XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 446 utakmica za dan
Subota, 19 Mart 2016


Fudbal

Radnik
Surdulica
3 : 1
Mladost
Lučani
19.03.2016 15:00
Radnik
3 : 1
Mladost
Voždovac
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
19.03.2016 15:00
Voždovac
1 : 0
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Spartak
Subotica
19.03.2016 18:00
Crvena zvezda
4 : 0
Spartak
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
19.03.2016 14:00
OFK Beograd
1 : 0
Vojvodina
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Napredak
Kruševac
19.03.2016 14:30
ČSK Pivara
0 : 1
Napredak
Proleter
Novi Sad
0 : 0
Sloboda
Užice
19.03.2016 14:30
Proleter
0 : 0
Sloboda
BSK Borča
Borča
1 : 1
Inđija
Inđija
19.03.2016 14:30
BSK Borča
1 : 1
Inđija
Sindjelić
Beograd
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
19.03.2016 14:30
Sindjelić
3 : 0
Radnički 1923
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
19.03.2016 14:30
Sloga (PM)
0 : 1
Bačka (BP)
Zemun
Zemun
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
19.03.2016 14:30
Zemun
0 : 0
Kolubara
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 0
Čelik
Zenica
19.03.2016 15:00
Široki Brijeg
0 : 0
Čelik
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Rudar
Prijedor
19.03.2016 15:00
Zrinjski
2 : 1
Rudar
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
19.03.2016 15:00
Sarajevo
3 : 0
Slavija
Travnik
Travnik
0 : 2
Borac
Banja Luka
19.03.2016 15:00
Travnik
0 : 2
Borac
Drina
Zvornik
1 : 0
Radnik
Bijeljina
19.03.2016 15:00
Drina
1 : 0
Radnik
Olimpic
Sarajevo
0 : 0
Vitez
Vitez
19.03.2016 15:00
Olimpic
0 : 0
Vitez
Sloboda
Tuzla
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
19.03.2016 15:00
Sloboda
0 : 1
Željezničar
Mladost
Doboj - Kakanj
1 : 0
Velež
Mostar
19.03.2016 15:00
Mladost
1 : 0
Velež
Leotar
Trebinje
4 : 0
Vlasenica
Vlasenica
19.03.2016 14:30
Leotar
4 : 0
Vlasenica
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 2
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
19.03.2016 14:30
Zvijezda 09
1 : 2
Sloboda (MG)
Drina HE
Višegrad
0 : 3
Tekstilac
Derventa
19.03.2016 14:30
Drina HE
0 : 3
Tekstilac
Sutjeska
Foča
0 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
19.03.2016 14:30
Sutjeska
0 : 3
Krupa
Kozara
Gradiška
1 : 1
Mladost
Velika Obarska
19.03.2016 14:30
Kozara
1 : 1
Mladost
Sloboda (NG)
Novi Grad
1 : 2
Borac
Šamac
19.03.2016 14:30
Sloboda (NG)
1 : 2
Borac
Željezničar
Doboj
0 : 0
Sloga (S)
Srbac
19.03.2016 14:30
Željezničar
0 : 0
Sloga (S)
BSK
Banja Luka
3 : 0
Župa
Milosavci
19.03.2016 14:30
BSK
3 : 0
Župa
Proleter
Teslić
2 : 0
Laktaši
Laktaši
19.03.2016 14:30
Proleter
2 : 0
Laktaši
Ljubić
Prnjavor
2 : 2
Sloga (D)
Doboj
19.03.2016 14:30
Ljubić
2 : 2
Sloga (D)
Rudar
Ugljevik
0 : 0
Mladost (G)
Gacko
19.03.2016 14:30
Rudar
0 : 0
Mladost (G)
Jedinstvo (Bč)
Brčko
3 : 1
Glasinac 2011
Sokolac
19.03.2016 14:30
Jedinstvo (Bč)
3 : 1
Glasinac 2011
Famos
Vojkovići
2 : 0
Lokomotiva
Brčko
19.03.2016 14:30
Famos
2 : 0
Lokomotiva
Napredak
Donji Šepak
5 : 2
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
19.03.2016 14:30
Napredak
5 : 2
Mladost (BS)
Željezničar
Banja Luka
4 : 0
Gomjenica
Prijedor
19.03.2016 14:30
Željezničar
4 : 0
Gomjenica
Naprijed
Banja Luka
2 : 1
Budućnost
Banja Luka
19.03.2016 11:00
Naprijed
2 : 1
Budućnost
Karanovac
Karanovac
9 : 0
OFK Ravan
Međeđa
19.03.2016 14:30
Karanovac
9 : 0
OFK Ravan
OFK Brdo
Hambarine
1 : 1
Lijevče
Nova Topola
19.03.2016 14:30
OFK Brdo
1 : 1
Lijevče
Trebava
Osječani
3 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
19.03.2016 14:30
Trebava
3 : 1
Crvena zvijezda
OFK Pridjel
Pridjel
1 : 2
Mineral
Banja Vrućica
19.03.2016 14:30
OFK Pridjel
1 : 2
Mineral
Partizan
Donja Trnova
2 : 0
Majevica
Lopare
19.03.2016 14:30
Partizan
2 : 0
Majevica
Bratstvo
Bratunac
2 : 0
Jedinstvo
Roćević
19.03.2016 14:30
Bratstvo
2 : 0
Jedinstvo
Mladost (B)
Bajinci
0 : 0
Biseri
Čatrnja
19.03.2016 15:00
Mladost (B)
0 : 0
Biseri
Jablanica
Jablanica
0 : 7
OFK Laminci
Laminci
19.03.2016 15:30
Jablanica
0 : 7
OFK Laminci
Bratstvo
Orahova
1 : 3
Polet
Elezagići
19.03.2016 15:30
Bratstvo
1 : 3
Polet
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
1 : 2
Borac
Mašići
19.03.2016 15:30
Novi Napredak
1 : 2
Borac
Tabane 1970
Jagodina
2 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
19.03.2016 15:00
Tabane 1970
2 : 0
Trstenik PPT
Timok
Zaječar
2 : 0
Sloga (D)
Despotovac
19.03.2016 15:00
Timok
2 : 0
Sloga (D)
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 3
Sinđelić
Niš
19.03.2016 15:00
Radnički (S)
1 : 3
Sinđelić
Ozren
Sokobanja
6 : 0
OFK Bor
Bor
19.03.2016 15:00
Ozren
6 : 0
OFK Bor
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
19.03.2016 14:30
Bačka 1901
1 : 1
Radnički (NP)
Omladinac
Novi Banovci
0 : 1
Vršac
Vršac
19.03.2016 14:30
Omladinac
0 : 1
Vršac
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
19.03.2016 14:30
TSC
3 : 0
Radnički (SM)
Cement
Beočin
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
19.03.2016 14:30
Cement
1 : 0
Radnički (Š)
Sloga
Temerin
0 : 1
Banat
Zrenjanin
19.03.2016 14:30
Sloga
0 : 1
Banat
Odžaci
Odžaci
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
19.03.2016 14:30
Odžaci
0 : 0
Dunav
