XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 886 utakmica za dan
Nedelja, 11 Oktobar 2015

Fudbal

Liješće
Liješće
5 : 1
Župa
Milosavci
Sloga (T)
Trn
3 : 1
BSK
Banja Luka
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
2 : 0
Borac
Kozarska Dubica
Ozren
Petrovo
2 : 2
Proleter
Teslić
Radnički (K)
Karakaj
1 : 0
Mladost (G)
Gacko
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
1 : 1
Jedinstvo (Br)
Brodac
Sloga Junajted
Bijeljina
1 : 0
Jedinstvo (Bč)
Brčko
Proleter
Dvorovi
2 : 0
Famos
Vojkovići
OFK Ravan
Međeđa
1 : 4
Željezničar
Banja Luka
Dubrave
Dubrave
3 : 0
Naprijed
Banja Luka
Skugrić
Skugrić
3 : 2
Hajduk
Batkuša
Ozren
Paklenica
2 : 1
Rudanka
Rudanka
Mineral
Banja Vrućica
3 : 1
Budućnost
Gornja Slatina
Sloga
Dugo Polje
2 : 1
Vranjak
Vranjak
Naša krila
Kostajnica
4 : 2
Posavina
Miloševac
OFK Šekovići
Šekovići
0 : 3
Milići
Milići
Jedinstvo
Roćević
2 : 0
Majevica
Lopare
Zadrugar
Donje Crnjelovo
0 : 0
Partizan
Donja Trnova
Birač
Derventa
1 : 5
Podrinje
Tršić
Velež
Nevesinje
2 : 2
Romanija
Pale
Knežopoljac
Knežica
2 : 4
Kozara
Donji Orlovci
Slaven
Dobrljin
3 : 0
Bratstvo
Kozarac
Berek 1975
Prijedor
4 : 3
Sloga
Rakelići
Mrakovica
Kozaruša
1 : 0
Radnik Urije
Prijedor
Omladinac
Draksenić
2 : 1
Brzi
Busnovi
Plamen
Donje Vodičevo
1 : 1
Partizan
Kostajnica
Kozara
Turjak
3 : 1
Mladost (B)
Bajinci
Milan
Kosjerovo
5 : 1
Ratar
Stara Topola
Sloboda
Donji Podgradci
6 : 2
Biseri
Čatrnja
Mladi Krajišnik
Kukulje
4 : 0
Borac (M)
Maglajani
Kladari
Gornji Kladari
2 : 1
Torpedo
Cerovljani
Polet-Krajišnik
Dragočaj
3 : 0
Gomionica
Bronzani Majdan
Rekreativo
Banja Luka
1 : 0
Džaja
Banja Luka
Vrbas
Banja Luka
0 : 1
Omladinac
Banja Luka
Krajina
Banja Luka
3 : 0
Šnjegotina
Šnjegotina
Bosna
Modrički Lug
3 : 0
Sloboda
Vinska
Bratstvo
Donja Dubica
2 : 1
Borac
Osinja
Kladari
Kladari Gornji
5 : 2
Jedinstvo
Crkvina
Mladost
Dobrinja
0 : 3
Zvijezda
Kakmuž
Crkvina
Crkvina
4 : 1
Ukrina
Čečava
Sloga
Jakeš
5 : 0
Pelagićevo
Pelagićevo
Crvena Zvijezda
Gajevi
1 : 2
Rudar
Stanari
Sava 04
Brezovo Polje Selo
1 : 2
Sveti Jovan
Donji Brezik
Jugović
Brčko
3 : 1
Mladost (L)
Lončari
OFK Brezik
Gornji Brezik
3 : 1
Obilić
Krepšić
Omladinac
Potočari
5 : 0
OFK Krbeti
Krbeti
Mladost (T)
Trnjaci
2 : 2
Slijepčevići
Slijepčevići
Grčica
Brčko
0 : 0
Gredice
Gredice 1
Mladost (S)
Sandići
4 : 4
Mladost 2003
Popovo Polje
Balatun
Balatun
1 : 3
Drina
Amajlije
Semberija
Popovi
0 : 2
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
Sloboda
Donji Zagoni
4 : 2
Majevica
Donje Zabrđe
SFK Akademac UIS
Bijeljina
1 : 3
Sloga
Gornje Crnjelovo
Međaši
Međaši
0 : 5
BSK Ledinci
Batković
Novo doba
Čardačine
1 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
Budućnost (P)
Pilica
10 : 0
Branjevo
Branjevo
Budućnost (S)
Skelani
4 : 0
Jadar
Nova Kasaba
Polet
Kravica
2 : 0
Srpski Soko
Čelopek
Jardan
Jardan
2 : 0
Jasenica
Jasenica
Svodna
Svodna
2 : 1
Podgrmeč
Oštra Luka
Kiseljak
Koprivna
0 : 3
Rasavci
Rasavci
Vilusi
Vilusi
2 : 2
OFK Laminci
Laminci
Borac
Mašići
1 : 5
Omladinac
Brestovčina
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
5 : 0
Jablanica
Jablanica
Stevan Dukić
Rogolji
2 : 5
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
13 Skojevki
Grbavci
2 : 1
Kalemi
Trebovljani
Omladinac
Brestovčina
2 : 1
Obradovac
Obradovac
OFK Laminci
Laminci
6 : 3
Borac
Mašići
Polet
Elezagići
4 : 0
Vilusi
Vilusi
Biseri
Lišnja
3 : 3
Budućnost
Donji Galjipovci
Studenac
Kobaš
4 : 1
Bratstvo
Povelič
Vrbas
Prijebljezi
4 : 3
Crni vrh
Jaružani
4. Juli
Pojezna
5 : 3
Hajduk
Kožuhe
Zadrugar
Sijekovac
5 : 3
27. Juli
Kalenderovci
Polet
Podnovlje
2 : 1
OFK Zborište
Zborište
Borac (K)
Kotorsko
3 : 0
Radnički
Brodsko Polje
Željezničar
Pridjel Gornji
2 : 1
BSK
Bušletić
Borac 1975
Osinja
1 : 2
Vučijak
Majevac
Omladinac
Modriča
1 : 1
Sloga 73
Ždreban
Mladost
Botajica
0 : 1
Partizan
Koprivna
Vučijak
Gnionica
1 : 5
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
Zvijezda
Kruškovo Polje
0 : 3
Polet
Čović Polje
Borac
Ražljevo
1 : 4
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
Zadrugar
Bukvik
0 : 2
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Čelik
Grbavica
5 : 1
Budućnost Red Star
Vučilovac
Sloboda
Mrtvica
2 : 2
Jedinstvo
Koretaši
Jedinstvo
Donja Čađavica
0 : 1
Stević Jovan
Vršani
Obarska
Velika Obarska
3 : 0
Ljeljenča
Ljeljenča
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
2 : 2
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
Proleter
Gornji Dragaljevac
2 : 6
Panteri
Zagoni
Građanski
Bijeljina
0 : 0
Sloboda
Donji Dragaljevac
Kolektiv
Međaši
3 : 0
Modran
Modran
Bjeloševac
Bjeloševac
1 : 6
Brodac
Brodac
VSK
Velino Selo
1 : 2
Drina
Batar
Tavna
Banjica
5 : 0
Sloga
Dazdarevo
OFK Batković
Batković
0 : 1
OFK Janja 2009
Janja
Glogovac
Glogovac
3 : 3
Mladost
Patkovača
Sloga
Donja Bukovica
2 : 1
Buk
Gornja Bukovica
Mladen Perić
Glogovac
0 : 1
Kovačići 08
Kovačići
Borac
Trnjaci
4 : 2
Lazarevica
Čengić
Čengić
Čengić
1 : 3
Nacional
Bijeljina
Ljeskovac
Ljeskovac
1 : 1
Napredak
Dijelovi
Tabane 1970
Jagodina
2 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Car Konstantin
Niš
2 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Železničar
Pančevo
1 : 2
Borac (S)
Sakule
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Brodarac 1947
Novi Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 0
Žarkovo
Beograd
Levač
Rekovac
2 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Juhor
Obrež
3 : 5
Jedinstvo (P)
Paraćin
Kopaonik
Brus
