XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 510 utakmica za dan
Subota, 23 April 2016

Fudbal

Partizan
Beograd
1 : 2
Čukarički
Beograd
Radnički
Niš
2 : 0
Voždovac
Beograd
Radnik
Surdulica
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Spartak
Subotica
5 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Sindjelić
Beograd
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
3 : 3
BSK Borča
Borča
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Dinamo
Vranje
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 1
Proleter
Novi Sad
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 3
Napredak
Kruševac
Inđija
Inđija
1 : 0
Sloboda
Užice
Široki Brijeg
Široki Brijeg
4 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Rudar
Prijedor
0 : 1
Borac
Banja Luka
Čelik
Zenica
2 : 0
Radnik
Bijeljina
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Vitez
Vitez
Sarajevo
Sarajevo
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
Travnik
Travnik
7 : 1
Velež
Mostar
Drina
Zvornik
0 : 2
Mladost
Doboj - Kakanj
Olimpic
Sarajevo
0 : 1
Sloboda
Tuzla
Borac
Šamac
0 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Kozara
Gradiška
2 : 1
Tekstilac
Derventa
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 1
Mladost (VO)
Velika Obarska
Vlasenica
Vlasenica
1 : 2
Sutjeska
Foča
Drina HE
Višegrad
0 : 1
Leotar
Trebinje
Ljubić
Prnjavor
4 : 3
Proleter
Teslić
Sloga (D)
Doboj
5 : 0
BSK
Banja Luka
Laktaši
Laktaši
2 : 1
Župa
Milosavci
Modriča
Modriča
1 : 0
Mladost (DS)
Donja Slatina
Napredak
Donji Šepak
1 : 0
Jedinstvo (Bč)
Brčko
Ilićka 01
Brčko
1 : 0
Mladost (G)
Gacko
Glasinac 2011
Sokolac
1 : 0
Podrinje
Janja
FSA
Prijedor
4 : 2
Naprijed
Banja Luka
Lijevče
Nova Topola
3 : 1
Progres
Kneževo
OFK Lauš
Banja Luka
1 : 0
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
OFK Pridjel
Pridjel
1 : 2
Vranjak
Vranjak
Polet 1926
Brod
2 : 1
Budućnost
Gornja Slatina
Bratstvo
Bratunac
3 : 1
Podrinje
Tršić
Guber
Srebrenica
2 : 0
Partizan
Donja Trnova
Omladinac
Banja Luka
0 : 2
Polet-Krajišnik
Dragočaj
Mladost
Zalužani
1 : 0
Borac
Istočni Drvar
Željezničar
Ravnice
3 : 0
Kiseljak
Koprivna
Radnik
Kozarska Dubica
4 : 0
Blatna
Blatna
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
4 : 0
Bratstvo
Orahova
Kalemi
Trebovljani
8 : 0
Jablanica
Jablanica
Brodac
Brodac
1 : 0
Drina
Batar
Ljeskovac
Ljeskovac
3 : 0
Čengić
Čengić
Sloga (D)
Despotovac
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Dunav
Prahovo
1 : 1
Sinđelić
Niš
Trstenik PPT
Trstenik
7 : 0
OFK Bor
Bor
Tabane 1970
Jagodina
2 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Timok
Zaječar
2 : 0
Radan
Lebane
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 3
Ozren
Sokobanja
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Borac (S)
Sakule
Vršac
Vršac
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
Bačka 1901
Subotica
0 : 0
Banat
Zrenjanin
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Odžaci
Odžaci
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
IMR
Rakovica
GSP Polet
Beograd
0 : 3
Žarkovo
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 5
Budućnost
Dobanovci
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
Sopot
Sopot
0 : 1
Dorćol
Beograd
IMT
Beograd
1 : 0
Srem
Jakovo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Karađorđe
Topola
0 : 0
Mačva
Šabac
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
SFS Borac
Paraćin
4 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Žitorađa
Žitorađa
0 : 1
FUD
Brus
Kosanica
Kuršumlija
4 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Kablovi
Zaječar
0 : 1
Pukovac
Pukovac
Budućnost (O)
Orašje
1 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 4
Ropotovo
Ropotovo
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
Radnički (S)
Sutjeska
7 : 0
ŽAK
Kikinda
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
2 : 0
Slavia
Kovačica
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 3
Vršac United
Vršac
Sloga
Plandište
4 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Sloboda
Novi Kozarci
4 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Sloga (Č)
Čonoplja
8 : 1
Tekstilac
Odžaci
ŽAK
Sombor
2 : 2
OFK Mladost APA
Apatin
Polet (S)
Sivac
0 : 1
Mladost (T)
Turija
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Srbobran
Srbobran
1 : 2
Bačka (P)
Pačir
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 2
Subotica
Subotica
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 2
Veternik
Veternik
Jugović
Kać
3 : 4
Sremac
Vojka
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
6 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Slavija
Novi Sad
4 : 1
Sloga
Erdevik
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Zvezdara
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
2 : 1
Basarac
Mišljenovac
Sloga
Batočina
2 : 4
Šapine
Šapine
Rudar
Kostolac
1 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Polimlje
Prijepolje
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
Ribnica
Mionica
5 : 2
Radnički Stobex
Klupci
Spartak 1924
Ljig
0 : 0
Brezovica
Brezovica
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 1
Rađevac
Krupanj
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Ovčar
Markovica
OFK Tekstilac
Paraćin
2 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
Blagotin
Poljna
5 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Topličanin
Prokuplje
5 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
Palilula
Aleksinac
2 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Orljane
Orljane
2 : 1
Koprijan 1975
Gradište
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
4 : 0
Doljevac
Doljevac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 2
Mladost (Batuš.)
