XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 831 utakmica za dan
Nedelja, 15 Maj 2016

Fudbal

Radnički
Niš
1 : 0
Partizan
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Mladost
Lučani
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
1 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Spartak
Subotica
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
Borac
Šamac
0 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
Kozara
Gradiška
1 : 0
Mladost (VO)
Velika Obarska
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 1
Tekstilac
Derventa
Vlasenica
Vlasenica
0 : 3
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Drina HE
Višegrad
1 : 0
Sloboda (NG)
Novi Grad
Sutjeska
Foča
5 : 0
Leotar
Trebinje
Omarska
Omarska
5 : 1
Željezničar
Doboj
Proleter
Teslić
2 : 2
Borac
Kozarska Dubica
Ozren
Petrovo
1 : 1
BSK
Banja Luka
Ljubić
Prnjavor
3 : 2
Sloga (S)
Srbac
Sloga (T)
Trn
5 : 1
Mladost (DS)
Donja Slatina
Sloga (D)
Doboj
3 : 1
Modriča
Modriča
Liješće
Liješće
1 : 4
Laktaši
Laktaši
Jedinstvo (Bč)
Brčko
0 : 1
Rudar
Ugljevik
Famos
Vojkovići
2 : 3
Mladost (R)
Rogatica
Proleter
Dvorovi
2 : 0
Jedinstvo (Br)
Brodac
Sloga Junajted
Bijeljina
2 : 1
Mladost (G)
Gacko
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
1 : 0
Podrinje
Janja
Radnički (K)
Karakaj
1 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
Ilićka 01
Brčko
3 : 0
Lokomotiva
Brčko
Karanovac
Karanovac
1 : 2
Željezničar
Banja Luka
Mladost
Kotor Varoš
2 : 1
Progres
Kneževo
OFK Brdo
Hambarine
4 : 1
Gomjenica
Prijedor
Dubrave
Dubrave
3 : 0
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
FSA
Prijedor
0 : 1
Budućnost
Banja Luka
Lijevče
Nova Topola
7 : 0
OFK Ravan
Međeđa
Hajduk
Batkuša
2 : 0
Ozren
Paklenica
Skugrić
Skugrić
4 : 1
Polet 1926
Brod
Rudanka
Rudanka
2 : 2
Mineral
Banja Vrućica
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 1
OFK Pridjel
Pridjel
Budućnost
Gornja Slatina
2 : 0
Sloga
Dugo Polje
Trebava
Osječani
0 : 4
Naša krila
Kostajnica
Vranjak
Vranjak
9 : 1
Posavina
Miloševac
Proleter
Ruhotina-Johovac
2 : 7
Jedinstvo
Roćević
Milići
Milići
1 : 1
Guber
Srebrenica
Majevica
Lopare
5 : 3
Zadrugar
Donje Crnjelovo
Lokanj
Lokanj
3 : 3
Bratstvo
Bratunac
Partizan
Donja Trnova
4 : 2
Birač
Derventa
OFK Trnovica
Trnovica
2 : 0
Podrinje
Tršić
Knežopoljac
Knežica
1 : 1
Partizan
Kostajnica
Plamen
Donje Vodičevo
6 : 0
Brzi
Busnovi
Omladinac
Draksenić
4 : 1
Radnik Urije
Prijedor
Mrakovica
Kozaruša
4 : 1
Sloga
Rakelići
Berek 1975
Prijedor
2 : 0
Bratstvo
Kozarac
Slaven
Dobrljin
1 : 0
Kozara
Donji Orlovci
Kladari
Gornji Kladari
5 : 1
Mladost (B)
Bajinci
Mladi Krajišnik
Kukulje
3 : 1
Torpedo
Cerovljani
Sloboda
Donji Podgradci
1 : 3
Borac (M)
Maglajani
Milan
Kosjerovo
6 : 0
Biseri
Čatrnja
Kozara
Turjak
4 : 1
Borac (Š)
Šibovska
Borac
Istočni Drvar
0 : 1
Šnjegotina
Šnjegotina
Krajina
Banja Luka
1 : 2
Čelinac
Čelinac
Vrbas
Banja Luka
8 : 0
Džaja
Banja Luka
Rekreativo
Banja Luka
4 : 1
Polet-Krajišnik
Dragočaj
Rudar
Stanari
8 : 0
Sloboda
Vinska
Crvena Zvijezda
Gajevi
4 : 2
Pelagićevo
Pelagićevo
Sloga
Jakeš
8 : 0
Ukrina
Čečava
Crkvina
Crkvina
3 : 0
Jedinstvo
Crkvina
Mladost
Dobrinja
3 : 2
Borac
Osinja
Kladari
Kladari Gornji
0 : 1
Zvijezda
Kakmuž
Bratstvo
Donja Dubica
1 : 4
Bosna
Modrički Lug
Mladost (S)
Sandići
3 : 1
Sveti Jovan
Donji Brezik
Grčica
Brčko
5 : 4
Mladost 2003
Popovo Polje
Mladost (T)
Trnjaci
2 : 1
Gredice
Gredice 1
Omladinac
Potočari
3 : 3
Slijepčevići
Slijepčevići
OFK Brezik
Gornji Brezik
4 : 4
OFK Krbeti
Krbeti
Jugović
Brčko
2 : 4
Obilić
Krepšić
Sava 04
Brezovo Polje Selo
3 : 0
Mladost (L)
Lončari
Priboj
Priboj
4 : 2
Sloga 94
Bijeljina
Drina
Amajlije
1 : 2
Balatun
Balatun
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
2 : 2
Semberija
Popovi
Majevica
Donje Zabrđe
0 : 3
Sloboda
Donji Zagoni
BSK Ledinci
Batković
8 : 0
Međaši
Međaši
Jedinstvo
Suvo Polje
4 : 2
Novo doba
Čardačine
Branjevo
Branjevo
0 : 0
Budućnost (P)
Pilica
Jadar
Nova Kasaba
0 : 1
Budućnost (S)
Skelani
Srpski Soko
Čelopek
3 : 0
Polet
Kravica
Jasenica
Jasenica
0 : 7
Jardan
Jardan
Radnik
Kozarska Dubica
3 : 0
Moštanica
Božići
Kiseljak
Koprivna
1 : 5
Podgrmeč
Oštra Luka
Svodna
Svodna
5 : 3
Rudar
Blagaj
Polet
Elezagići
1 : 2
Borac
Mašići
OFK Laminci
Laminci
5 : 1
Obradovac
Obradovac
13 Skojevki
Grbavci
5 : 2
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
Stevan Dukić
Rogolji
1 : 0
Romanovci
Romanovci
Studenac
Kobaš
6 : 3
Crni vrh
Jaružani
Biseri
Lišnja
5 : 0
Bratstvo
Povelič
Crvena zemlja
Nova Ves
3 : 0
Budućnost
Donji Galjipovci
Borac 1975
Osinja
0 : 4
BSK
Bušletić
Željezničar
Pridjel Gornji
3 : 0
Radnički
Brodsko Polje
Borac (K)
Kotorsko
8 : 3
OFK Zborište
Zborište
Polet
Podnovlje
4 : 2
27. Juli
Kalenderovci
Zadrugar
Sijekovac
0 : 3
Hajduk
Kožuhe
4. Juli
Pojezna
3 : 1
Borac (L)
Lužani
Omladinac
Modriča
1 : 0
Vučijak
Gnionica
Mladost
Botajica
1 : 8
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
Trebavac
Vranjak
1 : 5
Partizan
Koprivna