4 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Lugomir
Rakitovo
5 : 2
Župa
Aleksandrovac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 2
Morava
Ribare
Moravica
Subotinac
1 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Rudar (P)
Podvis
3 : 1
Rtanj
Boljevac
Kablovi
Zaječar
3 : 2
Napredak
Aleksinac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 4
Pukovac
Pukovac
Bukovik
Razanj
6 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Mladost (M)
Medoševac
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
Jablanica
Medveđa
0 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Budućnost (P)
Popovac
2 : 3
Morava
Vladičin Han
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 0
Vršac United
Vršac
Polet
Izbište
2 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Tisa (A)
Adorjan
2 : 0
Subotica
Subotica
Zadrugar
Srpski Miletić
6 : 1
Bačka (P)
Pačir
Tavankut
Tavankut
2 : 0
Mladost (T)
Turija
Hajduk (B)
Beška
1 : 2
Veternik
Veternik
Budućnost (G)
Gložan
2 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Kabel
Novi Sad
3 : 2
Sremac
Vojka
Hajduk
Beograd
2 : 1
Zvezdara
Beograd
Vrčin
Vrčin
2 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
Baćevac
Baćevac
1 : 1
Sremčica
Sremčica
Borac
Ostružnica
0 : 3
BSK Batajnica
Batajnica
Jedinstvo
Surcin
2 : 2
Balkan
Mirijevo
PKB
Padinska skela
0 : 0
Grafičar
Beograd
Basarac
Mišljenovac
1 : 2
Napredak
Markovac
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Gruža
Gruža
Šapine
Šapine
2 : 0
RSK
Rabrovo
Borac
Žabari
5 : 1
Omladinac
Donja Rača
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Radnički Stobex
Klupci
2 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Brezovica
Brezovica
1 : 1
Ribnica
Mionica
Provo
Provo
5 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Rađevac
Krupanj
2 : 1
Spartak 1924
Ljig
Zadrugar
Lajkovac
3 : 2
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Braća Vuković
Lađevci
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Arsenal
Kragujevac
2 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
Tutin
Tutin
4 : 1
Polet (T)
Trbušani
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Karađorđe
Ribnica
Dragačevo
Guča
0 : 2
Bane
Raška
BSK
Buljane
2 : 3
Partizan
Glogovac
Mladost (J)
Jovac
3 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
OFK Batinac
Batinac
2 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Budućnost
Miliva
1 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 4
Bratstvo
Međureč
Dragocvet
Dragocvet
0 : 2
Morava 1918
Ćuprija
OFK Tekstilac
Paraćin
5 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Sloga
Dašnica
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 0
Parunovac
Parunovac
13. April
Lomnica
4 : 1
Blagotin
Poljna
Trajal
Kruševac
5 : 3
Mladost
Makrešane
Šanac
Šanac
3 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Naupare
Naupare
0 : 0
Vinogradar
Zleginje
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 0
Čitluk
Čitluk
Mladi radnik
Bačina
6 : 0
Gradina
Pejovac
Jug Bogdan
Đakus
7 : 1
Partizanski put
Grudaš
Kosovac
Prokuplje
0 : 7
Topličanin
Prokuplje
Omladinac
Podina
1 : 7
Dobrič
Pejkovac
NS Tatko
Stara Božurna
4 : 3
Mladost 1982
Donji Drenovac
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 8
Jastrebac
Blace
Dunđerski
Voljčinac
1 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Palilula
Aleksinac
2 : 2
Malošište
Malošište
Rasovača
Rasovača
2 : 1
Radnički 1924
Kočane
Orljane
Orljane
4 : 2
Doljevac
Doljevac
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
Koprijan 1975
Gradište
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 0
Ključ
Podvrška
Čubra
Čubra
3 : 4
Krivelj
Krivelj
Polom
Leskovo
2 : 3
Blizna
Blizna
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Slatina
Bor
Radnički
Klokočevac
2 : 3
Zlot
Zlot
Sloga
Kobišnica
1 : 0
BSK
Bukovče
Malinik
Podgorac
5 : 1
Vratarnica
Vratarnica
Osnić
Osnić
0 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Grlište
Grlište
2 : 2
Trebič
Sokobanja
Sloga
Minićevo
2 : 3
Rgotina
Rgotina
ŠSK
Štipina
7 : 0
Polet
Jablanica
Jedinstvo
Bela Palanka
4 : 0
Željuša
Željuša
Napredak
Izvor
3 : 1
Borac
Barje Čiflik
Padež
Petrovac
5 : 2
Zadrugar
Krupac
Lugina
Aliđerce
1 : 1
Samolica
Samoljica
Pavlovac
Pavlovac
2 : 0
Bukuroca
Bukurevac
Ternoci
Trnovac
4 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Kumarevo
Kumarevo
1 : 0
Mladost V
Vinarce
Železničar
Brestovac
6 : 2
Progres
Ladovica
Brza
Brza
5 : 3
Mladi Borac
Živkovo
Omladinac
Donje Sinkovce
1 : 0
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Šumadija
Razgojna
1 : 0
Sloboda D.B
Donje Brijanje
Vučje
Vučje
3 : 4
Zloćudovo
Zloćudovo
Radnički (P)
Pertate
0 : 1
Sloga (L)
Lipovica
Čekmin
Čekmin
2 : 1
Umac
Miroševce
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
4 : 0
Radnički
Trupale
Brzi Brod
Brzi Brod
7 : 0
Rudar
Jelašnica
Morava
Krušce
1 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Budućnost
Prva Kutina
0 : 0
Crvena zastava
Hum
Mramor
Mramor
2 : 1
Vrtište
Vrtište
Proleter
Mezgraja
1 : 0
Mladost
Lalinac
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 2
Partizan (U)
Uljma
Mladost (O)
Omoljica
3 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Partizan (G)
Gaj
0 : 0
BAK
Bela Crkva
Borac (S)
Starčevo
2 : 2
Vojvodina
Crepaja
Kordun
Kljajićevo
0 : 3
Terekveš
Svilojevo
BSK
Bački Brestovac
3 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
Kula
Kula
2 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Borac
Bački Gračac
4 : 3
