XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 406 utakmica za dan
Subota, 21 Maj 2016

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Radnički
Niš
Partizan
Beograd
3 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Čukarički
Beograd
2 : 1
Radnik
Surdulica
Borac
Čačak
0 : 0
Voždovac
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
0 : 1
Mladost
Lučani
OFK Beograd
Beograd
6 : 2
Jagodina
Jagodina
Metalac
Gornji Milanovac
4 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Spartak
Subotica
1 : 2
Rad
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Inđija
Inđija
2 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Donji Srem
Pećinci
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Loznica
Loznica
1 : 1
Zemun
Zemun
Sloboda
Užice
1 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Napredak
Kruševac
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Proleter
Novi Sad
1 : 1
BSK Borča
Borča
Dinamo
Vranje
1 : 0
Bežanija
Beograd
Borac
Šamac
0 : 2
Mladost (VO)
Velika Obarska
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 0
Tekstilac
Derventa
Kozara
Gradiška
1 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Vlasenica
Vlasenica
0 : 3
Sloboda (NG)
Novi Grad
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
3 : 1
Leotar
Trebinje
Drina HE
Višegrad
0 : 2
Sutjeska
Foča
Borac (Š)
Šibovska
3 : 0
Tamaris
Mrčevci
Crni vrh
Jaružani
0 : 5
Vrbas
Prijebljezi
Timočanin
Knjaževac
0 : 3
Radnički (P)
Pirot
Timok
Zaječar
0 : 3
Tabane 1970
Jagodina
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 2
Car Konstantin
Niš
Ozren
Sokobanja
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 0
Sinđelić
Niš
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Cement
Beočin
1 : 1
Vršac
Vršac
Sloga
Temerin
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Odžaci
Odžaci
2 : 0
Železničar
Pančevo
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Radnički (Š)
Šid
IMR
Rakovica
2 : 0
Sopot
Sopot
BASK
Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
IMT
Beograd
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
FAP
Priboj
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 0
Jedinstvo
Ub
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 6
Mačva
Šabac
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo (P)
Paraćin
4 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Đerdap
Kladovo
0 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Rtanj
Boljevac
1 : 0
Bukovik
Razanj
Svrljig
Svrljig
4 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Balkanski
Dimitrovgrad
4 : 2
Lužnica
Babušnica
Sloga (L)
Leskovac
0 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
Morava
Vladičin Han
5 : 3
Budućnost (O)
Orašje
Sloga
Plandište
5 : 0
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 2
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 3
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
3 : 0
Polet
Izbište
Vršac United
Vršac
3 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Radnički (K)
Kovin
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
OFK Vrbas
Vrbas
6 : 2
Polet (S)
Sivac
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
ŽAK
Sombor
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
Veternik
Veternik
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Slavija
Novi Sad
3 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Sloga
Erdevik
13 : 0
ŽSK
Žabalj
Sremac
Vojka
0 : 3
Crvena Zvezda
Novi Sad
Lokomotiva
Beograd
8 : 0
Borac
Ostružnica
Balkan
Mirijevo
0 : 4
Grafičar
Beograd
Radnički 1926
Požarevac
4 : 2
Homoljac
Žagubica
VGSK
Veliko Gradište
2 : 4
Šapine
Šapine
Gruža
Gruža
3 : 0
