XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.08.2015 Radnički 1947 (Č) - Palilula 2:1
2 30.08.2015 17:00 Palilula - Radnički 1924 2:1
3 05.09.2015 16:30 Mladost 1976 (Bilj.) - Palilula 0:3
4 13.09.2015 16:30 Palilula - Jedinstvo (B) 3:0
5 20.09.2015 16:00 Orljane - Palilula 3:1
6 27.09.2015 16:00 Palilula - Naša krila 1936 1:1
7 04.10.2015 16:00 Zemljoradnik - Palilula 1:1
8 11.10.2015 15:30 Palilula - Malošište 2:2
9 17.10.2015 15:30 Koprijan 1975 - Palilula 3:4
10 25.10.2015 14:00 Palilula - Morava 1:2
11 01.11.2015 14:00 Doljevac - Palilula 2:1
12 08.11.2015 14:00 Palilula - Polet 2:1
13 15.11.2015 14:00 Mladost (Batuš.) - Palilula 2:1
14 22.11.2015 14:00 Palilula - Rasovača 0:1
16 19.03.2016 15:00 Palilula - Radnički 1947 (Č) 6:3
17 27.03.2016 15:00 Radnički 1924 - Palilula 3:0
18 02.04.2016 15:30 Palilula - Mladost 1976 (Bilj.) 3:2
19 09.04.2016 15:30 Jedinstvo (B) - Palilula 3:0
20 13.04.2016 16:00 Palilula - Orljane 4:2
21 17.04.2016 16:00 Naša krila 1936 - Palilula 4:1
22 23.04.2016 16:30 Palilula - Zemljoradnik 2:3
23 01.05.2016 16:30 Malošište - Palilula 4:1
24 07.05.2016 16:30 Palilula - Koprijan 1975 3:0
25 15.05.2016 16:30 Morava - Palilula 3:0
26 21.05.2016 17:00 Palilula - Doljevac 6:0
27 25.05.2016 17:00 Polet - Palilula 3:2
28 29.05.2016 17:30 Palilula - Mladost (Batuš.) 5:4
29 05.06.2016 17:30 Rasovača - Palilula 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Istok" Malošište 28 21 2 5 65
2 Rasovača 28 19 4 5 61
3 Naša krila 1936 28 18 2 8 56
4 Mladost (Batuš.) 28 16 5 7 53
5 Morava 28 15 6 7 51
6 Orljane 28 16 2 10 50
7 Zemljoradnik 28 13 2 13 41
8 Palilula (-1) 28 11 3 14 35
9 Radnički 1924 28 10 4 14 34
10 Radnički 1947 (Č) 28 9 6 13 33
11 Mladost 1976 (Bilj.) 28 9 4 15 31
12 Doljevac 28 9 4 15 31
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksinac Polet (-3) 28 10 1 17 28
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksinac Jedinstvo (B) 28 6 4 18 22
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Merošina Koprijan 1975 (-1) 28 3 1 24 9