Batušinac
Polet
Vitoševac
2 : 1
Radnički 1924
Kočane
Morava
Žitkovac
3 : 4
Jedinstvo (B)
Bobovište
Malošište
Malošište
3 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 3
BSK
Bukovče
Poreč
Donji milanovac
4 : 2
Krivelj
Krivelj
Rudar
Grljan
1 : 1
ŠSK
Štipina
Mladost (S)
Sumrakovac
1 : 1
Polet
Jablanica
Midžor
Kalna
4 : 3
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
Sloga
Minićevo
0 : 3
BSK
Bogovina
Grlište
Grlište
3 : 2
Rgotina
Rgotina
Osnić
Osnić
7 : 1
Trebič
Sokobanja
Malinik
Podgorac
5 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Omladinac
Grezna
1 : 1
Vratarnica
Vratarnica
Zvezda
Blato
2 : 3
Borac
Barje Čiflik
Spartak
Pirot
4 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Levosoje
Levosoje
0 : 5
Samolica
Samoljica
Crvena zastava
Hum
0 : 2
Brzi Brod
Brzi Brod
OFK Niš
Niš
2 : 2
Mramor
Mramor
Palilulac
Niš
2 : 0
Proleter
Mezgraja
Partizan (U)
Uljma
2 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Begej
Žitište
0 : 4
Banat
Čenta
Krajina
Krajišnik
3 : 1
Napredak
Čestereg
Roham
Nova Crnja
0 : 4
Radnički 1911
Jaša Tomić
Stanišić
Stanišić
0 : 3
BSK
Bački Brestovac
Mladost
Kruščić
3 : 1
Kula
Kula
Graničar (G)
Gakovo
1 : 3
Radnički 1918
Ratkovo
Polet
Karavukovo
6 : 3
OFK Šikara
Sombor
Njegoš
Lovćenac
4 : 1
Bačka
Mol
Obilić
Novi Kneževac
0 : 1
Sloga
Ostojićevo
Partizan
Vitojevci
1 : 2
Rudar
Vrdnik
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Vojvodina
Tovariševo
0 : 0
Budućnost
Mladenovo
Proleter
Ravno Selo
1 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Sofeks
Futog
5 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
OFK Sirig
Sirig
0 : 2
Mladost
Novi Sad
OFK Futog
Futog
2 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Napredak
Medoševac
0 : 1
Strelac
Mislođin
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 2
Šumadija
Šopić
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 0
Sindjelić 2012
Ugrinovci
Avala 1939
Beli Potok
4 : 0
OFK Leštane
Leštane
Vinča
Vinča
7 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Sloboda
Lipe
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Đerdap
Golubac
2 : 2
Sloga (B)
Burovac
Lepenica
Badnjevac
0 : 0
ŽSK
Žirovnica
Karađorđe
Rača
2 : 5
Šumadinac
Brzan
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Savinac
Visibaba
Čajetina
Gostilje
5 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Soko
Bajina Bašta
4 : 3
Napredak
Gornja Dobrinja
Jasen
Brodarevo
3 : 6
Sevojno
Sevojno
Jadar
Stupnica
2 : 4
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Mačva 2005
Bogatić
0 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Radnički Šabački
Šabac
3 : 0
Lipolist
Lipolist
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 0
Trlić
Trlić
Banjani
Banjani
3 : 3
Tulari
Tulari
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Ćava
Grošnica
6 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Maršić
Maršić
4 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Stubal
Stubal
1 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Blagotin
Belušić
2 : 2
Budućnost
Đurinac
Ursule
Ursule
1 : 0
Kolare
Kolare
Mladost (G)
Gložane
1 : 3
Resavac
Subotica
Kamenorezac 76
Dublje
0 : 3
Varvarin
Varvarin
Jastrebac (T)
Tešica
6 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
Feniks 2012
Beli Breg
2 : 0
Napredak 2012
Krušje
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 4
Vukašinovac
Vukašinovac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 1