Borac
Žabari
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Ribnica
Mionica
2 : 0
Rađevac
Krupanj
Jošanica
Novi Pazar
3 : 2
Arsenal
Kragujevac
Partizan
Glogovac
2 : 0
OFK Batinac
Batinac
Mladost (J)
Jovac
5 : 4
Budućnost
Miliva
Morava 1918
Ćuprija
4 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Kaćuša
Kuršumlija
5 : 4
Trbunje
Trbunje
Topličanin
Prokuplje
8 : 0
NS Tatko
Stara Božurna
Palilula
Aleksinac
6 : 0
Doljevac
Doljevac
Rasovača
Rasovača
1 : 3
Malošište
Malošište
Polet
Vitoševac
2 : 3
Morava
Žitkovac
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 0
Blizna
Blizna
Vratarnica
Vratarnica
2 : 1
Midžor
Kalna
Rgotina
Rgotina
7 : 0
Polet
Jablanica
BSK
Bogovina
6 : 1
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
Spartak
Pirot
4 : 1
Jedinstvo
Bela Palanka
Tanasko Rajić
Pirot
6 : 4
Napredak
Izvor
Borac
Barje Čiflik
4 : 2
Mladost
Poljska Ržana
Rudar
Jelašnica
2 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Partizan (U)
Uljma
0 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
BAK
Bela Crkva
2 : 1
Vojvodina
Crepaja
Naftagas
Elemir
2 : 4
Kikinda 1909
Kikinda
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 0
Napredak
Čestereg
Begej
Žitište
0 : 2
Bilećanin
Sečanj
Krajina
Krajišnik
4 : 2
Roham
Nova Crnja
Stanišić
Stanišić
0 : 1
OFK Šikara
Sombor
Mladost
Kruščić
2 : 1
Lipar
Lipar
Graničar (G)
Gakovo
1 : 3
Polet
Karavukovo
Njegoš
Lovćenac
1 : 3
Proleter
Njegoševo
Potisje
Kanjiža
7 : 0
Jadran
Feketić
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 1
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Proleter
Ravno Selo
3 : 3
Vojvodina
Tovariševo
Omladinac
Stepanovićevo
4 : 1
OFK Sirig
Sirig
OFK Futog
Futog
5 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Index
Novi Sad
2 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Železničar
Novi Sad
1 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 2
Vinogradar
Ledinci
Mladost
Novi Sad
1 : 4
Sofeks
Futog
Proleter
Banoštor
0 : 1
TSK
Temerin
Napredak
Medoševac
3 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Milutinac
Zemun
5 : 1
Banja
Višnjička banja
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Pionir
Besni Fok
0 : 8
Dunav
Veliko Selo
Avala 1939
Beli Potok
1 : 1
Dunavac
Grocka
Vinča
Vinča
2 : 1
Kosmaj
Ralja
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 1
Železničar
Kusadak
Lepenica
Badnjevac
3 : 0
Šumadinac
Brzan
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Polet
Rasna
Čajetina
Gostilje
1 : 2
Sevojno
Sevojno
Jadar
Stupnica
0 : 3
Drina
Ljubovija
Mačva 2005
Bogatić
3 : 2
Borac (L)
Lešnica
Radnički Šabački
Šabac
3 : 1
Sinđelić
Lipnica
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 0
Kolubara
Jabučje
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 0
Mladost
Dračić
Banjani
Banjani
1 : 0
Sovljak
Sovljak
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
4 : 3
Joševa
Joševa
Jedinstvo
Petrovac
2 : 2
Pobeda
Beloševac
Jadran
Kragujevac
1 : 0
Sloboda
Grbice
Srbija
Ilićevo
2 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Gruža
Vitanovac
2 : 3
Radnik
Ušće
Polet
Ratina
2 : 1
Rudar
Baljevac
Radnički
Velika Hoča
0 : 4
Gracko
Staro Gracko
Istok 63
Plana
4 : 2
Omladinac
Šaludovac
Radnički
Tekija
3 : 2
Moravac
Gornje Vidovo
Šumadinac
Dragovo
4 : 0
Osaonica
Bagrdan
Juhor
Glavinci
4 : 3
Sloga
Voljavče
Varvarin
Varvarin
1 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
Borac
Bivolje
2 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Dvorane
Dvorane
0 : 7
Sloga
Majdevo
Sloga (K)
Korman
4 : 1
Napredak 2012
Krušje
Gredetin
Gredetin
4 : 4
Planinac 2015
Podgorac
Feniks 2012
Beli Breg
4 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Klisura
