XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 771 utakmica za dan
Nedelja, 8 Novembar 2015

Fudbal

Rad
Beograd
0 : 1
Čukarički
Beograd
Jagodina
Jagodina
2 : 2
Partizan
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 0
Dinamo
Vranje
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Olimpic
Sarajevo
1 : 3
Sarajevo
Sarajevo
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
2 : 0
Borac
Šamac
Liješće
Liješće
3 : 2
Željezničar
Doboj
Sloga (T)
Trn
1 : 0
Modriča
Modriča
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
1 : 2
Mladost (DS)
Donja Slatina
Ozren
Petrovo
4 : 1
Sloga (S)
Srbac
Omarska
Omarska
3 : 0
Borac
Kozarska Dubica
Radnički (K)
Karakaj
2 : 2
Lokomotiva
Brčko
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
2 : 1
Glasinac 2011
Sokolac
Proleter
Dvorovi
1 : 1
Mladost (G)
Gacko
Dubrave
Dubrave
1 : 0
Budućnost
Banja Luka
Mineral
Banja Vrućica
5 : 1
Ozren
Paklenica
Sloga
Dugo Polje
3 : 0
Rudanka
Rudanka
Naša krila
Kostajnica
9 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
Posavina
Miloševac
1 : 4
Budućnost
Gornja Slatina
Vranjak
Vranjak
2 : 0
Trebava
Osječani
Zadrugar
Donje Crnjelovo
3 : 1
Proleter
Ruhotina-Johovac
Birač
Derventa
6 : 2
Majevica
Lopare
Podrinje
Tršić
1 : 0
Lokanj
Lokanj
Partizan
Kostajnica
5 : 1
Knežopoljac
Knežica
Bratstvo
Kozinci
2 : 2
Mladost (B)
Bajinci
Milan
Kosjerovo
1 : 4
Tamaris
Mrčevci
Mladi Krajišnik
Kukulje
0 : 0
Borac (Š)
Šibovska
Torpedo
Cerovljani
2 : 0
Ratar
Stara Topola
Borac (M)
Maglajani
3 : 1
Biseri
Čatrnja
Vrbas
Banja Luka
2 : 4
Gomionica
Bronzani Majdan
Krajina
Banja Luka
4 : 0
Polet-Krajišnik
Dragočaj
Gorica
Šipovo
0 : 7
Čelinac
Čelinac
Mladost
Dobrinja
3 : 0
Sloboda
Vinska
Kladari
Kladari Gornji
0 : 0
Bratstvo
Donja Dubica
Crkvina
Crkvina
0 : 0
Bosna
Modrički Lug
Sloga
Jakeš
3 : 1
Borac
Osinja
Crvena Zvijezda
Gajevi
1 : 3
Zvijezda
Kakmuž
Rudar
Stanari
1 : 0
Jedinstvo
Crkvina
Pelagićevo
Pelagićevo
1 : 1
Ukrina
Čečava
OFK Brezik
Gornji Brezik
1 : 1
Sveti Jovan
Donji Brezik
Omladinac
Potočari
3 : 2
Jugović
Brčko
Mladost (T)
Trnjaci
1 : 1
Sava 04
Brezovo Polje Selo
Grčica
Brčko
0 : 0
Mladost (L)
Lončari
Mladost (S)
Sandići
2 : 1
Obilić
Krepšić
Mladost 2003
Popovo Polje
3 : 2
OFK Krbeti
Krbeti
Gredice
Gredice 1
4 : 3
Slijepčevići
Slijepčevići
Sloga 94
Bijeljina
0 : 2
Semberija
Popovi
Sloboda
Donji Zagoni
3 : 0
Balatun
Balatun
SFK Akademac UIS
Bijeljina
5 : 1
Priboj
Priboj
Međaši
Međaši
0 : 3
Drina
Amajlije
Novo doba
Čardačine
3 : 0
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
Jedinstvo
Suvo Polje
1 : 1
Majevica
Donje Zabrđe
BSK Ledinci
Batković
1 : 3
Sloga
Gornje Crnjelovo
13 Skojevki
Grbavci
7 : 0
Jablanica
Jablanica
Omladinac
Brestovčina
10 : 2
Bratstvo
Orahova
OFK Laminci
Laminci
2 : 0
Romanovci
Romanovci
Polet
Elezagići
1 : 3
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
Vilusi
Vilusi
1 : 6
Kalemi
Trebovljani
Borac
Mašići
2 : 9
Obradovac
Obradovac
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
0 : 2
Stević Jovan
Vršani
Koridor 2011
Bijeljina
3 : 3
Obarska
Velika Obarska
Proleter
Gornji Dragaljevac
0 : 1
Jedinstvo
Donja Čađavica
Građanski
Bijeljina
2 : 0
Ljeljenča
Ljeljenča
Sloboda
Donji Dragaljevac
1 : 3
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
Panteri
Zagoni
3 : 1
Omladinac
Gornja Čađavica
VSK
Velino Selo
3 : 2
Modran
Modran
Tavna
Banjica
2 : 1
Bjeloševac
Bjeloševac
Glogovac
Glogovac
1 : 4
Brodac
Brodac
Mladost
Patkovača
3 : 1
Drina
Batar
OFK Janja 2009
Janja
3 : 0
Sloga
Dazdarevo
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Bor
Bor
1 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Železničar
Pančevo
1 : 0
Odžaci
Odžaci
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
IMT
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 0
Turbina
Vreoci
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
Kopaonik
Brus
3 : 1
Juhor
Obrež
Lugomir
Rakitovo
2 : 1
Levač
Rekovac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 5
Jedinstvo (P)
Paraćin
Rembas
Resavica
1 : 0
Morava
Ribare
Rudar (P)
Podvis
5 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Bučje
Bučje kod Knjaževca
0 : 0
Moravica
Subotinac
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Đerdap
Kladovo
Bukovik
Razanj
2 : 3
Rtanj
Boljevac
Radnički (L)
Lubnica
0 : 1
Pukovac
Pukovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 1
Svrljig
Svrljig
Jablanica
Medveđa
0 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Budućnost (P)
Popovac
0 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Bobište
Bobište
2 : 2
Vlasina
Vlasotince
Ropotovo
Ropotovo
4 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 1
Sloga
Plandište
Polet
Izbište
0 : 2
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 1
Tisa (A)
Adorjan
Tavankut
Tavankut
2 : 2
Subotica
Subotica
Budućnost (G)
Gložan
2 : 0
