XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 563 utakmica za dan
Nedelja, 30 Avgust 2015

Fudbal

Metalac
Gornji Milanovac
1 : 2
Čukarički
Beograd
Mladost
Lučani
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Velež
Mostar
Mladost
Doboj - Kakanj
2 : 1
Željezničar
Sarajevo
Travnik
Travnik
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Rudar
Prijedor
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
1 : 0
Sloboda (NG)
Novi Grad
Krupa
Krupa na Vrbasu
4 : 2
Mladost
Velika Obarska
Mladost (DS)
Donja Slatina
3 : 1
Borac
Kozarska Dubica
Liješće
Liješće
2 : 2
Ozren
Petrovo
Sloga (T)
Trn
2 : 2
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
Ilićka 01
Brčko
7 : 0
Proleter
Dvorovi
Radnički (K)
Karakaj
2 : 1
Sloga Junajted
Bijeljina
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
2 : 1
Napredak
Donji Šepak
Gomjenica
Prijedor
1 : 4
Željezničar
Banja Luka
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
4 : 2
Progres
Kneževo
Budućnost
Banja Luka
0 : 3
Naprijed
Banja Luka
OFK Ravan
Međeđa
0 : 3
Karanovac
Karanovac
Budućnost
Gornja Slatina
1 : 1
Hajduk
Batkuša
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 4
Trebava
Osječani
Rudanka
Rudanka
3 : 1
Vranjak
Vranjak
Skugrić
Skugrić
3 : 0
Posavina
Miloševac
Ozren
Paklenica
4 : 1
Naša krila
Kostajnica
Mineral
Banja Vrućica
5 : 0
OFK Pridjel
Pridjel
Majevica
Lopare
2 : 0
Partizan
Donja Trnova
Milići
Milići
1 : 0
OFK Trnovica
Trnovica
Proleter
Ruhotina-Johovac
0 : 2
Podrinje
Tršić
OFK Šekovići
Šekovići
5 : 0
Birač
Derventa
Jedinstvo
Roćević
2 : 0
Bratstvo
Bratunac
Sloga
Rakelići
0 : 1
Brzi
Busnovi
Bratstvo
Kozarac
5 : 2
Partizan
Kostajnica
Kozara
Donji Orlovci
2 : 4
Plamen
Donje Vodičevo
Slaven
Dobrljin
5 : 1
Omladinac
Draksenić
Berek 1975
Prijedor
7 : 2
Mrakovica
Kozaruša
Ratar
Stara Topola
0 : 1
Mladost (B)
Bajinci
Borac (Š)
Šibovska
4 : 2
Borac (M)
Maglajani
Kozara
Turjak
2 : 1
Torpedo
Cerovljani
Bratstvo
Kozinci
1 : 0
Mladi Krajišnik
Kukulje
Milan
Kosjerovo
1 : 1
Sloboda
Donji Podgradci
Čelinac
Čelinac
4 : 0
Gomionica
Bronzani Majdan
Polet-Krajišnik
Dragočaj
2 : 1
Gorica
Šipovo
Rekreativo
Banja Luka
1 : 1
Mladost
Zalužani
Vrbas
Banja Luka
1 : 1
Borac
Istočni Drvar
Sloga-Nektar
Potkozarje
1 : 3
Krajina
Banja Luka
Jedinstvo
Crkvina
2 : 1
Sloboda
Vinska
Zvijezda
Kakmuž
3 : 1
Ukrina
Čečava
Borac
Osinja
5 : 1
Pelagićevo
Pelagićevo
Bosna
Modrički Lug
3 : 2
Rudar
Stanari
Bratstvo
Donja Dubica
3 : 0
Crvena Zvijezda
Gajevi
Kladari
Kladari Gornji
3 : 3
Crkvina
Crkvina
Mladost
Dobrinja
1 : 0
Sloga
Jakeš
Obilić
Krepšić
0 : 3
Slijepčevići
Slijepčevići
Mladost (L)
Lončari
1 : 1
Gredice
Gredice 1
Sava 04
Brezovo Polje Selo
1 : 4
Mladost 2003
Popovo Polje
Jugović
Brčko
2 : 1
Mladost (S)
Sandići
OFK Brezik
Gornji Brezik
3 : 1
Grčica
Brčko
Omladinac
Potočari
6 : 0
Mladost (T)
Trnjaci
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
0 : 0
Sloga
Gornje Crnjelovo
Drina
Amajlije
2 : 1
BSK Ledinci
Batković
Priboj
Priboj
0 : 2
Jedinstvo
Suvo Polje
Balatun
Balatun
1 : 0
Novo doba
Čardačine
Semberija
Popovi
4 : 1
Međaši
Međaši
Sloboda
Donji Zagoni
0 : 2
SFK Akademac UIS
Bijeljina
Jadar
Nova Kasaba
1 : 0
Jasenica
Jasenica
Branjevo
Branjevo
1 : 0
Jardan
Jardan
Tabanci
Tabanci
5 : 2
Polet
Kravica
Budućnost (P)
Pilica
11 : 0
Budućnost (S)
Skelani
Rasavci
Rasavci
2 : 2
Željezničar
Ravnice
Rudar
Blagaj
3 : 3
Blatna
Blatna
Svodna
Svodna
2 : 1
Kiseljak
Koprivna
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
1 : 1
Obradovac
Obradovac
Romanovci
Romanovci
0 : 6
Borac
