XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 900 utakmica za dan
Nedelja, 25 Oktobar 2015

Fudbal

Voždovac
Beograd
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Mladost
Lučani
2 : 2
Partizan
Beograd
Željezničar
Sarajevo
4 : 0
Čelik
Zenica
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Liješće
Liješće
0 : 2
Modriča
Modriča
Sloga (T)
Trn
6 : 0
Župa
Milosavci
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
2 : 1
Sloga (S)
Srbac
Ozren
Petrovo
1 : 2
Borac
Kozarska Dubica
Radnički (K)
Karakaj
1 : 4
Podrinje
Janja
Sloga Junajted
Bijeljina
2 : 1
Jedinstvo (Br)
Brodac
Proleter
Dvorovi
3 : 2
Mladost (R)
Rogatica
Famos
Vojkovići
3 : 0
Jedinstvo (Bč)
Brčko
Ozren
Paklenica
4 : 3
Hajduk
Batkuša
Mineral
Banja Vrućica
5 : 1
Rudanka
Rudanka
Sloga
Dugo Polje
4 : 1
Budućnost
Gornja Slatina
Naša krila
Kostajnica
5 : 0
Trebava
Osječani
Posavina
Miloševac
1 : 1
Vranjak
Vranjak
Jedinstvo
Roćević
2 : 2
Proleter
Ruhotina-Johovac
Zadrugar
Donje Crnjelovo
5 : 0
Majevica
Lopare
Birač
Derventa
0 : 1
Partizan
Donja Trnova
Podrinje
Tršić
3 : 0
OFK Trnovica
Trnovica
Velež
Nevesinje
3 : 0
Rudo
Rudo
Knežopoljac
Knežica
3 : 1
Slaven
Dobrljin
Berek 1975
Prijedor
0 : 0
Kozara
Donji Orlovci
Mrakovica
Kozaruša
1 : 1
Bratstvo
Kozarac
Omladinac
Draksenić
1 : 1
Sloga
Rakelići
Plamen
Donje Vodičevo
3 : 1
Radnik Urije
Prijedor
Partizan
Kostajnica
3 : 1
Brzi
Busnovi
Tamaris
Mrčevci
2 : 3
Mladost (B)
Bajinci
Bratstvo
Kozinci
2 : 2
Kozara
Turjak
Milan
Kosjerovo
2 : 1
Borac (Š)
Šibovska
Kladari
Gornji Kladari
2 : 0
Biseri
Čatrnja
Torpedo
Cerovljani
4 : 1
Borac (M)
Maglajani
Rekreativo
Banja Luka
4 : 4
Gomionica
Bronzani Majdan
Vrbas
Banja Luka
0 : 1
Polet-Krajišnik
Dragočaj
Krajina
Banja Luka
2 : 3
Omladinac
Banja Luka
Bratstvo
Donja Dubica
8 : 2
Sloboda
Vinska
Kladari
Kladari Gornji
2 : 2
Borac
Osinja
Mladost
Dobrinja
1 : 2
Bosna
Modrički Lug
Crkvina
Crkvina
3 : 2
Zvijezda
Kakmuž
Sloga
Jakeš
6 : 0
Jedinstvo
Crkvina
Crvena Zvijezda
Gajevi
6 : 2
Ukrina
Čečava
Rudar
Stanari
2 : 0
Pelagićevo
Pelagićevo
Jugović
Brčko
6 : 3
Sveti Jovan
Donji Brezik
OFK Brezik
Gornji Brezik
3 : 0
Sava 04
Brezovo Polje Selo
Omladinac
Potočari
3 : 1
Mladost (L)
Lončari
Mladost (T)
Trnjaci
3 : 5
Obilić
Krepšić
Grčica
Brčko
2 : 1
OFK Krbeti
Krbeti
Mladost (S)
Sandići
4 : 1
Slijepčevići
Slijepčevići
Mladost 2003
Popovo Polje
1 : 1
Gredice
Gredice 1
Semberija
Popovi
3 : 1
Priboj
Priboj
Sloboda
Donji Zagoni
0 : 0
Drina
Amajlije
SFK Akademac UIS
Bijeljina
1 : 2
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
Međaši
Međaši
0 : 3
Majevica
Donje Zabrđe
Novo doba
Čardačine
0 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
Jedinstvo
Suvo Polje
1 : 0
BSK Ledinci
Batković
Budućnost (S)
Skelani
3 : 0
Tabanci
Tabanci
Jardan
Jardan
2 : 1
Jadar
Nova Kasaba
Jasenica
Jasenica
3 : 0
Srpski Soko
Čelopek
Kiseljak
Koprivna
0 : 3
Rudar
Blagaj
Blatna
Blatna
1 : 1
Podgrmeč
Oštra Luka
Željezničar
Ravnice
5 : 1
Moštanica
Božići
13 Skojevki
Grbavci
2 : 0
Romanovci
Romanovci
Omladinac
Brestovčina
4 : 0
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
OFK Laminci
Laminci
2 : 1
Kalemi
Trebovljani
Vilusi
Vilusi
1 : 0
Borac
Mašići
Studenac
Kobaš
3 : 0
Crvena zemlja
Nova Ves
Vrbas
Prijebljezi
4 : 2
Budućnost
Donji Galjipovci
Zadrugar
Sijekovac
2 : 2
Borac (L)
Lužani
Polet
Podnovlje
1 : 4
Hajduk
Kožuhe
Borac (K)
Kotorsko
3 : 0
27. Juli
Kalenderovci
Željezničar
Pridjel Gornji
6 : 2
OFK Zborište
Zborište
Borac 1975
Osinja
2 : 2
Radnički
Brodsko Polje
Vučijak
Majevac
4 : 0
BSK
Bušletić
Obarska
Velika Obarska
1 : 5
Stević Jovan
Vršani
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
1 : 1
Jedinstvo
Donja Čađavica
Koridor 2011
Bijeljina
1 : 0
Ljeljenča
Ljeljenča
Proleter
Gornji Dragaljevac
2 : 2
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
Građanski
Bijeljina
2 : 0
Omladinac
Gornja Čađavica
Sloboda
Donji Dragaljevac
3 : 1
Panteri
Zagoni
Bjeloševac
Bjeloševac
2 : 2
Modran
Modran
VSK
Velino Selo
1 : 3
Kolektiv
Međaši
Tavna
Banjica
0 : 2
Brodac
Brodac
OFK Batković
Batković
1 : 0
Drina
Batar
Glogovac
Glogovac
2 : 0
Sloga
Dazdarevo
Mladost
Patkovača
1 : 1
OFK Janja 2009
Janja
Polet
Mala Obarska
3 : 1
Sava
Gradac
Radnički (P)
Pirot
4 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Car Konstantin
Niš
1 : 4
Radan
Lebane
Senta
Senta
0 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Borac (S)
Sakule
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
Turbina
Vreoci
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 0
Brodarac 1947
Novi Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 2
Žarkovo
Beograd
Juhor
Obrež
0 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Kopaonik
Brus
0 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Lugomir
Rakitovo
0 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Rudar (P)
Podvis
3 : 2
Moravica
Subotinac
Kablovi
Zaječar
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 1
Rtanj
Boljevac
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 2
Napredak
Aleksinac
Bukovik
Razanj
0 : 1
Pukovac
Pukovac
Radnički (L)
Lubnica
3 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Mladost (M)
Medoševac
1 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Jablanica
Medveđa
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Budućnost (P)
Popovac
3 : 2
Vlasina
Vlasotince
Bobište
Bobište
1 : 1
Morava
Vladičin Han
Ropotovo
Ropotovo
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Polet
Izbište
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Tisa (A)
Adorjan
3 : 0
Tekstilac
Odžaci
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Subotica
Subotica
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
Budućnost (G)
Gložan
3 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Borac
Novi Sad
0 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Hajduk