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
IMR
Rakovica
19.03.2016 14:30
Radnički (O)
2 : 2
IMR
Teleoptik
Zemun
2 : 0
GSP Polet
Beograd
19.03.2016 14:30
Teleoptik
2 : 0
GSP Polet
Sopot
Sopot
0 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
19.03.2016 14:30
Sopot
0 : 1
Stepojevac Vaga
BASK
Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
19.03.2016 10:00
BASK
1 : 2
Radnički (NB)
IMT
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
19.03.2016 14:30
IMT
2 : 1
Crvena zvezda
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
19.03.2016 14:30
Šumadija 1903
1 : 0
Sloga (K)
Karađorđe
Topola
0 : 0
Železničar
Lajkovac
19.03.2016 14:30
Karađorđe
0 : 0
Železničar
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
19.03.2016 14:30
Sloga (P)
1 : 0
Šumadija (A)
Mačva
Šabac
0 : 0
FAP
Priboj
19.03.2016 14:30
Mačva
0 : 0
FAP
Kosanica
Kuršumlija
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
19.03.2016 15:00
Kosanica
1 : 0
Žitorađa
Jedinstvo (P)
Paraćin
6 : 0
Rembas
Resavica
19.03.2016 15:00
Jedinstvo (P)
6 : 0
Rembas
Đerdap
Kladovo
2 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
19.03.2016 15:00
Đerdap
2 : 1
Rudar Alpos
Rtanj
Boljevac
1 : 0
Svrljig
Svrljig
19.03.2016 15:00
Rtanj
1 : 0
Svrljig
Lužnica
Babušnica
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
19.03.2016 15:00
Lužnica
2 : 1
Vranjska Banja
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 1
Ropotovo
Ropotovo
19.03.2016 15:00
Balkanski
3 : 1
Ropotovo
Morava
Vladičin Han
6 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
19.03.2016 15:00
Morava
6 : 2
Jedinstvo (P)
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
5 : 0
ŽAK
Kikinda
19.03.2016 14:30
Radnički Zrenjanin
5 : 0
ŽAK
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Polet
Izbište
19.03.2016 14:30
Mladost (L)
2 : 1
Polet
Sloga
Plandište
2 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
19.03.2016 14:30
Sloga
2 : 0
Radnički (S)
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
19.03.2016 14:30
Sloboda
0 : 1
Kozara
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
19.03.2016 14:30
Jedinstvo (NB)
2 : 0
Budućnost
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
1 : 0
Slavia
Kovačica
19.03.2016 14:30
Proleter (BK)
1 : 0
Slavia
Vršac United
Vršac
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
19.03.2016 14:30
Vršac United
1 : 0
Radnički (K)
Polet (S)
Sivac
1 : 3
Tekstilac
Odžaci
19.03.2016 14:30
Polet (S)
1 : 3
Tekstilac
Srbobran
Srbobran
1 : 1
ŽAK
Sombor
19.03.2016 14:30
Srbobran
1 : 1
ŽAK
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 3
OFK Mladost APA
Apatin
19.03.2016 14:30
OFK Vrbas
2 : 3
OFK Mladost APA
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
Mladost (T)
Turija
19.03.2016 14:30
Radnički (S)
0 : 2
Mladost (T)
Jugović
Kać
0 : 2
Veternik
Veternik
19.03.2016 14:30
Jugović
0 : 2
Veternik
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
4 : 0
ŽSK
Žabalj
19.03.2016 14:30
Jedinstvo (SP)
4 : 0
ŽSK
Slavija
Novi Sad
0 : 3
Mladost (BJ)
Bački Jarak
19.03.2016 14:30
Slavija
0 : 3
Mladost (BJ)
Sloga
Erdevik
2 : 2
Sremac
Vojka
19.03.2016 14:30
Sloga
2 : 2
Sremac
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Prva Iskra
Barič
19.03.2016 14:30
Lokomotiva
0 : 1
Prva Iskra
Rudar
Kostolac
0 : 0
Basarac
Mišljenovac
19.03.2016 14:30
Rudar
0 : 0
Basarac
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
4 : 0
Zlatar
Nova Varoš
19.03.2016 14:30
Sloga 1940 (BB)
4 : 0
Zlatar
Spartak 1924
Ljig
1 : 4
Ribnica
Mionica
19.03.2016 14:30
Spartak 1924
1 : 4
Ribnica
Jedinstvo 1945
Vladimirci
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
19.03.2016 14:30
Jedinstvo 1945
1 : 0
Sloga (S)
Radnički (V)
Valjevo
2 : 0
Radnički Stobex
Klupci
19.03.2016 14:30
Radnički (V)
2 : 0
Radnički Stobex
Jošanica
Novi Pazar
4 : 0
Bane
Raška
19.03.2016 14:30
Jošanica
4 : 0
Bane
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
19.03.2016 14:30
Trepča
0 : 0
Sloboda (Č)
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Braća Vuković
Lađevci
19.03.2016 14:30
Takovo
1 : 1
Braća Vuković
Ovčar
Markovica
0 : 0
Tutin
Tutin
19.03.2016 14:30
Ovčar
0 : 0
Tutin
Palilula
Aleksinac
6 : 3
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
19.03.2016 15:00
Palilula
6 : 3
Radnički 1947 (Č)
Rasovača
Rasovača
3 : 1
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
19.03.2016 15:00
Rasovača
3 : 1
Mladost 1976 (Bilj.)
Naša krila 1936
Belotinac
7 : 0
Doljevac
Doljevac
19.03.2016 15:00
Naša krila 1936
7 : 0
Doljevac
Zlot
Zlot
1 : 1
Deli Jovan
Sikole
19.03.2016 15:00
Zlot
1 : 1
Deli Jovan
Rudna Glava
Rudna Glava
4 : 1
Polom
Leskovo
19.03.2016 15:00
Rudna Glava
4 : 1
Polom
Rudar
Grljan
1 : 0
Sloga
Minićevo
19.03.2016
Rudar
1 : 0
Sloga
Vratarnica
Vratarnica
2 : 0
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
19.03.2016
Vratarnica
2 : 0
Svrljiška Topla
Levosoje Talenat
Levosoje
1 : 2
Biljači
Biljača
19.03.2016 14:00
Levosoje Talenat
1 : 2
Biljači
Pčinja
Trgovište
7 : 1
Lugina
Aliđerce
19.03.2016 14:00
Pčinja
7 : 1
Lugina
GFK Dubočica
Leskovac
4 : 2
Kumarevo
Kumarevo
19.03.2016 14:30
GFK Dubočica
4 : 2
Kumarevo
OFK Niš
Niš
3 : 1
Aluminjum
Niš
19.03.2016 15:00
OFK Niš
3 : 1
Aluminjum
Palilulac
Niš
