XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 539 utakmica za dan
Subota, 5 Septembar 2015

Fudbal

ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Zemun
Zemun
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Sindjelić
Beograd
0 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
BSK Borča
Borča
5 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Dinamo
Vranje
3 : 0
Donji Srem
Pećinci
Proleter
Novi Sad
1 : 1
Loznica
Loznica
Napredak
Kruševac
2 : 1
Sloboda
Užice
Mladost
Velika Obarska
3 : 0
Vlasenica
Vlasenica
Borac
Šamac
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Sloboda (NG)
Novi Grad
0 : 3
Tekstilac
Derventa
Kozara
Gradiška
0 : 0
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Sutjeska
Foča
2 : 1
Leotar
Trebinje
Drina HE
Višegrad
0 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Željezničar
Doboj
3 : 2
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
Ljubić
Prnjavor
2 : 2
Sloga (T)
Trn
Proleter
Teslić
5 : 1
Liješće
Liješće
BSK
Banja Luka
1 : 1
Mladost (DS)
Donja Slatina
Sloga (S)
Srbac
8 : 1
Župa
Milosavci
Rudar
Ugljevik
0 : 2
Napredak
Donji Šepak
Sloga Junajted
Bijeljina
2 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Proleter
Dvorovi
2 : 0
Radnički (K)
Karakaj
Famos
Vojkovići
3 : 1
Ilićka 01
Brčko
Jedinstvo (Bč)
Brčko
4 : 0
Lokomotiva
Brčko
Mladost (R)
Rogatica
0 : 6
Glasinac 2011
Sokolac
Jedinstvo (Br)
Brodac
1 : 1
Podrinje
Janja
Željezničar
Banja Luka
3 : 3
Dubrave
Dubrave
Mladost
Kotor Varoš
4 : 1
Lijevče
Nova Topola
Karanovac
Karanovac
1 : 0
OFK Lauš
Banja Luka
Progres
Kneževo
5 : 0
Budućnost
Banja Luka
Bratstvo
Bratunac
1 : 1
Guber
Srebrenica
Partizan
Donja Trnova
0 : 0
Milići
Milići
Lokanj
Lokanj
5 : 1
Majevica
Lopare
Mladost (B)
Bajinci
3 : 0
Sloboda
Donji Podgradci
Mladi Krajišnik
Kukulje
0 : 1
Milan
Kosjerovo
Kladari
Gornji Kladari
5 : 2
Bratstvo
Kozinci
Torpedo
Cerovljani
1 : 0
Tamaris
Mrčevci
Borac (M)
Maglajani
2 : 4
Kozara
Turjak
Biseri
Čatrnja
1 : 4
Borac (Š)
Šibovska
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 0
Krajina
Banja Luka
Borac
Istočni Drvar
3 : 2
Sloga-Nektar
Potkozarje
Mladost
Zalužani
3 : 2
Vrbas
Banja Luka
Gorica
Šipovo
3 : 3
Rekreativo
Banja Luka
Šnjegotina
Šnjegotina
5 : 1
Džaja
Banja Luka
Čelinac
Čelinac
2 : 1
Omladinac
Banja Luka
Sloga
Gornje Crnjelovo
2 : 0
Drina
Amajlije
Majevica
Donje Zabrđe
2 : 0
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
Radnik
Kozarska Dubica
2 : 4
Rudar
Blagaj
Željezničar
Ravnice
1 : 3
Podgrmeč
Oštra Luka
OFK Laminci
Laminci
1 : 1
13 Skojevki
Grbavci
Polet
Elezagići
5 : 2
Stevan Dukić
Rogolji
Borac
Mašići
4 : 2
Bratstvo
Orahova
Obradovac
Obradovac
2 : 0
Romanovci
Romanovci
Željezničar
Pridjel Gornji
4 : 2
Polet
Podnovlje
Borac 1975
Osinja
2 : 3
Zadrugar
Sijekovac
Vučijak
Majevac
6 : 0
4. Juli
Pojezna
BSK
Bušletić
1 : 3
Borac (L)
Lužani
Radnički
Brodsko Polje
0 : 1
Hajduk
Kožuhe
OFK Zborište
Zborište
2 : 1
27. Juli
Kalenderovci
Trebavac
Vranjak
2 : 0
Omladinac
Modriča
Mladost
Botajica
0 : 0
Sloga 73
Ždreban
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
2 : 0
Partizan
Koprivna
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
1 : 4
Zadrugar
Bukvik
Čelik
Grbavica
0 : 3
Borac
Ražljevo
Jedinstvo
Koretaši
6 : 2
Budućnost Red Star
Vučilovac
Stević Jovan
Vršani
3 : 0
Koridor 2011
Bijeljina
Proleter
Gornji Dragaljevac
1 : 1
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
Građanski
Bijeljina
1 : 4
Obarska
Velika Obarska
Sloboda
Donji Dragaljevac
0 : 0
Jedinstvo
Donja Čađavica
Panteri
Zagoni
3 : 0
Ljeljenča
Ljeljenča
Omladinac
Gornja Čađavica
3 : 0
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
Modran
Modran
0 : 0
Tavna
Banjica
OFK Batković
Batković
3 : 0
VSK
Velino Selo
Glogovac
Glogovac
3 : 2
Bjeloševac
Bjeloševac
Mladost
Patkovača
0 : 3
