XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 771 utakmica za dan
Subota, 17 Oktobar 2015

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
BSK Borča
Borča
Bežanija
Beograd
0 : 0
Sindjelić
Beograd
Dinamo
Vranje
1 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Napredak
Kruševac
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Sloboda
Užice
2 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Loznica
Loznica
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Donji Srem
Pećinci
1 : 1
Inđija
Inđija
Drina
Zvornik
1 : 2
Sloboda
Tuzla
Sarajevo
Sarajevo
4 : 1
Velež
Mostar
Čelik
Zenica
6 : 1
Vitez
Vitez
Rudar
Prijedor
0 : 1
Radnik
Bijeljina
Kozara
Gradiška
1 : 0
Vlasenica
Vlasenica
Sutjeska
Foča
2 : 2
Sloboda (NG)
Novi Grad
Drina HE
Višegrad
3 : 1
Borac
Šamac
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 2
Mladost
Velika Obarska
Leotar
Trebinje
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Željezničar
Doboj
1 : 3
Proleter
Teslić
BSK
Banja Luka
0 : 1
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
Sloga (S)
Srbac
5 : 3
Sloga (T)
Trn
Modriča
Modriča
2 : 0
Laktaši
Laktaši
Rudar
Ugljevik
0 : 3
Famos
Vojkovići
Jedinstvo (Bč)
Brčko
6 : 1
Proleter
Dvorovi
Mladost (G)
Gacko
3 : 1
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Podrinje
Janja
1 : 0
Ilićka 01
Brčko
Glasinac 2011
Sokolac
2 : 0
Lokomotiva
Brčko
Progres
Kneževo
0 : 2
Dubrave
Dubrave
Hajduk
Batkuša
3 : 3
Posavina
Miloševac
Trebava
Osječani
3 : 2
Sloga
Dugo Polje
Partizan
Donja Trnova
0 : 0
Bratstvo
Bratunac
Omladinac
Banja Luka
2 : 0
Sloga-Nektar
Potkozarje
Sloga
Gornje Crnjelovo
13 : 0
Međaši
Međaši
Kalemi
Trebovljani
3 : 0
Omladinac
Brestovčina
BSK
Bušletić
6 : 0
Borac 1975
Osinja
Radnički
Brodsko Polje
3 : 4
Željezničar
Pridjel Gornji
OFK Zborište
Zborište
1 : 0
Borac (K)
Kotorsko
27. Juli
Kalenderovci
3 : 0
Polet
Podnovlje
Hajduk
Kožuhe
5 : 2
Zadrugar
Sijekovac
Borac (L)
Lužani
9 : 1
4. Juli
Pojezna
Modran
Modran
1 : 2
Mladost
Patkovača
OFK Janja 2009
Janja
4 : 1
Glogovac
Glogovac
Sloga
Dazdarevo
0 : 3
OFK Batković
Batković
Drina
Batar
4 : 2
Tavna
Banjica
Brodac
Brodac
1 : 0
VSK
Velino Selo
Kolektiv
Međaši
11 : 0
Bjeloševac
Bjeloševac
Buk
Gornja Bukovica
4 : 1
Mladen Perić
Glogovac
Sava
Gradac
3 : 0
Sloga
Donja Bukovica
Semberija Gaj
Srednja Čađavica
0 : 8
Polet
Mala Obarska
Nacional
Bijeljina
4 : 2
Ljeskovac
Ljeskovac
Lazarevica
Čengić
3 : 5
Čengić
Čengić
Polet
Gornji Kojčinovac
1 : 2
Borac
Trnjaci
Timočanin
Knjaževac
1 : 2
Sinđelić
Niš
OFK Bor
Bor
2 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Radan
Lebane
1 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Ozren
Sokobanja
2 : 2
Radnički (P)
Pirot
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Timok
Zaječar
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Borac (S)
Sakule
Radnički (Š)
Šid
2 : 0
Železničar
Pančevo
Banat
Zrenjanin
3 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Odžaci
Odžaci
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Sloga
Temerin
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Cement
Beočin
0 : 1
TSC
Bačka Topola
IMR
Rakovica
3 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
IMT
Beograd
0 : 2
BASK
Beograd
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 0
Sloga (P)
Požega
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Železničar
Lajkovac
2 : 2
FAP
Priboj
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Svrljig
Svrljig
0 : 1
Bukovik
Razanj
Napredak
Aleksinac
4 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Rtanj
Boljevac
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 0
Ropotovo
Ropotovo
Pusta Reka
Bojnik
2 : 1
Budućnost (O)
Orašje
Morava
Vladičin Han
0 : 3
Lužnica
Babušnica
Sloga (L)
Leskovac
2 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Budućnost
Srpska Crnja
4 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Radnički (K)
Kovin
1 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Vršac United
Vršac
2 : 3
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
3 : 1
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Sloboda
Novi Kozarci
4 : 1
Sloga
Plandište
Bečej 1918
Bečej
2 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
Bratstvo 1946
Prigrevica
5 : 0
Tavankut
Tavankut
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 2
Tisa (A)
Adorjan
Veternik
Veternik
3 : 1
Borac
Novi Sad
Crvena Zvezda
Novi Sad
3 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Sremac
Vojka
1 : 1
ŽSK
Žabalj
Sloga
Erdevik
1 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Torlak
Beograd
0 : 3
Prva Iskra
Barič
Balkan
Mirijevo
2 : 1
PKB
Padinska skela
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 0
Jedinstvo
Surcin
Sremčica
Sremčica
4 : 2
Borac
Ostružnica
Lepušnica
Glogonjski rit
3 : 2
Baćevac
Baćevac
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Vrčin
Vrčin