Mašići
Stevan Dukić
Rogolji
1 : 6
OFK Laminci
Laminci
13 Skojevki
Grbavci
2 : 2
Omladinac
Brestovčina
Jedinstvo
Koretaši
4 : 2
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
Budućnost Red Star
Vučilovac
2 : 0
Sloboda
Mrtvica
Crvena zvijezda
Donji Žabar
2 : 1
Čelik
Grbavica
Borac
Ražljevo
0 : 3
Zadrugar
Bukvik
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Radan
Lebane
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Dolina
Padina
1 : 2
Radnički (Š)
Šid
Senta
Senta
1 : 0
Borac (S)
Sakule
Dorćol
Beograd
2 : 0
IMR
Rakovica
Turbina
Vreoci
3 : 2
Brodarac 1947
Novi Beograd
Srem
Jakovo
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
Radnički (O)
Obrenovac
6 : 0
GSP Polet
Beograd
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 2
Bošnjane
Bošnjane
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Levač
Rekovac
1 : 0
Rembas
Resavica
Juhor
Obrež
2 : 1
FUD
Brus
Kopaonik
Brus
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Lugomir
Rakitovo
1 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Moravica
Subotinac
3 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Rudar (P)
Podvis
4 : 1
Brodoremont
Kladovo
Kablovi
Zaječar
1 : 2
Bukovik
Razanj
Bučje
Bučje kod Knjaževca
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Mladost (M)
Medoševac
1 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Budućnost (O)
Orašje
Budućnost (P)
Popovac
3 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 2
Polet
Izbište
Bačka (P)
Pačir
3 : 1
Tekstilac
Odžaci
Subotica
Subotica
1 : 0
Mladost (T)
Turija
Tisa (A)
Adorjan
1 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 0
ŽAK
Sombor
Polet (S)
Sivac
1 : 3
Tavankut
Tavankut
Kupinovo
Kupinovo
0 : 3
Veternik
Veternik
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 2
Sremac
Vojka
Hajduk (B)
Beška
3 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Budućnost (G)
Gložan
1 : 3
ŽSK
Žabalj
Sremčica
Sremčica
2 : 3
Torlak
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Zvezdara
Beograd
3 : 0
Balkan
Mirijevo
Hajduk
Beograd
0 : 1
Prva Iskra
Barič
Baćevac
Baćevac
2 : 1
PKB
Padinska skela
Borac
Ostružnica
1 : 2
Jedinstvo
Surcin
Basarac
Mišljenovac
2 : 3
Sloga
Batočina
Homoljac
Žagubica
2 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Šapine
Šapine
3 : 0
Borac
Žabari
Polimlje
Prijepolje
4 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Spartak 1924
Ljig
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Radnički Stobex
Klupci
1 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Brezovica
Brezovica
0 : 3
Radnički (V)
Valjevo
Provo
Provo
2 : 0
Rađevac
Krupanj
Karađorđe
Ribnica
1 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Polet (T)
Trbušani
0 : 2
Bane
Raška
Braća Vuković
Lađevci
3 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Arsenal
Kragujevac
3 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Dragačevo
Guča
3 : 1
Ovčar
Markovica
Sloga
Donje Vidovo
2 : 4
Partizan
Glogovac
Napredak (D)
Drenovac
1 : 0
Bratstvo
Međureč
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 0
Morava 1918
Ćuprija
BSK
Buljane
3 : 2
Napredak (Z)
Zlatovo
Mladost (J)
Jovac
1 : 4
Kušiljevo
Kušiljevo
OFK Batinac
Batinac
6 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
Budućnost
Miliva
2 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Mladost (K)
Koncarevo
0 : 4
Dragocvet
Dragocvet
Mladost
Makrešane
1 : 1
Sloga
Dašnica
Parunovac
Parunovac
2 : 5
Vinogradar
Zleginje
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 3
Čitluk
Čitluk