Omladinac
Vajuga
Lovćen
Petrovo selo
5 : 2
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Rtkovo
Rtkovo
7 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Kladušnica
Kladušnica
4 : 1
Egeta
Brza Palanka
Pontes
Kostol
1 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Polet 1959
Nikoličevo
1 : 2
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Lovac
Mali Izvor
1 : 1
Kastrum
Gamzigrad
Timok 1928
Trnavac
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
Sloboda
Rasnica
2 : 5
Jerma
Sukovo
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 4
BSK
Belanovce
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 0
Morava
Gložane
OFK Bobište
Bobište
0 : 1
Polet
Stajkovce
Rastina 1918
Rastina
3 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Dušan Silni
Subotica
0 : 3
Lokomotiva
Subotica
Mitros
Sremska Mitrovica
8 : 0
Sloga
Maradik
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Dedinje
Beograd
3 : 0
Sparta
Beograd
Mladost
Jabučki rit
1 : 2
Crvenka
Borča
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
Žitkovica
Žitkovica
3 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Napredak
Toponica
1 : 3
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Meteor
Lapovo
1 : 1
Mladost (R)
Rašković
OFK Jelen
Jelenča
2 : 1
Sloga
Krnić
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
4 : 1
Crnča
Crnča
Majur
Majur
8 : 2
Drina
Badovinci
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
Crvena Jabuka
Ub
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 2
Hajduk
Jovanovac
Ozremica
Beršići
2 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Badljevica
Badljevica
0 : 8
Podunavac
Udovice
Bjelica
Milatovići
4 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 2
Hajduk
Podlokanj
Tisa B
Adorjan
0 : 1
Jadran
Sanad
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
3 : 0
Čoka
Čoka
Banaćanin
Aleksandrovo
4 : 2
Padina
Padina
Jugovići
Jug Bogdanovac
0 : 3
Arbanasce
Arbanasce
Borac
Azbresnica
3 : 3
Baličevac
Baličevac
Lugovi
Čačak
1 : 5
Budućnost
Stančići
Bačka B
Pačir
23.04.2016
16:00
Tomislavci
Tomislavci
Belo Polje
Belo Polje
1 : 1
Borac
Ušće
Duboko
Mala Moštanica
3 : 0
Rvati
Obrenovac
Šumadija
Mali Crljeni
1 : 3
Borac
Arapovac
OFK Slatina
Slatina
5 : 2
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Sibnica
Sibnica
0 : 3
Vis
Parcani
Radnik
Davidovac
8 : 1
Železničar
Klačevica
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
3 : 1
Sloboda
Krežbinac
Sindjelić
Vojnik
7 : 0
Mladi radnik
Grabovica
Beljanica
Strmosten
5 : 3
Resavac
Veliki Popović
Planinac
Panjevac
0 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
Jugovići
Bogdanje
0 : 0
Topoljak
Grabovac
Borjak 2013
Okruglica
4 : 0
Vinogradar
Riljac
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
Pomoravlje
Manojlovce
4 : 0
Nomanica
Nomanica
Radnik 2013
Šišince
3 : 0
Veternica
Leskovac
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 1
Todorovce
Todorovce
Milanovo
Milanovo
3 : 0
Grdanica 024
Grdanica
Moravac
Pečenjevce
8 : 1
Turekovac
Turekovac
Naša Krajina
Kupinik
1 : 2
Dobrica
Dobrica
Graničar
Miletićevo
3 : 1
Mladost
Velika Greda
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
1 : 4
Sloga
Margita
Krušedol
Krušedol
5 : 0
Borac
Jarkovci
Fruškogorac
Krčedin
1 : 2
Dunav
Novi Slankamen
Sloga
Krnješevci
0 : 2
Železničar
Inđija
Borac
Surduk
23.04.2016
16:00
Polet
Novi Karlovci