Kolektiv
Međaši
OFK Janja 2009
Janja
2 : 1
Brodac
Brodac
Sloga
Dazdarevo
0 : 8
Drina
Batar
Sloga
Donja Bukovica
5 : 1
Semberija Gaj
Srednja Čađavica
Mladen Perić
Glogovac
0 : 1
Sava
Gradac
Kovačići 08
Kovačići
3 : 0
Buk
Gornja Bukovica
Čengić
Čengić
2 : 4
Polet
Gornji Kojčinovac
Ljeskovac
Ljeskovac
3 : 1
Lazarevica
Čengić
Napredak
Dijelovi
0 : 3
Nacional
Bijeljina
Timočanin
Knjaževac
0 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Dunav
Prahovo
1 : 3
Car Konstantin
Niš
Sloga (D)
Despotovac
0 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Sinđelić
Niš
0 : 0
Radnički (P)
Pirot
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 0
Ozren
Sokobanja
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Radan
Lebane
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Vršac
Vršac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Borac (S)
Sakule
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Radnički (Š)
Šid
0 : 0
Senta
Senta
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Dolina
Padina
Dunav
Stari Banovci
2 : 0
Cement
Beočin
Odžaci
Odžaci
4 : 2
Sloga
Temerin
IMR
Rakovica
0 : 1
GSP Polet
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 1
Mačva
Šabac
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Jedinstvo
Ub
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Karađorđe
Topola
4 : 1
FAP
Priboj
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Zvižd
Kučevo
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Lugomir
Rakitovo
SFS Borac
Paraćin
1 : 3
Kopaonik
Brus
FUD
Brus
1 : 1
Kosanica
Kuršumlija
Brodoremont
Kladovo
3 : 4
Kablovi
Zaječar
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Moravica
Subotinac
Napredak
Aleksinac
2 : 2
Rtanj
Boljevac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Bobište
Bobište
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 2
Lužnica
Babušnica
Budućnost (O)
Orašje
1 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Morava
Vladičin Han
3 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 0
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
4 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Sloga
Plandište
Radnički (K)
Kovin
0 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Vršac United
Vršac
2 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
ŽAK
Sombor
4 : 2
Polet (S)
Sivac
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 1
Srbobran
Srbobran
Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Tisa (A)
Adorjan
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 0
Subotica
Subotica
Veternik
Veternik
1 : 1
Kabel
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
5 : 2
Jugović
Kać
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 0
Slavija
Novi Sad
Sremac
Vojka
1 : 1
Hajduk (B)
Beška
Balkan
Mirijevo
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 2
Šapine
Šapine
Rudar
Kostolac
0 : 0
Homoljac
Žagubica
Gruža
Gruža
4 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
2 : 1
Rađevac
Krupanj
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Provo
Provo
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 0
Budućnost
Arilje
Spartak 1924
Ljig
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
Zlatar
Nova Varoš
1 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Ribnica
Mionica
0 : 0
Polimlje
Prijepolje
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Ovčar
Markovica
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Tutin
Tutin
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 2
Arsenal
Kragujevac
OFK Tekstilac
Paraćin
9 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Morava 1918
Ćuprija
1 : 0
BSK
Buljane
Topličanin
Prokuplje
8 : 0
Partizanski put
Grudaš
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
0 : 3
Palilula
Aleksinac
Mladost (Batuš.)
