XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 425 utakmica za dan
Subota, 7 Maj 2016

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Borac
Čačak
3 : 1
Radnik
Surdulica
Partizan
Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 5
Radnički
Niš
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Rad
Beograd
Drina
Zvornik
0 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Olimpic
Sarajevo
1 : 0
Travnik
Travnik
Sloboda
Tuzla
4 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Mladost
Doboj - Kakanj
0 : 3
Zrinjski
Mostar
Velež
Mostar
0 : 0
Čelik
Zenica
Željezničar
Sarajevo
1 : 1
Rudar
Prijedor
Vitez
Vitez
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Radnik
Bijeljina
0 : 2
Borac
Banja Luka
Tekstilac
Derventa
2 : 1
Borac
Šamac
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 0
Mladost (VO)
Velika Obarska
Kozara
Gradiška
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Leotar
Trebinje
3 : 0
Vlasenica
Vlasenica
Sutjeska
Foča
3 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
Drina HE
Višegrad
0 : 1
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Željezničar
Doboj
2 : 1
Laktaši
Laktaši
Modriča
Modriča
3 : 0
Liješće
Liješće
Župa
Milosavci
2 : 1
Sloga (T)
Trn
Sloga (S)
Srbac
3 : 0
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
Rudar
Ugljevik
3 : 2
Lokomotiva
Brčko
Glasinac 2011
Sokolac
2 : 0
Ilićka 01
Brčko
Podrinje
Janja
3 : 0
Radnički (K)
Karakaj
Jedinstvo (Bč)
Brčko
1 : 0
Famos
Vojkovići
OFK Pridjel
Pridjel
1 : 0
Budućnost
Gornja Slatina
Polet 1926
Brod
3 : 1
Rudanka
Rudanka
Bratstvo
Bratunac
1 : 0
Partizan
Donja Trnova
Guber
Srebrenica
5 : 0
Majevica
Lopare
Budućnost (P)
Pilica
3 : 1
Jadar
Nova Kasaba
Romanovci
Romanovci
5 : 1
Jablanica
Jablanica
Vilusi
Vilusi
4 : 3
Polet
Elezagići
Sinđelić
Niš
2 : 2
Timočanin
Knjaževac
Sloga (D)
Despotovac
3 : 0
OFK Bor
Bor
Dunav
Prahovo
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Tabane 1970
Jagodina
3 : 1
Radan
Lebane
Timok
Zaječar
4 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Banat
Zrenjanin
Vršac
Vršac
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Odžaci
Odžaci
Omladinac
Novi Banovci
1 : 1
Sloga
Temerin
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Cement
Beočin
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Žarkovo
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 3
Budućnost
Dobanovci
GSP Polet
Beograd
0 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 2
Dorćol
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Turbina
Vreoci
Sopot
Sopot
2 : 2
Srem
Jakovo
BASK
Beograd
3 : 0
IMT
Beograd
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
FAP
Priboj
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 4
Mačva
Šabac
Karađorđe
Topola
0 : 1
Sloga (P)
Požega
FUD
Brus
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Rembas
Resavica
Žitorađa
Žitorađa
0 : 2
Morava
Ribare
Kosanica
Kuršumlija
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Budućnost (O)
Orašje
0 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Lužnica
Babušnica
3 : 0
Morava
Vladičin Han
Kozara
Banatsko Veliko Selo
6 : 1
ŽAK
Kikinda
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 1
Radnički (K)
Kovin
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
1 : 1
Vršac United
Vršac
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 4
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Sloga
Plandište
2 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
OFK Mladost APA
Apatin
3 : 1
Tekstilac
Odžaci
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 1
Bečej 1918
Bečej
ŽAK
Sombor
1 : 1
Mladost (T)
Turija
Polet (S)
Sivac
1 : 1
Bačka (P)
Pačir