Lokomotiva
Beograd
6 : 0
Hajduk
Beograd
Sloga
Batočina
2 : 1
Rudar
Kostolac
Gruža
Gruža
2 : 1
Šapine
Šapine
VGSK
Veliko Gradište
2 : 2
Homoljac
Žagubica
Radnički 1926
Požarevac
0 : 1
Morava
Velika Plana
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Spartak 1924
Ljig
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Jošanica
Novi Pazar
8 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Omladinac (NS)
Novo Selo
3 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Tutin
Tutin
Morava 1918
Ćuprija
3 : 2
OFK Tekstilac
Paraćin
Blagotin
Poljna
2 : 1
Trajal
Kruševac
Topličanin
Prokuplje
7 : 0
Omladinac
Podina
Koprijan 1975
Gradište
3 : 4
Palilula
Aleksinac
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 1
Polet
Vitoševac
Zlot
Zlot
3 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
BSK
Bogovina
5 : 0
Mladost (S)
Sumrakovac
Rgotina
Rgotina
3 : 1
Midžor
Kalna
Vratarnica
Vratarnica
1 : 4
Osnić
Osnić
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 0
Jedinstvo
Bela Palanka
Borac
Barje Čiflik
1 : 2
Padež
Petrovac
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 1
Zvezda
Blato
Samolica
Samoljica
7 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Biljači
Biljača
1 : 7
Lugina
Aliđerce
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 0
Šumadija
Razgojna
Aluminjum
Niš
2 : 6
Brzi Brod
Brzi Brod
Partizan (U)
Uljma
2 : 4
Vojvodina
Crepaja
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Borac (S)
Starčevo
Polet
Nakovo
5 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Vojvodina 1928
Perlez
3 : 0
Roham
Nova Crnja
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
6 : 0
Bilećanin
Sečanj
Begej
Žitište
4 : 2
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
Mladost
Banatski Despotovac
4 : 0
Napredak
Čestereg
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Naftagas
Elemir
3 : 0
Banat
Čenta
Graničar (G)
Gakovo
3 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Mladost
Kruščić
3 : 1
OFK Šikara
Sombor
Stanišić
Stanišić
5 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Potisje
Kanjiža
1 : 2
Njegoš
Lovćenac
Jadran
Feketić
4 : 1
Bajša
Bajša
Tornjoš
Tornjoš
2 : 4
Vinogradar
Hajdukovo
Radnički 1905
Bajmok
2 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Partizan
Vitojevci
1 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
Rudar
Vrdnik
3 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Sloven
Ruma
0 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Mladost
Bački Petrovac
2 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 0
Tvrdjava
Bač
Budućnost
Mladenovo
3 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Borac
Šajkaš
3 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Hercegovac
Gajdobra
2 : 2
Proleter
Ravno Selo
Vojvodina
Tovariševo
3 : 1
Kulpin
Kulpin
Tvrdjava
Bač
1 : 1
Hajduk
Čurug
Omladinac
Stepanovićevo
5 : 1
TSK
Temerin
Susek
Susek
3 : 2
Vinogradar
Ledinci
Proleter
Banoštor
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Mladost
Novi Sad
0 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Šajkaš 1908
Kovilj
5 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Železničar
Novi Sad
1 : 4
OFK Sirig
Sirig
Index
Novi Sad
3 : 0
OFK Futog
Futog
Šumadija
Šopić
0 : 0
Napredak
Medoševac
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 1
Borac
Lazarevac
Mladost (Č)
Čibutkovica
0 : 4
Budućnost
Zvečka
Milutinac
Zemun
2 : 0
Borac
Progar
Policajac
Beograd
0 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
13. maj
Zemun
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Pinosava
Pinosava
0 : 3
Kosmaj
Ralja
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 1
Udarnik
Lozovik
Bresje Superior
Velika Plana
5 : 2
SASK
Saraorci
Trgovački
Petrovac na Mlavi
5 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Đerdap
Golubac
5 : 2
Dizel
Bare
Polet
Suvi Do
3 : 0
Integral
Batuša
Ariljska rampa
Požega
2 : 2
Savinac
Visibaba
Jasen
Brodarevo
6 : 2
Perućac
Perućac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
0 : 2
Antimon
Zajača
Sinđelić
Lipnica
2 : 3
Radnički Šabački
Šabac
Joševa
Joševa
5 : 1
Kolubara
Jabučje
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 1
Sovljak
Sovljak
Banjani
Banjani
2 : 2
Mladost
Dračić
OFK Jabučje
Jabučje
7 : 0
Polet
Popučke
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Kačer
Belanovica
0 : 2
Tulari
Tulari
ZSK
Valjevo
2 : 1
Trlić
Trlić
OFK Divci
Divci
3 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Jadran
Kragujevac
4 : 1
Borac
Drenovac
Polet
Laplje Selo
1 : 0
Sitnica
Lepina
Čaglavica
Čaglavica
0 : 1
Gračanica
Gračanica
Slatina
Slatina
6 : 1
Mladost
Preljina
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 3
Spartak
Trnava
Lunjevica
Lunjevica
3 : 1
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
Majdan
Majdan
0 : 2
Napredak
Svračkovci
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 3