Batušinac
2 : 0
Malošište
Malošište
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 4
Majdanpek
Majdanpek
Midžor
Kalna
4 : 0
Rudar
Grljan
Mladost (S)
Sumrakovac
0 : 0
Sloga
Minićevo
BSK
Bogovina
4 : 1
Omladinac
Grezna
Rgotina
Rgotina
2 : 1
Vratarnica
Vratarnica
Mladost
Poljska Ržana
3 : 0
Spartak
Pirot
Vladimir Durković
Berilovac
5 : 0
Željuša
Željuša
Borac
Barje Čiflik
0 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Samolica
Samoljica
0 : 2
Čelik
Belo polje
Biljači
Biljača
0 : 0
Corrotica
Crnotince
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 0
Levosoje Talenat
Levosoje
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 0
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
Palilulac
Niš
6 : 0
Morava
Krušce
OFK Niš
Niš
7 : 2
Brzi Brod
Brzi Brod
Partizan (U)
Uljma
2 : 0
Jugoslavija
Jabuka
BAK
Bela Crkva
1 : 6
Dinamo 1945
Pančevo
Polet
Nakovo
5 : 1
Bilećanin
Sečanj
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 2
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
Roham
Nova Crnja
0 : 2
Napredak
Čestereg
Zadrugar
Lazarevo
4 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Vojvodina 1928
Perlez
5 : 0
Banat
Čenta
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Naftagas
Elemir
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
3 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Begej
Žitište
2 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Polet
Karavukovo
6 : 0
Kula
Kula
Graničar (G)
Gakovo
0 : 2
BSK
Bački Brestovac
Mladost
Kruščić
0 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Stanišić
Stanišić
1 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Jadran
Feketić
2 : 3
Radnički 1905
Bajmok
Tornjoš
Tornjoš
0 : 4
Panonija IM Topola
Panonija
Partizan
Vitojevci
2 : 3
Graničar 1924
Adaševci
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Titel
Titel
3 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
Tvrdjava
Bač
2 : 3
Vojvodina
Tovariševo
Mladost
Bački Petrovac
4 : 0
Napredak
Nadalj
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 1
Proleter
Ravno Selo
Hajduk
Čurug
4 : 1
Miletić
Mošorin
Budućnost
Mladenovo
4 : 1
Kulpin
Kulpin
Borac
Šajkaš
1 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladost
Novi Sad
1 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 1
Proleter
Banoštor
Železničar
Novi Sad
1 : 1
Susek
Susek
OFK Futog
Futog
0 : 1
TSK
Temerin
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Sofeks
Futog
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 1
Vinogradar
Ledinci
Jedinstvo
Rumenka
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Napredak
Medoševac
2 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Šumadija
Šopić
1 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 1
Borac
Progar
Milutinac
Zemun
4 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Policajac
Beograd
1 : 1
Komgrap
Beograd
Avala 1939
Beli Potok
1 : 1
Boleč
Grocka
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Dunavac
Grocka
Đerdap
Golubac
1 : 2
Rudar
Krepoljin
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
0 : 3
Mačva 2005
Bogatić
Jadar
Stupnica
1 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Polet
Popučke
2 : 1
Kolubara
Jabučje
Mladost
Dračić
3 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Sovljak
Sovljak
0 : 3
Tulari
Tulari
Joševa
Joševa
0 : 2
Trlić
Trlić
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
