XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 359 utakmica za dan
Nedelja, 1 Maj 2016

Fudbal

Sava 04
Brezovo Polje Selo
4 : 2
OFK Krbeti
Krbeti
Sloga 73
Ždreban
0 : 1
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
Stević Jovan
Vršani
1 : 2
Ljeljenča
Ljeljenča
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
5 : 2
Jedinstvo
Donja Čađavica
Sloboda
Donji Dragaljevac
4 : 2
Koridor 2011
Bijeljina
Građanski
Bijeljina
1 : 3
Proleter
Gornji Dragaljevac
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Borac (S)
Sakule
3 : 1
Železničar
Pančevo
Srem
Jakovo
3 : 1
BASK
Beograd
Turbina
Vreoci
2 : 3
Sopot
Sopot
Brodarac 1947
Novi Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
Slavia
Kovačica
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Tekstilac
Odžaci
2 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Subotica
Subotica
1 : 2
Tisa (A)
Adorjan
Bačka (P)
Pačir
0 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Mladost (T)
Turija
4 : 1
Tavankut
Tavankut
Prva Iskra
Barič
2 : 0
Torlak
Beograd
Jedinstvo
Surcin
0 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Borac
Ostružnica
3 : 1
Sremčica
Sremčica
Baćevac
Baćevac
2 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Vrčin
Vrčin
2 : 0
Zvezdara
Beograd
Šapine
Šapine
6 : 1
Omladinac
Donja Rača
Basarac
Mišljenovac
2 : 2
Radnički 1926
Požarevac
Rađevac
Krupanj
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Brezovica
Brezovica
0 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Radnički Stobex
Klupci
4 : 1
Polimlje
Prijepolje
Dragačevo
Guča
6 : 0
Slavija (K)
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
Mladi radnik
Bačina
9 : 1
Sloga
Dašnica
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 0
Gradina
Pejovac
Naupare
Naupare
6 : 4
Čitluk
Čitluk
Šanac
Šanac
1 : 0
Vinogradar
Zleginje
Trajal
Kruševac
2 : 0
Mačkovac
Mačkovac
13. April
Lomnica
3 : 0
Mladost
Makrešane
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 2
Blagotin
Poljna
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 2
Parunovac
Parunovac
Malošište
Malošište
4 : 1
Palilula
Aleksinac
Radnički 1924
Kočane
1 : 2
Rasovača
Rasovača
Doljevac
Doljevac
4 : 3
Orljane
Orljane
Koprijan 1975
Gradište
1 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Progres
Ladovica
3 : 0
Kumarevo
Kumarevo
Mladi Borac
Živkovo
1 : 2
Mladost V
Vinarce
Sloboda D.B
Donje Brijanje
5 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Sloga (L)
Lipovica
5 : 1
Šumadija
Razgojna
Umac
Miroševce
1 : 0
Vučje
Vučje
Čekmin
Čekmin
3 : 1
Radnički (P)
Pertate
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
5 : 1
Krajina
Krajišnik
Napredak
Čestereg
2 : 6
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Omladinac (D)
Deronje
2 : 1
Terekveš
Svilojevo
Lipar
Lipar
0 : 0
Polet
Karavukovo
OFK Šikara
Sombor
5 : 1
Graničar (G)
Gakovo
Borac
Bački Gračac
4 : 2
Mladost
Kruščić
Kula
Kula
2 : 1
Stanišić
Stanišić
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Kordun
Kljajićevo
3 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
Miletić
Mošorin
2 : 2
Hercegovac
Gajdobra
Kulpin
Kulpin
4 : 2
Proleter
Ravno Selo
Krila Krajine
Bačka Palanka
5 : 1
Napredak
Nadalj
Borac
Šajkaš
5 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Budućnost
Mladenovo
1 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
Hajduk
Čurug
5 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 2
Titel
Titel
Mladost
Bački Petrovac
5 : 0
Tvrdjava
Bač
Polet
Grabovac
0 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
OFK Borac
Arnajevo
0 : 0
Napredak
Medoševac
Strelac
Mislođin
3 : 1
