XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 611 utakmica za dan
Nedelja, 27 Mart 2016

Fudbal

Mladost
Lučani
0 : 2
Čukarički
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Dinamo
Vranje
Sloboda
Užice
0 : 1
Napredak
Kruševac
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
2 : 0
Željezničar
Doboj
Sloga (T)
Trn
2 : 1
Ljubić
Prnjavor
Liješće
Liješće
0 : 4
Proleter
Teslić
Mladost (DS)
Donja Slatina
0 : 1
BSK
Banja Luka
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
2 : 1
Sloga Junajted
Bijeljina
Radnički (K)
Karakaj
0 : 0
Proleter
Dvorovi
Dubrave
Dubrave
1 : 2
Željezničar
Banja Luka
OFK Ravan
Međeđa
2 : 2
Naprijed
Banja Luka
Budućnost
Banja Luka
1 : 1
Progres
Kneževo
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
2 : 2
Gomjenica
Prijedor
Mineral
Banja Vrućica
4 : 0
Sloga
Dugo Polje
Ozren
Paklenica
5 : 0
Posavina
Miloševac
Skugrić
Skugrić
3 : 3
Vranjak
Vranjak
Rudanka
Rudanka
1 : 0
Trebava
Osječani
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 1
Budućnost
Gornja Slatina
Jedinstvo
Roćević
1 : 1
Birač
Derventa
OFK Šekovići
Šekovići
0 : 2
Podrinje
Tršić
Proleter
Ruhotina-Johovac
1 : 2
OFK Trnovica
Trnovica
Milići
Milići
3 : 0
Partizan
Donja Trnova
Majevica
Lopare
2 : 0
Lokanj
Lokanj
Radnik Urije
Prijedor
1 : 2
Knežopoljac
Knežica
Brzi
Busnovi
3 : 1
Sloga
Rakelići
Partizan
Kostajnica
3 : 0
Bratstvo
Kozarac
Plamen
Donje Vodičevo
4 : 0
Kozara
Donji Orlovci
Omladinac
Draksenić
3 : 1
Slaven
Dobrljin
Mrakovica
Kozaruša
2 : 0
Berek 1975
Prijedor
Milan
Kosjerovo
0 : 0
Mladost (B)
Bajinci
Tamaris
Mrčevci
1 : 4
Mladi Krajišnik
Kukulje
Kozara
Turjak
0 : 3
Kladari
Gornji Kladari
Borac (Š)
Šibovska
1 : 2
Torpedo
Cerovljani
Ratar
Stara Topola
2 : 0
Biseri
Čatrnja
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 4
Čelinac
Čelinac
Šnjegotina
Šnjegotina
2 : 2
Omladinac
Banja Luka
Gorica
Šipovo
2 : 1
Polet-Krajišnik
Dragočaj
Mladost
Zalužani
0 : 0
Rekreativo
Banja Luka
Krajina
Banja Luka
1 : 0
Sloga-Nektar
Potkozarje
Sloboda
Vinska
3 : 0
Jedinstvo
Crkvina
Ukrina
Čečava
2 : 0
Zvijezda
Kakmuž
Pelagićevo
Pelagićevo
4 : 3
Borac
Osinja
Rudar
Stanari
3 : 1
Bosna
Modrički Lug
Crvena Zvijezda
Gajevi
3 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
Sloga
Jakeš
2 : 0
Mladost
Dobrinja
Crkvina
Crkvina
1 : 3
Kladari
Kladari Gornji
Sveti Jovan
Donji Brezik
0 : 2
Slijepčevići
Slijepčevići
Gredice
Gredice 1
2 : 1
OFK Krbeti
Krbeti
Mladost 2003
Popovo Polje
0 : 2
Obilić
Krepšić
Mladost (S)
Sandići
4 : 0
Mladost (L)
Lončari
Grčica
Brčko
4 : 4
Sava 04
Brezovo Polje Selo
Mladost (T)
Trnjaci
4 : 2
Jugović
Brčko
Omladinac
Potočari
2 : 2
OFK Brezik
Gornji Brezik
Blatna
Blatna
4 : 2
Rudar
Blagaj
Kiseljak
Koprivna
2 : 4
Svodna
Svodna
Obradovac
Obradovac
4 : 0
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
Borac
Mašići
2 : 2
Romanovci
Romanovci
OFK Laminci
Laminci
2 : 0
Stevan Dukić
Rogolji
Omladinac
Brestovčina
1 : 3
13 Skojevki
Grbavci
Radnički
Brodsko Polje
3 : 1
27. Juli
Kalenderovci
BSK
Bušletić
0 : 1
Hajduk
Kožuhe
Vučijak
Majevac
5 : 0
Borac (L)
Lužani
Borac 1975
Osinja
2 : 0
4. Juli
Pojezna
Željezničar
Pridjel Gornji
2 : 1
Zadrugar
Sijekovac
Borac (K)
Kotorsko
2 : 1
Polet
Podnovlje
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Ozren
Sokobanja
OFK Bor
Bor
2 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Dunav
Stari Banovci
0 : 2
Sloga
Temerin
Borac (S)
Sakule
2 : 0
Senta
Senta
Železničar
Pančevo
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Brodarac 1947
Novi Beograd
4 : 1
Turbina
Vreoci
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
Srem
Jakovo
Žarkovo
Beograd
2 : 2
IMT
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
BASK
Beograd
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Bošnjane
Bošnjane
3 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Župa
Aleksandrovac
3 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Morava
Ribare
0 : 4
Jedinstvo (P)
Paraćin
Rembas
Resavica
1 : 0
Levač
