XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 760 utakmica za dan
Nedelja, 13 Septembar 2015

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Rad
Beograd
3 : 3
Spartak
Subotica
Borac
Čačak
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Jagodina
Jagodina
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Mladost
Lučani
Voždovac
Beograd
0 : 2
Javor Matis
Ivanjica
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 0
Mladost
Doboj - Kakanj
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Velež
Mostar
Travnik
Travnik
1 : 3
Radnik
Bijeljina
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Borac
Banja Luka
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
0 : 2
Sutjeska
Foča
Župa
Milosavci
1 : 5
Željezničar
Doboj
Mladost (DS)
Donja Slatina
2 : 2
Sloga (S)
Srbac
Liješće
Liješće
0 : 1
Omarska
Omarska
Sloga (T)
Trn
3 : 0
Ozren
Petrovo
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
1 : 1
Ljubić
Prnjavor
Ilićka 01
Brčko
0 : 0
Jedinstvo (Bč)
Brčko
Radnički (K)
Karakaj
4 : 0
Famos
Vojkovići
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
2 : 0
Proleter
Dvorovi
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
1 : 1
Željezničar
Banja Luka
Budućnost
Banja Luka
1 : 0
Gomjenica
Prijedor
OFK Ravan
Međeđa
0 : 0
Progres
Kneževo
Dubrave
Dubrave
4 : 1
OFK Brdo
Hambarine
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 3
Hajduk
Batkuša
Rudanka
Rudanka
3 : 0
Budućnost
Gornja Slatina
Skugrić
Skugrić
1 : 0
Trebava
Osječani
Ozren
Paklenica
2 : 2
Vranjak
Vranjak
Polet 1926
Brod
1 : 0
Posavina
Miloševac
Mineral
Banja Vrućica
3 : 0
Naša krila
Kostajnica
Milići
Milići
1 : 1
Lokanj
Lokanj
Proleter
Ruhotina-Johovac
0 : 3
Partizan
Donja Trnova
OFK Šekovići
Šekovići
2 : 1
OFK Trnovica
Trnovica
Jedinstvo
Roćević
1 : 1
Podrinje
Tršić
Zadrugar
Donje Crnjelovo
2 : 0
Bratstvo
Bratunac
Romanija
Pale
1 : 1
Velež
Nevesinje
Knežopoljac
Knežica
0 : 1
Sloga
Rakelići
Bratstvo
Kozarac
1 : 1
Radnik Urije
Prijedor
Kozara
Donji Orlovci
1 : 1
Brzi
Busnovi
Slaven
Dobrljin
0 : 0
Partizan
Kostajnica
Berek 1975
Prijedor
2 : 6
Plamen
Donje Vodičevo
Mrakovica
Kozaruša
2 : 1
Omladinac
Draksenić
Borac (Š)
Šibovska
2 : 2
Ratar
Stara Topola
Kozara
Turjak
5 : 0
Biseri
Čatrnja
Tamaris
Mrčevci
2 : 1
Borac (M)
Maglajani
Bratstvo
Kozinci
1 : 6
Torpedo
Cerovljani
Milan
Kosjerovo
0 : 2
Kladari
Gornji Kladari
Sloboda
Donji Podgradci
0 : 0
Mladi Krajišnik
Kukulje
Džaja
Banja Luka
0 : 3
Čelinac
Čelinac
Polet-Krajišnik
Dragočaj
3 : 2
Šnjegotina
Šnjegotina
Vrbas
Banja Luka
0 : 0
Gorica
Šipovo
Krajina
Banja Luka
3 : 0
Borac
Istočni Drvar
Zvijezda
Kakmuž
11 : 2
Sloboda
Vinska
Borac
Osinja
5 : 0
Jedinstvo
Crkvina
Bosna
Modrički Lug
3 : 1
Ukrina
Čečava
Bratstvo
Donja Dubica
1 : 1
Pelagićevo
Pelagićevo
Kladari
Kladari Gornji
2 : 0
Crvena Zvijezda
Gajevi
Mladost
Dobrinja
1 : 2
Rudar
Stanari
Crkvina
Crkvina
2 : 1
Sloga
Jakeš
Obilić
Krepšić
3 : 1
Sveti Jovan
Donji Brezik
Mladost (L)
Lončari
1 : 2
OFK Krbeti
Krbeti
Sava 04
Brezovo Polje Selo
1 : 4
Slijepčevići
Slijepčevići
Jugović
Brčko
0 : 5
Gredice
Gredice 1
OFK Brezik
Gornji Brezik
1 : 1
Mladost 2003
Popovo Polje
Omladinac
Potočari
4 : 0
Mladost (S)
Sandići
Mladost (T)
Trnjaci
2 : 1
Grčica
Brčko
Drina
Amajlije
2 : 0
Majevica
Donje Zabrđe
Priboj
Priboj
1 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
Balatun
Balatun
1 : 5
BSK Ledinci
Batković
Semberija
Popovi
4 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
Sloboda
Donji Zagoni
3 : 2
Novo doba
Čardačine
SFK Akademac UIS
Bijeljina
6 : 0
Međaši
Međaši
Branjevo
Branjevo
2 : 0
Srpski Soko
Čelopek
Tabanci
Tabanci
2 : 0
Jasenica
Jasenica
Budućnost (P)
Pilica
3 : 0
Jardan
Jardan
Budućnost (S)
Skelani
4 : 2
Polet
Kravica
Podgrmeč
Oštra Luka
3 : 0
Moštanica
Božići
Rudar
Blagaj
5 : 0
Željezničar
Ravnice
Svodna
Svodna
0 : 1
Radnik
Kozarska Dubica
Kiseljak
Koprivna
1 : 2
Blatna
Blatna
Romanovci
Romanovci
1 : 4
Kalemi
Trebovljani
13 Skojevki
Grbavci
1 : 0
Polet
Elezagići
Omladinac
Brestovčina
3 : 0
OFK Laminci
Laminci
Hajduk
Kožuhe
3 : 0
OFK Zborište
Zborište
Borac (L)
Lužani
1 : 1
Radnički
Brodsko Polje
4. Juli
Pojezna
3 : 0
BSK
Bušletić
Zadrugar
Sijekovac
2 : 3
Vučijak
Majevac
Polet
Podnovlje
4 : 1
Borac 1975
Osinja
Borac (K)
Kotorsko
1 : 1
Željezničar
Pridjel Gornji
Omladinac
Modriča
0 : 7
Partizan
Koprivna
Sloga 73
Ždreban
5 : 2
Vučijak
Gnionica
Trebavac
Vranjak
2 : 0
Mladost
Botajica
Jedinstvo
Obudovac 2
1 : 3
Sutjeska
Brvnik
Mladost
Srpska Tišina
3 : 0
Sloga
Srednja Slatina
Budućnost Red Star
Vučilovac
0 : 3
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
Crvena zvijezda
Donji Žabar
3 : 1
Jedinstvo
Koretaši
Borac
Ražljevo
3 : 1
Sloboda
Mrtvica
Zadrugar