Beograd
0 : 1
Torlak
Beograd
Vrčin
Vrčin
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
Baćevac
Baćevac
0 : 4
Zvezdara
Beograd
Borac
Ostružnica
0 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Jedinstvo
Surcin
0 : 0
Sremčica
Sremčica
PKB
Padinska skela
0 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Prva Iskra
Barič
2 : 2
Grafičar
Beograd
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Radnički 1926
Požarevac
Šapine
Šapine
4 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Borac
Žabari
1 : 2
Gruža
Gruža
Proleter
Vranovo
6 : 1
Sloga
Batočina
Radnički Stobex
Klupci
2 : 3
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Brezovica
Brezovica
0 : 2
Sloga (S)
Sjenica
Provo
Provo
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Rađevac
Krupanj
2 : 3
Ribnica
Mionica
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
Spartak 1924
Ljig
Arsenal
Kragujevac
0 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Tutin
Tutin
0 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Orlovac
Mrčajevci
0 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Dragačevo
Guča
2 : 1
Polet (T)
Trbušani
Mladost (J)
Jovac
2 : 1
Partizan
Glogovac
OFK Batinac
Batinac
2 : 2
BSK
Buljane
Dragocvet
Dragocvet
2 : 0
Sloga
Donje Vidovo
OFK Tekstilac
Paraćin
5 : 3
Bratstvo
Međureč
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 1
Sloga
Dašnica
13. April
Lomnica
4 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Trajal
Kruševac
2 : 0
Parunovac
Parunovac
Šanac
Šanac
1 : 0
Blagotin
Poljna
Naupare
Naupare
3 : 0
Mladost
Makrešane
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Mladi radnik
Bačina
3 : 0
Vinogradar
Zleginje
Gradina
Pejovac
4 : 2
Čitluk
Čitluk
Jug Bogdan
Đakus
4 : 0
Real
Jasenica (Žitorađa)
Kosovac
Prokuplje
3 : 0
Borac
Držanovac
Omladinac
Podina
5 : 1
Partizanski put
Grudaš
NS Tatko
Stara Božurna
0 : 5
Topličanin
Prokuplje
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 4
Dobrič
Pejkovac
Dunđerski
Voljčinac
2 : 1
Mladost 1982
Donji Drenovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 2
Jastrebac
Blace
Palilula
Aleksinac
1 : 2
Morava
Žitkovac
Rasovača
Rasovača
0 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
5 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 1
Mladost (Batuš.)
Batušinac
Koprijan 1975
Gradište
1 : 0
Doljevac
Doljevac
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 7
Poreč
Donji milanovac
Čubra
Čubra
1 : 4
Ključ
Podvrška
Polom
Leskovo
4 : 6
Deli Jovan
Sikole
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Krivelj
Krivelj
Radnički
Klokočevac
2 : 0
Blizna
Blizna
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Zlot
Zlot
BSK
Bukovče
0 : 0
Branik
Štubik
Osnić
Osnić
3 : 0
Omladinac
Grezna
Grlište
Grlište
4 : 1
Vratarnica
Vratarnica
Sloga
Minićevo
0 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
ŠSK
Štipina
2 : 3
BSK
Bogovina
Polet
Jablanica
0 : 1
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
Jedinstvo
Bela Palanka
4 : 0
Spartak
Pirot
Napredak
Izvor
2 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Padež
Petrovac
2 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Lugina
Aliđerce
5 : 1
Levosoje
Levosoje
Pavlovac
Pavlovac
3 : 0
Samolica
Samoljica
Ternoci
Trnovac
11 : 1
Trešnjevka
Lopardince
OFK Alakince
Alakince
3 : 3
Bukuroca
Bukurevac
Vihor
Žbevac
7 : 2
Corrotica
Crnotince
Kumarevo
Kumarevo
1 : 0
Železničar
Brestovac
Brza
Brza
5 : 0
Mladost V
Vinarce
Omladinac
Donje Sinkovce
1 : 3
Progres
Ladovica
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Šumadija
Razgojna
4 : 0
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
Vučje
Vučje
2 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički (P)
Pertate
4 : 0
Sloboda D.B
Donje Brijanje
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Umac
Miroševce
2 : 3
Sloga (L)
Lipovica
Vulkan
Brenica
4 : 2
Radnički
Trupale
Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Morava
Krušce
5 : 0
Aluminjum
Niš
Budućnost
Prva Kutina
1 : 3
Rudar
Jelašnica
Mramor
Mramor
1 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
Proleter
Mezgraja
2 : 1
Crvena zastava
Hum
Mladost (O)
Omoljica
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Jugoslavija
Jabuka
0 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Partizan (G)
Gaj
0 : 2
Vulturul
Grebenac
Borac (S)
Starčevo
2 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Vojvodina
Crepaja
0 : 0
BAK
Bela Crkva
BSK
Bački Brestovac
4 : 2
Terekveš
Svilojevo
Kula
Kula
0 : 3
Kordun
Kljajićevo
Borac
Bački Gračac
2 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
OFK Šikara
Sombor
1 : 0
Stanišić
Stanišić
Lipar
Lipar
2 : 1
Mladost
Kruščić
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
Hajduk
Stapar
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Bajša
Bajša
3 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Bačka
Mol
2 : 2
Jadran
Feketić
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 0
Sloven
Ruma
Ljukovo
Ljukovo
5 : 0
Rudar
Vrdnik
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 1
Napredak (P)
Popinci
Graničar 1924
Adaševci
0 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 1
Hajduk (D)
Divoš
OFK Brestač
Brestač
0 : 3
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 2
Hercegovac
Gajdobra
Hajduk
Čurug
0 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Budućnost
Mladenovo
1 : 0
Tvrdjava
Bač
Borac
Šajkaš
2 : 0
Titel
Titel
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Kulpin
Kulpin
2 : 3
Jedinstvo
Gospođinci
Miletić
Mošorin
0 : 4
Vojvodina
Tovariševo
Mladost (B)
Baroševac
2 : 2
Budućnost
Zvečka
Borac
Lazarevac
2 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Radnički
Rudovci
1 : 0
Šumadija
Šopić
Strelac
Mislođin
5 : 2
OFK Borac
Arnajevo
Borac
Progar
6 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