Rekovac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 3
Lugomir
Rakitovo
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 1
Napredak
Aleksinac
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Rtanj
Boljevac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Moravica
Subotinac
Radnički (L)
Lubnica
2 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Brodoremont
Kladovo
4 : 2
Rudar (P)
Podvis
Bukovik
Razanj
7 : 1
Kablovi
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 1
Morava
Vladičin Han
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Ropotovo
Ropotovo
3 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Bobište
Bobište
1 : 0
Lužnica
Babušnica
ŽAK
Kikinda
0 : 4
Vršac United
Vršac
Slavia
Kovačica
2 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Polet
Izbište
1 : 2
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Tekstilac
Odžaci
0 : 0
Bačka (P)
Pačir
Mladost (T)
Turija
3 : 1
Subotica
Subotica
Tavankut
Tavankut
3 : 1
Polet (S)
Sivac
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
1 : 0
Sloga
Erdevik
Borac
Novi Sad
2 : 0
Slavija
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
0 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Kabel
Novi Sad
5 : 1
Jugović
Kać
Torlak
Beograd
0 : 0
Sremčica
Sremčica
BSK Batajnica
Batajnica
5 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Prva Iskra
Barič
3 : 1
Hajduk
Beograd
PKB
Padinska skela
2 : 1
Baćevac
Baćevac
Jedinstvo
Surcin
0 : 0
Borac
Ostružnica
Šapine
Šapine
2 : 1
Napredak
Markovac
Homoljac
Žagubica
0 : 0
Borac
Žabari
Basarac
Mišljenovac
1 : 3
Proleter
Vranovo
Provo
Provo
0 : 0
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Brezovica
Brezovica
0 : 0
Rađevac
Krupanj
Radnički Stobex
Klupci
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Polimlje
Prijepolje
2 : 1
Spartak 1924
Ljig
Dragačevo
Guča
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Ovčar
Markovica
Arsenal
Kragujevac
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Partizan
Glogovac
4 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Bratstvo
Međureč
0 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Napredak (Z)
Zlatovo
4 : 1
BSK
Buljane
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 0
Mladost (J)
Jovac
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 2
OFK Batinac
Batinac
Dragocvet
Dragocvet
1 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Šanac
Šanac
2 : 1
Sloga
Dašnica
Trajal
Kruševac
4 : 0
Naupare
Naupare
13. April
Lomnica
5 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 2
Mladi radnik
Bačina
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 1
Gradina
Pejovac
Parunovac
Parunovac
2 : 2
Čitluk
Čitluk
Mladost
Makrešane
2 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Jug Bogdan
Đakus
2 : 1
Omladinac
Podina
Kaćuša
Kuršumlija
0 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Real
Jasenica (Žitorađa)
3 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Borac
Držanovac
3 : 2
Jastrebac
Blace
Partizanski put
Grudaš
0 : 2
Mladost 1982
Donji Drenovac
Radnički 1924
Kočane
3 : 0
Palilula
Aleksinac
Mladost (Batuš.)
Batušinac
0 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Doljevac
Doljevac
0 : 5
Malošište
Malošište
Orljane
Orljane
0 : 3
Rasovača
Rasovača
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
1 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 0
Radnički
Klokočevac
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Polom
Leskovo
1 : 2
Sloga
Kobišnica
Čubra
Čubra
1 : 3
BSK
Bukovče
Ključ
Podvrška
0 : 3
Zlot
Zlot
Deli Jovan
Sikole
2 : 1
Slatina
Bor
Krivelj
Krivelj
2 : 0
Blizna
Blizna
Trebič
Sokobanja
1 : 3
Rudar
Grljan
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
1 : 1
Omladinac
Grezna
Polet
Jablanica
0 : 6
Malinik
Podgorac
ŠSK
Štipina
1 : 1
Osnić
Osnić
Jedinstvo
Bela Palanka
4 : 0
Napredak
Izvor
Željuša
Željuša
0 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Gnjilan
Gnjilan
2 : 0
Borac
Barje Čiflik
Pavlovac
Pavlovac