Srbobran
Srbobran
5 : 1
Subotica
Subotica
Mladost (BJ)
Bački Jarak
0 : 2
Crvena Zvezda
Novi Sad
Jugović
Kać
1 : 2
Kupinovo
Kupinovo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Slavija
Novi Sad
0 : 0
Hajduk (B)
Beška
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Vrčin
Vrčin
VGSK
Veliko Gradište
1 : 1
Morava
Velika Plana
Gruža
Gruža
2 : 2
Homoljac
Žagubica
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
Ribnica
Mionica
2 : 0
Brezovica
Brezovica
Spartak 1924
Ljig
2 : 1
Rađevac
Krupanj
Jedinstvo 1945
Vladimirci
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Jošanica
Novi Pazar
3 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 4
Morava 1918
Ćuprija
Trbunje
Trbunje
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
Polet
Samarinovac
2 : 0
Borac
Držanovac
Palilula
Aleksinac
3 : 0
Koprijan 1975
Gradište
Polet
Vitoševac
2 : 3
Naša krila 1936
Belotinac
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 0
Zlot
Zlot
Poreč
Donji milanovac
3 : 0
Ključ
Podvrška
Rudar
Grljan
2 : 2
Polet
Jablanica
Mladost (S)
Sumrakovac
1 : 7
BSK
Bogovina
Midžor
Kalna
1 : 2
Rgotina
Rgotina
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Spartak
Pirot
Borac
Barje Čiflik
4 : 2
Napredak
Izvor
Vladimir Durković
Berilovac
6 : 1
Mladost
Poljska Ržana
OFK Niš
Niš
4 : 2
Palilulac
Niš
Partizan (U)
Uljma
4 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
BAK
Bela Crkva
1 : 0
Partizan (G)
Gaj
Polet
Nakovo
7 : 3
Naftagas
Elemir
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 1
Banat
Čenta
Begej
Žitište
5 : 0
Napredak
Čestereg
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Bilećanin
Sečanj
Stanišić
Stanišić
3 : 2
Borac
Bački Gračac
Mladost
Kruščić
2 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
Graničar (G)
Gakovo
0 : 2
Lipar
Lipar
Polet
Karavukovo
4 : 2
Omladinac (D)
Deronje
Njegoš
Lovćenac
2 : 2
Potisje
Kanjiža
Obilić
Novi Kneževac
7 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Partizan
Vitojevci
4 : 3
Sloven
Ruma
Rudar
Vrdnik
1 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
Proleter
Ravno Selo
0 : 3
Hercegovac
Gajdobra
OFK Sirig
Sirig
1 : 1
Železničar
Novi Sad
OFK Futog
Futog
1 : 3
Index
Novi Sad
Napredak
Medoševac
1 : 1
Šumadija
Šopić
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 1
Policajac
Beograd
Pionir
Besni Fok
1 : 4
Komgrap
Beograd
Avala 1939
Beli Potok
3 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Vinča
Vinča
0 : 0
Dunavac
Grocka
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Borac (R)
Ralja
Đerdap
Golubac
2 : 1
Mladost
Biskuplje
Lepenica
Badnjevac
2 : 4
Banja
Banja
Karađorđe
Rača
1 : 3
Šatornja
Šatornja
Crnokosa
Kosjerić
1 : 0
Ariljska rampa
Požega
Soko
Bajina Bašta
0 : 5
Sevojno
Sevojno
Jadar
Stupnica
2 : 3
Antimon
Zajača
Mačva 2005
Bogatić
4 : 3
Lipolist
Lipolist
Radnički Šabački
Šabac
4 : 2
Borac (L)
Lešnica
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Banjani
Banjani
9 : 1
Polet
Popučke
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
0 : 0
Mladost
Dračić
Ćava
Grošnica
3 : 2
Vodojaža
Grošnica
Polet
Ratina
3 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Stubal
Stubal
2 : 3
Rudar
Baljevac
Rudar (P)
Plazane
3 : 0
Polet
Zabrega
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
6 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Supska
Supska
0 : 0
Napredak Stubica
Stubica
Jastrebac (T)
Tešica
0 : 3
Napredak 2012
Krušje
Feniks 2012
Beli Breg
3 : 0
Tempo
Mozgovo
Ratar
Gornja Peščanica
4 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
Kladušnica
Kladušnica
5 : 0
Pontes
Kostol
Graničar
Veliki Izvor
3 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Deli Jovan