Bukvik
5 : 1
Čelik
Grbavica
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
1 : 4
Stević Jovan
Vršani
Ljeljenča
Ljeljenča
2 : 2
Omladinac
Gornja Čađavica
Jedinstvo
Donja Čađavica
1 : 1
Panteri
Zagoni
Obarska
Velika Obarska
3 : 1
Sloboda
Donji Dragaljevac
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
2 : 1
Građanski
Bijeljina
Koridor 2011
Bijeljina
2 : 1
Proleter
Gornji Dragaljevac
Drina
Batar
0 : 4
Modran
Modran
Brodac
Brodac
8 : 0
Sloga
Dazdarevo
Kolektiv
Međaši
1 : 1
OFK Janja 2009
Janja
Bjeloševac
Bjeloševac
0 : 2
Mladost
Patkovača
VSK
Velino Selo
3 : 1
Glogovac
Glogovac
Tavna
Banjica
4 : 0
OFK Batković
Batković
Radnički (P)
Pirot
3 : 1
OFK Bor
Bor
Tabane 1970
Jagodina
2 : 1
Sinđelić
Niš
Car Konstantin
Niš
5 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Dolina
Padina
2 : 1
Dunav
Stari Banovci
Senta
Senta
4 : 2
Banat
Zrenjanin
Turbina
Vreoci
0 : 1
IMR
Rakovica
Srem
Jakovo
1 : 1
Dorćol
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 3
Bošnjane
Bošnjane
Levač
Rekovac
4 : 0
Župa
Aleksandrovac
Juhor
Obrež
4 : 1
Morava
Ribare
Kopaonik
Brus
2 : 2
FUD
Brus
Lugomir
Rakitovo
0 : 0
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 4
Žitorađa
Žitorađa
Moravica
Subotinac
2 : 3
Pukovac
Pukovac
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 3
Svrljig
Svrljig
Rudar (P)
Podvis
2 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Radnički (L)
Lubnica
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 0
Brodoremont
Kladovo
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 3
Bukovik
Razanj
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Morava
Vladičin Han
Jablanica
Medveđa
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Budućnost (P)
Popovac
4 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Bobište
Bobište
0 : 3
Nebeski Andjeli
Vranje
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Subotica
Subotica
4 : 1
Bačka (P)
Pačir
Tisa (A)
Adorjan
1 : 2
Mladost (T)
Turija
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
Tavankut
Tavankut
1 : 0
ŽAK
Sombor
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 2
Kupinovo
Kupinovo
Hajduk (B)
Beška
2 : 1
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
Budućnost (G)
Gložan
1 : 1
Borac
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
0 : 2
ŽSK
Žabalj
Hajduk
Beograd
1 : 2
Balkan
Mirijevo
Basarac
Mišljenovac
2 : 0
RSK
Rabrovo
Homoljac
Žagubica
2 : 1
Proleter
Vranovo
Šapine
Šapine
4 : 0
Rudar
Kostolac
Borac
Žabari
1 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Polimlje
Prijepolje
0 : 1
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Sloga (S)
Sjenica
3 : 1
Ribnica
Mionica
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Radnički Stobex
Klupci
6 : 0
Spartak 1924
Ljig
Brezovica
Brezovica
0 : 1
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Provo
Provo
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Rađevac
Krupanj
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Polet (T)
Trbušani
0 : 3
Jošanica
Novi Pazar
Braća Vuković
Lađevci
1 : 1
Bane
Raška
Arsenal
Kragujevac
3 : 1
Slavija (K)
Kragujevac
Tutin
Tutin
0 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
Orlovac
Mrčajevci
4 : 3
Trepča
Kosovska Mitrovica
Dragačevo
Guča
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Napredak (D)
Drenovac
4 : 2
Partizan
Glogovac
OFK Bratstvo
Medveđa
5 : 1
Sloga
Donje Vidovo
BSK
Buljane
4 : 1
Bratstvo
Međureč
Mladost (J)
Jovac
0 : 4
Morava 1918
Ćuprija
OFK Batinac
Batinac
1 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Budućnost
Miliva
1 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Parunovac
Parunovac
2 : 2
Mladost
Makrešane
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 0
Vinogradar
Zleginje
13. April
Lomnica
1 : 0
Čitluk
Čitluk
Trajal
Kruševac
1 : 2
Gradina
Pejovac
Šanac
Šanac
0 : 1
Mladi radnik
Bačina
Naupare
Naupare
4 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Borac
Držanovac
0 : 8
Topličanin
Prokuplje
Real
Jasenica (Žitorađa)
2 : 4
Dobrič
Pejkovac
Kaćuša
Kuršumlija
0 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
Jug Bogdan
Đakus
2 : 2
Dunđerski
Voljčinac
Kosovac
Prokuplje
14 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Omladinac
Podina
2 : 1
NS Tatko
Stara Božurna
Palilula
Aleksinac
3 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
Naša krila 1936
Belotinac
5 : 1
Radnički 1924
Kočane
Rasovača
Rasovača
2 : 0
Koprijan 1975
Gradište
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
4 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 3
Krivelj
Krivelj
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
Blizna
Blizna
Ključ
Podvrška
3 : 0
Slatina
Bor
Čubra
Čubra
