XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 904 utakmica za dan
Nedelja, 1 Novembar 2015

Fudbal

Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
Partizan
Beograd
Mladost
Lučani
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Radnik
Surdulica
1 : 0
Spartak
Subotica
Čukarički
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Borac
Čačak
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Bežanija
Beograd
Dinamo
Vranje
2 : 0
BSK Borča
Borča
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Sloboda
Užice
3 : 1
Zemun
Zemun
Loznica
Loznica
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Donji Srem
Pećinci
2 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Inđija
Inđija
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Široki Brijeg
Široki Brijeg
5 : 1
Drina
Zvornik
Travnik
Travnik
2 : 1
Olimpic
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Sloboda
Tuzla
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Mladost
Doboj - Kakanj
Rudar
Prijedor
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 1
Vitez
Vitez
Borac
Kozarska Dubica
0 : 3
Proleter
Teslić
Župa
Milosavci
0 : 6
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
Mladost (DS)
Donja Slatina
1 : 0
Sloga (T)
Trn
Mladost (R)
Rogatica
0 : 2
Famos
Vojkovići
Jedinstvo (Br)
Brodac
3 : 0
Proleter
Dvorovi
Mladost (G)
Gacko
4 : 1
Sloga Junajted
Bijeljina
Gomjenica
Prijedor
0 : 2
OFK Brdo
Hambarine
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
0 : 1
Dubrave
Dubrave
Budućnost
Banja Luka
0 : 2
FSA
Prijedor
OFK Ravan
Međeđa
1 : 4
Lijevče
Nova Topola
Hajduk
Batkuša
0 : 3
Vranjak
Vranjak
Budućnost
Gornja Slatina
2 : 0
Naša krila
Kostajnica
Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 6
Sloga
Dugo Polje
Rudanka
Rudanka
3 : 2
OFK Pridjel
Pridjel
Skugrić
Skugrić
2 : 1
Mineral
Banja Vrućica
Ozren
Paklenica
3 : 0
Polet 1926
Brod
Majevica
Lopare
2 : 4
Bratstvo
Bratunac
Milići
Milići
3 : 2
Zadrugar
Donje Crnjelovo
Proleter
Ruhotina-Johovac
0 : 4
Guber
Srebrenica
OFK Šekovići
Šekovići
2 : 1
Jedinstvo
Roćević
Brzi
Busnovi
2 : 1
Knežopoljac
Knežica
Radnik Urije
Prijedor
3 : 5
Partizan
Kostajnica
Sloga
Rakelići
1 : 0
Plamen
Donje Vodičevo
Bratstvo
Kozarac
5 : 1
Omladinac
Draksenić
Kozara
Donji Orlovci
1 : 1
Mrakovica
Kozaruša
Slaven
Dobrljin
3 : 0
Berek 1975
Prijedor
Mladost (B)
Bajinci
7 : 1
Borac (M)
Maglajani
Ratar
Stara Topola
1 : 3
Kladari
Gornji Kladari
Borac (Š)
Šibovska
7 : 1
Sloboda
Donji Podgradci
Kozara
Turjak
3 : 1
Milan
Kosjerovo
Tamaris
Mrčevci
5 : 0
Bratstvo
Kozinci
Šnjegotina
Šnjegotina
3 : 2
Gorica
Šipovo
Čelinac
Čelinac
2 : 1
Mladost
Zalužani
Džaja
Banja Luka
0 : 4
Krajina
Banja Luka
Polet-Krajišnik
Dragočaj
0 : 2
Sloga-Nektar
Potkozarje
Rekreativo
Banja Luka
1 : 0
Vrbas
Banja Luka
Sloboda
Vinska
2 : 1
Pelagićevo
Pelagićevo
Ukrina
Čečava
1 : 3
Rudar
Stanari
Jedinstvo
Crkvina
3 : 1
Crvena Zvijezda
Gajevi
Zvijezda
Kakmuž
2 : 0
Sloga
Jakeš
Borac
Osinja
2 : 2
Crkvina
Crkvina
Bosna
Modrički Lug
2 : 0
Kladari
Kladari Gornji
Bratstvo
Donja Dubica
2 : 0
Mladost
Dobrinja
Sveti Jovan
Donji Brezik
1 : 3
Gredice
Gredice 1
Slijepčevići
Slijepčevići
3 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
OFK Krbeti
Krbeti
0 : 3
Mladost (S)
Sandići
Obilić
Krepšić
1 : 1
Grčica
Brčko
Mladost (L)
Lončari
0 : 1
Mladost (T)
Trnjaci
Sava 04
Brezovo Polje Selo
0 : 5
Omladinac
Potočari
Jugović
Brčko
3 : 0
OFK Brezik
Gornji Brezik
BSK Ledinci
Batković
3 : 1
Sloga 94
Bijeljina
Majevica
Donje Zabrđe
2 : 2
Novo doba
Čardačine
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
2 : 0
Međaši
Međaši
Drina
Amajlije
3 : 4
SFK Akademac UIS
Bijeljina
Priboj
Priboj
1 : 7
Sloboda
Donji Zagoni
Balatun
Balatun
2 : 1
Semberija
Popovi
Polet
Kravica
3 : 2
Branjevo
Branjevo
Blatna
Blatna
1 : 3
Moštanica
Božići
Obradovac
Obradovac
4 : 2
Vilusi
Vilusi
Kalemi
Trebovljani
7 : 1
Polet
Elezagići
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
1 : 6
OFK Laminci
Laminci
Romanovci
Romanovci
0 : 4
Omladinac
Brestovčina
Budućnost
Donji Galjipovci
2 : 0
Crni vrh
Jaružani
Crvena zemlja
Nova Ves
0 : 1
Vrbas
Prijebljezi
Biseri
Lišnja
1 : 2
Studenac
Kobaš
Radnički
Brodsko Polje
1 : 3
Vučijak
Majevac
OFK Zborište
Zborište
0 : 2
Borac 1975
Osinja
27. Juli
Kalenderovci
2 : 0
Željezničar
Pridjel Gornji
Hajduk
Kožuhe
2 : 1
Borac (K)
Kotorsko
Borac (L)
Lužani
3 : 0
Polet
Podnovlje
4. Juli
Pojezna
2 : 3
Zadrugar
Sijekovac
Stević Jovan
Vršani
2 : 0
Panteri
Zagoni
Omladinac
Gornja Čađavica
0 : 4
Sloboda
Donji Dragaljevac
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
1 : 0
Građanski
Bijeljina
Ljeljenča
Ljeljenča
1 : 1
Proleter
Gornji Dragaljevac
Jedinstvo
Donja Čađavica
5 : 2
Koridor 2011
Bijeljina
Obarska
Velika Obarska
4 : 3
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
Modran
Modran
1 : 3
OFK Janja 2009
Janja
Sloga
Dazdarevo
0 : 3
Mladost
Patkovača
Drina
Batar
3 : 5
Glogovac
Glogovac
Brodac
Brodac
1 : 0
OFK Batković
Batković
Kolektiv
Međaši
6 : 0
Tavna
Banjica
Bjeloševac
Bjeloševac
1 : 4
VSK
Velino Selo
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Sinđelić
Niš
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Dunav
Prahovo
Senta
Senta
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Brodarac 1947
Novi Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Dorćol
Beograd
3 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Turbina
Vreoci
3 : 0
GSP Polet
Beograd
Srem
Jakovo
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Zvižd
Kučevo
1 : 1
Sloga (P)
Požega
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Rembas
Resavica
Morava
Ribare
2 : 0
FUD
Brus
Župa
Aleksandrovac
0 : 0
SFS Borac
Paraćin
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Levač
Rekovac
1 : 0
Kopaonik
Brus
Juhor
Obrež
2 : 1
Kosanica
Kuršumlija
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Moravica
Subotinac
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 0
Rudar (P)