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
4 : 0
Gradina
Pejovac
13. April
Lomnica
3 : 1
Mladi radnik
Bačina
Trajal
Kruševac
6 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Šanac
Šanac
3 : 1
Naupare
Naupare
Omladinac
Podina
1 : 3
Jug Bogdan
Đakus
NS Tatko
Stara Božurna
0 : 2
Trbunje
Trbunje
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 1
Polet
Samarinovac
Dunđerski
Voljčinac
2 : 1
Kaćuša
Kuršumlija
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
6 : 0
Real
Jasenica (Žitorađa)
Jastrebac
Blace
3 : 0
Borac
Držanovac
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 0
Partizanski put
Grudaš
Dobrič
Pejkovac
1 : 3
Topličanin
Prokuplje
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Radnički 1924
Kočane
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 0
Mladost (Batuš.)
Batušinac
Malošište
Malošište
7 : 1
Doljevac
Doljevac
Rasovača
Rasovača
2 : 1
Orljane
Orljane
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
3 : 1
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
Nemetali
Donja Bela Reka
0 : 1
Blizna
Blizna
Krivelj
Krivelj
2 : 2
Slatina
Bor
Deli Jovan
Sikole
0 : 3
Zlot
Zlot
Ključ
Podvrška
3 : 0
Branik
Štubik
Čubra
Čubra
3 : 3
Sloga
Kobišnica
Polom
Leskovo
1 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Majdanpek
Majdanpek
5 : 0
Radnički
Klokočevac
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
4 : 2
Rgotina
Rgotina
Omladinac
Grezna
3 : 1
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
Malinik
Podgorac
3 : 0
Polet
Jablanica
Osnić
Osnić
1 : 4
ŠSK
Štipina
Grlište
Grlište
5 : 1
Mladost (S)
Sumrakovac
Sloga
Minićevo
1 : 3
Midžor
Kalna
Levosoje
Levosoje
0 : 2
Ternoci
Trnovac
OFK Alakince
Alakince
0 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Vihor
Žbevac
3 : 1
Biljači
Biljača
Corrotica
Crnotince
1 : 0
Samolica
Samoljica
Trešnjevka
Lopardince
1 : 1
Čelik
Belo polje
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Bukuroca
Bukurevac
Kumarevo
Kumarevo
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
4 : 3
Sloboda D.B
Donje Brijanje
Mladi Borac
Živkovo
1 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Progres
Ladovica
0 : 2
Sloga (L)
Lipovica
Mladost V
Vinarce
2 : 3
Umac
Miroševce
Železničar
Brestovac
2 : 4
Čekmin
Čekmin
Brza
Brza
2 : 1
Radnički (P)
Pertate
Omladinac
Donje Sinkovce
5 : 0
Vučje
Vučje
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
Šumadija
Razgojna
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 2
Partizan (U)
Uljma
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 1
Vulturul
Grebenac
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 1
BAK
Bela Crkva
Mladost (O)
Omoljica
3 : 0
Borac (S)
Starčevo
Rusin
Ruski Krstur
3 : 2
Mladost
Kruščić
Omladinac (B)
Bukovac
8 : 0
Hajduk
Stapar
Kordun
Kljajićevo
3 : 2
Graničar (G)
Gakovo
BSK
Bački Brestovac
1 : 1
Polet
Karavukovo
Kula
Kula
1 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Borac
Bački Gračac
2 : 1
Lipar
Lipar
Sloga
Ostojićevo
5 : 3
Tornjoš
Tornjoš
Mladost (B)
Baroševac
3 : 0
Polet
Grabovac
Budućnost
Zvečka
4 : 1
Radnički
Rudovci
Borac
Lazarevac
2 : 1
Napredak
Medoševac
Borac
Progar
1 : 0
Policajac
Beograd
Komgrap
Beograd
1 : 2
Banja
Višnjička banja
Dunav
Veliko Selo
1 : 3
Milutinac
Zemun
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Institut
Zemun Polje
13. maj
Zemun
1 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Boleč
Grocka
2 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Kovačevac
Kovačevac
0 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Dunavac