Slavija
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Borac
Novi Sad
1 : 1
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
Vrčin
Vrčin
1 : 3
Torlak
Beograd
Baćevac
Baćevac
3 : 0
Hajduk
Beograd
Borac
Ostružnica
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
Jedinstvo
Surcin
1 : 1
Zvezdara
Beograd
PKB
Padinska skela
2 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Prva Iskra
Barič
0 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Grafičar
Beograd
3 : 0
Balkan
Mirijevo
Šapine
Šapine
3 : 1
Basarac
Mišljenovac
Borac
Žabari
2 : 1
Radnički 1926
Požarevac
Proleter
Vranovo
0 : 0
RSK
Rabrovo
Brezovica
Brezovica
3 : 2
Radnički Stobex
Klupci
Provo
Provo
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
Rađevac
Krupanj
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Ribnica
Mionica
Tutin
Tutin
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Orlovac
Mrčajevci
3 : 1
Arsenal
Kragujevac
Dragačevo
Guča
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
OFK Batinac
Batinac
1 : 2
Partizan
Glogovac
Budućnost
Miliva
3 : 1
Mladost (J)
Jovac
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 3
BSK
Buljane
Dragocvet
Dragocvet
0 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
Bratstvo
Međureč
Napredak (Z)
Zlatovo
0 : 0
Morava 1918
Ćuprija
13. April
Lomnica
2 : 1
Sloga
Dašnica
Trajal
Kruševac
3 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Šanac
Šanac
2 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Naupare
Naupare
3 : 0
Parunovac
Parunovac
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 1
Blagotin
Poljna
Mladi radnik
Bačina
2 : 1
Mladost
Makrešane
Gradina
Pejovac
2 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Čitluk
Čitluk
2 : 0
Vinogradar
Zleginje
Jug Bogdan
Đakus
2 : 1
Polet
Samarinovac
Kosovac
Prokuplje
6 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
Omladinac
Podina
7 : 2
Real
Jasenica (Žitorađa)
NS Tatko
Stara Božurna
4 : 1
Borac
Držanovac
Pobeda
Donje Crnatovo
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
Dunđerski
Voljčinac
2 : 5
Topličanin
Prokuplje
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 1
Dobrič
Pejkovac
Jastrebac
Blace
3 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Polet
Vitoševac
Rasovača
Rasovača
1 : 3
Morava
Žitkovac
Orljane
Orljane
4 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 2
Radnički 1924
Kočane
Doljevac
Doljevac
1 : 1
Mladost (Batuš.)
Batušinac
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 0
Čubra
Čubra
Polom
Leskovo
3 : 2
Poreč
Donji milanovac
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Ključ
Podvrška
Radnički
Klokočevac
4 : 1
Deli Jovan
Sikole
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Blizna
Blizna
BSK
Bukovče
0 : 0
Slatina
Bor
Branik
Štubik
2 : 1
Zlot
Zlot
Grlište
Grlište
1 : 5
Malinik
Podgorac
Sloga
Minićevo
3 : 1
Omladinac
Grezna
ŠSK
Štipina
2 : 0
Trebič
Sokobanja
Polet
Jablanica
2 : 6
Rgotina
Rgotina
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
2 : 8
BSK
Bogovina
Napredak
Izvor
3 : 0
Spartak
Pirot
Padež
Petrovac
3 : 0
Željuša
Željuša
Mladost
Poljska Ržana
2 : 4
Tanasko Rajić
Pirot
Zadrugar
Krupac
6 : 1
Borac
Barje Čiflik
Pavlovac
Pavlovac
1 : 2
Lugina
Aliđerce
Ternoci
Trnovac
6 : 0
Biljači
Biljača
OFK Alakince
Alakince
4 : 1
Samolica
Samoljica
Vihor
Žbevac
0 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Corrotica
Crnotince
2 : 2
Čelik
Belo polje
Kumarevo
Kumarevo
2 : 0
Brza
Brza
Omladinac
Donje Sinkovce
1 : 0
Železničar
Brestovac
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 2
Mladost V
Vinarce
Šumadija
Razgojna
4 : 2
Progres
Ladovica
Vučje
Vučje
4 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Radnički (P)
Pertate
5 : 0
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
Čekmin
Čekmin
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Umac
Miroševce
6 : 1
Sloboda D.B
Donje Brijanje
Sloga (L)
Lipovica
3 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Radnički
Trupale
Morava
Krušce
2 : 2
Vulkan
Brenica
Budućnost
Prva Kutina
1 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Mramor
Mramor
3 : 2
Aluminjum
Niš
Proleter
Mezgraja
3 : 1
Rudar
Jelašnica
Mladost
Lalinac
3 : 4
Vrtište
Vrtište
Mladost (O)
Omoljica
5 : 0
Partizan (U)
Uljma
Jugoslavija
Jabuka
1 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Partizan (G)
Gaj
1 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Borac (S)
Starčevo
4 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Vojvodina
Crepaja
4 : 0
Vulturul
Grebenac
Kula
Kula
2 : 2
Terekveš
Svilojevo
Borac
Bački Gračac
3 : 0
BSK
Bački Brestovac
OFK Šikara
Sombor
3 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
Lipar
Lipar
6 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Omladinac (D)
Deronje
1 : 0
Stanišić
Stanišić
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Bajša
