XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 241 utakmica za dan
Nedelja, 6 Jun 2010

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Kolubara
Lazarevac
0 : 3
Teleoptik
Zemun
Banat
Zrenjanin
5 : 1
Mladost (A)
Apatin
Dinamo
Vranje
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Sevojno Point
Sevojno
4 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Bežanija
Beograd
0 : 1
Mladost (L)
Lučani
Proleter (NS)
Novi Sad
5 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Zemun
Zemun
1 : 1
Indjija
Inđija
Sloga (P)
Požega
0 : 1
Rudar (K)
Kostolac
FAP
Priboj
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Vujić voda
Valjevo
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 1
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Mačva
Šabac
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 2
Sloboda (U)
Užice
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
4 : 1
Budućnost (V)
Valjevo
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 0
Jedinstvo
Ub
Balkanski
Dimitrovgrad
5 : 3
Dubočica
Leskovac
Vlasina
Vlasotince
2 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 1
Sinđelić
Niš
Kopaonik
Brus
1 : 2
Timok
Zaječar
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
Radnik
Surdulica
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 2
Svrljig
Svrljig
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Srem
Jakovo
2 : 2
Hajduk
Beograd
Sindjelić
Beograd
0 : 2
BASK
Beograd
Grafičar
Beograd
1 : 0
Voždovac
Beograd
Resnik
Resnik
1 : 0
Dorćol
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Železničar (BV)
Bara Venecija
Kovačevac
Kovačevac
0 : 0
Sopot
Sopot
Beograd
Beograd
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Palilulac
Krnjača
0 : 2
Šumadija
Jagnjilo
Polet (T)
Trbušani
1 : 3
Prijevor
Prijevor
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Vodojaža
Grošnica
6 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Mladost (O)
Oplanići
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
0 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Orlovac
Mrčajevci
2 : 1
Pobeda
Beloševac
Slavija (K)
Kragujevac
3 : 2
Sušica
Kragujevac
Bane
Raška
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 1
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Radnički (V)
Valjevo
4 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Zlatar
Nova Varoš
0 : 0
Radnički Zorka
Šabac
Krušik
Valjevo
1 : 0
Loznica
Loznica
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
Jadar (S)
Stupnica
6 : 0
Radnički (K)
Koceljeva
Osečina
Osečina
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 1
Ribnica
Mionica
Selevac
Selevac
2 : 0
Borac
Žabari
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 0
Gruža
Gruža
Seljak
Mihajlovac
2 : 2
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Homoljac
Žagubica
4 : 0
Železničar Inon
Požarevac
Zvižd
Kučevo
5 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
VGSK
Veliko Gradište
4 : 2
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Sloga (B)
Batočina
4 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Šapine
Šapine
2 : 4
Obilić (Ž)
Živica
Ibar
Mataruška Banja
3 : 1
Proleter Lasta
Pečenog
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 0
Napredak
Gračac
Radnik
Ušće
2 : 1
Rudar
Baljevac
Magnohrom
Kraljevo
3 : 1
Tutin
Tutin
Mataruge
Mataruge
2 : 4
Karađorđe
Kraljevo
Goč
Vrnjačka Banja
6 : 0
Jedinstvo
Godačica
Braća Vuković
Lađevci
2 : 0
Borac (V)
Vraneši
Budućnost
Konarevo
2 : 3
Borac (A)
Adrani
Morava
Sirča
0 : 2
Radnički
Kovači
Gorušica
Viča
0 : 1
Napredak (K)
Kačulice
Miokovci
Miokovci
3 : 2
Slatina
Slatina
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Spartak
Trnava
0 : 0
Jedinstvo (P)
Puhovo
Autoprevoz
Čačak
2 : 0
Napredak (S)
Svračkovci
Mladost (P)
Preljina
0 : 1
Šumadija
Brdjani
Dragačevo
Guča
2 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Rudar
Bresnica
3 : 0
Velereč 94
Velereč
Lazarica
Prilipac
0 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Polet
Rasna
5 : 0
Sečica
Seča reka
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 1
Luna Avijatičar
Vranjani
Omladinac
Zdravčići
1 : 1