3 : 2
Branik
Štubik
Polom
Leskovo
0 : 4
BSK
Bukovče
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
Sloga
Kobišnica
Radnički
Klokočevac
1 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Omladinac
Grezna
3 : 1
Rgotina
Rgotina
Malinik
Podgorac
0 : 0
BSK
Bogovina
Osnić
Osnić
3 : 0
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
Grlište
Grlište
4 : 1
Polet
Jablanica
Sloga
Minićevo
2 : 2
ŠSK
Štipina
Jedinstvo
Bela Palanka
6 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Željuša
Željuša
2 : 1
Zadrugar
Krupac
Napredak
Izvor
3 : 5
Padež
Petrovac
Levosoje
Levosoje
2 : 1
OFK Alakince
Alakince
Vihor
Žbevac
10 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
Čelik
Belo polje
6 : 2
Biljači
Biljača
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Samolica
Samoljica
Bukuroca
Bukurevac
1 : 2
Trešnjevka
Lopardince
Vučje
Vučje
4 : 2
Kumarevo
Kumarevo
Radnički (P)
Pertate
8 : 1
Šumadija
Razgojna
Čekmin
Čekmin
2 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Umac
Miroševce
4 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Sloga (L)
Lipovica
4 : 1
Brza
Brza
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 4
Železničar
Brestovac
Sloboda D.B
Donje Brijanje
2 : 1
Mladost V
Vinarce
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
2 : 2
Mladi Borac
Živkovo
Rudar
Jelašnica
2 : 2
Radnički
Trupale
Brzi Brod
Brzi Brod
7 : 1
Mladost
Lalinac
Morava
Krušce
4 : 2
OFK Niš
Niš
Budućnost
Prva Kutina
1 : 2
Palilulac
Niš
Mramor
Mramor
3 : 2
Proleter
Mezgraja
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 1
Partizan (U)
Uljma
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 0
Vulturul
Grebenac
Mladost (O)
Omoljica
3 : 0
BAK
Bela Crkva
Jugoslavija
Jabuka
0 : 1
Partizan (G)
Gaj
Rusin
Ruski Krstur
3 : 2
Terekveš
Svilojevo
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 2
Stanišić
Stanišić
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Mladost
Kruščić
BSK
Bački Brestovac
1 : 0
Hajduk
Stapar
Kula
Kula
3 : 1
Graničar (G)
Gakovo
Borac
Bački Gračac
1 : 1
Polet
Karavukovo
OFK Šikara
Sombor
0 : 1
Lipar
Lipar
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 2
Bajša
Bajša
Napredak (P)
Popinci
2 : 1
Partizan
Vitojevci
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 0
Jadran
Golubinci
Ljukovo
Ljukovo
0 : 3
1. Maj Ruma
Ruma
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
6 : 1
OFK Brestač
Brestač
Graničar 1924
Adaševci
6 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Mladost (B)
Baroševac
0 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Budućnost
Zvečka
6 : 0
OFK Borac
Arnajevo
Borac
Lazarevac
2 : 0
Strelac
Mislođin
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 2
Napredak
Medoševac
Borac
Progar
3 : 0
Komgrap
Beograd
Dunav
Veliko Selo
3 : 0
Banja
Višnjička banja
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Sindjelić 2012
Ugrinovci
13. maj
Zemun
0 : 0
Milutinac
Zemun
Pionir
Besni Fok
2 : 4
Institut
Zemun Polje
Boleč
Grocka
6 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Dunavac
Grocka
0 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Kosmaj
Ralja
1 : 1
OFK Leštane
Leštane
Vinča
Vinča
3 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Mladi radnik
Radinac
1 : 0
Pobeda
Golobok
Bresje Superior
Velika Plana
5 : 0
Šumadija
Azanja
SASK
Saraorci
2 : 0
Budućnost
Ratari
Borac (R)
Ralja
1 : 2
7. Juli
Vodanj
Udarnik
Lozovik
1 : 1
Sloga
Miloševac
Železničar
Kusadak
3 : 0
Sloboda
Lipe
Bačinac
Bačinac
3 : 4
Osipaonica
Osipaonica
Železničar
Požarevac
1 : 1
Mladost
Biskuplje
Dizel
Bare
0 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 0
Sloga (B)
Burovac
Makce
Makce
0 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Napredak
Veliko Crniće
2 : 1
Rudar
Krepoljin
Mlava
Malo Laole
1 : 0
Polet
Suvi Do
Budućnost
Vezičevo
1 : 1
Borac
Veliko Laole
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 5
Šumadinac
Brzan
Šumadija
Toponica
4 : 1
Trnava
Donja Trnava
Šatornja
Šatornja
1 : 2
Banja
Banja
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
ŽSK
Žirovnica
Vitlina-Bokanja
Gorovič
1 : 0
Borac
Pajsijević
Vinča
Vinča
2 : 4
Junkovac
Junkovac
Lepenica
Badnjevac
1 : 1
BSK
Belosavci
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Borac (V)
Vladimirci
3 : 3
Borac (L)
Lešnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 0
Drina
Ljubovija
BMR Petlovača
Petlovača
2 : 0
Lipolist
Lipolist
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
OFK Divci
Divci
5 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Gruža
Vitanovac
1 : 3
Real
Podunavci
Mataruge
Mataruge
2 : 1
Polet
Ratina
Ribnica
Jovac
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Budućnost
Konarevo
0 : 2