Stanišić
Stanišić
OFK Šikara
Sombor
3 : 2
Hajduk
Stapar
Lipar
Lipar
3 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Omladinac (D)
Deronje
1 : 4
Polet
Karavukovo
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Jadran
Feketić
Bajša
Bajša
1 : 1
Proleter
Njegoševo
Bačka
Mol
1 : 1
Potisje
Kanjiža
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 1
Napredak (P)
Popinci
Ljukovo
Ljukovo
5 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Graničar 1924
Adaševci
1 : 3
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 2
Jadran
Golubinci
OFK Brestač
Brestač
0 : 6
1. Maj Ruma
Ruma
Hajduk
Čurug
2 : 1
Titel
Titel
Krila Krajine
Bačka Palanka
6 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Kulpin
Kulpin
8 : 0
Napredak
Nadalj
Miletić
Mošorin
2 : 2
Proleter
Ravno Selo
Mladost (B)
Baroševac
4 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Budućnost
Zvečka
3 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Borac
Lazarevac
1 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 1
Šumadija
Šopić
Radnički
Rudovci
4 : 0
Strelac
Mislođin
Borac
Progar
3 : 1
Dunav
Veliko Selo
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
13. maj
Zemun
1 : 1
Komgrap
Beograd
Pionir
Besni Fok
4 : 3
Policajac
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
1 : 1
Sindjelić 2012
Ugrinovci
Institut
Zemun Polje
0 : 3
Milutinac
Zemun
Boleč
Grocka
3 : 2
Pinosava
Pinosava
Vinča
Vinča
2 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 1
OFK Leštane
Leštane
Pudarci
Pudarci
3 : 7
Selo Mladenovac
Mladenovac
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Omladinac
Rakinac
SASK
Saraorci
2 : 6
Mladi radnik
Radinac
Borac (R)
Ralja
5 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Pobeda
Golobok
Železničar
Kusadak
3 : 4
Šumadija
Azanja
Bačinac
Bačinac
2 : 1
Budućnost
Ratari
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
7. Juli
Vodanj
Sloboda
Lipe
3 : 0
Sloga
Miloševac
Rudar
Krepoljin
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Polet
Suvi Do
Integral
Batuša
0 : 3
Borac
Veliko Laole
Sloga (B)
Burovac
6 : 0
Budućnost
Vezičevo
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 1
Mlava
Malo Laole
Mladost
Biskuplje
1 : 0
Napredak
Veliko Crniće
Krilaš
Ćovdin
2 : 2
Makce
Makce
Železničar
Požarevac
1 : 1
Đerdap
Golubac
Dizel
Bare
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Borac
Pajsijević
3 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Junkovac
Junkovac
Pobeda
Sepci
0 : 3
BSK
Belosavci
Banja
Banja
2 : 1
Lepenica
Badnjevac
Trnava
Donja Trnava
4 : 0
Vinča
Vinča
Šumadija
Toponica
3 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Šatornja
Šatornja
2 : 1
Karađorđe
Rača
Višesava
Bajina Bašta
0 : 1
Prvi partizan
Užice
Perućac
Perućac
0 : 0
Sevojno
Sevojno
Železničar
Požega
1 : 0
Ariljska rampa
Požega
Savinac
Visibaba
2 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Borac (V)
Vladimirci
4 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 0
Sinđelić
Lipnica
Radnički Šabački
Šabac
4 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 1
Borac (L)
Lešnica
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 0
Antimon
Zajača
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 3
OFK Jabučje
Jabučje
Sovljak
Sovljak
0 : 2
Joševa
Joševa
Vinogradi DB
Kragujevac
3 : 4
Pobeda
Beloševac
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 2
Mladost
Pajazitovo
Vodojaža
Grošnica
1 : 0
Ćava
Grošnica
Srbija
Ilićevo
2 : 1
Maršić
Maršić
Šumadinac
Kragujevac
0 : 3
Kolonija
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Sloboda
Grbice
Partizan
Cerovac
1 : 0
Borac
Drenovac
Jadran
Kragujevac
3 : 2
Budućnost
Resnik
Ribnica
Jovac
2 : 0
Real
Podunavci
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Gruža
Vitanovac
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
1 : 1
Polet
Ratina
Radnik
Ušće
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Rudar
Baljevac
2 : 3
Stubal
Stubal
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 1
Borac
Vraneši
Gracko
Staro Gracko
2 : 1
Polet
Laplje Selo
Ugljare
Ugljare
1 : 1
Brezovica
Štrpce
Istok 63
Plana
3 : 2
Polet
Zabrega
Omladinski
Paraćin
9 : 1
Napredak Stubica
Stubica
Rudar Stenjevac
Stenjevac
7 : 0
Radnički
Tekija
Omladinac
Šaludovac
3 : 2
Šumadija
Trešnjevica
Hajduk
Čepure
2 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Moravac
Gornje Vidovo
0 : 0
Rudar (P)
Plazane
Šumadinac
Dragovo
5 : 1
Budućnost
Đurinac
Mladost (G)
Gložane
1 : 1
Juhor
Glavinci
Napredak (SL)
Staro Lanište
1 : 3
Resavac
Subotica
Kupinovac
Kupinovac
2 : 4
Vinorača
Vinorača
Osaonica
Bagrdan
2 : 0
Mladost (D)
Dublje
Sloga
Voljavče
0 : 1
Morava
Kočino Selo
Ursule
Ursule
5 : 3
Crni Vrh
Deonica
Blagotin
Belušić
4 : 1
Kolare
Kolare
Polet 57
Milutovac
5 : 4
14. Oktobar
Izbenica
Sloga
Lozna
0 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Rubin (Z)
Zalogovac
5 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Omladinac
Pojate
5 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Budućnost
Kaonik
1 : 3
Žabare
Žabare
BSK
Bela Voda
7 : 1
Rasina
Vitanovac
Kupci
Kupci
4 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Jastrebac (T)
Tešica
2 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Toplica
Šarlinac
4 : 0
Marina Kutina
Marina Kutina
Knežica
Knežica
0 : 5
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Grkinja
Grkinja
2 : 3
Moravac (Č)
Čečina
4. Juli
Mekiš
2 : 1
Dušnik
Donji Dušnik
Napredak
Korbovo
7 : 1
Milutinovac
Milutinovac