13. maj
Zemun
5 : 1
Dunav
Veliko Selo
Pionir
Besni Fok
1 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Zmaj 1953
Zemun
1 : 0
Policajac
Beograd
Institut
Zemun Polje
1 : 0
Banja
Višnjička banja
Boleč
Grocka
3 : 0
Kosmaj
Ralja
Vinča
Vinča
5 : 0
Pinosava
Pinosava
Velika Krsna
Velika Krsna
5 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Pudarci
Pudarci
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
OFK Leštane
Leštane
SASK
Saraorci
2 : 2
Omladinac
Rakinac
Borac (R)
Ralja
0 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Mladi radnik
Radinac
Železničar
Kusadak
1 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Bačinac
Bačinac
2 : 1
Pobeda
Golobok
Osipaonica
Osipaonica
1 : 1
Šumadija
Azanja
Sloboda
Lipe
0 : 0
Budućnost
Ratari
Sloga
Miloševac
2 : 0
7. Juli
Vodanj
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Integral
Batuša
0 : 2
Rudar
Krepoljin
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Polet
Suvi Do
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 1
Borac
Veliko Laole
Mladost
Biskuplje
4 : 2
Budućnost
Vezičevo
Krilaš
Ćovdin
0 : 1
Mlava
Malo Laole
Železničar
Požarevac
1 : 0
Napredak
Veliko Crniće
Dizel
Bare
2 : 0
Makce
Makce
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 4
Đerdap
Golubac
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Pobeda
Sepci
1 : 1
Borac
Pajsijević
Banja
Banja
4 : 3
Junkovac
Junkovac
Trnava
Donja Trnava
1 : 0
BSK
Belosavci
Šumadija
Toponica
5 : 0
Vinča
Vinča
Šatornja
Šatornja
3 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Perućac
Perućac
0 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Železničar
Požega
0 : 0
Polet
Rasna
Savinac
Visibaba
0 : 3
Napredak
Gornja Dobrinja
Jedinstvo
Kalenić
0 : 4
Ariljska rampa
Požega
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
BMR Petlovača
Petlovača
2 : 3
Borac (V)
Vladimirci
Radnički Šabački
Šabac
0 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 2
Sinđelić
Lipnica
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 1
Drina
Ljubovija
Antimon
Zajača
6 : 0
Lipolist
Lipolist
Pobeda
Beloševac
0 : 3
Jedinstvo
Petrovac
Sloboda
Grbice
3 : 0
Jadran
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
2 : 4
Šumadinac
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
4 : 1
Srbija
Ilićevo
Budućnost
Konarevo
1 : 3
Ribnica
Jovac
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
4 : 1
Mataruge
Mataruge
Radnik
Ušće
4 : 1
Gruža
Vitanovac
Rudar
Baljevac
3 : 2
Polet
Ratina
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 2
Granit
Jošanička banja
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Borac
Vraneši
Gracko
Staro Gracko
4 : 1
Radnički
Velika Hoča
Čaglavica
Čaglavica
2 : 2
Polet
Laplje Selo
Omladinski
Paraćin
1 : 1
Polet
Zabrega
Rudar Stenjevac
Stenjevac
8 : 1
Napredak Stubica
Stubica
Omladinac
Šaludovac
4 : 1
Javor
Sladaja
Hajduk
Čepure
5 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 3
Napredak (Sv)
Svojnovo
Mladost (G)
Gložane
5 : 0
Budućnost
Đurinac
Napredak (SL)
Staro Lanište
2 : 1
Šumadinac
Dragovo
Kupinovac
Kupinovac
0 : 2
Juhor
Glavinci
Osaonica
Bagrdan
1 : 1
Resavac
Subotica
Sloga
Voljavče
1 : 2
Vinorača
Vinorača
Ursule
Ursule
3 : 1
Mladost (D)
Dublje
Blagotin
Belušić
0 : 3
Morava
Kočino Selo
Kolare
Kolare
3 : 3
Crni Vrh
Deonica
Polet 57
Milutovac
3 : 1
OFK Gnjila
Igroš
Sloga
Lozna
3 : 0
Varvarin
Varvarin
Stari Trstenik
Stari Trstenik
6 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Rubin (Z)
Zalogovac
1 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Omladinac
Pojate
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Trudbenik
Stalać
1 : 0
Mladost
Donji Katun
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 3
Kapidžija
Kapidžija
Kupci
Kupci
9 : 1
Budućnost
Kaonik
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 1
Polet
Radevac
Jedinstvo GVD
Grejač
4 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
OFK Draževac
Draževac
7 : 1
Tempo
Mozgovo
Gredetin
Gredetin
0 : 2
Napredak 2012
Krušje
Sloga (K)
Korman
1 : 0
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Knežica
Knežica
3 : 0
Marina Kutina
Marina Kutina
4. Juli
Mekiš
7 : 0
Moravac (Č)
Čečina
Dušnik
Donji Dušnik
1 : 2
Pobeda
Rusna
Napredak
Korbovo
3 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 4
Rtkovo
Rtkovo
Lovćen
Petrovo selo
1 : 0
Kladušnica
Kladušnica
Mala Vrbica
Mala Vrbica
7 : 1
Pontes
Kostol
Omladinac
Vajuga
4 : 5
Egeta
Brza Palanka
Velika Vrbica
Velika Vrbica
8 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Kosovo
Zvezdan
3 : 0
Nacional
Lukovo
Timok 1928
Trnavac
1 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Lovac
Mali Izvor
3 : 1
Polet 1959
Nikoličevo
Temac
Temska
4 : 1
Sloboda
Rasnica
Dragoš
Pirot
4 : 0
Pobeda
Držina
BSK
Belanovce
5 : 2
Moravac
Guberevac
Morava
Gložane
1 : 5
Jedinstvo (G)
Grdelica
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Polet
Stajkovce
3 : 0
Napredak
Bogojevce
Navalin
Navalin
1 : 5
Marjan MB
Mala Biljanica
Real
Donja Jajina
3 : 0
Gradac
Konopnica
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Ševac
Kusić
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Jedinstvo
Vlajkovac
3 : 0
Ratar
Kruščica
Partizan (K)
Kajtasovo
1 : 0
Banat (I)
Ilandža
Potporanj
Potporanj
0 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Unirea
Uzdin
2 : 0
Tempo
Sefkerin
Bega
Novi Itebej
0 : 2
Napredak
Banatska Topola
2. Oktobar
Kumane
5 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Budućnost
Banatski Dvor
4 : 2
Delija
Mokrin
Jedinstvo
Bočar
4 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Terekveš
Hetin
4 : 3
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Proleter
Međa
2 : 3
1.Oktobar
Srpski Itebej
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 2
Proleter
Neuzina
Naftagas
Boka
1 : 0
MSK
Mihajlovo
ASK
Aradac
1 : 1