Klisura
1 : 3
Moravac (Č)
Čečina
Nacional
Lukovo
1 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Deli Jovan
Salaš
1 : 3
Timok 1928
Trnavac
Šljivar
Šljivar
2 : 0
Lovac
Mali Izvor
Rongo Siti
Pirot
0 : 5
Dragoš
Pirot
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 3
Sloboda
Rasnica
Mladost
Mali Suvodol
3 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 1
Navalin
Navalin
Delija
Mokrin
7 : 2
Budućnost
Banatski Dvor
KFK Kula
Kula
4 : 2
Telečka
Telečka
Dušan Silni
Subotica
1 : 3
Hajduk
Bačko Dušanovo
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 0
Borac (K)
Klenak
Centar
Novi Sad
1 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Sparta
Beograd
3 : 4
Rekreativo 011
Beograd
Heroj Polet
Jajinci
2 : 1
Crvenka
Borča
Dedinje
Beograd
4 : 3
Mladost
Jabučki rit
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 1
BUSK
Beograd
Žitkovica
Žitkovica
6 : 2
Polet (B)
Bikinje
Rade Milošević
Dubočka
2 : 1
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Napredak
Toponica
2 : 5
Dragoš
Oreškovica
Meteor
Lapovo
3 : 1
BSK
Borač
Jasenica
Božurnja
5 : 0
Žabare
Žabare
Šamot
Aranđelovac
1 : 3
Partizan
Darosava
Radnički
Koceljeva
4 : 2
Mrovska
Mrovska
OFK Jelen
Jelenča
1 : 3
Cerić
Miokus
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
1 : 3
Stolice
Krupanj
Majur
Majur
6 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
Sparta Grabovica
Grabovica
1 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Ozremica
Beršići
7 : 0
Velereč 94
Velereč
Badljevica
Badljevica
4 : 2
Kolarac
Kolari
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Brezova
Brezova
AZ Borac 2014
Azbresnica
6 : 6
Morava
Čokot
Banaćanin
Aleksandrovo
1 : 4
Jugovići
Jug Bogdanovac
Šumadija
Mali Crljeni
2 : 4
Vreoci
Vreoci
Rudar 2012
Babe
3 : 0
Mladost (MI)
Mala Ivanča
OFK Slatina
Slatina
3 : 1
Mladost (G)
Guberevac
Radnik
Davidovac
6 : 0
Razvitak
Mirilovac
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
1 : 2
ISK Izvor
Izvor
Mladi radnik
Grabovica
1 : 5
Resava
Bukovac
Planinac
Panjevac
0 : 4
Beljanica
Strmosten
Zelenika
Vitance
1 : 1
Resavac
Veliki Popović
Bresje
Bresje
1 : 2
Belica
Belica
Sloboda 1948
Mijajlovac
0 : 3
Topoljak
Grabovac
Jugovići
Bogdanje
4 : 1
Mladost
Mala Drenova
Borjak 2013
Okruglica
4 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 2
Atletiko
Donja Jajina
Todorovce
Todorovce
7 : 0
Nomanica
Nomanica
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 1
Milanovo
Milanovo
Jedinstvo
Donja Lokošnica
3 : 0
Grdanica 024
Grdanica
Solunac
Banatski Sokolac
2 : 1
Sloga
Margita
Naša Krajina
Kupinik
1 : 1
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Mladost (R)
Ranovac
2 : 0
Manastirica
Manastirica
Melnica
Melnica
7 : 2
Vukan
Ždrelo
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 0
Mladost (L)
Leskovac
Udarnik 2015
Ćovdin
5 : 3
Brana Paunović
Rašanac
Mladi Radnik
Dragušica
2 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Mladost
Pretoke
0 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
Mladost (J)
Jelenac
2 : 1
Kralj Petar I
Topola
Luk
Voćnjak
3 : 2
Jelav
Jelav
DB Junajted
Donje Brezovice
0 : 2
Tolisavac - VT
Tolisavac
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
3 : 0
Šumice
Glusci
Sloboda
Salaš Crnobarski
6 : 2
Omladinac
Bogatic
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
3 : 2
Sloga
Bogosavac
Culjković
Culjković
5 : 0
Metaloplastika
Šabac
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
1 : 3
Napredak
Ševarice
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 0
Musina reka
Musina reka
Bane 1931
Raška
2 : 0
Progorelica
Progorelica
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