1 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
19.03.2016 15:00
Palilulac
1 : 1
Jedinstvo (GM)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 2
Jugoslavija
Jabuka
19.03.2016 15:00
Jedinstvo Stević
0 : 2
Jugoslavija
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Borac (S)
Starčevo
19.03.2016 15:00
Dinamo 1945
5 : 0
Borac (S)
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
19.03.2016 15:00
Kikinda 1909
3 : 0
Radnički 1911
Naftagas
Elemir
4 : 0
Zadrugar
Lazarevo
19.03.2016 15:00
Naftagas
4 : 0
Zadrugar
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
19.03.2016 15:00
Proleter 2006
0 : 1
Vojvodina 1928
Begej
Žitište
0 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
19.03.2016 15:00
Begej
0 : 0
Crvena zvezda
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
19.03.2016 15:00
Radnički 1918
1 : 1
Terekveš
FK Stanišić
Stanišić
2 : 3
Mladost
Kruščić
19.03.2016 15:00
FK Stanišić
2 : 3
Mladost
Njegoš
Lovćenac
3 : 2
Preporod
Novi Žednik
19.03.2016 15:30
Njegoš
3 : 2
Preporod
Obilić
Novi Kneževac
4 : 0
Bačka
Mol
19.03.2016 15:30
Obilić
4 : 0
Bačka
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 3
Proleter
Njegoševo
19.03.2016 15:30
Panonija IM Topola
2 : 3
Proleter
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
6 : 0
OFK Brestač
Brestač
19.03.2016 14:30
Podrinje
6 : 0
OFK Brestač
Sloven
Ruma
2 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
19.03.2016 14:30
Sloven
2 : 0
1. Maj Ruma
Rudar
Vrdnik
1 : 1
Jadran
Golubinci
19.03.2016 14:30
Rudar
1 : 1
Jadran
Tvrdjava
Bač
7 : 0
Napredak
Nadalj
19.03.2016 15:00
Tvrdjava
7 : 0
Napredak
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 1
Proleter
Banoštor
19.03.2016 15:30
Omladinac
2 : 1
Proleter
Sofeks
Futog
1 : 0
Index
Novi Sad
19.03.2016 15:30
Sofeks
1 : 0
Index
Šumadija
Šopić
2 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
19.03.2016 14:30
Šumadija
2 : 2
Mladost (C)
Napredak
Medoševac
2 : 0
Borac
Lazarevac
19.03.2016 14:30
Napredak
2 : 0
Borac
Policajac
Beograd
1 : 2
Borac
Progar
19.03.2016 14:30
Policajac
1 : 2
Borac
Milutinac
Zemun
3 : 0
Dunav
Veliko Selo
19.03.2016 14:30
Milutinac
3 : 0
Dunav
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 0
Pionir
Besni Fok
19.03.2016 11:00
Poštar Zvezdara
3 : 0
Pionir
Mladenovac
Mladenovac
5 : 0
Kovačevac
Kovačevac
19.03.2016 14:30
Mladenovac
5 : 0
Kovačevac
Đerdap
Golubac
3 : 2
Budućnost
Vezičevo
19.03.2016 14:30
Đerdap
3 : 2
Budućnost
Šumadinac
Brzan
2 : 0
Pobeda
Sepci
19.03.2016 14:30
Šumadinac
2 : 0
Pobeda
Crnokosa
Kosjerić
5 : 0
Soko
Bajina Bašta
19.03.2016 14:00
Crnokosa
5 : 0
Soko
Jadar
Stupnica
0 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
19.03.2016 15:00
Jadar
0 : 2
Hajduk Stanko
Mačva 2005
Bogatić
5 : 0
BMR Petlovača
Petlovača
19.03.2016 15:00
Mačva 2005
5 : 0
BMR Petlovača
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
Sovljak
Sovljak
19.03.2016 15:00
Junior Novo Naselje
1 : 0
Sovljak
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
19.03.2016 15:00
Jadran
1 : 1
Sloga (D)
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 1
Ribnica
Jovac
19.03.2016 15:00
Goč
1 : 1
Ribnica
Supska
Supska
0 : 1
Hajduk
Čepure
19.03.2016 15:00
Supska
0 : 1
Hajduk
Radnički
Tekija
1 : 1
Šumadija
Trešnjevica
19.03.2016 15:00
Radnički
1 : 1
Šumadija
Vinorača
Vinorača
1 : 2
Mladost (D)
Dublje
19.03.2016 15:00
Vinorača
1 : 2
Mladost (D)
OFK Draževac
Draževac
2 : 0
Polet
Radevac
19.03.2016 15:00
OFK Draževac
2 : 0
Polet
Jedinstvo GVD
Grejač
4 : 1
Gredetin
Gredetin
19.03.2016 15:00
Jedinstvo GVD
4 : 1
Gredetin
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 4
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
19.03.2016 15:30
Vukašinovac
0 : 4
Crvena zvezda
Borac
Trnjane
2 : 1
Napredak 2012
Krušje
19.03.2016 15:00
Borac
2 : 1
Napredak 2012
Sušica 2012
Kukulovce
1 : 3
Polet
Stajkovce
19.03.2016 14:30
Sušica 2012
1 : 3
Polet
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 0
Napredak
Bogojevce
19.03.2016 14:30
Bratstvo
3 : 0
Napredak
Proleter
Neuzina
1 : 0
Jedinstvo
Ečka
19.03.2016 14:30
Proleter
1 : 0
Jedinstvo
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 3
Lehel
Mužlja
19.03.2016 14:30
ŽFK Banat
1 : 3
Lehel
Omladinac
Botoš
2 : 1
OFK Klek
Klek
19.03.2016 14:30
Omladinac
2 : 1
OFK Klek
Potisje
Knićanin
0 : 1
MSK
Mihajlovo
19.03.2016 14:30
Potisje
0 : 1
MSK
Rusanda
Melenci
0 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
19.03.2016 14:30
Rusanda
0 : 0
OFK Gradnulica
ASK
Aradac
0 : 1
Naftagas
Boka
19.03.2016 14:30
ASK
0 : 1
Naftagas
Crvenka
Crvenka
4 : 0
Dunav
Bački Monoštor
19.03.2016 15:00
Crvenka
4 : 0
Dunav
Jedinstvo 1947
Kolut
2 : 0
Dinamo
Sonta
19.03.2016 15:00
Jedinstvo 1947
2 : 0
Dinamo
KFK Kula
Kula
0 : 2
Rastina 1918
Rastina
19.03.2016 15:00
KFK Kula
0 : 2
Rastina 1918
Dušan Silni
Subotica
0 : 2
Čantavir
Čantavir
19.03.2016
Dušan Silni
0 : 2
Čantavir
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 0
Bačka
Begeč
19.03.2016 15:00
RFK Novi Sad 1921
3 : 0
Bačka
Radnički
Koceljeva
0 : 2
Jevremovac
Jevremovac
19.03.2016 15:00
Radnički
0 : 2
Jevremovac
OFK Jelen
Jelenča
1 : 2
Rankovac
Nakučani
19.03.2016 15:00
OFK Jelen
1 : 2
Rankovac
Radnik
Davidovac
1 : 1
Buljane
Buljane
19.03.2016 15:00
Radnik
1 : 1
Buljane