Borac
Vraneši
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Rudar
Baljevac
4 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Javor
Sladaja
4 : 2
Polet
Zabrega
Napredak Stubica
Stubica
0 : 1
Radnički
Tekija
Istok 63
Plana
1 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Omladinski
Paraćin
1 : 5
Napredak (Sv)
Svojnovo
Rudar Stenjevac
Stenjevac
2 : 1
Rudar (P)
Plazane
Omladinac
Šaludovac
5 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
Resavac
Subotica
5 : 3
Budućnost
Đurinac
Juhor
Glavinci
1 : 1
Vinorača
Vinorača
Šumadinac
Dragovo
1 : 2
Mladost (D)
Dublje
Mladost (G)
Gložane
1 : 1
Morava
Kočino Selo
Napredak (SL)
Staro Lanište
2 : 3
Crni Vrh
Deonica
Kupinovac
Kupinovac
1 : 0
Kolare
Kolare
Osaonica
Bagrdan
1 : 1
Blagotin
Belušić
Sloga
Voljavče
1 : 0
Ursule
Ursule
14. Oktobar
Izbenica
1 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Polet 57
Milutovac
2 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Sloga
Lozna
2 : 0
Mladost
Donji Katun
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 1
Trudbenik
Stalać
Borac
Trnjane
0 : 3
Polet
Radevac
Vukašinovac
Vukašinovac
3 : 1
Tempo
Mozgovo
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 3
Napredak 2012
Krušje
OFK Draževac
Draževac
1 : 2
Sloga (K)
Korman
Jastrebac (T)
Tešica
7 : 3
Gredetin
Gredetin
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
5 : 0
Pobeda
Rusna
Knežica
Knežica
1 : 2
4. Juli
Mekiš
Grkinja
Grkinja
8 : 2
Klisura
Klisura
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 1
Napredak
Korbovo
Lokomotiva
Novi Sip
2 : 6
Koča Andjelković
Tekija
Pontes
Kostol
0 : 1
Egeta
Brza Palanka
Kladušnica
Kladušnica
15 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Rtkovo
Rtkovo
4 : 3
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Lovćen
Petrovo selo
2 : 0
Omladinac
Vajuga
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 3
Pobeda
Držina
Jerma
Sukovo
1 : 1
Dragoš
Pirot
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
5 : 1
Temac
Temska
Mladost (B)
Batulovce
1 : 1
Napredak
Bogojevce
Lemind 1953
Leskovac
3 : 0
Gradac
Konopnica
BSK
Belanovce
1 : 1
OFK Morava
Leskovac
Morava
Gložane
1 : 0
Real
Donja Jajina
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 1
Polet
Stajkovce
Hajdučica
Hajdučica
2 : 3
Banat (I)
Ilandža
Ratar
Kruščica
1 : 5
Borac (VS)
Veliko Središte
Dunav
Banatska Palanka
2 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Ševac
Kusić
0 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Borac (VG)
Vračev Gaj
4 : 3
Vojvodina (S)
Seleuš
Jedinstvo
Vlajkovac
6 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Partizan (K)
Kajtasovo
0 : 2
Potporanj
Potporanj
Omladinac
Ravni Topolovac
5 : 0
Napredak
Banatska Topola
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 3
1.Oktobar
Srpski Itebej
Bega
Novi Itebej
3 : 2
Proleter
Međa
2. Oktobar
Kumane
1 : 2
Terekveš
Hetin
Budućnost
Banatski Dvor
0 : 6
Jedinstvo
Bočar
Lehel
Mužlja
6 : 1
Proleter
Neuzina
OFK Klek
Klek
6 : 0
Jedinstvo
Ečka
MSK
Mihajlovo
1 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
4 : 1
Omladinac
Botoš
Naftagas
Boka
2 : 1
Potisje
Knićanin
ASK
Aradac
4 : 1
Rusanda
Melenci
Dinamo
Sonta
10 : 0
Telečka
Telečka
Graničar
Riđica
1 : 1
Crvenka
Crvenka
Hajduk Junior
Kula
6 : 0
OFK Metalac
Sombor
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
5 : 0
KFK Kula
Kula
Partizan
Kupusina
1 : 1
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Žednik
Stari Žednik
3 : 1
Đurđin
Đurđin
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 1
Bikovo
Bikovo
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
8 : 0
Palić
Palić
Čantavir
Čantavir
2 : 0
Lokomotiva
Subotica
Solid
Subotica
2 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 10
Borac (M)
Martinci
Omladinac
Molovin
4 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 1
Borac (K)
Klenak
PSK Putinci
Putinci
2 : 2
Sloboda
Donji Tovarnik
Borac (S)
Stejanovci
0 : 5
Jedinstvo
Platičevo
Graničar
Kuzmin
3 : 0
Noćaj
Noćaj
Napredak
Žarkovac
2 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Radnički
Irig
1 : 2
Sloga
Maradik
Mladost Radost
Srbobran
1 : 2
Bačka
Đurđevo
Obilić (Vilovo)
Vilovo
1 : 3
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
3 : 3
Hajduk
Gardinovci
Mladost
Radičević
3 : 1
Iskra
Kucura
Budućnost
Savino Selo
2 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Naša Zvezda
Silbaš
0 : 1
Krivanj
Selenča
Slavija
Pivnice
0 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Maglić
Bački Maglić
2 : 1
Borac
Obrovac
Neštin
Neštin
4 : 2
Labudnjača
Vajska
Bačka
Despotovo
5 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Čenej
Čenej
1 : 0
Kabel - Štrand
Novi Sad
Bačka
Begeč