Podvis
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 2
Budućnost (O)
Orašje
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Lužnica
Babušnica
Mladost (M)
Medoševac
2 : 0
Jablanica
Medveđa
ŽAK
Kikinda
1 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Slavia
Kovačica
1 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Tekstilac
Odžaci
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
Mladost (T)
Turija
1 : 2
OFK Mladost APA
Apatin
Bačka (P)
Pačir
4 : 1
ŽAK
Sombor
Subotica
Subotica
3 : 0
Polet (S)
Sivac
Tisa (A)
Adorjan
2 : 0
Srbobran
Srbobran
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
3 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Kupinovo
Kupinovo
0 : 1
ŽSK
Žabalj
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 0
Jugović
Kać
Hajduk (B)
Beška
0 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Torlak
Beograd
1 : 1
Grafičar
Beograd
Sremčica
Sremčica
1 : 0
PKB
Padinska skela
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 0
Jedinstvo
Surcin
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Borac
Ostružnica
Hajduk
Beograd
1 : 2
Vrčin
Vrčin
Napredak
Markovac
1 : 0
Sloga
Batočina
Omladinac
Donja Rača
0 : 3
Proleter
Vranovo
RSK
Rabrovo
1 : 0
Rudar
Kostolac
Basarac
Mišljenovac
3 : 0
Homoljac
Žagubica
Zlatar
Nova Varoš
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Ribnica
Mionica
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Polimlje
Prijepolje
2 : 2
Rađevac
Krupanj
Sloga (S)
Sjenica
0 : 0
Provo
Provo
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Brezovica
Brezovica
Radnički Stobex
Klupci
1 : 1
Budućnost
Arilje
Slavija (K)
Kragujevac
2 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Bane
Raška
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Polet (T)
Trbušani
0 : 0
Ovčar
Markovica
Braća Vuković
Lađevci
3 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Arsenal
Kragujevac
1 : 1
Tutin
Tutin
Partizan
Glogovac
1 : 3
Napredak (Z)
Zlatovo
Bratstvo
Međureč
3 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
Sloga
Donje Vidovo
1 : 5
OFK Tekstilac
Paraćin
Napredak (D)
Drenovac
4 : 1
Dragocvet
Dragocvet
OFK Bratstvo
Medveđa
6 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
BSK
Buljane
1 : 2
Budućnost
Miliva
Mladost (J)
Jovac
0 : 0
OFK Batinac
Batinac
Sloga
Dašnica
3 : 0
Čitluk
Čitluk
Vinogradar
Zleginje
6 : 4
Gradina
Pejovac
Mačkovac
Mačkovac
0 : 4
Mladi radnik
Bačina
Mladost
Makrešane
2 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Parunovac
Parunovac
0 : 0
Šanac
Šanac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
6 : 1
Trajal
Kruševac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 0
13. April
Lomnica
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Dobrič
Pejkovac
2 : 2
Dunđerski
Voljčinac
Partizanski put
Grudaš
3 : 0
NS Tatko
Stara Božurna
Borac
Držanovac
4 : 1
Omladinac
Podina
Real
Jasenica (Žitorađa)
1 : 5
Kosovac
Prokuplje
Kaćuša
Kuršumlija
5 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Doljevac
Doljevac
2 : 1
Palilula
Aleksinac
Mladost (Batuš.)
Batušinac
1 : 0
Koprijan 1975
Gradište
Radnički 1924
Kočane
1 : 3
Orljane
Orljane
Jedinstvo (B)
Bobovište
3 : 4
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
Naša krila 1936
Belotinac
6 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Branik
Štubik
6 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Slatina
Bor
3 : 0
Sloga
Kobišnica
Blizna
Blizna
0 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
Krivelj
Krivelj
3 : 0
Radnički
Klokočevac
Deli Jovan
Sikole
2 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Ključ
Podvrška
3 : 0
Polom
Leskovo
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
0 : 0
Rudar
Grljan
Trebič
Sokobanja
7 : 1
Mladost (S)
Sumrakovac
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 1
Midžor
Kalna
Omladinac
Grezna
1 : 1
Grlište
Grlište
Malinik
Podgorac
2 : 0
Osnić
Osnić
Zadrugar
Krupac
1 : 3
Jedinstvo
Bela Palanka
Gnjilan
Gnjilan
4 : 1
Mladost
Poljska Ržana
Željuša
Željuša
2 : 0
Napredak
Izvor
Levosoje
Levosoje
2 : 5
Corrotica
Crnotince
Čelik
Belo polje
2 : 0
Vihor
Žbevac
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Levosoje Talenat
Levosoje
Bukuroca
Bukurevac
2 : 3
Pčinja
Trgovište
Trešnjevka
Lopardince
2 : 4
OFK Alakince
Alakince
Lugina
Aliđerce
6 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Sloga (L)
Lipovica
5 : 2
Kumarevo
Kumarevo
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 2
Umac
Miroševce
Sloboda D.B
Donje Brijanje
1 : 2
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
2 : 1
Vučje
Vučje
Mladi Borac
Živkovo
2 : 1
Šumadija
Razgojna
Progres
Ladovica
2 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Mladost V
Vinarce
2 : 5
Omladinac
Donje Sinkovce
Železničar
Brestovac
4 : 2
Brza
Brza
Radnički
Trupale
3 : 0
Mladost
Lalinac
Vrtište
Vrtište
1 : 2
OFK Niš
Niš
Crvena zastava
Hum
0 : 1
Palilulac
Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 2
Proleter
Mezgraja
Rudar
Jelašnica
0 : 3
Mramor
Mramor
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
2 : 0
Morava
Krušce
Vulkan
Brenica
2 : 3
Brzi Brod
Brzi Brod
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 3
Vojvodina
Crepaja
Vulturul
Grebenac
0 : 0
Borac (S)
Starčevo
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Terekveš
Svilojevo
4 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Hajduk
Stapar
2 : 2
Polet
Karavukovo
Rusin
Ruski Krstur
1 : 0
OFK Šikara
Sombor
Omladinac (B)
Bukovac
5 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Borac
Bački Gračac
BSK
Bački Brestovac
2 : 2
Kula
Kula
Proleter
Njegoševo
3 : 4
Njegoš
Lovćenac
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 3
Bajša
Bajša
Sloga
Ostojićevo
0 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Hajduk (D)
Divoš
2 : 1
OFK Brestač
Brestač
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Napredak (P)
Popinci
2 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Jedinstvo