Sloboda 1948
Mijajlovac
2 : 4
Mladost
Mala Drenova
19.03.2016 14:30
Sloboda 1948
2 : 4
Mladost
Pomoravlje
Manojlovce
9 : 2
Veternica
Leskovac
19.03.2016 14:30
Pomoravlje
9 : 2
Veternica
Todorovce
Todorovce
8 : 1
Nomanica
Nomanica
19.03.2016 14:30
Todorovce
8 : 1
Nomanica
Radnik 2013
Šišince
0 : 1
Atletiko
Donja Jajina
19.03.2016 14:30
Radnik 2013
0 : 1
Atletiko
Moravac
Pečenjevce
3 : 3
Mladost
Kutles
19.03.2016 14:30
Moravac
3 : 3
Mladost
Bratstvo
Zlokućane
3 : 0
Grdanica 024
Grdanica
19.03.2016 14:30
Bratstvo
3 : 0
Grdanica 024
Lipovac
Lipovac
3 : 2
Zmajevac
Belasica
19.03.2016 15:30
Lipovac
3 : 2
Zmajevac
Baštovan
Subotica
1 : 3
Ratajac
Donje Rataje
19.03.2016 14:00
Baštovan
1 : 3
Ratajac
Dečić
Tuzi
2 : 0
Mornar
Bar
19.03.2016 15:00
Dečić
2 : 0
Mornar
Grbalj
Radanovići
1 : 2
Sutjeska
Nikšić
19.03.2016 15:00
Grbalj
1 : 2
Sutjeska
Lovćen
Cetinje
1 : 2
Bokelj
Kotor
19.03.2016 15:00
Lovćen
1 : 2
Bokelj
Iskra
Danilovgrad
1 : 3
Budućnost
Podgorica
19.03.2016 15:00
Iskra
1 : 3
Budućnost
Zeta
Golubovci
0 : 1
Rudar
Pljevlja
19.03.2016 15:00
Zeta
0 : 1
Rudar
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 1
Mladost
Podgorica
19.03.2016 15:00
OFK Petrovac
1 : 1
Mladost
Obilić
Beograd
5 : 0
Jagodina
Jagodina
19.03.2016
Obilić
5 : 0
Jagodina
Fruškogorac
Novi Sad
1 : 5
Lavice-Dubočica
Leskovac
19.03.2016
Fruškogorac
1 : 5
Lavice-Dubočica
Trijumf
Kragujevac
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
19.03.2016
Trijumf
0 : 2
Šumadija 1903
Kolibri
Kuršumlija
3 : 0
Polet
Sivac
19.03.2016
Kolibri
3 : 0
Polet
Radnički 2013
Rudovci
3 : 0
Šabac
Šabac
19.03.2016 12:00
Radnički 2013
3 : 0
Šabac
Bukovička Banja
Aranđelovac
0 : 5
Una Fortuna 04
Lužnice
19.03.2016 12:00
Bukovička Banja
0 : 5
Una Fortuna 04
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
3 : 1
Mladost
Nević Polje
19.03.2016 15:00
Lokomotiva
3 : 1
Mladost
SFK 2000
Sarajevo
8 : 0
Modriča
Modriča
19.03.2016 15:00
SFK 2000
8 : 0
Modriča
Mostar
Mostar
4 : 5
Gradina
Srebrenik
19.03.2016 15:00
Mostar
4 : 5
Gradina
Banjaluka
Banjaluka
1 : 0
Radnik Bumerang
Bijeljina
19.03.2016 15:00
Banjaluka
1 : 0
Radnik Bumerang
Čukarički
Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
19.03.2016 13:00
Čukarički
2 : 0
Novi Pazar
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
19.03.2016 14:00
Moravac Orion
1 : 0
OFK Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
19.03.2016 12:00
Crvena zvezda
2 : 1
Brodarac
Borac
Čačak
1 : 2
Napredak
Kruševac
19.03.2016 11:00
Borac
1 : 2
Napredak
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 1
Željezničar
Sarajevo
19.03.2016 12:00
Široki Brijeg
2 : 1
Željezničar
Velež
Mostar
0 : 1
Vitez
Vitez
19.03.2016 12:00
Velež
0 : 1
Vitez
Mladost
Donji Kakanj
0 : 3
Radnik
Bijeljina
19.03.2016 12:00
Mladost
0 : 3
Radnik
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Borac
Banja Luka
19.03.2016 12:00
Sloboda
3 : 0
Borac
Olimpic
Sarajevo
2 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
19.03.2016 12:00
Olimpic
2 : 2
Slavija
Drina
Zvornik
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
19.03.2016 12:00
Drina
1 : 1
Rudar Prijedor
Travnik
Travnik
0 : 2
Čelik
Zenica
19.03.2016 12:00
Travnik
0 : 2
Čelik
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Zrinjski
Mostar
19.03.2016 12:00
Sarajevo
3 : 0
Zrinjski
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Mladost
Donji Kakanj
19.03.2016 12:00
Široki Brijeg
1 : 0
Mladost
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Velež
Mostar
19.03.2016 12:00
Sloboda
2 : 0
Velež
Olimpic
Sarajevo
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
19.03.2016 12:00
Olimpic
0 : 2
Željezničar
Drina
Zvornik
2 : 2
Vitez
Vitez
19.03.2016 12:00
Drina
2 : 2
Vitez
Travnik
Travnik
0 : 3
Radnik
Bijeljina
19.03.2016 12:00
Travnik
0 : 3
Radnik
Sarajevo
Sarajevo
4 : 0
Borac
Banja Luka
19.03.2016 12:00
Sarajevo
4 : 0
Borac
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
19.03.2016 12:00
Zrinjski
2 : 1
Slavija
Čelik
Zenica
5 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
19.03.2016 12:00
Čelik
5 : 3
Rudar Prijedor
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
BASK
Beograd
19.03.2016 10:00
Kolubara
0 : 1
BASK
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 4
Internacional
Beograd
19.03.2016 10:00
Siti Sport Klub
2 : 4
Internacional
IM Rakovica
Rakovica
0 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
19.03.2016 10:30
IM Rakovica
0 : 2
Radnički (NB)
Žarkovo
Beograd
1 : 4
Brodarac 2
Beograd
19.03.2016 15:00
Žarkovo
1 : 4
Brodarac 2
Bežanija
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
19.03.2016 11:00
Bežanija
1 : 2
Voždovac
Studentski Grad
Beograd
2 : 1
Vrcin
Vrcin
19.03.2016 11:00
Studentski Grad
2 : 1
Vrcin
Turbina
Vreoci
2 : 1
Balkan
Beograd
19.03.2016 11:00
Turbina
2 : 1
Balkan
BSK 1925
Beograd
1 : 0
Zvezdara
Beograd
19.03.2016 12:30
BSK 1925
1 : 0
Zvezdara
Brodarac 1947
Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
19.03.2016 15:15
Brodarac 1947
1 : 0
GSP Polet
Lovćen
Cetinje
2 : 2
Kom
Podgorica
19.03.2016 16:00
Lovćen
2 : 2
Kom
Zeta
Golubovci
4 : 3
Iskra
Danilovgrad
19.03.2016 16:00
Zeta
4 : 3
Iskra
OFK Petrovac
Petrovac
9 : 0
Bratstvo
Cijevna
19.03.2016 16:00
OFK Petrovac
9 : 0
Bratstvo
Mornar