Lokomotiva
Novi Sip
0 : 3
Kladušnica
Kladušnica
Rtkovo
Rtkovo
2 : 1
Pontes
Kostol
Lovćen
Petrovo selo
6 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 0
Egeta
Brza Palanka
Omladinac
Vajuga
3 : 2
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Kosovo
Zvezdan
2 : 2
Polet 1959
Nikoličevo
Timok 1928
Trnavac
2 : 2
Deli Jovan
Salaš
Lovac
Mali Izvor
1 : 1
Šljivar
Šljivar
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
5 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Temac
Temska
0 : 3
Dragoš
Pirot
Lemind 1953
Leskovac
7 : 1
Moravac
Guberevac
BSK
Belanovce
2 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
Morava
Gložane
0 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Polet
Stajkovce
0 : 0
Gradac
Konopnica
Navalin
Navalin
2 : 0
OFK Morava
Leskovac
Real
Donja Jajina
5 : 1
OFK Bobište
Bobište
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Ševac
Kusić
2 : 1
Ratar
Kruščica
Borac (VG)
Vračev Gaj
8 : 2
Banat (I)
Ilandža
Jedinstvo
Vlajkovac
3 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Potporanj
Potporanj
0 : 2
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Spartak
Debeljača
4 : 0
Tempo
Sefkerin
Vojvodina (B)
Bašaid
0 : 3
Napredak
Banatska Topola
Bega
Novi Itebej
0 : 2
Delija
Mokrin
2. Oktobar
Kumane
3 : 3
Omladinac
Ravni Topolovac
Budućnost
Banatski Dvor
2 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Jedinstvo
Bočar
6 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Terekveš
Hetin
2 : 1
Proleter
Međa
MSK
Mihajlovo
1 : 0
Proleter
Neuzina
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 1
OFK Klek
Klek
Naftagas
Boka
3 : 1
Lehel
Mužlja
ASK
Aradac
2 : 6
Jedinstvo
Ečka
Rusanda
Melenci
2 : 2
ŽFK Banat
Zrenjanin
Potisje
Knićanin
0 : 0
Omladinac
Botoš
Hajduk Junior
Kula
7 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
5 : 1
Telečka
Telečka
Partizan
Kupusina
1 : 0
Crvenka
Crvenka
Jedinstvo (R)
Ribarevo
3 : 1
Jedinstvo 1947
Kolut
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 1
Đurđin
Đurđin
Čantavir
Čantavir
2 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Solid
Subotica
0 : 2
Žednik
Stari Žednik
Bratstvo
Ljutovo
3 : 6
Lokomotiva
Subotica
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 0
Borac (M)
Martinci
PSK Putinci
Putinci
6 : 1
Omladinac
Molovin
Borac (S)
Stejanovci
7 : 3
Hajduk 1932
Šimanovci
Graničar
Kuzmin
0 : 3
Fruškogorac
Manđeloš
Napredak
Žarkovac
5 : 1
Borac (K)
Klenak
Radnički
Irig
1 : 2
Sloboda
Donji Tovarnik
Sloga
Maradik
3 : 3
Jedinstvo
Platičevo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
8 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Mladost
Radičević
3 : 1
Sloga
Lok
Budućnost
Savino Selo
3 : 5
Bačka
Đurđevo
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 0
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Iskra
Kucura
9 : 0
Hajduk
Gardinovci
Maglić
Bački Maglić
0 : 3
Krivanj
Selenča
Neštin
Neštin
1 : 2
Slavija
Pivnice
Bačka
Despotovo
2 : 4
Naša Zvezda
Silbaš
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Labudnjača
Vajska
3 : 0
Borac
Obrovac
Tatra
Kisač
6 : 1
Čenej
Čenej
Borac
Rakovac
1 : 3
Kabel - Štrand
Novi Sad
Sremac
Čerević
3 : 9
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Minel
Ripanj
4 : 1
Mladost
Jabučki rit
Dedinje
Beograd
7 : 2
Crvenka
Borča
Sparta
Beograd
0 : 2
Mladi proleter
Beograd
Busije
Zemun
2 : 2
BUSK
Beograd
Atakante
Beograd
5 : 1
OFK Petrovčić
Petrovčić
Šećeranac Ada
Beograd
0 : 3
Šumadinac
Bečmen
Udarnik
Baničina
2 : 0
Vodice
Vodice
Beli Orlovi
Pridvorice
4 : 0
Proleter
Mala Plana
Bašin
Bašin
0 : 6
Cerovac
Cerovac
Jasenica
Kruševo
3 : 4
Mladost 1948
Donja Livadica
Kurjače
Kurjače
1 : 1
Polet (B)
Bikinje
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 1
Desine
Desine
Braničevo
Braničevo
1 : 3
Napredak (P)
Poljana
Mlava (B)
Bratinac
3 : 3
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Vihor
Маljurevac
0 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Borac (K)
Klenovnik
5 : 3
Polet (V)
Voluja
Zadrugar
Tabanovac
4 : 0
Dragoš
Oreškovica
Napredak
Toponica
0 : 5
BSK
Boževac
Radnički
Knežica
5 : 1
Mladost
Porodin
Radnik
Salakovac
2 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac (Š)
Šetonje
5 : 2
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Rudar
Stamnica
7 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Sloga
Milatovac
4 : 2
Meteor
Lapovo
BSK
Borač
0 : 0
Mladost (R)
Rašković
Crvena zvezda
Miraševac
7 : 1
Grivac
Grivac
Lokomotiva
Lapovo
2 : 0
Mladost MG
Saranovo
Bare
Bare
0 : 4
Marjan
Knić
Kusovac
Kusovac
5 : 3
Kotlenik
Selo Leskovac
Karađorđe Vučić
Vučić
5 : 3
Mladost Crni Kao
Crni kao
Ranilović
Ranilović
5 : 4
Jasenica
Božurnja
Žabare
Žabare
1 : 4
Šamot
Aranđelovac
B 2000
Aranđelovac
2 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Partizan
Darosava
6 : 0
Misača
Misača
Sloga
Zagorica
3 : 2
Šumadinac (S)
Stojnik
Budućnost
Blaznava
1 : 7
Proleter
Jelovik
Kopljari
Kopljari
0 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Karađorđe
Mišar
0 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
Jevremovac
Jevremovac
6 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Rankovac
Nakučani
1 : 0
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
3 : 3
Cerić
Miokus
Radnički
Koceljeva
7 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Sloga
Krnić
3 : 2
Dobrava
Vukošić
Borac
Kozjak
1 : 4
Cer
Jadranska Lešnica
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 3
Sloga (S)
Straža
Krasava
Krasava
3 : 4