4 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Banjani
Banjani
1 : 1
OFK Divci
Divci
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
ZSK
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
5 : 0
Kačer
Belanovica
Maršić
Maršić
0 : 3
Pobeda
Beloševac
Ćava
Grošnica
2 : 3
Kolonija
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
1 : 2
Sloboda
Grbice
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 0
Borac
Drenovac
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Vodojaža
Grošnica
3 : 1
Budućnost
Resnik
Srbija
Ilićevo
2 : 1
Jadran
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
3 : 2
Partizan
Cerovac
Slatina
Slatina
1 : 1
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
Spartak
Trnava
2 : 2
Miokovci
Miokovci
Mladost
Preljina
3 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 2
Majdan
Majdan
Omladinac
Zablace
2 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Rudar (P)
Plazane
6 : 0
Supska
Supska
Radnički
Tekija
4 : 2
Javor
Sladaja
Vinorača
Vinorača
2 : 0
Resavac
Subotica
Borac
Bivolje
2 : 1
Budućnost
Kaonik
Sebečevac
Sebečevac
1 : 1
BSK
Bela Voda
Žabare
Žabare
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Dvorane
Dvorane
3 : 1
Rasina
Vitanovac
Čarapan
Kruševac
3 : 2
Sokolovi
Velika Kruševica
Sloga
Majdevo
2 : 1
Kupci
Kupci
Bukovica
Bukovica
3 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Polet
Radevac
4 : 2
Jastrebac (T)
Tešica
Gredetin
Gredetin
0 : 1
OFK Draževac
Draževac
Sloga (K)
Korman
5 : 2
Feniks 2012
Beli Breg
Tempo
Mozgovo
2 : 2
Borac
Trnjane
Deli Jovan
Salaš
1 : 1
Polet 1959
Nikoličevo
Mladost
Mali Suvodol
3 : 3
Rongo Siti
Pirot
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 7
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
OFK Bobište
Bobište
2 : 2
BSK
Belanovce
Kolonija
Kovin
0 : 0
Dolovo
Dolovo
Budućnost
Banatski Brestovac
5 : 1
Proleter
Mramorak
Borac
Pločica
2 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Polet
Idvor
5 : 0
Pobeda
Samoš
Unirea
Uzdin
5 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Glogonj
Glogonj
6 : 0
Mika Antić
Pančevo
Omladinac
Opovo
3 : 2
Tempo
Sefkerin
KFK Kula
Kula
0 : 8
Hajduk Junior
Kula
Jedinstvo 1947
Kolut
2 : 4
Graničar
Riđica
Crvenka
Crvenka
3 : 1
Dinamo
Sonta
Dušan Silni
Subotica
1 : 1
Solid
Subotica
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 0
Graničar
Kuzmin
Dedinje
Beograd
3 : 1
Dunavac
Dunavac
Heroj Polet
Jajinci
1 : 1
Minel
Ripanj
Mladi proleter
Beograd
1 : 1
Mladost
Jabučki rit
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 2
Busije
Zemun
Glavaš
Glibovac
2 : 2
Proleter
Mala Plana
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
3 : 1
Polet (B)
Bikinje
Rade Milošević
Dubočka
2 : 1
Radnik
Salakovac
Meteor
Lapovo
4 : 4
Bare
Bare
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Milicionar
Bogatić
3 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
Crvena Jabuka
Ub
2 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
Polet (T)
Takovo
Radnik
Ub
2 : 1
Stepanje
Stepanje
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Voćar
Kotraža
4 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Bjelica
Milatovići
4 : 3
Prilike
Prilike
Mladost
Donji Komren
5 : 2
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Delijski Vis
Niš
0 : 3
Proleter DV
Donja Vrežina
Sloga 1948
Malča
1 : 2
AZ Borac 2014
Azbresnica
Čegar 1946
Donji Matejevac
3 : 1
Morava
Čokot