7 : 1
Borac
Vukovac
OFK Selište
Selište
3 : 1
Zvezda
Izvarica
Mladost
Krupaja
0 : 3
Best
Sige
Vitanovac 08
Vitanovac
2 : 1
Modrica
Modrica
Padež
Padež
1 : 5
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Gaglovo
Gaglovo
4 : 1
Srnje
Srnje
Duškovci
Duškovci
2 : 9
Ježevica
Ježevica
Veteran
Popović
5 : 1
Mladost
Bošnjane
OFK Varna
Varna
3 : 0
Maovi MH
Maovi
Pocerina
Jevremovac
2 : 3
Šipurske livade
Šabac
Sloga
Ratari
3 : 3
Skela
Skela
Barič-Munja
Baric
1 : 5
Proleter
Jasenak
Zadrugar
Orašac
4 : 0
Roma-Iverić
Dren
Baljevac
Baljevac
7 : 7
Draževac-Tornado
Drazevac
Proleter
Vrbovno
0 : 2
20. Oktobar
Trbušnica
Šumadinac
Kruševica
1 : 4
Petka
Petka
Mladi Radnik
Junkovac
0 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Mladi Borac
Županjac
3 : 0
Strmovo
Strmovo
Oniks
Lozovik
0 : 3
Mladost
Bukovče
OFK Dragoševac
Dragoševac
2 : 4
Dobra Voda
Dobra Voda
Mornar
Bar
3 : 1
Grbalj
Radanovići
Lovćen
Cetinje
2 : 1
Dečić
Tuzi
Iskra
Danilovgrad
1 : 1
Sutjeska
Nikšić
Zeta
Golubovci
2 : 3
Bokelj
Kotor
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 1
Budućnost
Podgorica
Mladost
Podgorica
2 : 2
Rudar
Pljevlja
Mašinac
Niš
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
21.05.2016
Mačva
Šabac
Požarevac
Požarevac
21.05.2016
Sloga Radnički
Zemun
Sloga 036
Kraljevo
3 : 0
Radnički 2013
Rudovci
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Donji Srem
Pećinci
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Mladost
Lučani
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
9 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Budućnost
Konarevo
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
BASK
Beograd
1 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Žarkovo
Beograd
2 : 3
Kolubara
Lazarevac
BSK Borča
Borča
3 : 1
Internacional
Beograd
Policajac
Beograd
3 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 0
Brodarac 2
Beograd
Zemun
Zemun
8 : 0
Jedinstvo
Surcin
Borac (S)
Sakule
7 : 1
Dolina
Padina
Unirea
Uzdin
6 : 5
Slavija
Kovačica
Omladinac
Opovo
2 : 2
Glogonj
Glogonj
C.zvezda
Pavliš
4 : 11
Budućnost (A)
Alibunar
Borac (P)
Pločica
9 : 1
Partizan (G)
Gaj
Stari Tamiš
Stari Tamiš
6 : 1
Strela
Ivanovo
Srem
Jakovo
3 : 2
Prva Iskra
Baric
Trudbenik
Trudbenik
4 : 3
Zvezdara
Beograd
Vrcin
Vrcin
3 : 5
GSP Polet
Beograd
Sopot
Sopot
3 : 9
Grafičar
Beograd
Buducnost
Dobanovci
0 : 1
Zmaj 1953
Beograd
Bačinac
Bačinac
0 : 4
Sloga
Miloševac
Berane
Berane
1 : 4
Bratstvo
Cijevna
Lokomotiva MO
Beograd
3 : 4
BSK Borča MO
Borča
Zemun MO
Zemun
1 : 1
Brodarac MO
Beograd
Voždovac MO
Beograd
1 : 0
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
Bežanija MO
Beograd
3 : 2
IMT MO
Beograd
Internacional MO
Beograd
5 : 3
BASK MO
Beograd
OFK Beograd MO
Beograd
5 : 1
Rad MO
Beograd
Sinđelić MO
Beograd
2 : 3
011 MO
Beograd
OFK Hajduk
Novi Sad
2 : 1
Real Niš
Niš
Spartak
Subotica
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
6 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Železničar (P)
Pančevo
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Studentski Grad
Novi Beograd
3 : 1
011
Beograd
Borča
Borča
1 : 1
Voždovac
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Kolubara
Lazarevac
2 : 4
Internacional
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Balkan
Beograd
Milenium
Beograd
0 : 3
IMT
Beograd
Budućnost
Dobanovci
3 : 2
PKB Kovilovo
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
5 : 2
PKB
Padinska Skela
Žarkovo
Beograd
0 : 2
Brodarac 1947
Beograd
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Senjak
Valjevo
4 : 2
Savacijum
Šabac
Drina
Ljubovija
1 : 2
Železničar
Lajkovac
AFK
Ada
1 : 4