4 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Tatra
Kisač
13 : 1
Sremac
Čerević
Dunavac
Dunavac
3 : 1
Crvenka
Borča
Minel
Ripanj
1 : 1
Sparta
Beograd
Dedinje
Beograd
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Busije
Zemun
3 : 0
OFK Petrovčić
Petrovčić
Posavac
Tisma
4 : 3
Šumadinac
Bečmen
BUSK
Beograd
2 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Udarnik
Baničina
1 : 3
Cerovac
Cerovac
Proleter
Mala Plana
3 : 2
Budućnost
Vlaški Do
Vodice
Vodice
0 : 3
Glavaš
Glibovac
Beli Orlovi
Pridvorice
2 : 0
Bašin
Bašin
Obilić
Staro Selo
2 : 1
Jasenica
Kruševo
Kurjače
Kurjače
1 : 1
Desine
Desine
Napredak (B)
Bubušinac
0 : 1
Napredak (P)
Poljana
Polet (B)
Bikinje
5 : 2
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 0
Polet (V)
Voluja
Braničevo
Braničevo
1 : 3
Borac (K)
Klenovnik
Mlava (B)
Bratinac
3 : 2
Vihor
Маljurevac
Zadrugar
Tabanovac
1 : 2
Mladost
Porodin
BSK
Boževac
4 : 3
Bata Bulić
Bistrica
Dragoš
Oreškovica
1 : 0
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Napredak
Toponica
3 : 1
Polet
Aleksandrovac
Radnički
Knežica
4 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
Radnik
Salakovac
2 : 2
Rudar
Stamnica
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Grivac
Grivac
1 : 1
Meteor
Lapovo
Mladost (R)
Rašković
2 : 1
Mladost MG
Saranovo
Sloga
Milatovac
2 : 2
Marjan
Knić
BSK
Borač
1 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
Crvena zvezda
Miraševac
6 : 0
Mladost Crni Kao
Crni kao
Lokomotiva
Lapovo
5 : 0
Karađorđe Vučić
Vučić
Bare
Bare
2 : 1
Kusovac
Kusovac
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 0
Jasenica
Božurnja
Šamot
Aranđelovac
4 : 0
Misača
Misača
Ranilović
Ranilović
1 : 4
Šumadinac (S)
Stojnik
Žabare
Žabare
0 : 3
Proleter
Jelovik
B 2000
Aranđelovac
1 : 3
Mladi rudar
Bukovik
Partizan
Darosava
1 : 1
Kopljari
Kopljari
Sloga
Zagorica
2 : 1
Budućnost
Blaznava
Karađorđe
Mišar
2 : 2
Cerić
Miokus
Jevremovac
Jevremovac
5 : 0
Mrovska
Mrovska
Rankovac
Nakučani
4 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
2 : 0
Sloga
Krnić
Jedinstvo
Mali Zvornik
1 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Stolice
Krupanj
1 : 2
Sloga (S)
Straža
Borac
Kozjak
3 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Milan Orlić
Novo Selo
6 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Vidojevica
Lešnica
2 : 2
Cerova
Cerova
Krasava
Krasava
3 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Omladinac 2013
Slepčević
7 : 1
Borac
Šabac
Sloga
Duvanište
2 : 1
Milicionar
Bogatić
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
1 : 0
Cer
Petkovica
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
Budućnost (Z)
Zminjak
3 : 2
Drina
Badovinci
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
3 : 1
Partizan
Drenovac
Proleter
Šabac
2 : 4
Gorki
Glušci
Kolubara 2
Valjevo
1 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
3 : 2
Popadić
Popadić
Borac
Rajković
2 : 1
Mladost
Valjevska Kamenica
Iskra
Donja Bukovica
6 : 0
Ribnikar
Pecka
Gradac
Valjevo
0 : 1
Liplje
Liplje
Komanice
Komanice
1 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 1
Crvena Jabuka
Ub
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 2
Radnik
Ub
Polet (T)
Takovo
3 : 0
Proleter
Bajevac
Polet (DL)
Donji Lajkovac
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Kremenac
Rogojevac
0 : 3
Seljak
Cvetojevac
Divostin
Kragujevac
2 : 2
Šumadija 1934
Drača
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
Azbest
Stragari
Košutnjak
Kragujevac
0 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Hajduk
Jovanovac
0 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Mladost
Vrdila
3 : 1
Grdica
Grdica
Tavnik
Tavnik
1 : 6
Borac
Adrani
Proleter
Pečenog
0 : 1
Partizan
Vrba
Zvezda
Čukojevac
1 : 1
Morava
Sirča
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 0
Budućnost
Samaila
Napredak
Gračac
1 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Lazac
Lazac
4 : 1
Šumadija
Šumarice
Magnohrom
Kraljevo
0 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 6
Šumadija
Brdjani
Ozrem PMH
Ozrem
5 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Šilopaj
Šilopaj
3 : 0
Omladinac
Kalimanići
Brezova
Brezova
3 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
Gorušica
Viča
0 : 2
Prilike
Prilike
Jelica
Goračići
1 : 1
Gradina
Rti
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
Hajduk
Podlokanj
1 : 0
Tisa (P)
Padej
Tromedja
Majdan
1 : 3
Tisa B
Adorjan
Šampion
Orom
0 : 4
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Jadran
Sanad
1 : 0
Graničar
Đala
Rečka
Rečka
0 : 0
Urovica
Urovica
Graničar
Aleksandrovac
4 : 2
Srbovo
Srbovo
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 3
Polet
Jabukovac
Slatina