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 0
Čegar 2013
Kamenica
Durlan siti
Niš
0 : 6
Supovac
Supovac
Hajduk
Rujevica
0 : 3
Rtanj
Vrmdža
Sloboda 2013
Nikolinac
1 : 1
Omladinac (BL)
Blendija
Bukovik
Vrbovac
5 : 1
Sloga
Žučkovac
Barajevo
Barajevo
0 : 1
Vranić
Vranić
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
3 : 0
Budućnost
Lebina
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 1
Morava
Medvedja
Stragari
Stragari (Trstenik)
3 : 2
Vinogradar
Riljac
Mladost
Mala Drenova
1 : 2
Topoljak
Grabovac
Stara Čaršija
Osaonica
1 : 2
Stevka Božurevka
Božurevac
Borjak 2013
Okruglica
3 : 1
Sloboda 1948
Mijajlovac
Jugovići
Bogdanje
1 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Badince
Badince
3 : 0
Nomanica
Nomanica
Radnik 2013
Šišince
2 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Todorovce
Todorovce
2 : 3
Pomoravlje
Manojlovce
Grdanica 024
Grdanica
3 : 0
Turekovac
Turekovac
Bratstvo
Zlokućane
4 : 1
Mladost
Kutles
Sloga
Margita
4 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
1 : 2
Dobrica
Dobrica
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Janošik
Janošik
0 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Vukan
Ždrelo
0 : 2
Omladinac B
Šetonje
Mladost (L)
Leskovac
0 : 2
Mladost (R)
Ranovac
Brana Paunović
Rašanac
3 : 0
Melnica
Melnica
Udarnik 2015
Ćovdin
0 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Burovac
Burovac
1 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 0
Omladinac
Busur
7. juli
Lopušnik
5 : 1
BSK
Bošnjak
Radnik
Pankovo
3 : 0
Veliko Laole
Veliko Laole
Borac
Kloka
2 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Plaskovac
Plaskovac
1 : 5
Radoje Domanović
Ovsište
Maovi MH
Maovi
3 : 0
Volujac
Volujac
Pocerina
Jevremovac
1 : 0
Bojić
Bojić
Jadar 1961
Gornji Dobrić
8 : 0
Mladost (G)
Gradilište
Granit
Radalj
1 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Jelav
Jelav
0 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
Luk
Voćnjak
0 : 0
Prva Iskra
Runjani
Mladost (DD)
Donji Dobrić
4 : 0
Rudar
Brasina
Hajduk
Ribarica
2 : 0
Sloga
Korenita
Bratstvo
Krupanj
2 : 0
Tolisavac - VT
Tolisavac
Omladinac
Bogatic
1 : 4
Stojan Lazarac
Sovljak
Sloboda
Salaš Crnobarski
8 : 0
Radnik
Glogovac
Culjković
Culjković
2 : 4
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Sloga
Bogosavac
2 : 1
OFK Šabac
Šabac
Metaloplastika
Šabac
4 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Letnjikovac
Letnjikovac
3 : 3
Napredak
Ševarice
Mladost
Vračević
3 : 0
Sloga
Bogovađa
Omladinac
Kalinovac
1 : 1
Sloga
Lončanik
Strelac 001
Kožuar
5 : 3
Kolubara
Liso Polje
Vukona
Vukona
0 : 5
Vrelo Sport
Vrelo
OFK Takovo
Takovo
1 : 1
Jedinstvo
Milorci
Vrelo
Vrelo
1 : 0
Brgule
Brgule
Mladost Teferič
Kragujevac
3 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Borac
Novi Milanovac
2 : 2
Dobrača
Dobrača
Erdoglija
Kragujevac
2 : 0
Bukorovac
Kragujevac
Mlada krila
Metikoši
3 : 0
Bane 1931
Raška
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 4
Progorelica
Progorelica
Sirakovo
Sirakovo
2 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Baštovan 2015
Carevac
0 : 4
Srednjevo
Srednjevo
Kumane
Kumane
1 : 2
Dunavac
Kisiljevo
Ram
Ram
1 : 3
Pečanica
Pečanica
Sloga
Topolovnik
0 : 1
Radnički
Požeženo
Zdravinje
Zdravinje
4 : 1
Štitari
Štitari
Jablanica
Jablanica
0 : 6
Mladost VPD
Krusevac
Zmajevac
Belasica
3 : 1
Modrica
Modrica
Polet
Šavrane
4 : 2
Polet
Kobilje