Miokovci
Miokovci
Radnički
Tekija
0 : 2
Omladinac
Šaludovac
Vinorača
Vinorača
2 : 0
Osaonica
Bagrdan
Kamenorezac 76
Dublje
4 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Varvarin
Varvarin
1 : 0
Polet 57
Milutovac
Borac
Bivolje
2 : 2
Sloga
Majdevo
Rasina
Vitanovac
1 : 2
Kupci
Kupci
Dvorane
Dvorane
3 : 3
Čarapan
Kruševac
Budućnost
Kaonik
1 : 2
BSK
Bela Voda
Bukovica
Bukovica
6 : 5
Jedinstvo 1936
Kruševac
Žabare
Žabare
0 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Kapidžija
Kapidžija
2 : 1
Sokolovi
Velika Kruševica
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 4
Sloga (K)
Korman
Napredak 2012
Krušje
1 : 1
Jastrebac (T)
Tešica
Planinac 2015
Podgorac
2 : 2
OFK Draževac
Draževac
Moravac (Č)
Čečina
4 : 1
Klisura
Klisura
Šljivar
Šljivar
2 : 2
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Deli Jovan
Salaš
5 : 2
Lovac
Mali Izvor
Graničar
Veliki Izvor
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
Nacional
Lukovo
5 : 3
Kastrum
Gamzigrad
Marjan MB
Mala Biljanica
4 : 2
Polet
Stajkovce
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Omladinac
Deliblato
3 : 3
Kolonija
Kovin
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 2
Strela
Ivanovo
Proleter
Mramorak
1 : 2
Dolovo
Dolovo
Mika Antić
Pančevo
0 : 3
Spartak
Debeljača
Stari Tamiš
Stari Tamiš
7 : 2
Pobeda
Samoš
Delija
Mokrin
3 : 0
2. Oktobar
Kumane
Jedinstvo 1947
Kolut
0 : 1
KFK Kula
Kula
Crvenka
Crvenka
6 : 2
Jedinstvo (R)
Ribarevo
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
11 : 0
Borac
Rakovac
Mladost
Jabučki rit
0 : 1
Dedinje
Beograd
Cerovac
Cerovac
2 : 1
Glavaš
Glibovac
Polet (V)
Voluja
5 : 1
Kurjače
Kurjače
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
1 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Meteor
Lapovo
1 : 1
Mladost Crni Kao
Crni kao
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 0
Rankovac
Nakučani
Milicionar
Bogatić
9 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Crvena Jabuka
Ub
3 : 6
Gunjevac
Gunjevac
Radnik
Ub
6 : 0
Proleter
Bajevac
Azbest
Stragari
0 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
Grdica
Grdica
3 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Budućnost
Samaila
2 : 0
Šumadija
Šumarice
Morava
Sirča
4 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Partizan
Vrba
0 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Borac
Adrani
0 : 0
Lazac
Lazac
Mladost
Vrdila
4 : 2
Napredak
Gračac
Tavnik
Tavnik
1 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Proleter
Pečenog
2 : 1
Zvezda
Čukojevac
Ozremica
Beršići
1 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Sparta Grabovica
Grabovica
3 : 2
Ozrem PMH
Ozrem
Voćar
Kotraža
0 : 3
Gorušica
Viča
OFK Sikole
Sikole
1 : 5
Kovilovo
Kovilovo
Padina
Padina
0 : 3
Sloga
Jovanovac
Baličevac
Baličevac
2 : 1
Banaćanin
Aleksandrovo
Rad
Merošina
2 : 5
Borac
Azbresnica
Mladost
Resnik
1 : 1
Omladinac (BL)
Blendija
Napredak 1976
Jošanica
0 : 2
Bukovik
Vrbovac
Bačka B
Pačir
0 : 3
Pobeda
Pobeda
Barajevo
Barajevo
7 : 1
Beljina
Beljina
Šumadija
Mali Crljeni
0 : 2
OFK Burovo
Burovo
Vojvoda
Dučina
2 : 2
OFK Rogača
Rogača
Popović
Popović
5 : 0
Mladost (G)
Guberevac
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
1 : 4
Napredak
Međulužje
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
3 : 1
Zemljoradnik
Striža
Radnik
Davidovac
3 : 1
Vihor
Golubovac
Planinac
Panjevac
1 : 2
Resava
Bukovac
Bresje
Bresje
5 : 2
Partizan
Majur
Sinđelić 1934
Vojska
3 : 0
Mladi Radnik
Bobovo
Vinogradar
Crkvenac
3 : 0
Sindjelić
Grabovac
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 1
Morava
Medvedja
Borjak 2013
Okruglica
1 : 1
Mladost
Mala Drenova
Jugovići
Bogdanje
2 : 0
Stragari
Stragari (Trstenik)
Sloboda 1948
Mijajlovac
5 : 1
Stevka Božurevka
Božurevac
Ušće
Stalać
2 : 2
OFK Orašje
Orašje
Radnik 2013
Šišince
2 : 2
Pomoravlje
Manojlovce
Badince
Badince
6 : 3
Veternica
Leskovac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 1
Moravac
Pečenjevce
Bratstvo
Zlokućane
6 : 1
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Grdanica 024
Grdanica
2 : 0
Mladost
Kutles
Milanovo
Milanovo
3 : 1
Turekovac
Turekovac
Janošik
Janošik
2 : 0
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Naša Krajina
Kupinik
0 : 5
Sloga
Margita
Solunac
Banatski Sokolac
4 : 0
Mladost
Velika Greda
Dobrica
Dobrica
10 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Udarnik 2015
Ćovdin
3 : 1
Mladost (L)
Leskovac
Mladost (R)
Ranovac
3 : 2
Omladinac B
Šetonje
Veliko Laole
Veliko Laole
0 : 0
Burovac
Burovac
Mladost
Pretoke
5 : 1
Polet
Ljubić kod Knića
Omladinac
Vučkovica
4 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Mladi Radnik
Dragušica
3 : 1
Jedinstvo
Oplanic
Bečevica
Bečevica
2 : 1
Kotlenik
Guncati
Plaskovac
Plaskovac
5 : 0
Borac
Kloka
Mladost (J)
Jelenac
17.10.2015
14:30
ZT Gorovič
Gorovič
Venčani
Venčani
3 : 5
Tulež
Tulež
Jedinstvo 2014