Gospođinci
5 : 0
Miletić
Mošorin
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 1
Kulpin
Kulpin
Titel
Titel
1 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladost
Bački Petrovac
2 : 0
Budućnost
Mladenovo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 5
Hajduk
Čurug
Susek
Susek
3 : 1
TSK
Temerin
Index
Novi Sad
4 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
OFK Borac
Arnajevo
0 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Polet
Grabovac
3 : 2
Radnički
Rudovci
Budućnost
Zvečka
0 : 0
Borac
Lazarevac
Sindjelić 2012
Ugrinovci
4 : 0
Borac
Progar
Banja
Višnjička banja
1 : 5
Milutinac
Zemun
Komgrap
Beograd
2 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Dunav
Veliko Selo
9 : 1
Pionir
Besni Fok
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 2
13. maj
Zemun
OFK Leštane
Leštane
3 : 1
Boleč
Grocka
Ropočevo
Ropočevo
3 : 1
Pudarci
Pudarci
Dunavac
Grocka
0 : 0
Avala 1939
Beli Potok
Kosmaj
Ralja
1 : 1
Vinča
Vinča
Omladinac
Rakinac
0 : 1
7. Juli
Vodanj
Budućnost
Ratari
2 : 1
Sloga
Miloševac
Šumadija
Azanja
1 : 1
Sloboda
Lipe
Pobeda
Golobok
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Mladi radnik
Radinac
5 : 0
Železničar
Kusadak
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 0
Udarnik
Lozovik
SASK
Saraorci
1 : 3
Borac (R)
Ralja
Makce
Makce
2 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Napredak
Veliko Crniće
1 : 0
Dizel
Bare
Mlava
Malo Laole
6 : 1
Železničar
Požarevac
Budućnost
Vezičevo
0 : 1
Krilaš
Ćovdin
Borac
Veliko Laole
2 : 1
Mladost
Biskuplje
Rudar
Krepoljin
1 : 0
Sloga (B)
Burovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 0
Integral
Batuša
Aranđelovac
Aranđelovac
5 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Vitlina-Bokanja
Gorovič
4 : 3
Karađorđe
Rača
Vinča
Vinča
3 : 1
Šatornja
Šatornja
Lepenica
Badnjevac
0 : 3
Šumadija
Toponica
BSK
Belosavci
1 : 0
Šumadinac
Brzan
Junkovac
Junkovac
3 : 2
Trnava
Donja Trnava
Borac
Pajsijević
3 : 1
Banja
Banja
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Pobeda
Sepci
Prvi partizan
Užice
1 : 0
Ariljska rampa
Požega
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Polet
Rasna
0 : 0
Savinac
Visibaba
Sevojno
Sevojno
4 : 2
Železničar
Požega
Višesava
Bajina Bašta
0 : 1
Čajetina
Gostilje
Drina
Ljubovija
3 : 0
Antimon
Zajača
Borac (L)
Lešnica
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
2 : 0
Jadar
Stupnica
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Borac (V)
Vladimirci
2 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 0
BMR Petlovača
Petlovača
Kačer
Belanovica
4 : 0
Polet
Popučke
Vodojaža
Grošnica
3 : 1
Pobeda
Beloševac
Srbija
Ilićevo
0 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Šumadinac
Kragujevac
1 : 3
Vinogradi DB
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
3 : 1
Mladost
Pajazitovo
Partizan
Cerovac
3 : 0
Ćava
Grošnica
Budućnost
Resnik
3 : 0
Sloboda
Grbice
Jedinstvo
Petrovac
2 : 2
Borac
Drenovac
Real
Podunavci
3 : 2
Borac
Vraneši
Stubal
Stubal
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Granit
Jošanička banja
2 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Polet
Ratina
2 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Gruža
Vitanovac
2 : 1
Rudar
Baljevac
Mataruge
Mataruge
4 : 3
Radnik
Ušće
Ribnica
Jovac
1 : 3
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Radnički
Velika Hoča
7 : 0
Sitnica
Lepina
Brezovica
Štrpce
2 : 2
Čaglavica
Čaglavica
Polet
Zabrega
3 : 1
Mladost (S)
Sikirica
Napredak (Sv)
Svojnovo
1 : 2
Rudar (P)
Plazane
Šumadija
Trešnjevica
4 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
Javor
Sladaja
2 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Napredak Stubica
Stubica
3 : 7
Omladinac
Šaludovac
Istok 63
Plana
2 : 0
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Omladinski
Paraćin
2 : 0
Supska
Supska
Budućnost
Đurinac
2 : 4
Crni Vrh
Deonica
Morava
Kočino Selo
0 : 2
Kolare
Kolare
Mladost (D)
Dublje
4 : 0
Blagotin
Belušić
Juhor
Glavinci
5 : 1
Osaonica
Bagrdan
Šumadinac
Dragovo
10 : 5
Kupinovac
Kupinovac
Mladost (G)
Gložane
4 : 1
Napredak (SL)
Staro Lanište
OFK Gnjila
Igroš
4 : 0
Mladost
Donji Katun
Rubin (DS)
Donji Stupanj
6 : 1
Trudbenik
Stalać
14. Oktobar
Izbenica
1 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
Polet 57
Milutovac
1 : 2
Sloga
Lozna
Kapidžija
Kapidžija
3 : 3
Čarapan
Kruševac
Rasina
Vitanovac
4 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Žabare
Žabare
2 : 0
Borac
Bivolje
Dvorane
Dvorane
1 : 7
Sebečevac
Sebečevac
Budućnost
Kaonik
7 : 0
Sokolovi
Velika Kruševica
Bukovica
Bukovica
1 : 3
Sloga
Majdevo
BSK
Bela Voda
2 : 1
Kupci
Kupci
Tempo
Mozgovo
4 : 0
Jastrebac (T)
Tešica
Borac
Trnjane
2 : 3
OFK Draževac
Draževac
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 1
Feniks 2012
Beli Breg
OFK Sloga
Dobrujevac
0 : 5
Jedinstvo GVD
Grejač
Marina Kutina
Marina Kutina
2 : 0
Pobeda
Rusna
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 0
4. Juli
Mekiš
Knežica
Knežica
5 : 0
Grkinja
Grkinja
Pontes
Kostol
2 : 1
Napredak
Korbovo
Milutinovac
Milutinovac
3 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Egeta
Brza Palanka
6 : 3
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Koča Andjelković
Tekija
1 : 2
Omladinac
Vajuga
Kladušnica
Kladušnica
1 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Rtkovo
Rtkovo
0 : 2
Lovćen
Petrovo selo
Polet 1959
Nikoličevo
2 : 1
Šljivar
Šljivar
Pobeda
Držina
2 : 2
Rongo Siti
Pirot
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 1
Temac
Temska
Jerma
Sukovo
4 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
6 : 3
Mladost
Mali Suvodol
Moravac
Guberevac
1 : 5
OFK Morava
Leskovac
Gradac
Konopnica
3 : 1
OFK Bobište
Bobište
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 0
Real
Donja Jajina
Napredak
Bogojevce
4 : 0
Navalin
Navalin
Mladost (B)
Batulovce
2 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Jedinstvo (G)
Grdelica
