XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 163 utakmica za dan
Subota, 19 Septembar 2009

Fudbal

BSK Borča
Borča
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Spartak Z.V.
Subotica
1 : 1
Hajduk
Kula
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Javor Habitfarm
Ivanjica
Rad
Beograd
0 : 0
Borac
Čačak
Napredak
Kruševac
0 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Indjija
Inđija
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Zemun
Zemun
2 : 0
Dinamo
Vranje
Radnički (S)
Sombor
0 : 0
Sevojno Point
Sevojno
Ljubić
Prnjavor
1 : 2
Famos
Vojkovići
Kozara
Gradiška
6 : 0
Mladost
Gacko
Drina (Z)
Zvornik
2 : 0
BSK
Banja Luka
Sloga (D)
Doboj
2 : 0
Proleter
Teslić
Drina HE
Višegrad
1 : 0
Radnik
Bijeljina
Sloboda
Novi Grad
1 : 1
Sutjeska
Foča
Sloga (P)
Požega
0 : 1
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Sloboda (U)
Užice
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Budućnost (V)
Valjevo
0 : 0
Rudar (K)
Kostolac
Jedinstvo
Ub
0 : 1
FAP
Priboj
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 1
Mačva
Šabac
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 0
Timok
Zaječar
Svrljig
Svrljig
0 : 2
Dubočica
Leskovac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Kopaonik
Brus
Mladost (BJ)
Bački Jarak
4 : 3
Donji Srem
Pećinci
Radnički (Š)
Šid
0 : 2
Palić
Palić
Tekstilac Ites
Odžaci
2 : 1
Dolina
Padina
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 0
Vršac
Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Big Bul
Bačinci
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 2
Sloga (T)
Temerin
Palilulac
Krnjača
1 : 1
Grafičar
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Slavija (K)
Kragujevac
0 : 0
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 0
Loznica
Loznica
Ribnica
Mionica
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Jadar (S)
Stupnica
4 : 2
Sloga (S)
Sjenica
Selevac
Selevac
2 : 1
Železničar Inon
Požarevac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
4 : 2
Gruža
Gruža
Vrbovac
Vrbovac
3 : 3
Borac
Žabari
Sloga (B)
Batočina
1 : 0
Homoljac
Žagubica
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Zvižd
Kučevo
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Topličanin
Prokuplje
0 : 0
Jastrebac (B)
Blace
Sloga (L)
Leskovac
4 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Morava (VH)
Vladičin Han
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Bor
Bor
5 : 0
Trudbenik
Stalać
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Morava (Ć)
Ćuprija
Sloga (D)
Despotovac
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Đerdap
Kladovo
4 : 2
Rudar (B)
Bor
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 0
Radnik
Stari Tamiš
BAK
Bela Crkva
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Sloboda
Novi Kozarci
6 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
2 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Dinamo
Pančevo
2 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Radnički (Z)
Zrenjanin
4 : 0
Polet (N)
Nakovo
Obilić
Novi Kneževac
2 : 2
Radnički (B)
Bajmok
Šajkaš
Kovilj
1 : 3
Radnički (I)
Irig
Cement
Beočin
0 : 0
Solunac
Rastina
1. Maj Agroruma
Ruma
2 : 0
Sloven
Ruma
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
3 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Jugović
Kać
IMT
Beograd
0 : 3
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Turbina
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Vinča
Vinča
0 : 1
Slavija
Beograd
Trudbenik
Beograd
0 : 1
Lasta
Beograd
Magnohrom
Kraljevo
1 : 4
Goč
Vrnjačka Banja
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Morava
Sirča
Karađorđe
Kraljevo
2 : 2
Jedinstvo
Godačica
Spartak
Trnava
4 : 0
Mladost (P)
Preljina
Miokovci
Miokovci
3 : 1
Rudar
Bresnica
Slatina
Slatina
1 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Luna Avijatičar
Vranjani
6 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Crnokosa
Kosjerić
2 : 1
Polet
Rasna
Banjani
Banjani
1 : 2
Kačer
Belanovica
Lokomotiva
Lapovo
6 : 2
Partizan (D)
Darosava