Crnča
Crnča
Velika Reka
Velika Reka
2 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Cerova
Cerova
6 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
7 : 2
Borac
Šabac
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 0
Sloga
Duvanište
Budućnost (Z)
Zminjak
6 : 2
Omladinac 2013
Slepčević
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
1 : 1
Cer
Petkovica
Proleter
Šabac
0 : 6
Mladi Borac
Dublje
Gorki
Glušci
5 : 4
Drina
Badovinci
Partizan
Drenovac
1 : 1
Duško
Klenje
Borac
Rajković
2 : 3
Jadar 2013
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
5 : 3
Rajac
Kadina Luka
Gradac
Valjevo
0 : 3
Kolubara 2
Valjevo
Komanice
Komanice
0 : 1
Popadić
Popadić
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 1
Mladost
Valjevska Kamenica
Liplje
Liplje
5 : 2
Ribnikar
Pecka
OFK Stublenica
Stublenica
5 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Polet (T)
Takovo
4 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Proleter
Bajevac
2 : 4
Gunjevac
Gunjevac
Kremenac
Rogojevac
1 : 3
Zastava
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
4 : 2
Divostin
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
Seljak
Cvetojevac
Hajduk
Jovanovac
2 : 5
Šumadija 1934
Drača
Botunje
Botunje
1 : 3
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 2
Sparta Grabovica
Grabovica
Ozrem PMH
Ozrem
2 : 1
Ozremica
Beršići
Šilopaj
Šilopaj
3 : 4
Šumadija
Brdjani
Velereč 94
Velereč
3 : 3
Jablanica
Jablanica
Omladinac
Kalimanići
7 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Skobalj
Skobalj
2 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Vučak
Vučak
1 : 2
OFK Slavija
Smederevo
Budućnost
Mala Krsna
0 : 3
Jezava
Smederevo
Železničar
Smederevo
4 : 1
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Gorušica
Viča
1 : 3
Jedinstvo
Puhovo
Jelica
Goračići
6 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
Gradina
Rti
2 : 4
LFK Mladost
Lučani
Prilike
Prilike
6 : 0
Sloga
Kaona
Tromedja
Majdan
8 : 2
Jedinstvo (M)
Martonoš
Šampion
Orom
0 : 2
Hajduk
Podlokanj
Jadran
Sanad
2 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 1
Tisa B
Adorjan
Graničar
Đala
2 : 2
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
OFK Mladost
Begaljica
3 : 0
Partizan
Kaludjerica
Podunavac
Ritopek
1 : 5
Hajduk
Kamendol
Morava
Čokot
1 : 2
Mladost
Donji Komren
Proleter DV
Donja Vrežina
3 : 1
Supovac
Supovac
Moravac 1948
Gornje Međurovo
7 : 0
Durlan siti
Niš
Delijski Vis
Niš
0 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Sloga 1948
Malča
2 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
Urovica
Urovica
3 : 0
Ratar
Jasenica
Polet
Jabukovac
4 : 0
OFK Sikole
Sikole
Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
Smedovac
Smedovac
Srbovo
Srbovo
0 : 3
Miloševo
Miloševo
Rečka
Rečka
2 : 4
Malajnica
Malajnica
Graničar
Aleksandrovac
0 : 2
Slatina
Negotin
Sloga
Žučkovac
2 : 1
Mladost
Resnik
Omladinac (BL)
Blendija
1 : 3
Rtanj
Vrmdža
Malba
Žaočani
3 : 2
Gavrilo Princip
Vranići
Polet
Goričani
0 : 3
Vujan
Prislonica
Čačak 94
Čačak
0 : 1
Morava
Mojsinje
Rakova
Rakova
1 : 4
Zadrugar
Gornja Trepca
Pobeda
Pobeda
2 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Tomislavci
Tomislavci
1 : 2
Njegoš B
Lovćenac
Posavina
Stubline
3 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Duboko
Mala Moštanica
5 : 0
Trstenica
Trstenica
Partizan-Draževac
Draževac
0 : 2
Rvati
Obrenovac
Belo Polje
Belo Polje
4 : 4
Zvezda-Konatice
Konatice
Jedinstvo
Dren
0 : 2
Borac
Ušće
OFK Urovci
Urovci
5 : 1
Vukićevica
Vukićevica
Velika Mostanica
Velika Mostanica
5 : 0
Guncate
Guncati
Lisović
Lisović
1 : 0
Vranić
Vranić
Rušanj
Rušanj
5 : 2
Barajevo
Barajevo
Borac
Arapovac
5 : 0
Bistrica
Bistrica
Sloga
Lukavica
3 : 4
OFK Radnički
Dren
Vreoci
Vreoci
4 : 2
Polet
Mirosaljci
Rudar
Zeoke
2 : 3
Budućnost
Dudovica
Mladost (MI)
Mala Ivanča
3 : 0
Stojnik
Stojnik
Rudar 2012
Babe
3 : 0
OFK Slatina
Slatina
Vis
Parcani
2 : 2
Popović
Popović
Mladost (G)
Guberevac
0 : 3
Vojvoda
Dučina
Ivanča
Velika Ivanča
0 : 3
Markovac
Markovac
Šumadija 1962
Jagnjilo
4 : 0
Borac
Amerić
Šepšin
Šepšin
4 : 0
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Napredak
Međulužje
2 : 1
OFK Student
Mladenovac
Sloga
Granice
0 : 1
Omladinac
Rajkovac
Mladost
Gornja Mutnica
7 : 2
Železničar
Klačevica
Jedinstvo
Ratari
4 : 2
Budućnost
Lebina
Sloboda
Krežbinac
3 : 3
Radnik
Davidovac
Vihor
Golubovac
0 : 5
Heroj
Busilovac
Razvitak
Mirilovac
3 : 0
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Zemljoradnik
Striža
3 : 1
Buljane
Buljane
ISK Izvor
Izvor
0 : 2
Popovac
Popovac
Resava
Bukovac
2 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
OFK Borac
Lovci
1 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Partizan
Majur
0 : 3
Morava
Rajkinac
Belica
Belica
1 : 3
Crnovršanin
Donje Štiplje
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
5 : 1
Trnava
Trnava
Hajduk
Miloševo
2 : 1
Omladinac
Bunar
Morava
Medvedja
2 : 1
Sloboda 1948
Mijajlovac
Vinogradar
Riljac
0 : 0
Rujišnik
Rujišnik
Velika Drenova
Velika Drenova
0 : 1
Jugovići
Bogdanje
Stragari
Stragari (Trstenik)
1 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Mladost
Toljevac
7 : 1
Velika Morava
Selo Varvarin
Atletiko
Donja Jajina
3 : 0
Veternica
Leskovac
Rudar
Rudare
3 : 3
Pomoravlje
Manojlovce
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
2 : 4
Jašunja
Jašunja
Pobeda
Parta
1 : 5
Vinogradar
Gudurica
Banat
Dupljaja
2 : 0
Omladinac
Zagajica
Jedinstvo
Orešac
0 : 2
Radnički 1927
Vršac
Borac