4 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
Lemind 1953
Leskovac
5 : 1
Morava
Gložane
BSK
Belanovce
1 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Banat (I)
Ilandža
7 : 3
Potporanj
Potporanj
Ratar
Kruščica
2 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Dunav
Banatska Palanka
1 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Ševac
Kusić
3 : 3
Borac (VG)
Vračev Gaj
Proleter
Mramorak
2 : 3
Kolonija
Kovin
Tempo
Sefkerin
0 : 2
Glogonj
Glogonj
Napredak
Banatska Topola
3 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 1
Proleter
Međa
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 1
Terekveš
Hetin
Vojvodina (B)
Bašaid
4 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
Bega
Novi Itebej
3 : 1
2. Oktobar
Kumane
Proleter
Neuzina
0 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Jedinstvo
Ečka
3 : 0
Omladinac
Botoš
Lehel
Mužlja
1 : 0
Potisje
Knićanin
OFK Klek
Klek
5 : 0
Rusanda
Melenci
MSK
Mihajlovo
1 : 2
ASK
Aradac
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 1
Naftagas
Boka
Telečka
Telečka
3 : 0
KFK Kula
Kula
Dunav
Bački Monoštor
4 : 2
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Dinamo
Sonta
2 : 1
Partizan
Kupusina
Graničar
Riđica
1 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Đurđin
Đurđin
3 : 1
Palić
Palić
Bikovo
Bikovo
1 : 4
Lokomotiva
Subotica
Žednik
Stari Žednik
0 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
5 : 5
Dušan Silni
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Solid
Subotica
Borac (M)
Martinci
3 : 1
Jedinstvo
Platičevo
Sloboda
Donji Tovarnik
4 : 1
Noćaj
Noćaj
Borac (K)
Klenak
0 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Fruškogorac
Manđeloš
5 : 1
Sloga
Maradik
Hajduk 1932
Šimanovci
3 : 4
Radnički
Irig
Omladinac
Molovin
1 : 0
Napredak
Žarkovac
Obilić 1993
Kukujevci
2 : 0
Graničar
Kuzmin
PSK Putinci
Putinci
4 : 0
Borac (S)
Stejanovci
Bačka
Đurđevo
2 : 1
Hajduk
Gardinovci
Sloga
Lok
0 : 3
Iskra
Kucura
Mladost Radost
Srbobran
0 : 3
Vojvodina
Bačko Gradište
Obilić (Vilovo)
Vilovo
1 : 1
Budućnost
Savino Selo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
4 : 0
Mladost
Radičević
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Sremac
Čerević
3 : 2
Čenej
Čenej
Borac
Rakovac
0 : 1
Bačka
Begeč
Rekreativo 011
Beograd
3 : 0
Dunavac
Dunavac
Crvenka
Borča
0 : 11
Mladi proleter
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
1 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Minel
Ripanj
1 : 1
Dedinje
Beograd
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 1
Polet
Trnovče
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
5 : 4
Polet (V)
Voluja
Napredak (P)
Poljana
1 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Desine
Desine
4 : 0
Vihor
Маljurevac
Napredak (B)
Bubušinac
5 : 0
Mlava (B)
Bratinac
Polet (B)
Bikinje
1 : 0
Braničevo
Braničevo
Polet
Aleksandrovac
3 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
1 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Bata Bulić
Bistrica
3 : 2
Rudar
Stamnica
Mladost
Porodin
1 : 2
Rade Milošević
Dubočka
BSK
Boževac
1 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Dragoš
Oreškovica
1 : 3
Radnik
Salakovac
Napredak
Toponica
3 : 2
Radnički
Knežica
Marjan
Knić
4 : 0
Mladost Crni Kao
Crni kao
Mladost MG
Saranovo
4 : 2
Karađorđe Vučić
Vučić
Grivac
Grivac
3 : 1
Kusovac
Kusovac
Mladost (R)
Rašković
0 : 2
Bare
Bare
Sloga
Milatovac
1 : 2
Lokomotiva
Lapovo
BSK
Borač
4 : 2
Crvena zvezda
Miraševac
Jasenica
Božurnja
2 : 4
Proleter
Jelovik
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Misača
Misača
0 : 4
Kopljari
Kopljari
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 0
Budućnost
Blaznava
Šamot
Aranđelovac
1 : 1
Sloga
Zagorica
Ranilović
Ranilović
4 : 4
Partizan
Darosava
Žabare
Žabare
2 : 1
B 2000
Aranđelovac
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 2
Trešnjevka
Trbusac
Mrovska
Mrovska
3 : 4
Dobrava
Vukošić
Cerić
Miokus
5 : 1
Sloga
Krnić
Pričinović
Pocerski Pričinović
0 : 2
Radnički
Koceljeva
Jevremovac
Jevremovac
3 : 1
Rankovac
Nakučani
Cer
Jadranska Lešnica
9 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Crnča
Crnča
2 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 0
Cerova
Cerova
Sloga (S)
Straža
0 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Jedinstvo
Mali Zvornik
7 : 1
Krasava
Krasava
Stolice
Krupanj
1 : 0
Vidojevica
Lešnica
Borac
Kozjak
1 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Borac
Šabac
2 : 4
Drina
Badovinci
Mladi Borac
Dublje
0 : 0
Duško
Klenje
Cer
Petkovica
3 : 0
Partizan
Drenovac
Omladinac 2013
Slepčević
5 : 0
Proleter
Šabac
Sloga
Duvanište
2 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
0 : 1
Majur
Majur
Torpedo 1924
Tabanović
2 : 0
Budućnost (Z)
Zminjak
Jadar 2013
Valjevo
5 : 2
Mladost
Valjevska Kamenica
Popadić
Popadić
1 : 2
Ribnikar
Pecka
Kolubara 2
Valjevo
4 : 0
Liplje
Liplje
Rajac
Kadina Luka
2 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Borac
Rajković
1 : 1
Komanice
Komanice
Iskra
Donja Bukovica
3 : 0
Gradac
Valjevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 0
Proleter
Bajevac
Stepanje
Stepanje
0 : 2
Rubribreza
Rubribreza
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Azbest
Stragari
1 : 1
Kremenac
Rogojevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Šumadija 1934
Drača
3 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
1 : 1
Botunje
Botunje
Zastava
Kragujevac
3 : 1
Hajduk
Jovanovac
21. oktobar
Kragujevac
0 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Brezak
Pranjani
4 : 2
Takovski Ustanak
Takovo
Jablanica
Jablanica
3 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Šumadija
Brdjani
2 : 0
Omladinac
Kalimanići
Ozrem PMH
Ozrem
5 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Jezava
Smederevo
4 : 1
Skobalj
Skobalj
OFK Slavija
Smederevo
1 : 5
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Vrbovac
Vrbovac
1 : 0
Železničar
Smederevo
Vučak