Beljin
5 : 1
Sloga (R)
Riđake
Pocerina
Jevremovac
4 : 2
Volujac
Volujac
OFK Varna
Varna
1 : 0
Maovi MH
Maovi
Jadar 1961
Gornji Dobrić
2 : 3
Luk
Voćnjak
Mladost (DD)
Donji Dobrić
4 : 1
Jelav
Jelav
Hajduk
Ribarica
2 : 3
Granit
Radalj
Sloga
Korenita
3 : 7
Mladost (G)
Gradilište
Rudar
Brasina
2 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Prva Iskra
Runjani
4 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
7 : 0
Mladost
Očage
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 3
Napredak (BP)
Banovo Polje
Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 3
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Napredak
Ševarice
3 : 0
Metaloplastika
Šabac
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
1 : 3
Sloga
Bogosavac
Mladost
Vračević
3 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Kalenić
Kalenić
2 : 1
Čučuge
Čučuge
Vrelo Sport
Vrelo
9 : 0
Kolubara
Liso Polje
OFK Homolje
Žagubica
3 : 0
Best
Sige
Jasenovac
Krepoljin
5 : 0
Zvezda
Izvarica
OFK Selište
Selište
1 : 3
Borac
Vukovac
Pomoravlje
Vlaški Do
1 : 0
Napredak
Simićevo
Budućnost
Kočetin
2 : 1
Jedinstvo
Oreovica
Mladost
Svinjarevo
6 : 4
Proleter
Četereže
Ram
Ram
3 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Sloga
Topolovnik
0 : 0
Sirakovo
Sirakovo
Radnički
Požeženo
3 : 0
Pek
Kusiće
Pečanica
Pečanica
3 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Dunavac
Kisiljevo
2 : 1
Srednjevo
Srednjevo
Budućnost Sena
Sena
4 : 0
BSK 2015
Velika Bresnica
Pobeda
Ševica
1 : 9
Sloga
Mustapić
Zvižd Omladinac
Kučevo
3 : 1
Radenka
Radenka
Homolje
Bukovska
0 : 3
Neresnica
Neresnica
Vitanovac 08
Vitanovac
0 : 3
Zmajevac
Belasica
Polet
Šavrane
6 : 3
Jablanica
Jablanica
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 3
Štitari
Štitari
Lipovac
Lipovac
0 : 1
Mladost VPD
Krusevac
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
4 : 1
Padež
Padež
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
3 : 2
Kruševica
Kruševica
Dušan Ristić
Kukljin
17.10.2015
14:30
Konjuh
Konjuh
Pasjak 2013
Pasjak
2 : 4
Dedina
Dedina
Proleter
Karađorđevo
3 : 3
Budućnost
Parage
Borac
Ivankovac
2 : 1
Slavija 1915
Ćuprija
Baljevac
Baljevac
4 : 1
Roma-Iverić
Dren
Zadrugar
Orašac
2 : 1
Proleter
Jasenak
Barič-Munja
Baric
4 : 2
Skela
Skela
Sloga
Ratari
3 : 1
Rekreativo
Zabrežje
Strmovo
Strmovo
1 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Mladi Radnik
Junkovac
1 : 1
Petka
Petka
Dobra Voda
Dobra Voda
6 : 0
Oniks
Lozovik
Mornar
Bar
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
Jagodina
Jagodina
2 : 2
Trijumf
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Polet
Sivac
Radnički 2013
Rudovci
1 : 0
Sloga 036
Kraljevo
Metalmania
Kanjiža
6 : 3
Rad
Beograd
Sremice
Sremska Mitrovica
3 : 0
Bačka Žabalj
Žabalj
Bistrica 021
Novi Sad
0 : 0
Radnički 1919
Zrenjanin
Knjaževac 2015
Knjaževac
17.10.2015
Levač
Rekovac
Cvetex
Berane
0 : 9
Sjeverna zvijezda
Bijelo Polje
Breznica
Pljevlja
9 : 0
Lovćen
Cetinje
Obilić
Herceg Novi
0 : 0
Mladost 2015
Podgorica
Mostar
Mostar
2 : 3
Mladost
Nević Polje
Banjaluka
Banjaluka
1 : 6
SFK 2000
Sarajevo
Radnik Bumerang
Bijeljina
2 : 1
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
Gradina
Srebrenik
3 : 0
Modriča
Modriča
Sloga Kakmuž-Petrovo
Petrovo
6 : 1
Proleter
Teslić
Sokolac
Sokolac
0 : 6
Mladost Poljavnice
Novi Grad
Partizan
Beograd
6 : 1
Mačva
Šabac
Borac
Čačak
0 : 1
Čukarički
Beograd
Olimpic
Sarajevo
4 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Drina
Zvornik
Mladost
Donji Kakanj
1 : 1
Travnik
Travnik
Velež
Mostar
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
0 : 1
Zrinjski
Mostar
Vitez
Vitez
1 : 1
Čelik
Zenica
Radnik
Bijeljina
3 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
Borac
Banja Luka
2 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Železničar
Lajkovac
1 : 2
Radnički
Valjevo
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 0
Vršac
Vršac
Bačka 1901
Subotica
2 : 3
TSC
Bačka Topola
Hajduk Junior
Kula
0 : 1
Spartak
Subotica
Javor
Ivanjica
2 : 1
Sloga (P)
Požega
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Mladost
Lučani
3 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 1
Polet
Ljubić
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Budućnost
Konarevo
Sloboda (U)
Užice
1 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
BASK
Beograd
1 : 3
Brodarac 2
Beograd
Jedinstvo
Surcin
0 : 2
Sindjelić
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Omladinac
Opovo
2 : 4
Dolina
Padina
Unirea
Uzdin
0 : 3
Glogonj
Glogonj
Slavija
Kovačica
0 : 6
Borac (S)
Sakule
Stari Tamiš
Stari Tamiš
6 : 3
Partizan (G)
Gaj
Borac (P)
Pločica
3 : 4
Budućnost (A)
Alibunar
Borac (S)
Starčevo
4 : 1
Partizan (U)
Uljma
Vrcin
Vrcin
0 : 2
IMT
Beograd
Studentski Grad
Beograd
2 : 1
BSK 1925
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
1 : 3
Srem
Jakovo
Trudbenik
Trudbenik
3 : 0
Prva Iskra