Zrenjanin
3 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Tisa 1933
Taraš
2 : 11
Mladost
Belo Blato
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 1
ZŠF Petlić
Zrenjanin
Sloga
Jarkovac
0 : 1
Tamiš
Farkaždin
Vojvodina
Neradin
1 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Car Uroš
Jazak
1 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Sremac
Dobrinci
1 : 2
Mladost (B)
Buđanovci
Fruška Gora
Ruma
6 : 0
Planinac
Rivica
Graničar
Grabovci
0 : 0
Polet
Nikinci
Sloga
Voganj
3 : 0
Mladost (P)
Pavlovci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
0 : 3
Jedinstvo (R)
Ruma
Hajduk
Višnjićevo
7 : 1
Graničar
Jamena
OFK Bikić
Bikić Do
4 : 0
Borac
Ilinci
Bratstvo
Sot
2 : 5
Omladinac
Batrovci
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
0 : 2
Sinđelić
Gibarac
Jednota
Šid
5 : 1
OFK Bingula
Bingula
OFK Bačinci
Bačinci
11.10.2015
Sremac
Berkasovo
Sremac
Deč
2 : 4
Graničar
Obrež
Srem
Sremski Mihaljevci
4 : 0
Šumar
Ogar
Kameni
Ašanja
2 : 1
Vitez
Subotište
Mladost
Prhovo
3 : 0
Sloven
Sibač
Srem
Sremska Rača
2 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
BSK
Bešenovo
6 : 0
Planinac
Ležimir
Poletarac
Laćarak
8 : 5
Grgurevci
Grgurevci
Sloga (Č)
Čalma
3 : 1
Borac (R)
Radenković
Sloboda
Šašinci
6 : 1
Napredak
Šuljam
Sremac
Jarak
0 : 1
OFK Bosut
Bosut
Fruškogorac
Krčedin
3 : 0
Borac
Surduk
Krušedol
Krušedol
2 : 0
Polet
Novi Karlovci
ČSK Čortanovci
Čortanovci
0 : 1
Železničar
Inđija
Borac
Jarkovci
2 : 1
Dunav
Novi Slankamen
Dunavac
Petka
5 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
Dunav
Ostrovo
2 : 1
Sloga (Dr)
Drmno
Stig 1955
Beranje
2 : 1
Proleter
Požarevac
Sloga (Du)
Dubravica
2 : 4
Mip Majdan
Požarevac
Metalac
Požarevac
1 : 1
Sopot
Požarevac
Ljubičevo
Ljubičevo
0 : 2
Sloga (L)
Lučica
Mladost (L)
Leskovac
4 : 0
Brana Paunović
Rašanac
Soko
Krvije
1 : 5
Veliko Laole
Veliko Laole
Beli Orlovi
Brestovac
2 : 3
Mladost
Pretoke
Mladost (R)
Rajkovac
1 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Jarmenovci
Jarmenovci
1 : 5
Mladost (J)
Jelenac
Gorski Car
Garaši
5 : 2
Venčani
Venčani
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
5 : 1
Žabar
Žabar
Sava
Mrđenovac
3 : 2
Zablaće
Zablaće
Galeb
Cerovac
4 : 1
Korman
Korman
Jedinstvo
Mala Vranjska
2 : 0
Mladost
Svileuva
Sloga (R)
Riđake
5 : 2
Sloga Trgošped
Mehovine
Mladost (B)
Belotić
2 : 1
Polet
Jalovik
Torpedo
Lojanice
0 : 0
Provo 2015
Provo
Petrovac 74
Kujavica
1 : 0
Verko
Suvo Selo
Dragojevac
Dragojevac
2 : 1
Hajduk
Debrc
Skupljen 2013
Skupljen
4 : 1
Krnule 09
Krnule
Volujac
Volujac
1 : 6
OFK Varna
Varna
Šipurske livade
Šabac
6 : 0
Bojić
Bojić
Mladost (S)
Slatina
2 : 5
Pocerina
Jevremovac
OFK Donja Ljuboviđa
Donja Ljuboviđa
2 : 2
Grabovica
Gornja Bukovica
Tolisavac - VT
Tolisavac
0 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Bratstvo
Krupanj
2 : 1
DB Junajted
Donje Brezovice
Mladost
Očage
0 : 7
Premijer
Badovinci
Beloševac
Beloševac
2 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Rakac Stave
Stave
1 : 1
Mladi radnik
Valjevo
OFK Brđanac
Valjevo
3 : 1
Lukavac
Lukavac
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Bujačić
Bujačić
1 : 0
Paune
Paune
Kotešica
Kotešica
1 : 2
OFK Povlen
Brezovice
Orao
Poljanice
1 : 8
Mladost
Latković
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
4 : 2
Paštrić
Paštrić
Toplica
Donja Toplica
4 : 4
Tolić
Tolić
Babajić
Babajić
1 : 5
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Stari drugari
Kadina Luka
5 : 6
Vojvode
Mionica
Sloga
Bogovađa
1 : 4
Mladost
Vračević
Nepričava
Nepričava
4 : 1
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Čučuge
Čučuge
5 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Sloga
Vrhovine
3 : 2
Dokmir
Dokmir
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 1
Šarbane
Šarbane
Pambukovica
Pambukovica
0 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Sloga
Lončanik
1 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
Kolubara
Liso Polje
0 : 3
Jedinstvo
Milorci
Omladinac
Kalinovac
3 : 0
Brgule
Brgule
Strelac 001
Kožuar
0 : 2
Vrelo
Vrelo
Vukona
Vukona
1 : 4
OFK Takovo
Takovo
Dobrača
Dobrača
3 : 1
Borac
Novi Milanovac
Bukorovac
Kragujevac
0 : 3
Erdoglija
Kragujevac
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 5
Mladost Teferič
Kragujevac
Zgodačica
Godačica
0 : 4
Stara Čaršija
Kraljevo
Lasta
Vitkovac
2 : 0
Mladost 1981
Štulac
Morava
Mrsać
1 : 2
Popovići
Popovići
Studen Vitez
Studenica
3 : 0
Progorelica
Progorelica
Žiča
Žiča
3 : 0
Mineral 2015
Rudno
Polet
Kobilje
2 : 3
Vitanovac 08
Vitanovac
Modrica
Modrica
2 : 3
Lipovac
Lipovac
Mladost VPD
Krusevac
8 : 2
Mladost 2015
Mala Reka
Štitari
Štitari
0 : 2
Grkljane
Grkljane
Zdravinje
Zdravinje
5 : 1
Polet
Šavrane
Jablanica
Jablanica
3 : 5
Zmajevac
Belasica
Meševo
Meševo
6 : 0
Pasjak 2013
Pasjak
Konjuh
Konjuh
5 : 1
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Sloga
Plavna
0 : 5
Proleter
Karađorđevo
Budućnost
Parage
6 : 1
Mladost
Mali Bač
Slavija
Bođani
1 : 0
Jednota 1950
Gložan
Moravac
Krušar
5 : 0
Budućnost
Vlaška
Slavija 1915
Ćuprija
1 : 7
Pomoravlje
Ostrikovac
Sečica
Seča reka
1 : 2
Ježevica
Ježevica
Duškovci
Duškovci
5 : 3
Blagaja
Rupeljevo
Bakionica
Bakionica
2 : 3
Lazarica
Prilipac
Trešnjica
Tvrdići
4 : 1
Lauš
Lopaš
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 2
Omladinac
Zdravčići
Gorobilje
Gorobilje
3 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Glumač
Glumač
5 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Avijatičar Vranjani
