XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 542 utakmica za dan
Subota, 9 April 2016

Fudbal

Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 2
Bežanija
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Dinamo
Vranje
Donji Srem
Pećinci
2 : 2
Napredak
Kruševac
Loznica
Loznica
1 : 2
Sloboda
Užice
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Rudar
Prijedor
Čelik
Zenica
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Borac
Banja Luka
Travnik
Travnik
3 : 1
Vitez
Vitez
Drina
Zvornik
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
Olimpic
Sarajevo
1 : 0
Velež
Mostar
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Mladost
Doboj - Kakanj
Vlasenica
Vlasenica
0 : 6
Kozara
Gradiška
Sloboda (NG)
Novi Grad
2 : 0
Sutjeska
Foča
Borac
Šamac
3 : 0
Drina HE
Višegrad
Mladost
Velika Obarska
5 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 0
Leotar
Trebinje
Tekstilac
Derventa
2 : 2
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Ljubić
Prnjavor
2 : 1
Željezničar
Doboj
Sloga (D)
Doboj
2 : 2
Omarska
Omarska
Laktaši
Laktaši
4 : 1
BSK
Banja Luka
Modriča
Modriča
0 : 0
Sloga (S)
Srbac
Napredak
Donji Šepak
4 : 1
Proleter
Dvorovi
Ilićka 01
Brčko
2 : 0
Mladost (R)
Rogatica
Lokomotiva
Brčko
2 : 1
Jedinstvo (Br)
Brodac
Glasinac 2011
Sokolac
2 : 2
Mladost (G)
Gacko
OFK Brdo
Hambarine
0 : 0
Željezničar
Banja Luka
Lijevče
Nova Topola
0 : 2
Karanovac
Karanovac
OFK Lauš
Banja Luka
0 : 0
Progres
Kneževo
OFK Pridjel
Pridjel
1 : 2
Naša krila
Kostajnica
Polet 1926
Brod
0 : 2
Vranjak
Vranjak
Guber
Srebrenica
0 : 1
Podrinje
Tršić
Mladost
Zalužani
3 : 3
Sloga-Nektar
Potkozarje
Borac
Istočni Drvar
1 : 5
Krajina
Banja Luka
Željezničar
Ravnice
2 : 2
Rudar
Blagaj
Radnik
Kozarska Dubica
2 : 1
Svodna
Svodna
Obradovac
Obradovac
5 : 0
Bratstvo
Orahova
Vilusi
Vilusi
0 : 2
Stevan Dukić
Rogolji
Timočanin
Knjaževac
0 : 0
Radan
Lebane
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Sinđelić
Niš
1 : 2
Tabane 1970
Jagodina
Sloga (D)
Despotovac
2 : 2
Car Konstantin
Niš
Dunav
Prahovo
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Sloga
Temerin
Odžaci
Odžaci
2 : 1
Cement
Beočin
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Senta
Senta
Radnički (Š)
Šid
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Vršac
Vršac
IMR
Rakovica
4 : 0
Turbina
Vreoci
Dorćol
Beograd
1 : 0
Srem
Jakovo
Mačva
Šabac
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Sloga (P)
Požega
FAP
Priboj
1 : 0
Karađorđe
Topola
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
FUD
Brus
0 : 0
Kopaonik
Brus
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Lugomir
Rakitovo
Žitorađa
Žitorađa
3 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Svrljig
Svrljig
5 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Morava
Vladičin Han
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Jablanica
Medveđa
Budućnost (O)
Orašje
1 : 0
Lužnica
Babušnica
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 1
Bobište
Bobište
Vršac United
Vršac
2 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (K)
Kovin
1 : 3
Sloboda
Novi Kozarci
Budućnost
Srpska Crnja
5 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 1
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Bečej 1918
Bečej
0 : 0
Srbobran
Srbobran
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Sloga (Č)
Čonoplja
6 : 2
Polet (S)
Sivac
ŽAK
Sombor
1 : 0
Tavankut
Tavankut
Veternik
Veternik
1 : 1
Sloga
Erdevik
Sremac
Vojka
1 : 0
Slavija
Novi Sad
Crvena Zvezda
Novi Sad
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Mladost (BJ)
Bački Jarak
5 : 0
Jugović
Kać
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Sremčica
Sremčica
Morava
Velika Plana
3 : 0
Proleter
Vranovo
Radnički 1926
Požarevac
2 : 2
RSK
Rabrovo
VGSK
Veliko Gradište
4 : 2
Gruža
Gruža
Budućnost
Arilje
0 : 1
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Ovčar
Markovica
0 : 3
Jošanica
Novi Pazar
Morava 1918
Ćuprija
4 : 0
Mladost (J)
Jovac
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Trbunje
Trbunje
2 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Polet
Samarinovac
3 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Jedinstvo (B)
Bobovište
3 : 0
Palilula
Aleksinac
Mladost (Batuš.)