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
3 : 3
Borac
Ražljevo
Crvena zvijezda
Donji Žabar
5 : 3
Zadrugar
Bukvik
Budućnost Red Star
Vučilovac
2 : 1
Čelik
Grbavica
Jedinstvo
Koretaši
3 : 2
Sloboda
Mrtvica
Stević Jovan
Vršani
1 : 0
Jedinstvo
Donja Čađavica
Ljeljenča
Ljeljenča
3 : 0
Obarska
Velika Obarska
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
3 : 4
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
Omladinac
Gornja Čađavica
5 : 3
Koridor 2011
Bijeljina
Panteri
Zagoni
3 : 0
Proleter
Gornji Dragaljevac
Modran
Modran
2 : 7
Kolektiv
Međaši
Brodac
Brodac
3 : 0
Bjeloševac
Bjeloševac
Drina
Batar
1 : 0
VSK
Velino Selo
Sloga
Dazdarevo
2 : 1
Tavna
Banjica
Mladost
Patkovača
1 : 1
Glogovac
Glogovac
Jedinstvo
Glinje
1 : 1
Čelzi
Donja Trnova
Borac
Ugljevička Obrijež
0 : 4
Strijelac
Tutnjevac
Mladen Perić
Glogovac
5 : 0
Buk
Gornja Bukovica
Polet
Mala Obarska
3 : 0
Semberija Gaj
Srednja Čađavica
Čengić
Čengić
4 : 5
Lazarevica
Čengić
Radan
Lebane
4 : 1
Car Konstantin
Niš
Temnić 1924
Varvarin
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 1
Dunav
Prahovo
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Sloga (D)
Despotovac
OFK Bor
Bor
0 : 2
Sinđelić
Niš
Dolina
Padina
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Dunav
Stari Banovci
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Srem
Jakovo
2 : 3
Teleoptik
Zemun
Turbina
Vreoci
5 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Dorćol
Beograd
2 : 3
GSP Polet
Beograd
Brodarac 1947
Novi Beograd
0 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Žarkovo
Beograd
3 : 3
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Bošnjane
Bošnjane
3 : 0
Juhor
Obrež
Levač
Rekovac
2 : 2
Kosanica
Kuršumlija
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 0
Kopaonik
Brus
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 0
Lugomir
Rakitovo
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 4
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Župa
Aleksandrovac
4 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Morava
Ribare
3 : 2
SFS Borac
Paraćin
Rembas
Resavica
3 : 2
FUD
Brus
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Moravica
Subotinac
5 : 4
Rudar (P)
Podvis
Napredak
Aleksinac
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Pukovac
Pukovac
3 : 0
Bukovik
Razanj
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 1
Radnički (L)
Lubnica
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 3
Nebeski Andjeli
Vranje
ŽAK
Kikinda
4 : 3
Sloga
Plandište
Slavia
Kovačica
4 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Tisa (A)
Adorjan
Subotica
Subotica
1 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Bačka (P)
Pačir
3 : 2
Tavankut
Tavankut
Mladost (T)
Turija
0 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
Hajduk (B)
Beška
3 : 4
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Kupinovo
Kupinovo
1 : 1
Kabel
Novi Sad
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
5 : 0
ŽSK
Žabalj
Grafičar
Beograd
2 : 0
Torlak
Beograd
Prva Iskra
Barič
3 : 0
Balkan
Mirijevo
PKB
Padinska skela
0 : 1
Sremčica
Sremčica
Jedinstvo
Surcin
1 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Borac
Ostružnica
0 : 1
Zvezdara
Beograd
Vrčin
Vrčin
4 : 0
Hajduk
Beograd
Proleter
Vranovo
3 : 0
Napredak
Markovac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
4 : 3
Omladinac
Donja Rača
Borac
Žabari
2 : 1
RSK
Rabrovo
Šapine
Šapine
0 : 0
Gruža
Gruža
Homoljac
Žagubica
3 : 4
VGSK
Veliko Gradište
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Provo
Provo
2 : 1
Ribnica
Mionica
Brezovica
Brezovica
1 : 3
Polimlje
Prijepolje
Radnički Stobex
Klupci
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
Dragačevo
Guča
2 : 0
Karađorđe
Ribnica
Orlovac
Mrčajevci
2 : 1
Polet (T)
Trbušani
Tutin
Tutin
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Arsenal
Kragujevac
1 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Napredak (Z)
Zlatovo
4 : 1
Partizan
Glogovac
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 0
Bratstvo
Međureč
Dragocvet
Dragocvet
0 : 2
Napredak (D)
Drenovac
Budućnost
Miliva
3 : 0
BSK
Buljane
OFK Batinac
Batinac
1 : 2
Mladost (J)
Jovac
Sloga
Dašnica
3 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 2
13. April
Lomnica
Parunovac
Parunovac
1 : 2
Trajal
Kruševac
Mladost
Makrešane
4 : 3
Naupare
Naupare
Mačkovac
Mačkovac
5 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Vinogradar
Zleginje
3 : 4
Mladi radnik
Bačina
Čitluk
Čitluk
2 : 0
Gradina
Pejovac
Dunđerski
Voljčinac
2 : 2
Jastrebac
Blace
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 4
Mladost 1982
Donji Drenovac
NS Tatko
Stara Božurna
1 : 1
Dobrič
Pejkovac
Omladinac
Podina
0 : 7
Topličanin
Prokuplje
Kosovac
Prokuplje
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
Jug Bogdan
Đakus
1 : 2
Borac
Držanovac
Morava
Žitkovac
3 : 0
Palilula
Aleksinac
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 2
Rasovača
Rasovača
Mladost (Batuš.)