Bajša
3 : 2
Sloga
Ostojićevo
Bačka
Mol
7 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Partizan
Vitojevci
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 4
Sloven
Ruma
Graničar 1924
Adaševci
2 : 0
Rudar
Vrdnik
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 1
Napredak (P)
Popinci
OFK Brestač
Brestač
3 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Jadran
Golubinci
0 : 1
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Hajduk
Čurug
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Budućnost
Mladenovo
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Borac
Šajkaš
1 : 1
Mladost
Bački Petrovac
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 0
Tvrdjava
Bač
Kulpin
Kulpin
3 : 6
Titel
Titel
Miletić
Mošorin
1 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Napredak
Nadalj
0 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Mladost (B)
Baroševac
3 : 0
Borac
Lazarevac
Veliki Borak
Veliki Borak
4 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Radnički
Rudovci
1 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Strelac
Mislođin
3 : 1
Polet
Grabovac
OFK Borac
Arnajevo
1 : 0
Šumadija
Šopić
Boleč
Grocka
1 : 1
Vinča
Vinča
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 0
Dunavac
Grocka
Pudarci
Pudarci
3 : 3
Kovačevac
Kovačevac
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Ropočevo
Ropočevo
Borac (R)
Ralja
2 : 0
Omladinac
Rakinac
Udarnik
Lozovik
1 : 1
SASK
Saraorci
Železničar
Kusadak
1 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Bačinac
Bačinac
2 : 5
Mladi radnik
Radinac
Osipaonica
Osipaonica
4 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloboda
Lipe
1 : 0
Pobeda
Golobok
Sloga
Miloševac
0 : 0
Šumadija
Azanja
7. Juli
Vodanj
3 : 0
Budućnost
Ratari
Napredak
Veliko Crniće
2 : 0
Đerdap
Golubac
Mlava
Malo Laole
5 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Budućnost
Vezičevo
2 : 2
Dizel
Bare
Borac
Veliko Laole
4 : 1
Železničar
Požarevac
Rudar
Krepoljin
3 : 2
Mladost
Biskuplje
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Integral
Batuša
2 : 1
Sloga (B)
Burovac
Pobeda
Sepci
3 : 4
Aranđelovac
Aranđelovac
Banja
Banja
0 : 1
ŽSK
Žirovnica
Trnava
Donja Trnava
3 : 0
Borac
Pajsijević
Šumadija
Toponica
2 : 1
BSK
Belosavci
Šatornja
Šatornja
3 : 0
Lepenica
Badnjevac
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 2
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Perućac
Perućac
1 : 3
Prvi partizan
Užice
Železničar
Požega
3 : 0
Jasen
Brodarevo
Savinac
Visibaba
3 : 1
Sevojno
Sevojno
Jedinstvo
Kalenić
0 : 2
Polet
Rasna
Ariljska rampa
Požega
9 : 3
Napredak
Gornja Dobrinja
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Radnički Šabački
Šabac
2 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost (P)
Prnjavor
3 : 1
Borac (V)
Vladimirci
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 2
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Antimon
Zajača
2 : 1
Borac (L)
Lešnica
Lipolist
Lipolist
1 : 3
Drina
Ljubovija
Joševa
Joševa
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Pobeda
Beloševac
3 : 1
Borac
Drenovac
Sloboda
Grbice
1 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Kolonija
Kragujevac
4 : 3
Budućnost
Resnik
Mladost
Pajazitovo
3 : 1
Partizan
Cerovac
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 1
Sušica
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
1 : 5
Srbija
Ilićevo
Budućnost
Konarevo
0 : 0
Real
Podunavci
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
1 : 2
Radnički
Kovači
Rudar
Baljevac
4 : 2
Mataruge
Mataruge
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 2
Gruža
Vitanovac
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Granit
Jošanička banja
Borac
Vraneši
4 : 1
Stubal
Stubal
Rudar Stenjevac
Stenjevac
1 : 0
Omladinski
Paraćin
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Istok 63
Plana
Hajduk
Čepure
1 : 0
Javor
Sladaja
Moravac
Gornje Vidovo
1 : 3
Radnički
Tekija
Mladost (S)
Sikirica
2 : 2
Napredak (Sv)
Svojnovo
Napredak (SL)
Staro Lanište
3 : 1
Budućnost
Đurinac
Kupinovac
Kupinovac
1 : 2
Mladost (G)
Gložane
Osaonica
Bagrdan
4 : 0
Šumadinac
Dragovo
Sloga
Voljavče
1 : 3
Juhor
Glavinci
Ursule
Ursule
2 : 1
Resavac
Subotica
Blagotin
Belušić
1 : 2
Vinorača
Vinorača
Kolare
Kolare
4 : 0
Mladost (D)
Dublje
Crni Vrh
Deonica
3 : 3
Morava
Kočino Selo
Sloga
Lozna
1 : 1
OFK Gnjila
Igroš
Stari Trstenik
Stari Trstenik
5 : 1
Polet 57
Milutovac
Rubin (Z)
Zalogovac
5 : 1
Varvarin
Varvarin
Omladinac
Pojate
2 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Trudbenik
Stalać
3 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
Mladost
Donji Katun
1 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Jedinstvo GVD
Grejač
4 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Feniks 2012
Beli Breg