Udarnik 2015
Ćovdin
0 : 1
Omladinac B
Šetonje
Veliko Laole
Veliko Laole
0 : 5
Omladinac
Busur
Zabrđe 1936
Zabrđe
2 : 3
Burovac
Burovac
Omladinac
Vučkovica
6 : 0
Bečevica
Bečevica
Mladost
Pretoke
3 : 1
Kotlenik
Guncati
Polet
Ljubić kod Knića
1 : 5
Beli Orlovi
Brestovac
Mladost (J)
Jelenac
5 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Plaskovac
Plaskovac
3 : 1
Jarmenovci
Jarmenovci
Borac
Kloka
0 : 1
Kralj Petar I
Topola
Venčani
Venčani
5 : 1
Gorski Car
Garaši
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 1
Provo 2015
Provo
OFK Varna
Varna
1 : 0
Volujac
Volujac
Bojić
Bojić
1 : 1
Šipurske livade
Šabac
Pocerina
Jevremovac
1 : 0
Mladost (S)
Slatina
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
Omladinac
Bogatic
1 : 7
Napredak (BP)
Banovo Polje
Kalenić
Kalenić
3 : 1
Šarbane
Šarbane
Vrelo Sport
Vrelo
6 : 1
Vrelo
Vrelo
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 2
Jedinstvo
Godačica
Bane 1931
Raška
1 : 1
Omladinac
Drakčići
OFK Homolje
Žagubica
4 : 1
OFK Selište
Selište
Jasenovac
Krepoljin
5 : 0
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Best
Sige
2 : 5
Borac
Vukovac
Vitanovac 08
Vitanovac
1 : 3
Lipovac
Lipovac
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 4
Polet
Kobilje
Padež
Padež
3 : 1
Konjuh
Konjuh
Pobeda
Đurđevo
1 : 1
Feniks
Rača
Mladost
Bošnjane
2 : 4
Šumadija
Sipić
Zadrugar
Orašac
1 : 4
Sloga
Ratari
Baljevac
Baljevac
2 : 6
Rekreativo
Zabrežje
Draževac-Tornado
Drazevac
1 : 2
Skela
Skela
Roma-Iverić
Dren
2 : 1
Proleter
Jasenak
Mladi Radnik
Junkovac
0 : 3
Proleter
Vrbovno
Strmovo
Strmovo
1 : 2
20. Oktobar
Trbušnica
Lipar
Donji Račnik
2 : 1
Dobra Voda
Dobra Voda
OFK Dragoševac
Dragoševac
0 : 3
Mladost
Bukovče
Bokelj
Kotor
2 : 0
Mornar
Bar
Sutjeska
Nikšić
0 : 4
Budućnost
Podgorica
Dečić
Tuzi
0 : 1
Rudar
Pljevlja
Grbalj
Radanovići
2 : 0
Mladost
Podgorica
Lovćen
Cetinje
1 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Iskra
Danilovgrad
1 : 1
Zeta
Golubovci
Trijumf
Kragujevac
0 : 2
Obilić
Beograd
Kolibri
Kuršumlija
3 : 0
Fruškogorac
Novi Sad
Polet
Sivac
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 2
Lavice-Dubočica
Leskovac
Bukovička Banja
Aranđelovac
3 : 8
Sloga 036
Kraljevo
Una Fortuna 04
Lužnice
0 : 9
Požega
Požega
Šabac
Šabac
1 : 2
Slatke Male
Burovac
Banjaluka
Banjaluka
1 : 2
Modriča
Modriča
Gradina
Srebrenik
0 : 3
SFK 2000
Sarajevo
Mladost
Nević Polje
3 : 6
Mostar
Mostar
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
1 : 2
Radnik Bumerang
Bijeljina
Mladost Poljavnice
Novi Grad
1 : 1
Čelik
Doboj
Sokolac
Sokolac
0 : 1
Proleter
Teslić
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Rad
Beograd
Borac
Banja Luka
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Vitez
Vitez
2 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Čelik
Zenica
Velež
Mostar
1 : 3
Zrinjski
Mostar
Mladost
Donji Kakanj
1 : 3
Sarajevo
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
11 : 0
Travnik
Travnik
Olimpic
Sarajevo
4 : 0
Drina
Zvornik
Jedinstvo
Ub
0 : 3
Loznica
Loznica
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Budućnost
Konarevo
2 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
0 : 1
Bežanija
Beograd
Glogonj
Glogonj
1 : 2
Dolina
Padina
Omladinac
Opovo
5 : 0
Slavija
Kovačica
Unirea
Uzdin
0 : 19
Borac (S)
Sakule
Borac (P)
Pločica
5 : 1
Borac (S)
Starčevo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 0
Partizan (U)
Uljma
Vrcin
Vrcin