Subotica
Subotica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
5 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Tornjoš
Tornjoš
3 : 1
Senta
Senta
Sremcica
Sremcica
3 : 0
Banja
Beograd
Jedinstvo
Surcin
0 : 9
Dorćol
Beograd
Zadrugar
Orasac
3 : 0
Crvena zastava
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Posavina
Stubline
Donjošorac
Šabac
2 : 5
POFK Savacium
Šabac
Borac
Banja Luka
2 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Radnik
Bijeljina
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Vitez
Vitez
0 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Čelik
Zenica
Velež
Mostar
0 : 1
Zrinjski
Mostar
Mladost
Donji Kakanj
0 : 5
Sarajevo
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
8 : 0
Travnik
Travnik
Olimpic
Sarajevo
3 : 1
Drina
Zvornik
Hercegovac
Bileća
21.05.2016
Romanija
Pale
Velež
Nevesinje
21.05.2016
Mladost (G)
Gacko
Rudo
Rudo
21.05.2016
Stakorina
Čajniče
Glasinac
Sokolac
21.05.2016
Famos
Vojkovići
Jezero
Plav
5 : 1
Graficar
Podgorica
Radnicki
Berane
1 : 1
Grbalj
Kotor
Spartak
Subotica
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički
Sombor
4 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
1 : 4
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Indeks
Novi sad
5 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bane
Raška
4 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
BSK
Borca
0 : 2
Voždovac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Studentski Grad
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Pobeda
Golobok
0 : 3
AF Djokić
Velika Plana
OFK Šabac
Šabac
5 : 1
Jedinstvo
Ub
Loznica
Loznica
0 : 0
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Savacijum
Šabac
4 : 0
OFK Osečina
Osečina
Železničar
Lajkovac
1 : 3
Mačva
Šabac
BASK
Beograd
7 : 0
IMT
Beograd
Vranić
Vranić
2 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Budućnost D.
Dobanovci
0 : 1
Borac O.
Ostruznica
Borac P.
Progar
0 : 13
Srem J.
Jakovo
Palilulac
Beograd
2 : 1
Trudbenik
Beograd
Beograd 1929
Beograd
3 : 1
Torlak
Beograd
Radnički
Obrenovac
1 : 5
Omladinac
Veliko Polje
Jedinstvo 1945
Vladimirci
5 : 2
Provo
Provo
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 5
Rađevac
Krupanj
Velež
Nevesinje
21.05.2016
Mladost (G)
Gacko
Rudo
Rudo
21.05.2016
Stakorina
Čajniče
Hercegovac
Bileća
21.05.2016
Romanija
Pale
Han Pijesak
Han Pijesak
21.05.2016
Mladost (R)
Rogatica
Institut MK
Zemun
21.05.2016
10:00
BSK 1925 MK
Batajnica
Zemun B
Zemun
4 : 1
Radnički MK
Novi Beograd
Zmaj 1953
Beograd
3 : 1
Tempo
Beograd
Studentski Grad MK
Beograd
3 : 1
Milutinac MK
Zemun
Trijumf
Kragujevac
21.05.2016
Jerina
Smederevo
Požega
Požega
21.05.2016
Sloga 036
Kraljevo
Mačva
Šabac
21.05.2016
AS-07
Kalenić
Mačvanka
Dublje
21.05.2016
Šabac
Šabac
Krstarica
Prokuplje
4 : 0
Levač
Rekovac
Majdanpek
Majdanpek
0 : 1
Jagodina
Jagodina
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Beograd
0 : 6
Rad
Banjica
Radnički Obrenovac
Obrenovac
0 : 6
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
7 : 0
Zemun
Zemun
Fer Plej 06
Beograd
0 : 5
BSK 1925
Beograd
Srem Jakovo
Jakovo
0 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
Dorćol
Beograd
0 : 2
Ada
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
0 : 4
OLE
Borča
Baćevac
Bacevac
10 : 2
Sećeranac Ada
Beograd
Lokomotiva (B)
Beograd
4 : 3
Atakante
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
0 : 1
Petlić
Beograd
Senta
Senta
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
Spartak '04
Subotica
2 : 1
Arena SU
Subotica
Sloga
Ratari
2 : 2
Feniks
Zabrezje
Obrenovac 1905
Obrenovac
11 : 0
Radnički
Obrenovac
Duboko
Mala Mostanica
0 : 1
Posavina
Stubline