Radnički
Rudovci
Dunav
Veliko Selo
1 : 0
Borac
Progar
Banja
Višnjička banja
1 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Pinosava
Pinosava
0 : 3
Boleč
Grocka
Dunavac
Grocka
1 : 1
Kosmaj
Ralja
Kovačevac
Kovačevac
0 : 3
Vinča
Vinča
OFK Leštane
Leštane
0 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 2
Pudarci
Pudarci
Osipaonica
Osipaonica
0 : 2
Sloga
Miloševac
Železničar
Kusadak
5 : 0
Budućnost
Ratari
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Šumadija
Azanja
Borac (R)
Ralja
3 : 1
Pobeda
Golobok
SASK
Saraorci
1 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 3
Mladi radnik
Radinac
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 1
Đerdap
Golubac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
5 : 0
Mlava
Malo Laole
Trnava
Donja Trnava
5 : 2
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Banja
Banja
2 : 1
Vinča
Vinča
Pobeda
Sepci
3 : 2
Lepenica
Badnjevac
ŽSK
Žirovnica
3 : 0
BSK
Belosavci
Borac
Pajsijević
5 : 1
Junkovac
Junkovac
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
0 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Borac (L)
Lešnica
3 : 1
BMR Petlovača
Petlovača
Drina
Ljubovija
2 : 2
Radnički Šabački
Šabac
Lipolist
Lipolist
3 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
Antimon
Zajača
2 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Kolubara
Jabučje
0 : 5
Sovljak
Sovljak
Mladost
Dračić
7 : 0
Joševa
Joševa
Polet
Popučke
0 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Tvrdojevac
Tvrdojevac
4 : 1
Banjani
Banjani
Tulari
Tulari
3 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Trlić
Trlić
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
OFK Divci
Divci
4 : 0
ZSK
Valjevo
Partizan
Cerovac
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Sušica
Kragujevac
7 : 1
Borac
Drenovac
Šumadinac
Kragujevac
0 : 2
Sloboda
Grbice
Srbija
Ilićevo
6 : 2
Kolonija
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Maršić
Maršić
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
0 : 2
Granit
Jošanička banja
Ribnica
Jovac
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Omladinac
Zablace
1 : 4
Miokovci
Miokovci
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 1
Napredak
Svračkovci
Mladost
Preljina
3 : 0
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
Omladinac
Pojate
5 : 2
Mladost
Donji Katun
Rubin (Z)
Zalogovac
1 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Sloga
Lozna
2 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
Polet 57
Milutovac
3 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Vukašinovac
Vukašinovac
2 : 3
Ratar
Gornja Peščanica
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 0
Jastrebac (T)
Tešica
Pobeda 1976
Jakovlje
4 : 2
Gredetin
Gredetin
Real
Donja Jajina
7 : 3
Moravac
Guberevac
Polet
Stajkovce
4 : 0
OFK Morava
Leskovac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 1
Gradac
Konopnica
Morava
Gložane
2 : 0
Napredak
Bogojevce
Glogonj
Glogonj
2 : 0
Unirea
Uzdin
Dinamo
Sonta
1 : 5
Rastina 1918
Rastina
Dunav
Bački Monoštor
4 : 6
Hajduk Junior
Kula
Telečka
Telečka
0 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
OFK Metalac
Sombor
3 : 1
KFK Kula
Kula
Mladost Radost
Srbobran
5 : 3
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Sloga
Lok
1 : 7
Mladost
Radičević
Bačka
Đurđevo
2 : 1
Budućnost
Savino Selo
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
0 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Hajduk
Gardinovci
0 : 7
Iskra
Kucura
Crvenka
Borča
1 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Posavac
Tisma
0 : 5
Busije
Zemun
Šumadinac