Vranjani
13 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Garevina
Garevina
2 : 3
Obilic
Mrmos
Mladost
Raklja
2 : 4
Zupski Biser
Laćisled
Pobeda
Đurđevo
3 : 0
Mladost
Bošnjane
Veteran
Popović
3 : 0
Šumadija
Sipić
Badnjevac
Badnjevac
2 : 1
Karađorđe 2013
Viševac
Napredak
Malo Krčmare
4 : 0
Feniks
Rača
Usije
Usije
1 : 3
Mrčkovac
Mrčkovac
Žika Marković Uča
Miljević
6 : 0
Barič
Barič
OFK Vinci
Vinci
1 : 4
Mladost
Radoševac
Dimitrije Tucović
Šušnjar
11 : 1
Proleter
Vrbovno
20. Oktobar
Trbušnica
4 : 1
Mladi Radnik
Junkovac
Lazarevac
Lazarevac
0 : 3
Strmovo
Strmovo
Berane
Berane
3 : 4
Ibar
Rožaje
Bratstvo
Cijevna
1 : 0
Brskovo
Mojkovac
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Kom
Podgorica
Cetinje
Cetinje
1 : 0
Jezero
Plav
Grafičar
Podgorica
0 : 3
Igalo
Herceg Novi
Napredak
Kruševac
0 : 5
Spartak
Subotica
Požarevac
Požarevac
1 : 3
Mašinac
Niš
Sloga Radnički
Zemun
0 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
11 : 1
Mačva
Šabac
Polet
Sivac
2 : 0
Lavice-Dubočica
Leskovac
Požega
Požega
1 : 0
Una Fortuna 04
Lužnice
Slatke Male
Burovac
5 : 1
Šabac
Šabac
Rad
Beograd
2 : 0
Bistrica 021
Novi Sad
Radnički 1919
Zrenjanin
0 : 3
Sremice
Sremska Mitrovica
Bačka Žabalj
Žabalj
2 : 10
Metalmania
Kanjiža
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Jagodina
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Borac
Čačak
Mačva
Šabac
1 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 3
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Radnički (N)
Niš
Radnički
Valjevo
2 : 2
Loznica
Loznica
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Inđija
Inđija
OFK Hajduk
Novi Sad
0 : 2
Donji Srem
Pećinci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Omladinac (NB)
Novi Banovci
3 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Spartak
Subotica
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 2
TSC
Bačka Topola
Karadjordje
Topola
2 : 0
Rudar
Kostolac
Radnički 1926
Požarevac
4 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Zemun
Zemun
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
Voždovac
Beograd
4 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Srem
Jakovo
1 : 3
Studentski Grad
Beograd
Prva Iskra
Baric
1 : 3
PKB
Padinska skela
Turbina
Vreoci
3 : 0
Vrcin
Vrcin
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 3
Bresje Superior
Bresje
Iskra
Danilovgrad
1 : 1
Bokelj
Kotor
Sutjeska
Nikšić
5 : 3
Mornar
Bar
Budućnost
Podgorica
5 : 2
Grbalj
Radanovići
Mladost
Podgorica
7 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Crvena zvezda
Beograd
0 : 2
Rad
Beograd
Real Niš
Niš
3 : 1
Zemun
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
8 : 1
Radnički (N)
Niš
Radnički (K)
Kovin
1 : 2
Vršac
Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Mladost
Lukićevo
0 : 7
Radnički (Z)
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
0 : 4
Spartak
Subotica
Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Vrbas
Vrbas
1 : 5
Hajduk Junior
Kula
Studentski Grad
Novi Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
011
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Voždovac
Beograd
21 : 0
IM Rakovica
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 0
BSK 1925
Beograd
IMT
Beograd
2 : 4
Bežanija
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
2 : 3
Trudbenik
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Milenium
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
8 : 0
Budućnost
Dobanovci
Balkan
Beograd
0 : 2
Žarkovo
Beograd
Mačva
Šabac
3 : 1
Jedinstvo
Ub
Loznica
Loznica
1 : 1
OFK Šabac
Šabac
Šumadija
Aranđelovac
2 : 0
AF Duljaj
Topola
Zvižd
Kučevo
1 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Sloga (B)
Batočina
2 : 3
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Zuce
Beograd
8 : 1
Graficar
Beograd
Vinca
Vinca
1 : 5
Apolon 2010
Beograd
Dorćol
Beograd
3 : 2
Hajduk
Beograd
Banja
Beograd
1 : 2
Beograd 1929
Beograd
Crvena zastava
Obrenovac
2 : 3
Jedinstvo
Dren
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Spartak
Subotica
Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Vrbas
Vrbas
1 : 5
Hajduk Junior
Kula
Vršac united
Vršac
1 : 2
Vršac
Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Mladost
Lukićevo
0 : 7
Radnički (Z)
Zrenjanin
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Apolon
Kraljevo
AS
Novi Pazar
1 : 0
Kosmet
Leposavić
Dominus
Beograd
1 : 6
Rad
Beograd
011
Beograd
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
6 : 0
Voždovac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 1
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
6 : 0
BSK
Borca
Bežanija
Beograd
1 : 2
Sindjelić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
Mačva
Šabac
0 : 4
Jedinstvo
Ub
Loznica
Loznica
1 : 2
OFK Šabac
Šabac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 1
Presing
Požarevac
Šumadija
Aranđelovac
2 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
AF Duljaj
Topola
8 : 0
Bačinac
Bačinac
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 3
Pinkum
Veliko Gradište
Karađorđe (T)
Topola
4 : 0
Plana
Velika Plana
Institut
Zemun
4 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
BASK
Beograd
12 : 0
OFK Zabrežje
Obrenovac
Spartak
Subotica
7 : 1
Subotica
Subotica
Arena Su
Subotica
0 : 2
Senta
Senta
Pionir
Beograd
2 : 0
Sremčica
Sremcica
PKB PS
Padinska Skela
5 : 0
Trudbenik
Beograd
Basarac
Mišljenovac
1 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 5