Batušinac
2 : 1
Morava
Žitkovac
Doljevac
Doljevac
3 : 0
Polet
Vitoševac
Orljane
Orljane
5 : 3
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
Poreč
Donji milanovac
1 : 2
Slatina
Bor
Rgotina
Rgotina
2 : 1
Omladinac
Grezna
BSK
Bogovina
0 : 0
Malinik
Podgorac
Mladost (S)
Sumrakovac
3 : 1
Midžor
Kalna
Zvezda
Blato
1 : 6
Vladimir Durković
Berilovac
Spartak
Pirot
2 : 0
Zadrugar
Krupac
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 3
Vihor
Žbevac
Biljači
Biljača
2 : 0
Čelik
Belo polje
Samolica
Samoljica
2 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Partizan (U)
Uljma
1 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
BAK
Bela Crkva
0 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Krajina
Krajišnik
1 : 0
Banat
Čenta
Stanišić
Stanišić
1 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Mladost
Kruščić
5 : 0
Kordun
Kljajićevo
Graničar (G)
Gakovo
1 : 1
Kula
Kula
Polet
Karavukovo
3 : 1
Borac
Bački Gračac
Tornjoš
Tornjoš
1 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Potisje
Kanjiža
3 : 0
Krivaja
Krivaja
Partizan
Vitojevci
1 : 0
Napredak (P)
Popinci
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Hercegovac
Gajdobra
5 : 3
Titel
Titel
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Mladost
Novi Sad
0 : 1
Železničar
Novi Sad
Proleter
Banoštor
0 : 1
Index
Novi Sad
Susek
Susek
0 : 2
OFK Futog
Futog
TSK
Temerin
7 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Sofeks
Futog
5 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Vinogradar
Ledinci
0 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 0
Strelac
Mislođin
Mladost (Č)
Čibutkovica
0 : 3
Polet
Grabovac
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 4
Mladost (C)
Cvetovac
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 1
Institut
Zemun Polje
Avala 1939
Beli Potok
4 : 1
Pudarci
Pudarci
Vinča
Vinča
2 : 0
OFK Leštane
Leštane
Bačinac
Bačinac
2 : 2
Omladinac
Rakinac
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 0
Pobeda
Golobok
Mladost
Biskuplje
3 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Polet
Suvi Do
3 : 0
Makce
Makce
Šumadinac
Brzan
1 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Čajetina
Gostilje
3 : 0
Železničar
Požega
Soko
Bajina Bašta
0 : 3
Jedinstvo
Kalenić
Jasen
Brodarevo
5 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Mačva 2005
Bogatić
0 : 3
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Sinđelić
Lipnica
2 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 2
OFK Divci
Divci
Banjani
Banjani
1 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 0
Trlić
Trlić
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 2
Borac
Drenovac
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 1
Sloboda
Grbice
Ćava
Grošnica
5 : 1
Maršić
Maršić
Goč
Vrnjačka Banja
4 : 1
Radnik
Ušće
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 0
Rudar
Baljevac
Lunjevica
Lunjevica
1 : 1
Omladinac
Zablace
Radnički
Tekija
2 : 5
Napredak Stubica
Stubica
Rudar (P)
Plazane
0 : 1
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Vinorača
Vinorača
2 : 0
Juhor
Glavinci