Salaš
4 : 1
Kastrum
Gamzigrad
Šljivar
Šljivar
2 : 3
Kosovo
Zvezdan
Rongo Siti
Pirot
0 : 3
Temac
Temska
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 7
Dragoš
Pirot
Mladost
Mali Suvodol
3 : 0
Pobeda
Držina
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 0
Morava
Gložane
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
OFK Bobište
Bobište
2 : 3
Real
Donja Jajina
Delija
Mokrin
6 : 1
Bega
Novi Itebej
KFK Kula
Kula
3 : 0
Jedinstvo 1947
Kolut
Rastina 1918
Rastina
2 : 1
Graničar
Riđica
Dušan Silni
Subotica
2 : 3
Bikovo
Bikovo
Centar
Novi Sad
3 : 0
Borac
Rakovac
Heroj Polet
Jajinci
1 : 5
Mladi proleter
Beograd
Dedinje
Beograd
3 : 1
Rekreativo 011
Beograd
Studenski Grad
Novi Beograd
3 : 1
OFK Petrovčić
Petrovčić
Žitkovica
Žitkovica
2 : 0
Desine
Desine
Rade Milošević
Dubočka
4 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Napredak
Toponica
2 : 2
Mladost
Porodin
Meteor
Lapovo
3 : 1
Sloga
Milatovac
Šumadinac (N)
Natalinci
1 : 0
B 2000
Aranđelovac
Radnički
Koceljeva
2 : 2
Dobrava
Vukošić
OFK Jelen
Jelenča
1 : 0
Trešnjevka
Trbusac
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
1 : 2
Sloga (S)
Straža
Majur
Majur
5 : 2
Cer
Petkovica
Rubribreza
Rubribreza
3 : 2
Gunjevac
Gunjevac
Sparta Grabovica
Grabovica
0 : 2
Takovski Ustanak
Takovo
Ozremica
Beršići
2 : 5
Ozrem PMH
Ozrem
Badljevica
Badljevica
1 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Voćar
Kotraža
Čoka
Čoka
3 : 4
Tisa B
Adorjan
Ljubinić
Ljubinić
2 : 1
Partizan-Draževac
Draževac
Šumadija
Mali Crljeni
3 : 1
Sloboda
Stubica
Vojvoda
Dučina
3 : 0
Mladost (G)
Guberevac
Bresje
Bresje
5 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Sloboda 1948
Mijajlovac
3 : 0
Morava
Medvedja
Jugovići
Bogdanje
3 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Borjak 2013
Okruglica
3 : 1
Stragari
Stragari (Trstenik)
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 1
Mladost
Mala Drenova
Radnik 2013
Šišince
2 : 1
Atletiko
Donja Jajina
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 0
Veternica
Leskovac
Todorovce
Todorovce
3 : 0
Rudar
Rudare
Moravac
Pečenjevce
0 : 1
Bratstvo
Zlokućane
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 0
Grdanica 024
Grdanica
Jedinstvo
Donja Lokošnica
2 : 1
Mladost
Kutles
Solunac
Banatski Sokolac
4 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Naša Krajina
Kupinik
3 : 5
Mladost
Velika Greda
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Udarnik 2015
Ćovdin
1 : 1
Vukan
Ždrelo
Veliko Laole
Veliko Laole
10 : 1
Soko
Krvije
Mladi Radnik
Dragušica
4 : 0
Kotlenik
Guncati
Omladinac
Vučkovica
3 : 1
Jedinstvo
Oplanic
Mladost
Pretoke
3 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Plaskovac
Plaskovac
4 : 1
Kralj Petar I
Topola
Venčani
Venčani
2 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Jedinstvo 2014
Beljin
4 : 2
Sloga Trgošped
Mehovine
Luk
Voćnjak
5 : 2
Mladost (G)
Gradilište
DB Junajted
Donje Brezovice
5 : 5
Bratstvo
Krupanj
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
7 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 3
Šumice
Glusci
Omladinac
Bogatic
8 : 3
Mladost
Očage
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
3 : 2
Culjković
Culjković
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
3 : 0
Metaloplastika
Šabac
Napredak
Ševarice
3 : 1
Letnjikovac
Letnjikovac
Kalenić
Kalenić
3 : 0
Zvizdar
Zvizdar
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 0
Jedinstvo
Milorci
Bane 1931
Raška
4 : 2
Mineral 2015
Rudno
OFK Homolje
Žagubica
4 : 1
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Jasenovac
Krepoljin
4 : 1
Borac
Vukovac
Mladost
Krupaja
0 : 3
Zvezda
Izvarica
Vitanovac 08
Vitanovac
2 : 5
Polet