Bar
4 : 0
Cetinje
Cetinje
19.03.2016 16:00
Mornar
4 : 0
Cetinje
Mladost
Podgorica
2 : 0
Berane
Berane
19.03.2016 16:00
Mladost
2 : 0
Berane
Budućnost
Podgorica
2 : 0
Sutjeska
Nikšić
19.03.2016 16:00
Budućnost
2 : 0
Sutjeska
Rad MO
Beograd
0 : 1
Zemun MO
Zemun
19.03.2016 10:00
Rad MO
0 : 1
Zemun MO
Spartak
Subotica
1 : 1
Jagodina
Jagodina
19.03.2016 13:00
Spartak
1 : 1
Jagodina
Čukarički
Beograd
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
19.03.2016 15:00
Čukarički
0 : 1
Novi Pazar
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Brodarac
Beograd
19.03.2016 10:00
Crvena zvezda
3 : 0
Brodarac
OFK Hajduk
Novi Sad
4 : 3
Teleoptik
Zemun
19.03.2016 11:00
OFK Hajduk
4 : 3
Teleoptik
Donji Srem
Pećinci
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
19.03.2016 12:00
Donji Srem
3 : 0
Radnički (NP)
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Petar Puača
Novi Sad
19.03.2016 12:00
Vojvodina
2 : 0
Petar Puača
Indeks
Novi sad
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
19.03.2016 12:00
Indeks
0 : 0
Radnički (SM)
Inđija
Inđija
6 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
19.03.2016 11:30
Inđija
6 : 0
RFK N.S. 1921
Železničar
Pančevo
1 : 0
Vršac
Vršac
19.03.2016 12:00
Železničar
1 : 0
Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 4
Radnički (Z)
Zrenjanin
19.03.2016 12:00
Dinamo 1945
0 : 4
Radnički (Z)
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
19.03.2016 12:00
TSC
1 : 1
Radnički (S)
Dominus
Beograd
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
19.03.2016 11:00
Dominus
2 : 2
Kolubara
Sloga
Kraljevo
3 : 1
Bane
Raška
19.03.2016 11:00
Sloga
3 : 1
Bane
Nacional
Novi Pazar
2 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
19.03.2016 10:00
Nacional
2 : 2
Rudar
Milenium
Beograd
2 : 0
GSP Polet
Beograd
19.03.2016 10:00
Milenium
2 : 0
GSP Polet
Trudbenik
Beograd
1 : 1
Žarkovo
Beograd
19.03.2016 10:00
Trudbenik
1 : 1
Žarkovo
PKB
Padinska Skela
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
19.03.2016 10:00
PKB
1 : 0
Budućnost
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Senjak
Valjevo
19.03.2016 12:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 1
Senjak
Savacium
Šabac
1 : 0
Šampion
Valjevo
19.03.2016 12:00
Savacium
1 : 0
Šampion
Jedinstvo
Ub
5 : 0
Železničar
Lajkovac
19.03.2016 12:00
Jedinstvo
5 : 0
Železničar
Petlić 2006
Smederevo
2 : 4
AF Đokić
Velika Plana
19.03.2016 12:30
Petlić 2006
2 : 4
AF Đokić
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
19.03.2016 12:30
GFK Jasenice 1911
3 : 1
Smederevo 1924
AF Duljaj
Topola
1 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
19.03.2016 12:30
AF Duljaj
1 : 2
Mihajlovac 1934
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Obilić
Živica
19.03.2016 11:00
VGSK
3 : 1
Obilić
Avala
Beograd
0 : 0
Banja
Beograd
19.03.2016 10:00
Avala
0 : 0
Banja
Borac
Ostruznica
1 : 6
Apolon 2010
Beograd
19.03.2016 10:00
Borac
1 : 6
Apolon 2010
Sremcica
Sremcica
4 : 0
Graficar
Beograd
19.03.2016 10:00
Sremcica
4 : 0
Graficar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
4 : 0
Željezničar
Sarajevo
19.03.2016 10:00
Široki Brijeg
4 : 0
Željezničar
Velež
Mostar
2 : 1
Vitez
Vitez
19.03.2016 10:00
Velež
2 : 1
Vitez
Mladost
Donji Kakanj
0 : 0
Radnik
Bijeljina
19.03.2016 10:00
Mladost
0 : 0
Radnik
Sloboda
Tuzla
2 : 1
Borac
Banja Luka
19.03.2016 10:00
Sloboda
2 : 1
Borac
Olimpic
Sarajevo
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
19.03.2016 10:00
Olimpic
3 : 0
Slavija
Drina
Zvornik
1 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
19.03.2016 10:00
Drina
1 : 2
Rudar Prijedor
Travnik
Travnik
0 : 1
Čelik
Zenica
19.03.2016 10:00
Travnik
0 : 1
Čelik
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Zrinjski
Mostar
19.03.2016 10:00
Sarajevo
3 : 0
Zrinjski
Dečić
Tuzi
3 : 1
Rudar
Pljevlja
19.03.2016 15:00
Dečić
3 : 1
Rudar
Iskra
Danilovgrad
0 : 1
Mladost
Podgorica
19.03.2016 15:00
Iskra
0 : 1
Mladost
Sutjeska
Nikšić
1 : 0
Zeta
Golubovci
19.03.2016 15:00
Sutjeska
1 : 0
Zeta
Radnicki
Berane
0 : 8
Budućnost
Podgorica
19.03.2016 15:00
Radnicki
0 : 8
Budućnost
Jezero
Plav
3 : 2
OFK Petrovac
Petrovac
19.03.2016 15:00
Jezero
3 : 2
OFK Petrovac
Graficar
Podgorica
1 : 4
Lovćen
Cetinje
19.03.2016 15:00
Graficar
1 : 4
Lovćen
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Grbalj
Kotor
19.03.2016 15:00
Igalo
0 : 0
Grbalj
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 0
Mornar
Bar
19.03.2016 15:00
Jedinstvo
2 : 0
Mornar
Brskovo
Mojkovac
1 : 3
Bokelj
Kotor
19.03.2016 15:00
Brskovo
1 : 3
Bokelj
Donji Srem
Pećinci
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
19.03.2016 10:00
Donji Srem
1 : 2
Radnički (NP)
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Petar Puača
Novi Sad
19.03.2016 10:00
Vojvodina
2 : 0
Petar Puača
Indeks
Novi sad
5 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
19.03.2016 10:00
Indeks
5 : 0
Radnički (SM)
Inđija
Inđija
2 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
19.03.2016 09:30
Inđija
2 : 1
RFK N.S. 1921
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
19.03.2016 10:00
TSC
1 : 2
Radnički (S)
Železničar
Pančevo
4 : 0
Vršac
Vršac
19.03.2016 10:00
Železničar
4 : 0
Vršac
Kiker
Kraljevo