5 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
OFK Draževac
Draževac
4 : 2
Vukašinovac
Vukašinovac
Jastrebac (T)
Tešica
1 : 1
Borac
Trnjane
Grkinja
Grkinja
4 : 2
Marina Kutina
Marina Kutina
4. Juli
Mekiš
3 : 0
Toplica
Šarlinac
Dušnik
Donji Dušnik
1 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Pobeda
Rusna
1 : 3
Moravac (Č)
Čečina
Napredak
Korbovo
3 : 0
Kladušnica
Kladušnica
Lokomotiva
Novi Sip
4 : 6
Lovćen
Petrovo selo
Mala Vrbica
Mala Vrbica
1 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Velika Vrbica
Velika Vrbica
2 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Milutinovac
Milutinovac
0 : 3
Egeta
Brza Palanka
Morava
Gložane
2 : 4
BSK
Belanovce
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
Polet
Stajkovce
1 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Navalin
Navalin
1 : 5
Bratstvo
Bratmilovce
Real
Donja Jajina
2 : 1
Napredak
Bogojevce
OFK Morava
Leskovac
2 : 0
Gradac
Konopnica
Hajdučica
Hajdučica
4 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Jedinstvo
Vlajkovac
3 : 0
Ševac
Kusić
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 3
Dunav
Banatska Palanka
Potporanj
Potporanj
2 : 1
Ratar
Kruščica
Karaš (J)
Jasenovo
4 : 2
Banat (I)
Ilandža
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
2. Oktobar
Kumane
1 : 2
Napredak
Banatska Topola
Budućnost
Banatski Dvor
2 : 1
Bega
Novi Itebej
Jedinstvo
Bočar
4 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Terekveš
Hetin
5 : 1
Delija
Mokrin
Proleter
Međa
0 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Naftagas
Boka
5 : 0
Proleter
Neuzina
ASK
Aradac
0 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Rusanda
Melenci
0 : 1
MSK
Mihajlovo
Potisje
Knićanin
0 : 0
OFK Klek
Klek
Omladinac
Botoš
0 : 1
Lehel
Mužlja
ŽFK Banat
Zrenjanin
2 : 3
Jedinstvo
Ečka
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 1
Rastina 1918
Rastina
Partizan
Kupusina
2 : 0
Graničar
Riđica
Jedinstvo (R)
Ribarevo
2 : 2
Dinamo
Sonta
OFK Metalac
Sombor
2 : 0
Telečka
Telečka
Solid
Subotica
0 : 2
Đurđin
Đurđin
Bratstvo
Ljutovo
0 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Lokomotiva
Subotica
2 : 1
Žednik
Stari Žednik
Palić
Palić
0 : 2
Bikovo
Bikovo
Borac (S)
Stejanovci
0 : 3
Borac (M)
Martinci
Graničar
Kuzmin
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
Napredak
Žarkovac
1 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
Radnički
Irig
2 : 2
Omladinac
Molovin
Sloga
Maradik
4 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Noćaj
Noćaj
1 : 2
Borac (K)
Klenak
Jedinstvo
Platičevo
2 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Budućnost
Savino Selo
1 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Vojvodina
Bačko Gradište
6 : 2
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Iskra
Kucura
3 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Hajduk
Gardinovci
3 : 1
Sloga
Lok
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
0 : 2
Bačka
Đurđevo
Tatra
Kisač
10 : 0
Borac
Rakovac
Bačka
Begeč
6 : 1
Sremac
Čerević
Čenej
Čenej
1 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Polet
Trnovče
4 : 0
Obilić
Staro Selo
Kurjače
Kurjače
2 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
Braničevo
Braničevo
0 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Mlava (B)
Bratinac
2 : 2
Polet (B)
Bikinje
Vihor
Маljurevac
0 : 4
Napredak (B)
Bubušinac
Borac (K)
Klenovnik
5 : 0
Desine
Desine
Zadrugar
Tabanovac
2 : 3
Radnički
Knežica
Radnik
Salakovac
7 : 0
Napredak
Toponica
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Dragoš
Oreškovica
Rudar
Stamnica
4 : 0
Mladost
Porodin
Sloga 1952
Veliki Popovac
4 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Polet
Aleksandrovac
3 : 3
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Crvena zvezda
Miraševac
3 : 2
Meteor
Lapovo
Lokomotiva
Lapovo
3 : 1
BSK
Borač
Bare
Bare
3 : 1
Sloga
Milatovac
Kusovac
Kusovac
1 : 3
Mladost (R)
Rašković
Karađorđe Vučić
Vučić
2 : 0
Grivac
Grivac
Mladost Crni Kao
Crni kao
2 : 4
Mladost MG
Saranovo
Kotlenik
Selo Leskovac
1 : 2
Marjan
Knić
B 2000
Aranđelovac
3 : 0
Jasenica
Božurnja
Partizan
Darosava
1 : 0
Žabare
Žabare
Sloga
Zagorica
5 : 0
Ranilović
Ranilović
Budućnost
Blaznava
1 : 3
Šamot
Aranđelovac
Kopljari
Kopljari
0 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Mladi rudar
Bukovik
8 : 0
Misača
Misača
Proleter
Jelovik
2 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Rankovac
Nakučani
4 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
4 : 3
Karađorđe
Mišar
Radnički
Koceljeva
2 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Sloga
Krnić
1 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Dobrava
Vukošić
4 : 2
Cerić
Miokus
Trešnjevka
Trbusac
1 : 1
Mrovska
Mrovska
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Vidojevica
Lešnica
2 : 2
Borac
Kozjak
Krasava
Krasava