Polet
Radevac
4 : 2
Borac
Trnjane
Napredak 2012
Krušje
2 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Gredetin
Gredetin
0 : 5
Jastrebac (T)
Tešica
Kladušnica
Kladušnica
4 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Sloboda
Rasnica
3 : 2
Rongo Siti
Pirot
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 2
Mladost
Mali Suvodol
Rastina 1918
Rastina
2 : 2
Crvenka
Crvenka
Dušan Silni
Subotica
1 : 1
Đurđin
Đurđin
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 1
Napredak
Žarkovac
Centar
Novi Sad
1 : 3
Čenej
Čenej
Mladost
Jabučki rit
1 : 2
Mladi proleter
Beograd
Žitkovica
Žitkovica
1 : 1
Polet (V)
Voluja
Napredak
Toponica
1 : 4
Sloga 1952
Veliki Popovac
Meteor
Lapovo
4 : 1
Grivac
Grivac
OFK Jelen
Jelenča
4 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
1 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
0 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Grdica
Grdica
4 : 2
Borac
Adrani
Partizan
Vrba
0 : 1
Mladost
Vrdila
Badljevica
Badljevica
1 : 4
Crvena zvezda
Suvodol
Bjelica
Milatovići
3 : 2
Sloga
Kaona
Beljina
Beljina
1 : 1
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Guncate
Guncati
0 : 4
Rušanj
Rušanj
Vranić
Vranić
0 : 2
Barajevo
Barajevo
Vreoci
Vreoci
3 : 7
OFK Burovo
Burovo
Popović
Popović
6 : 0
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Sibnica
Sibnica
4 : 2
Stojnik
Stojnik
Radnik
Davidovac
4 : 2
Mladost
Gornja Mutnica
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
6 : 1
Železničar
Klačevica
Beljanica
Strmosten
3 : 1
Mladi radnik
Grabovica
Planinac
Panjevac
2 : 2
Resavac
Veliki Popović
Jugovići
Bogdanje
3 : 1
Sloboda 1948
Mijajlovac
Borjak 2013
Okruglica
3 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 2
Topoljak
Grabovac
Mladost
Mala Drenova
2 : 0
Vinogradar
Riljac
Nomanica
Nomanica
4 : 3
Veternica
Leskovac
Bratstvo
Zlokućane
5 : 2
Jašunja
Jašunja
Grdanica 024
Grdanica
0 : 4
Moravac
Pečenjevce
Milanovo
Milanovo
7 : 0
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Turekovac
Turekovac
1 : 2
Mladost
Kutles
Graničar
Miletićevo
0 : 0
Dobrica
Dobrica
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
2 : 3
Gaj
Veliki Gaj
Sloga
Margita
1 : 2
Mladost
Velika Greda
Udarnik 2015
Ćovdin
1 : 0
Melnica
Melnica
Vukan
Ždrelo
1 : 3
Manastirica
Manastirica
Zabrđe 1936
Zabrđe
3 : 4
Dobrnje
Dobrnje
Burovac
Burovac
2 : 0
Soko
Krvije
Mladost
Pretoke
1 : 2
Mladi Radnik
Dragušica
Plaskovac
Plaskovac
9 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Borac
Kloka
1 : 0
Jarmenovci
Jarmenovci
Tulež
Tulež
3 : 0
Gorski Car
Garaši
Jedinstvo 2014
Beljin
4 : 1
Krnule 09
Krnule
Polet
Jalovik
3 : 2
Provo 2015
Provo
Bojić
Bojić
0 : 1
OFK Varna
Varna
Pocerina
Jevremovac
1 : 1
Maovi MH
Maovi
Luk
Voćnjak
4 : 0
Rudar
Brasina
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 2
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Omladinac
Bogatic
1 : 1
Radnik
Glogovac
Kalenić
Kalenić
1 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Vrelo Sport
Vrelo
10 : 0
Vukona
Vukona
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 6
Popovići