Bečmen
2 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 2
Atakante
Beograd
Napredak (B)
Bubušinac
0 : 5
Kurjače
Kurjače
Desine
Desine
4 : 0
Polet (B)
Bikinje
Napredak (P)
Poljana
0 : 0
Žitkovica
Žitkovica
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
3 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Borac (K)
Klenovnik
7 : 1
Vihor
Маljurevac
BSK
Boževac
1 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Mladost
Porodin
1 : 0
Dragoš
Oreškovica
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
2 : 1
Radnički
Knežica
Rudar
Stamnica
4 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Karađorđe Vučić
Vučić
3 : 0
Meteor
Lapovo
Kusovac
Kusovac
1 : 1
Mladost Crni Kao
Crni kao
Bare
Bare
4 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
Lokomotiva
Lapovo
3 : 0
Marjan
Knić
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 5
Mladost MG
Saranovo
BSK
Borač
1 : 1
Grivac
Grivac
Sloga
Milatovac
2 : 1
Mladost (R)
Rašković
Kopljari
Kopljari
5 : 1
Jasenica
Božurnja
Budućnost
Blaznava
2 : 3
Mladi rudar
Bukovik
Sloga
Zagorica
0 : 2
Proleter
Jelovik
Partizan
Darosava
4 : 2
Šumadinac (S)
Stojnik
B 2000
Aranđelovac
7 : 0
Misača
Misača
Žabare
Žabare
4 : 5
Šumadinac (N)
Natalinci
Ranilović
Ranilović
2 : 0
Šamot
Aranđelovac
Vlašić
Donje Crniljevo
5 : 3
Mladost 2013
Jazovnik
Trešnjevka
Trbusac
2 : 3
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
Sloga
Krnić
3 : 0
Radnički
Koceljeva
Cer
Jadranska Lešnica
8 : 2
Stolice
Krupanj
Jedinstvo
Mali Zvornik
1 : 2
Borac
Kozjak
Sloga (S)
Straža
1 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 2
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Crnča
Crnča
1 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 1
Vidojevica
Lešnica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
7 : 1
Krasava
Krasava
Cerova
Cerova
4 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Borac
Šabac
1 : 0
Sloga
Duvanište
Omladinac 2013
Slepčević
5 : 0
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Cer
Petkovica
3 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
Mladi Borac
Dublje
3 : 2
Majur
Majur
Drina
Badovinci
1 : 0
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Duško
Klenje
4 : 0
Proleter
Šabac
Partizan
Drenovac
4 : 3
Gorki
Glušci
Jadar 2013
Valjevo
3 : 2
Rajac
Kadina Luka
Kolubara 2
Valjevo
4 : 3
Borac
Rajković
Popadić
Popadić
2 : 4
Iskra
Donja Bukovica
Mladost
Valjevska Kamenica
7 : 0
Gradac
Valjevo
Ribnikar
Pecka
3 : 0
Komanice
Komanice
Liplje
Liplje
3 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Gunjevac
Gunjevac
6 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Proleter
Bajevac
0 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Botunje
Botunje
0 : 4
OFK Bagremar
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
2 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Košutnjak
Kragujevac
4 : 2
Azbest
Stragari
21. oktobar
Kragujevac
0 : 3
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Zastava
Kragujevac
0 : 4
Šumadija 1934
Drača
Divostin
Kragujevac
5 : 3
Seljak
Cvetojevac
Mladost
Vrdila
3 : 3
Proleter
Pečenog
Borac
Adrani
4 : 2
Zvezda
Čukojevac
Morava
Sirča
2 : 0
Napredak
Gračac
Budućnost
Samaila
3 : 2
Lazac
Lazac
Jedinstvo
Dragosinjci
2 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Šumadija
Šumarice
4 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 6
Omladinac
Kalimanići
Šilopaj
Šilopaj
0 : 3
Jablanica
Jablanica
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 4
Jelica
Goračići
Sloga
Kaona
1 : 2
Prilike
Prilike
OFK Mladost
Begaljica
3 : 0
Podunavac
Ritopek
Partizan
Kaludjerica