1 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
19.03.2016 11:00
Kiker
1 : 1
Pazar Juniors
OFK Osečina
Osečina
0 : 3
Loznica
Loznica
19.03.2016 10:00
OFK Osečina
0 : 3
Loznica
Savacijum
Šabac
2 : 1
Radnički
Valjevo
19.03.2016 10:00
Savacijum
2 : 1
Radnički
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Železničar
Lajkovac
19.03.2016 10:00
Jedinstvo
1 : 1
Železničar
Njerš Ištvan
Totovo Selo
5 : 1
Arena Su
Subotica
19.03.2016 11:00
Njerš Ištvan
5 : 1
Arena Su

Košarka

Mega Leks
Beograd
76 : 75
Budućnost Voli
Podgorica
19.03.2016 21:00
Mega Leks
76 : 75
Budućnost Voli
2:0
Tamiš
Pančevo
84 : 69
Beovuk 72
Beograd
19.03.2016 19:30
Tamiš
84 : 69
Beovuk 72
Mladost
Zemun
109 : 71
OKK Beograd
Beograd
19.03.2016 20:00
Mladost
109 : 71
OKK Beograd
Vršac
Vršac
52 : 92
FMP
Železnik
19.03.2016 20:00
Vršac
52 : 92
FMP
Jagodina
Jagodina
0 : 20
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
19.03.2016 20:00
Jagodina
0 : 20
Vojvodina Srbijagas
Konstantin
Niš
67 : 80
Sloga
Kraljevo
19.03.2016 20:00
Konstantin
67 : 80
Sloga
Borac
Čačak
107 : 105
Spartak
Subotica
19.03.2016 19:00
Borac
107 : 105
Spartak
Pirot
Pirot
98 : 101
Mladost
Smederevska Palanka
19.03.2016 18:00
Pirot
98 : 101
Mladost
Napredak
Aleksinac
58 : 76
Dunav
Stari Banovci
19.03.2016 19:00
Napredak
58 : 76
Dunav
Vojvodina
Novi Sad
85 : 80
Zlatibor
Čajetina
19.03.2016 20:00
Vojvodina
85 : 80
Zlatibor
Kakanj
Kakanj
56 : 85
Igokea
Aleksandrovac
19.03.2016 19:00
Kakanj
56 : 85
Igokea
Spars
Sarajevo
74 : 59
Leotar Swisslion
Trebinje
19.03.2016 19:00
Spars
74 : 59
Leotar Swisslion
Bošnjak
Hadžići
87 : 76
Radnik BN Basket
Bijeljina
19.03.2016 17:30
Bošnjak
87 : 76
Radnik BN Basket
Sloboda
Tuzla
51 : 83
Zrinjski
Mostar
19.03.2016 19:30
Sloboda
51 : 83
Zrinjski
Kozara
Gradiška
84 : 65
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
19.03.2016 19:00
Kozara
84 : 65
Slavija 1996
Rogatica
Rogatica
60 : 58
Prijedor
Prijedor
19.03.2016 19:00
Rogatica
60 : 58
Prijedor
Student
Banja Luka
74 : 52
HEO
Bileća
19.03.2016 19:00
Student
74 : 52
HEO
Sutjeska
Foča
69 : 81
Borac
Banja Luka
19.03.2016 19:00
Sutjeska
69 : 81
Borac
Teslić
Teslić
78 : 80
Bratunac
Bratunac
19.03.2016 19:00
Teslić
78 : 80
Bratunac
Rtanj
Boljevac
88 : 74
Radan
Lebane
19.03.2016 18:00
Rtanj
88 : 74
Radan
Jastrebac
Aleksinac
69 : 58
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
19.03.2016 16:00
Jastrebac
69 : 58
Dimitrovgrad
Kuršumlija
Kuršumlija
62 : 56
Radnik
Surdulica
19.03.2016 18:00
Kuršumlija
62 : 56
Radnik
Sokobanja
Sokobanja
60 : 73
Knjaževac
Knjaževac
19.03.2016 17:30
Sokobanja
60 : 73
Knjaževac
Zekas 75
Rača
70 : 53
Zlatar
Nova Varoš
19.03.2016 19:00
Zekas 75
70 : 53
Zlatar
Klik
Arilje
91 : 71
Crnokosa
Kosjerić
19.03.2016 18:00
Klik
91 : 71
Crnokosa
Astra
Beograd
93 : 82
Vitez
Beograd
19.03.2016 14:20
Astra
93 : 82
Vitez
Kolubara LA 2003
Lazarevac
95 : 83
Žitko Basket
Beograd
19.03.2016 16:30
Kolubara LA 2003
95 : 83
Žitko Basket
Futog Tehnomer
Futog
106 : 60
Stara Pazova
Stara Pazova
19.03.2016 18:30
Futog Tehnomer
106 : 60
Stara Pazova
Železničar
Inđija
92 : 74
Hajduk
Kula
19.03.2016 16:30
Železničar
92 : 74
Hajduk
Odžaci
Odžaci
70 : 88
Sloven
Ruma
19.03.2016 19:00
Odžaci
70 : 88
Sloven
Radnički
Kovin
61 : 73
Sveti Đorđe
Žitište
19.03.2016 19:00
Radnički
61 : 73
Sveti Đorđe
Crvenka
Crvenka
71 : 107
Akademik
Srbobran
19.03.2016 20:00
Crvenka
71 : 107
Akademik
Loznica
Loznica
76 : 66
Železničar
Lajkovac
19.03.2016 20:00
Loznica
76 : 66
Železničar
M015
Šabac
88 : 55
Rađevac
Krupanj
19.03.2016 13:30
M015
88 : 55
Rađevac
Vladimirci
Vladimirci
67 : 84
Radnički VA
Valjevo
19.03.2016 19:00
Vladimirci
67 : 84
Radnički VA
Užice
Užice
95 : 66
Sloga
Požega
19.03.2016 12:00
Užice
95 : 66
Sloga
Hisar
Leskovac
49 : 77
Vlasotince
Vlasotince
19.03.2016 18:00
Hisar
49 : 77
Vlasotince
Pazar
Novi Pazar
68 : 62
Duga
Šabac
19.03.2016 18:00
Pazar
68 : 62
Duga
Lazarevac
Lazarevac
83 : 62
Železničar
Lajkovac
19.03.2016
Lazarevac
83 : 62
Železničar
MIX
Šabac
70 : 58
LA Basket
Lazarevac
19.03.2016
MIX
70 : 58
LA Basket
M-015
Šabac
19.03.2016
Mladost
Ub
19.03.2016
M-015
:
Mladost
Mladost 014
Ub
19.03.2016
Šabac
Šabac
19.03.2016
Mladost 014
:
Šabac
MIX
Šabac
19.03.2016
Student
Valjevo
19.03.2016
MIX
:
Student
Osečina
Osečina
24 : 38
Železničar
Lajkovac
19.03.2016
Osečina
24 : 38
Železničar

Odbojka

Partizan
Beograd
3 : 0
Niš
Niš
19.03.2016 17:00
Partizan
3 : 0
Niš
2:0
VA 014
Valjevo
3 : 2
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
19.03.2016 17:00
VA 014
3 : 2
Kosovska Mitrovica
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
0 : 3
Smederevo Carina
Smederevo
19.03.2016 18:00
Metalac Takovo
0 : 3
Smederevo Carina
Mladi radnik
Požarevac
3 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
19.03.2016 19:00
Mladi radnik
3 : 1
Jedinstvo
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 2
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
19.03.2016 19:00
Hajduk Veljko
3 : 2
Toplički Vitezovi
Gračac
Gračac
3 : 2
Partizan
Lipljan
19.03.2016 18:00
Gračac
3 : 2
Partizan
Putevi
Ivanjica
0 : 3
Lotus
Čačak
19.03.2016 15:30
Putevi
0 : 3
Lotus
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 0
Partizan 2012
Vraneši
19.03.2016 19:00
FAP Livnica
3 : 0
Partizan 2012
Hercegovina