0 : 2
OFK Alakince
Alakince
Kumarevo
Kumarevo
6 : 0
Šumadija
Razgojna
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 0
Vučje
Vučje
Omladinac
Donje Sinkovce
3 : 2
Radnički (P)
Pertate
Brza
Brza
3 : 0
Čekmin
Čekmin
Železničar
Brestovac
2 : 0
Umac
Miroševce
Mladost V
Vinarce
2 : 3
Sloga (L)
Lipovica
Progres
Ladovica
1 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
Mladi Borac
Živkovo
3 : 1
Sloboda D.B
Donje Brijanje
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
1 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
Budućnost
Prva Kutina
3 : 4
Radnički
Trupale
Morava
Krušce
4 : 3
Mramor
Mramor
Brzi Brod
Brzi Brod
4 : 1
Proleter
Mezgraja
Vulkan
Brenica
2 : 2
Palilulac
Niš
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
2 : 0
OFK Niš
Niš
Aluminjum
Niš
0 : 2
Mladost
Lalinac
Rudar
Jelašnica
1 : 2
Vrtište
Vrtište
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Crvena zastava
Hum
Vulturul
Grebenac
0 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Vojvodina
Crepaja
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Borac (S)
Starčevo
2 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Partizan (G)
Gaj
2 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Terekveš
Svilojevo
4 : 0
Stanišić
Stanišić
Hajduk
Stapar
2 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Omladinac (D)
Deronje
2 : 0
Kula
Kula
Lipar
Lipar
7 : 1
Borac
Bački Gračac
OFK Šikara
Sombor
2 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
Jadran
Feketić
2 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Bajša
Bajša
2 : 1
Krivaja
Krivaja
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
Hajduk (D)
Divoš
1 : 2
Napredak (P)
Popinci
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
5 : 0
Rudar
Vrdnik
Jadran
Golubinci
1 : 0
Sloven
Ruma
OFK Brestač
Brestač
1 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Graničar 1924
Adaševci
2 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Hercegovac
Gajdobra
1 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 1
Titel
Titel
Napredak
Nadalj
0 : 4
Mladost
Bački Petrovac
Miletić
Mošorin
0 : 0
Hajduk
Čurug
Kulpin
Kulpin
0 : 0
Budućnost
Mladenovo
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 4
Borac
Šajkaš
Jedinstvo
Rumenka
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Index
Novi Sad
1 : 1
TSK
Temerin
Mladost (B)
Baroševac
3 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Borac
Lazarevac
5 : 1
Radnički
Rudovci
Budućnost
Zvečka
1 : 0
Strelac
Mislođin
Borac
Progar
2 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
13. maj
Zemun
0 : 0
Institut
Zemun Polje
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 2
Milutinac
Zemun
Dunav
Veliko Selo
1 : 1
Sindjelić 2012
Ugrinovci
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Banja
Višnjička banja
Komgrap
Beograd
5 : 2
Policajac
Beograd
Boleč
Grocka
3 : 1
Avala 1939
Beli Potok
Kosmaj
Ralja
1 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Pinosava
Pinosava
2 : 2
OFK Leštane
Leštane
Dunavac
Grocka
3 : 4
Mladenovac
Mladenovac
Kovačevac
Kovačevac
4 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Železničar
Kusadak
2 : 0
Omladinac
Rakinac
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Bačinac
Bačinac
Borac (R)
Ralja
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
SASK
Saraorci
2 : 1
Sloboda
Lipe
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 0
Sloga
Miloševac
Mladi radnik
Radinac
5 : 0
7. Juli
Vodanj
Pobeda
Golobok
2 : 2
Šumadija
Azanja
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Mladost
Biskuplje
Integral
Batuša
1 : 2
Krilaš
Ćovdin
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 1
Železničar
Požarevac
Rudar
Krepoljin
3 : 1
Dizel
Bare
Borac
Veliko Laole
1 : 0
Đerdap
Golubac
Budućnost
Vezičevo
1 : 0
Makce
Makce
Mlava
Malo Laole
0 : 2
Napredak
Veliko Crniće
Trnava
Donja Trnava
1 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Banja
Banja
3 : 1
Šumadinac
Brzan
Pobeda
Sepci
1 : 0
Šumadija
