XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 549 utakmica za dan
Subota, 2 April 2016

Fudbal

Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
Borac
Čačak
Rad
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Voždovac
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Čukarički
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 2
Radnik
Surdulica
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Sloboda
Užice
Napredak
Kruševac
1 : 0
Loznica
Loznica
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Donji Srem
Pećinci
Dinamo
Vranje
0 : 5
Inđija
Inđija
BSK Borča
Borča
0 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Sindjelić
Beograd
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Zemun
Zemun
Mladost
Doboj - Kakanj
1 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Velež
Mostar
1 : 2
Sloboda
Tuzla
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Olimpic
Sarajevo
Vitez
Vitez
3 : 0
Drina
Zvornik
Radnik
Bijeljina
2 : 0
Travnik
Travnik
Borac
Banja Luka
0 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 1
Zrinjski
Mostar
Rudar
Prijedor
0 : 0
Čelik
Zenica
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
3 : 0
Vlasenica
Vlasenica
Leotar
Trebinje
0 : 0
Tekstilac
Derventa
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
Drina HE
Višegrad
0 : 2
Mladost
Velika Obarska
Sutjeska
Foča
1 : 0
Borac
Šamac
Kozara
Gradiška
0 : 0
Sloboda (NG)
Novi Grad
Željezničar
Doboj
2 : 1
Župa
Milosavci
Sloga (S)
Srbac
1 : 0
Mladost (DS)
Donja Slatina
BSK
Banja Luka
0 : 0
Modriča
Modriča
Proleter
Teslić
3 : 1
Sloga (D)
Doboj
Ljubić
Prnjavor
1 : 0
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
Mladost (G)
Gacko
1 : 0
Podrinje
Janja
Jedinstvo (Bč)
Brčko
1 : 2
Ilićka 01
Brčko
Famos
Vojkovići
1 : 0
Radnički (K)
Karakaj
Trebava
Osječani
2 : 0
Skugrić
Skugrić
Lokanj
Lokanj
2 : 2
Milići
Milići
Partizan
Donja Trnova
7 : 0
Proleter
Ruhotina-Johovac
Bratstvo
Bratunac
2 : 1
Zadrugar
Donje Crnjelovo
Kladari
Gornji Kladari
5 : 2
Tamaris
Mrčevci
Sloga
Gornje Crnjelovo
5 : 0
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
Stevan Dukić
Rogolji
2 : 1
Polet
Elezagići
Bratstvo
Orahova
0 : 3
Borac
Mašići
Romanovci
Romanovci
0 : 4
Obradovac
Obradovac
OFK Janja 2009
Janja
1 : 1
Drina
Batar
Lazarevica
Čengić
5 : 2
Ljeskovac
Ljeskovac
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
Timok
Zaječar
6 : 1
OFK Bor
Bor
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Vršac
Vršac
4 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
1 : 2
Železničar
Pančevo
TSC
Bačka Topola
3 : 1
Borac (S)
Sakule
Senta
Senta
0 : 0
Radnički (Š)
Šid
Cement
Beočin
0 : 1
Dunav
Stari Banovci
Sloga
Temerin
0 : 2
Odžaci
Odžaci
GSP Polet
Beograd
1 : 1
IMR
Rakovica
Radnički (O)
Obrenovac
5 : 4
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sopot
Sopot
2 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
BASK
Beograd
2 : 2
Žarkovo
Beograd
IMT
Beograd
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Karađorđe
Topola
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Sloga (P)
Požega
4 : 0
FAP
Priboj
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Mačva
Šabac
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Kosanica
Kuršumlija
0 : 1
FUD
Brus
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Pukovac
Pukovac
Rtanj
Boljevac
1 : 1
Napredak
Aleksinac
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
Sloga (L)
Leskovac
2 : 0
Morava
Vladičin Han
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
6 : 0
ŽAK
Kikinda
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
9 : 1
Polet
Izbište
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloga
Plandište
1 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 2
Slavia
Kovačica
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 0
Radnički (K)
Kovin
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 0
Vršac United
Vršac
Polet (S)
Sivac
3 : 2
ŽAK
Sombor
Srbobran
Srbobran
1 : 2
OFK Mladost APA
Apatin
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 3
Mladost (T)
Turija
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Bačka (P)
Pačir
Jugović
Kać
3 : 2
ŽSK
Žabalj
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 1
Borac
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
0 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Sloga
Erdevik
3 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Balkan
Mirijevo
0 : 3
Hajduk
Beograd
Rudar
Kostolac
2 : 1
Morava
Velika Plana
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Ribnica
Mionica
Spartak 1924
Ljig
2 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Jedinstvo 1945
Vladimirci
1 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Radnički (V)
Valjevo
4 : 1
Brezovica
Brezovica
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Karađorđe
Ribnica
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Arsenal
Kragujevac
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Tutin
Tutin
Ovčar
Markovica
0 : 3
Dragačevo
Guča
Palilula
Aleksinac
3 : 2
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
Malošište
Malošište
4 : 0
Mladost (Batuš.)