Popovići
Bane 1931
Raška
1 : 3
Mlada krila
Metikoši
OFK Homolje
Žagubica
2 : 4
Jasenovac
Krepoljin
Mladost
Krupaja
1 : 2
OFK Selište
Selište
Best
Sige
0 : 3
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Zvezda
Izvarica
6 : 5
Borac
Vukovac
Lipovac
Lipovac
3 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Vitanovac 08
Vitanovac
1 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Padež
Padež
1 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Šumadija
Sipić
1 : 2
Karađorđe 2013
Viševac
Baljevac
Baljevac
4 : 2
Barič-Munja
Baric
Draževac-Tornado
Drazevac
1 : 3
Sloga
Ratari
Roma-Iverić
Dren
4 : 3
Rekreativo
Zabrežje
Proleter
Jasenak
1 : 2
Skela
Skela
Mladi Radnik
Junkovac
2 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Strmovo
Strmovo
3 : 0
Proleter
Vrbovno
Petka
Petka
1 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
OFK Dragoševac
Dragoševac
3 : 2
Lipar
Donji Račnik
Oniks
Lozovik
1 : 3
Dobra Voda
Dobra Voda
Sutjeska
Nikšić
0 : 1
Mornar
Bar
Dečić
Tuzi
1 : 2
Bokelj
Kotor
Grbalj
Radanovići
0 : 1
Budućnost
Podgorica
Lovćen
Cetinje
0 : 1
Rudar
Pljevlja
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
Mladost
Podgorica
Zeta
Golubovci
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Radnički
Berane
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
Spartak
Subotica
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Mašinac
Niš
4 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 4
Sloga Radnički
Zemun
Radnički 2013
Rudovci
3 : 0
Jerina
Smederevo
Levač
Rekovac
1 : 8
Knjaževac 2015
Knjaževac
SFK 2000
Sarajevo
11 : 1
Modriča
Modriča
Banjaluka
Banjaluka
5 : 0
Gradina
Srebrenik
Radnik Bumerang
Bijeljina
2 : 0
Mostar
Mostar
Mladost
Nević Polje
1 : 3
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Borac
Čačak
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
Mačva
Šabac
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Borac
Banja Luka
0 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Radnik
Bijeljina
1 : 4
Čelik
Zenica
Vitez
Vitez
0 : 3
Zrinjski
Mostar
Željezničar
Sarajevo
1 : 2
Sarajevo
Sarajevo
Velež
Mostar
3 : 1
Travnik
Travnik
Mladost
Donji Kakanj
5 : 1
Drina
Zvornik
Sloboda
Tuzla
5 : 0
Olimpic
Sarajevo
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Inđija
Inđija
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Budućnost
Konarevo
2 : 2
Sloga (P)
Požega
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 0
FAP
Priboj
Siti Sport Klub
Beograd
4 : 1
Jedinstvo
Surcin
Omladinac
Opovo
4 : 3
Dolina
Padina
Unirea
Uzdin
0 : 5
Glogonj
Glogonj
Borac (S)
Sakule
5 : 1
Slavija
Kovačica
Stari Tamiš
Stari Tamiš
9 : 0
C.zvezda
Pavliš
Strela
Ivanovo
0 : 1
Borac (S)
Starčevo
Partizan (G)
Gaj
2 : 0
Partizan (U)
Uljma
Zvezdara
Beograd
0 : 7
IMT
Beograd
Vrcin
Vrcin
3 : 0
BSK 1925
Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 0
Srem
Jakovo
Zmaj 1953
Beograd
2 : 3
Dunavac Grocka
Grocka
Banja
Beograd
2 : 4
011
Beograd
Seceranac Ada
Beograd
2 : 2
Torlak
Beograd
Pobeda
Golobok
3 : 0
Budućnost
Ratari
Budućnost
Ratari
3 : 0
Bačinac
Bačinac
Omladinac
Rakinac