Negotin
6 : 1
Ratar
Jasenica
Malajnica
Malajnica
3 : 0
OFK Sikole
Sikole
Miloševo
Miloševo
1 : 2
Smedovac
Smedovac
Omladinac (BL)
Blendija
0 : 3
Bukovik
Vrbovac
Rtanj
Vrmdža
6 : 2
Sloboda 2013
Nikolinac
Palilulac
Šarbanovac
0 : 0
Slemen
Milušinac
Morava
Mojsinje
7 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
Vujan
Prislonica
0 : 1
Zadrugar
Gornja Trepca
Malba
Žaočani
0 : 2
Rakova
Rakova
Polet
Goričani
0 : 3
Čačak 94
Čačak
Posavina
Stubline
2 : 1
Rvati
Obrenovac
Trstenica
Trstenica
0 : 5
Zvezda-Konatice
Konatice
Ljubinić
Ljubinić
1 : 1
Borac
Ušće
Duboko
Mala Moštanica
2 : 1
Krtinska
Krtinska
Partizan-Draževac
Draževac
3 : 3
Vukićevica
Vukićevica
Belo Polje
Belo Polje
1 : 4
OFK Urovci
Urovci
Jedinstvo
Dren
4 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Beljina
Beljina
1 : 1
Vranić
Vranić
Guncate
Guncati
2 : 3
Barajevo
Barajevo
Velika Mostanica
Velika Mostanica
2 : 1
Lisović
Lisović
OFK Radnički
Dren
6 : 2
BSK
Brajkovac
Borac
Arapovac
1 : 1
Polet
Mirosaljci
Sloga
Lukavica
4 : 4
Budućnost
Dudovica
Mladost (MI)
Mala Ivanča
0 : 1
Popović
Popović
Rudar 2012
Babe
1 : 4
OFK Rogača
Rogača
Vis
Parcani
5 : 2
Mladost (G)
Guberevac
Ivanča
Velika Ivanča
2 : 2
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Borac
Amerić
2 : 1
OFK Student
Mladenovac
Markovac
Markovac
2 : 1
Omladinac
Rajkovac
Šumadija 1962
Jagnjilo
8 : 1
Sloga
Granice
Šepšin
Šepšin
2 : 1
Napredak
Međulužje
Mladost
Gornja Mutnica
4 : 0
Radnik
Davidovac
Budućnost
Lebina
4 : 1
Heroj
Busilovac
Železničar
Klačevica
3 : 4
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Jedinstvo
Ratari
3 : 2
Buljane
Buljane
Sloboda
Krežbinac
5 : 2
Popovac
Popovac
Vihor
Golubovac
1 : 2
ISK Izvor
Izvor
Razvitak
Mirilovac
1 : 6
Zemljoradnik
Striža
Zelenika
Vitance
0 : 2
Mladi radnik
Grabovica
Resava
Bukovac
1 : 0
Beljanica
Strmosten
Morava
Rajkinac
1 : 1
Šantarovac
Šantarovac
OFK Borac
Lovci
2 : 1
Trnava
Trnava
Sloboda
Šuljkovac
1 : 2
Omladinac
Bunar
Partizan
Majur
1 : 0
Hajduk
Miloševo
Belica
Belica
1 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Borac
Gornji Katun
1 : 0
Parcane
Parcane
OFK Orašje
Orašje
0 : 0
Mladost
Toljevac
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
Badince
Badince
Mladost
Kutles
0 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Jedinstvo
Orešac
1 : 0
Pobeda
Parta
Radnički 1927
Vršac
2 : 1
Hajduk
Šušara
Omladinac
Zagajica
1 : 3
Vinogradar
Gudurica
Zlatica
Zlatica
3 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Mladost
Belo Blato
1 : 2
ZŠF Petlić
Zrenjanin
Borac
Zrenjanin
2 : 1
Tamiš
Farkaždin
Tisa 1933
Taraš
4 : 1
Sloga
Jarkovac
Vojvodina
Neradin
0 : 3
Mladost (B)
Buđanovci
Fruškogorac
Mali Radinci
3 : 0
Planinac
Rivica
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 3
Polet
Nikinci
Car Uroš
Jazak
4 : 2
Mladost (P)
Pavlovci
Sremac
Dobrinci
2 : 2
Jedinstvo (R)
Ruma
Fruška Gora
Ruma
2 : 0
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Graničar
Grabovci
1 : 0
Sloga
Voganj
Hajduk
Višnjićevo
8 : 0
Omladinac
Batrovci
Borac
Ilinci
3 : 3
Sinđelić
Gibarac
Graničar
Jamena
4 : 1
OFK Bingula
Bingula
OFK Bikić
Bikić Do
13 : 1
Sremac
Berkasovo
Bratstvo
Sot
1 : 7
OFK Bačinci
Bačinci
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
0 : 2
Jednota
Šid
Graničar
Obrež
2 : 0
Vitez
Subotište
Lovac
Karlovčić
5 : 1
Sloven
Sibač
Sremac
Deč
1 : 3
Mladost
Prhovo
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 3
Kameni
Ašanja
Borac (VR)
Veliki Radinci
5 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Sloga (Z)
Zasavica I
0 : 1
Borac (R)
Radenković
Srem
Sremska Rača
3 : 2
Napredak
Šuljam
BSK
Bešenovo
1 : 1
OFK Bosut
Bosut
Poletarac
Laćarak
4 : 1
Sremac
Jarak
Sloga (Č)
Čalma
9 : 0
Sloboda
Šašinci
Borac
Surduk
1 : 2
Železničar
Inđija
Sloga
Krnješevci
0 : 2
Dunav
Novi Slankamen
Fruškogorac
Krčedin
1 : 0
Borac
Jarkovci
Krušedol
Krušedol
1 : 2
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Dunavac
Petka
0 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Sloga (Dr)
Drmno
2 : 2
Proleter
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Dunav
Ostrovo
2 : 2
Sopot
Požarevac
Stig 1955
Beranje
3 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
Sloga (Du)
Dubravica
0 : 2
Metalac
Požarevac
Radoje Domanović
Ovsište
5 : 0
Maskar
Maskar
Jarmenovci
Jarmenovci
1 : 1
Borac
Kloka
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
4 : 1
Korman
Korman
Zablaće
Zablaće
2 : 0
Mladost
Svileuva
Žabar
Žabar
3 : 4
Jedinstvo
Mala Vranjska
Sava
Mrđenovac
1 : 0
Galeb
Cerovac
Sloga Trgošped
Mehovine
1 : 4
Provo 2015
Provo
Sloga (R)
Riđake
4 : 4
Verko
Suvo Selo
Mladost (B)
Belotić
3 : 0
Hajduk
Debrc
Torpedo
Lojanice
5 : 0
Krnule 09
Krnule
Sloga 1949
Matijevac