Vučak
0 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Podunavac
Udovice
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Landol
Landol
1 : 2
Petrijevac
Petrijevo
Lunjevac
Lunjevac
5 : 0
Badljevica
Badljevica
Drugovac
Drugovac
0 : 2
Kolarac
Kolari
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 5
Sloga
Kaona
Jedinstvo
Puhovo
1 : 0
Prilike
Prilike
Brezova
Brezova
5 : 2
Gorušica
Viča
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 7
Tisa B
Adorjan
Tisa (P)
Padej
4 : 1
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 1
Graničar
Đala
Hajduk
Podlokanj
2 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tromedja
Majdan
3 : 2
Čoka
Čoka
Šampion
Orom
0 : 2
Jadran
Sanad
Slatina
Negotin
3 : 2
Urovica
Urovica
Malajnica
Malajnica
3 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Smedovac
Smedovac
3 : 0
Graničar
Aleksandrovac
Ratar
Jasenica
0 : 3
Srbovo
Srbovo
Polet
Jabukovac
4 : 3
Kovilovo
Kovilovo
Palilulac
Šarbanovac
1 : 3
Rtanj
Vrmdža
Jedinstvo 1953
Mužinac
1 : 3
Sloga
Žučkovac
Slemen
Milušinac
2 : 3
Bukovik
Vrbovac
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 5
Morava
Mojsinje
Polet
Goričani
01.11.2015
13:00
Vujan
Prislonica
Čačak 94
Čačak
0 : 4
Zadrugar
Gornja Trepca
Rakova
Rakova
4 : 1
Malba
Žaočani
Tomislavci
Tomislavci
1 : 4
Pobeda
Pobeda
Krtinska
Krtinska
2 : 1
Posavina
Stubline
Borac
Ušće
6 : 2
Vukićevica
Vukićevica
Zvezda-Konatice
Konatice
0 : 3
OFK Urovci
Urovci
Rvati
Obrenovac
2 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Trstenica
Trstenica
0 : 6
Jedinstvo
Dren
Ljubinić
Ljubinić
0 : 4
Belo Polje
Belo Polje
Duboko
Mala Moštanica
1 : 0
Partizan-Draževac
Draževac
Bistrica
Bistrica
0 : 4
Polet
Mirosaljci
BSK
Brajkovac
4 : 6
Budućnost
Dudovica
OFK Radnički
Dren
4 : 1
Vreoci
Vreoci
Borac
Arapovac
1 : 1
OFK Burovo
Burovo
Sloga
Lukavica
2 : 2
Sloboda
Stubica
Vojvoda
Dučina
5 : 3
Mladost (MI)
Mala Ivanča
OFK Slatina
Slatina
3 : 1
OFK Rogača
Rogača
Stojnik
Stojnik
0 : 3
Mladost (G)
Guberevac
OFK Student
Mladenovac
0 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Borac
Amerić
0 : 7
Sloga
Granice
Markovac
Markovac
4 : 1
Napredak
Međulužje
Šumadija 1962
Jagnjilo
6 : 1
Šepšin
Šepšin
Buljane
Buljane
3 : 2
Mladost
Gornja Mutnica
Heroj
Busilovac
3 : 6
ISK Izvor
Izvor
Budućnost
Lebina
2 : 0
Razvitak
Mirilovac
Železničar
Klačevica
2 : 0
Vihor
Golubovac
Jedinstvo
Ratari
5 : 2
Sloboda
Krežbinac
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 1
Resavac
Veliki Popović
Šantarovac
Šantarovac
2 : 0
Trnava
Trnava
Crnovršanin
Donje Štiplje
1 : 3
Omladinac
Bunar
Morava
Rajkinac
6 : 2
Hajduk
Miloševo
OFK Borac
Lovci
4 : 1
Belica
Belica
Sloboda
Šuljkovac
0 : 4
Partizan
Majur
Rujišnik
Rujišnik
2 : 1
Mladost
Mala Drenova
Omladinac
Ugljarevo
3 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Parcane
Parcane
2 : 0
Gradac
Pločnik
Borac
Gornji Katun
5 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
OFK Orašje
Orašje
0 : 4
OFK Marenovo
Marenovo
Rudar
Rudare
5 : 3
Nomanica
Nomanica
Jašunja
Jašunja
2 : 2
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Mladost (P)
Pavlovci
1 : 3
Vojvodina
Neradin
Polet
Nikinci
0 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Planinac
Rivica
0 : 2
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Mladost (B)
Buđanovci
2 : 1
Sloga
Voganj
Fruškogorac
Mali Radinci
0 : 2
Graničar
Grabovci
27. Oktobar
Šatrinci
3 : 1
Fruška Gora
Ruma
Car Uroš
Jazak
3 : 1
Sremac
Dobrinci
OFK Bingula
Bingula
0 : 2
Hajduk
Višnjićevo
Sinđelić
Gibarac
8 : 2
Sremac
Berkasovo
Omladinac
Batrovci
2 : 2
OFK Bačinci
Bačinci
Borac
Ilinci
2 : 2
Jednota
Šid
Graničar
Jamena
3 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
OFK Bikić
Bikić Do
11 : 1
Bratstvo
Sot
Šumar
Ogar
5 : 0
Sloven
Sibač
Graničar
Obrež
1 : 0
Mladost
Prhovo
Lovac
Karlovčić
4 : 1
Kameni
Ašanja
Sremac
Deč
2 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Borac (R)
Radenković
1 : 1
OFK Bosut
Bosut
Grgurevci
Grgurevci
3 : 2
Sremac
Jarak
Planinac
Ležimir
1 : 2
Sloboda
Šašinci
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 4
Sloga (Č)
Čalma
Sloga (Z)
Zasavica I
1 : 1
Poletarac
Laćarak
Srem
Sremska Rača
2 : 2
BSK
Bešenovo
Sopot
Požarevac
1 : 3
Dunavac
Petka
Proleter
Požarevac
1 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Pobeda
Stari Kostolac
2 : 1
Metalac
Požarevac
Sloga (Dr)
Drmno
4 : 2
Sloga (Du)
Dubravica
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 0
Stig 1955
Beranje
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 1
Brana Paunović
Rašanac
Melnica
Melnica
1 : 3
Mladost (L)
Leskovac
BSK
Bošnjak
2 : 2
Zabrđe 1936
Zabrđe
Omladinac
Busur
0 : 1
Burovac
Burovac
Bečevica
Bečevica
3 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Krćevac 04
Krćevac
01.11.2015
13:30
ZT Gorovič
Gorovič
Mladost (R)
Rajkovac
3 : 0
Jarmenovci
Jarmenovci
Korman
Korman
0 : 3
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Mladost
Svileuva
0 : 1
Zablaće
Zablaće
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 1
Žabar
Žabar
Galeb
Cerovac
1 : 3
Sava
Mrđenovac
Verko
Suvo Selo
1 : 1
Krnule 09
Krnule
Provo 2015
Provo
2 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Polet
Jalovik
2 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Sloga Trgošped
Mehovine
1 : 4
Sloga 1949
Matijevac
Sloga (R)
Riđake
3 : 5
Mladost (B)
Belotić
Mladost (S)
Slatina
1 : 0
OFK Varna
Varna
Šipurske livade
Šabac
2 : 1
Maovi MH
Maovi
Bair
Bogatic
3 : 1
Mladost
Očage
Zadrugar
Lopatanj
0 : 8
OFK Povlen
Brezovice
Lukavac
Lukavac
4 : 3
Kotešica
Kotešica
Mladi radnik
Valjevo
1 : 1
Bujačić
Bujačić
Dupljaj
Dupljaj
3 : 3
Žabari
Žabari (Valjevo)
Mali korak
Oglađenovac
0 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Beloševac
Beloševac
3 : 0
Rakac Stave
Stave
Nepričava
Nepričava
6 : 2
Ratkovac
Ratkovac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
1 : 1
Mladost
Vračević
Dokmir
Dokmir
0 : 4
OFK Paljuvi
Paljuvi
Zvizdar
Zvizdar
1 : 1