Batušinac
Zlot
Zlot
4 : 3
Poreč
Donji milanovac
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 1
Radnički
Klokočevac
Rudar
Grljan
4 : 0
Midžor
Kalna
Vratarnica
Vratarnica
3 : 3
Rgotina
Rgotina
Borac
Barje Čiflik
2 : 4
Tanasko Rajić
Pirot
Vladimir Durković
Berilovac
0 : 1
Spartak
Pirot
Mladost
Poljska Ržana
2 : 5
Zvezda
Blato
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 0
Mladi Borac
Živkovo
OFK Niš
Niš
4 : 0
Vulkan
Brenica
Palilulac
Niš
1 : 3
Brzi Brod
Brzi Brod
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 1
Borac (S)
Starčevo
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 1
BAK
Bela Crkva
Bilećanin
Sečanj
2 : 0
Polet
Nakovo
Kikinda 1909
Kikinda
6 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Naftagas
Elemir
5 : 0
Krajina
Krajišnik
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Radnički 1918
Ratkovo
0 : 0
Lipar
Lipar
Njegoš
Lovćenac
4 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Obilić
Novi Kneževac
2 : 2
Proleter
Njegoševo
Panonija IM Topola
Panonija
4 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 0
Jadran
Golubinci
Sloven
Ruma
0 : 3
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Rudar
Vrdnik
2 : 4
Hajduk (D)
Divoš
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 0
Mladost
Novi Sad
Sofeks
Futog
3 : 1
OFK Sirig
Sirig
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Šumadija
Šopić
3 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Policajac
Beograd
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Milutinac
Zemun
1 : 0
13. maj
Zemun
Mladenovac
Mladenovac
8 : 0
Pinosava
Pinosava
Sloboda
Lipe
0 : 1
Borac (R)
Ralja
Bačinac
Bačinac
0 : 3
Železničar
Kusadak
Đerdap
Golubac
3 : 2
Polet
Suvi Do
Karađorđe
Rača
0 : 3
ŽSK
Žirovnica
Šumadinac
Brzan
2 : 0
Trnava
Donja Trnava
Crnokosa
Kosjerić
0 : 0
Čajetina
Gostilje
Jadar
Stupnica
0 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Mačva 2005
Bogatić
0 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Srbija
Ilićevo
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 0
Budućnost
Konarevo
Slatina
Slatina
1 : 1
Omladinac
Zablace
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 1
Polet
Zabrega
Jastrebac (T)
Tešica
6 : 0
Polet
Radevac
OFK Draževac
Draževac
6 : 0
Gredetin
Gredetin
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 1
Napredak 2012
Krušje
Rongo Siti
Pirot
0 : 5
Mladost
Mali Suvodol
Sloboda
Rasnica
0 : 1
Pobeda
Držina
Sušica 2012
Kukulovce
3 : 2
Real
Donja Jajina
Delija
Mokrin
3 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Crvenka
Crvenka
3 : 1
Graničar
Riđica
Jedinstvo 1947
Kolut
0 : 1
Rastina 1918
Rastina
KFK Kula
Kula
1 : 4
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dušan Silni
Subotica
0 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 0
Centar
Novi Sad
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
3 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
Polet (V)
Voluja
4 : 0
Polet (B)
Bikinje
Rade Milošević
Dubočka
0 : 1
Radnički
Knežica
OFK Jelen
Jelenča
2 : 3
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
Radnik
Ub