Košarka

Borac
Čačak
91 : 78
Konstantin
Niš
Partizan NIS
Beograd
94 : 89
Mega Leks
Beograd

Rukomet

Sloga
Požega
27 : 26
Partizan
Beograd
Metaloplastika
Šabac
30 : 25
Crvena zvezda
Beograd
Radnički
Kragujevac
32 : 23
Železničar 1949
Niš
Rudar
Kostolac
30 : 25
Jugović
Kać
Morava
Velika Plana
28 : 25
Požarevac
Požarevac
Vrbas
Vrbas
28 : 38
Topličanin
Prokuplje
Kolubara
Lazarevac
26 : 31
Šamot 65
Arenđelovac
Dinamo
Pancevo
28 : 27
Obilić
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
25 : 16
Proleter
Zrenjanin
Dubočica 54
Leskovac
38 : 36
Zlatar
Nova Varoš
Hercegovina
Sečanj
33 : 31
Crvena zvezda
Mokrin
Metalac
Futog
33 : 31
Jabuka
Jabuka
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
32 : 27
Apatin
Apatin
Inđija
Inđija
24 : 23
ŽSK
Žabalj
Mladost
Čačak
37 : 22
Omladinac
Gornji Milanovac
Radnički 1958
Šid
25 : 26
Nova Pazova
Nova Pazova
Slavija
Novi Sad
30 : 36
Beočin
Beočin
Hajduk
Čurug
23 : 27
Mladost
Vršac
Potisje Pleteks
Ada
34 : 26
Crvenka 2
Crvenka
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
30 : 24
Mladost TSK
Bački Jarak
Sivac
Sivac
34 : 28
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Srem SM
Sremska Mitrovica
45 : 35
Kljajićevo
Kljajićevo
Lazarevac
Lazarevac
24 : 22
Smederevo
Smederevo
Prva Iskra Barič
Barič
27 : 36
Radnički
Obrenovac
Vlasotince
Vlasotince
34 : 26
Radan
Lebane
Budućnost
Alibunar
34 : 17
Omladinac (D)
Deliblato
Gaj
Gaj
25 : 29
Radnički
Kovin
Crepaja
Crepaja
24 : 28
Dolovo
Dolovo
Omladinac (I)
Ilandža
26 : 22
Unirea
Uzdin
Glogonj
Glogonj
28 : 34
Jabuka 2
Jabuka
Minaqua Vojvodina
Petrovaradin
27 : 26
Jagodina
Jagodina
Sloga
Petrovac na Mlavi
27 : 27
Kučevo
Kučevo
Medicinar
Šabac
29 : 30
Kikinda
Kikinda
Radnički (S)
Svilajnac
23 : 34
Požarevac
Požarevac
Pirot
Pirot
20 : 22
Proleter SP
Zrenjanin
Spartak
Debeljača
33 : 30
Srem
Sremska Mitrovica
Jastrebac
Blace
33 : 25
Dubočica
Leskovac

Vaterpolo

Vračar
Beograd
4 : 3
Novi Beograd 011
Novi Beograd

Futsal

Grocanski
Beograd
1 : 7
Handy United
Beograd
Euromotus
Beograd
6 : 2
Intelektualac
Beograd
Ekonomist
Beograd
4 : 2
Samo pravo
Beograd

Američki fudbal

Meridian Indians
Inđija
0 : 51
GAT Dukes
Novi Sad
Panthers
Pančevo
29 : 28
Legionaries
Sremska Mitrovica