Pambukovica
Pambukovica
Čučuge
Čučuge
5 : 0
Sloga
Vrhovine
Vrelo
Vrelo
0 : 3
Sloga
Lončanik
Brgule
Brgule
1 : 0
OFK Takovo
Takovo
Jedinstvo
Milorci
4 : 0
Vukona
Vukona
Kolubara
Liso Polje
0 : 2
Omladinac
Kalinovac
Mladost Teferič
Kragujevac
0 : 2
Dobrača
Dobrača
Bukorovac
Kragujevac
1 : 2
Šumarice 2008
Kragujevac
Borac
Novi Milanovac
2 : 0
Erdoglija
Kragujevac
Jedinstvo
Godačica
0 : 2
Popovići
Popovići
Stara Čaršija
Kraljevo
5 : 0
Morava
Mrsać
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 2
Lasta
Vitkovac
Musina reka
Musina reka
5 : 2
Studen Vitez
Studenica
Mineral 2015
Rudno
1 : 3
Omladinac
Drakčići
BSK 2014
Bukovica
0 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Progorelica
Progorelica
1 : 2
Mlada krila
Metikoši
Mudrakovac
Mudrakovac
0 : 2
Zmajevac
Belasica
Grkljane
Grkljane
5 : 1
Jablanica
Jablanica
Polet
Kobilje
0 : 3
Štitari
Štitari
Modrica
Modrica
0 : 4
Mladost VPD
Krusevac
Srnje
Srnje
3 : 3
Kruševica
Kruševica
Vratare
Vratare
1 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Meševo
Meševo
0 : 3
Dedina
Dedina
Budućnost
Vlaška
0 : 4
Pomoravlje
Ostrikovac
Polet
Senje
0 : 6
Slavija 1915
Ćuprija
Moravac
Krušar
6 : 0
Sloga
Isakovo
Zupski Biser
Laćisled
2 : 3
Garevina
Garevina
Šumadija
Sipić
2 : 1
Feniks
Rača
Mladost
Bošnjane
2 : 1
Napredak
Malo Krčmare
Udarnik
Trska
4 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Pobeda
Đurđevo
1 : 0
Veteran
Popović
Mladi Borac
Županjac
2 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Šumadinac
Kruševica
1 : 5
Lazarevac
Lazarevac
Proleter
Vrbovno
2 : 4
Petka
Petka
Jezero
Plav
1 : 0
Berane
Berane
Grafičar
Podgorica
0 : 1
Kom
Podgorica
Cetinje
Cetinje
0 : 0
Brskovo
Mojkovac
Radnički
Berane
3 : 1
Ibar
Rožaje
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 0
Bratstvo
Cijevna
Požarevac
Požarevac
1 : 5
Spartak
Subotica
Napredak
Kruševac
6 : 3
Sloga Radnički
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Borac
Čačak
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Veternik
Veternik
3 : 0
Donji Srem
Pećinci
Proleter
Novi Sad
4 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Sloga
Plandište
1 : 3
Banat
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 0
Begej
Žitište
Omladinac (NB)
Novi Banovci
3 : 1
Vršac
Vršac
Radnički (S)
Sombor
2 : 4
Hajduk Junior
Kula
Rudar
Kostolac
3 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Morava
Velika Plana
1 : 2
Radnički 1926
Požarevac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 1
Karadjordje
Topola
Javor
Ivanjica
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Mladost
Lučani
0 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Voždovac
Beograd
0 : 0
Sindjelić
Beograd
Policajac
Beograd
1 : 7
Internacional
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 2
IM Rakovica
Rakovica
Balkan
Beograd
0 : 1
GSP Polet
Beograd
Studentski Grad
Beograd
2 : 0
Turbina
Vreoci
Zmaj 1953
Beograd
4 : 1
Buducnost
Dobanovci
Torlak
Beograd
3 : 0
Banja
Beograd
Bokelj
Kotor
5 : 4
Zeta
Golubovci
Grbalj
Radanovići
9 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Mornar
Bar
1 : 3
Mladost
Podgorica
Dečić
Tuzi
0 : 3
Sutjeska
Nikšić
Rudar
Pljevlja
0 : 1
Budućnost
Podgorica
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Brodarac
Beograd
Partizan
Beograd
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vršac
Vršac
2 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Mladost
Lukićevo
0 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Hajduk Junior
Kula
3 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Vrbas
Vrbas
6 : 1
Bačka 1901
Subotica
Sindjelić
Beograd
2 : 1
BSK 1925
Beograd
IM Rakovica
Beograd
0 : 14
Internacional
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Radnički
Novi Beograd
Trudbenik
Beograd
0 : 1
IMT
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
PKB Kovilovo
Beograd
Milenium
Beograd
2 : 5
PKB
Padinska Skela
Radnički (O)
Obrenovac
6 : 0
Balkan
Beograd
GSP Polet
Beograd
3 : 3
Brodarac 1947
Beograd
Železničar
Lajkovac
0 : 0
OFK Šabac
Šabac
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Loznica
Loznica
VGSK
Veliko Gradište
0 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Šumadija
Aranđelovac
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Tornjoš
Tornjoš
1 : 3
Senta
Senta
Obilić
Novi Kneževac
4 : 0
Subotica
Subotica
Pinosava
Pinosava
2 : 2
Beograd 1929
Beograd
Jedinstvo
Surcin
1 : 6
Borac
Ostruznica
Dečić
Tuzi
0 : 9
Sutjeska
Nikšić
Mornar
Bar
0 : 6
Mladost
Podgorica
Grbalj
Kotor
4 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Rudar
Pljevlja
2 : 3
Budućnost
Podgorica
Bokelj
Kotor
1 : 6
Zeta
Golubovci
Brskovo
Mojkovac
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Jezero
Plav
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Graficar
Podgorica
Lovćen
Cetinje
1 : 1
Radnicki
Berane
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 6
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Hajduk Junior
Kula
0 : 3
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Vrbas
Vrbas
4 : 2
Bačka 1901
Subotica
Vršac
Vršac
3 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Mladost
Lukićevo
0 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
Kiker
Kraljevo
0 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Sloga
Kraljevo
2 : 0
AS
Novi Pazar
Apolon
Kraljevo
0 : 0
Bane
Raška
Rad
Beograd
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Voždovac
Beograd
5 : 0
BSK
Borca
011
Beograd
8 : 0
Dominus
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 3
Studentski Grad
Beograd
Železničar
Lajkovac
0 : 0
OFK Šabac
Šabac
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Loznica
Loznica
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 0
Plana
Velika Plana
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
OFK Zabrežje
Obrenovac
3 : 2
Institut
Zemun
IMT
Beograd
0 : 10
BASK
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 4
Vranić
Vranić
Borac O.