1 : 4
Hajduk
Kamendol
Sloga
Jovanovac
0 : 3
Padina
Padina
Borac
Azbresnica
3 : 0
Rad
Merošina
Rakova
Rakova
2 : 3
Gavrilo Princip
Vranići
Čačak 94
Čačak
0 : 4
Zadrugar
Gornja Trepca
Malba
Žaočani
1 : 1
Vujan
Prislonica
Rudar
Bresnica
7 : 1
Lugovi
Čačak
Budućnost
Stančići
4 : 0
Strelac
Miokovci
Kej
Čačak
01.05.2016
16:00
BIP
Čačak
Premeća
Premeća
1 : 3
Jedinstvo
Konjevići
Mladost
Atenica
2 : 1
Morava
Katrga
Ljubinić
Ljubinić
3 : 4
Posavina
Stubline
Trstenica
Trstenica
4 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Rvati
Obrenovac
1 : 2
Partizan-Draževac
Draževac
Zvezda-Konatice
Konatice
1 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Borac
Ušće
0 : 0
Jedinstvo
Dren
Vukićevica
Vukićevica
0 : 3
OFK Urovci
Urovci
Guncate
Guncati
2 : 2
Beljina
Beljina
Rušanj
Rušanj
6 : 5
Lisović
Lisović
Sloboda
Stubica
5 : 0
BSK
Brajkovac
Sloga
Lukavica
3 : 0
Šumadija
Mali Crljeni
Borac
Arapovac
1 : 1
OFK Radnički
Dren
Mladost (G)
Guberevac
3 : 0
Sibnica
Sibnica
Vis
Parcani
1 : 1
Vojvoda
Dučina
Rudar 2012
Babe
0 : 1
Popović
Popović
Ivanča
Velika Ivanča
3 : 0
Sloga
Granice
Napredak
Međulužje
5 : 1
Omladinac
Rajkovac
Šepšin
Šepšin
8 : 2
OFK Student
Mladenovac
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 0
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Markovac
Markovac
3 : 0
Borac
Amerić
Hajduk
Miloševo
3 : 2
Šantarovac
Šantarovac
Belica
Belica
2 : 2
Trnava
Trnava
Partizan
Majur
4 : 1
Crnovršanin
Donje Štiplje
Sloboda
Šuljkovac
0 : 3
Morava
Rajkinac
OFK Borac
Lovci
1 : 3
Bresje
Bresje
Rudar
Rudare
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Atletiko
Donja Jajina
3 : 0
Pomoravlje
Manojlovce
Mladost
Kutles
5 : 2
Jašunja
Jašunja
ZŠF Petlić
Zrenjanin
2 : 0
Tisa 1933
Taraš
Vojvodina
Neradin
1 : 1
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Sloga
Voganj
1 : 1
Jedinstvo (R)
Ruma
Graničar
Grabovci
3 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
Fruška Gora
Ruma
6 : 1
Polet
Nikinci
Sremac
Dobrinci
6 : 0
Planinac
Rivica
Car Uroš
Jazak
3 : 3
Mladost (B)
Buđanovci
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 4
Fruškogorac
Mali Radinci
Dunav
Ostrovo
2 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Zemljoradnik
Trnjane
5 : 2
Sloga (Dr)
Drmno
Soko
Krvije
1 : 3
Radnik
Pankovo
Omladinac
Busur
6 : 2
BSK
Bošnjak
Beli Orlovi
Brestovac
1 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
Bečevica
Bečevica
3 : 0
Mladi Radnik
Dragušica
Jarmenovci
Jarmenovci
1 : 3
Maskar
Maskar
Mladost (R)
Rajkovac
1 : 3
Mladost (J)
Jelenac
Krćevac 04
Krćevac
0 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Tulež
Tulež
2 : 1
Venčani
Venčani
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
6 : 1
Mladost
Svileuva
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 1
Korman
Korman
Galeb
Cerovac
1 : 1
Zablaće
Zablaće
Sava
Mrđenovac
2 : 0
Žabar
Žabar
Verko
Suvo Selo
5 : 3
Sloga Trgošped
Mehovine
Polet
Jalovik
2 : 3
Jedinstvo 2014
Beljin
Provo 2015
Provo
7 : 0
Sloga (R)
Riđake
Hajduk
Debrc
2 : 3
Mladost (B)
Belotić
Krnule 09
Krnule
0 : 3
Torpedo
Lojanice
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 3
Sloga 1949
Matijevac
Dragojevac
Dragojevac
1 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Volujac
Volujac
1 : 1
Pocerina
Jevremovac
Mladost (S)
Slatina
2 : 1
Bojić
Bojić
Mladost (B)
Brezjak
0 : 1
Luk
Voćnjak
Tolisavac - VT
Tolisavac
2 : 0
DB Junajted
Donje Brezovice
Bratstvo
Krupanj
1 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Mladost
Očage
2 : 0
Bair
Bogatic
Šumice
Glusci
4 : 3
Omladinac
Bogatic
Radnik
Glogovac
0 : 1
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Mladi radnik