OFK Klek
Klek
Rusanda
Melenci
1 : 1
Lehel
Mužlja
Potisje
Knićanin
1 : 1
Jedinstvo
Ečka
Omladinac
Botoš
0 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
Hajduk Junior
Kula
4 : 1
Graničar
Riđica
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 0
Dinamo
Sonta
Partizan
Kupusina
1 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Jedinstvo (R)
Ribarevo
5 : 0
Telečka
Telečka
OFK Metalac
Sombor
7 : 2
Jedinstvo 1947
Kolut
Čantavir
Čantavir
1 : 2
Đurđin
Đurđin
Solid
Subotica
0 : 2
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Bratstvo
Ljutovo
1 : 0
Bikovo
Bikovo
Lokomotiva
Subotica
4 : 0
Palić
Palić
PSK Putinci
Putinci
0 : 0
Borac (M)
Martinci
Borac (S)
Stejanovci
0 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
Graničar
Kuzmin
3 : 0
Omladinac
Molovin
Napredak
Žarkovac
3 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Radnički
Irig
1 : 5
Fruškogorac
Manđeloš
Sloga
Maradik
0 : 2
Borac (K)
Klenak
Noćaj
Noćaj
0 : 2
Jedinstvo
Platičevo
Mladost
Radičević
2 : 1
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Budućnost
Savino Selo
1 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 0
Sloga
Lok
Iskra
Kucura
4 : 1
Bačka
Đurđevo
Hajduk
Gardinovci
1 : 1
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Neštin
Neštin
2 : 1
Krivanj
Selenča
Bačka
Despotovo
4 : 2
Maglić
Bački Maglić
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 2
Slavija
Pivnice
Labudnjača
Vajska
5 : 3
Naša Zvezda
Silbaš
Borac
Obrovac
5 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Borac
Rakovac
1 : 2
Čenej
Čenej
Sremac
Čerević
0 : 17
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 1
Kabel - Štrand
Novi Sad
Dunavac
Dunavac
0 : 3
Minel
Ripanj
Dedinje
Beograd
1 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Polet
Trnovče
3 : 2
Jasenica
Kruševo
Obilić
Staro Selo
4 : 1
Mladost 1948
Donja Livadica
Kurjače
Kurjače
2 : 0
Žitkovica
Žitkovica
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 0
Polet (B)
Bikinje
Braničevo
Braničevo
1 : 3
Napredak (B)
Bubušinac
Mlava (B)
Bratinac
0 : 0
Desine
Desine
Vihor
Маljurevac
0 : 2
Napredak (P)
Poljana
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Zadrugar
Tabanovac
4 : 0
Napredak
Toponica
Radnički
Knežica
3 : 2
Dragoš
Oreškovica
Radnik
Salakovac
4 : 2
BSK
Boževac
Omladinac (Š)
Šetonje
5 : 2
Mladost
Porodin
Rudar
Stamnica
3 : 2
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Sloga 1952
Veliki Popovac
3 : 0
Polet
Aleksandrovac
BSK
Borač
3 : 0
Meteor
Lapovo
Crvena zvezda
Miraševac
5 : 3
Sloga
Milatovac
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Mladost (R)
Rašković
Bare
Bare
2 : 0
Grivac
Grivac
Kusovac
Kusovac
1 : 3
Mladost MG
Saranovo
Karađorđe Vučić
Vučić
0 : 2
Marjan
Knić
Mladost Crni Kao
Crni kao
4 : 1
Kotlenik
Selo Leskovac
Žabare
Žabare
4 : 1
Jasenica
Božurnja
B 2000
Aranđelovac
3 : 0
Ranilović
Ranilović
Partizan
Darosava
2 : 1
Šamot
Aranđelovac
Sloga
Zagorica
4 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Budućnost
Blaznava
6 : 1
Misača
Misača
Kopljari
Kopljari
1 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Mladi rudar
Bukovik
1 : 0
Proleter
Jelovik
Rankovac
Nakučani
0 : 0
Karađorđe
Mišar
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
1 : 3
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Radnički
Koceljeva
2 : 4
Cerić
Miokus
Sloga
Krnić
1 : 0
Mrovska
Mrovska
Dobrava
Vukošić
0 : 0
Trešnjevka
Trbusac
Milan Orlić
Novo Selo
5 : 2
Stolice
Krupanj
Vidojevica
Lešnica
1 : 5
Jedinstvo
Mali Zvornik
Krasava
Krasava
0 : 2
Sloga (S)
Straža
Velika Reka
Velika Reka
1 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Cerova
Cerova
4 : 1
Crnča
Crnča
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 4
Mladost (DB)
Donja Borina
Torpedo 1924
Tabanović
7 : 1
Borac
Šabac
Budućnost (Z)
Zminjak
1 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
3 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
Proleter
Šabac
6 : 0
Milicionar
Bogatić
Gorki
Glušci
1 : 1
Cer
Petkovica
Partizan
Drenovac
1 : 3
Mladi Borac
Dublje
Duško
Klenje
1 : 0
Drina
Badovinci
Iskra
Donja Bukovica
4 : 3
Jadar 2013
Valjevo
Gradac
Valjevo
1 : 3
Borac
Rajković
Komanice
Komanice
3 : 1
Rajac
Kadina Luka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Liplje
Liplje
0 : 1
Popadić
Popadić
Ribnikar
Pecka
2 : 2
Mladost
Valjevska Kamenica
Polet (T)
Takovo
0 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Polet (DL)
Donji Lajkovac
3 : 0
Stepanje
Stepanje
Gunjevac
Gunjevac
2 : 2
Radnik
Ub
Kremenac
Rogojevac
0 : 4
21. oktobar
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
0 : 2
Zastava
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
1 : 3
Divostin
Kragujevac
Botunje
Botunje
2 : 5
Seljak
Cvetojevac
Kutlovo
Kutlovo
5 : 0
Azbest
Stragari
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Grdica
Grdica
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 1
Proleter
Pečenog
Napredak
Gračac
3 : 3
Tavnik
Tavnik
Lazac
Lazac
2 : 1
Mladost
Vrdila
Magnohrom
Kraljevo
2 : 0
Borac
Adrani
Vrnjci
Vrnjci
2 : 4
Partizan
Vrba
Šumadija
Šumarice
1 : 0
Morava
Sirča
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 1
Budućnost
Samaila
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 3
Ozrem PMH
Ozrem
Šilopaj
Šilopaj
0 : 3
Sparta Grabovica
Grabovica
Velereč 94
Velereč
7 : 2
Ozremica
Beršići
Omladinac
Kalimanići
2 : 1
Jablanica
Jablanica
Skobalj
Skobalj
2 : 1
Vučak
Vučak
Budućnost
Mala Krsna
2 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Železničar
Smederevo
1 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
1 : 4
Jezava
Smederevo
Gorušica
Viča
1 : 3
Dedinje Junajted
Guča
Jelica
Goračići
2 : 3
Voćar
Kotraža
Gradina
Rti
2 : 6
Jedinstvo
Puhovo
Prilike
Prilike
6 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Šampion
Orom
4 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