1 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga
Miloševac
3 : 0
Bresje Superior
Bresje
Bokelj
Kotor
4 : 3
Ibar
Rožaje
Mornar
Bar
2 : 1
Kom
Podgorica
Lovćen
Cetinje
3 : 1
Berane
Berane
Zemun MO
Zemun
2 : 0
Sinđelić MO
Beograd
Voždovac MO
Beograd
2 : 2
OFK Beograd MO
Beograd
Lokomotiva MO
Beograd
1 : 2
Internacional MO
Beograd
Bežanija MO
Beograd
1 : 2
Brodarac MO
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Real Niš
Niš
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Spartak
Subotica
2 : 0
Indeks
Novi sad
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Petar Puača
Novi Sad
1 : 0
Inđija
Inđija
Železničar (P)
Pančevo
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Studentski Grad
Novi Beograd
IM Rakovica
Beograd
1 : 4
BASK
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 1
011
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 3
Voždovac
Beograd
Tutin
Tutin
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Bane
Raška
1 : 3
Junior
Kraljevo
Bežanija
Beograd
1 : 0
Balkan
Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 3
Milenium
Beograd
GSP Polet
Beograd
5 : 2
PKB Kovilovo
Beograd
Senjak
Valjevo
2 : 0
Savacium
Šabac
Šampion
Valjevo
1 : 1
Mačva
Šabac
Subotica
Subotica
3 : 2
AFK
Ada
Pinosava
Pinosava
2 : 1
Avala
Beograd
Sremcica
Sremcica
2 : 2
Vinca
Vinca
Beograd 1929
Beograd
3 : 1
Borac
Ostruznica
Apolon 2010
Beograd
6 : 0
Jedinstvo
Surcin
Hajduk
Beograd
1 : 2
Zuce
Beograd
Zadrugar
Orasac
4 : 2
Posavina
Stubline
Budućnost
Zvecka
2 : 0
Crvena zastava
Obrenovac
Čelik
Zenica
1 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 1
Zrinjski
Mostar
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
Borac
Banja Luka
5 : 1
Travnik
Travnik
Radnik
Bijeljina
2 : 0
Drina
Zvornik
Vitez
Vitez
0 : 1
Olimpic
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Sloboda
Tuzla
Velež
Mostar
0 : 0
Mladost
Donji Kakanj
Stakorina
Čajniče
2 : 0
Mladost (R)
Rogatica
Velež
Nevesinje
1 : 1
Romanija
Pale
Bokelj
Kotor
1 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Mornar
Bar
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
Spartak
Subotica
4 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Radnički
Sombor
2 : 2
Železničar
Pančevo
Donji Srem
Pećinci
0 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Indeks
Novi sad
4 : 2
Inđija
Inđija
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
011
Beograd
0 : 0
Čukarički
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 3
PKB Kovilovo
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Bežanija
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 0
Sindjelić
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 1
Studentski Grad
Beograd
Pobeda
Golobok
3 : 0
Budućnost
Ratari
Šumadija
Azanja
6 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
Omladinac
Rakinac
0 : 9
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga
Miloševac
8 : 4
Bresje Superior
Velika Plana
Napredak
Markovac
2 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Radnički
Valjevo
0 : 0
Mačva
Šabac
Vranić
Vranić
3 : 0
Borac P.
Progar