Kobilje
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 10
Mladost VPD
Krusevac
Padež
Padež
2 : 1
Kruševica
Kruševica
Konjuh
Konjuh
0 : 9
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Veteran
Popović
3 : 1
Karađorđe 2013
Viševac
OFK Varna
Varna
2 : 1
Pocerina
Jevremovac
Barič-Munja
Baric
0 : 2
Rekreativo
Zabrežje
Zadrugar
Orašac
0 : 4
Skela
Skela
Draževac-Tornado
Drazevac
2 : 2
Roma-Iverić
Dren
Mladi Radnik
Junkovac
0 : 3
20. Oktobar
Trbušnica
Strmovo
Strmovo
1 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Mladost
Bukovče
3 : 1
Dobra Voda
Dobra Voda
Oniks
Lozovik
3 : 3
Lipar
Donji Račnik
Budućnost
Podgorica
1 : 0
Mornar
Bar
Bokelj
Kotor
1 : 0
Rudar
Pljevlja
Sutjeska
Nikšić
0 : 0
Mladost
Podgorica
Dečić
Tuzi
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Grbalj
Radanovići
1 : 2
Zeta
Golubovci
Lovćen
Cetinje
1 : 0
Iskra
Danilovgrad
Fruškogorac
Novi Sad
0 : 3
Obilić
Beograd
Trijumf
Kragujevac
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Kolibri
Kuršumlija
1 : 3
Lavice-Dubočica
Leskovac
Polet
Sivac
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Karađorđe
Topola
5 : 0
Jerina
Smederevo
Radnički 2013
Rudovci
1 : 3
Požega
Požega
Bukovička Banja
Aranđelovac
0 : 5
Slatke Male
Burovac
Una Fortuna 04
Lužnice
1 : 1
Šabac
Šabac
Gradina
Srebrenik
1 : 0
Modriča
Modriča
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
3 : 0
Mostar
Mostar
Mladost
Nević Polje
1 : 7
Radnik Bumerang
Bijeljina
Napredak
Kruševac
4 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnik
Bijeljina
0 : 7
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Vitez
Vitez
1 : 2
Borac
Banja Luka
Željezničar
Sarajevo
5 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Velež
Mostar
3 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Mladost
Donji Kakanj
0 : 2
Čelik
Zenica
Sloboda
Tuzla
0 : 2
Zrinjski
Mostar
Olimpic
Sarajevo
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
Drina
Zvornik
1 : 1
Travnik
Travnik
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Radnički
Valjevo
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 3
Spartak
Subotica
Hajduk Junior
Kula
3 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
BASK
Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
BSK Borča
Borča
10 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 3
Internacional
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Jedinstvo
Surcin
0 : 5
Brodarac 2
Beograd
Slavija
Kovačica
0 : 5
Dolina
Padina
Borac (S)
Sakule
2 : 6
Glogonj
Glogonj
Unirea
Uzdin
1 : 2
Omladinac
Opovo
C.zvezda
Pavliš
2 : 10
Partizan (U)
Uljma
Trudbenik
Trudbenik
2 : 2
Turbina
Vreoci
Omladinac
Veliko Polje
3 : 2
Milenium
Beograd
011
Beograd
7 : 0
Dunavac Grocka
Grocka
Sloboda
Lipe
0 : 3
Mladi radnik 1940
Radinac
Bačinac
Bačinac
3 : 1
Pobeda
Golobok
Omladinac
Rakinac
0 : 1
Sloga
Miloševac
Ibar
Rožaje
1 : 0
Bratstvo
Cijevna
Cetinje
Cetinje
1 : 7
Berane
Berane
Zemun MO
Zemun
2 : 5
Internacional MO
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Teleoptik
Zemun
3 : 2
Brodarac
Beograd
Spartak
Subotica
1 : 3
Radnički
Zrenjanin
Indeks
Novi sad
1 : 0
Vršac
Vršac
Donji Srem
Pećinci
4 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Petar Puača
Novi Sad
2 : 4
RFK NS 1921
Novi Sad
Železničar (P)
Pančevo
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
3 : 2
Bečej 1918
Bečej
Borča
Borča
4 : 2
BASK
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
011
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 6
Teleoptik
Zemun
IM Rakovica
Beograd
0 : 2
Radnički
Novi Beograd
Bane
Raška
4 : 2
Tutin
Tutin
Apolon 4
Kragujevac
3 : 0
Nacional
Novi Pazar
Junior
Kraljevo
4 : 4
Sloga
Kraljevo
Kiker