1 : 2
Stolice
Krupanj
Velika Reka
Velika Reka
2 : 3
Jedinstvo
Mali Zvornik
Cerova
Cerova
3 : 0
Sloga (S)
Straža
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
4 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Mladost (DB)
Donja Borina
5 : 2
Crnča
Crnča
Budućnost (Z)
Zminjak
5 : 0
Borac
Šabac
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
1 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Proleter
Šabac
3 : 1
Sloga
Duvanište
Gorki
Glušci
2 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
Partizan
Drenovac
1 : 3
Milicionar
Bogatić
Duško
Klenje
4 : 1
Cer
Petkovica
Drina
Badovinci
1 : 4
Mladi Borac
Dublje
Gradac
Valjevo
2 : 2
Jadar 2013
Valjevo
Komanice
Komanice
0 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 2
Borac
Rajković
Liplje
Liplje
1 : 1
Rajac
Kadina Luka
Ribnikar
Pecka
1 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Mladost
Valjevska Kamenica
4 : 4
Popadić
Popadić
Polet (T)
Takovo
6 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 0
Rudar
Radljevo
Proleter
Bajevac
3 : 2
Stepanje
Stepanje
Gunjevac
Gunjevac
1 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Kremenac
Rogojevac
0 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
0 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Botunje
Botunje
2 : 2
Zastava
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
0 : 1
Šumadija 1934
Drača
Azbest
Stragari
3 : 7
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 0
Grdica
Grdica
Napredak
Gračac
0 : 0
Zvezda
Čukojevac
Lazac
Lazac
1 : 0
Proleter
Pečenog
Magnohrom
Kraljevo
1 : 1
Tavnik
Tavnik
Vrnjci
Vrnjci
3 : 1
Mladost
Vrdila
Šumadija
Šumarice
1 : 3
Borac
Adrani
Jedinstvo
Dragosinjci
2 : 1
Partizan
Vrba
Budućnost
Samaila
0 : 1
Morava
Sirča
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 2
Šilopaj
Šilopaj
Velereč 94
Velereč
1 : 2
Ozrem PMH
Ozrem
Omladinac
Kalimanići
1 : 1
Ozremica
Beršići
Mladost 09
Vraćevšnica
4 : 7
Šumadija
Brdjani
Brezak
Pranjani
3 : 2
Jablanica
Jablanica
Gorušica
Viča
1 : 4
Bjelica
Milatovići
Jelica
Goračići
2 : 2
Brezova
Brezova
Gradina
Rti
0 : 2
Dedinje Junajted
Guča
Prilike
Prilike
6 : 2
Voćar
Kotraža
Jadran
Sanad
3 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 0
Tromedja
Majdan
Graničar
Đala
1 : 1
Hajduk
Podlokanj
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
0 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Tisa B
Adorjan
2 : 0
Tisa (P)
Padej
Proleter DV
Donja Vrežina
2 : 1
Mladost
Donji Komren
Moravac 1948
Gornje Međurovo
0 : 3
AZ Borac 2014
Azbresnica
Delijski Vis
Niš
3 : 3
Morava
Čokot
Sloga 1948
Malča
1 : 0
Čegar 2013
Kamenica
Čegar 1946
Donji Matejevac
3 : 3
Supovac
Supovac
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 1
Durlan siti
Niš
Urovica
Urovica
4 : 3
Kovilovo
Kovilovo
Srbovo
Srbovo
1 : 4
Polet
Jabukovac
Rečka
Rečka
2 : 0
Ratar
Jasenica
Graničar
Aleksandrovac
3 : 1
OFK Sikole
Sikole
OFK Tamnič
Tamnič
0 : 5
Miloševo
Miloševo
Slatina
Negotin
3 : 4
Malajnica
Malajnica
Sloga
Žučkovac
0 : 3
Slemen
Milušinac
Omladinac (BL)
Blendija
3 : 1
Jedinstvo 1953
Mužinac
Rtanj
Vrmdža
3 : 3
Napredak 1976
Jošanica
Pobeda
Pobeda
3 : 0
Njegoš B
Lovćenac
Bačka B
Pačir
1 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Posavina
Stubline
2 : 2
Partizan-Draževac
Draževac
Belo Polje
Belo Polje
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Jedinstvo
Dren
1 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Omladinac
Veliko Polje
0 : 0
Trstenica
Trstenica
OFK Urovci
Urovci
3 : 3
Rvati
Obrenovac
Vukićevica
Vukićevica
3 : 0
Zvezda-Konatice
Konatice
Krtinska
Krtinska
4 : 2
Borac
Ušće
Vreoci
Vreoci
1 : 1
Borac
Arapovac
Rudar
Zeoke
3 : 3
OFK Radnički
Dren
Budućnost
Dudovica
1 : 0
Šumadija
Mali Crljeni
Polet
Mirosaljci
3 : 3
BSK
Brajkovac
Mladost
Gornja Mutnica
6 : 1
Sloboda
Krežbinac
Vihor
Golubovac
0 : 5
Jedinstvo
Ratari
Razvitak
Mirilovac
6 : 0
Železničar
Klačevica
Zemljoradnik
Striža
6 : 0
Budućnost
Lebina
ISK Izvor
Izvor
4 : 1
Radnik
Davidovac
Popovac
Popovac
4 : 2
Heroj
Busilovac
Buljane
Buljane
2 : 3
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Partizan
Majur
2 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Belica
Belica
4 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
2 : 2
OFK Borac
Lovci
Hajduk
Miloševo
2 : 1
Bresje
Bresje
Omladinac
Bunar
3 : 1
Morava
Rajkinac
Trnava
Trnava
4 : 0
Crnovršanin
Donje Štiplje
Morava
Medvedja
0 : 6
Topoljak
Grabovac
Vinogradar
Riljac
2 : 1
Stevka Božurevka
Božurevac
Stragari
Stragari (Trstenik)
1 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Mladost
Toljevac
2 : 3
Ušće
Stalać
Gradac
Pločnik
2 : 4
Borac
Gornji Katun
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
Rudar
Rudare
Mladost
Kutles
4 : 1
Jašunja
Jašunja
Vojvodina
Neradin
3 : 3
Sremac
Dobrinci
Fruška Gora
Ruma
2 : 0
Car Uroš
Jazak
Graničar