Jadran
Sanad
1 : 0
Tromedja
Majdan
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
Graničar
Đala
0 : 4
Tisa (P)
Padej
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 1
Tisa B
Adorjan
Urovica
Urovica
0 : 3
Polet
Jabukovac
Kovilovo
Kovilovo
3 : 0
Ratar
Jasenica
Srbovo
Srbovo
2 : 2
OFK Sikole
Sikole
Rečka
Rečka
0 : 1
Smedovac
Smedovac
Graničar
Aleksandrovac
0 : 2
Miloševo
Miloševo
OFK Tamnič
Tamnič
4 : 0
Slatina
Negotin
Naisus
Rožina
7 : 0
Padina
Padina
Sloga
Žučkovac
1 : 2
Napredak 1976
Jošanica
Omladinac (BL)
Blendija
1 : 2
Palilulac
Šarbanovac
Rtanj
Vrmdža
0 : 2
Mladost
Resnik
Polet
Goričani
0 : 3
Gavrilo Princip
Vranići
Čačak 94
Čačak
1 : 1
Malba
Žaočani
Rakova
Rakova
1 : 1
Vujan
Prislonica
Zadrugar
Gornja Trepca
4 : 0
Morava
Mojsinje
Njegoš B
Lovćenac
9 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Posavina
Stubline
2 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Partizan-Draževac
Draževac
4 : 2
Ljubinić
Ljubinić
Belo Polje
Belo Polje
6 : 0
Trstenica
Trstenica
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Rvati
Obrenovac
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
Zvezda-Konatice
Konatice
OFK Urovci
Urovci
3 : 1
Borac
Ušće
Vukićevica
Vukićevica
0 : 0
Krtinska
Krtinska
Sloga
Lukavica
3 : 1
Bistrica
Bistrica
OFK Burovo
Burovo
3 : 2
OFK Radnički
Dren
Vreoci
Vreoci
3 : 0
Šumadija
Mali Crljeni
Rudar
Zeoke
4 : 1
BSK
Brajkovac
Budućnost
Dudovica
6 : 2
Polet
Mirosaljci
Mladost (MI)
Mala Ivanča
2 : 3
Rudar 2012
Babe
Vis
Parcani
8 : 1
Stojnik
Stojnik
OFK Rogača
Rogača
4 : 3
Popović
Popović
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
Šepšin
Šepšin
1 : 4
Markovac
Markovac
Napredak
Međulužje
9 : 0
Borac
Amerić
Sloga
Granice
4 : 1
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Omladinac
Rajkovac
0 : 3
OFK Student
Mladenovac
Mladost
Gornja Mutnica
1 : 1
Jedinstvo
Ratari
Sloboda
Krežbinac
7 : 2
Železničar
Klačevica
Vihor
Golubovac
0 : 3
Budućnost
Lebina
Razvitak
Mirilovac
0 : 2
Radnik
Davidovac
Zemljoradnik
Striža
4 : 0
Heroj
Busilovac
ISK Izvor
Izvor
2 : 5
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Popovac
Popovac
1 : 4
Buljane
Buljane
Resava
Bukovac
4 : 3
Mladi radnik
Grabovica
Resavac
Veliki Popović
3 : 1
Zelenika
Vitance
Sloboda
Šuljkovac
1 : 2
Šantarovac
Šantarovac
Partizan
Majur
5 : 0
OFK Borac
Lovci
Belica
Belica
3 : 2
Bresje
Bresje
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
3 : 1
Morava
Rajkinac
Hajduk
Miloševo
1 : 1
Crnovršanin
Donje Štiplje
Omladinac
Bunar
1 : 1
Trnava
Trnava
Morava
Medvedja
3 : 1
Stevka Božurevka
Božurevac
Vinogradar
Riljac
0 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Stragari
Stragari (Trstenik)
4 : 0
Rujišnik
Rujišnik
OFK Orašje
Orašje
2 : 3
Parcane
Parcane
Mladost
Toljevac
1 : 2
Borac
Gornji Katun
Mladost
Kutles
3 : 3
Bratstvo
Zlokućane
Banat
Dupljaja
1 : 0
Hajduk
Šušara
Jedinstvo
Orešac
3 : 4
Vinogradar
Gudurica
Radnički 1927
Vršac
3 : 0
Omladinac
Zagajica
Tisa 1933
Taraš
2 : 4
KSK Konak 1926
Konak
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 1
Mladost
Belo Blato
Sloga
Jarkovac
1 : 6
Zlatica
Zlatica
Tamiš
Farkaždin
0 : 2
ZŠF Petlić
Zrenjanin
Vojvodina
Neradin
1 : 1
Car Uroš
Jazak
Sremac
Dobrinci
2 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Fruška Gora
Ruma
2 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Graničar
Grabovci
0 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
Sloga
Voganj
2 : 0
Planinac
Rivica
Jedinstvo (K)
Kraljevci
4 : 2
Polet
Nikinci
Jedinstvo (R)
Ruma
3 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
Hajduk
Višnjićevo
2 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Bratstvo
Sot
1 : 9
Graničar
Jamena
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
1 : 1
Borac
Ilinci
Jednota
Šid
2 : 2
Omladinac
Batrovci
OFK Bačinci
Bačinci
2 : 3
Sinđelić
Gibarac
Sremac
Berkasovo
0 : 4
OFK Bingula
Bingula
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 4
Lovac
Karlovčić
Kameni
Ašanja
1 : 0
Graničar
Obrež
Mladost
Prhovo
5 : 1
Šumar
Ogar
Sloven
Sibač
1 : 2
Vitez
Subotište
BSK
Bešenovo
3 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
Poletarac
Laćarak
4 : 2
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sloga (Č)
Čalma
3 : 0
Planinac
Ležimir
Sloboda
Šašinci
3 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Sremac
Jarak
1 : 3
Borac (R)
Radenković
OFK Bosut
Bosut
8 : 1
Napredak
Šuljam
Krušedol
Krušedol
3 : 0
Sloga
Krnješevci
ČSK Čortanovci
Čortanovci
2 : 0
Borac
Surduk
Borac
Jarkovci
0 : 5
Polet
Novi Karlovci
Dunav
Novi Slankamen
1 : 1
Železničar
Inđija
Dunavac
Petka
4 : 1
Dunav
Ostrovo
Stig 1955
Beranje
3 : 1
Sloga (Dr)
Drmno
Sloga (Du)
Dubravica
0 : 4
Pobeda
Stari Kostolac
Metalac
Požarevac
1 : 2
Proleter
Požarevac
Ljubičevo
Ljubičevo
0 : 6
Mip Majdan
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
0 : 3
Sopot
Požarevac
Mladost (L)
Leskovac
4 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Brana Paunović
Rašanac
1 : 4
Udarnik 2015
Ćovdin
Soko
Krvije
3 : 1
Omladinac
Busur
7. juli
Lopušnik
0 : 1
Radnik
Pankovo
Beli Orlovi
Brestovac
2 : 6
Mladi Radnik
Dragušica
Partizan
Bumbarevo Brdo
3 : 0
Mladost
Pretoke
Jarmenovci
Jarmenovci
4 : 3
Krćevac 04
Krćevac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 0
Venčani
Venčani
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
3 : 0
Sava
Mrđenovac
Žabar
Žabar
0 : 2
Galeb
Cerovac
Zablaće
Zablaće
4 : 3
Jedinstvo
Mala Vranjska
Korman
Korman
3 : 1
Mladost
Svileuva
Mladost (B)
Belotić
4 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
Torpedo
Lojanice
3 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Sloga 1949
Matijevac
2 : 0
Polet
Jalovik
Petrovac 74
Kujavica
4 : 2
Provo 2015
Provo
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 3
Verko
Suvo Selo
Krnule 09
Krnule
2 : 1
Hajduk
Debrc
Volujac