Valjevo
1 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Lukavac
Lukavac
1 : 1
Beloševac
Beloševac
Zadrugar
Lopatanj
3 : 2
Rakac Stave
Stave
Paune
Paune
0 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
2 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
Kotešica
Kotešica
4 : 0
Bujačić
Bujačić
Mladost
Latković
6 : 1
Paštrić
Paštrić
Tolić
Tolić
2 : 2
Orao
Poljanice
Gornji Mušić
Gornji Mušić
6 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Vojvode
Mionica
5 : 0
Toplica
Donja Toplica
Stari drugari
Kadina Luka
7 : 1
Babajić
Babajić
Ratkovac
Ratkovac
3 : 3
Nepričava
Nepričava
Mladost
Vračević
3 : 0
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Dokmir
Dokmir
4 : 2
Kalenić
Kalenić
Šarbane
Šarbane
0 : 0
Čučuge
Čučuge
OFK Paljuvi
Paljuvi
10 : 1
Sloga
Vrhovine
Pambukovica
Pambukovica
3 : 1
Murgaš 2012
Murgaš
Jedinstvo
Milorci
5 : 0
Sloga
Lončanik
Brgule
Brgule
0 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
Vrelo
Vrelo
5 : 2
Kolubara
Liso Polje
OFK Takovo
Takovo
0 : 3
Omladinac
Kalinovac
Vukona
Vukona
1 : 0
Strelac 001
Kožuar
Borac
Novi Milanovac
6 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
2 : 1
Bukorovac
Kragujevac
Jedinstvo
Godačica
3 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Mladost 1981
Štulac
7 : 5
Zgodačica
Godačica
Morava
Mrsać
0 : 2
Lasta
Vitkovac
BSK 2014
Bukovica
2 : 2
Studen Vitez
Studenica
Mineral 2015
Rudno
3 : 2
Progorelica
Progorelica
Omladinac
Drakčići
3 : 1
Žiča
Žiča
Jedinstvo
Oreovica
2 : 3
Pomoravlje
Vlaški Do
Proleter
Četereže
3 : 3
BSK
Brzohode
Pek
Kusiće
4 : 2
Ram
Ram
Jablanica
Jablanica
3 : 7
Vitanovac 08
Vitanovac
Mladost VPD
Krusevac
6 : 2
Grkljane
Grkljane
Pasjak 2013
Pasjak
1 : 5
Padež
Padež
Srnje
Srnje
3 : 0
Vratare
Vratare
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
0 : 3
Dedina
Dedina
Kruševica
Kruševica
4 : 0
Konjuh
Konjuh
Karađorđe 2013
Viševac
0 : 2
Pobeda
Đurđevo
Napredak
Malo Krčmare
2 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Dimitrije Tucović
Šušnjar
1 : 4
Lazarevac
Lazarevac
Petka
Petka
4 : 3
Strmovo
Strmovo
20. Oktobar
Trbušnica
3 : 3
Mladi Borac
Županjac
Proleter
Vrbovno
5 : 1
Šumadinac
Kruševica
Ibar
Rožaje
4 : 0
Jezero
Plav
Brskovo
Mojkovac
0 : 2
Grafičar
Podgorica
Cetinje
Cetinje
1 : 3
Radnički
Berane
Bratstvo
Cijevna
2 : 1
Berane
Berane
Jerina
Smederevo
3 : 0
Šabac
Šabac
Breznica
Pljevlja
16 : 0
Cvetex
Berane
Bresje Superior
Bresje
0 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Mladost
Podgorica
4 : 0
Lovćen
Cetinje
Budućnost
Podgorica
5 : 0
Mornar
Bar
Sutjeska
Nikšić
4 : 1
Bokelj
Kotor
Iskra
Danilovgrad
6 : 0
Rudar
Pljevlja
Zeta
Golubovci
2 : 0
Grbalj
Radanovići
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Grbalj
Kotor
1 : 0
Mladost
Podgorica
Dečić
Tuzi
2 : 2
Iskra
Danilovgrad
Rudar
Pljevlja
0 : 6
Sutjeska
Nikšić
Bokelj
Kotor
0 : 1
Budućnost
Podgorica
Mornar
Bar
2 : 6
Zeta
Golubovci
Lovćen
Cetinje
0 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Bresje Superior
Velika Plana
7 : 4
Mladi borac
Veliko Orašje
Jedinstvo
Ub
2 : 1
OFK Šabac
Šabac
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Radnički
Valjevo
Polet
Grabovac
2 : 8
Zadrugar
Orasac
Jedinstvo
Dren
7 : 0
Pobeda
Piroman
Skela
Skela
3 : 0
Posavina
Stubline
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 1
Hajduk
Debrc
Jevremovac
Jevremovac
3 : 2
Rađevac
Krupanj
OFK Atletiko
Šabac
15 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Stakorina
Čajniče
3 : 1
Han Pijesak
Han Pijesak
BSK 1925 MK
Batajnica
01.05.2016
09:00
Zemun B
Zemun
Tempo
Beograd
4 : 2
Šumadinac
Bečmen