Grocka
0 : 1
OFK Leštane
Leštane
Kosmaj
Ralja
6 : 1
Pudarci
Pudarci
Vinča
Vinča
3 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Pobeda
Golobok
2 : 1
Omladinac
Rakinac
Mladi radnik
Radinac
5 : 1
Budućnost
Ratari
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 1
7. Juli
Vodanj
SASK
Saraorci
0 : 1
Sloga
Miloševac
Borac (R)
Ralja
1 : 0
Sloboda
Lipe
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Železničar
Kusadak
2 : 1
Bačinac
Bačinac
Mlava
Malo Laole
0 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Budućnost
Vezičevo
1 : 2
Napredak
Veliko Crniće
Borac
Veliko Laole
4 : 1
Makce
Makce
Rudar
Krepoljin
2 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
5 : 1
Dizel
Bare
Integral
Batuša
2 : 1
Železničar
Požarevac
Sloga (B)
Burovac
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 0
Mladost
Biskuplje
Aranđelovac
Aranđelovac
6 : 3
Trnava
Donja Trnava
Šumadija
Toponica
4 : 1
Pobeda
Sepci
Šatornja
Šatornja
2 : 1
ŽSK
Žirovnica
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
Junkovac
Junkovac
Vitlina-Bokanja
Gorovič
3 : 0
BSK
Belosavci
Vinča
Vinča
2 : 4
Lepenica
Badnjevac
Polet
Rasna
2 : 1
Prvi partizan
Užice
Sevojno
Sevojno
9 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Višesava
Bajina Bašta
5 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Perućac
Perućac
1 : 2
Železničar
Požega
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
1 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Drina
Ljubovija
Borac (V)
Vladimirci
3 : 1
Lipolist
Lipolist
Hajduk Stanko
Crna Bara
4 : 1
Antimon
Zajača
BMR Petlovača
Petlovača
3 : 2
Jedinstvo (Š)
Štitar
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 5
Mačva 2005
Bogatić
Real
Podunavci
3 : 0
Radnik
Ušće
Rudar
Baljevac
6 : 1
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 1
Budućnost
Konarevo
Ibar
Mataruška Banja
4 : 3
Ribnica
Jovac
Borac
Vraneši
1 : 1
Mataruge
Mataruge
Stubal
Stubal
2 : 1
Gruža
Vitanovac
Granit
Jošanička banja
3 : 1
Polet
Ratina
Javor
Sladaja
3 : 2
Šumadija
Trešnjevica
Napredak Stubica
Stubica
1 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
Istok 63
Plana
2 : 1
Mladost (S)
Sikirica
Omladinski
Paraćin
0 : 1
Rudar (P)
Plazane
Rudar Stenjevac
Stenjevac
1 : 1
Hajduk
Čepure
Omladinac
Šaludovac
1 : 2
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Resavac
Subotica
3 : 1
Mladost (D)
Dublje
Juhor
Glavinci
5 : 0
Morava
Kočino Selo
Šumadinac
Dragovo
4 : 0
Crni Vrh
Deonica
Mladost (G)
Gložane
1 : 1
Kolare
Kolare
Napredak (SL)
Staro Lanište
2 : 3
Blagotin
Belušić
Kupinovac
Kupinovac
3 : 2
Ursule
Ursule
Osaonica
Bagrdan
3 : 0
Sloga
Voljavče
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 3
OFK Gnjila
Igroš
14. Oktobar
Izbenica
2 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Polet 57
Milutovac
1 : 0
Trudbenik
Stalać
Rubin (Z)
Zalogovac
1 : 1
Omladinac
Pojate
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 4
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Ratar
Gornja Peščanica
3 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
Feniks 2012
Beli Breg
0 : 2
Gredetin
Gredetin
OFK Draževac
Draževac
2 : 1
Jastrebac (T)
Tešica
Napredak
Bogojevce
3 : 0
Moravac
Guberevac
Mladost (B)
Batulovce
4 : 0
Gradac
Konopnica
Jedinstvo (G)
Grdelica
9 : 0
OFK Morava
Leskovac
Lemind 1953
Leskovac
1 : 1
OFK Bobište
Bobište
BSK
Belanovce
1 : 1
Real
Donja Jajina
Morava
Gložane
0 : 3
Polet
Stajkovce
Hajdučica
Hajdučica
4 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Banat (I)
Ilandža
