XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 204 utakmica za dan
Nedelja, 23 Avgust 2009

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Javor Habitfarm
Ivanjica
1 : 1
Partizan
Beograd
Hajduk
Kula
2 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Dinamo
Vranje
Sloga (T)
Trn
1 : 1
Mladost
Gacko
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Rudar (K)
Kostolac
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
FAP
Priboj
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 1
Vujić voda
Valjevo
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Radnik
Surdulica
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Kopaonik
Brus
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Spartak (D)
Debeljača
0 : 1
Palić
Palić
Senta
Senta
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Srem
Jakovo
4 : 2
Sindjelić
Beograd
Železničar (BV)
Bara Venecija
0 : 0
Grafičar
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Šumadija
Jagnjilo
1 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Polet (T)
Trbušani
0 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Mladost (O)
Oplanići
1 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Pobeda
Beloševac
0 : 0
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
3 : 0
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Jošanica
Novi Pazar
0 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Bane
Raška
2 : 0
Slavija (K)
Kragujevac
Polimlje
Prijepolje
3 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Radnički (K)
Koceljeva
0 : 2
Krušik
Valjevo
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 2
Osečina
Osečina
Železničar Inon
Požarevac
0 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Omladinac (Š)
Šetonje
0 : 1
Seljak
Mihajlovac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Homoljac
Žagubica
Mladost (M)
Medoševac
0 : 2
Morava (VH)
Vladičin Han
Zloćudovo
Zloćudovo
6 : 1
Sloga (L)
Leskovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Vučje
Vučje
3 : 2
Topličanin
Prokuplje
Pukovac
Pukovac
3 : 2
Radan
Lebane
Borac
Bivolje
1 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
Bor
Bor
Trajal
Kruševac
0 : 2
SFS Borac
Paraćin
Radnički (B)
Bajmok
0 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Polet (N)
Nakovo
1 : 2
Jedinstvo
Novi Bečej
Mladost
Turija
1 : 0
1. Maj Agroruma
Ruma
ŽAK
Sombor
2 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Ljukovo
Ljukovo
4 : 0
Hajduk
Šimanovci
Borac
Novi Sad
3 : 0
Solunac
Rastina
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Poštar
Beograd
0 : 1
Vinča
Vinča
Lasta
Beograd
2 : 0
Milutinac
Zemun
Budućnost (D)
Dobanovci
1 : 0
IMT
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 2
PKB
Padinska skela
Slavija
Beograd
5 : 3
Borac (O)
Ostružnica
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Proleter Lasta
Pečenog
2 : 2
Budućnost
Konarevo
Braća Vuković
Lađevci
2 : 0
Morava
Sirča
Mataruge
Mataruge
0 : 1
Borac (A)
Adrani
Radnik
Ušće
3 : 0
Jedinstvo
Godačica
Napredak
Gračac
1 : 2
Rudar
Baljevac
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
5 : 1
Gorušica
Viča
Jedinstvo (P)
Puhovo
1 : 2
Miokovci
Miokovci
Napredak (S)
Svračkovci
0 : 4
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Šumadija
Brdjani
2 : 2
Spartak
Trnava
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 1
Autoprevoz
Čačak
Velereč 94
Velereč
0 : 1
Mladost (P)
Preljina
Rudar
Bresnica
1 : 0
Dragačevo
Guča
Višesava
Bajina Bašta
0 : 5
Omladinac
Zdravčići
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 3
Železničar
Požega
Polet
Rasna
5 : 0
Perućac
Perućac
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Arilje
Arilje
Lazarica
Prilipac
2 : 1
Luna Avijatičar
Vranjani
Savinac
Visibaba
5 : 2
Sečica
Seča reka
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Vrujci
Gornja Toplica
Tulari
Tulari
5 : 0
Kačer
Belanovica
Tešnjar
Valjevo
1 : 3
Banjani
Banjani
Mladi radnik
Valjevo
1 : 1
Brezovica
Brezovica
Brežđe
Brežđe
2 : 4
Ribnikar
Pecka
Šumadija
Azanja
0 : 1
Napredak
Markovac
Cerovac
Cerovac
2 : 1
Mladi radnik
Radinac
Lunjevac
Lunjevac
1 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga
Miloševac
3 : 1
Železničar (S)
Smederevo
Železničar (K)
Kusadak
5 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Drugovac
Drugovac
3 : 1
Sloboda
Lipe
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 0
Budućnost
Ratari
Badnjevac
Badnjevac
1 : 0
Banja
Banja
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Bare
Bare
0 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Partizan (D)
Darosava
1 : 4
Šumadija
Toponica
Borac (P)
Pajsijevići
0 : 1
Junkovac
Junkovac
Dunavac
Kisiljevo
3 : 0
Polet (A)
Aleksandrovac
Napredak (N)
Nabrđe
5 : 3
Crni Vrh
Miljević
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 0
Mlava
Malo Laole
Napredak (VC)
Veliko Crniće
2 : 1
Borac
Veliko Laole
Bata Bulić
Bistrica
1 : 0
Sloga (K)
Kasidol
Beli Orao
Bradarac
2 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Zadrugar
Osanica
1 : 2
Vihor
Маljurevac
Sloga (B)
Burovac
3 : 4
Sloga (D)
Drmno
Omladinac (GK)
Gornji Komren
1 : 1
Palilulac
Niš
Radnički (T)
Trupale
2 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Vrtište
Vrtište
2 : 0