Batušinac
2 : 4
Zemljoradnik
Balajnac
Doljevac
Doljevac
3 : 0
Koprijan 1975
Gradište
Ključ
Podvrška
5 : 2
Čubra
Čubra
Deli Jovan
Sikole
7 : 1
Polom
Leskovo
Blizna
Blizna
1 : 2
Radnički
Klokočevac
Branik
Štubik
0 : 1
BSK
Bukovče
Malinik
Podgorac
7 : 1
Rudar
Grljan
Omladinac
Grezna
3 : 4
Osnić
Osnić
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
3 : 0
Sloga
Minićevo
Trebič
Sokobanja
0 : 0
Midžor
Kalna
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
1 : 3
Polet
Jablanica
Jedinstvo
Bela Palanka
0 : 5
Vladimir Durković
Berilovac
Padež
Petrovac
5 : 1
Borac
Barje Čiflik
Napredak
Izvor
3 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Levosoje
Levosoje
0 : 2
Lugina
Aliđerce
Trešnjevka
Lopardince
2 : 4
Ternoci
Trnovac
Mladost V
Vinarce
1 : 1
Kumarevo
Kumarevo
Progres
Ladovica
5 : 1
Železničar
Brestovac
Mladi Borac
Živkovo
3 : 2
Brza
Brza
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
3 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Sloboda D.B
Donje Brijanje
3 : 1
Šumadija
Razgojna
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 3
Vučje
Vučje
Sloga (L)
Lipovica
3 : 2
Radnički (P)
Pertate
Umac
Miroševce
3 : 0
Čekmin
Čekmin
Proleter
Mezgraja
0 : 3
Vrtište
Vrtište
Mramor
Mramor
3 : 0
Crvena zastava
Hum
Budućnost
Prva Kutina
1 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Morava
Krušce
5 : 4
Rudar
Jelašnica
Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 2
Aluminjum
Niš
Vulkan
Brenica
1 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Vojvodina
Crepaja
5 : 0
Partizan (U)
Uljma
Borac (S)
Starčevo
3 : 0
BAK
Bela Crkva
Partizan (G)
Gaj
6 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Mladost (O)
Omoljica
4 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Zadrugar
Lazarevo
0 : 5
Polet
Nakovo
Roham
Nova Crnja
0 : 5
Vojvodina 1928
Perlez
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 2
Krajina
Krajišnik
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
3 : 1
Begej
Žitište
Napredak
Čestereg
2 : 5
Mladost
Banatski Despotovac
Banat
Čenta
1 : 0
Naftagas
Elemir
Omladinac (D)
Deronje
3 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Lipar
Lipar
3 : 1
Hajduk
Stapar
OFK Šikara
Sombor
3 : 0
Mladost
Kruščić
Borac
Bački Gračac
4 : 3
Rusin
Ruski Krstur
Kula
Kula
4 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
BSK
Bački Brestovac
3 : 1
Kordun
Kljajićevo
Sloga
Ostojićevo
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 5
Vinogradar
Hajdukovo
Jadran
Feketić
1 : 0
Bačka
Mol
OFK Brestač
Brestač
1 : 2
Jadran
Golubinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 6
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Graničar 1924
Adaševci
4 : 0
Hajduk (D)
Divoš
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 2
Jedinstvo (M)
Morović
Ljukovo
Ljukovo
3 : 0
Napredak (P)
Popinci
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 2
Rudar
Vrdnik
Hercegovac
Gajdobra
3 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Mladost
Bački Petrovac
0 : 3
Hajduk
Čurug
Titel
Titel
1 : 5
Borac
Šajkaš
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Jedinstvo
Gospođinci
5 : 1
Kulpin
Kulpin
Napredak
Nadalj
4 : 0
Proleter
Ravno Selo
Index
Novi Sad
6 : 0
OFK Sirig
Sirig
Proleter
Banoštor
5 : 0
Vinogradar
Ledinci
Susek
Susek
0 : 1
Sofeks
Futog
Budućnost
Zvečka
4 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Polet
Grabovac
1 : 3
Napredak
Medoševac
OFK Borac
Arnajevo
1 : 2
Strelac
Mislođin
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 3
Borac
Progar
Dunav
Veliko Selo
4 : 1
13. maj
Zemun
Banja
Višnjička banja
0 : 0
Institut
Zemun Polje
Sindjelić 2012
Ugrinovci
1 : 2
Milutinac
Zemun
Kosmaj
Ralja
3 : 2
Boleč
Grocka
Pinosava
Pinosava
1 : 4
Vinča
Vinča
Kovačevac
Kovačevac
1 : 2
Avala 1939
Beli Potok
Ropočevo
Ropočevo
3 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
OFK Leštane
Leštane
3 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Sloga
Miloševac
1 : 1
Omladinac
Rakinac
Osipaonica
Osipaonica
3 : 0
Budućnost
Ratari
Železničar
Kusadak
2 : 3
Pobeda
Golobok
Udarnik
Lozovik
2 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Borac (R)
Ralja
1 : 2
Mladi radnik
Radinac
SASK
Saraorci
3 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Rudar
Krepoljin
Borac
Veliko Laole
4 : 1
Integral
Batuša
Budućnost
Vezičevo
2 : 0
Sloga (B)
Burovac
Mlava
Malo Laole
3 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Napredak
Veliko Crniće
1 : 0
Mladost
Biskuplje
Makce
Makce
2 : 0
Krilaš
Ćovdin
Sloga (Ć)
Ćirikovac
4 : 1
Dizel
Bare
Šatornja
Šatornja
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Šumadija
Toponica
6 : 1
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Trnava
Donja Trnava
4 : 0
Lepenica
Badnjevac
Banja
Banja
1 : 2
BSK
Belosavci
Pobeda
Sepci
2 : 1
Junkovac
Junkovac
Prvi partizan
Užice
7 : 3
Višesava
Bajina Bašta
Sevojno
Sevojno
11 : 1
Perućac
Perućac
Polet
Rasna
3 : 0
Čajetina
Gostilje
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 9
Crnokosa
Kosjerić
Ariljska rampa
Požega
1 : 0
Železničar
Požega
Jedinstvo
Kalenić
3 : 5
Savinac
Visibaba
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 2
Borac (V)
Vladimirci
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
2 : 3
Radnički Šabački
Šabac
Borac (L)
Lešnica
0 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Drina
Ljubovija
3 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Lipolist
Lipolist
3 : 1
Jadar
Stupnica
Antimon
Zajača
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Kolubara
Jabučje
1 : 3
Joševa
Joševa
Sovljak
Sovljak