2 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Ratar
Kruščica
0 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Dunav
Banatska Palanka
0 : 4
Vojvodina (S)
Seleuš
Ševac
Kusić
1 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 1
Potporanj
Potporanj
Jedinstvo
Vlajkovac
6 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 1
Napredak
Banatska Topola
Omladinac
Ravni Topolovac
6 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Vojvodina (B)
Bašaid
3 : 0
Terekveš
Hetin
Bega
Novi Itebej
1 : 6
Jedinstvo
Bočar
2. Oktobar
Kumane
4 : 2
Budućnost
Banatski Dvor
Jedinstvo
Ečka
0 : 1
Proleter
Neuzina
Lehel
Mužlja
4 : 2
ŽFK Banat
Zrenjanin
OFK Klek
Klek
2 : 1
Omladinac
Botoš
MSK
Mihajlovo
3 : 2
Potisje
Knićanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
4 : 0
Rusanda
Melenci
Naftagas
Boka
6 : 1
ASK
Aradac
Dunav
Bački Monoštor
1 : 4
Crvenka
Crvenka
Dinamo
Sonta
6 : 0
Jedinstvo 1947
Kolut
Graničar
Riđica
5 : 2
OFK Metalac
Sombor
Hajduk Junior
Kula
3 : 1
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 1
Partizan
Kupusina
Bikovo
Bikovo
2 : 1
Đurđin
Đurđin
Žednik
Stari Žednik
9 : 2
Palić
Palić
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 1
Lokomotiva
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
5 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Čantavir
Čantavir
6 : 1
Dušan Silni
Subotica
Solid
Subotica
1 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 1
Borac (M)
Martinci
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 8
Borac (K)
Klenak
Omladinac
Molovin
1 : 5
Sloboda
Donji Tovarnik
Obilić 1993
Kukujevci
4 : 0
Jedinstvo
Platičevo
PSK Putinci
Putinci
5 : 1
Noćaj
Noćaj
Borac (S)
Stejanovci
2 : 7
Mitros
Sremska Mitrovica
Graničar
Kuzmin
4 : 0
Sloga
Maradik
Napredak
Žarkovac
6 : 0
Radnički
Irig
Soko
Nova Gajdobra
1 : 4
Krivanj
Selenča
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 0
Borac
Obrovac
Slavija
Pivnice
4 : 0
Labudnjača
Vajska
Maglić
Bački Maglić
1 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Neštin
Neštin
3 : 0
Bačka
Despotovo
Čenej
Čenej
7 : 3
Sremac
Čerević
Bačka
Begeč
3 : 0
Borac
Rakovac
Tatra
Kisač
4 : 1
Centar
Novi Sad
Kurjače
Kurjače
2 : 1
Napredak (P)
Poljana
Desine
Desine
3 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Polet (B)
Bikinje
4 : 1
Polet (V)
Voluja
Napredak 1934
Nabrđe
5 : 0
Vihor
Маljurevac
Braničevo
Braničevo
5 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Zadrugar
Tabanovac
2 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Mladost
Porodin
2 : 1
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
BSK
Boževac
3 : 0
Polet
Aleksandrovac
Dragoš
Oreškovica
2 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Napredak
Toponica
1 : 3
Rudar
Stamnica
Radnički
Knežica
2 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Radnik
Salakovac
5 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Mladost MG
Saranovo
3 : 0
Meteor
Lapovo
Grivac
Grivac
1 : 2
Marjan
Knić
Mladost (R)
Rašković
0 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
Sloga
Milatovac
2 : 3
Mladost Crni Kao
Crni kao
BSK
Borač
1 : 0
Karađorđe Vučić
Vučić
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 1
Kusovac
Kusovac
Lokomotiva
Lapovo
5 : 2
Bare
Bare
Misača
Misača
0 : 3
Jasenica
Božurnja
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Šamot
Aranđelovac
0 : 1
Proleter
Jelovik
Ranilović
Ranilović
0 : 3
Mladi rudar
Bukovik
Žabare
Žabare
0 : 2
Kopljari
Kopljari
B 2000
Aranđelovac
4 : 3
Budućnost
Blaznava
Partizan
Darosava
3 : 2
Sloga
Zagorica