Grabovci
3 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
Sloga
Voganj
4 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
0 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
Jedinstvo (R)
Ruma
3 : 1
Planinac
Rivica
Mladost (P)
Pavlovci
0 : 3
Polet
Nikinci
Poletarac
Laćarak
1 : 2
Srem
Sremska Rača
Sloga (Č)
Čalma
2 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
Sloboda
Šašinci
4 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sremac
Jarak
0 : 0
Planinac
Ležimir
OFK Bosut
Bosut
5 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Napredak
Šuljam
4 : 1
Borac (R)
Radenković
Stig 1955
Beranje
0 : 2
Dunav
Ostrovo
Sloga (Du)
Dubravica
2 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
Metalac
Požarevac
3 : 1
Sloga (Dr)
Drmno
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 4
Pobeda
Stari Kostolac
Sloga (L)
Lučica
3 : 0
Proleter
Požarevac
Sopot
Požarevac
4 : 3
Mip Majdan
Požarevac
Beli Orlovi
Brestovac
1 : 3
Kotlenik
Guncati
Partizan
Bumbarevo Brdo
3 : 1
Mladi Radnik
Dragušica
Kralj Petar I
Topola
4 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Plaskovac
Plaskovac
5 : 0
Maskar
Maskar
Torpedo
Lojanice
9 : 1
Sloga (R)
Riđake
Sloga 1949
Matijevac
1 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
Petrovac 74
Kujavica
0 : 3
Sloga Trgošped
Mehovine
Dragojevac
Dragojevac
3 : 2
Polet
Jalovik
Skupljen 2013
Skupljen
4 : 2
Provo 2015
Provo
Hajduk
Debrc
3 : 1
Verko
Suvo Selo
Jelav
Jelav
1 : 3
Rudar
Brasina
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 1
Beloševac
Beloševac
Žabari
Žabari (Valjevo)
7 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Bujačić
Bujačić
5 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Kotešica
Kotešica
3 : 2
Mladi radnik
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
2 : 2
Lukavac
Lukavac
Paune
Paune
5 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Bane 1931
Raška
1 : 3
Žiča
Žiča
Baštovan 2015
Carevac
0 : 2
Pečanica
Pečanica
Mladost VPD
Krusevac
9 : 0
Vitanovac 08
Vitanovac
Štitari
Štitari
2 : 1
Modrica
Modrica
Slavija 1915
Ćuprija
1 : 4
Moravac
Krušar
Pomoravlje
Ostrikovac
6 : 2
Polet
Senje
Sečica
Seča reka
4 : 1
Bakionica
Bakionica
Trešnjica
Tvrdići
5 : 1
Duškovci
Duškovci
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 6
Ježevica
Ježevica
Gorobilje
Gorobilje
1 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Glumač
Glumač
0 : 3
Lazarica
Prilipac
Avijatičar Vranjani
Vranjani
2 : 1
Lauš
Lopaš
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Berane
Berane
0 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Bratstvo
Cijevna
2 : 0
Radnički
Berane
Ibar
Rožaje
2 : 3
Cetinje
Cetinje
Brskovo
Mojkovac
1 : 0
Grafičar
Podgorica
Kom
Podgorica
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
Spartak
Subotica
8 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Napredak
Kruševac
Sloga Radnički
Zemun
0 : 1
Požarevac
Požarevac
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Jagodina
Jagodina
Čukarički
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Mačva
Šabac
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Borac
Čačak
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Napredak
Kruševac
Loznica
Loznica
3 : 0
Jedinstvo
Ub
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Inđija
Inđija
Donji Srem
Pećinci
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Begej
Žitište
1 : 4
Banat
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
Šumadija
Aranđelovac
2 : 0
Radnički 1926
Požarevac
Morava
Velika Plana
1 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Rudar
Kostolac
1 : 4
Smederevo 1924
Smederevo
IM Rakovica
Rakovica
1 : 2
BASK
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Žarkovo
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Policajac
Beograd
Sindjelić
Beograd
2 : 2
Bežanija
Beograd
Brodarac 2
Beograd
0 : 4
Voždovac
Beograd
Prva Iskra
Baric
0 : 3
Srem
Jakovo
Zeta
Golubovci
3 : 1
Rudar
Pljevlja
Iskra
Danilovgrad
1 : 2
Ibar
Rožaje
Budućnost
Podgorica
2 : 1
Dečić
Tuzi
Mladost
Podgorica
9 : 1
Bokelj
Kotor
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 1
Mornar
Bar
Lovćen
Cetinje
1 : 3
Grbalj
Radanovići
Real Niš
Niš
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Spartak
Subotica
1 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
Teleoptik
Zemun
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Napredak
Kruševac
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 6
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Mladost
Lukićevo
0 : 3
Vršac
Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 2
Železničar
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
1 : 8
Hajduk Junior
Kula
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
IMT
Beograd
2 : 1
Milenium
Beograd
Mačva
Šabac
1 : 2
Senjak
Valjevo
OFK Šabac