Ravni Topolovac
1 : 3
Vojvodina 2
NOvi Sad
19.03.2016
Hercegovina
1 : 3
Vojvodina 2
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Futog
Futog
19.03.2016
Vrbas
0 : 3
Futog
Dunav Volley
Novi Sad
2 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
19.03.2016
Dunav Volley
2 : 3
Srem
Proleter
Zrenjanin
3 : 1
Kulpin
Kulpin
19.03.2016
Proleter
3 : 1
Kulpin
Bečej
Bečej
3 : 0
Mladost-Expans
Nova Pazova
19.03.2016
Bečej
3 : 0
Mladost-Expans
Karađorđe
Topola
0 : 3
Loznica
Loznica
19.03.2016 19:30
Karađorđe
0 : 3
Loznica
VGSK
Veliko Gradište
2 : 3
Zaslon
Šabac
19.03.2016 19:00
VGSK
2 : 3
Zaslon
Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Lucky Star
Beograd
19.03.2016 19:30
Mladenovac
3 : 1
Lucky Star
BMR Petlovača 1947
Petlovača
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
19.03.2016 17:00
BMR Petlovača 1947
0 : 3
Šumadija
Rudar
Kostolac
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
19.03.2016
Rudar
3 : 0
Jedinstvo
Knez Lazar
Kruševac
3 : 0
Ribnica 2
Kraljevo
19.03.2016
Knez Lazar
3 : 0
Ribnica 2
Kneginja Milica Trstenik
Trstenik
3 : 1
Tehničar
Kraljevo
19.03.2016
Kneginja Milica Trstenik
3 : 1
Tehničar
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 0
Zvečan
Zvečan
19.03.2016
Goč
3 : 0
Zvečan
Radan
Lebane
3 : 1
Surdulica
Surdulica
19.03.2016
Radan
3 : 1
Surdulica
Mladost
Bosilegrad
0 : 3
Topličanin 2
Prokuplje
19.03.2016
Mladost
0 : 3
Topličanin 2
Maglić
Foča
3 : 0
Tempo
Ražljevo
19.03.2016 18:00
Maglić
3 : 0
Tempo
Gradiška
Gradiška
0 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
19.03.2016 18:00
Gradiška
0 : 3
Crvena zvijezda
Modriča Optima
Modriča
3 : 0
Majevica
Lopare
19.03.2016 18:00
Modriča Optima
3 : 0
Majevica
Jahorina
Pale
3 : 1
Pelagićevo
Pelagićevo
19.03.2016 18:00
Jahorina
3 : 1
Pelagićevo
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Vizura
Beograd
19.03.2016 20:00
Crvena zvezda
0 : 3
Vizura
0:2
Dinamo
Pančevo
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
19.03.2016 15:00
Dinamo
3 : 1
Jedinstvo (SP)
1:1
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Tent
Obrenovac
19.03.2016 19:00
Železničar
3 : 0
Tent
1:1
MD Zrenjanin
Zrenjanin
1 : 3
NIS Spartak
Subotica
19.03.2016 20:00
MD Zrenjanin
1 : 3
NIS Spartak
1:1
AS
Beograd
3 : 2
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
19.03.2016 14:00
AS
3 : 2
Takovo Zvezda Helios
Smederevo
Smederevo
0 : 3
Klek Srbijašume
Klek
19.03.2016 17:00
Smederevo
0 : 3
Klek Srbijašume
Ivanjica
Ivanjica
0 : 3
Valjevo
Valjevo
19.03.2016 18:00
Ivanjica
0 : 3
Valjevo
Srem Eaton Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 1
Beograd
Beograd
19.03.2016 20:00
Srem Eaton Tempo
3 : 1
Beograd
FOK
Futog
3 : 0
Milenijum
Niš
19.03.2016 18:00
FOK
3 : 0
Milenijum
Jedinstvo 2
Stara Pazova
3 : 0
Odbojka 013
Pančevo
19.03.2016
Jedinstvo 2
3 : 0
Odbojka 013
Ruma
Ruma
3 : 0
Vršac
Vršac
19.03.2016
Ruma
3 : 0
Vršac
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
19.03.2016
Omladinac
3 : 0
Eaton Srem Tempo 2
Mladost
Inđija
3 : 0
Vrbas
Vrbas
19.03.2016
Mladost
3 : 0
Vrbas
NIS Spartak 2
Subotica
3 : 1
Žabalj Volej
Žabalj
19.03.2016
NIS Spartak 2
3 : 1
Žabalj Volej
Tara
Bajina Bašta
2 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
19.03.2016
Tara
2 : 3
Gimnazijalac
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
19.03.2016
Mokra Gora
3 : 1
Zlatibor
Putevi Trendteks
Prijepolje
0 : 3
Ekonomac
Kraljevo
19.03.2016
Putevi Trendteks
0 : 3
Ekonomac
Crnokosa
Kosjerić
0 : 3
Borac
Čačak
19.03.2016
Crnokosa
0 : 3
Borac
Tutin Dalas
Tutin
3 : 1
Trstenik
Trstenik
19.03.2016 17:00
Tutin Dalas
3 : 1
Trstenik
Sterija
Beograd
3 : 1
Ub
Ub
19.03.2016
Sterija
3 : 1
Ub
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 1
Zaslon
Šabac
19.03.2016
Srbijanka 014
3 : 1
Zaslon
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
19.03.2016
Šumadija
3 : 0
Mladi Radnik
Mali Zvornik
Mali Zvornik
0 : 3
Roda
Beograd
19.03.2016
Mali Zvornik
0 : 3
Roda
Spartak
Ljig
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
19.03.2016
Spartak
3 : 1
Lazarevac
Paraćin
Paraćin
2 : 3
Pirot
Pirot
19.03.2016 18:00
Paraćin
2 : 3
Pirot
Bor
Bor
0 : 3
Leskovac 98
Leskovac
19.03.2016 18:00
Bor
0 : 3
Leskovac 98
Majdanpek FBC
Majdanpek
0 : 3
Vranje
Vranje
19.03.2016 18:00
Majdanpek FBC
0 : 3
Vranje
Leposavić
Leposavić
19.03.2016
Volej stars junior
Novi Pazar
19.03.2016
Leposavić
:
Volej stars junior
Zvečan
Zvečan
2 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
19.03.2016
Zvečan
2 : 3
Kosovska Mitrovica
Raška
Raška
19.03.2016
Mokra Gora 2
Zubin Potok
19.03.2016
Raška
:
Mokra Gora 2
Bane
Raška
19.03.2016
Novi Pazar
Novi Pazar
19.03.2016
Bane
:
Novi Pazar
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
19.03.2016 17:00
Đerdap
3 : 0
Hajduk Veljko
NIS Spartak 3
Subotica
3 : 0
KI 0230
Kikinda
19.03.2016
NIS Spartak 3
3 : 0
KI 0230
Senta
Senta
1 : 3
Vollejstar
Subotica
19.03.2016
Senta
1 : 3
Vollejstar
Balkana
Mrkonjić Grad
0 : 3
Glasinac
Sokolac
19.03.2016 18:00
Balkana
0 : 3
Glasinac
Maglić
Foča
3 : 0
Laktaši
Laktaši
19.03.2016 18:00
Maglić
3 : 0
Laktaši
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
19.03.2016 18:00
Slavija
3 : 0
Crvena zvijezda
HE Drini
Višegrad
3 : 0
Hercegovac
Bileća
19.03.2016 18:00