Baric
Grafičar
Beograd
4 : 1
Buducnost
Dobanovci
Dunavac Grocka
Grocka
0 : 9
011
Beograd
Milenium
Beograd
0 : 2
Omladinac
Veliko Polje
7. Juli
Vodanj
17.10.2015
15:00
Borac 1932
Ralja
Mladi radnik 1940
Radinac
5 : 1
Sloboda
Lipe
Budućnost
Mala Krsna
2 : 6
Osipaonica
Osipaonica
Pobeda
Golobok
0 : 2
Bačinac
Bačinac
Sloga
Miloševac
16 : 1
Omladinac
Rakinac
Sinđelić MO
Beograd
4 : 3
Brodarac MO
Beograd
Zemun MO
Zemun
2 : 1
BSK Borča MO
Borča
Voždovac MO
Beograd
3 : 0
BASK MO
Beograd
OFK Beograd MO
Beograd
6 : 0
Internacional MO
Beograd
IMT MO
Beograd
4 : 1
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
Bežanija MO
Beograd
0 : 5
011 MO
Beograd
Lokomotiva MO
Beograd
1 : 1
Rad MO
Beograd
OFK Hajduk
Novi Sad
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Donji Srem
Pećinci
0 : 5
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Indeks
Novi sad
2 : 0
Inđija
Inđija
Železničar
Pančevo
1 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Spartak
Subotica
6 : 2
Hajduk Junior
Kula
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
BSK 1925
Beograd
1 : 0
Radnički
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
Borča
Borča
0 : 0
Studentski Grad
Novi Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Nacional
Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Junior
Kraljevo
5 : 2
Tutin
Tutin
Apolon 4
Kragujevac
7 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
GSP Polet
Beograd
0 : 2
IMT
Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 2
Brodarac 1947
Beograd
Žarkovo
Beograd
0 : 5
PKB
Padinska Skela
Trudbenik
Beograd
1 : 1
Balkan
Beograd
Senjak
Valjevo
4 : 1
OFK Šabac
Šabac
Šampion
Valjevo
0 : 3
Loznica
Loznica
Savacium
Šabac
1 : 1
Mačva
Šabac
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Petlić 2006
Smederevo
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
5 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Obilić
Živica
4 : 1
Sloga (B)
Batočina
AF Duljaj
Topola
4 : 2
Zvižd
Kučevo
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
2 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Njerš Ištvan
Totovo Selo
0 : 2
Senta
Senta
AFK
Ada
4 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Graficar
Beograd
0 : 0
Borac
Ostruznica
Sremcica
Sremcica
3 : 1
Zuce
Beograd
Jedinstvo
Surcin
2 : 3
Avala
Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 3
Dolina
Padina
Jugoslavija
Jabuka
3 : 2
Vršac United
Vršac
Vojvodina
Crepaja
0 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Budućnost
Zvecka
0 : 2
Jedinstvo
Dren
Radnički
Koceljeva
0 : 2
Karađorđe
Mišar
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 2
POFK Savacium
Šabac
Donjošorac
Šabac
3 : 2
OFK Atletiko
Šabac
Olimpic
Sarajevo
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Sloboda
Tuzla
3 : 1
Drina
Zvornik
Mladost
Donji Kakanj
3 : 1
Travnik
Travnik
Velež
Mostar
0 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
2 : 0
Zrinjski
Mostar
Vitez
Vitez
0 : 0
Čelik
Zenica
Radnik
Bijeljina
0 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
Borac
Banja Luka
1 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Lovćen
Cetinje
1 : 2
Mladost
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 4
Radnicki
Berane
Mornar
Bar
2 : 4
Budućnost
Podgorica
Grbalj
Kotor
1 : 4
Zeta
Golubovci
Bokelj
Kotor
1 : 6
Sutjeska
Nikšić
Brskovo
Mojkovac
2 : 3
Graficar
Podgorica
Dečić
Tuzi
2 : 1
Jezero
Plav
Jedinstvo
Bijelo Polje
7 : 1
Igalo
Herceg Novi
Donji Srem
Pećinci
0 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Indeks
Novi sad
2 : 0
Inđija
Inđija
Spartak
Subotica
7 : 0
Hajduk Junior
Kula
TSC
Bačka Topola
5 : 2
Bačka 1901
Subotica
Železničar
Pančevo
1 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
slobodan tim
17.10.2015
Šumadija 1903
Kragujevac
BSK
Borca
0 : 3
FSFV
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
3 : 2
Bežanija
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Studentski Grad
Beograd
Zemun
Zemun
9 : 0
Internacional
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
Proleter
Vranovo
17.10.2015
10:00
SASK
Saraorci
7. Juli
Vodanj
17.10.2015
13:00
Borac 1932
Ralja
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 1
Sloboda
Lipe
Budućnost
Mala Krsna
2 : 6
Osipaonica
Osipaonica
Akademija fudbala Djokić
Velika Plana
9 : 3
Bresje Superior
Velika Plana
Jedinstvo
Krnjevo
7 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Napredak
Markovac
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Sloga
Miloševac
2 : 0
Omladinac
Rakinac
Savacijum
Šabac
3 : 0
Mačva
Šabac
Donjošorac
Šabac
5 : 0
OFK Osečina
Osečina
Presing
Požarevac
6 : 1
Plana
Velika Plana
Cepelin 026
Smederevo
1 : 5
Karađorđe (T)
Topola
Bačinac
Bačinac
1 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
4 : 0
AF Duljaj
Topola
OŠ Karađorđe 2009
Rača
0 : 6
Obilić
Živica
Budućnost D.
Dobanovci
0 : 6
Institut
Zemun
Srem J.