4 : 2
Skupljen 2013
Skupljen
Petrovac 74
Kujavica
2 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Volujac
Volujac
1 : 0
Bojić
Bojić
Grušić
Grušić
0 : 4
Pocerina
Jevremovac
OFK Varna
Varna
4 : 0
Mladost (S)
Slatina
Tolisavac - VT
Tolisavac
6 : 0
DB Junajted
Donje Brezovice
Bratstvo
Krupanj
4 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Radnik
Glogovac
3 : 0
Premijer
Badovinci
OFK Šabac
Šabac
3 : 0
Metaloplastika
Šabac
Tolić
Tolić
2 : 0
Mladost
Latković
Paštrić
Paštrić
2 : 4
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Orao
Poljanice
0 : 3
Vojvode
Mionica
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
1 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Toplica
Donja Toplica
4 : 0
Babajić
Babajić
Sloga
Bogovađa
4 : 5
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Zvizdar
Zvizdar
2 : 1
Šarbane
Šarbane
Čučuge
Čučuge
1 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Sloga
Vrhovine
3 : 3
Murgaš 2012
Murgaš
Sloga
Lončanik
1 : 0
Brgule
Brgule
Jedinstvo
Milorci
3 : 0
Vrelo
Vrelo
Kolubara
Liso Polje
1 : 0
Vukona
Vukona
Omladinac
Kalinovac
3 : 0
Strelac 001
Kožuar
Bukorovac
Kragujevac
0 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
1 : 5
Erdoglija
Kragujevac
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 3
Borac
Novi Milanovac
Jovo Kursula
Cvetke
0 : 0
Popovići
Popovići
Zgodačica
Godačica
1 : 1
Morava
Mrsać
Studen Vitez
Studenica
3 : 3
Mineral 2015
Rudno
BSK 2014
Bukovica
1 : 0
Musina reka
Musina reka
Progorelica
Progorelica
1 : 0
Omladinac
Drakčići
Žiča
Žiča
3 : 1
Mlada krila
Metikoši
Borac
Vizić
1 : 0
Slavija
Bođani
Sloga
Plavna
0 : 2
Budućnost
Parage
Mladost
Bošnjane
1 : 2
Karađorđe 2013
Viševac
Udarnik
Trska
3 : 1
Feniks
Rača
Pobeda
Đurđevo
4 : 3
Napredak
Malo Krčmare
Veteran
Popović
1 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Dimitrije Tucović
Šušnjar
3 : 1
Mladi Radnik
Junkovac
Šumadinac
Kruševica
1 : 5
Mladi Borac
Županjac
Proleter
Vrbovno
3 : 1
Strmovo
Strmovo
20. Oktobar
Trbušnica
3 : 0
Petka
Petka
Berane
Berane
4 : 1
Kom
Podgorica
Ibar
Rožaje
2 : 1
Jezero
Plav
Bratstvo
Cijevna
3 : 0
Igalo
Herceg Novi
Jedinstvo
Bijelo Polje
4 : 1
Grafičar
Podgorica
Radnički
Berane
2 : 2
Cetinje
Cetinje
Jerina
Smederevo
7 : 2
Bukovička Banja
Aranđelovac
Sloga 036
Kraljevo
1 : 8
Požega
Požega
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Napredak
Kruševac
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Mačva
Šabac
4 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Radnički
Valjevo
5 : 1
Železničar
Lajkovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 2
Loznica
Loznica
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Veternik
Veternik
OFK Hajduk
Novi Sad
5 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Banat
Zrenjanin
3 : 0
Sloga
Plandište
Begej
Žitište
1 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Hajduk Junior
Kula
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Šumadija
Aranđelovac
4 : 0
Rudar
Kostolac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Sloboda (U)
Užice
4 : 0
Mladost
Lučani
Bežanija
Beograd
0 : 1
BASK
Beograd
BSK Borča
Borča
4 : 2
Zemun
Zemun
IM Rakovica
Rakovica
4 : 5
Sindjelić
Beograd
Trudbenik
Trudbenik
0 : 3
Balkan
Beograd
Studentski Grad
Beograd
5 : 1
PKB
Padinska skela
Brodarac 1947
Beograd
0 : 1
Vrcin
Vrcin
Prva Iskra
Baric
6 : 1
Zvezdara
Beograd
Cetinje
Cetinje
0 : 4
Rudar
Pljevlja
Berane
Berane
1 : 1
Lovćen
Cetinje
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Budućnost
Podgorica
3 : 0
Zeta
Golubovci
Sutjeska
Nikšić
0 : 4
Mladost
Podgorica
Rad MO
Beograd
3 : 0
011 MO
Beograd
Internacional MO
Beograd
0 : 0
IMT MO
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
2 : 2
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Napredak
Kruševac
Real Niš
Niš
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Čukarički
Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Spartak
Subotica
2 : 1
Brodarac
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
RFK N.S. 1921
Novi Sad
3 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 2
Vršac
Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (K)
Kovin
0 : 0
Železničar
Pančevo
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Mladost
Lukićevo
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 1
Hajduk Junior
Kula
Bačka 1901
Subotica
4 : 6
Vrbas
Vrbas
Dominus
Beograd
3 : 1
Sindjelić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
Borča
Borča
19 : 1
IM Rakovica
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
4 : 0
BSK 1925
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
7 : 0
GSP Polet
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
7 : 0