0 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Mladost
Dračić
4 : 2
Banjani
Banjani
Polet
Popučke
3 : 4
OFK Jabučje
Jabučje
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 5
Tešnjar
Valjevo
Tulari
Tulari
3 : 4
Kačer
Belanovica
Trlić
Trlić
3 : 0
ZSK
Valjevo
Pobeda
Beloševac
8 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Mladost
Pajazitovo
2 : 2
Srbija
Ilićevo
Kolonija
Kragujevac
2 : 5
Partizan
Cerovac
Borac
Drenovac
1 : 1
Jadran
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
2 : 1
Budućnost
Resnik
Ibar
Mataruška Banja
4 : 2
Real
Podunavci
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 3
Stubal
Stubal
Rudar
Baljevac
1 : 3
Granit
Jošanička banja
Radnik
Ušće
2 : 2
Polet
Ratina
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
4 : 0
Gruža
Vitanovac
Budućnost
Konarevo
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Gracko
Staro Gracko
6 : 0
Brezovica
Štrpce
Majdan
Majdan
0 : 4
Miokovci
Miokovci
Omladinac
Zablace
0 : 1
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
Mladost
Preljina
2 : 1
Spartak
Trnava
Mladost (S)
Sikirica
3 : 1
Polet
Zabrega
Rudar (P)
Plazane
3 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
Moravac
Gornje Vidovo
5 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Hajduk
Čepure
4 : 0
Radnički
Tekija
Omladinac
Šaludovac
4 : 0
Napredak Stubica
Stubica
Rudar Stenjevac
Stenjevac
0 : 2
Istok 63
Plana
Supska
Supska
4 : 0
Omladinski
Paraćin
Crni Vrh
Deonica
5 : 1
Budućnost
Đurinac
Kolare
Kolare
3 : 2
Morava
Kočino Selo
Blagotin
Belušić
2 : 0
Mladost (D)
Dublje
Ursule
Ursule
2 : 0
Vinorača
Vinorača
Sloga
Voljavče
1 : 1
Resavac
Subotica
Osaonica
Bagrdan
2 : 1
Juhor
Glavinci
Napredak (SL)
Staro Lanište
1 : 1
Mladost (G)
Gložane
OFK Gnjila
Igroš
4 : 2
Polet 57
Milutovac
14. Oktobar
Izbenica
4 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 3
Omladinac
Pojate
Mladost
Donji Katun
4 : 0
Trudbenik
Stalać
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 1
Bukovica
Bukovica
Polet
Radevac
4 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 4
Jedinstvo GVD
Grejač
Tempo
Mozgovo
0 : 3
OFK Draževac
Draževac
Planinac 2015
Podgorac
1 : 3
Jastrebac (T)
Tešica
Napredak 2012
Krušje
0 : 1
Gredetin
Gredetin
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 2
Sloga (K)
Korman
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 0
Knežica
Knežica
Moravac (Č)
Čečina
2 : 1
Grkinja
Grkinja
Pobeda
Rusna
1 : 1
Klisura
Klisura
Dušnik
Donji Dušnik
0 : 3
4. Juli
Mekiš
Milutinovac
Milutinovac
4 : 6
Napredak
Korbovo
Kladušnica
Kladušnica
5 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Pontes
Kostol
1 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Koča Andjelković
Tekija
0 : 3
Lovćen
Petrovo selo
Egeta
Brza Palanka
3 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Velika Vrbica
Velika Vrbica
4 : 5
Omladinac
Vajuga
Kosovo
Zvezdan
2 : 0
Deli Jovan
Salaš
Jerma
Sukovo
4 : 2
Rongo Siti
Pirot
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Pobeda
Držina
2 : 2
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Real
Donja Jajina
2 : 0
OFK Morava
Leskovac
Navalin
Navalin
3 : 1
Gradac
Konopnica
Polet
Stajkovce
6 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 1
Napredak
Bogojevce
Sušica 2012
Kukulovce
2 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Morava
Gložane
1 : 1
Mladost (B)
Batulovce
BSK
Belanovce
8 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Karaš (J)
Jasenovo
4 : 3
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 0
Banat (I)
Ilandža
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 1
Ratar
Kruščica
Ševac
Kusić
1 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Proleter
Mramorak
0 : 2
Strela
Ivanovo
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 0
Kolonija
Kovin
Omladinac
Deliblato
0 : 3
Budućnost
Banatski Brestovac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 0
Spartak
Debeljača
Mika Antić
Pančevo
0 : 2
Polet
Idvor
Tempo
Sefkerin
0 : 6
Unirea
Uzdin
Omladinac
Opovo
3 : 1
Glogonj
Glogonj
Proleter
Međa
3 : 1
Napredak
Banatska Topola
Terekveš
Hetin
4 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
Jedinstvo
Bočar
5 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Budućnost
Banatski Dvor
0 : 4
Omladinac
Ravni Topolovac
2. Oktobar
Kumane
3 : 0
Delija
Mokrin
Bega
Novi Itebej
2 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Proleter
Neuzina
2 : 3
OFK Gradnulica
Zrenjanin
MSK
Mihajlovo
0 : 1
Naftagas
Boka
OFK Klek
Klek
0 : 2
ASK
Aradac
Lehel
Mužlja
1 : 1
Rusanda
Melenci
Jedinstvo
Ečka
0 : 3
Potisje
Knićanin
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 2
Omladinac
Botoš
Graničar
Riđica
0 : 2
Hajduk Junior
Kula
Dinamo
Sonta
2 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dunav
Bački Monoštor
0 : 3
Partizan
Kupusina
Telečka
Telečka
1 : 4
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Đurđin
Đurđin
1 : 0
Čantavir
Čantavir
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 4
Solid
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Žednik
Stari Žednik
0 : 1
Dušan Silni
Subotica
Bikovo
Bikovo
3 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Palić
Palić
1 : 2
Lokomotiva
Subotica
Noćaj
Noćaj
0 : 4
Borac (M)
Martinci
Sloga
Maradik
1 : 8
Sloboda
Donji Tovarnik
Radnički
Irig
2 : 3
Borac (K)
Klenak
Napredak
Žarkovac
2 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Graničar
Kuzmin
3 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Borac (S)
Stejanovci
2 : 2
Omladinac
Molovin
PSK Putinci
Putinci
5 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Obilić (Vilovo)
Vilovo
2 : 2
Mladost
