
0 : 4
Stolice
Krupanj
Radjevac
Krupanj
3 : 0
Prva iskra
Runjani
Borac
Kloka
0 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Mladi rudar
Bukovik
2 : 1
Venčani
Venčani
BSK Belosavci
Belosavci
2 : 1
Sloga
Zagorica
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 0
Jasenica
Božurnja
Šumadinac
Stojnik
5 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Mladost (CK)
Crni kao
1 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Sloga (Z)
Zabojnica
2 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Kotlenik
Guncati
1 : 1
Lepenica
Badnjevac
BSK
Borač
5 : 0
ŽSK
Žirovnica
Polet
Guberevac
0 : 3
Rača Popović
Popović
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Mladost MG
Saranovo
Karađorđe
Vučić
1 : 4
Omladinac
Donja Rača
Sloga
Dubravica
3 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Mladost
Biskuplje
5 : 1
Carevac
Carevac
Pionir
Zelenik
0 : 6
Pobeda
Stari Kostolac
Jedinstvo
Duboka
2 : 1
Polet
Voluja
Makce
Makce
4 : 0
Desine
Desine
Rudar
Krepoljin
2 : 1
Krilaš
Ćovdin
Dragoš
Oreškovica
2 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Mladost
Svinjarevo
2 : 1
Omladinac
Mirijevo
Integral
Batuša
1 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Vrelo
Milanovac
2 : 1
Sloboda
Bistrica
Radnički
Knežica
2 : 0
Košava
Kalište
Morava
Krušce
2 : 4
Radnički (KS)
Knez Selo
Rudar
Jelašnica
4 : 1
Budućnost
Popovac
Moravac
Gornje Međurovo
1 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Mladost (PR)
Poljska Ržana
3 : 1
Sloga
Veliko Selo
Željuša
Željuša
2 : 1
Mladost (MS)
Mali Suvodol
Provalija
Pirot
4 : 4
Temac
Temska
Pobeda
Držina
3 : 2
Budućnost
Veliki Jovanovac
Mala Bosna
Mala Bosna
1 : 2
Žednik
Stari Žednik
Bratstvo
Ljutovo
1 : 3
Udarnik
Višnjevac
Solid
Subotica
4 : 3
Hajduk
Bačko Dušanovo
Đurđin TB
Đurđin
5 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Horgoš Higlo
Horgoš
4 : 5
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Sloga
Ostojićevo
4 : 2
Tromeđa
Majdan
Slavija
Novo Orahovo
0 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Borac (P)
Pločica
1 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Glogonj
Glogonj
4 : 2
Mladost
Vojlovica
Unirea
Uzdin
0 : 2
Proleter
Mramorak
Plavi Dunav
Skorenovac
2 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Železničar
Pančevo
3 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Vojvodina
Crepaja
3 : 0
Jedinstvo
Dubovac
Borac (S)
Sakule
2 : 2
Kolonija
Kovin
Pobeda
Samoš
0 : 3
Omladinac (O)
Opovo
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
2 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Dunav
Banatska Palanka
5 : 2
Sloga
Plandište
Hajdučica
Hajdučica
2 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Banat
Dupljaja
2 : 1
Vinogradar
Gudurica
Hajduk
Šušara
1 : 2
Mladost
Velika Greda
Potporanj
Potporanj
2 : 2
Ratar
Kruščica
Vršac United
Vršac
6 : 2
Dobrica
Dobrica
Fruškogorac
Krčedin
7 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Borac
Jarkovci
3 : 4
Sremac
Vojka
Dunav
Novi Slankamen
2 : 0
Polet
Novi Karlovci
Železničar (I)
Inđija
7 : 4
Sloga
Maradik
Stubal
Stubal
3 : 2
Kablar
Kraljevo
Budućnost (S)
Samaila
1 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Gruža
Vitanovac
4 : 0
Musina reka
Musina reka
Budućnost
Aljudovo
3 : 0
Napredak
Kula
Jedinstvo
Smoljinac
2 : 0
BSK
Boževac
Stig (C)
Crljenac
3 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Sloga
Lozna
4 : 0
Gradina
Pejovac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 1
Jugovići
Bogdanje
Morava
Medveđa
0 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Gradina
Pejovac
1 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Crvenka
Borča
3 : 0
Mladost
Jabučki rit
Mabat
Beograd
3 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Unafortuna 04
Kragujevac
2 : 1
LASK
Lazarevac
Jerina
Smederevo
1 : 3
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Zemun
Zemun
Voždovac
Beograd
2 : 0
Jagodina
Jagodina
BSK Borča
Borča
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Borac (Č)
Čačak
0 : 1
Rad
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Napredak
Kruševac
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
4 : 1
Radnički (N)
Niš
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Jagodina
Jagodina
Morava
Velika Plana
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Napredak
Kruševac
0 : 1
Partizan
Beograd
Spartak
Debeljača
0 : 6
Mika Antić
Pančevo
Borac
Starčevo
1 : 12
BAK
Bela Crkva
Dolina
Padina
2 : 12
Plandište
Plandište
Radnik
Stari Tamiš
8 : 0
Budućnost
Alibunar
Vršac United
Vršac
2 : 5
Pančevo
Pančevo

Košarka

FMP
Železnik
67 : 79
Union Olimpija
Ljubljana
Tamiš
Pančevo
45 : 70
Šabac
Šabac

Odbojka

Putevi Trendteks
Prijepolje
0 : 3
Radnički
Kragujevac
Zlatibor (Č)
Čajetina
3 : 1
Tutin Dalas
Tutin
Libero
Čačak
3 : 0
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Tajm
Užice

Rukomet

Nova Pazova
Nova Pazova
37 : 31
Napredak
Kruševac

Futsal

Rušče
Vranje
6 : 6
SAS
Zrenjanin