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 2
Lipovac
Lipovac
Grkljane
Grkljane
5 : 2
Mladost 2015
Mala Reka
Gaglovo
Gaglovo
2 : 3
Padež
Padež
Konjuh
Konjuh
1 : 5
Dedina
Dedina
Kruševica
Kruševica
1 : 2
Meševo
Meševo
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
5 : 2
Vratare
Vratare
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
4 : 3
Pasjak 2013
Pasjak
Dušan Ristić
Kukljin
05.09.2015
17:00
Srnje
Srnje
Sečica
Seča reka
2 : 0
Lauš
Lopaš
Lazarica
Prilipac
1 : 1
Omladinac
Zdravčići
Blagaja
Rupeljevo
2 : 3
Borac
Srednja Dobrinja
Ježevica
Ježevica
1 : 4
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
3 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Bakionica
Bakionica
1 : 1
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Trešnjica
Tvrdići
2 : 1
Glumač
Glumač
Pobeda
Milićevo Selo
2 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Feniks
Rača
1 : 2
Mladost
Bošnjane
Proleter
Jasenak
1 : 2
Rekreativo
Zabrežje
Roma-Iverić
Dren
2 : 5
Sloga
Ratari
Draževac-Tornado
Drazevac
3 : 2
Barič-Munja
Baric
Baljevac
Baljevac
2 : 1
Zadrugar
Orašac
Strmovo
Strmovo
2 : 1
Šumadinac
Kruševica
Dobra Voda
Dobra Voda
0 : 5
Mladost
Bukovče
Lipar
Donji Račnik
4 : 0
Oniks
Lozovik
OFK Dragoševac
Dragoševac
3 : 3
Dražmirovac
Dražmirovac
Mačva
Šabac
2 : 1
Napredak
Kruševac
Obilić
Beograd
3 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Trijumf
Kragujevac
2 : 1
Polet
Sivac
Fruškogorac
Novi Sad
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Lavice-Dubočica
Leskovac
Požega
Požega
1 : 0
Karađorđe
Topola
Šabac
Šabac
0 : 3
Radnički 2013
Rudovci
Obilić
Herceg Novi
12 : 0
Cvetex
Berane
Ekonomist
Nikšić
1 : 0
Sjeverna zvijezda
Bijelo Polje
Gradina
Srebrenik
0 : 0
Mladost
Nević Polje
Radnik Bumerang
Bijeljina
2 : 1
Modriča
Modriča
Banjaluka
Banjaluka
5 : 0
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
Mostar
Mostar
0 : 10
SFK 2000
Sarajevo
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Čukarički
Beograd
Napredak
Kruševac
6 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Široki Brijeg
Široki Brijeg
7 : 1
Čelik
Zenica
Zrinjski
Mostar
3 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
Sarajevo
Sarajevo
5 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Travnik
Travnik
1 : 2
Borac
Banja Luka
Drina
Zvornik
0 : 3
Radnik
Bijeljina
Olimpic
Sarajevo
2 : 0
Vitez
Vitez
Sloboda
Tuzla
2 : 5
Željezničar
Sarajevo
Mladost
Donji Kakanj
3 : 3
Velež
Mostar
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Omladinac (NB)
Novi Banovci
7 : 2
Begej
Žitište
Bačka 1901
Subotica
5 : 2
Hajduk Junior
Kula
Radnički (S)
Sombor
0 : 5
Spartak
Subotica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Javor
Ivanjica
2 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloboda (Č)
Čačak
6 : 1
Polet
Ljubić
Sloga (P)
Požega
6 : 0
Budućnost
Konarevo
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Mladost
Lučani
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
FAP
Priboj
4 : 3
Metalac (K)
Kraljevo
BASK
Beograd
4 : 1
Kolubara
Lazarevac
Internacional
Beograd
4 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Jedinstvo
Surcin
0 : 0
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
10 : 0
Policajac
Beograd
Borac (S)
Sakule
5 : 1
Glogonj
Glogonj
Unirea
Uzdin
0 : 2
Omladinac
Opovo
Budućnost (A)
Alibunar
6 : 4
Partizan (U)
Uljma
Partizan (G)
Gaj
3 : 6
Borac (S)
Starčevo
Strela
Ivanovo
2 : 2
C.zvezda