HE Drini
3 : 0
Hercegovac
Jahorina
Pale
3 : 0
Stakorina
Čajniče
19.03.2016 18:00
Jahorina
3 : 0
Stakorina

Rukomet

Jugović
Kać
32 : 27
Crvena Zvezda
Beograd
19.03.2016 19:00
Jugović
32 : 27
Crvena Zvezda
Sloga
Požega
22 : 20
Metaloplastika
Šabac
19.03.2016 19:00
Sloga
22 : 20
Metaloplastika
Rudar
Kostolac
35 : 19
Železničar 1949
Niš
19.03.2016 19:00
Rudar
35 : 19
Železničar 1949
Topličanin
Prokuplje
26 : 19
Obilić
Beograd
19.03.2016 19:00
Topličanin
26 : 19
Obilić
Šamot 65
Arenđelovac
20 : 25
Proleter
Zrenjanin
19.03.2016 19:00
Šamot 65
20 : 25
Proleter
Kolubara
Lazarevac
31 : 30
Zlatar
Nova Varoš
19.03.2016 19:30
Kolubara
31 : 30
Zlatar
Dinamo
Pancevo
32 : 21
Dubočica 54
Leskovac
19.03.2016 17:30
Dinamo
32 : 21
Dubočica 54
Mokra Gora
Zubin Potok
30 : 28
Crvenka
Crvenka
19.03.2016 19:00
Mokra Gora
30 : 28
Crvenka
Inđija
Inđija
36 : 24
Crvena zvezda
Mokrin
19.03.2016 19:00
Inđija
36 : 24
Crvena zvezda
Kikinda
Kikinda
32 : 31
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
19.03.2016 19:00
Kikinda
32 : 31
Banatski Karlovac
ŽSK
Žabalj
34 : 23
Metalac
Futog
19.03.2016 19:00
ŽSK
34 : 23
Metalac
Jedinstvo
Novi Bečej
31 : 18
Hercegovina
Sečanj
19.03.2016 19:00
Jedinstvo
31 : 18
Hercegovina
Apatin
Apatin
29 : 21
Jabuka
Jabuka
19.03.2016 19:00
Apatin
29 : 21
Jabuka
Mladost 1949
Zaječar
23 : 38
Jastrebac
Blace
19.03.2016 19:00
Mladost 1949
23 : 38
Jastrebac
Rembas
Resavica
22 : 45
Bela Palanka
Bela Palanka
19.03.2016 19:00
Rembas
22 : 45
Bela Palanka
Hajduk Veljko
Negotin
35 : 27
BSK Heba
Bujanovac
19.03.2016 19:00
Hajduk Veljko
35 : 27
BSK Heba
Jagodina
Jagodina
26 : 30
ORK Bor
Bor
19.03.2016 17:30
Jagodina
26 : 30
ORK Bor
Napredak
Kruševac
28 : 26
Trepča
Kosovska Mitrovica
19.03.2016 17:00
Napredak
28 : 26
Trepča
Metalac
Kraljevo
23 : 29
Priboj
Priboj
19.03.2016 19:00
Metalac
23 : 29
Priboj
Prva Petoletka
Trstenik
28 : 25
Arilje
Arilje
19.03.2016 19:00
Prva Petoletka
28 : 25
Arilje
Župa 54
Aleksandrovac
36 : 27
Omladinac
Gornji Milanovac
19.03.2016 18:30
Župa 54
36 : 27
Omladinac
Radnički 1958
Šid
34 : 17
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
19.03.2016 19:00
Radnički 1958
34 : 17
Vojvoda Stepa
Sivac
Sivac
33 : 30
Potisje Pleteks
Ada
19.03.2016 19:00
Sivac
33 : 30
Potisje Pleteks
Srem SM
Sremska Mitrovica
44 : 26
Hajduk
Čurug
19.03.2016 19:00
Srem SM
44 : 26
Hajduk
Kljajićevo
Kljajićevo
26 : 28
Slavija
Novi Sad
19.03.2016 19:00
Kljajićevo
26 : 28
Slavija
Radnički (JT)
Jaša Tomić
22 : 32
Nova Pazova
Nova Pazova
19.03.2016 19:00
Radnički (JT)
22 : 32
Nova Pazova
Mladost TSK
Bački Jarak
31 : 27
Beočin
Beočin
19.03.2016 19:00
Mladost TSK
31 : 27
Beočin
Crvenka 2
Crvenka
27 : 31
Mladost
Vršac
19.03.2016 19:00
Crvenka 2
27 : 31
Mladost
Lokomotiva
Brčko
35 : 31
Slavija
Istočno Sarajevo
19.03.2016 18:00
Lokomotiva
35 : 31
Slavija
Drina
Zvornik
36 : 34
Kotor Varoš
Kotor Varoš
19.03.2016 18:00
Drina
36 : 34
Kotor Varoš
Golić Šarić
Banja Luka
24 : 32
Leotar
Trebinje
19.03.2016 18:00
Golić Šarić
24 : 32
Leotar
Mladost
Banja Luka
37 : 17
Hercegovac
Bileća
19.03.2016 18:00
Mladost
37 : 17
Hercegovac
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
30 : 25
Bijeljina
Bijeljina
19.03.2016 18:00
Kozara Mlijekoprodukt
30 : 25
Bijeljina
Proleter SP
Zrenjanin
25 : 24
Metalac
Kraljevo
19.03.2016
Proleter SP
25 : 24
Metalac
Sloven
Ruma
20 : 25
Halas Jožef
Ada
19.03.2016 18:00
Sloven
20 : 25
Halas Jožef
Mira
Prijedor
21 : 16
Jedinstvo
Tuzla
19.03.2016 20:00
Mira
21 : 16
Jedinstvo
Ilidža
Ilidža
35 : 28
Katarina
Mostar
19.03.2016 20:00
Ilidža
35 : 28
Katarina
Lokomotiva
Mostar
24 : 25
Izviđač
Ljubuški
19.03.2016 20:00
Lokomotiva
24 : 25
Izviđač
Goražde
Goražde
20 : 31
Grude
Grude
19.03.2016 20:00
Goražde
20 : 31
Grude
Zrinjski
Mostar
30 : 27
Krivaja
Zavidovići
19.03.2016 20:00
Zrinjski
30 : 27
Krivaja
Rogatica
Rogatica
20 : 23
Bihać
Bihać
19.03.2016 20:00
Rogatica
20 : 23
Bihać

Vaterpolo

Jug CO
Dubrovnik
9 : 5
Primorje EB
Rijeka
19.03.2016
Jug CO
9 : 5
Primorje EB
Banjica
Beograd
25 : 7
ŽAK
Kikinda
19.03.2016
Banjica
25 : 7
ŽAK
Dunav
Novi Sad
7 : 8
Šabac
Šabac
19.03.2016
Dunav
7 : 8
Šabac
Rasina
Kruševac
10 : 8
Dorćol
Beograd
19.03.2016
Rasina
10 : 8
Dorćol
Valis 93
Valjevo
11 : 8
Bečej
Bečej
19.03.2016
Valis 93
11 : 8
Bečej
Novi Beograd 011
Beograd
8 : 12
Partizan 2
Beograd
19.03.2016
Novi Beograd 011
8 : 12
Partizan 2
Valis
Valjevo
8 : 21
Banja Luka
Banja Luka
19.03.2016
Valis
8 : 21
Banja Luka
Vojvodina
Novi Sad
7 : 19
Crvena zvezda
Beograd
19.03.2016
Vojvodina
7 : 19
Crvena zvezda
Taš 2000
Beograd
8 : 6
Senta Yordo
Senta
19.03.2016
Taš 2000
8 : 6
Senta Yordo

Futsal

Banjica
Bela Palanka
7 : 6
Vinter sport
Niš
19.03.2016 19:00
Banjica
7 : 6
Vinter sport
TMF
Beograd
6 : 4
Handy United
Beograd
19.03.2016 21:15
TMF
6 : 4
Handy United
Ekonomist
Beograd
1 : 1
Grocanski
Beograd
19.03.2016 19:15
Ekonomist
1 : 1
Grocanski
Put-inženjering
Niš
5 : 3
Ozren
Sokobanja
19.03.2016 21:00
Put-inženjering
5 : 3
Ozren
Čelinac
Čelinac
4 : 3
Tango
Istočno Sarajevo
19.03.2016 17:00
Čelinac
4 : 3
Tango

Ragbi 13

Radnički
Nova Pazova
32 : 32
Tašmajdan
Beograd
19.03.2016 15:00
Radnički
32 : 32
Tašmajdan
Partizan
Beograd
20 : 30
Crvena Zvezda
Beograd
19.03.2016 12:00
Partizan
20 : 30
Crvena Zvezda