6 : 1
Turbina
Vreoci
Studentski Grad
Beograd
6 : 1
Srem
Jakovo
Zmaj 1953
Beograd
0 : 1
Milenium
Beograd
Banja
Beograd
5 : 0
Sopot
Sopot
Omladinac
Veliko Polje
0 : 3
Dunavac Grocka
Grocka
Pobeda
Golobok
5 : 4
Šumadija
Azanja
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Bresje Superior
Bresje
Berane
Berane
2 : 0
Bokelj
Kotor
Bratstvo
Cijevna
4 : 0
Rudar
Pljevlja
Ibar
Rožaje
11 : 1
Cetinje
Cetinje
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Rad
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 3
OFK Hajduk
Novi Sad
Brodarac
Beograd
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Spartak
Subotica
4 : 1
Hajduk junior
Kula
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Vršac
Vršac
Donji Srem
Pećinci
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Železničar (P)
Pančevo
3 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Dinamo 1945
Pančevo
7 : 1
Radnički (K)
Kovin
TSC
Bačka Topola
2 : 3
Bečej 1918
Bečej
Sindjelić
Beograd
2 : 0
Borča
Borča
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Studentski Grad
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
011
Beograd
IM Rakovica
Beograd
1 : 4
Voždovac
Beograd
Nacional
Novi Pazar
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Kiker
Kraljevo
Tutin
Tutin
3 : 1
Junior
Kraljevo
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Budućnost
Dobanovci
0 : 7
Radnički (O)
Obrenovac
GSP Polet
Beograd
0 : 5
PKB
Padinska Skela
Savacium
Šabac
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Loznica
Loznica
Šampion
Valjevo
0 : 7
OFK Šabac
Šabac
Subotica
Subotica
2 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Sremcica
Sremcica
6 : 0
Avala
Beograd
Pinosava
Pinosava
0 : 3
Borac
Ostruznica
Apolon 2010
Beograd
3 : 2
Vinca
Vinca
Hajduk
Beograd
5 : 4
Dorćol
Beograd
Vršac United
Vršac
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Crvena zastava
Obrenovac
Zadrugar
Orasac
2 : 3
Budućnost
Zvecka
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Čelik
Zenica
Borac
Banja Luka
1 : 4
Zrinjski
Mostar
Radnik
Bijeljina
0 : 4
Sarajevo
Sarajevo
Vitez
Vitez
1 : 2
Travnik
Travnik
Željezničar
Sarajevo
5 : 0
Drina
Zvornik
Velež
Mostar
1 : 3
Olimpic
Sarajevo
Mladost
Donji Kakanj
1 : 1
Sloboda
Tuzla
Rudo
Rudo
1 : 2
Hercegovac
Bileća
Stakorina
Čajniče
0 : 5
Velež
Nevesinje
Jedinstvo
Bijelo Polje
4 : 0
Radnicki
Berane
Brskovo
Mojkovac
0 : 2
Igalo
Herceg Novi
Spartak
Subotica
5 : 2
Radnički
Sombor
Vojvodina
Novi Sad
9 : 0
Železničar
Pančevo
Donji Srem
Pećinci
0 : 2
Indeks
Novi sad
TSC
Bačka Topola
6 : 1
Bečej 1918
Bečej
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Kiker
Kraljevo
4 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Pazar Juniors
Novi Pazar
10 : 1
Tutin
Tutin
Kosmet
Leposavić
3 : 0
Slavija
Kragujevac
011
Beograd
0 : 6
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
BSK
Borca
Partizan
Beograd
0 : 2
Čukarički
Beograd
FSFV
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Budućnost
Mala Krsna
0 : 6
Mladi radnik 1940
Radinac
Pobeda
Golobok
7 : 0
Šumadija
Azanja
Udarnik
Lozovik
5 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Omladinac
Rakinac
2 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Sloga
Miloševac
1 : 2
Napredak
Markovac
Savacijum
Šabac
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Loznica
Loznica
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
13.maj
Zemun
6 : 0
Borac O.