Kraljevo
4 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Trudbenik
Beograd
1 : 2
PKB
Padinska Skela
Bežanija
Beograd
4 : 3
Brodarac 1947
Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 4
Mladenovac
Mladenovac
Senjak
Valjevo
2 : 0
Mačva
Šabac
Radnički Šabački
Šabac
6 : 0
Drina
Ljubovija
Savacium
Šabac
2 : 0
Loznica
Loznica
AFK
Ada
3 : 4
Senta
Senta
Tornjoš
Tornjoš
2 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Sremcica
Sremcica
4 : 1
Borac
Ostruznica
Jedinstvo
Surcin
2 : 3
Zuce
Beograd
Budućnost
Zvecka
3 : 0
Posavina
Stubline
Zadrugar
Orasac
3 : 4
Jedinstvo
Dren
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Borac
Banja Luka
3 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Radnik
Bijeljina
2 : 1
Čelik
Zenica
Vitez
Vitez
1 : 5
Zrinjski
Mostar
Željezničar
Sarajevo
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Velež
Mostar
0 : 4
Travnik
Travnik
Mladost
Donji Kakanj
5 : 1
Drina
Zvornik
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Olimpic
Sarajevo
Spartak
Subotica
0 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Petar Puača
Novi Sad
3 : 0
Železničar
Pančevo
Donji Srem
Pećinci
0 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Indeks
Novi sad
2 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Hajduk Junior
Kula
5 : 1
Bečej 1918
Bečej
FSFV
Beograd
1 : 1
BSK
Borca
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Voždovac
Beograd
011
Beograd
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Studentski Grad
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Internacional
Beograd
0 : 3
Zemun
Zemun
Sloboda
Lipe
0 : 7
Mladi radnik 1940
Radinac
Udarnik
Lozovik
3 : 2
Napredak
Markovac
Omladinac
Rakinac
1 : 1
Sloga
Miloševac
OFK Šabac
Šabac
2 : 0
Donjošorac
Šabac
Loznica
Loznica
1 : 3
Radnički
Valjevo
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Drina
Ljubovija
Mačva
Šabac
6 : 0
OFK Osečina
Osečina
AF Duljaj
Topola
1 : 2
OŠ Karađorđe 2009
Rača
Vranić
Vranić
4 : 2
Srem J.
Jakovo
13.maj
Zemun
6 : 1
IMT
Beograd
Borac P.
Progar
0 : 15
OFK Zabrežje
Obrenovac
Senta
Senta
2 : 2
CFK
Vrbas
Subotica
Subotica
6 : 4
Obilić
Novi Kneževac
Beograd 1929
Beograd
5 : 2
Palilulac
Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 8
Torlak
Beograd
Dorćol
Beograd
1 : 1
Trudbenik
Beograd
Pionir
Beograd
6 : 2
Hajduk
Beograd
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
2 : 2
Čoka
Čoka
Radnički
Obrenovac
6 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Institut MK
Zemun
5 : 0
Zmaj 1953
Beograd
Studentski Grad MK
Beograd
07.05.2016
10:00
BSK 1925 MK
Batajnica
Zemun B
Zemun
5 : 0
Tempo
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
Čukarički
Beograd
Brodarac
Beograd
0 : 11
OFK Beograd
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 6
Teleoptik
Zemun
Fer Plej 06
Beograd
8 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Srem Jakovo
Jakovo
1 : 2
IMT
Beograd
Internacional
Beograd
3 : 0
DIF
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
4 : 2
Poštar
Zvezdara
Atakante
Beograd
2 : 1
Hajduk
Beograd
Lokomotiva (B)
Beograd
1 : 2
OFK Beograd (B)
Beograd
Subotica '04
Subotica
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
Arena SU
Subotica
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Buducnost
Zvecka
0 : 1
Zvezda
Konatice
Belo Polje
Belo Polje
3 : 1
Urovci
Urovci
Zabrezje
Zabrezje
1 : 0
Radnicki Obrenovac
Obrenovac
Sloga
Ratari
0 : 8
Skela
Skela
Posavina
Stubline
4 : 0
Ljubinic
Ljubinic
Polet
Grabovac
1 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Pobeda
Piroman
1 : 3
Zadrugar
Orasac
Duboko
Mala Mostanica
2 : 3
Obrenovac 1905
Obrenovac
Posavina
Stubline
0 : 1
Feniks
Zabrezje