Pavliš
Stari Tamiš
Stari Tamiš
5 : 5
Borac (P)
Pločica
IMT
Beograd
6 : 1
Prva Iskra
Baric
Vrcin
Vrcin
2 : 5
Studentski Grad
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 4
BSK 1925
Beograd
Dunavac Grocka
Grocka
05.09.2015
10:00
Grafičar
Beograd
Torlak
Beograd
3 : 0
Milenium
Beograd
Buducnost
Dobanovci
05.09.2015
16:30
Banja
Beograd
011
Beograd
3 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Lokomotiva MO
Beograd
1 : 1
Voždovac MO
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Spartak
Subotica
Brodarac
Beograd
0 : 2
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Real Niš
Niš
Napredak
Kruševac
1 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
Partizan
Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Inđija
Inđija
Donji Srem
Pećinci
1 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
1 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Železničar
Pančevo
3 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Internacional
Beograd
1 : 5
Studentski Grad
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Dominus
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 1
Tutin
Tutin
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
Nacional
Novi Pazar
1 : 2
Bane
Raška
Kiker
Kraljevo
5 : 2
Junior
Kraljevo
Budućnost
Dobanovci
0 : 3
PKB
Padinska Skela
Brodarac 1947
Beograd
5 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Senjak
Valjevo
1 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Drina
Ljubovija
0 : 4
Mačva
Šabac
Šampion
Valjevo
2 : 3
Savacium
Šabac
AF Đokić
Velika Plana
2 : 4
Petlić 2006
Smederevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 2
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
3 : 1
AF Duljaj
Topola
Obilić
Živica
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Njerš Ištvan
Totovo Selo
0 : 0
Subotica
Subotica
Pinosava
Pinosava
0 : 0
Jedinstvo
Surcin
Dorćol
Beograd
3 : 5
Zuce
Beograd
Polet
Izbište
1 : 9
Dolina
Padina
Vršac United
Vršac
2 : 1
Vojvodina
Crepaja
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Levač
Rekovac
5 : 2
Tabane 1970
Jagodina
Morava
Ribare
1 : 5
Mladi Radnik
Novo Lanište
Bratstvo
Međureč
1 : 2
Lugomir
Rakitovo
Mačva 2005
Bogatić
4 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Radnički
Koceljeva
0 : 3
Rađevac
Krupanj
OFK Petrovac
Petrovac
5 : 1
Jezero
Plav
Bokelj
Kotor
0 : 1
Brskovo
Mojkovac
Vojvodina
Novi Sad
16 : 0
Inđija
Inđija
Donji Srem
Pećinci
0 : 12
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
8 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Železničar
Pančevo
1 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Bane
Raška
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Apolon 4
Kragujevac
6 : 0
Tutin
Tutin
slobodan tim
05.09.2015
Radnički 1923
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
8 : 0
Dominus
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
011
Beograd
Čukarički
Beograd
5 : 2
Teleoptik
Zemun
Voždovac
Beograd
2 : 2
Rad
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
BSK 1925
Beograd
Drina
Ljubovija
0 : 3
Mačva
Šabac
Loznica
Loznica
10 : 0
OFK Osečina
Osečina
Radnički
Valjevo
0 : 1
Savacijum
Šabac
Presing
Požarevac
4 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Petlić 2006
Smederevo
1 : 1
AF Duljaj
Topola
Plana
Velika Plana
0 : 5
Obilić
Živica
Cepelin 026
Smederevo
2 : 1
Zvižd
Kučevo
Bačinac
Bačinac
0 : 1
OŠ Karađorđe 2009
Rača
Borac O.