Radičević
Mladost Radost
Srbobran
3 : 2
Budućnost
Savino Selo
Sloga
Lok
0 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Bačka
Đurđevo
0 : 0
Iskra
Kucura
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
2 : 0
Hajduk
Gardinovci
Krivanj
Selenča
2 : 3
Maglić
Bački Maglić
Slavija
Pivnice
3 : 2
Neštin
Neštin
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 1
Bačka
Despotovo
Borac
Obrovac
8 : 0
Labudnjača
Vajska
Sremac
Čerević
1 : 4
Centar
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 1
Tatra
Kisač
Kabel - Štrand
Novi Sad
1 : 1
Bačka
Begeč
Sveti Stefan
Slanci
5 : 1
Dunavac
Dunavac
Crvenka
Borča
0 : 1
Dedinje
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
2 : 2
Heroj Polet
Jajinci
BUSK
Beograd
1 : 1
Busije
Zemun
Posavac
Tisma
0 : 4
Studenski Grad
Novi Beograd
Šumadinac
Bečmen
0 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
Polet
Trnovče
4 : 3
Jasenica
Kruševo
Obilić
Staro Selo
2 : 3
Mladost 1948
Donja Livadica
Polet (B)
Bikinje
1 : 1
Kurjače
Kurjače
Napredak (B)
Bubušinac
0 : 3
Žitkovica
Žitkovica
Desine
Desine
2 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Napredak (P)
Poljana
4 : 0
Braničevo
Braničevo
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
7 : 6
Mlava (B)
Bratinac
Dragoš
Oreškovica
4 : 0
Zadrugar
Tabanovac
BSK
Boževac
7 : 0
Napredak
Toponica
Mladost
Porodin
1 : 1
Radnički
Knežica
Bata Bulić
Bistrica
2 : 3
Radnik
Salakovac
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
2 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Polet
Aleksandrovac
2 : 4
Rade Milošević
Dubočka
Sloga 1952
Veliki Popovac
0 : 3
Rudar
Stamnica
Karađorđe Vučić
Vučić
4 : 2
Kotlenik
Selo Leskovac
Kusovac
Kusovac
2 : 1
Marjan
Knić
Bare
Bare
3 : 0
Mladost MG
Saranovo
Lokomotiva
Lapovo
7 : 3
Grivac
Grivac
Crvena zvezda
Miraševac
3 : 2
Mladost (R)
Rašković
BSK
Borač
3 : 0
Sloga
Milatovac
Mladi rudar
Bukovik
0 : 2
Jasenica
Božurnja
Kopljari
Kopljari
1 : 2
Proleter
Jelovik
Budućnost
Blaznava
4 : 3
Šumadinac (S)
Stojnik
Sloga
Zagorica
2 : 1
Misača
Misača
Partizan
Darosava
2 : 4
Šumadinac (N)
Natalinci
B 2000
Aranđelovac
5 : 0
Šamot
Aranđelovac
Žabare
Žabare
2 : 1
Ranilović
Ranilović
Vlašić
Donje Crniljevo
5 : 4
Karađorđe
Mišar
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Cerić
Miokus
7 : 1
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
Mrovska
Mrovska
4 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Trešnjevka
Trbusac
5 : 1
Radnički
Koceljeva
Dobrava
Vukošić
3 : 2
Sloga
Krnić
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 1
Borac
Kozjak
Stolice
Krupanj
4 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Jedinstvo
Mali Zvornik
6 : 1
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Sloga (S)
Straža
3 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 3
Vidojevica
Lešnica
Crnča
Crnča
1 : 1
Krasava
Krasava
Mladost (DB)
Donja Borina
4 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
5 : 0
Cerova
Cerova
Borac
Šabac
3 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Sloga
Duvanište
2 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Omladinac 2013
Slepčević
2 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
Cer
Petkovica
4 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Mladi Borac
Dublje
5 : 1
Proleter
Šabac
Drina
Badovinci
2 : 1
Gorki
Glušci
Duško
Klenje
3 : 0
Partizan
Drenovac
Jadar 2013
Valjevo
2 : 1
Borac
Rajković
Rajac
Kadina Luka
1 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Kolubara 2
Valjevo
11 : 0
Gradac
Valjevo
Popadić
Popadić
1 : 4
Komanice
Komanice
Mladost
Valjevska Kamenica
2 : 5
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Ribnikar
Pecka
3 : 2
Liplje
Liplje
Stepanje
Stepanje
0 : 6
Rudar
Radljevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
4 : 1
Polet (T)
Takovo
Gunjevac
Gunjevac
3 : 0
Proleter
Bajevac
Kremenac
Rogojevac
2 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
1 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Košutnjak
Kragujevac
0 : 2
Šumadija 1934
Drača
21. oktobar
Kragujevac
5 : 2
Seljak
Cvetojevac
Tavnik
Tavnik
3 : 1
Zvezda
Čukojevac
Mladost
Vrdila
5 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Borac
Adrani
1 : 3
Napredak
Gračac
Morava
Sirča
3 : 4
Magnohrom
Kraljevo
Budućnost
Samaila
0 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 1
Šumadija
Šumarice
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Omladinac
Kalimanići
1 : 4
Brezak
Pranjani
Velereč 94
Velereč
5 : 1
Šumadija
Brdjani
Šilopaj
Šilopaj
0 : 3
Ozremica
Beršići
Ozrem PMH
Ozrem
3 : 2
Sparta Grabovica
Grabovica
Vučak
Vučak
0 : 3
Skobalj
Skobalj
Vrbovac
Vrbovac
0 : 4
Budućnost
Mala Krsna
OFK Slavija
Smederevo
0 : 3
Železničar
Smederevo
Jezava
Smederevo
7 : 0
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Drugovac
Drugovac
1 : 2
Badljevica
Badljevica
Lunjevac
Lunjevac
3 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Podunavac
Udovice
3 : 0
Omladinac
Seone
Gorušica
Viča
6 : 0
Brezova
Brezova
Voćar
Kotraža
4 : 3
Jelica
Goračići
Jedinstvo
Puhovo
4 : 0
Gradina
Rti
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 4
Prilike
Prilike
Hajduk
Podlokanj
3 : 5
Šampion
Orom
Tisa (P)
Padej
3 : 0
Čoka
Čoka
Tisa B
Adorjan
0 : 3
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
3 : 1
Graničar
Đala
OFK Mladost
Begaljica
6 : 4
Partizan
Kaludjerica
Podunavac
Ritopek
0 : 2
Hajduk
Kamendol
Polet
Jabukovac
1 : 1
Urovica
Urovica
Ratar
Jasenica
3 : 3
Kovilovo
Kovilovo
Miloševo
Miloševo
0 : 3
Graničar
Aleksandrovac
Slatina
Negotin
2 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Sloga
Jovanovac