Ostruznica
3 : 0
Budućnost D.
Dobanovci
Obilić
Novi Kneževac
2 : 7
Subotica
Subotica
Arena Su
Subotica
0 : 6
Spartak
Subotica
Balkan
Beograd
9 : 0
Zvezdara
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 3
PKB PS
Padinska Skela
Torlak
Beograd
6 : 1
Beograd 1929
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
01.11.2015
11:00
Homoljac
Žagubica
Borac
Žabari
01.11.2015
11:00
Radnički 1926
Požarevac
Skela
Skela
13 : 0
Pobeda
Piroman
Belo Polje
Belo Polje
1 : 11
Radnički
Obrenovac
Polet
Grabovac
0 : 3
Budućnost
Zvecka
Omladinac
Veliko Polje
3 : 0
Zadrugar
Orasac
Provo
Provo
8 : 2
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Borac
Vladimirci
3 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
BMR Petlovača
Petlovača
0 : 3
Radnički Šabački
Šabac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 10
Rađevac
Krupanj
Lipolist
Lipolist
0 : 10
OFK Šabac
Šabac
Mačva 2005
Bogatić
9 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Karađorđe
Mišar
0 : 2
OFK Atletiko
Šabac
BSK 1925 MK
Batajnica
1 : 1
Institut MK
Zemun
Milutinac MK
Zemun
2 : 4
Studentski Grad MK
Beograd
Jerina
Smederevo
01.11.2015
14:00
Sloga 036
Kraljevo
Majdanpek
Majdanpek
0 : 5
Krstarica
Prokuplje
Levač
Rekovac
0 : 5
Napredak
Kruševac
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Radnički 2012
Niš
Kolibri
Kuršumlija
7 : 0
Morava
Žitkovac
Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
OFK Beograd
Beograd
2 : 3
Kolubara
Lazarevac
Teleoptik
Zemun
6 : 1
Radnički Obrenovac
Obrenovac
Zemun
Zemun
1 : 7
Partizan
Beograd
Bežanija
Beograd
4 : 4
Budućnost (D)
Dobanovci
IMT
Beograd
2 : 1
Studentski Grad
Novi Beograd
OFK Senjak
Valjevo
3 : 2
Šampion
Valjevo
Budućnost Krušik 1
Valjevo
5 : 0
Ribnica
Mionica
Radnički 1
Valjevo
1 : 3
Budućnost Krušik 2
Valjevo
Omladinac
Ljig
3 : 0
Radnički 2
Valjevo
OFK Osečina
Osecina
1 : 13
Jedinstvo
Ub
Ada
Beograd
2 : 2
Klub 11
Beograd
Fair Play 06
Beograd
2 : 5
OLE
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Forza
Beograd

Košarka

Cibona
Zagreb
86 : 72
Igokea
Aleksandrovac
Tajfun
Šentjur
67 : 78
Cedevita
Zagreb
Mladost
Zemun
79 : 71
Konstantin
Niš
Beko
Beograd
70 : 78
Pirot
Pirot
Zone Boys
Blace
66 : 73
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Jastrebac
Aleksinac
77 : 93
Rtanj
Boljevac
Železničar
Čačak
96 : 84
Prva Petoletka
Trstenik
Novi Pazar
Novi Pazar
89 : 76
Crnokosa
Kosjerić
Ub
Ub
85 : 62
Zekas 75
Rača
Žarkovo
Beograd
72 : 66
Grocka
Grocka
Žitko Basket
Beograd
108 : 70
Torlak Aboca
Beograd
Borac
Zemun
81 : 67
BKK Radnički
Beograd
Novi Beograd 7
Beograd
68 : 83
Eko Sport
Beograd
Cerak
Beograd
73 : 63
Zvezdara 2
Beograd
Pink
Šimanovci
77 : 76
BNS
Banatsko Novo Selo
Sloga (D)
Despotovac
74 : 64
Požarevac
Požarevac
Napredak Junior
Kruševac
58 : 81
Paraćin
Paraćin
Trepča
Kosovska Mitrovica
103 : 51
Kopaonik
Leposavić
Hajduk Veljko
Negotin
20 : 0
Vukovi Merošina
Merošina
Jug
Vranje
75 : 60
BSK Junior
Bujanovac
Zicer
Bor
83 : 76
Hisar
Leskovac
Mladost
Zaječar
101 : 58
Bor RTB
Bor
Njegoš
Lovćenac
49 : 51
Jedinstvo
Novi Bečej
Čelarevo
Čelarevo
53 : 68
Beočin
Beočin
Sivac
Sivac
63 : 75
Titel
Titel
Mileševac
Prijepolje
70 : 44
Play Off
Užice
Železničar
Lajkovac
59 : 102
Ljubovija
Ljubovija

Odbojka

Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Borac
Starčevo
1 : 3
Spartak
Subotica
Milenijum
Niš
1 : 3
Pirot
Pirot
Mladost
Vranje
1 : 3
Desetka
Niš
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 2
Timok
Zaječar
Putevi
Ivanjica
3 : 2
Gračac
Gračac
Partizan
Lipljan
2 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
Lotus
Čačak
1 : 3
Napredak 037
Kruševac
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 3
Bečej
Bečej
Knez Lazar
Kruševac
3 : 0
Rudar
Baljevac
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 1
Tehničar
Kraljevo
Morava
Vladičin Han
1 : 3
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Novi Sad 2
Novi Sad
0 : 3
Partizan
Bač
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Bečej 2
Bečej
Crnjanski
Beograd
2 : 3
Obrenovac
Obrenovac
Busije
Požarevac
0 : 3
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
NIS Spartak
Subotica
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Kraguj Volejform
Kragujevac
0 : 3
Dinamo
Pančevo
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
MD Zrenjanin
Zrenjanin
Beograd
Beograd
2 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Milenijum
Niš
0 : 3
Futog
Futog
Odbojka 013
Pančevo
1 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Vrbas
Vrbas
3 : 1
Žabalj Volej
Žabalj
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Tara
Bajina Bašta
3 : 0
Putevi Trendteks