Šabac
2 : 4
Jedinstvo
Ub
Šampion
Valjevo
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Šumadija
Aranđelovac
7 : 0
AF Đokić
Velika Plana
VGSK
Veliko Gradište
4 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Dorćol
Beograd
1 : 1
Jedinstvo
Surcin
Banja
Beograd
0 : 2
Sremcica
Sremcica
Beograd 1929
Beograd
5 : 2
Graficar
Beograd
Romanija
Pale
3 : 2
Hercegovac
Bileća
Famos
Vojkovići
3 : 2
Glasinac
Sokolac
RFK N.S. 1921
Novi Sad
4 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Hajduk Junior
Kula
Mladost
Lukićevo
0 : 5
Vršac
Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 1
Železničar
Pančevo
Vršac united
Vršac
0 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
AS
Novi Pazar
0 : 2
Apolon
Kraljevo
Apolon 4
Kragujevac
0 : 0
Sloga
Kraljevo
BSK
Borca
0 : 3
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
5 : 0
011
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 1
Voždovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
OFK Šabac
Šabac
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Radnički
Valjevo
2 : 1
Železničar
Lajkovac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Zvižd
Kučevo
AF Duljaj
Topola
1 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Smederevo 1924
Smederevo
7 : 1
OŠ Karađorđe 2009
Rača
Karađorđe (T)
Topola
0 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Institut
Zemun
4 : 1
13.maj
Zemun
BASK
Beograd
5 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Arena Su
Subotica
0 : 7
CFK
Vrbas
Spartak
Subotica
3 : 4
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Zvezdara
Beograd
1 : 9
Sremčica
Sremcica
Palilulac
Beograd
3 : 0
Balkan
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Šapine
Šapine
Radnički 1926
Požarevac
1 : 2
MIP Majdan
Požarevac
AFK
Ada
3 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Zadrugar
Orasac
3 : 4
Prva Iskra
Baric
Budućnost
Zvecka
0 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Posavina
Stubline
3 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Jedinstvo
Dren
1 : 3
Skela
Skela
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 1
Provo
Provo
Jedinstvo 1945
Vladimirci
1 : 4
Hajduk
Debrc
Radnički Šabački
Šabac
1 : 0
OFK Atletiko
Šabac
Jevremovac
Jevremovac
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Rađevac
Krupanj
08.11.2015
10:00
Lipolist
Lipolist
BMR Petlovača
Petlovača
8 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Romanija
Pale
2 : 1
Hercegovac
Bileća
Krstarica
Prokuplje
1 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
Jedinstvo 2014
Pirot
4 : 1
Lavice Dubočica
Leskovac
Morava
Žitkovac
0 : 3
Mašinac
Niš
Rad
Beograd
2 : 0
Šampion 2013
Pančevo
Kolubara
Lazarevac
7 : 0
Voždovac
Beograd
Brodarac
Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Srem Jakovo
Jakovo
1 : 1
Dominus
Beograd
BSK 1925
Beograd
4 : 0
Bežanija
Beograd
Radnički 2
Valjevo
1 : 5
OFK Osečina
Osecina
Budućnost Krušik 2
Valjevo
2 : 5
Omladinac
Ljig
Ribnica
Mionica
1 : 1
Radnički 1
Valjevo
Šampion
Valjevo
0 : 7
Budućnost Krušik 1
Valjevo
Železničar
Lajkovac
2 : 1
OFK Senjak
Valjevo
BSK 1925
Beograd
3 : 0
Rad
Banjica
Teleoptik
Zemun
4 : 1
Dominus
Beograd
Rad
Banjica
4 : 0
BSK
Borca
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Crveni Orao
Beograd
Altina
Zemun
0 : 7
BSK 1925
Beograd
Forza
Beograd
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Klub 11
Beograd
1 : 3
011
Beograd
Forza
Beograd
0 : 3
BSK
Borca
Teleoptik
Zemun
0 : 4
Radnički
Novi Beograd
Dominus
Beograd
2 : 1
Fair Play 06
Beograd

Košarka

Cedevita
Zagreb
78 : 68
Mega Leks
Beograd
Tajfun
Šentjur
73 : 59
Olimpija
Ljubljana
Beko
Beograd
77 : 66
Srem
Sremska Mitrovica
Radnik BN Basket
Bijeljina
65 : 77
Leotar Swisslion
Trebinje
Kozara
Gradiška
59 : 79
Student
Banja Luka
Prijedor
Prijedor
75 : 77
Bratunac
Bratunac
Radan
Lebane
74 : 80
Kuršumlija
Kuršumlija
Radnik
Surdulica
71 : 62
Zone Boys
Blace
Prva Petoletka
Trstenik
101 : 95
Zekas 75
Rača
Polet
Ratina
71 : 93
Ub
Ub
Železničar
Čačak
79 : 69
Novi Pazar
Novi Pazar
Milan Trivić
Beograd
53 : 82
Zvezdara
Beograd
Hajduk
Kula
82 : 75
Radnički
Kovin
Akademik
Srbobran
79 : 70
Topola
Bačka Topola
Železničar
Lajkovac
71 : 83
Radnički VA
Valjevo
GM-032
Gornji Milanovac
40 : 66
Mileševac
Prijepolje
Čačak 94
Čačak
63 : 75
Užice
Užice
Vitez BGD 011
Beograd
53 : 72
AS Basket
Beograd
Umka 2009
Beograd
63 : 65
Cerak
Beograd
Budućnost
Novi Sad
92 : 85
Sport Key Plus
Novi Sad
BNS
Banatsko Novo Selo
60 : 82
Deč
Deč
Basket
Vrnjačka Banja
104 : 76
Napredak Junior
Kruševac
Požarevac
Požarevac
98 : 66
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Vukovi Merošina
Merošina
73 : 60
Bor RTB
Bor
Hisar
Leskovac
71 : 83
Mladost
Zaječar
Karaburma
Beograd
85 : 49
Njegoš
Lovćenac
Beočin
Beočin
58 : 37
Sivac
Sivac
Partizan
Beograd
101 : 47
Jedinstvo 2015
Belegiš
Play Off
Užice