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Sloga
Ostojićevo
1 : 10
Čoka
Čoka
Bačka
Mol
3 : 0
Potisje
Kanjiža
AFK
Ada
10 : 3
Tisa
Adorjan
Strelac
Mislodjin
2 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Budućnost
Zvecka
3 : 1
Skela
Skela
Posavina
Stubline
3 : 0
Pobeda
Piroman
Hajduk
Debrc
0 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Provo
Provo
2 : 1
Borac
Vladimirci
Radnički Šabački
Šabac
1 : 3
Mačva 2005
Bogatić
Karađorđe
Mišar
11.10.2015
10:00
Mladost (P)
Prnjavor
OFK Atletiko
Šabac
11 : 1
Lipolist
Lipolist
Jevremovac
Jevremovac
3 : 3
BMR Petlovača
Petlovača
Studentski Grad MK
Beograd
6 : 1
Zmaj 1953
Beograd
13. Maj MK
Zemun
7 : 1
Milutinac MK
Zemun
Šumadinac
Bečmen
2 : 2
Tempo
Beograd
Mačvanka
Dublje
6 : 0
AS-07
Kalenić
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Morava
Žitkovac
Sremice
Sremska Mitrovica
2 : 0
Stajićevo
Stajićevo
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Zemun
Zemun
Voždovac
Beograd
0 : 7
Rad
Banjica
Dominus
Beograd
1 : 3
Sindjelić 2012
Beograd
Olimpik
Beograd
8 : 0
IMT
Beograd
Srem Jakovo
Jakovo
1 : 3
Bežanija
Beograd
Balkan
Beograd
3 : 1
OLE
Borča
Senta
Senta
0 : 3
Spartak '03
Subotica
OFK Osečina
Osecina
0 : 6
Radnički 1
Valjevo
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Budućnost Krušik 1
Valjevo
Radnički 2
Valjevo
0 : 7
OFK Senjak
Valjevo
Budućnost Krušik 2
Valjevo
6 : 0
Železničar
Lajkovac
Ribnica
Mionica
1 : 0
Šampion
Valjevo
Kolubara
Lazarevac
4 : 0
Dominus
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Altina
Zemun
BSK
Borca
0 : 7
Teleoptik
Zemun
Teleoptik
Zemun
7 : 3
Kolubara
Lazarevac
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Dominus
Beograd
Radnički
Novi Beograd
4 : 2
011
Beograd

Košarka

Tajfun
Šentjur
61 : 80
Budućnost VOLI
Podgorica
Cedevita
Zagreb
74 : 72
Crvena zvezda Telekom
Beograd
Olimpija
Ljubljana
80 : 50
Krka
Novo Mesto
Beovuk 72
Beograd
75 : 86
Konstantin
Niš
Jagodina
Jagodina
70 : 113
Borac
Čačak
Mladost Vesna
Bela Palanka
81 : 68
Sokobanja
Sokobanja
Radan
Lebane
64 : 76
Knjaževac
Knjaževac
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
82 : 75
OKK Junior
Niš
Radnik
Surdulica
70 : 77
Prokuplje
Prokuplje
Ub
Ub
81 : 88
Klik
Arilje
Polet
Ratina
59 : 105
Radnički 1950
Kragujevac
Šabac
Šabac
73 : 82
Crnokosa
Kosjerić
Grocka
Grocka
59 : 71
Astra
Beograd
Milan Trivić
Beograd
61 : 65
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Kris Kros
Pančevo
50 : 73
Topola
Bačka Topola
Zvezda
Beograd
75 : 74
Cerak
Beograd
Vitez BGD 011
Beograd
65 : 73
Viva
Beograd
Zvezdara 2
Beograd
65 : 66
Novi Beograd 7
Beograd
Umka 2009
Beograd
61 : 83
Borča
Beograd
SO Koš
Sombor
83 : 120
Sport Key Plus
Novi Sad
Velika Kikinda
Kikinda
77 : 70
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
Deč
Deč
123 : 61
Jedinstvo
Kačarevo
Partizan
Šid
78 : 68
Jadran
Golubinci
Banat
Kikinda
54 : 49
Njegoš
Lovćenac
Titel
Titel
85 : 96
Partizan
Beograd

Odbojka

Goč
Vrnjačka Banja
2 : 3
Knez Lazar
Kruševac
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 2
Rudar
Baljevac
Lotus
Čačak
0 : 3
Priboj
Priboj
Kraljevo
Kraljevo
1 : 3
Mladost
Kruševac
Župa
Aleksandrovac
1 : 3
Napredak 037
Kruševac
Gimnazijalac 2
Kraljevo
0 : 3
Tehničar
Kraljevo
Volej stars junior
Novi Pazar
3 : 0
Koteks
Novi Pazar

Rukomet

Morava
Velika Plana
19 : 19
Radnički
Kragujevac
Obilić
Beograd
31 : 25
Proleter
Zrenjanin
Jabuka
Jabuka
27 : 26
ŽSK
Žabalj
Jagodina
Jagodina
26 : 30
Jastrebac
Blace
Aleksinac
Aleksinac
19 : 37
Bela Palanka
Bela Palanka
Mladost 1949
Zaječar
26 : 26
Žitorađa
Žitorađa
Župa 54
Aleksandrovac
33 : 27
Radnički 2
Kragujevac
Mačva
Bogatić
26 : 23
PKB
Padinska Skela
Nova Pazova
Nova Pazova
27 : 30
Srem SM
Sremska Mitrovica
Crvenka 2
Crvenka
33 : 32
Mladost TSK
Bački Jarak
Zemun 1957
Beograd
29 : 18
Prva Iskra Barič
Barič
Brestovac
Brestovac
23 : 22
Đerdap
Kladovo
Knjaževac
Knjaževac
24 : 34
Rtanj
Boljevac
Hisar
Leskovac
27 : 25
Niška Banja
Niška Banja
Gaj
Gaj
18 : 36
Crepaja
Crepaja
Omladinac (I)
Ilandža
24 : 20
Omladinac (D)
Deliblato
Obilić
Novi Kneževac
28 : 23
Senta
Senta
Smederevo 2
Smederevo
28 : 27
Udarnik
Lozovik
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
31 : 22
Osipaonica
Osipaonica
Metalac 2015
Valjevo
19 : 28
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Rudar
Kostolac
7 : 32
ORK Beograd
Beograd
Radnički
Bajmok
17 : 21
Vrbas
Vrbas
Petrovaradin
Petrovaradin
20 : 26
Temerin
Temerin
Župa
Aleksandrovac
24 : 21
Čačak
Čačak
Mladost 1949
Zaječar
22 : 22
Naisa 2
Niš
Žitorađa
Žitorađa
25 : 28
Rtanj
Boljevac
Mladost
Srpska Crnja
19 : 13
Naftagas
Elemir
Vlasotince
Vlasotince
19 : 19
Dubočica
Leskovac
Jedinstvo
Kačarevo
19 : 29
Mladost
Opovo
Obilić
Novi Kneževac
13 : 23
Gradnulica
Zrenjanin
Radnički
Šid
25 : 20
Klenak 09
Klenak

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
5 : 8
Jadran Carine
Herceg Novi
Radnički
Kragujevac
5 : 16
Jug CO
Dubrovnik
Primorje EB
Rijeka
15 : 3
Partizan Raiffeisen
Beograd
HAVK Mladost
Zagreb
8 : 3
BVK Crvena zvezda
Beograd

Futsal

Niš 92
Niš
9 : 4
Flash Bečej
Valjevo
FON
Beograd
1 : 5
Smederevo
Smederevo
Nova Pazova
Nova Pazova
3 : 10
Ekonomac
Kragujevac
Leteći Holandjanin
Vrbas
4 : 3
Apa Futsal
Apatin
Tango
Novi Sad
4 : 3
Viking
Ruma

Ragbi 13

Radnički (N)
Niš
8 : 46
Crvena zvezda
Beograd
Dorćol
Beograd
18 : 0
Tašmajdan
Beograd
Partizan
Beograd
18 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Novi Beograd
Beograd
30 : 12
Heroj Polet
Beograd
Bijeli Zečevi
Banja Luka
0 : 10
Vitez
Vitez