1 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Rubribreza
Rubribreza
2 : 0
Rudar
Radljevo
Sparta Grabovica
Grabovica
2 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Ozremica
Beršići
1 : 4
Brezak
Pranjani
Čoka
Čoka
4 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
OFK Sikole
Sikole
1 : 0
Malajnica
Malajnica
Jedinstvo 1953
Mužinac
1 : 6
Mladost
Resnik
OFK Burovo
Burovo
4 : 0
Bistrica
Bistrica
Šumadija
Mali Crljeni
3 : 2
BSK
Brajkovac
Rudar 2012
Babe
2 : 0
Mladost (G)
Guberevac
Popović
Popović
0 : 0
Vojvoda
Dučina
Radnik
Davidovac
1 : 2
Heroj
Busilovac
Sindjelić
Vojnik
4 : 3
Planinac
Panjevac
Beljanica
Strmosten
2 : 0
Resava
Bukovac
Bresje
Bresje
1 : 1
Trnava
Trnava
Topoljak
Grabovac
4 : 1
Mladost
Mala Drenova
Sloboda 1948
Mijajlovac
0 : 3
Borjak 2013
Okruglica
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 0
Nomanica
Nomanica
Pomoravlje
Manojlovce
0 : 3
Atletiko
Donja Jajina
Todorovce
Todorovce
7 : 1
Badince
Badince
Radnik 2013
Šišince
3 : 1
Rudar
Rudare
Jedinstvo
Donja Lokošnica
2 : 4
Turekovac
Turekovac
Moravac
Pečenjevce
2 : 2
Milanovo
Milanovo
Gaj
Veliki Gaj
2 : 6
Sloga
Margita
Solunac
Banatski Sokolac
2 : 3
Graničar
Miletićevo
Naša Krajina
Kupinik
2 : 4
Janošik
Janošik
Omladinac B
Šetonje
0 : 3
Vukan
Ždrelo
Mladost (R)
Ranovac
4 : 0
Mladost (L)
Leskovac
Dobrnje
Dobrnje
0 : 0
Burovac
Burovac
Veliko Laole
Veliko Laole
1 : 1
Radnik
Pankovo
Mladost (J)
Jelenac
6 : 1
Maskar
Maskar
Maovi MH
Maovi
2 : 0
Mladost (S)
Slatina
OFK Varna
Varna
2 : 5
Pocerina
Jevremovac
Sloga DB
Donja Bukovica
0 : 1
Grabovica
Gornja Bukovica
OFK Donja Ljuboviđa
Donja Ljuboviđa
1 : 1
Azbukovica
Crnča
Vitanovac 08
Vitanovac
1 : 3
Grkljane
Grkljane
Polet
Šavrane
0 : 2
Lipovac
Lipovac
Zmajevac
Belasica
3 : 1
Polet
Kobilje
Jablanica
Jablanica
1 : 1
Modrica
Modrica
Zdravinje
Zdravinje
1 : 4
Mladost VPD
Krusevac
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
10 : 0
Pasjak 2013
Pasjak
Proleter
Karađorđevo
2 : 0
Slavija
Bođani
Rekreativo
Zabrežje
4 : 1
Proleter
Jasenak
Sloga
Ratari
1 : 1
Roma-Iverić
Dren
Barič-Munja
Baric
0 : 1
Draževac-Tornado
Drazevac
Zadrugar
Orašac
2 : 1
Baljevac
Baljevac
Mladi Radnik
Junkovac
1 : 3
Mladi Borac
Županjac
Dobra Voda
Dobra Voda
0 : 2
Mladost
Bukovče
OFK Dragoševac
Dragoševac
3 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Mornar
Bar
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Mladost
Podgorica
2 : 0
Zeta
Golubovci
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
Budućnost
Podgorica
4 : 0
Lovćen
Cetinje
Bokelj
Kotor
3 : 0
Grbalj
Radanovići
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Dečić
Tuzi
Mašinac
Niš
6 : 0
Požarevac
Požarevac
Jerina
Smederevo
0 : 1
Požega
Požega
Sloga 036
Kraljevo
6 : 0
Slatke Male
Burovac
Karađorđe
Topola
4 : 0
Šabac
Šabac
Radnički 2013
Rudovci
15 : 1
Bukovička Banja
Aranđelovac
Sremice
Sremska Mitrovica
0 : 9
Metalmania
Kanjiža
Sjeverna zvijezda
Bijelo Polje
1 : 4
Cvetex
Berane
Sokolac
Sokolac
0 : 6
Sloga Kakmuž-Petrovo
Petrovo
Čelik
Doboj
1 : 2
Proleter
Teslić
Čukarički
Beograd
3 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Široki Brijeg