Delijski Vis
Niš
Proleter (M)
Mezgraja
7 : 0
Vulkan
Brenica
Mramor
Mramor
3 : 0
OFK Niš
Niš
Čegar
Donji Matejevac
1 : 3
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Rutevac
Rutevac
3 : 1
Rad
Merošina
Moravica
Subotinac
5 : 1
Knežica
Knežica
Naša krila
Belotinac
2 : 1
Morava
Žitkovac
Bukovik
Razanj
0 : 2
Radnički
Čapljinac
Rasovača
Rasovača
3 : 0
Jedinstvo
Bobovište
BSK
Bukovce
0 : 3
Zlot
Zlot
Brodoremont
Kladovo
0 : 1
Ključ
Podvrška
Majdanpek
Majdanpek
1 : 1
Sloga
Kobišnica
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 0
Rajac
Rajac
Krivaja
Krivaja
6 : 0
Bačka (M)
Mol
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 4
Tavankut
Tavankut
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Njegoš
Lovćenac
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Proleter
Njegoševo
AFK
Ada
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Tisa
Adorjan
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Vulturul
Grebenac
2 : 0
Tempo
Sefkerin
Polet
Izbište
1 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 0
Partizan (U)
Uljma
Partizan (G)
Gaj
5 : 0
Mladost
Omoljica
Dolovo
Dolovo
0 : 5
Radnički (B)
Baranda
Sloga
Banatsko Novo Selo
2 : 2
Radnički (K)
Kovin
Borac
Veliko Središte
3 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Slavija
Kovačica
5 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
OFK Klek
Klek
0 : 2
Begej
Žitište
Borac (A)
Aleksandrovo
6 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Naftagas (B)
Boka
3 : 0
ŽAK
Kikinda
Delija
Mokrin
1 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Radnički
Ratkovo
0 : 0
Crvenka
Crvenka
Lipar
Lipar
2 : 3
Rusin
Ruski Krstur
BSK
Bački Brestovac
1 : 0
Polet (S)
Sivac
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
Mladost (K)
Kruščić
Kula
Kula
3 : 0
Borac
Bački Gračac
Borac (M)
Martinci
1 : 2
Graničar (A)
Adaševci
PSK Putinci
Putinci
2 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
Hajduk (B)
Beška
4 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Borac (S)
Surduk
2 : 0
Jadran
Golubinci
Sloga Milšped
Krnješevci
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Grdica
Grdica
1 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 1
Ribnica
Jovac
Mladost (V)
Vrdila
2 : 1
Šumadija
Šumarice
Partizan
Vrba
1 : 3
Olimpik
Novi Pazar
Polet (R)
Ratina
3 : 1
Tavnik
Tavnik
Lazac
Lazac
0 : 2
Žiča
Žiča
Rudar (B)
Brasina
2 : 0
Borac (K)
Kozjak
Jedinstvo
Zavlaka
1 : 0
Velika Reka
Podgaj
Radjevac
Krupanj
3 : 1
Sloga (S)
Straža
Gučevo
Banja Koviljača
4 : 0
Stolice
Krupanj
Granit
Radalj
2 : 1
Prva iskra
Runjani
Stari Jadar
Gornji Dobrić
1 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Borac
Zabela
1 : 1
Sloga
Dubravica
Mladost
Biskuplje
4 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Jedinstvo
Duboka
1 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Makce
Makce
5 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Desine
Desine
6 : 1
Polet
Voluja
Rudar
Krepoljin
5 : 0
Laolac
Veliko Laole
Dragoš
Oreškovica
3 : 1
Napredak
Toponica
Mladost
Svinjarevo
2 : 0
Krilaš
Ćovdin
Integral
Batuša
6 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Vrelo
Milanovac
1 : 6
Omladinac
Mirijevo
Radnički
Knežica
1 : 4
Jedinstvo
Kamenovo
Košava
Kalište
3 : 0
Sloboda
Bistrica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 2
Unirea
Uzdin
Plavi Dunav
Skorenovac
2 : 1
Glogonj
Glogonj
Železničar
Pančevo
2 : 0
Borac (P)
Pločica
Vojvodina
Crepaja
1 : 1
Mladost
Vojlovica
Borac (S)
Sakule
1 : 0
Proleter
Mramorak
Pobeda
Samoš
1 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
Omladinac (O)
Opovo
0 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Kolonija
Kovin
6 : 1
Jedinstvo
Dubovac
Ratar
Kruščica
2 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 1
Dobrica
Dobrica
Mladost
Velika Greda
0 : 4
Vršac United
Vršac
Vinogradar
Gudurica
1 : 1
Potporanj
Potporanj
Jedinstvo
Vlajkovac
5 : 0
Borac
Vračev Gaj
Sloga
Plandište
1 : 1
Hajduk
Šušara
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
5 : 1
Banat
Dupljaja
Dunav
Banatska Palanka
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Podunavac
Belegiš
2 : 1
Borac
Jarkovci
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 2
Dunav
Novi Slankamen
Sremac
Vojka
5 : 2
Železničar (I)
Inđija
Polet
Novi Karlovci
0 : 1
Sloga
Maradik
Budućnost (S)
Samaila
1 : 0
Zgodačica
Godačica
Gruža
Vitanovac
1 : 1
Zvezda
Čukojevac
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Partizan
Beograd
6 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (N)
Niš
1 : 2
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Rad
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
8 : 1
Napredak
Kruševac
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Borac (Č)
Čačak
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (N)
Niš
1 : 0
BSK Borča
Borča
Partizan
Beograd
4 : 0
Radnički (N)
Niš
Smederevo
Smederevo
0 : 1
Dubočica
Leskovac
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 0
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Borac (Č)
Čačak
6 : 1
Morava
Velika Plana
Zemun
Zemun
0 : 1
Bežanija
Beograd

Vaterpolo

Proleter
Zrenjanin
11 : 5
Jezero
Bela Crkva
Goč
Vrnjačka Banja
13 : 11
Kraljevo
Kraljevo