Jakovo
1 : 0
Vranić
Vranić
IMT
Beograd
0 : 6
13.maj
Zemun
BSK
Bavanište
4 : 4
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
BAK
Bela Crkva
2 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Banat
Vršac
1 : 2
Sloga (P)
Plandište
Vršac
Vršac
10 : 0
Pavliš
Pavliš
Vulturul
Grebenac
3 : 4
Polet
Izbište
Ševac
Kusić
4 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
1 : 5
Senta
Senta
Vladimirovac
Vladimirovac
7 : 3
Omladinac (D)
Deliblato
Borac (P)
Pločica
0 : 5
Karlsdorf
Ban.Karlovac
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
3 : 5
Proleter (M)
Mramorak
Palilulac
Beograd
5 : 2
Beograd 1929
Beograd
MIP Majdan
Požarevac
3 : 0
Borac
Žabari
Slavija
Kovačica
0 : 8
Mika Antić
Pančevo
Tempo
Sefkerin
9 : 0
Petar Urošev
Pančevo
Polet
Idvor
1 : 14
Slavija
Kovačica
Mika Antić
Pančevo
0 : 4
Borac
Sakule
Tisa
Adorjan
5 : 3
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
8 : 0
Sloga
Ostojićevo
Jedinstvo
Dren
0 : 5
Posavina
Stubline
Skela
Skela
2 : 5
Radnički
Obrenovac
Omladinac
Veliko Polje
7 : 2
Prva Iskra
Baric
Belo Polje
Belo Polje
5 : 6
Zadrugar
Orasac
Polet
Grabovac
0 : 1
Strelac
Mislodjin
Mladost (P)
Prnjavor
0 : 2
OFK Atletiko
Šabac
Han Pijesak
Han Pijesak
7 : 0
Stakorina
Čajniče
Radnički MK
Novi Beograd
3 : 3
13. Maj MK
Zemun
Tempo
Beograd
1 : 2
Zemun B
Zemun
Jerina
Smederevo
3 : 3
Trijumf
Kragujevac
Sloga 036
Kraljevo
0 : 4
Požega
Požega
AS-07
Kalenić
1 : 7
Mačva
Šabac
Levač
Rekovac
3 : 1
Rosulja 2014
Vlasotince
Kolibri
Kuršumlija
2 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
Mašinac
Niš
3 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
Crvena zvezda
Beograd
17.10.2015
Obilić
Beograd
Rad
Beograd
2 : 4
Milutinac
Beograd
Šampion 2013
Pančevo
1 : 5
Sloga Radnički
Beograd
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Akademija RAĐ
Krupanj
Radnički (K)
Koceljeva
17.10.2015
10:00
Karađorđe
Mišar
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 21
POFK Savacium
Šabac
Donjošorac
Šabac
17.10.2015
10:00
OFK Atletiko
Šabac
Rađevac
Krupanj
0 : 3
OFK Šabac
Šabac
Čukarički
Beograd
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Brodarac
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 0
Radnički Obrenovac
Obrenovac
BSK 1925
Beograd
5 : 1
Studentski Grad
Novi Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
1 : 6
Fer Plej 06
Beograd
Sindjelić 2012
Beograd
0 : 10
Olimpik
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
DIF
Beograd
0 : 1
Internacional
Beograd
Sindjelić
Beograd
3 : 5
Balkan
Beograd
OLE
Borča
3 : 0
Dorćol
Beograd
Napredak
Medosevac
7 : 0
Milenium
Beograd
Sremčica
Sremcica
6 : 1
Sećeranac Ada
Beograd
Poštar
Zvezdara
2 : 1
Brodarac 1947
Beograd
OFK Beograd (B)
Beograd
3 : 1
Lokomotiva (B)
Beograd
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Senta
Senta
Arena SU
Subotica
2 : 0
Spartak '04
Subotica
Plana
Velika Plana
0 : 0
Bambi
Požarevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
17.10.2015
Pinkum
Veliko Gradište
Stari Grad
Golubac
17.10.2015
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Presing
Požarevac
2 : 2
Kostolac 2008
Kostolac
Petlić
Smederevo
1 : 3
Đokić
Velika Plana
Potisje
Kanjiža
4 : 1
Sloga
Ostojićevo
Horgoš 1911
Horgoš
8 : 1
Tisa
Adorjan
AFK
Ada
6 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Plana
Velika Plana
4 : 2
Bambi
Požarevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
17.10.2015
10:00
Pinkum
Veliko Gradište
Stari Grad
Golubac
17.10.2015
10:00
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Presing
Požarevac
4 : 1
Kostolac 2008
Kostolac
Petlić
Smederevo
3 : 0
Đokić
Velika Plana
Altina
Zemun
1 : 1
Forza
Beograd
BSK
Borca
2 : 0
Klub 11
Beograd

Košarka

Cibona
Zagreb
63 : 57
Partizan NIS
Beograd
Krka
Novo Mesto
70 : 75
Metalac Farmakom
Valjevo
Budućnost VOLI
Podgorica
76 : 66
Cedevita
Zagreb
Napredak Rubin
Kruševac
83 : 71
Beovuk 72
Beograd
Sloga
Kraljevo
62 : 52
Mladost
Zemun
Spartak
Subotica
74 : 85
Smederevo
Smederevo
Borac
Čačak
96 : 63
Vršac
Vršac
Konstantin
Niš
80 : 70
Jagodina
Jagodina
Napredak
Aleksinac
80 : 85
Pirot
Pirot
Srem
Sremska Mitrovica
68 : 64
Vojvodina
Novi Sad
Mladost
Smederevska Palanka
65 : 84
Dynamic BG
Beograd
Proleter
Zrenjanin
94 : 88
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Plana
Velika Plana
79 : 69
Zlatibor
Čajetina
Zrinjski
Mostar
71 : 78
Kakanj
Kakanj
Sloboda
Tuzla
86 : 59
Leotar Swisslion
Trebinje
Mladost
Mrkonjić Grad
94 : 83
Radnik BN Basket
Bijeljina
Bošnjak
Hadžići
77 : 75
Student
Mostar
OKK Junior
Niš
84 : 60
Radnik
Surdulica
Knjaževac
Knjaževac
98 : 48