Košarka

Partizan NIS
Beograd
102 : 79
Borac
Čačak

Rukomet

Sloga
Požega
24 : 19
Crvena zvezda
Beograd
Železničar 1949
Niš
22 : 26
Jugović
Kać
Radnički
Kragujevac
30 : 30
Požarevac
Požarevac
Rudar
Kostolac
27 : 26
Morava
Velika Plana
Kolubara
Lazarevac
34 : 30
Topličanin
Prokuplje
Dinamo
Pancevo
33 : 17
Vrbas
Vrbas
Mokra Gora
Zubin Potok
17 : 19
Šamot 65
Arenđelovac
Crvenka
Crvenka
23 : 26
Obilić
Beograd
Dubočica 54
Leskovac
26 : 17
Proleter
Zrenjanin
Zlatar
Nova Varoš
36 : 22
Metalac
Valjevo
Metalac
Futog
34 : 36
Crvena zvezda
Mokrin
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
36 : 23
Hercegovina
Sečanj
Inđija
Inđija
33 : 26
Apatin
Apatin
Lavovi BP
Bačka Palanka
27 : 19
Jedinstvo
Novi Bečej
Kikinda
Kikinda
31 : 24
ŽSK
Žabalj
Bela Palanka
Bela Palanka
30 : 26
Planinka PV
Kuršumlija
Mladost 1949
Zaječar
28 : 36
Jagodina
Jagodina
Rembas
Resavica
29 : 41
Hajduk Veljko
Negotin
Mladost
Čačak
26 : 25
Trepča
Kosovska Mitrovica
Priboj
Priboj
40 : 16
Omladinac
Gornji Milanovac
Napredak
Kruševac
28 : 31
Župa 54
Aleksandrovac
Prva Petoletka
Trstenik
27 : 26
Novi Pazar
Novi Pazar
Sindjelić
Beograd
19 : 18
Studentski grad
Beograd
PKB
Padinska Skela
28 : 29
Novi Beograd
Beograd
Loznica
Loznica
29 : 25
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Radnički 1958
Šid
31 : 31
Slavija
Novi Sad
Hajduk
Čurug
25 : 28
Nova Pazova
Nova Pazova
Potisje Pleteks
Ada
31 : 28
Beočin
Beočin
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
25 : 21
Mladost
Vršac
Sivac
Sivac
27 : 19
Crvenka 2
Crvenka
Srem SM
Sremska Mitrovica
31 : 26
Mladost TSK
Bački Jarak
Kljajićevo
Kljajićevo
31 : 20
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Prva Iskra Barič
Barič
36 : 34
Smederevo
Smederevo
Omladinac (I)
Ilandža
31 : 32
Crepaja
Crepaja
Jabuka 2
Jabuka
39 : 24
Radnički
Kovin
Glogonj
Glogonj
31 : 35
Omladinac (D)
Deliblato
Jadran
Feketić
27 : 22
Petrovaradin
Petrovaradin
Lokomotiva
Mostar
30 : 34
Mira
Prijedor
Goražde
Goražde
29 : 29
Ilidža
Ilidža
Zrinjski
Mostar
29 : 33
Jedinstvo
Tuzla
Rogatica
Rogatica
17 : 30
Katarina
Mostar
Bihać
Bihać
31 : 28
Izviđač
Ljubuški
Krivaja
Zavidovići
24 : 32
Grude
Grude

Vaterpolo

Radnički
Kragujevac
3 : 11
Partizan Raiffeisen
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
8 : 9
BVK Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
8 : 6
Novi Beograd 011
Novi Beograd
Senta
Senta
0 : 5
Taš 2000
Beograd

Futsal

Mašinac
Kragujevac
6 : 3
Niš 92
Niš
Apa Futsal
Apatin
3 : 1
Forum
Vršac
Ekonomist
Beograd
3 : 13
Handy United
Beograd
TMF
Beograd
2 : 2
Intelektualac
Beograd
Euromotus
Beograd
13 : 4
Grocanski
Beograd

Ragbi 13

Soko
Vranje
07.05.2016
Novi Beograd
Beograd
Vojna akademija
Beograd
07.05.2016
Zemun
Beograd

Američki fudbal

Legionaries
Sremska Mitrovica
21 : 13
Meridian Indians
Inđija