2 : 1
Baličevac
Baličevac
Rakova
Rakova
0 : 0
Morava
Mojsinje
Prijevor
Prijevor
7 : 2
Rudar
Bresnica
Planinac
Vujetinci
6 : 1
Budućnost
Stančići
Strelac
Miokovci
0 : 3
Lugovi
Čačak
BIP
Čačak
15.05.2016
16:30
Mladost
Atenica
Jedinstvo
Konjevići
7 : 1
Morava
Katrga
Parmenac
Parmenac
15.05.2016
16:30
Premeća
Premeća
Posavina
Stubline
1 : 1
Krtinska
Krtinska
Vukićevica
Vukićevica
1 : 6
Borac
Ušće
OFK Urovci
Urovci
3 : 1
Zvezda-Konatice
Konatice
Omladinac
Veliko Polje
3 : 0
Rvati
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
3 : 1
Trstenica
Trstenica
Belo Polje
Belo Polje
2 : 2
Ljubinić
Ljubinić
Partizan-Draževac
Draževac
2 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Guncate
Guncati
2 : 1
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Vranić
Vranić
1 : 4
Lisović
Lisović
Budućnost
Dudovica
4 : 1
Bistrica
Bistrica
Rudar
Zeoke
5 : 3
Polet
Mirosaljci
Vreoci
Vreoci
1 : 3
BSK
Brajkovac
OFK Burovo
Burovo
8 : 0
Šumadija
Mali Crljeni
Sloboda
Stubica
1 : 1
OFK Radnički
Dren
Sloga
Lukavica
2 : 1
Borac
Arapovac
Mladost (G)
Guberevac
0 : 3
Popović
Popović
Vis
Parcani
7 : 3
OFK Slatina
Slatina
Rudar 2012
Babe
0 : 4
Stojnik
Stojnik
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 1
Omladinac
Rajkovac
Sloga
Granice
3 : 0
OFK Student
Mladenovac
Napredak
Međulužje
8 : 1
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Šepšin
Šepšin
6 : 1
Borac
Amerić
Šumadija 1962
Jagnjilo
1 : 3
Markovac
Markovac
Mladost
Gornja Mutnica
4 : 2
Popovac
Popovac
ISK Izvor
Izvor
2 : 0
Buljane
Buljane
Zemljoradnik
Striža
4 : 0
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Vihor
Golubovac
1 : 2
Radnik
Davidovac
Sloboda
Krežbinac
4 : 3
Budućnost
Lebina
Jedinstvo
Ratari
7 : 0
Železničar
Klačevica
Resavac
Veliki Popović
4 : 1
Mladi radnik
Grabovica
Resava
Bukovac
2 : 3
Planinac
Panjevac
Omladinac
Bunar
2 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Hajduk
Miloševo
4 : 0
Trnava
Trnava
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
2 : 1
Crnovršanin
Donje Štiplje
Belica
Belica
3 : 1
Morava
Rajkinac
Partizan
Majur
1 : 2
Bresje
Bresje
Sloboda
Šuljkovac
2 : 2
OFK Borac
Lovci
Morava
Medvedja
1 : 0
Stara Čaršija
Osaonica
Stragari
Stragari (Trstenik)
0 : 3
Jugovići
Bogdanje
Velika Drenova
Velika Drenova
5 : 1
Rujišnik
Rujišnik
Stevka Božurevka
Božurevac
1 : 1
Sloboda 1948
Mijajlovac
Atletiko
Donja Jajina
3 : 2
Badince
Badince
Vinogradar
Gudurica
2 : 0
Pobeda
Parta
Omladinac
Zagajica
2 : 3
Banat
Dupljaja
Radnički 1927
Vršac
7 : 1
Jedinstvo
Orešac
KSK Konak 1926
Konak
3 : 0
Borac
Zrenjanin
ZŠF Petlić
Zrenjanin
1 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
Tamiš
Farkaždin
5 : 0
Sloga
Jarkovac
Vojvodina
Neradin
0 : 3
Jedinstvo (R)
Ruma
Jedinstvo (K)
Kraljevci
2 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
Sloga
Voganj
3 : 1
Polet
Nikinci
Graničar
Grabovci
6 : 1
Planinac
Rivica
Fruška Gora
Ruma
1 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
Sremac
Dobrinci
2 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Car Uroš
Jazak
6 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Omladinac
Batrovci
5 : 1
Bratstvo
Sot
Mladost
Prhovo
3 : 0
Vitez
Subotište
Kameni
Ašanja
3 : 0
Šumar
Ogar
Srem
Sremski Mihaljevci
0 : 1
Graničar
Obrež
Sremac
Deč
4 : 3
Lovac
Karlovčić
Sremac
Jarak
6 : 1
Napredak
Šuljam
Sloboda
Šašinci
8 : 1
Borac (R)
Radenković
Sloga (Č)
Čalma
10 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Poletarac
Laćarak
4 : 5
Planinac
Ležimir
BSK
Bešenovo
3 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Srem
Sremska Rača
2 : 3
Sloga (Z)
Zasavica I
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 3
Dunav
Novi Slankamen
Krušedol
Krušedol
1 : 2
Železničar
Inđija
Fruškogorac
Krčedin
2 : 3
Polet
Novi Karlovci
Dunavac
Petka
5 : 0
Sloga (L)
Lučica
Ljubičevo
Ljubičevo
0 : 3
Sopot
Požarevac
Metalac
Požarevac
2 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Sloga (Du)
Dubravica
2 : 3
Proleter
Požarevac
Stig 1955
Beranje
2 : 3
Pobeda
Stari Kostolac
Dunav
Ostrovo
1 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Mladost (L)
Leskovac
7 : 4
Udarnik 2015
Ćovdin
Soko
Krvije
3 : 0
BSK
Bošnjak
Beli Orlovi
Brestovac
3 : 4
Omladinac
Vučkovica
Jarmenovci
Jarmenovci
0 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Mladost (R)
Rajkovac
3 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Brezovac
Brezovac
5 : 0
Venčani
Venčani
Tulež
Tulež
1 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Polet
Jalovik
1 : 3
Mladost (B)
Belotić
Hajduk
Debrc
2 : 3
Sloga 1949
Matijevac
Krnule 09
Krnule
1 : 7
Petrovac 74
Kujavica
Skupljen 2013
Skupljen
4 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Granit
Radalj
4 : 2
Luk
Voćnjak
Tolisavac - VT
Tolisavac
3 : 0
Bratstvo
Krupanj
Mladost
Očage
1 : 8
Sloboda
Salaš Crnobarski
Šumice
Glusci
4 : 1
Premijer
Badovinci
Dupljaj
Dupljaj
1 : 1
Beloševac
Beloševac
Mladi radnik
Valjevo
0 : 2
Rakac Stave
Stave
Lukavac
Lukavac
2 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
Zadrugar
Lopatanj
5 : 7
Žabari
Žabari (Valjevo)
Paune
Paune
0 : 3
Bujačić
Bujačić
OFK Povlen
Brezovice
3 : 4
Kotešica
Kotešica
Sloga
Bogovađa
1 : 2
Ratkovac
Ratkovac
Zvizdar
Zvizdar
2 : 0
Čučuge
Čučuge
Dokmir
Dokmir
3 : 0
Sloga
Vrhovine
Šarbane
Šarbane
2 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
OFK Paljuvi
Paljuvi
8 : 5
Pambukovica
Pambukovica
Jedinstvo
Milorci
2 : 1
Kolubara
Liso Polje
Brgule
Brgule
1 : 2
Omladinac
Kalinovac
Vrelo
Vrelo
3 : 2
Strelac 001
Kožuar
OFK Takovo
Takovo
1 : 6
Vukona
Vukona
Bukorovac
Kragujevac
3 : 1
Borac
Novi Milanovac
Dobrača
Dobrača