Arilje
Arilje
Železničar
Požega
3 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 1
Rajac
Kadina Luka
ZSK
Valjevo
0 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Vrujci
Gornja Toplica
6 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Kačer
Belanovica
1 : 0
Mladost
Vračević
Banjani
Banjani
3 : 1
Sovljak
Sovljak
Brezovica
Brezovica
2 : 1
Tulari
Tulari
Ribnikar
Pecka
4 : 1
Tešnjar
Valjevo
Brežđe
Brežđe
3 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Šumadija
Azanja
4 : 0
Mladi radnik
Radinac
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 3
Napredak
Markovac
Udarnik
Lozovik
4 : 3
Cerovac
Cerovac
Železničar (S)
Smederevo
2 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Radnik
Smederevska Palanka
5 : 3
Omladinac
Rakinac
Sloboda
Lipe
2 : 4
Sloga
Miloševac
Budućnost
Ratari
3 : 0
Železničar (K)
Kusadak
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 1
Drugovac
Drugovac
Crni Vrh
Miljević
8 : 2
Polet (A)
Aleksandrovac
Mlava
Malo Laole
1 : 2
Dunavac
Kisiljevo
Borac
Veliko Laole
4 : 1
Napredak (N)
Nabrđe
Sloga (K)
Kasidol
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 0
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Sloga (D)
Drmno
2 : 1
Beli Orao
Bradarac
Sloga (B)
Burovac
3 : 0
Zadrugar
Osanica
Morava (Č)
Čokot
0 : 4
Mramor
Mramor
Proleter (M)
Mezgraja
0 : 1
Čegar
Donji Matejevac
Vrtište
Vrtište
3 : 0
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Radnički (T)
Trupale
7 : 0
OFK Niš
Niš
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 6
Sloboda
Gornja Vrežina
Delijski Vis
Niš
5 : 2
Vulkan
Brenica
Rad
Merošina
7 : 6
Rasovača
Rasovača
Bukovik
Razanj
2 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Naša krila
Belotinac
6 : 3
Radnički
Čapljinac
Mladost (O)
Orljane
3 : 4
Morava
Žitkovac
Moravica
Subotinac
5 : 0
Borac
Azbresnica
Omladinac
Malošište
4 : 5
Knežica
Knežica
Rutevac
Rutevac
0 : 3
Mladost (B)
Batušinac
Brodoremont
Kladovo
2 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
BSK
Bukovce
4 : 3
Sloga
Kobišnica
Slatina (N)
Negotin
1 : 0
Dunav
Prahovo
Miloševo
Miloševo
12 : 3
Radnički
Klokočevac
Bačka (M)
Mol
2 : 1
Tavankut
Tavankut
Njegoš
Lovćenac
1 : 3
Krivaja
Krivaja
Proleter
Njegoševo
3 : 0
Preporod
Novi Žednik
Potisje
Kanjiža
2 : 2
Bajša
Bajša
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 1
Čantavir
Čantavir
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Jadran
Feketić
Borac
Veliko Središte
2 : 3
Vulturul
Grebenac
Sloga
Banatsko Novo Selo
5 : 3
Slavija
Kovačica
Dolovo
Dolovo
4 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Partizan (G)
Gaj
1 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Proleter
Banatski Karlovac
5 : 4
Radnički (K)
Kovin
Polet
Izbište
4 : 2
Radnički (B)
Baranda
Tempo
Sefkerin
4 : 1
Mladost
Omoljica
Jugoslavija
Jabuka
4 : 3
Partizan (U)
Uljma
Bilećanin
Sečanj
3 : 2
OFK Klek
Klek
Delija
Mokrin
1 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Vojvodina
Perlez
1 : 0
Borac (Z)
Zrenjanin
Naftagas (B)
Boka
2 : 1
Naftagas (E)
Elemir
Borac (A)
Aleksandrovo
1 : 2
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Begej
Žitište
6 : 3
Potisje
Knićanin
Mladost (L)
Lukićevo
9 : 1
ŽAK
Kikinda
Omladinac (D)
Deronje
5 : 3
Graničar
Riđica
Stanišić
Stanišić
3 : 3
Kula
Kula
BSK
Bački Brestovac
4 : 3
Borac
Bački Gračac
PIK
Prigrevica
2 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Lipar
Lipar
4 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Radnički
Ratkovo
2 : 2
Polet (S)
Sivac
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Srbobran
Srbobran
0 : 6
Slavija (NS)
Novi Sad
Mladost (NS)
Novi Sad
3 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 3
Tvrdjava
Bač
Omladinac (S)
Stepanovićevo
0 : 2
Jedinstvo (R)
Rumenka
Kabel
Novi Sad
0 : 1
Vrbas
Vrbas
Borac (M)
Martinci
0 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Mladost
Kupinovo
2 : 1
Graničar (A)
Adaševci
Sloga (E)
Erdevik
10 : 0
PSK Putinci
Putinci
Fruškogorac
Kukujevci
0 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
LSK Laćarak
Laćarak
5 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
Jadran
Golubinci
2 : 1