Toponica
ŽSK
Žirovnica
2 : 1
Šatornja
Šatornja
Borac
Pajsijević
5 : 1
Karađorđe
Rača
Junkovac
Junkovac
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
BSK
Belosavci
3 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Perućac
Perućac
0 : 5
Crnokosa
Kosjerić
Višesava
Bajina Bašta
0 : 1
Savinac
Visibaba
Sevojno
Sevojno
2 : 0
Ariljska rampa
Požega
Polet
Rasna
4 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
BMR Petlovača
Petlovača
4 : 1
Jadar
Stupnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
0 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Borac (V)
Vladimirci
1 : 1
Antimon
Zajača
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 1
Lipolist
Lipolist
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
2 : 4
Borac (L)
Lešnica
Tešnjar
Valjevo
3 : 1
Kolubara
Jabučje
Joševa
Joševa
3 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Sovljak
Sovljak
1 : 0
Trlić
Trlić
Mladost
Dračić
3 : 1
Tulari
Tulari
Polet
Popučke
3 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Pobeda
Beloševac
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Jadran
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Mladost
Pajazitovo
1 : 2
Borac
Drenovac
Radnik
Ušće
1 : 1
Real
Podunavci
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
5 : 5
Rudar
Baljevac
Budućnost
Konarevo
0 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Ribnica
Jovac
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Mataruge
Mataruge
3 : 0
Borac
Vraneši
Gruža
Vitanovac
5 : 1
Stubal
Stubal
Polet
Ratina
3 : 1
Granit
Jošanička banja
Polet
Zabrega
4 : 0
Radnički
Tekija
Šumadija
Trešnjevica
2 : 2
Javor
Sladaja
Napredak (Sv)
Svojnovo
1 : 0
Napredak Stubica
Stubica
Mladost (S)
Sikirica
1 : 0
Istok 63
Plana
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 2
Supska
Supska
Hajduk
Čepure
2 : 0
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Mladost (D)
Dublje
4 : 3
Resavac
Subotica
Morava
Kočino Selo
0 : 1
Juhor
Glavinci
Crni Vrh
Deonica
2 : 1
Šumadinac
Dragovo
Kolare
Kolare
2 : 0
Mladost (G)
Gložane
Blagotin
Belušić
3 : 0
Napredak (SL)
Staro Lanište
Ursule
Ursule
3 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Sloga
Voljavče
3 : 2
Osaonica
Bagrdan
Rubin (Z)
Zalogovac
0 : 2
OFK Gnjila
Igroš
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 1
Omladinac
Pojate
14. Oktobar
Izbenica
1 : 0
Mladost
Donji Katun
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 4
Donji Kopaonik
Razbojna
Planinac 2015
Podgorac
6 : 0
Borac
Trnjane
Napredak 2012
Krušje
4 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
Sloga (K)
Korman
4 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
Jastrebac (T)
Tešica
0 : 0
OFK Draževac
Draževac
Moravac
Guberevac
0 : 4
Bratstvo
Bratmilovce
Napredak
Bogojevce
2 : 2
Mladost (B)
Batulovce
Gradac
Konopnica
3 : 1
Lemind 1953
Leskovac
OFK Morava
Leskovac
2 : 4
BSK
Belanovce
Real
Donja Jajina
5 : 1
Morava
Gložane
Navalin
Navalin
3 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Polet
Stajkovce
7 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 1
Banat (I)
Ilandža
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 2
Ratar
Kruščica
Vojvodina (S)
Seleuš
3 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 2
Ševac
Kusić
Potporanj
Potporanj
0 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Partizan (K)
Kajtasovo
0 : 2
Jedinstvo
Vlajkovac
Dolovo
Dolovo
3 : 1
Kolonija
Kovin
Proleter
Mramorak
3 : 0
Budućnost
Banatski Brestovac
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 0
Borac
Pločica
Pobeda
Samoš
0 : 4
Polet
Idvor
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 1
Unirea
Uzdin
Tempo
Sefkerin
0 : 0
Omladinac
Opovo
Napredak
Banatska Topola
2 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 4
Omladinac
Ravni Topolovac
Proleter
Međa
2 : 2
Delija
Mokrin
Terekveš
Hetin
4 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Jedinstvo
Bočar
6 : 0
Bega
Novi Itebej
Budućnost
Banatski Dvor
2 : 4
2. Oktobar
Kumane
ASK
Aradac