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Karađorđe
Mišar
2 : 3
Trešnjevka
Trbusac
Jevremovac
Jevremovac
3 : 1
Dobrava
Vukošić
Rankovac
Nakučani
0 : 1
Sloga
Krnić
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
6 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Sloga (S)
Straža
2 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Jedinstvo
Mali Zvornik
9 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Stolice
Krupanj
3 : 1
Crnča
Crnča
Borac
Kozjak
3 : 1
Mladost (DB)
Donja Borina
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 3
Velika Reka
Velika Reka
Vidojevica
Lešnica
8 : 0
Krasava
Krasava
Omladinac 2013
Slepčević
4 : 4
Cer
Petkovica
Sloga
Duvanište
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 1
Drina
Badovinci
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 3
Duško
Klenje
Budućnost (Z)
Zminjak
4 : 1
Partizan
Drenovac
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
6 : 0
Proleter
Šabac
Popadić
Popadić
3 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Kolubara 2
Valjevo
3 : 2
Mladost
Valjevska Kamenica
Rajac
Kadina Luka
0 : 0
Ribnikar
Pecka
Borac
Rajković
3 : 1
Liplje
Liplje
Iskra
Donja Bukovica
2 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Gradac
Valjevo
1 : 2
Komanice
Komanice
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 0
Radnik
Ub
Stepanje
Stepanje
6 : 2
Gunjevac
Gunjevac
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 0
Proleter
Bajevac
Polet (T)
Takovo
1 : 3
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Kremenac
Rogojevac
0 : 3
Šumadija 1934
Drača
Seljak
Cvetojevac
5 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Divostin
Kragujevac
5 : 2
Azbest
Stragari
Zastava
Kragujevac
0 : 9
Kutlovo
Kutlovo
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
1 : 0
Botunje
Botunje
Magnohrom
Kraljevo
2 : 0
Napredak
Gračac
Vrnjci
Vrnjci
1 : 4
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Šumadija
Šumarice
1 : 0
Zvezda
Čukojevac
Jedinstvo
Dragosinjci
0 : 2
Proleter
Pečenog
Budućnost
Samaila
2 : 3
Tavnik
Tavnik
Morava
Sirča
0 : 0
Mladost
Vrdila
Gradina
Rti
1 : 4
Bjelica
Milatovići
Prilike
Prilike
3 : 1
Brezova
Brezova
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 4
Jedinstvo
Puhovo
Tisa (P)
Padej
3 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 3
Tisa B
Adorjan
Hajduk
Podlokanj
2 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Tromedja
Majdan
2 : 4
Graničar
Đala
Šampion
Orom
1 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Jadran
Sanad
3 : 0
Čoka
Čoka
Sloga
Žučkovac
1 : 1
Sloboda 2013
Nikolinac
Omladinac (BL)
Blendija
3 : 0
Hajduk
Rujevica
Rtanj
Vrmdža
4 : 3
Slemen
Milušinac
Palilulac
Šarbanovac
3 : 1
Napredak 1976
Jošanica
Posavina
Stubline
1 : 1
Zvezda-Konatice
Konatice
Rvati
Obrenovac
0 : 2
Borac
Ušće
Trstenica
Trstenica
1 : 1
Krtinska
Krtinska
Ljubinić
Ljubinić
1 : 2
Vukićevica
Vukićevica
Duboko
Mala Moštanica
0 : 4
OFK Urovci
Urovci
Belo Polje
Belo Polje
0 : 0
Jedinstvo
Dren
BSK
Brajkovac
4 : 2
Bistrica
Bistrica
OFK Radnički
Dren
3 : 6
Budućnost
Dudovica
Borac
Arapovac
1 : 1
Rudar
Zeoke
Sloga
Lukavica
2 : 1
Vreoci
Vreoci
Mladost
Gornja Mutnica
3 : 1
Heroj
Busilovac
Budućnost
Lebina
2 : 5
Buljane
Buljane
Železničar
Klačevica
0 : 11
Popovac
Popovac
Jedinstvo
Ratari
3 : 4
ISK Izvor
Izvor
Sloboda
Krežbinac
2 : 3
Zemljoradnik
Striža
Vihor
Golubovac
0 : 3
Razvitak
Mirilovac
Crnovršanin
Donje Štiplje
0 : 0
Šantarovac
Šantarovac
OFK Borac
Lovci
0 : 0
Hajduk
Miloševo
Sloboda
Šuljkovac
0 : 6