Ostruznica
Vranić
Vranić
4 : 3
OFK Zabrežje
Obrenovac
BASK
Beograd
11 : 0
Budućnost D.
Dobanovci
Radnički (K)
Kovin
9 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Spartak
Debeljača
4 : 1
Borac
Starčevo
Pionir
Beograd
23.04.2016
15:00
Balkan
Beograd
Čoka
Čoka
23.04.2016
10:00
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Rudo
Rudo
0 : 6
Hercegovac
Bileća
Stakorina
Čajniče
0 : 0
Velež
Nevesinje
Han Pijesak
Han Pijesak
0 : 0
Mladost (G)
Gacko
Institut MK
Zemun
6 : 1
Studentski Grad MK
Beograd
Zemun B
Zemun
5 : 0
Zmaj 1953
Beograd
Knjaževac 2015
Knjaževac
3 : 5
Jagodina
Jagodina
Kolubara
Lazarevac
5 : 0
Brodarac
Beograd
Radnički Obrenovac
Obrenovac
1 : 9
Čukarički
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 3
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 3
Sindjelić 2012
Beograd
Fer Plej 06
Beograd
3 : 1
Studentski Grad
Novi Beograd
BASK
Beograd
0 : 3
Internacional
Beograd
Ada
Beograd
5 : 0
Sindjelić
Beograd
Baćevac
Bacevac
2 : 7
Napredak
Medosevac
Brodarac 1947
Beograd
9 : 0
Dunav (VS)
Veliko Selo
Lokomotiva (B)
Beograd
3 : 1
Petlić
Beograd
Subotica '03
Subotica
0 : 5
Arena SU
Subotica
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Spartak '04
Subotica
Bambi
Požarevac
3 : 0
Plana
Velika Plana
Urovci
Urovci
0 : 0
Zvezda
Konatice
Buducnost
Zvecka
4 : 0
Radnicki Obrenovac
Obrenovac
Zabrezje
Zabrezje
2 : 0
Duboko
Mala Mostanica
Sloga
Ratari
3 : 0
Ljubinic
Ljubinic
Skela
Skela
2 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Posavina
Stubline
0 : 4
Zadrugar
Orasac
Polet
Grabovac
1 : 1
Pobeda
Piroman
Radnički
Obrenovac
2 : 2
Feniks
Zabrezje
Duboko
Mala Mostanica
2 : 0
Sloga
Ratari
Obrenovac 1905
Obrenovac
4 : 0
Posavina
Stubline
Bambi
Požarevac
1 : 2
Plana
Velika Plana

Košarka

Sutjeska
Foča
51 : 48
Rogatica
Rogatica
HEO
Bileća
74 : 66
Prijedor
Prijedor
Jablanica
Medveđa
67 : 57
Morava
Vladičin Han
Knjaževac
Knjaževac
75 : 84
Rtanj
Boljevac
Prva Petoletka
Trstenik
82 : 106
Klik
Arilje
Železničar
Čačak
95 : 85
Polet
Ratina
Crnokosa
Kosjerić
62 : 81
Zlatar
Nova Varoš
Šabac
Šabac
98 : 69
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Borac
Zemun
82 : 90
Astra
Beograd
Kolubara LA 2003
Lazarevac
70 : 67
Zvezdara
Beograd
Žitko Basket
Beograd
97 : 89
Barajevo
Barajevo
Torlak Aboca
Beograd
57 : 73
Zemun
Zemun
Akademik
Srbobran
82 : 74
Futog Tehnomer
Futog
Pazar
Novi Pazar
77 : 84
Šabac
Šabac
Ljubovija
Ljubovija
65 : 33
Gimnazijalac
Pirot
Železničar
Lajkovac
67 : 94
Lazarevac
Lazarevac
LA Basket
Lazarevac
40 : 73
MIX
Šabac
Mladost
Ub
23.04.2016
00:00
M-015
Šabac
Šabac
Šabac
23.04.2016
00:00
Mladost 014
Ub
Student
Valjevo
23.04.2016
00:00
MIX
Šabac
Železničar
Lajkovac
55 : 31
Osečina
Osečina

Odbojka

Vizura
Beograd