2 : 0
Proleter
Neuzina
Naftagas
Boka
2 : 0
Rusanda
Melenci
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 2
Potisje
Knićanin
MSK
Mihajlovo
0 : 1
Omladinac
Botoš
OFK Klek
Klek
4 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
2 : 0
Jedinstvo
Ečka
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Hajduk Junior
Kula
8 : 0
KFK Kula
Kula
Graničar
Riđica
4 : 0
Jedinstvo 1947
Kolut
Dinamo
Sonta
1 : 1
Crvenka
Crvenka
Dunav
Bački Monoštor
6 : 0
Telečka
Telečka
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 0
Đurđin
Đurđin
Solid
Subotica
4 : 1
Dušan Silni
Subotica
Čantavir
Čantavir
5 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
6 : 2
Lokomotiva
Subotica
Palić
Palić
2 : 3
Hajduk
Bačko Dušanovo
Žednik
Stari Žednik
0 : 3
Bikovo
Bikovo
Borac (M)
Martinci
1 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
Borac (K)
Klenak
3 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 0
Omladinac
Molovin
Jedinstvo
Platičevo
0 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
Noćaj
Noćaj
1 : 2
PSK Putinci
Putinci
Sloga
Maradik
0 : 4
Graničar
Kuzmin
Radnički
Irig
1 : 1
Napredak
Žarkovac
Mladost
Radičević
1 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Obilić (Vilovo)
Vilovo
3 : 1
Hajduk
Gardinovci
Mladost Radost
Srbobran
2 : 3
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Sloga
Lok
0 : 2
Bačka
Đurđevo
Borac
Rakovac
1 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Tatra
Kisač
0 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Bačka
Begeč
1 : 1
Čenej
Čenej
Kurjače
Kurjače
4 : 0
Braničevo
Braničevo
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 0
Mlava (B)
Bratinac
Polet (B)
Bikinje
1 : 3
Borac (K)
Klenovnik
Napredak (B)
Bubušinac
0 : 1
Polet (V)
Voluja
Desine
Desine
1 : 3
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Napredak (P)
Poljana
4 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Zadrugar
Tabanovac
0 : 5
Radnik
Salakovac
Radnički
Knežica
3 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Napredak
Toponica
1 : 3
Rade Milošević
Dubočka
Dragoš
Oreškovica
1 : 3
Rudar
Stamnica
BSK
Boževac
0 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Mladost
Porodin
2 : 0
Polet
Aleksandrovac
Bata Bulić
Bistrica
3 : 0
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Mladost Crni Kao
Crni kao
0 : 3
Sloga
Milatovac
Karađorđe Vučić
Vučić
2 : 1
BSK
Borač
Kusovac
Kusovac
0 : 4
Crvena zvezda
Miraševac
Bare
Bare
0 : 3
Lokomotiva
Lapovo
Jasenica
Božurnja
7 : 0
Misača
Misača
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
Proleter
Jelovik
5 : 2
Šamot
Aranđelovac
Mladi rudar
Bukovik
4 : 1
Ranilović
Ranilović
Kopljari
Kopljari
3 : 0
Žabare
Žabare
Budućnost
Blaznava
2 : 1
B 2000
Aranđelovac
Sloga
Zagorica
3 : 2
Partizan
Darosava
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
6 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
Rankovac
Nakučani
2 : 0
Radnički
Koceljeva
Jevremovac
Jevremovac
3 : 2
Sloga
Krnić
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Dobrava
Vukošić
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 2
Trešnjevka
Trbusac
Pričinović
Pocerski Pričinović
0 : 1
Cerić
Miokus
Vidojevica
Lešnica
1 : 4
Cer
Jadranska Lešnica
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 1
Krasava
Krasava
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
4 : 5
Velika Reka
Velika Reka
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 0
Cerova
Cerova
Borac
Kozjak
3 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Stolice
Krupanj
3 : 1
Mladost (DB)
Donja Borina
Jedinstvo
Mali Zvornik
4 : 1
Crnča
Crnča
Sloga (S)
Straža
2 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
4 : 0
Borac
Šabac
Budućnost (Z)
Zminjak
4 : 2
Gorki
Glušci
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 1
Partizan
Drenovac
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 2
Duško
Klenje
Sloga
Duvanište
1 : 1
Drina
Badovinci
Omladinac 2013
Slepčević
3 : 2
Mladi Borac
Dublje
Morava
Sirča
2 : 0