Volujac
1 : 2
Maovi MH
Maovi
Grušić
Grušić
0 : 3
Mladost (S)
Slatina
Mladost
Očage
2 : 8
Radnik
Glogovac
Rakac Stave
Stave
2 : 1
Mali korak
Oglađenovac
OFK Brđanac
Valjevo
5 : 2
Dupljaj
Dupljaj
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 5
Mladi radnik
Valjevo
Bujačić
Bujačić
7 : 1
Lukavac
Lukavac
Kotešica
Kotešica
3 : 0
Zadrugar
Lopatanj
OFK Povlen
Brezovice
1 : 1
Paune
Paune
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
0 : 0
Mladost
Latković
Toplica
Donja Toplica
4 : 0
Orao
Poljanice
Babajić
Babajić
2 : 6
Paštrić
Paštrić
Stari drugari
Kadina Luka
1 : 1
Tolić
Tolić
Vojvode
Mionica
7 : 2
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Sloga
Bogovađa
1 : 5
Nepričava
Nepričava
Sloga
Vrhovine
0 : 6
Kalenić
Kalenić
Murgaš 2012
Murgaš
2 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Pambukovica
Pambukovica
4 : 1
Dokmir
Dokmir
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 0
Šarbane
Šarbane
Sloga
Lončanik
4 : 1
Kolubara
Liso Polje
Omladinac
Kalinovac
1 : 3
Vrelo Sport
Vrelo
Strelac 001
Kožuar
2 : 7
Jedinstvo
Milorci
Vukona
Vukona
0 : 3
Brgule
Brgule
OFK Takovo
Takovo
1 : 3
Vrelo
Vrelo
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 1
Erdoglija
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
3 : 5
Bukorovac
Kragujevac
Borac
Novi Milanovac
3 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Lasta
Vitkovac
4 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Morava
Mrsać
0 : 3
Jedinstvo
Godačica
Popovići
Popovići
2 : 0
Mladost 1981
Štulac
Studen Vitez
Studenica
1 : 1
Bane 1931
Raška
Žiča
Žiča
1 : 2
Progorelica
Progorelica
Omladinac
Drakčići
1 : 0
Musina reka
Musina reka
Modrica
Modrica
7 : 2
Vitanovac 08
Vitanovac
Mladost VPD
Krusevac
4 : 2
Polet
Kobilje
Štitari
Štitari
0 : 0
Lipovac
Lipovac
Zdravinje
Zdravinje
8 : 1
Grkljane
Grkljane
Jablanica
Jablanica
1 : 11
Mudrakovac
Mudrakovac
Konjuh
Konjuh
2 : 2
Srnje
Srnje
Slavija 1915
Ćuprija
3 : 0
Budućnost
Vlaška
Pomoravlje
Ostrikovac
1 : 2
Borac
Ivankovac
Garevina
Garevina
2 : 5
Veteran
Popović
0 : 3
Udarnik
Trska
Badnjevac
Badnjevac
1 : 1
Mladost
Bošnjane
Napredak
Malo Krčmare
2 : 1
Šumadija
Sipić
20. Oktobar
Trbušnica
7 : 1
Proleter
Vrbovno
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Mladi Radnik
Junkovac
Dražmirovac
Dražmirovac
5 : 0
Lipar
Donji Račnik
Jerina
Smederevo
4 : 0
Karađorđe
Topola
Slatke Male
Burovac
5 : 0
Bukovička Banja
Aranđelovac
Šabac
Šabac
0 : 1
Una Fortuna 04
Lužnice
Radnički 2012
Niš
2 : 3
Knjaževac 2015
Knjaževac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Mačva
Šabac
1 : 1
Borac
Čačak
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Radnički
Valjevo
3 : 0
Jedinstvo
Ub
Donji Srem
Pećinci
0 : 2
Proleter
Novi Sad
Begej
Žitište
3 : 6
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Banat
Zrenjanin
0 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Spartak
Subotica
8 : 0
Radnički (S)
Sombor
Karadjordje
Topola
2 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Radnički 1926
Požarevac
2 : 0
Rudar
Kostolac
Internacional
Beograd
2 : 2
Bežanija
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Voždovac
Beograd
Sindjelić
Beograd
2 : 4
Zemun
Zemun
Srem
Jakovo
1 : 2
Balkan
Beograd
IMT
Beograd
5 : 0
PKB
Padinska skela
Prva Iskra
Baric
1 : 2
Studentski Grad
Beograd
Banja
Beograd
1 : 1
Seceranac Ada
Beograd
Buducnost
Dobanovci
0 : 3
Milenium
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Real Niš
Niš
3 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
Spartak
Subotica
0 : 1
Zemun
Zemun
RFK N.S. 1921
Novi Sad
4 : 0
Donji Srem
Pećinci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 3
Vršac
Vršac
Radnički (K)
Kovin
3 : 2
Mladost
Lukićevo
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 0
Železničar
Pančevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
4 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Bečej 1918
Bečej
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Vrbas
Vrbas
Studentski Grad
Novi Beograd
3 : 0
Sindjelić
Beograd
BASK
Beograd
3 : 0
Borča
Borča
Teleoptik
Zemun
5 : 0
Kolubara
Lazarevac
Radnički
Novi Beograd
10 : 0
IM Rakovica
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 0
Milenium
Beograd
IMT
Beograd
1 : 3
Žarkovo
Beograd
Mačva
Šabac
1 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Loznica
Loznica
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Zvižd
Kučevo
3 : 1
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
Sloga (B)
Batočina
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Zuce
Beograd
5 : 0
Jedinstvo
Surcin
Beograd 1929
Beograd
5 : 0
Hajduk
Beograd
Dorćol
Beograd
4 : 1
Graficar
Beograd
Karađorđe
Mišar
2 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Mladost (R)
Rogatica
1 : 2
Mladost (G)
Gacko
RFK N.S. 1921
Novi Sad
7 : 0
Donji Srem
Pećinci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
6 : 2
Bečej 1918
Bečej
Bačka (BP)
Bačka Palanka
5 : 3
Vrbas
Vrbas
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Vršac
Vršac
Vršac united
Vršac
3 : 1
Mladost
Lukićevo
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 3
Železničar
Pančevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
FSFV
Beograd
1 : 2
011
Beograd
Partizan
Beograd
5 : 1
Teleoptik
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Voždovac
Beograd
BSK
Borca
0 : 9
Čukarički
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
Sindjelić
Beograd
1 : 2
PKB Kovilovo
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 4
Donjošorac
Šabac
Loznica
Loznica
5 : 0
Železničar
Lajkovac
OFK Šabac
Šabac
1 : 0
Radnički
Valjevo
Šumadija
Aranđelovac
7 : 0
OŠ Karađorđe 2009
Rača
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 3
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Karađorđe (T)
Topola
4 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Budućnost D.