Široki Brijeg
5 : 0
Velež
Mostar
Mladost
Donji Kakanj
1 : 5
Željezničar
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
7 : 0
Vitez
Vitez
Olimpic
Sarajevo
5 : 0
Radnik
Bijeljina
Drina
Zvornik
2 : 1
Borac
Banja Luka
Travnik
Travnik
2 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
6 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Čelik
Zenica
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 2
Sloboda
Tuzla
Olimpic
Sarajevo
2 : 1
Mladost
Donji Kakanj
Drina
Zvornik
0 : 3
Velež
Mostar
Travnik
Travnik
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Vitez
Vitez
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Radnik
Bijeljina
Čelik
Zenica
1 : 0
Borac
Banja Luka
Rudar Prijedor
Prijedor
5 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Spartak
Subotica
4 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 2
Hajduk Junior
Kula
Javor
Ivanjica
0 : 0
FAP
Priboj
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 4
Sindjelić
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
0 : 3
Brodarac 2
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 8
Zemun
Zemun
Policajac
Beograd
2 : 2
Bežanija
Beograd
Dolina
Padina
6 : 0
Slavija
Kovačica
Glogonj
Glogonj
2 : 3
Borac (S)
Sakule
Omladinac
Opovo
7 : 1
Unirea
Uzdin
Partizan (U)
Uljma
2 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
BSK 1925
Beograd
1 : 3
GSP Polet
Beograd
Srem
Jakovo
1 : 3
Vrcin
Vrcin
Brodarac 1947
Beograd
4 : 1
PKB
Padinska skela
Turbina
Vreoci
4 : 3
Zvezdara
Beograd
Studentski Grad
Beograd
5 : 0
Trudbenik
Trudbenik
011
Beograd
5 : 0
Buducnost
Dobanovci
Dunavac Grocka
Grocka
3 : 5
Milenium
Beograd
Sloboda
Lipe
1 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Budućnost
Ratari
3 : 0
Šumadija
Azanja
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 0
Sloga
Miloševac
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Kom
Podgorica
4 : 2
Grbalj
Radanovići
Berane
Berane
3 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Bratstvo
Cijevna
4 : 5
Lovćen
Cetinje
Ibar
Rožaje
0 : 1
Mornar
Bar
Cetinje
Cetinje
2 : 8
Bokelj
Kotor
OFK Beograd MO
Beograd
4 : 1
Lokomotiva MO
Beograd
011 MO
Beograd
3 : 0
Zemun MO
Zemun
Internacional MO
Beograd
3 : 0
Bežanija MO
Beograd
Sinđelić MO
Beograd
1 : 0
Voždovac MO
Beograd
Rad MO
Beograd
3 : 0
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Radnički (N)
Niš
OFK Hajduk
Novi Sad
4 : 0
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Hajduk junior
Kula
Inđija
Inđija
3 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Voždovac
Beograd
1 : 1
Radnički
Novi Beograd
011
Beograd
4 : 0
Internacional
Beograd
BASK
Beograd
1 : 1
BSK 1925
Beograd
Lokomotiva
Beograd
4 : 2
Dominus
Beograd
Kiker
Kraljevo
2 : 0
Bane
Raška
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Tutin
Tutin
Nacional
Novi Pazar
1 : 5
Novi Pazar
Novi Pazar
IMT
Beograd
4 : 0
Budućnost
Dobanovci
Drina
Ljubovija
0 : 3
Senjak
Valjevo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 2
Loznica
Loznica
Savacium
Šabac
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Borac
Ostruznica