Prijepolje
Pirot
Pirot
1 : 3
Majdanpek FBC
Majdanpek
Vranje
Vranje
3 : 0
Desetka
Niš
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 0
Surdulica
Surdulica
Tajm
Užice
0 : 3
Sjenica
Sjenica
Lučani
Lučani
0 : 3
Arilje
Arilje
Mladost
Kruševac
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
Kraljevo
Kraljevo
0 : 3
Tehničar
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 3
Volej stars junior
Novi Pazar
Topličanin
Prokuplje
1 : 3
Leskovac 98 2
Leskovac
Timok
Zaječar
2 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Đerdap
Kladovo
2 : 3
Ozren
Sokobanja
Bor II
Bor
0 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Merkur
Bačka Palanka
3 : 1
Gox-IN
Bački Gračac
CVS
Sombor
3 : 1
Bečej
Bečej
Subotica
Subotica
0 : 3
Volejstars
Sombor
Hajduk
Kula
3 : 0
Apatin
Apatin
Krajišnik
Krajišnik
3 : 1
Banat
Vršac
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 0
Volejstars
Zrenjanin
Mladost
Nova Pazova
3 : 1
Star
Novi Sad
FOK 2
Futog
1 : 3
Lavovi 07
Novi Sad
Trijumf 2013
Šid
0 : 3
Beočin Metal
Beočin
Slavija
Novi Sad
1 : 3
NS Volej tim
Novi Sad
Smeč 5
Kragujevac
3 : 1
Fortuna plus
Aranđelovac
Smeč SV
Svilajnac
0 : 3
Karadjordje
Topola
As Batajnica
Beograd
3 : 0
Crnjanski
Beograd
Vizura 2
Beograd
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Blok-aut
Beograd
3 : 0
Pionir
Beograd
Proleter
Loznica
3 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
Rađevac
Krupanj
3 : 1
Tamnava Voćar
Koceljeva
SK Volej
Novi Sad
3 : 1
Libero
Bačko Gradište
Volfland
Karavukovo
0 : 3
Soko
Nova Gajdobra
Sloga
Čalma
3 : 2
Srem 022
Sremska Mitrovica
Radinci Volej
Veliki Radinci
1 : 3
Mitrovica
Sremska Mitrovica
Carina
Smederevo
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Roda 2
Beograd
0 : 3
Kralj 2
Beograd

Rukomet

Meshkov
Brest
31 : 26
Nexe
Osijek
Zagreb
Zagreb
36 : 22
Spartak Vojput
Subotica
Požarevac
Požarevac
29 : 22
Jugović
Kać
Crvena Zvezda
Beograd
26 : 28
Sloga
Požega
Morava
Velika Plana
37 : 26
Železničar 1949
Niš
Metalac
Valjevo
23 : 35
Topličanin
Prokuplje
Inđija
Inđija
33 : 30
Jabuka
Jabuka
Jagodina
Jagodina
47 : 30
Rembas
Resavica
Novi Pazar
Novi Pazar
33 : 21
Trepča
Kosovska Mitrovica
Napredak
Kruševac
10 : 0
Omladinac
Gornji Milanovac
Kljajićevo
Kljajićevo
26 : 34
Mladost TSK
Bački Jarak
Srem SM
Sremska Mitrovica
40 : 25
Crvenka 2
Crvenka
Sivac
Sivac
35 : 24
Mladost
Vršac
Smederevo
Smederevo
24 : 22
Lazarevac
Lazarevac
Metaloplastika 2
Šabac
25 : 29
Umčari
Umčari
Đerdap
Kladovo
21 : 30
Radnički
Ćuprija
Paraćin
Paraćin
35 : 25
Knjaževac
Knjaževac
Rudar
Majdanpek
33 : 27
Brestovac
Brestovac
Hisar
Leskovac
27 : 21
Radan
Lebane
Sloga
Hrtkovci
33 : 21
Ruma
Ruma
Putinci
Putinci
23 : 19
Partizan
Budisava
Radnički
Novi Sad
46 : 35
Vojka
Vojka
Omladinac (D)
Deliblato
28 : 35
Budućnost
Alibunar
Dolovo
Dolovo
24 : 24
Crepaja
Crepaja
Unirea
Uzdin
24 : 30
Omladinac (I)
Ilandža
Glogonj
Glogonj
30 : 22
Jabuka 2
Jabuka
Borac
Bački Gračac
28 : 22
Somborelektro
Sombor
Jedinstvo
Bočar
30 : 27
Senta
Senta
Zrenjanin
Zrenjanin
28 : 23
Naftagas
Elemir
Osipaonica
Osipaonica
33 : 31
Požarevac 2
Požarevac
Udarnik
Lozovik
35 : 22
Morava 2
Velika Plana
Medicinar
Šabac
36 : 36
Izvor Bukovička Banja
Aranđelovac
Kikinda
Kikinda
21 : 23
Naisa
Niš
Požarevac
Požarevac
37 : 27
Topličanin
Prokuplje
Mačva
šabac
30 : 27
ORK Loznica
Loznica
ORK Beograd
Beograd
35 : 27
Radnički
Obrenovac
Radnički BG
Beograd
30 : 26
Avala
Vrčin
Metalac 2015
Valjevo
32 : 6
Rudar
Kostolac
Čačak
Čačak
31 : 34
Metalac AD
Gornji Milanovac
Napredak 12
Kruševac
21 : 40
Prijepolje
Prijepolje
Deronje
Deronje
20 : 18
Naftagas
Elemir
Želja
Žabalj
32 : 16
Senta
Senta
Niška Banja
Niška Banja
21 : 22
Jastrebac
Blace
Vlasotince
Vlasotince
32 : 15
Paraćin
Paraćin
Mladost
Opovo
01.11.2015
15:00
Gradnulica
Zrenjanin
Jedinstvo
Kačarevo
23 : 13
Lehel
Mužlja
Klenak 09
Klenak
28 : 20
Rusin
Ruski Krstur

Vaterpolo

Mornar BS
Split
12 : 12
Radnički
Kragujevac
OVK POŠK
Split
13 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Jadran Carine
Herceg Novi
11 : 9
HAVK Mladost
Zagreb
Jug CO
Dubrovnik
13 : 7
Primorje EB
Rijeka

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
3 : 5
Smederevo
Smederevo
Kalča Memoris
Niš
3 : 3
Ekonomac
Kragujevac
Tvrdjava
Novi Sad
2 : 3
Viking
Ruma
Hajduk
Kula
3 : 1
Tango
Novi Sad
Krčagovo
Krčagovo
3 : 6
RB-Radio 014
Valjevo
BSK
Bujanovac
4 : 2
Timok
Zaječar
Bor
Bor
9 : 5
As
Bujanovac
Vinter sport
Niš
3 : 4
Jastrebac
Blace
TFK
Temerin
2 : 3
SAS
Zrenjanin
92
Užice
6 : 6
Kosjerić
Kosjerić
Bellatores
Šabac
2 : 0
Kareli
Ub
Zufo
Bujanovac
4 : 4
Put-inženjering
Niš

Ragbi 13

Radnički (N)
Niš
10 : 20
Tašmajdan
Beograd