Borac
Adrani
Budućnost
Samaila
0 : 5
Mladost
Vrdila
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 0
Tavnik
Tavnik
Šumadija
Šumarice
1 : 3
Proleter
Pečenog
Vrnjci
Vrnjci
3 : 1
Zvezda
Čukojevac
Magnohrom
Kraljevo
3 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Lazac
Lazac
1 : 1
Napredak
Gračac
Drugovac
Drugovac
2 : 7
Crvena zvezda
Suvodol
Jelica
Goračići
2 : 1
Gorušica
Viča
Jedinstvo
Puhovo
4 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Budućnost
Stančići
2 : 0
Planinac
Vujetinci
Rudar
Bresnica
0 : 1
Prijevor
Prijevor
Lugovi
Čačak
0 : 4
Strelac
Miokovci
Mladost
Atenica
0 : 2
BIP
Čačak
Morava
Katrga
0 : 4
Jedinstvo
Konjevići
Premeća
Premeća
0 : 3
Parmenac
Parmenac
Posavina
Stubline
0 : 0
Jedinstvo
Dren
Belo Polje
Belo Polje
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Partizan-Draževac
Draževac
1 : 4
OFK Urovci
Urovci
Duboko
Mala Moštanica
6 : 1
Vukićevica
Vukićevica
Ljubinić
Ljubinić
2 : 0
Krtinska
Krtinska
Trstenica
Trstenica
2 : 1
Borac
Ušće
Rvati
Obrenovac
2 : 0
Zvezda-Konatice
Konatice
Bistrica
Bistrica
0 : 2
BSK
Brajkovac
Polet
Mirosaljci
2 : 0
Šumadija
Mali Crljeni
Budućnost
Dudovica
2 : 2
OFK Radnički
Dren
Rudar
Zeoke
1 : 1
Borac
Arapovac
Vreoci
Vreoci
1 : 1
Sloga
Lukavica
Heroj
Busilovac
1 : 3
Mladost
Gornja Mutnica
Buljane
Buljane
1 : 2
Budućnost
Lebina
Popovac
Popovac
4 : 0
Železničar
Klačevica
ISK Izvor
Izvor
2 : 2
Jedinstvo
Ratari
Zemljoradnik
Striža
4 : 1
Sloboda
Krežbinac
Razvitak
Mirilovac
3 : 3
Vihor
Golubovac
Šantarovac
Šantarovac
3 : 1
Crnovršanin
Donje Štiplje
Trnava
Trnava
1 : 1
Morava
Rajkinac
Omladinac
Bunar
0 : 1
Bresje
Bresje
Hajduk
Miloševo
4 : 3
OFK Borac
Lovci
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
3 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Belica
Belica
1 : 3
Partizan
Majur
Rujišnik
Rujišnik
2 : 0
Morava
Medvedja
Stragari
Stragari (Trstenik)
0 : 3
Topoljak
Grabovac
Velika Drenova
Velika Drenova
4 : 0
Vinogradar
Riljac
Atletiko
Donja Jajina
0 : 3
Todorovce
Todorovce
Mladost
Kutles
4 : 0
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Planinac
Rivica
2 : 1
Vojvodina
Neradin
Polet
Nikinci
1 : 2
Mladost (B)
Buđanovci
Mladost (P)
Pavlovci
2 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Jedinstvo (R)
Ruma
4 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
1 : 0
Car Uroš
Jazak
Sloga
Voganj
1 : 0
Sremac
Dobrinci
Graničar
Grabovci
1 : 1
Fruška Gora
Ruma
Sremac
Deč
2 : 3
Kameni
Ašanja
Lovac
Karlovčić
0 : 0
Mladost
Prhovo
Graničar
Obrež
3 : 0
Sloven
Sibač
Šumar
Ogar
1 : 3
Vitez
Subotište
Borac (R)
Radenković
3 : 0
Planinac
Ležimir
Napredak
Šuljam
3 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
OFK Bosut
Bosut
2 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
Sremac
Jarak
3 : 1
Srem
Sremska Rača
Sloboda
Šašinci
3 : 2
BSK
Bešenovo
Sloga (Č)
Čalma
3 : 1
Poletarac
Laćarak
Proleter
Požarevac
0 : 0
Dunavac
Petka
Sopot
Požarevac
6 : 2
Sloga (Dr)
Drmno
Sloga (L)
Lučica
1 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 1
Dunav
Ostrovo
Sloga (Du)
Dubravica
1 : 0
Stig 1955
Beranje
Žabari
Žabari (Valjevo)
3 : 0
Rakac Stave
Stave
Bujačić
Bujačić
0 : 2
Beloševac
Beloševac
Kotešica
Kotešica
4 : 1
Mali korak
Oglađenovac
OFK Povlen
Brezovice
0 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Paune
Paune
3 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Zadrugar
Lopatanj
2 : 4
Lukavac
Lukavac
Meševo
Meševo
1 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Srnje
Srnje
0 : 3
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Omladinac
Zdravčići
1 : 3
Sečica
Seča reka
Borac
Srednja Dobrinja
3 : 4
Lauš
Lopaš
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 2
Lazarica
Prilipac
Plavi Tok
Dražinovići
1 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Avijatičar Vranjani
Vranjani
0 : 2
Ježevica
Ježevica
Glumač
Glumač
10 : 0
Duškovci
Duškovci
Gorobilje
Gorobilje
2 : 3
Bakionica
Bakionica
Pobeda
Milićevo Selo
3 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Berane