0 : 3
Šumarice 2008
Kragujevac
Erdoglija
Kragujevac
5 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Mladost 1981
Štulac
3 : 2
Lasta
Vitkovac
Popovići
Popovići
3 : 0
Morava
Mrsać
Progorelica
Progorelica
3 : 1
Studen Vitez
Studenica
BSK 2014
Bukovica
1 : 0
Bane 1931
Raška
Mineral 2015
Rudno
4 : 0
Žiča
Žiča
Musina reka
Musina reka
0 : 2
Mlada krila
Metikoši
Omladinac
Drakčići
3 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Baštovan 2015
Carevac
4 : 2
Ram
Ram
Sirakovo
Sirakovo
3 : 0
Sloga
Topolovnik
Pek
Kusiće
0 : 4
Radnički
Požeženo
Mladi Borac
Majilovac
7 : 0
Pečanica
Pečanica
Srednjevo
Srednjevo
1 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Zvižd Omladinac
Kučevo
8 : 1
BSK 2015
Velika Bresnica
Budućnost Sena
Sena
3 : 0
Neresnica
Neresnica
Sloga
Mustapić
15.05.2016
16:30
Radenka
Radenka
Zmajevac
Belasica
6 : 2
Vitanovac 08
Vitanovac
Jablanica
Jablanica
3 : 5
Polet
Šavrane
Zdravinje
Zdravinje
4 : 4
Mudrakovac
Mudrakovac
Štitari
Štitari
3 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Mladost VPD
Krusevac
0 : 3
Lipovac
Lipovac
Modrica
Modrica
4 : 2
Polet
Kobilje
Vratare
Vratare
0 : 1
Padež
Padež
Pasjak 2013
Pasjak
1 : 5
Meševo
Meševo
Srnje
Srnje
0 : 4
Dedina
Dedina
Slavija
Bođani
1 : 0
Mladost
Mali Bač
Budućnost
Parage
4 : 0
Proleter
Karađorđevo
Sloga
Plavna
2 : 0
Borac
Vizić
Polet
Senje
4 : 2
Sloga
Isakovo
Borac
Ivankovac
7 : 3
Pomoravlje
Ostrikovac
Ježevica
Ježevica
3 : 1
Sečica
Seča reka
Lauš
Lopaš
2 : 3
Trešnjica
Tvrdići
Omladinac
Zdravčići
5 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 3
Gorobilje
Gorobilje
Dobrinjac
Donja Dobrinja
5 : 2
Glumač
Glumač
Mladost
Bošnjane
1 : 4
Pobeda
Đurđevo
Karađorđe 2013
Viševac
0 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Mladost
Radoševac
1 : 0
Mrčkovac
Mrčkovac
Šipurske livade
Šabac
3 : 1
OFK Varna
Varna
Galeb
Cerovac
0 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
3 : 0
Sava
Mrđenovac
Dimitrije Tucović
Šušnjar
2 : 1
Strmovo
Strmovo
Lazarevac
Lazarevac
3 : 3
Mladi Borac
Županjac
20. Oktobar
Trbušnica
2 : 0
Šumadinac
Kruševica
Bratstvo
Cijevna
0 : 4
Jedinstvo
Bijelo Polje
Berane
Berane
3 : 0
Brskovo
Mojkovac
Radnički
Berane
3 : 0
Ibar
Rožaje
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Kom
Podgorica
Grafičar
Podgorica
3 : 1
Jezero
Plav
Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Mašinac
Niš
Mačva
Šabac
1 : 3
Požarevac
Požarevac
Jerina
Smederevo
3 : 0
Una Fortuna 04
Lužnice
Šabac
Šabac
3 : 0
Bukovička Banja
Aranđelovac
Slatke Male
Burovac
3 : 0
Radnički 2013
Rudovci
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Mačva
Šabac
0 : 4
Partizan
Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 2
Proleter
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Omladinac (NB)
Novi Banovci
0 : 1
Banat
Zrenjanin
Sloga (P)
Požega
0 : 0
Javor
Ivanjica
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 1
Mladost
Lučani
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 1
Sloboda (U)
Užice
Sindjelić
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
2 : 4
Radnički (O)
Obrenovac
IMT
Beograd
2 : 1
Trudbenik
Trudbenik
Prva Iskra
Baric
4 : 2
Brodarac 1947
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 2
Balkan
Beograd
Seceranac Ada
Beograd
3 : 1
Banja
Beograd
Milenium
Beograd
4 : 1
Buducnost
Dobanovci
Zmaj 1953
Beograd
5 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Grafičar
Beograd
2 : 2
011
Beograd
Dečić
Tuzi
1 : 1
Budućnost
Podgorica
Rudar
Pljevlja
1 : 3
Zeta
Golubovci
Bokelj
Kotor
2 : 3
Mladost
Podgorica
Mornar
Bar
3 : 2
OFK Petrovac
Petrovac
Grbalj
Radanovići
3 : 1
Lovćen
Cetinje
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Real Niš
Niš
0 : 2
Rad
Beograd
Vršac
Vršac
0 : 1
Hajduk junior
Kula
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Donji Srem
Pećinci
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 1
Železničar (P)
Pančevo
Radnički (K)
Kovin
12 : 4
Mladost (L)
Lukićevo
Radnički (S)
Sombor
0 : 3
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Teleoptik
Zemun
7 : 0
Dominus
Beograd
Voždovac
Beograd
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
011
Beograd
15.05.2016
18:00
Borča
Borča
Balkan
Beograd
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
PKB Kovilovo
Beograd
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
IMT
Beograd
5 : 1
Trudbenik
Beograd
Senjak
Valjevo
0 : 1
Loznica
Loznica
Jedinstvo
Ub
3 : 3
Mačva
Šabac
Železničar
Lajkovac
2 : 3
Radnički Šabački
Šabac
Obilić
Novi Kneževac
1 : 4
AFK
Ada
Zuce
Beograd
2 : 0
Vinca
Vinca
Beograd 1929
Beograd
4 : 0
Pinosava
Pinosava
Crvena zastava
Obrenovac
15 : 0
Budućnost
Zvecka
Karađorđe
Mišar
1 : 2
Radnički
Koceljeva
Stakorina
Čajniče
1 : 2
Glasinac
Sokolac
Velež
Nevesinje
3 : 0
Rudo
Rudo
Mladost (R)
Rogatica
0 : 1
Hercegovac
Bileća
Grbalj
Kotor
1 : 2
Lovćen
Cetinje
Dečić
Tuzi
1 : 3
Budućnost
Podgorica
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Zeta
Golubovci
Bokelj
Kotor
1 : 4
Mladost
Podgorica
Mornar
Bar
0 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Donji Srem
Pećinci
Hajduk Junior
Kula
0 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Bečej 1918
Bečej
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Vršac
Vršac
Vršac United
Vršac
4 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Voždovac
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Loznica
Loznica
5 : 1
Donjošorac
Šabac
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Radnički
Valjevo
Mačva
Šabac
1 : 0
Savacijum
Šabac
OFK Osečina
Osečina
3 : 0
Drina
Ljubovija
OFK Zabrežje
Obrenovac
4 : 0
Budućnost D.