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Sokobanja
Sokobanja
82 : 69
Radan
Lebane
Kuršumlija
Kuršumlija
69 : 60
Jastrebac
Aleksinac
Crnokosa
Kosjerić
114 : 68
Prva Petoletka
Trstenik
Klik
Arilje
86 : 90
Zekas 75
Rača
Student BB
Bajina Bašta
78 : 93
Ub
Ub
Torlak Aboca
Beograd
76 : 52
Grocka
Grocka
Slodes
Beograd
93 : 85
Barajevo
Barajevo
Sveti Đorđe
Žitište
96 : 69
Stara Pazova
Stara Pazova
Akademik
Srbobran
61 : 63
Sloven
Ruma
Topola
Bačka Topola
91 : 79
Hajduk
Kula
Vrbas
Vrbas
72 : 69
Kris Kros
Pančevo
Crvenka
Crvenka
56 : 103
Futog Tehnomer
Futog
Radnički
Kovin
76 : 67
Jedinstvo
Novi Becej
Morava
Zablaće
86 : 61
Čačak 94
Čačak
Sloga
Požega
65 : 87
Mileševac
Prijepolje
Ras
Beograd
119 : 67
Zvezda
Beograd
Bagljaš
Zrenjanin
72 : 87
Kadet
Novi Sad
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
71 : 93
Budućnost
Novi Sad
Feniks
Bačka Palanka
88 : 76
Velika Kikinda
Kikinda
Sloboda NS
Novi Sad
107 : 63
Vojvodina NM
Novo Mileševo
Sivac
Sivac
93 : 103
SO Koš
Sombor
Vojka
Vojka
69 : 78
Jadran
Golubinci
Jedinstvo
Kačarevo
78 : 102
Omladinac
Novi Banovci
Sloga (D)
Despotovac
95 : 81
Basket
Vrnjačka Banja
Vlasotince
Vlasotince
76 : 63
Vukovi Merošina
Merošina
Hajduk Veljko
Negotin
68 : 51
BSK Junior
Bujanovac
Đerdap
Kladovo
77 : 73
Hisar
Leskovac
Jug
Vranje
79 : 53
Bor RTB
Bor
Zicer
Bor
78 : 70
Mladost
Zaječar
Vojvodina
Novi Sad
78 : 75
Šumadija
Kragujevac
Student
Niš
83 : 73
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Vršac
Vršac
65 : 41
Spartak
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
69 : 55
Vrbas Medela
Vrbas
Radivoj Korać
Beograd
103 : 26
Bor
Bor
Radnički
Kragujevac
67 : 60
Kraljevo
Kraljevo
Mileševac
Prijepolje
35 : 94
Ljubovija
Ljubovija
Actavis academy
Leskovac
97 : 38
Hajduk Veljko
Negotin
Topličanin 2012
Prokuplje
26 : 101
Pazar
Novi Pazar

Odbojka

Bavanište
Bavanište
0 : 3
Železničar
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Spartak
Subotica
Pirot
Pirot
2 : 3
SFS Borac
Paraćin
Topličanin
Prokuplje
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Timok
Zaječar
Mladost
Vranje
0 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 2
Gračac
Gračac
Putevi
Ivanjica
0 : 3
Napredak 037
Kruševac
Partizan
Lipljan
0 : 3
Antena
Kruševac
Futog
Futog
3 : 1
Mladost-Expans
Nova Pazova
Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Karađorđe
Topola
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
BMR Petlovača 1947
Petlovača
Loznica
Loznica
3 : 0
Rudar
Kostolac
Zaslon
Šabac
3 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Lucky Star
Beograd
3 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Knez Lazar
Kruševac
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Vranje
Vranje
3 : 0
Mladost
Bosilegrad
Surdulica
Surdulica
1 : 3
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Topličanin 2
Prokuplje
0 : 3
Morava
Vladičin Han
Šid
Šid
3 : 0
Botafogo
Novi Sad
Novi Sad 2
Novi Sad
0 : 3
Sombor
Sombor
Dunav Voley 2
Novi Sad
3 : 2
Merkur
Bačka Palanka
Banat
Vršac
3 : 0
Bečej 2
Bečej
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Srem Iton 2
Sremska Mitrovica
Mladost
Turija
3 : 1
Klek Srbijašume 2
Klek
Borac 2
Starčevo
3 : 2
Sloven
Ruma
Pelagićevo
Pelagićevo
3 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
Jahorina
Pale
3 : 2
Tempo
Ražljevo
Modriča Optima
Modriča
3 : 0
Drina
Zvornik
Gradiška
Gradiška
0 : 3
Maglić
Foča
Železničar
Lajkovac
1 : 3
Vizura
Beograd
Jedinstvo (U)
Užice
1 : 3
TENT
Obrenovac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
MD Zrenjanin
Zrenjanin
Valjevo
Valjevo
0 : 3
Futog
Futog
Milenijum
Niš
0 : 3
Student
Niš
FOK
Futog
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Srem Eaton Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Ivanjica
Ivanjica
Omladinac
Novi Banovci
1 : 3
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Vršac
Vršac
0 : 3
Žabalj Volej
Žabalj
Putevi Trendteks
Prijepolje
0 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Zlatibor
Čajetina
3 : 1
Trstenik
Trstenik
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 0
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Ub
Ub
3 : 2
Spartak
Ljig
Zaslon
Šabac
1 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Mladi Radnik
Požarevac
0 : 3
Roda
Beograd
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Bor
Bor
2 : 3
Jagodina
Jagodina
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Surdulica
Surdulica
Vranje
Vranje
3 : 0
Kuršumlija
Kuršumlija
Tajm
Užice
3 : 1
Sloboda S
Čačak
Sjenica
Sjenica
3 : 0
Stars
Požega
Priboj
Priboj
3 : 0
Libero ČA
Čačak
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Lotus