13.maj
Zemun
9 : 0
Budućnost D.
Dobanovci
Spartak
Debeljača
6 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
BAK
Bela Crkva
3 : 1
Borac
Starčevo
Sloga (P)
Plandište
9 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Borac (P)
Pločica
1 : 3
Proleter (M)
Mramorak
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 2
Karlsdorf
Ban.Karlovac
Vojvodina (S)
Seleuš
7 : 5
Omladinac (D)
Deliblato
Sremčica
Sremcica
3 : 0
Balkan
Beograd
Pionir
Beograd
0 : 1
Torlak
Beograd
PKB PS
Padinska Skela
13 : 1
Zvezdara
Beograd
Prva Iskra
Baric
4 : 3
Skela
Skela
Stakorina
Čajniče
1 : 3
Mladost (R)
Rogatica
Velež
Nevesinje
09.04.2016
Romanija
Pale
Han Pijesak
Han Pijesak
7 : 0
Rudo
Rudo
Glasinac
Sokolac
0 : 3
Mladost (G)
Gacko
Institut MK
Zemun
1 : 2
Zemun B
Zemun
Šumadinac
Bečmen
1 : 3
Studentski Grad MK
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
09.04.2016
Trijumf
Kragujevac
Sloga 036
Kraljevo
09.04.2016
Jerina
Smederevo
Užice
Užice
09.04.2016
Mačvanka
Dublje
Šabac
Šabac
0 : 1
Mačva
Šabac
Morava
Žitkovac
0 : 7
Radnički 2012
Niš
Mašinac
Niš
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Kolubara
Lazarevac
3 : 2
Radnički Obrenovac
Obrenovac
Partizan
Beograd
14 : 0
Brodarac
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 1
Čukarički
Beograd
Zemun
Zemun
4 : 0
BSK Borča
Borča
Sindjelić 2012
Beograd
1 : 4
IMT
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 3
Bežanija
Beograd
BASK
Beograd
2 : 2
Dorćol
Beograd
Ada
Beograd
0 : 5
DIF
Beograd
Sindjelić
Beograd
2 : 3
OLE
Borča
Sremčica
Sremcica
2 : 0
Napredak
Medosevac
Baćevac
Bacevac
4 : 1
Milenium
Beograd
Lokomotiva (B)
Beograd
10 : 0
Dunav (VS)
Veliko Selo
Subotica '03
Subotica
8 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka 1901
Subotica
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Spartak '03
Subotica
0 : 4
Arena SU
Subotica
Bambi
Požarevac
1 : 0
Stari Grad
Golubac
Radnicki Obrenovac
Obrenovac
4 : 0
Zvezda
Konatice
Buducnost
Zvecka
6 : 0
Duboko
Mala Mostanica
Belo Polje
Belo Polje
0 : 3
Zabrezje
Zabrezje
Sloga
Ratari
0 : 4
Omladinac
Veliko Polje
Ljubinic
Ljubinic
0 : 8
Zadrugar
Orasac
Skela
Skela
4 : 2
Pobeda
Piroman
Posavina
Stubline
2 : 1
Polet
Grabovac
Obrenovac 1905
Obrenovac
3 : 0
Feniks
Zabrezje
Duboko
Mala Mostanica
2 : 4
Radnički
Obrenovac
Sloga
Ratari
1 : 0
Posavina
Stubline
Bambi
Požarevac
7 : 1
Stari Grad
Golubac
Ada
Beograd
3 : 4
Forza
Beograd

Košarka

Vojvodina
Novi Sad
92 : 68
Pirot
Pirot
Dynamic BG
Beograd
99 : 69
Sloboda
Užice
Zdravlje Leskovac
Leskovac
76 : 90
Napredak
Aleksinac
Zlatibor
Čajetina
96 : 83
Beko
Beograd
Niš
Niš
62 : 79
Srem
Sremska Mitrovica
Dunav
Stari Banovci
83 : 69
Mladost
Smederevska Palanka
Plana
Velika Plana
86 : 80
Proleter
Zrenjanin
Leotar Swisslion
Trebinje
65 : 52
Široki
Široki Brijeg
Spars
Sarajevo
63 : 101
Igokea
Aleksandrovac
Kakanj
Kakanj
90 : 67
Mladost
Mrkonjić Grad
Zrinjski
Mostar
83 : 79
Radnik BN Basket
Bijeljina
Sloboda
Tuzla
83 : 52
Student
Mostar
Građanski
Bijeljina
72 : 67
Bošnjak
Hadžići
Teslić
Teslić
62 : 108
Student
Banja Luka
Bratunac
Bratunac
85 : 79
Rogatica