Dunav
Stari Banovci
Jedinstvo
Stara Pazova
6 : 3
Hajduk (B)
Beška
Sloga Milšped
Krnješevci
5 : 4
Borac (S)
Surduk
Borac (K)
Kozjak
4 : 3
Granit
Radalj
Radjevac
Krupanj
2 : 1
Stolice
Krupanj
Jedinstvo
Zavlaka
3 : 1
Jelav
Jelav
Rudar (B)
Brasina
3 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Velika Reka
Podgaj
2 : 1
Sloga (S)
Straža
Bokanja
Gorovič
3 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Šumadinac
Stojnik
4 : 0
Jasenica
Božurnja
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
4 : 2
Sloga
Zagorica
BSK Belosavci
Belosavci
3 : 0
Venčani
Venčani
Mladi rudar
Bukovik
3 : 1
OFK Šatornja
Šatornja
Borac
Kloka
1 : 1
Vinča
Vinča
Mladost (CK)
Crni kao
3 : 3
Omladinac
Donja Rača
Karađorđe
Vučić
1 : 4
Mladost MG
Saranovo
Mladost (R)
Rašković
2 : 0
Rača Popović
Popović
Polet
Guberevac
2 : 2
ŽSK
Žirovnica
BSK
Borač
3 : 1
Lepenica
Badnjevac
Kotlenik
Guncati
2 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Sloga (Z)
Zabojnica
8 : 3
Crvena zvezda
Miraševac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
0 : 1
Sloga
Dubravica
Carevac
Carevac
1 : 4
Mladost
Biskuplje
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 0
Pionir
Zelenik
Žitkovica
Žitkovica
1 : 2
Đerdap
Golubac
Polet
Voluja
3 : 2
Jedinstvo
Duboka
Desine
Desine
3 : 2
Makce
Makce
Napredak
Toponica
3 : 0
Laolac
Veliko Laole
Krilaš
Ćovdin
3 : 1
Rudar
Krepoljin
Zadrugar
Tabanovac
2 : 3
Dragoš
Oreškovica
Omladinac
Mirijevo
0 : 3
Mladost
Svinjarevo
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 1
Integral
Batuša
Sloboda
Bistrica
3 : 5
Vrelo
Milanovac
Košava
Kalište
1 : 1
Radnički
Knežica
Crvena zastava
Hum
5 : 2
Radnički (KS)
Knez Selo
Moravac
Gornje Međurovo
5 : 1
Zadrugar
Sićevo
Sloga
Veliko Selo
1 : 3
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Temac
Temska
1 : 0
Provalija
Pirot
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 0
Sloboda
Rasnica
Budućnost
Veliki Jovanovac
3 : 3
Pobeda
Držina
Jedinstvo
Srpski Krstur
1 : 1
Šampion Olimpija
Orom
Horgoš Higlo
Horgoš
7 : 1
Tromeđa
Majdan
Tisa
Padej
5 : 0
Graničar
Đala
Mladost
Gornja Rogatica
2 : 0
Olimpija
Gunaroš
Mićunovo
Mićunovo
2 : 0
Sokolac
Bački Sokolac
Pobeda
Pobeda
3 : 2
Napredak
Karađorđevo
Omladinac (O)
Opovo
2 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Pobeda
Samoš
4 : 1
Kolonija
Kovin
Borac (S)
Sakule
3 : 0
Jedinstvo
Dubovac
Vojvodina
Crepaja
3 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Železničar
Pančevo
3 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
Plavi Dunav
Skorenovac
0 : 2
Proleter
Mramorak
Unirea
Uzdin
1 : 1
Mladost
Vojlovica
Glogonj
Glogonj
3 : 2
Borac (P)
Pločica
Dobrica
Dobrica
0 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Vršac United
Vršac
5 : 0
Ratar
Kruščica
Potporanj
Potporanj
3 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Borac
Vračev Gaj
5 : 0
Mladost
Velika Greda
Hajduk
Šušara
1 : 1
Vinogradar
Gudurica
Banat
Dupljaja
5 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Hajdučica
Hajdučica
2 : 2
Sloga
Plandište
Dunav
Banatska Palanka
3 : 0
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Borac
Iđoš
3 : 4
Vojvodina
Bašaid
2. Oktobar
Kumane
5 : 2
Napredak
Banatska Topola
Jedinstvo
Bočar
4 : 7
Crvena Zvezda
Rusko Selo
Kablar
Kraljevo
1 : 1
Stubal
Stubal
Zgodačica
Godačica
0 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Omladinac (D)
Drakčići
0 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 1
Budućnost (S)
Samaila
Zvezda
Čukojevac
2 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Musina reka
Musina reka
1 : 6
Gruža
Vitanovac
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 1
Mladost
Mala Drenova
Topoljak
Grabovac
2 : 0
Sloboda
Mijajlovac
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 3
Gradina
Pejovac
Kapedunum
Beograd
3 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Mabat
Beograd
2 : 2
GAK
Beograd
Omladinac
Veliki Mokri Lug
3 : 1
Mladost
Jabučki rit
Crvenka
Borča
2 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Lemind Lavice
Leskovac
3 : 8
LASK
Lazarevac
Sušica
Kragujevac
4 : 1
Vandini
Zemun
Mašinac PZP
Niš
5 : 0
Unafortuna 04
Kragujevac