Čačak
Forma
Užice
3 : 0
Arilje
Arilje
Bambi volej
Prjepolje
3 : 0
Lučani
Lučani
Mladost
Kruševac
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
Radan
Lebane
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Leskovac 98 2
Leskovac
ŽOK Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Panda
Vranje
Topličanin
Prokuplje
3 : 1
Morava
Vladičin Han
CVS
Sombor
0 : 3
Volejstars
Sombor
Panonija
Bačka Palanka
3 : 0
Apatin
Apatin
Subotica
Subotica
1 : 3
Hajduk
Kula
Banat
Vršac
2 : 3
Žitište
Žitište
Kikinda
Kikinda
1 : 3
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
Krajišnik
Krajišnik
3 : 0
Volejstars
Zrenjanin
Radnički
Kovin
2 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Star
Novi Sad
3 : 1
Jedinstvo 3
Stara Pazova
Maks
Šid
2 : 3
Lavovi 07
Novi Sad
FOK 2
Futog
3 : 1
Beočin Metal
Beočin
Eaton Srem Tempo 3
Sremska Mitrovica
3 : 0
Trijumf 2013
Šid
Futog vest
Futog
0 : 3
VST
Novi Sad
BiT
Novi Sad
2 : 3
NS Volej tim
Novi Sad
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 2
Partizan
Bač
Slavija
Novi Sad
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
NS Tim
Novi Sad
3 : 1
Grbić
Temerin
NS Volej
Novi Sad
2 : 3
Libero
Bačko Gradište
Lavice 07
Novi Sad
2 : 3
Smeč
Veternik
Balkana
Mrkonjić Grad
0 : 3
Hercegovac
Bileća
Stakorina
Čajniče
3 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
Jahorina
Pale
2 : 3
Laktaši
Laktaši
HE Drini
Višegrad
3 : 0
Glasinac
Sokolac
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 3
Maglić
Foča

Rukomet

Sloga
Požega
23 : 20
Jugović
Kać
Crvena Zvezda
Beograd
29 : 24
Rudar
Kostolac
Metaloplastika
Šabac
29 : 27
Morava
Velika Plana
Zlatar
Nova Varoš
20 : 38
Šamot 65
Arenđelovac
Dubočica 54
Leskovac
28 : 27
Vrbas
Vrbas
Crvenka
Crvenka
30 : 24
Kolubara
Lazarevac
Mokra Gora
Zubin Potok
29 : 33
Dinamo
Pancevo
Jedinstvo
Novi Bečej
34 : 24
Crvena zvezda
Mokrin
ŽSK
Žabalj
32 : 27
Apatin
Apatin
Inđija
Inđija
24 : 23
Metalac
Futog
Bela Palanka
Bela Palanka
45 : 28
Mladost 1949
Zaječar
BSK Heba
Bujanovac
27 : 26
Aleksinac
Aleksinac
Planinka PV
Kuršumlija
44 : 18
Rembas
Resavica
Novi Pazar
Novi Pazar
31 : 26
Župa 54
Aleksandrovac
Metalac
Kraljevo
29 : 34
Lokomotiva
Lapovo
Priboj
Priboj
29 : 22
Arilje
Arilje
PKB
Padinska Skela
24 : 26
Rekreativo
Beograd
Sindjelić
Beograd
21 : 21
Mačva
Bogatić
Radnički 1958
Šid
26 : 30
Mladost TSK
Bački Jarak
Radnički (JT)
Jaša Tomić
39 : 27
Crvenka 2
Crvenka
Srem SM
Sremska Mitrovica
35 : 28
Beočin
Beočin
Radnički
Obrenovac
52 : 21
Gučevo
Banja Koviljača
Dorćol
Beograd
26 : 27
Umčari
Umčari
Jedinstvo 1974
Krnjevo
29 : 27
Metaloplastika 2
Šabac
Đerdap
Kladovo
26 : 26
Knjaževac
Knjaževac
Majdanpek
Majdanpek
40 : 24
Brestovac
Brestovac
Paraćin
Paraćin
32 : 26
Rudar
Majdanpek
ŽSK 2
Žabalj
30 : 29
Partizan
Budisava
Dolovo
Dolovo
25 : 23
Budućnost
Alibunar
Crepaja
Crepaja
10 : 13
Omladinac (I)
Ilandža
Radnički
Kovin
33 : 22
Jabuka 2
Jabuka
Omladinac (D)
Deliblato
25 : 22
Glogonj
Glogonj
Jedinstvo
Bočar
26 : 22
Naftagas
Elemir
Partizan
Iđoš
32 : 28
Zrenjanin
Zrenjanin
Osipaonica
Osipaonica
21 : 26
Smederevo 2
Smederevo
Morava 2
Velika Plana
27 : 22
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
Kotor Varoš
Kotor Varoš
21 : 24
Hercegovina
Nevesinje
Bijeljina
Bijeljina
28 : 23
Golić Šarić
Banja Luka
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
24 : 26
Mladost
Banja Luka
Jagodina
Jagodina
28 : 21
Minaqua Vojvodina
Petrovaradin
Sloga
Petrovac na Mlavi
26 : 29
Izvor Bukovička Banja
Aranđelovac
Kikinda
Kikinda
27 : 23
Kučevo
Kučevo
Mladi Radnik
Radinac
36 : 25
Radnički
Obrenovac
Mačva
šabac
32 : 24
Mladost
Smederevska Palanka
ORK Beograd
Beograd
31 : 31
Avala
Vrčin
Metalac 2015
Valjevo
22 : 39
Loznica grad
Loznica
Vrbas
Vrbas
27 : 12
Ravangrad
Sombor
Napredak 12
Kruševac
10 : 23
Župa
Aleksandrovac
Rtanj
Boljevac
31 : 27
Radan
Lebane
Apatin
Apatin
23 : 24
Mladost
Srpska Crnja
Dubočica
Leskovac
24 : 16
Paraćin
Paraćin
Mladost
Opovo
31 : 3
Lehel
Mužlja
Rusin
Ruski Krstur
14 : 11
Hajduk
Beška
Jedinstvo
Tuzla
27 : 22
Mira
Prijedor
Katarina
Mostar
26 : 27
Ilidža
Ilidža
Izviđač
Ljubuški
34 : 29
Lokomotiva
Mostar
Krivaja
Zavidovići
28 : 25
Zrinjski
Mostar
Bihać
Bihać
38 : 19
Rogatica
Rogatica

Vaterpolo

VA Cattaro
Kotor
5 : 8
Primorac
Kotor

Futsal

Viking
Ruma
2 : 6
Leteći Holandjanin
Vrbas
Apa Futsal
Apatin
1 : 0
Srbobran
Srbobran
Sofić Konjic
Buturović Polje
7 : 3
Jošavka
Čelinac
Kaskada
Gračanica
8 : 9
Seljak
Livno
Brotnjo Premier SK
Čitluk
1 : 0
Bosna Kompred
Tuzla
Čelinac
Čelinac
4 : 4
Zrinjski
Mostar
Tango
Istočno Sarajevo
3 : 1
Leotar
Trebinje