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Partizan
Majur
3 : 0
Belica
Belica
Pomoravlje
Manojlovce
1 : 1
Radnik 2013
Šišince
Gornje Krajince
Gornje Krajince
6 : 0
Rudar
Rudare
Mladost
Kutles
3 : 1
Grdanica 024
Grdanica
Turekovac
Turekovac
1 : 1
Milanovo
Milanovo
ZŠF Petlić
Zrenjanin
4 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Zlatica
Zlatica
2 : 1
Tamiš
Farkaždin
Mladost
Belo Blato
3 : 0
Sloga
Jarkovac
Borac
Zrenjanin
0 : 5
OFK Stajićevo
Stajićevo
Vojvodina
Neradin
0 : 4
Planinac
Rivica
Mladost (B)
Buđanovci
3 : 1
Polet
Nikinci
Fruškogorac
Mali Radinci
4 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 4
Jedinstvo (R)
Ruma
Car Uroš
Jazak
3 : 0
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Sremac
Dobrinci
0 : 5
Sloga
Voganj
Fruška Gora
Ruma
6 : 1
Graničar
Grabovci
Hajduk
Višnjićevo
4 : 0
Sinđelić
Gibarac
Omladinac
Batrovci
3 : 4
OFK Bingula
Bingula
Borac
Ilinci
3 : 0
Sremac
Berkasovo
Graničar
Jamena
1 : 3
OFK Bačinci
Bačinci
OFK Bikić
Bikić Do
5 : 1
Jednota
Šid
Bratstvo
Sot
0 : 3
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Planinac
Ležimir
1 : 1
Borac (R)
Radenković
Borac (VR)
Veliki Radinci
3 : 2
Napredak
Šuljam
Sloga (Z)
Zasavica I
1 : 1
OFK Bosut
Bosut
Srem
Sremska Rača
2 : 1
Sremac
Jarak
BSK
Bešenovo
1 : 1
Sloboda
Šašinci
Poletarac
Laćarak
0 : 1
Sloga (Č)
Čalma
Polet
Novi Karlovci
3 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Borac
Surduk
1 : 1
Borac
Jarkovci
Sloga
Krnješevci
2 : 5
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Fruškogorac
Krčedin
0 : 1
Krušedol
Krušedol
Dunavac
Petka
4 : 0
Proleter
Požarevac
Pobeda
Stari Kostolac
2 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Sloga (Dr)
Drmno
1 : 2
Sopot
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
4 : 0
Sloga (L)
Lučica
Dunav
Ostrovo
5 : 2
Ljubičevo
Ljubičevo
Stig 1955
Beranje
1 : 1
Sloga (Du)
Dubravica
Sloga Trgošped
Mehovine
0 : 0
Verko
Suvo Selo
Sloga (R)
Riđake
5 : 3
Krnule 09
Krnule
Mladost (B)
Belotić
8 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
Dragojevac
Dragojevac
1 : 4
Torpedo
Lojanice
Sloga 1949
Matijevac
5 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Premijer
Badovinci
5 : 3
Bair
Bogatic
Radnik
Glogovac
3 : 2
Omladinac
Bogatic
Mladi radnik
Valjevo
1 : 2
Zadrugar
Lopatanj
Dupljaj
Dupljaj
1 : 0
Paune
Paune
Mali korak
Oglađenovac
6 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Beloševac
Beloševac
2 : 3
Kotešica
Kotešica
Rakac Stave
Stave
1 : 1
Bujačić
Bujačić
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Gornji Mušić
Gornji Mušić
4 : 1
Mladost
Latković
Tolić
Tolić
0 : 6
Vojvode
Mionica
Paštrić
Paštrić
4 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
Orao
Poljanice
0 : 3
Babajić
Babajić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
3 : 2
Toplica
Donja Toplica
Bukorovac
Kragujevac
0 : 4
Borac
Novi Milanovac
Dobrača
Dobrača
2 : 4
Šumarice 2008
Kragujevac
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 1
Mornar
Bar
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 1
Berane
Berane
Radnički
Berane
2 : 0
Bratstvo
Cijevna
Cetinje
Cetinje
2 : 0
Ibar
Rožaje
Grafičar
Podgorica
3 : 2
Brskovo
Mojkovac
Igalo
Herceg Novi
4 : 0
Kom
Podgorica
Lavice-Dubočica
Leskovac
2 : 1
Fruškogorac
Novi Sad
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Trijumf
Kragujevac
Polet
Sivac
8 : 4
Kolibri
Kuršumlija
Borac
Čačak
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
1 : 0
Napredak
Kruševac
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Mačva
Šabac