Dobanovci
Srem J.
Jakovo
2 : 1
BASK
Beograd
Borac O.
Ostruznica
3 : 0
Borac P.
Progar
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
13.maj
Zemun
Pavliš
Pavliš
1 : 7
Vršac
Vršac
Polet
Izbište
3 : 0
Vulturul
Grebenac
Hajdučica
Hajdučica
2 : 5
Ševac
Kusić
CFK
Vrbas
1 : 1
Spartak
Subotica
Trudbenik
Beograd
3 : 0
Zvezdara
Beograd
Balkan
Beograd
2 : 4
Dorćol
Beograd
Torlak
Beograd
4 : 0
Palilulac
Beograd
Beograd 1929
Beograd
3 : 1
Trudbenik
Beograd
Prva Iskra
Baric
1 : 2
Zadrugar
Orasac
Omladinac
Veliko Polje
7 : 3
Budućnost
Zvecka
Skela
Skela
5 : 2
Jedinstvo
Dren
Polet
Grabovac
3 : 7
Radnički
Obrenovac
Belo Polje
Belo Polje
1 : 3
Posavina
Stubline
Provo
Provo
0 : 2
Hajduk
Debrc
Karađorđe
Mišar
0 : 3
Mačva 2005
Bogatić
Mladost (R)
Rogatica
5 : 0
Hercegovac
Bileća
Stakorina
Čajniče
6 : 0
Glasinac
Sokolac
13. Maj MK
Zemun
3 : 2
Institut MK
Zemun
Tempo
Beograd
2 : 5
Studentski Grad MK
Beograd
BSK 1925 MK
Batajnica
15.05.2016
09:00
Zmaj 1953
Beograd
Radnički MK
Novi Beograd
2 : 1
Šumadinac
Bečmen
Zemun
Zemun
3 : 3
Voždovac
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 5
Partizan
Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 0
Brodarac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 3
Olimpik
Beograd
Sindjelić
Beograd
0 : 1
Dorćol
Beograd
Sećeranac Ada
Beograd
2 : 2
Borac
Ostruznica
Atakante
Beograd
2 : 0
Brodarac 1947
Beograd
Petlić
Beograd
5 : 0
Poštar
Zvezdara
Omladinac
Ljig
1 : 2
Jedinstvo
Ub

Košarka

Metalac Farmakom
Valjevo
104 : 85
Tamiš
Pančevo
FMP
Železnik
83 : 91
Crvena zvezda
Beograd

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
25 : 23
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
22 : 25
Spartak Vojput
Subotica
Jagodina
Jagodina
26 : 24
Žitorađa
Žitorađa
Trepča
Kosovska Mitrovica
32 : 36
Prva Petoletka
Trstenik
Radnički 2
Kragujevac
34 : 25
Napredak
Kruševac
Jedinstvo 1974
Krnjevo
28 : 29
Umčari
Umčari
Dorćol
Beograd
35 : 24
Gučevo
Banja Koviljača
Radnički
Obrenovac
31 : 18
Zemun 1957
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
30 : 32
Prva Iskra Barič
Barič
Radan
Lebane
31 : 25
Topličanin 2
Prokuplje
Hisar
Leskovac
30 : 19
Vlasotince
Vlasotince
Pirot
Pirot
38 : 31
Progres
Svrljig
Sloga
Kraljevo
21 : 21
Knez Lazar
Kruševac
Sloga
Kraljevo
32 : 26
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Sjenica
Sjenica
20 : 20
Beli andjeo
Prijepolje
Užice
Užice
31 : 34
Mladost 2
Čačak
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
34 : 27
Udarnik
Lozovik
Sloven
Ruma
14 : 24
Vrbas
Vrbas
Laki
Crvenka
26 : 26
Jadran
Feketić
Petrovaradin
Petrovaradin
28 : 31
Radnički
Bajmok
Paraćin
Paraćin
7 : 40
Jastrebac
Blace
Morava Han
Vladičin Han
33 : 24
Remesiana
Bela Palanka
Dubočica
Leskovac
25 : 25
Niška Banja
Niška Banja

Vaterpolo

Taš 2000
Beograd
5 : 17
Crvena zvezda
Beograd
Novi Beograd 011
Novi Beograd
2 : 5
Vračar
Beograd

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
10 : 2
Mašinac
Kragujevac
Tvrdjava
Novi Sad
5 : 1
Apa Futsal
Apatin

Američki fudbal

Celtis
Sombor
26 : 7
Pastuvi
Požarevac
Angel Warriors
Čačak
46 : 7
Pirates
Zemun
Mammoths
Kikinda
6 : 12
Lavovi
Vršac
Hawks
Obrenovac
8 : 14
Sharks
Šabac
Bears
Sofija
46 : 0
Bedemi
Smederevo
Golden Bears
Bor
8 : 0
Royal Crowns
Kraljevo