Rogatica
Borac
Banja Luka
75 : 83
Kozara
Gradiška
HEO
Bileća
99 : 57
Drina Birač
Zvornik
Prijedor
Prijedor
94 : 54
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
Sokobanja
Sokobanja
84 : 77
Morava
Vladičin Han
Knjaževac
Knjaževac
94 : 76
Kuršumlija
Kuršumlija
OKK Junior
Niš
71 : 89
Jastrebac
Aleksinac
Prokuplje
Prokuplje
77 : 83
Rtanj
Boljevac
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
75 : 62
Radan
Lebane
Crnokosa
Kosjerić
80 : 99
Zekas 75
Rača
Šabac
Šabac
81 : 65
Polet
Ratina
Žarkovo
Beograd
58 : 87
Zvezdara
Beograd
Stara Pazova
Stara Pazova
90 : 75
Crvenka
Crvenka
Akademik
Srbobran
79 : 73
Železničar
Inđija
Hajduk
Kula
70 : 68
Kris Kros
Pančevo
Radivoj Korać
Beograd
84 : 59
Crvena zvezda
Beograd
Gimnazijalac
Pirot
59 : 76
Šabac
Šabac
Železničar
Lajkovac
84 : 82
LA Basket
Lazarevac
Mladost
Ub
09.04.2016
00:00
Lazarevac
Lazarevac
M-015
Šabac
09.04.2016
00:00
MIX
Šabac
Šabac
Šabac
09.04.2016
00:00
Student
Valjevo
Železničar
Lajkovac
40 : 54
Mladost 014
Ub
Osečina
Osečina
09.04.2016
00:00
MIX
Šabac

Odbojka

Crvena Zvezda
Beograd
1 : 3
Partizan
Beograd
Železničar
Beograd
3 : 2
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Mladi radnik
Požarevac
2 : 3
Borac
Starčevo
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Spartak
Subotica
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 0
VA 014
Valjevo
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
Desetka
Niš
0 : 3
Pirot
Pirot
Mladost
Vranje
1 : 3
Dubočica
Leskovac
Napredak 037
Kruševac
0 : 3
Gračac
Gračac
Antena
Kruševac
3 : 2
FAP Livnica
Prijepolje
Užice
Užice
3 : 1
Putevi
Ivanjica
Drina
Bajina Bašta
0 : 3
Partizan
Lipljan
Partizan 2012
Vraneši
3 : 2
Lotus
Čačak
Proleter
Zrenjanin
2 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
Bečej
Bečej
1 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Mladost-Expans
Nova Pazova
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Kulpin
Kulpin
2 : 3
Vojvodina 2
NOvi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 0
Futog
Futog
BMR Petlovača 1947
Petlovača
0 : 3
Karađorđe
Topola
Rudar
Kostolac
2 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Loznica
Loznica
Lucky Star
Beograd
3 : 1
Zaslon
Šabac
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
1 : 3
Srem Eaton Tempo
Sremska Mitrovica
Milenijum
Niš
3 : 2
Smederevo
Smederevo
Valjevo
Valjevo
2 : 3
AS
Beograd
Mladost
Inđija
0 : 3
Jedinstvo 2
Stara Pazova
NIS Spartak 2
Subotica
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Žabalj Volej
Žabalj
3 : 0
Ruma
Ruma
Vrbas
Vrbas
3 : 2
Odbojka 013
Pančevo
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Vršac
Vršac
Crnokosa
Kosjerić
0 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Tutin Dalas
Tutin
3 : 0
Putevi Trendteks
Prijepolje
Trstenik
Trstenik
3 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Borac
Čačak
3 : 1
Tara
Bajina Bašta
Ekonomac
Kraljevo
2 : 3
Zlatibor
Čajetina
Mali Zvornik
Mali Zvornik
0 : 3
Sterija
Beograd
Spartak
Ljig
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Srbijanka 014
Valjevo
Roda
Beograd
3 : 2
Ub
Ub
Mladi Radnik