Marjan
Knić
5 : 1
Karađorđe (R)
Rača
Mladost (O)
Orljane
5 : 1
Rutevac
Rutevac
Jedinstvo
Bobovište
0 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Trešnjevka
Lopardince
1 : 0
Bukuroca
Bukurevac
Napredak
Surdulica
0 : 3
Pavlovac
Pavlovac
Levosoje
Levosoje
2 : 1
Polet
Gornji Vrtogoš
Alakince
Alakince
0 : 3
Čelik
Belo polje
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 1
Dragoš
Pirot
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Prčevac
Pirot
1 : 2
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Gnjilan
Gnjilan
0 : 3
Lužnica
Babušnica
Zadrugar
Krupac
2 : 1
Napredak
Izvor
Borac
Barje Čiflik
1 : 1
Padež
Petrovac
Dunav
Prahovo
0 : 0
Sloga
Kobišnica
Zlot
Zlot
6 : 2
Rajac
Rajac
Jadran
Feketić
10 : 1
Tavankut
Tavankut
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 1
Potisje
Kanjiža
Vojvodina
Perlez
2 : 1
Borac (A)
Aleksandrovo
Bilećanin
Sečanj
2 : 0
ŽAK
Kikinda
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Potisje
Knićanin
Borac (Z)
Zrenjanin
3 : 0
Naftagas (E)
Elemir
Graničar
Riđica
4 : 1
Lipar
Lipar
PIK
Prigrevica
6 : 3
Radnički
Ratkovo
Stanišić
Stanišić
1 : 0
Crvenka
Crvenka
Borac
Bački Gračac
1 : 2
Polet (S)
Sivac
Mladost (K)
Kruščić
6 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Obilić
Zmajevo
1 : 0
Omladinac (S)
Stepanovićevo
Bečej
Bečej
1 : 1
Vrbas
Vrbas
Hajduk (V)
Višnjićevo
4 : 0
PSK Putinci
Putinci
Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
Mlada krila
Metikoši
0 : 5
Grdica
Grdica
Crnča
Crnča
4 : 4
Jedinstvo
Zavlaka
TE Gučevo
Trbušnica
0 : 1
Rudar (B)
Brasina
Gučevo
Banja Koviljača
6 : 1
Velika Reka
Podgaj
Granit
Radalj
4 : 1
Sloga (S)
Straža
Mramorac
Mramorac
4 : 1
Budućnost
Vlaški Do
Pobeda
Golobok
2 : 2
Sloga
Bačinac
Proleter
Mala Plana
1 : 0
Udarnik
Baničina
Petrijevac
Petrijevo
0 : 4
Badljevica
Badljevica
Ravni Gaj
Malo Orašje
1 : 0
Landol
Landol
Šumadinac
Binovac
1 : 2
7. Jul
Vodanj
Podunavac
Udovice
4 : 2
Vučak
Vučak
Bokanja
Gorovič
2 : 0
Sloga
Zagorica
Venčani
Venčani
0 : 4
Jasenica
Božurnja
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 2
Šumadinac
Stojnik
Lepenica
Badnjevac
5 : 2
Omladinac
Donja Rača
Đerdap
Golubac
1 : 1
Mladost
Biskuplje
Žitkovica
Žitkovica
1 : 4
Pobeda
Stari Kostolac
Sloboda
Rasnica
6 : 0
Mladost (MS)
Mali Suvodol
Čoka
Čoka
3 : 1
Graničar
Đala
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Miločajac
Miločaj
1 : 2
Čibukovac
Kraljevo
Žabare
Žabare
4 : 4
OFK Plaskovac
Plaskovac
Mladost
Jelenac
1 : 1
Šumadinac
Šume
Hajduk
Gornja Trnava
6 : 2
Maskar
Maskar
Napredak
Kula
2 : 1
Budućnost
Aljudovo
BSK
Boževac
2 : 1
Jedinstvo
Smoljinac
Sloboda
Mijajlovac
5 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Mladi proleter
Beograd
0 : 0
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Kapedunum
Beograd
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Olimpija
Beograd
2 : 9
Mladost
Jabučki rit
GAK
Beograd
1 : 0
OFK Zvezdara
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
Jagodina
Jagodina
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
0 : 3
Čukarički Stankom
Beograd
Timok
Zaječar
3 : 1
Napredak
Kruševac
BSK Borča
Borča
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Sloga (K)
Kraljevo
5 : 0
Radnički (N)
Niš
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Smederevo
Smederevo
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
0 : 3
Napredak
Kruševac
Bežanija
Beograd
3 : 0
Morava
Velika Plana

Rukomet

Dinamo
Pancevo
31 : 24
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Smederevo
Smederevo
30 : 32
PKB
Padinska Skela
Jugović Unimet
Kać
33 : 21
Crvenka
Crvenka
Vojvodina Železničar
Novi Sad
24 : 17
Metaloplastika
Šabac
Naisus
Niš
23 : 22
Priboj
Priboj
Radnički
Kragujevac
28 : 23
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Čačak
Čačak
33 : 25
Dinamo Petrohemija
Pančevo
Zaječar
Zaječar
26 : 25
Kikinda
Kikinda
Jagodina
Jagodina
26 : 28
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Crvena Zvezda
Beograd
26 : 30
Knjaz Miloš
Aranđelovac
JP Radnički
Novi Beograd
20 : 25
Naisa
Niš