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Veternik
Veternik
1 : 1
Inđija
Inđija
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 0
Sloga
Plandište
Banat
Zrenjanin
2 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
TSC
Bačka Topola
3 : 1
Bačka 1901
Subotica
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Spartak
Subotica
4 : 0
Hajduk Junior
Kula
Morava
Velika Plana
5 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 0
Radnički 1926
Požarevac
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Voždovac
Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 2
Zemun
Zemun
Studentski Grad
Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Prva Iskra
Baric
1 : 3
Turbina
Vreoci
Grbalj
Radanovići
7 : 3
Kom
Podgorica
Mladost
Podgorica
3 : 1
Iskra
Danilovgrad
Zeta
Golubovci
1 : 2
Sutjeska
Nikšić
Lovćen
Cetinje
2 : 2
Bratstvo
Cijevna
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 3
Berane
Berane
Mornar
Bar
6 : 1
Ibar
Rožaje
Bokelj
Kotor
7 : 0
Cetinje
Cetinje
Rudar
Pljevlja
2 : 2
Dečić
Tuzi
Internacional MO
Beograd
4 : 0
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
Brodarac MO
Beograd
0 : 4
011 MO
Beograd
Lokomotiva MO
Beograd
4 : 0
Zemun MO
Zemun
BASK MO
Beograd
0 : 2
Rad MO
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Zemun
Zemun
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
4 : 2
Napredak
Kruševac
OFK Hajduk
Novi Sad
4 : 0
Radnički (N)
Niš
Real Niš
Niš
0 : 1
Brodarac
Beograd
Čukarički
Beograd
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
8 : 0
Donji Srem
Pećinci
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 0
Železničar
Pančevo
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 2
Mladost
Lukićevo
Radnički (K)
Kovin
2 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Hajduk Junior
Kula
2 : 5
Spartak
Subotica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 1
Bečej 1918
Bečej
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
TSC
Bačka Topola
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
BSK 1925
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
1 : 0
Radnički
Novi Beograd
BASK
Beograd
0 : 4
Teleoptik
Zemun
011
Beograd
0 : 1
Voždovac
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 2
PKB
Padinska Skela
Radnički (O)
Obrenovac
7 : 1
Brodarac 1947
Beograd
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Senjak
Valjevo
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Šampion
Valjevo
Mačva
Šabac
3 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Sloga (B)
Batočina
Zvižd
Kučevo
5 : 0
AF Đokić
Velika Plana
Obilić
Novi Kneževac
5 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 4
AFK
Ada
Graficar
Beograd
1 : 7
Apolon 2010
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 0
Donji Srem
Pećinci
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Hajduk Junior
Kula
1 : 8
Spartak
Subotica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 3
Bečej 1918
Bečej
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
TSC
Bačka Topola
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 2
Železničar
Pančevo
Kikinda 1909
Kikinda
7 : 0
Mladost
Lukićevo
Vršac united
Vršac
3 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Radnički
Valjevo
Mačva
Šabac
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
7 : 0
Cepelin 026
Smederevo
Šumadija
Aranđelovac
3 : 2
Petlić 2006
Smederevo
AF Duljaj
Topola
1 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
Obilić
Novi Kneževac
0 : 13
CFK
Vrbas

Rukomet

Metalurg
Skopje
34 : 28
Tatran Prešov
Prešov