Požarevac
0 : 3
Zaslon
Šabac
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Desetka
Niš
3 : 0
Majdanpek FBC
Majdanpek
Vranje
Vranje
3 : 1
Leskovac 98
Leskovac
Panonija
Panonija
09.04.2016
NIS Spartak 3
Subotica
KI 0230
Kikinda
09.04.2016
Vollejstar
Subotica

Rukomet

Dubočica 54
Leskovac
27 : 30
Mokra Gora
Zubin Potok
Crvena zvezda
Mokrin
33 : 31
Jedinstvo
Novi Bečej
Apatin
Apatin
25 : 23
ŽSK
Žabalj
Hercegovina
Sečanj
25 : 25
Lavovi BP
Bačka Palanka
Metalac
Futog
26 : 30
Inđija
Inđija
Jagodina
Jagodina
22 : 40
Hajduk Veljko
Negotin
ORK Bor
Bor
40 : 25
Rembas
Resavica
Planinka PV
Kuršumlija
33 : 24
Aleksinac
Aleksinac
BSK Heba
Bujanovac
35 : 23
Mladost 1949
Zaječar
Omladinac
Gornji Milanovac
23 : 29
Prva Petoletka
Trstenik
Lokomotiva
Lapovo
36 : 24
Metalac
Kraljevo
Mladost
Čačak
33 : 26
Napredak
Kruševac
Arilje
Arilje
20 : 28
Priboj
Priboj
Mladost TSK
Bački Jarak
21 : 22
Radnički 1958
Šid
Crvenka 2
Crvenka
39 : 32
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Mladost
Vršac
37 : 20
Kljajićevo
Kljajićevo
Beočin
Beočin
31 : 30
Srem SM
Sremska Mitrovica
Nova Pazova
Nova Pazova
43 : 29
Sivac
Sivac
Slavija
Novi Sad
19 : 27
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Hajduk
Čurug
30 : 36
Potisje Pleteks
Ada
Zemun 1957
Beograd
38 : 26
Gučevo
Banja Koviljača
Radan
Lebane
32 : 15
Progres
Svrljig
Pirot
Pirot
41 : 30
Topličanin 2
Prokuplje
Šamot 2
Aranđelovac
32 : 26
Štrpce
Štrpce
Omladinac (I)
Ilandža
24 : 28
Budućnost
Alibunar
Jabuka 2
Jabuka
29 : 15
Gaj
Gaj
Glogonj
Glogonj
10 : 36
Crepaja
Crepaja
Omladinac (D)
Deliblato
29 : 21
Unirea
Uzdin
Radnički
Kovin
16 : 33
Dolovo
Dolovo
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
29 : 25
Požarevac 2
Požarevac
Smederevo 2
Smederevo
20 : 21
Udarnik
Lozovik
Laki
Crvenka
21 : 23
Temerin
Temerin
Halas Jožef
Ada
28 : 18
Spartak
Debeljača
Ravangrad
Sombor
17 : 21
Vrbas
Vrbas
Zrinjski
Mostar
23 : 32
Mira
Prijedor
Rogatica
Rogatica
13 : 22
Goražde
Goražde
Bihać
Bihać
29 : 26
Lokomotiva
Mostar
Krivaja
Zavidovići
26 : 25
Ilidža
Ilidža
Grude
Grude
30 : 21
Jedinstvo
Tuzla
Izviđač
Ljubuški
29 : 28
Katarina
Mostar

Vaterpolo

Taš
Beograd
16 : 7
Bečej
Bečej
Novi Beograd 011
Novi Beograd
4 : 14
Crvena zvezda
Beograd
Vračar
Beograd
6 : 6
Senta Yordo
Senta

Futsal

Leteći Holandjanin
Vrbas
5 : 2
Forum
Vršac
Viking
Ruma
1 : 2
Tvrdjava
Novi Sad
Telep
Novi Sad
0 : 3
Apa Futsal
Apatin
Prokuplje
Prokuplje
3 : 3
As
Bujanovac
Pirot
Pirot
6 : 1
Dolap
Prokuplje
Handy United
Beograd
5 : 0
Samo pravo
Beograd
Ekonomist
Beograd
1 : 3
TMF
Beograd
Euromotus
Beograd
21 : 1
Kolubara
Lazarevac
Grocanski
Beograd
1 : 5
Intelektualac
Beograd
SAS
Zrenjanin
8 : 3
Sombor
Sombor
TFK
Temerin
9 : 2
Kruna
Novi Sad
Zrinjski
Mostar
6 : 2
Leotar
Trebinje
Centar
Sarajevo
3 : 4
Brotnjo Premier SK
Čitluk
Mostar SG
Mostar
6 : 4
Seljak
Livno
Jošavka
Čelinac
4 : 9
Sofić Konjic
Buturović Polje
Čelinac
Čelinac
2 : 2
Bosna Kompred
Tuzla
Tango
Istočno Sarajevo
5 : 6
Kaskada
Gračanica

Američki fudbal

Panthers
Pančevo
0 : 28
Wild Boars
Kragujevac
Black Hornets
Jagodina
28 : 0
Pirates
Zemun