0 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
25 : 17
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
32 : 30
Crvena zvezda
Beograd
Sloga
Požega
29 : 30
Spartak Vojput
Subotica
Morava
Velika Plana
27 : 19
Železničar 1949
Niš
Rudar
Kostolac
30 : 27
Požarevac
Požarevac
Radnički
Kragujevac
23 : 25
Jugović
Kać
Topličanin
Prokuplje
31 : 27
Metalac
Valjevo
Kolubara
Lazarevac
31 : 35
Dinamo
Pancevo
Crvena zvezda
Mokrin
26 : 29
ŽSK
Žabalj
Jedinstvo
Novi Bečej
19 : 27
Kikinda
Kikinda
Apatin
Apatin
30 : 28
Lavovi BP
Bačka Palanka
Jabuka
Jabuka
24 : 25
Inđija
Inđija
Metalac
Futog
29 : 36
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Jastrebac
Blace
30 : 30
Hajduk Veljko
Negotin
Vranje 1957
Vranje
53 : 15
Rembas
Resavica
Planinka PV
Kuršumlija
28 : 26
Žitorađa
Žitorađa
Omladinac
Gornji Milanovac
28 : 26
Radnički 2
Kragujevac
Župa 54
Aleksandrovac
30 : 29
Metalac
Kraljevo
Omladinac
Gornji Milanovac
22 : 28
Napredak
Kruševac
Lokomotiva
Lapovo
25 : 33
Priboj
Priboj
Mladost
Čačak
35 : 28
Arilje
Arilje
Radnički (JT)
Jaša Tomić
10 : 0
Radnički 1958
Šid
Mladost TSK
Bački Jarak
23 : 27
Kljajićevo
Kljajićevo
Crvenka 2
Crvenka
30 : 28
Srem SM
Sremska Mitrovica
Mladost
Vršac
33 : 29
Sivac
Sivac
Beočin
Beočin
38 : 30
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Nova Pazova
Nova Pazova
35 : 29
Potisje Pleteks
Ada
Slavija
Novi Sad
27 : 22
Hajduk
Čurug
Dorćol
Beograd
33 : 26
Metaloplastika 2
Šabac
Prva Iskra Barič
Barič
34 : 27
Zemun 1957
Beograd
Niška Banja
Niška Banja
31 : 32
Vlasotince
Vlasotince
Radnički
Kovin
22 : 34
Omladinac (I)
Ilandža
Omladinac (I)
Ilandža
39 : 21
Gaj
Gaj
Unirea
Uzdin
21 : 16
Jabuka 2
Jabuka
Omladinac (D)
Deliblato
37 : 20
Radnički
Kovin
Krajina
Cazin
35 : 33
Vogošća
Vogošća
Izviđač
Ljubuški
37 : 21
Prijedor
Prijedor
Maglaj
Maglaj
40 : 30
Konjuh
Živinice
Zrinjski
Mostar
29 : 26
Bosna
Visoko
Sloga
Doboj
25 : 20
Derventa
Derventa
Bosna
Sarajevo
31 : 23
Sloboda
Tuzla
Čelik
Zenica
31 : 29
Gračanica
Gračanica
Igman
Ilidža
0 : 10
Gradačac
Gradačac
Halas Jožef
Ada
32 : 13
Jadran
Feketić
Goražde
Goražde
22 : 24
Mira
Prijedor
Zrinjski
Mostar
33 : 32
Lokomotiva
Mostar
Rogatica
Rogatica
19 : 25
Ilidža
Ilidža
Bihać
Bihać
21 : 22
Jedinstvo
Tuzla
Krivaja
Zavidovići
27 : 24
Katarina
Mostar
Grude
Grude
39 : 25
Izviđač
Ljubuški

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
8 : 4
Šabac
Šabac

Futsal

Kopernikus
Niš
6 : 4
Niš 92
Niš
Deus
Sremska Mitrovica
8 : 3
FON
Beograd
Leteći Holandjanin
Vrbas
7 : 0
Tvrdjava
Novi Sad
Handy United
Beograd
5 : 2
Intelektualac
Beograd
Samo pravo
Beograd
3 : 6
TMF
Beograd
Ekonomist
Niš
2 : 6
Put-inženjering
Niš
Gurgusovac
Knjaževac
3 : 7
Babušnica 2011
Babušnica

Američki fudbal

Wild Boars
Kragujevac
42 : 20
Legionaries
Sremska Mitrovica