Berane
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
Grafičar
Podgorica
2 : 1
Jezero
Plav
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 0
Brskovo
Mojkovac
Bratstvo
Cijevna
1 : 1
Ibar
Rožaje
Bukovička Banja
Aranđelovac
0 : 7
Jerina
Smederevo
Slatke Male
Burovac
1 : 3
Karađorđe
Topola
Sjeverna zvijezda
Bijelo Polje
0 : 5
Lovćen
Cetinje
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Borac
Čačak
Napredak
Kruševac
0 : 1
Rad
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Mačva
Šabac
Loznica
Loznica
1 : 2
Radnički
Valjevo
Inđija
Inđija
2 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Veternik
Veternik
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Sloga
Plandište
2 : 0
Vršac
Vršac
TSC
Bačka Topola
8 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
BASK
Beograd
2 : 2
Bežanija
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
BSK Borča
Borča
Brodarac 2
Beograd
4 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 3
Studentski Grad
Beograd
Zvezdara
Beograd
4 : 6
Prva Iskra
Baric
Vrcin
Vrcin
0 : 2
Brodarac 1947
Beograd
Grafičar
Beograd
3 : 0
Dunavac Grocka
Grocka
Milenium
Beograd
3 : 0
Torlak
Beograd
Banja
Beograd
1 : 3
Buducnost
Dobanovci
Seceranac Ada
Beograd
6 : 2
Sopot
Sopot
Zemun MO
Zemun
3 : 0
Voždovac MO
Beograd
011 MO
Beograd
5 : 1
Rad MO
Beograd
Lokomotiva MO
Beograd
1 : 1
Sinđelić MO
Beograd
IMT MO
Beograd
3 : 2
Internacional MO
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Zemun
Zemun
Napredak
Kruševac
0 : 0
Rad
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 6
Inđija
Inđija
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Vršac
Vršac
3 : 1
Radnički (K)
Kovin
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Železničar
Pančevo
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Hajduk Junior
Kula
4 : 2
Vrbas
Vrbas
Sindjelić
Beograd
1 : 0
Dominus
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 3
BASK
Beograd
Radnički
Novi Beograd
3 : 1
011
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Voždovac
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Sloga
Kraljevo
Železničar
Lajkovac
1 : 4
Savacium
Šabac
Loznica
Loznica
0 : 2
Mačva
Šabac
VGSK
Veliko Gradište
2 : 0
Petlić 2006
Smederevo
Sloga (B)
Batočina
8 : 1
AF Đokić
Velika Plana
Dorćol
Beograd
2 : 0
Borac
Ostruznica
Graficar
Beograd
0 : 3
Jedinstvo
Surcin
Apolon 2010
Beograd
5 : 0
Sremcica
Sremcica
Crvena zastava
Obrenovac
2 : 8
Posavina
Stubline
Famos
Vojkovići
2 : 5
Rudo
Rudo
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Inđija
Inđija
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 3
TSC
Bačka Topola
Hajduk Junior
Kula
5 : 0
Vrbas
Vrbas
Vršac
Vršac
2 : 1
Vršac united
Vršac
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Železničar
Pančevo
Zemun
Zemun
3 : 0
PKB Kovilovo
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 2
Studentski Grad
Beograd
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Savacijum
Šabac
Loznica
Loznica
1 : 0
Mačva
Šabac
Institut
Zemun
9 : 3
Vranić
Vranić
IMT
Beograd
1 : 3
OFK Zabrežje
Obrenovac
CFK
Vrbas
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Beograd 1929
Beograd
1 : 5
PKB PS
Padinska Skela
Posavina
Stubline
3 : 0
Strelac
Mislodjin
Pobeda
Piroman
1 : 15
Prva Iskra
Baric
Jedinstvo
Dren
0 : 7
Omladinac
Veliko Polje
Skela
Skela
5 : 3
Polet
Grabovac
Tempo
Beograd
27.03.2016
10:00
BSK 1925 MK
Batajnica
13. Maj MK
Zemun
0 : 1
Zemun B
Zemun
Radnički MK
Novi Beograd
0 : 2
Studentski Grad MK
Beograd
Krstarica
Prokuplje
3 : 0
Morava
Žitkovac
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 4
Radnički 2012
Niš
Mašinac
Niš
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Teleoptik
Zemun
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Rad
Banjica
4 : 0
BSK Borča
Borča
BASK
Beograd
1 : 5
Balkan
Beograd
Sindjelić
Beograd
2 : 0
PKB Kovilovo
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 2
Dunav (VS)
Veliko Selo
Plavi 2000
BEOGRAD
3 : 1
Srem
JAKOVO