Dobanovci
1 : 2
OFK Zabrežje
Obrenovac
BASK
Beograd
1 : 1
Srem J.
Jakovo
13.maj
Zemun
0 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Spartak
Subotica
1 : 1
CFK
Vrbas
Basarac
Mišljenovac
4 : 5
Homoljac
Žagubica
Šapine
Šapine
3 : 2
RSK
Rabrovo
Borac
Žabari
25.10.2015
11:00
VGSK
Veliko Gradište
Petar Urošev
Pančevo
2 : 9
Borac
Sakule
Strelac
Mislodjin
0 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Zadrugar
Orasac
5 : 0
Polet
Grabovac
Budućnost
Zvecka
8 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Pobeda
Piroman
2 : 7
Jedinstvo
Dren
Posavina
Stubline
5 : 1
Skela
Skela
Jedinstvo 1945
Vladimirci
1 : 9
Borac
Vladimirci
Hajduk
Debrc
1 : 0
Provo
Provo
Radnički Šabački
Šabac
6 : 0
Karađorđe
Mišar
OFK Atletiko
Šabac
3 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Jevremovac
Jevremovac
25.10.2015
10:00
Lipolist
Lipolist
Rađevac
Krupanj
25.10.2015
10:00
BMR Petlovača
Petlovača
Mladost (R)
Rogatica
3 : 1
Mladost (G)
Gacko
Šumadinac
Bečmen
1 : 0
Radnički MK
Novi Beograd
Zemun B
Zemun
9 : 0
Milutinac MK
Zemun
Jedinstvo 2014
Pirot
6 : 3
Kolibri
Kuršumlija
Napredak
Kruševac
16 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Sloga Radnički
Beograd
0 : 12
Crvena zvezda
Beograd
Milutinac
Beograd
2 : 1
Šampion 2013
Pančevo
Akademija RAĐ
Krupanj
3 : 4
Mačva (Š)
Šabac
Budućnost (D)
Dobanovci
0 : 15
BSK 1925
Beograd
Olimpik
Beograd
4 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Balkan
Beograd
3 : 2
Ada
Beograd
Dorćol
Beograd
5 : 1
Sindjelić
Beograd
OFK Beograd (B)
Beograd
9 : 0
Dunav (VS)
Veliko Selo
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 9
Spartak '04
Subotica
Subotica '04
Subotica
0 : 8
Arena SU
Subotica
Senta
Senta
4 : 1
Subotica '03
Subotica
Jedinstvo
Ub
2 : 2
Omladinac
Ljig
Radnički 2
Valjevo
1 : 6
Radnički 1
Valjevo
Budućnost Krušik 2
Valjevo
0 : 0
Budućnost Krušik 1
Valjevo
Ribnica
Mionica
2 : 1
OFK Senjak
Valjevo
Šampion
Valjevo
0 : 3
Železničar
Lajkovac
Teleoptik
Zemun
7 : 0
BSK 1925
Beograd
Crveni Orao
Beograd
2 : 0
Dominus
Beograd
Rad
Banjica
1 : 1
Altina
Zemun
Forza
Beograd
1 : 2
BSK 1925
Beograd
Forza
Beograd
3 : 2
Fair Play 06
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 5
OFK Beograd
Beograd
Ada
Beograd
3 : 2
011
Beograd
OLE
Beograd
3 : 1
Dominus
Beograd
Plavi 2000
BEOGRAD
7 : 4
Jedinstvo
SURČIN
Rosenborg
Beograd
3 : 0
Zvezdara
Beograd

Košarka

Cedevita
Zagreb
81 : 88
Zadar
Zadar
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
69 : 68
Cibona
Zagreb
Građanski
Bijeljina
71 : 69
Kakanj
Kakanj
Široki
Široki Brijeg
95 : 78
Zrinjski
Mostar
Sloboda
Tuzla
70 : 76
Spars
Sarajevo
Mladost
Mrkonjić Grad
89 : 77
Varda HE
Višegrad
Bošnjak
Hadžići
68 : 82
Leotar Swisslion
Trebinje
Mladost Vesna
Bela Palanka
71 : 63
Morava
Vladičin Han
Radan
Lebane
75 : 84
Zone Boys
Blace
Radnik
Surdulica
50 : 79
Knjaževac
Knjaževac
Prva Petoletka
Trstenik
78 : 87
Ub
Ub
Milan Trivić
Beograd
59 : 82
Slodes
Beograd
Vitez
Beograd
78 : 91
Žitko Basket
Beograd
Kris Kros
Pančevo
83 : 54
Crvenka
Crvenka
Železničar
Lajkovac
79 : 92
Rađevac
Krupanj
GM-032
Gornji Milanovac
70 : 58
Mladost
Čačak
Mileševac
Prijepolje
61 : 44
Užice
Užice
Zvezda
Beograd
97 : 83
AS Basket
Beograd
BASK
Beograd
58 : 78
Ras
Beograd
Vitez BGD 011
Beograd
67 : 80
Cerak
Beograd
Vojvodina NM
Novo Mileševo
61 : 120
Sport Key Plus
Novi Sad
Bagljaš
Zrenjanin
68 : 78
Star Beočin
Novi Ledinci
Deč
Deč
69 : 59
Vojka
Vojka
BNS
Banatsko Novo Selo
79 : 92
Jedinstvo
Kačarevo
Jadran
Golubinci
57 : 94
Nova Pazova
Nova Pazova
Paraćin
Paraćin
82 : 66
Studenica
Ušće
Bane
Raška
54 : 76
Sloga (D)
Despotovac
Požarevac
Požarevac
98 : 101
KKK Radnički
Kragujevac
Vukovi Merošina
Merošina
92 : 95
Mladost
Zaječar
Hisar
Leskovac
79 : 70
Jug
Vranje
BSK Junior
Bujanovac
66 : 76
Đerdap
Kladovo
Banat
Kikinda
35 : 80
Srbobran
Srbobran
Bežanija
Beograd
64 : 48
Stara Pazova
Stara Pazova
Topolčanka
Bačka Topola
74 : 32
Njegoš
Lovćenac
Proleter 023
Zrenjanin
68 : 48
Sivac
Sivac
Titel
Titel
61 : 58
Čelarevo
Čelarevo
Beočin
Beočin
79 : 56
Jedinstvo 2015
Belegiš
Student 2
Niš
70 : 65
Pazar
Novi Pazar
Hajduk Veljko
Negotin
56 : 50
Topličanin 2012
Prokuplje
Gimnazijalac
Pirot
73 : 85
Paraćin
Paraćin

Odbojka

SFS Borac
Paraćin
1 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Timok
Zaječar
3 : 0
Mladost
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Milenijum
Niš
Pirot
Pirot
1 : 3
Topličanin
Prokuplje
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Zvečan
Zvečan
0 : 3
Rudar
Baljevac
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 2
Topličanin 2
Prokuplje
Botafogo
Novi Sad
3 : 2
Merkur
Bačka Palanka
Sombor
Sombor
3 : 0
Dunav Voley 2
Novi Sad
Sloven
Ruma
0 : 3
Sirig
Sirig
Klek Srbijašume 2
Klek
0 : 3
Borac 2
Starčevo
Srem Iton 2
Sremska Mitrovica
0 : 3
Mladost
Turija