Bežanija
Beograd
Milenium
Beograd
0 : 5
Žarkovo
Beograd
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Senjak
Valjevo
Mačva
Šabac
0 : 2
Loznica
Loznica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Drina
Ljubovija
Šumadija
Aranđelovac
4 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Zvižd
Kučevo
3 : 4
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 6
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Zuce
Beograd
4 : 1
Banja
Beograd
Vinca
Vinca
6 : 1
Pinosava
Pinosava
Budućnost
Podgorica
3 : 1
Zeta
Golubovci
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 0
Bokelj
Kotor
Brskovo
Mojkovac
1 : 1
Rudar
Pljevlja
Graficar
Podgorica
13.09.2015
16:00
Grbalj
Kotor
Igalo
Herceg Novi
1 : 0
Mornar
Bar
Radnicki
Berane
5 : 2
Dečić
Tuzi
Jezero
Plav
1 : 2
Lovćen
Cetinje
Iskra
Danilovgrad
2 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Mladost
Podgorica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 5
Hajduk Junior
Kula
Bačka 1901
Subotica
5 : 2
Vrbas
Vrbas
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Vršac
Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Vršac united
Vršac
1 : 4
Železničar
Pančevo
Dinamo 1945
Pančevo
8 : 0
Mladost
Lukićevo
Bane
Raška
1 : 0
AS
Novi Pazar
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Voždovac
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Dominus
Beograd
0 : 11
OFK Beograd
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 5
PKB Kovilovo
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
OFK Osečina
Osečina
0 : 3
OFK Šabac
Šabac
Mačva
Šabac
0 : 1
Loznica
Loznica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
5 : 0
Drina
Ljubovija
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
10 : 0
Bačinac
Bačinac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Plana
Velika Plana
AF Duljaj
Topola
3 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 5
Petlić 2006
Smederevo
Institut
Zemun
1 : 0
Srem J.
Jakovo
IMT
Beograd
1 : 1
Borac O.
Ostruznica
Spartak
Subotica
11 : 1
Arena Su
Subotica
Pionir
Beograd
2 : 3
Palilulac
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 4
Torlak
Beograd
Beograd 1929
Beograd
6 : 1
Balkan
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
2 : 4
Radnički 1926
Požarevac
RSK
Rabrovo
3 : 0
Borac
Žabari
Basarac
Mišljenovac
6 : 1
Šapine
Šapine
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 7
Potisje
Kanjiža
Čoka
Čoka
13 : 3
Tisa
Adorjan
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
6 : 2
AFK
Ada
Sloga
Ostojićevo
5 : 8
Bačka
Mol
Omladinac
Veliko Polje
5 : 0
Skela
Skela
Prva Iskra
Baric
1 : 4
Jedinstvo
Dren
Strelac
Mislodjin
0 : 3
Pobeda
Piroman
Budućnost
Zvecka
1 : 1
Radnički
Obrenovac
Radnički Šabački
Šabac
13.09.2015
10:00
Lipolist
Lipolist
Mačva 2005
Bogatić
8 : 0
BMR Petlovača
Petlovača
Karađorđe
Mišar
0 : 2
Rađevac
Krupanj
OFK Atletiko
Šabac
0 : 6
OFK Šabac
Šabac
13. Maj MK
Zemun
3 : 0
Studentski Grad MK
Beograd
Šumadinac
Bečmen
1 : 9
Zemun B
Zemun
Radnički MK
Novi Beograd
2 : 3
Zmaj 1953
Beograd
Akademija RAĐ
Krupanj
13.09.2015
10:00
Donjošorac
Šabac
Teleoptik
Zemun
0 : 0
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Dominus
Beograd
3 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
Olimpik
Beograd
5 : 0
Studentski Grad
Novi Beograd
Balkan
Beograd
2 : 1
Dorćol
Beograd
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 13
Subotica '03
Subotica
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Spartak '04
Subotica
1 : 0
Senta
Senta
Radnički 1
Valjevo
1 : 1
OFK Senjak
Valjevo
Omladinac
Ljig
8 : 1
Železničar
Lajkovac
OFK Osečina
Osecina
2 : 1
Šampion
Valjevo
Jedinstvo
Ub
5 : 0
Ribnica
Mionica
Radnički 2
Valjevo
0 : 14
Budućnost Krušik 2
Valjevo
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Rad
Banjica
BSK
Borca
0 : 6
Altina
Zemun
Crveni Orao
Beograd
2 : 0
Forza
Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 0
Dominus
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 5
OFK Beograd
Beograd
Rad
Banjica
4 : 0
Teleoptik
Zemun
Klub 11
Beograd
0 : 5
Forza
Beograd
Radnički
Novi Beograd
4 : 0
Dominus
Beograd
Ada
Beograd
2 : 1
OLE
Beograd

Rukomet

Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
23 : 28
Srem SM
Sremska Mitrovica
Slavija
Novi Sad
27 : 20
Mladost TSK
Bački Jarak
Nova Pazova
Nova Pazova
28 : 21
Crvenka 2
Crvenka
Radnički
Obrenovac
37 : 24
Smederevo
Smederevo
Dorćol
Beograd
33 : 19
Lazarevac
Lazarevac
Jedinstvo 1974
Krnjevo
32 : 18
Prva Iskra Barič
Barič
Metaloplastika 2
Šabac
27 : 28
Zemun 1957
Beograd
Umčari
Umčari
38 : 20
Gučevo
Banja Koviljača

Futsal

FON
Beograd
2 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Kopernikus
Niš
5 : 2
Flash Bečej
Valjevo