Košarka

Zdravlje Leskovac
Leskovac
109 : 97
Vojvodina
Novi Sad
Prokuplje
Prokuplje
80 : 73
Kuršumlija
Kuršumlija
Radan
Lebane
95 : 64
Mladost Vesna
Bela Palanka
Novi Pazar
Novi Pazar
92 : 84
Priboj
Priboj
Železničar
Čačak
78 : 88
Klik
Arilje
Žitko Basket
Beograd
93 : 59
Borac
Zemun
BKK Radnički
Beograd
62 : 67
Barajevo
Barajevo
GM-032
Gornji Milanovac
62 : 59
Užice
Užice
Play Off
Užice
72 : 63
Mileševac
Prijepolje
Morava
Zablaće
85 : 89
Ivanjica
Ivanjica
Radivoj Korać
Beograd
66 : 53
Vršac
Vršac
Paraćin
Paraćin
58 : 89
Šabac
Šabac

Odbojka

Železničar
Beograd
3 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Desetka
Niš
3 : 2
SFS Borac
Paraćin
Timok
Zaječar
3 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 1
Pirot
Pirot
Dubočica
Leskovac
3 : 2
Milenijum
Niš
Surdulica
Surdulica
0 : 3
Vranje
Vranje
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
1 : 3
FOK
Futog
Milenijum
Niš
0 : 3
Srem Eaton Tempo
Sremska Mitrovica
Beograd
Beograd
3 : 0
Ivanjica
Ivanjica
Valjevo
Valjevo
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Student
Niš
Desetka
Niš
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Surdulica
Surdulica
0 : 3
Jagodina
Jagodina
Kuršumlija
Kuršumlija
0 : 3
Majdanpek FBC
Majdanpek
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Pirot
Pirot
Sloga
Čalma
3 : 0
Mačva
Noćaj
Sirmium
Sremska Mitrovica
0 : 3
Radinci Volej
Veliki Radinci
Mladost
Martinci
0 : 3
Mitrovica
Sremska Mitrovica
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Srem 022
Sremska Mitrovica

Rukomet

Crvena zvezda
Beograd
26 : 20
Sloga
Požega
Dubočica 54
Leskovac
30 : 31
Kolubara
Lazarevac
Metalac
Valjevo
26 : 32
Šamot 65
Arenđelovac
Proleter
Zrenjanin
22 : 27
Obilić
Beograd
Planinka PV
Kuršumlija
24 : 25
Hajduk Veljko
Negotin
BSK Heba
Bujanovac
34 : 26
Rembas
Resavica
Bela Palanka
Bela Palanka
37 : 28
Aleksinac
Aleksinac
Žitorađa
Žitorađa
34 : 9
Mladost 1949
Zaječar
Trepča
Kosovska Mitrovica
29 : 30
Župa 54
Aleksandrovac
Lokomotiva
Lapovo
20 : 25
Novi Pazar
Novi Pazar
Lazarevac
Lazarevac
20 : 33
Dorćol
Beograd
Zemun 1957
Beograd
28 : 22
Metaloplastika 2
Šabac
Gučevo
Banja Koviljača
15 : 32
Umčari
Umčari
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
27 : 27
Smederevo 2
Smederevo
Kikinda
Kikinda
17 : 20
Jagodina
Jagodina

Vaterpolo

Beograd
Beograd
13 : 9
Nais
Niš
Banjica
Beograd
10 : 12
Šabac
Šabac
Senta Yordo
Senta
7 : 9
Crvena zvezda
Beograd

Futsal

Raška
Raška
6 : 4
RB-Radio 014
Valjevo
Jastrebac
Blace
6 : 2
Banjica
Bela Palanka
Jošavka
Čelinac
2 : 3
Čelinac
Čelinac

Američki fudbal

Imperatori
Niš
6 : 33
Panthers
Pančevo

Ragbi 15

Rad Mozzart
Beograd
27.03.2016
15:45
Partizan
Beograd