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
Ivanjica
Ivanjica
Student
Niš
2 : 3
FOK
Futog
AS
Beograd
3 : 0
Milenijum
Niš
Klek Srbijašume
Klek
3 : 2
Valjevo
Valjevo
Jedinstvo 2
Stara Pazova
3 : 0
Vrbas
Vrbas
NIS Spartak 2
Subotica
3 : 0
Vršac
Vršac
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Ruma
Ruma
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Borac
Čačak
Crnokosa
Kosjerić
0 : 3
Tara
Bajina Bašta
Spartak
Ljig
3 : 0
Zaslon
Šabac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Srbijanka 014
Valjevo
Surdulica
Surdulica
0 : 3
Vranje
Vranje
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Pirot
Pirot
Libero ČA
Čačak
1 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Stars
Požega
0 : 3
Priboj
Priboj
Župa
Aleksandrovac
0 : 3
Mladost
Kruševac
Raška
Raška
0 : 3
Leposavić
Leposavić
Zvečan
Zvečan
0 : 3
Bane
Raška
Volej stars junior
Novi Pazar
3 : 0
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Koteks
Novi Pazar
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Morava
Vladičin Han
Leskovac 98 2
Leskovac
3 : 0
ŽOK Topličanin
Prokuplje
Radan
Lebane
3 : 0
BSK
Bujanovac
BSK
Bujanovac
0 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Knjaževac
Knjaževac
3 : 2
Đerdap
Kladovo
Volejstars
Sombor
3 : 0
Panonija
Bačka Palanka
Elan Volej
Srbobran
3 : 0
CVS
Sombor
Bečej
Bečej
3 : 0
Merkur
Bačka Palanka
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
3 : 0
Krajišnik
Krajišnik
Beočin Metal
Beočin
3 : 0
Eaton Srem Tempo 3
Sremska Mitrovica
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
NS Tim
Novi Sad
NS Volej tim
Novi Sad
1 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
Smeč SV
Svilajnac
3 : 0
Jagodina 2
Jagodina
Karadjordje
Topola
0 : 3
Smeč 5
Kragujevac
Fortuna plus
Aranđelovac
1 : 3
Ravno
Ćuprija
Senta
Senta
1 : 3
NIS Spartak 3
Subotica
Libero
Bačko Gradište
3 : 0
Lavice 07
Novi Sad
Štrand Volej
Novi Sad
3 : 0
NS Volej
Novi Sad
Mladost
Bački Petrovac
3 : 0
Bum Volej
Prigrevica
Obrenovac
Obrenovac
3 : 1
Roda 2
Beograd

Rukomet

Tatran
Prešov
27 : 26
Borac M:TEL
Banja Luka
Železničar 1949
Niš
13 : 18
Metaloplastika
Šabac
Proleter
Zrenjanin
34 : 26
Metalac
Valjevo
Crvena zvezda
Mokrin
45 : 45
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Jabuka
Jabuka
31 : 24
Lavovi BP
Bačka Palanka
Aleksinac
Aleksinac
24 : 31
Planinka PV
Kuršumlija
Žitorađa
Žitorađa
25 : 37
Bela Palanka
Bela Palanka
Lokomotiva
Lapovo
26 : 22
Napredak
Kruševac
Partizan 2
Beograd
29 : 29
Bask
Beograd
Ub
Ub
28 : 27
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Mačva
Bogatić
26 : 27
Novi Beograd
Beograd
Rekreativo
Beograd
25 : 27
Sindjelić
Beograd
Hajduk
Čurug
28 : 28
Radnički 1958
Šid
Slavija
Novi Sad
35 : 28
Potisje Pleteks
Ada
Nova Pazova
Nova Pazova
32 : 25
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Beočin
Beočin
34 : 38
Sivac
Sivac
Crvenka 2
Crvenka
33 : 26
Kljajićevo
Kljajićevo
Umčari
Umčari
22 : 25
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Gučevo
Banja Koviljača
25 : 46
Dorćol
Beograd
Prva Iskra Barič
Barič
40 : 25
Lazarevac
Lazarevac
Radnički
Ćuprija
47 : 18
Rudar
Majdanpek
Brestovac
Brestovac
25 : 29
Paraćin
Paraćin
Rtanj
Boljevac
36 : 25
Đerdap
Kladovo
Topličanin 2
Prokuplje
26 : 31
Hisar
Leskovac
Sloga
Kraljevo
27 : 28
Karađorđe
Topola
Užice
Užice
26 : 36
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Ruma
Ruma
25 : 26
ŽSK 2
Žabalj
Somborelektro
Sombor
33 : 29
Sombor
Sombor
Naftagas
Elemir
24 : 20
Partizan
Iđoš
Smederevo 2
Smederevo
25 : 20
Morava 2
Velika Plana
Čelik
Zenica
23 : 29
Izviđač
Ljubuški
Drina
Zvornik
35 : 24
Bijeljina
Bijeljina
Lokomotiva
Brčko
10 : 0
Hercegovac
Bileća
Hercegovina
Nevesinje
27 : 23
Leotar
Trebinje
Železničar
Inđija
36 : 24
Kikinda
Kikinda
Proleter SP
Zrenjanin
31 : 28
Mladost
Nova Pazova
Topličanin
Prokuplje
22 : 31
Junior
Beograd
Rudar
Kostolac
11 : 35
Radnički BG
Beograd
Mladost
Smederevska Palanka
14 : 35
ORK Beograd
Beograd
Radnički
Obrenovac
37 : 24
Mačva
šabac
ORK Loznica
Loznica
28 : 36
Mladi Radnik
Radinac
Petrovaradin
Petrovaradin
18 : 19
Spartak
Debeljača
Laki
Crvenka
15 : 20
Srem
Sremska Mitrovica
Župa
Aleksandrovac
27 : 12
Košutnjak
Čačak
Đerdap
Kladovo
30 : 27
Rtanj
Boljevac
Naftagas
Elemir
24 : 11
Apatin
Apatin
Jastrebac
Blace
26 : 25
Vlasotince
Vlasotince
Paraćin
Paraćin
18 : 43
Morava Han
Vladičin Han
Gradnulica
Zrenjanin
28 : 16
Aleksandrovo
Aleksandrovo
Hajduk
Beška
22 : 12
Sonta
Sonta
Klenak 09
Klenak
24 : 15
Miletić
Mošorin

Futsal

Kopernikus
Niš
3 : 11
FON
Beograd
Leteći Holandjanin
Vrbas
6 : 1
Srbobran
Srbobran
Kikinda
Kikinda
3 : 2
Apa Futsal
Apatin
Tango
Novi Sad
1 : 1
Tvrdjava
Novi Sad
Ekonomac 2
Kragujevac
2 : 3
Partenon
Smederevska Palanka
Bellatores
Šabac
2 : 1
92
Užice

Ragbi 13

Partizan
Beograd
18 : 0
Radnički (N)
Niš