60 : 37
Užice
Užice
Ljubovija
Ljubovija
51 : 76
Šabac
Šabac
Mileševac
Prijepolje
54 : 86
Duga
Šabac
Student 2
Niš
52 : 60
Hajduk Veljko
Negotin
Radnik
Surdulica
48 : 87
Pazar
Novi Pazar
Gimnazijalac
Pirot
90 : 39
Topličanin 2012
Prokuplje
Paraćin
Paraćin
69 : 60
Actavis academy
Leskovac
Orlovi
Banja Luka
63 : 69
Jedinstvo BHT
Tuzla

Odbojka

SFS Borac
Paraćin
0 : 3
Timok
Zaječar
Desetka
Niš
0 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 2
Mladost
Vranje
Pirot
Pirot
2 : 3
Dubočica
Leskovac
Dunav Volley
Novi Sad
0 : 3
Futog
Futog
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Zaslon
Šabac
Rudar
Baljevac
0 : 3
Gračanica
Gračanica
Botafogo
Novi Sad
2 : 3
Sombor
Sombor
Vest
Šid
1 : 3
Merkur
Bačka Palanka
Bečej 2
Bečej
1 : 3
Sloven
Ruma
Srem Iton 2
Sremska Mitrovica
0 : 3
Sirig
Sirig
Stig
Kurjače
3 : 0
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Jedinstvo (U)
Užice
0 : 3
NIS Spartak
Subotica
Student
Niš
3 : 1
Ivanjica
Ivanjica
AS
Beograd
1 : 3
Srem Eaton Tempo
Sremska Mitrovica
Valjevo
Valjevo
0 : 3
Beograd
Beograd
Jedinstvo 2
Stara Pazova
3 : 0
Žabalj Volej
Žabalj
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Vršac
Vršac
Šumadija
Aranđelovac
1 : 3
Zaslon
Šabac
Desetka
Niš
3 : 1
Kuršumlija
Kuršumlija
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Vranje
Vranje
Tehničar
Kraljevo
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Napredak 037
Kruševac
0 : 3
Kraljevo
Kraljevo
Volej stars junior
Novi Pazar
3 : 0
Bane
Raška
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Leskovac 98 2
Leskovac
3 : 0
Morava
Vladičin Han
BSK
Bujanovac
1 : 3
Vlasina
Vlasotince
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Đerdap
Kladovo
Gox-IN
Bački Gračac
2 : 3
Apatin
Apatin
Elan Volej
Srbobran
3 : 0
Subotica
Subotica
Pionir
Beograd
3 : 0
Avala
Beograd
Lucky Star
Beograd
3 : 2
Blok-aut
Beograd
Tamnava Voćar
Koceljeva
3 : 2
Park 015
Šabac
Vollejstar
Subotica
0 : 3
NIS Spartak 3
Subotica
Štrand Volej
Novi Sad
3 : 0
SK Volej
Novi Sad
NS Volej
Novi Sad
2 : 3
Lavice 07
Novi Sad
Soko
Nova Gajdobra
3 : 2
Bum Volej
Prigrevica
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 2
Sloga
Čalma
Mladost
Martinci
0 : 3
Sirmium
Sremska Mitrovica
Ruma 2
Ruma
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
Tvrđava L
Smederevo
3 : 1
Plana
Velika Plana
Tehničar
Smederevo
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište

Rukomet

Crvena zvezda
Mokrin
43 : 33
Metalac
Futog
Rembas
Resavica
23 : 37
Vranje 1957
Vranje
Aleksinac
Aleksinac
40 : 32
Jagodina
Jagodina
Omladinac
Gornji Milanovac
16 : 28
Priboj
Priboj
Novi Pazar
Novi Pazar
32 : 27
Prva Petoletka
Trstenik
Bask
Beograd
30 : 31
Ub
Ub
Slavija
Novi Sad
40 : 27
Radnički 1958
Šid
Nova Pazova
Nova Pazova
27 : 20
Hajduk
Čurug
Umčari
Umčari
27 : 23
Smederevo
Smederevo
Topličanin 2
Prokuplje
17 : 30
Radan
Lebane
Vlasotince
Vlasotince
27 : 28
Hisar
Leskovac
Progres
Svrljig
10 : 35
Pirot
Pirot
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
19 : 26
Knez Lazar
Kruševac
Sjenica
Sjenica
30 : 19
Sloga 2
Požega
Užice
Užice
22 : 40
Beli andjeo
Prijepolje
Ruma
Ruma
29 : 40
Putinci
Putinci
Titel
Titel
25 : 25
Sloga
Hrtkovci
Bačka Palanka
Bačka Palanka
30 : 27
ŽSK 2
Žabalj
Budućnost
Alibunar
52 : 26
Glogonj
Glogonj
Smederevo 2
Smederevo
30 : 20
Osipaonica
Osipaonica
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
21 : 20
Udarnik
Lozovik
Metalac
Kraljevo
29 : 22
Mladost
Nova Pazova
Junior
Beograd
28 : 32
Požarevac
Požarevac
Rudar
Kostolac
13 : 35
Loznica grad
Loznica
ORK Loznica
Loznica
30 : 33
ORK Beograd
Beograd
Mladi Radnik
Radinac
31 : 21
Mačva
šabac
Petrovaradin
Petrovaradin
23 : 35
Jadran
Feketić
Laki
Crvenka
17 : 23
Vrbas
Vrbas
Sloven
Ruma
25 : 23
Spartak
Debeljača
Naftagas
Elemir
23 : 22
Mokrin
Mokrin
Remesiana
Bela Palanka
26 : 20
Morava Han
Vladičin Han
Radnički
Šid
41 : 22
Sonta
Sonta
Hajduk
Beška
16 : 27
Klenak 09
Klenak
Jedinstvo
Tuzla
24 : 30
Grude
Grude

Vaterpolo

HAVK Mladost
Zagreb
12 : 5
OVK POŠK
Split
Primorje EB
Rijeka
20 : 3
Mornar BS
Split
Partizan Raiffeisen
Beograd
10 : 12
Jadran Carine
Herceg Novi
BVK Crvena zvezda
Beograd
7 : 16
Jug CO
Dubrovnik

Futsal

Deus
Sremska Mitrovica
4 : 1
Niš 92
Niš
Mašinac
Kragujevac
2 : 4
FON
Beograd
Flash Bečej
Valjevo
1 : 7
Kalča Memoris
Niš
Tango
Novi Sad
3 : 5
Apa Futsal
Apatin
Forum
Vršac
4 : 2
Tvrdjava
Novi Sad
Raška
Raška
2 : 8
Partenon
Smederevska Palanka
TFK
Temerin
2 : 4
Kraljevićevo
Kačarevo
Kragujevac 2011
Kragujevac
0 : 4
Požarevac
Požarevac
Kareli
Ub
5 : 3
92
Užice
Flach
Valjevo
0 : 1
Bellatores
Šabac
Rota
Bujanovac
5 : 7
Ekonomist
Niš
Akademac
Niš
13 : 6
Miners
Majdanpek
Kaskada
Gračanica
3 : 3
Centar
Sarajevo
Brotnjo Premier SK
Čitluk
10 : 1
Jošavka
Čelinac
Leotar
Trebinje
4 : 2
Zrinjski
Mostar
Nevesinje
Nevesinje
6 : 3
Brčko Zdravlje
Brčko