Ostruznica
0 : 6
Srem J.
Jakovo
Vranić
Vranić
2 : 1
Institut
Zemun
Budućnost D.
Dobanovci
1 : 3
Novi Beograd
Novi Beograd
OFK Zabrežje
Obrenovac
3 : 2
IMT
Beograd
BASK
Beograd
3 : 0
13.maj
Zemun
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 2
Radnički (K)
Kovin
Spartak
Debeljača
2 : 2
BAK
Bela Crkva
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 2
BSK
Bavanište
Pavliš
Pavliš
3 : 6
Hajdučica
Hajdučica
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 15
Vulturul
Grebenac
CFK
Vrbas
6 : 0
Spartak
Subotica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
2 : 1
Subotica
Subotica
Karlsdorf
Ban.Karlovac
0 : 1
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 0
Borac (P)
Pločica
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 11
Vladimirovac
Vladimirovac
Trudbenik
Beograd
1 : 5
Balkan
Beograd
PKB PS
Padinska Skela
2 : 0
Beograd 1929
Beograd
Palilulac
Beograd
3 : 0
Hajduk
Beograd
Torlak
Beograd
4 : 1
Sremčica
Sremcica
Zvezdara
Beograd
0 : 11
Pionir
Beograd
Borac
Sakule
5 : 2
Petar Urošev
Pančevo
Mladost (V)
Vojlovica
4 : 0
Polet
Idvor
Jedinstvo (Š)
Štitar
05.09.2015
10:00
Radnički Šabački
Šabac
OFK Šabac
Šabac
6 : 0
Karađorđe
Mišar
Studentski Grad MK
Beograd
5 : 0
Radnički MK
Novi Beograd
Zmaj 1953
Beograd
4 : 1
Milutinac MK
Zemun
Zemun B
Zemun
4 : 3
13. Maj MK
Zemun
OFK Atletiko
Šabac
0 : 2
Akademija RAĐ
Krupanj
POFK Savacium
Šabac
2 : 4
OFK Šabac
Šabac
Karađorđe
Mišar
05.09.2015
10:00
Mačva (Š)
Šabac
Radnički (K)
Koceljeva
05.09.2015
10:00
Rađevac
Krupanj
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
05.09.2015
10:00
Donjošorac
Šabac
Partizan
Beograd
6 : 0
Kolubara
Lazarevac
Radnički Obrenovac
Obrenovac
0 : 3
Voždovac
Beograd
Čukarički
Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Budućnost (D)
Dobanovci
0 : 6
Radnički (NB)
Novi Beograd
DIF
Beograd
4 : 2
OLE
Borča
Internacional
Beograd
3 : 0
Ada
Beograd
Baćevac
Bacevac
3 : 0
Borac
Ostruznica
Napredak
Medosevac
4 : 2
Lokomotiva
Beograd
Lokomotiva (B)
Beograd
0 : 5
Brodarac 1947
Beograd
Dunav (VS)
Veliko Selo
0 : 3
Hajduk
Beograd
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 7
Subotica '04
Subotica
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Subotica '03
Subotica
Stari Grad
Golubac
0 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi
Presing
Požarevac
0 : 3
Plana
Velika Plana
Petlić
Smederevo
0 : 0
Kolonija
Smederevska Palanka
Stari Grad
Golubac
1 : 4
Sloga
Petrovac na Mlavi
Presing
Požarevac
0 : 8
Plana
Velika Plana
Petlić
Smederevo
9 : 1
Kolonija
Smederevska Palanka
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 10
Bambi
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 5
Đokić
Velika Plana

Rukomet

Maks Strumica
Skopje
26 : 35
Vardar Pro
Skopje
Tatran
Prešov
42 : 23
Spartak Vojput
Subotica

Futsal

Flash Bečej
Valjevo
2 : 8
Smederevo
Smederevo
Niš 92
Niš
5 : 3
Vranje
Vranje