4 : 3
Banja
Beograd
Avala
Beograd
0 : 2
Hajduk
Beograd
Jedinstvo
Surcin
0 : 3
Sremcica
Sremcica
Vojvodina
Crepaja
3 : 6
Dolina
Padina
Dinamo 1945
Pančevo
13 : 0
Polet
Izbište
Posavina
Stubline
2 : 1
Budućnost
Zvecka
Jedinstvo
Dren
5 : 1
Zadrugar
Orasac
Radnički Stobex
Klupci
2 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Rađevac
Krupanj
7 : 1
Radnički
Koceljeva
Donjošorac
Šabac
6 : 2
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Široki Brijeg
Široki Brijeg
9 : 2
Velež
Mostar
Mladost
Donji Kakanj
1 : 2
Željezničar
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
4 : 0
Vitez
Vitez
Olimpic
Sarajevo
2 : 1
Radnik
Bijeljina
Drina
Zvornik
3 : 0
Borac
Banja Luka
Travnik
Travnik
0 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
7 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Zrinjski
Mostar
0 : 0
Čelik
Zenica
Mladost (R)
Rogatica
2 : 3
Velež
Nevesinje
Hercegovac
Bileća
3 : 1
Stakorina
Čajniče
Rudo
Rudo
0 : 2
Glasinac
Sokolac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Radnički
Sombor
Železničar
Pančevo
1 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Inđija
Inđija
0 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Tutin
Tutin
0 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Apolon
Kraljevo
2 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
Voždovac
Beograd
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Čukarički
Beograd
4 : 0
Brodarac
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
9 : 0
Dominus
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Zemun
Zemun
PKB Kovilovo
Beograd
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Studentski Grad
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
SASK
Saraorci
3 : 6
Mladi radnik 1940
Radinac
Sloboda
Lipe
2 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 1
Napredak
Markovac
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 2
Sloga
Miloševac
Udarnik
Lozovik
7 : 0
Omladinac
Rakinac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 2
Loznica
Loznica
OFK Osečina
Osečina
0 : 5
Radnički
Valjevo
Savacijum
Šabac
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Zvižd
Kučevo
5 : 0
Cepelin 026
Smederevo
Srem J.
Jakovo
2 : 0
Institut
Zemun
Borac O.
Ostruznica
1 : 0
IMT
Beograd
Borac P.
Progar
0 : 9
13.maj
Zemun
BASK
Beograd
1 : 1
Vranić
Vranić
BSK
Bavanište
4 : 3
BAK
Bela Crkva
Njerš Ištvan
Totovo Selo
2 : 2
CFK
Vrbas
Palilulac
Beograd
1 : 3
Pionir
Beograd
Balkan
Beograd
4 : 5
Beograd 1929
Beograd
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 6
Bačka
Mol
Radnički
Obrenovac
12 : 1
Budućnost
Zvecka
Karađorđe
Mišar
0 : 3
OFK Šabac
Šabac
Romanija
Pale
2 : 1
Han Pijesak
Han Pijesak
Mladost (R)
Rogatica
5 : 0
Velež
Nevesinje
Hercegovac
Bileća
0 : 1
Stakorina
Čajniče
Rudo
Rudo
1 : 5
Glasinac
Sokolac
Tempo
Beograd
2 : 4
Institut MK
Zemun
Zemun B
Zemun
8 : 0
Šumadinac
Bečmen
Zmaj 1953
Beograd
0 : 1
Radnički MK
Novi Beograd
Požarevac
Požarevac
3 : 14
Sloga 036
Kraljevo
Požega
Požega
1 : 6
Šumadija 1903
Kragujevac
sokolice
Žitorađa
02.04.2016
Krstarica
Prokuplje
Majdanpek
Majdanpek
0 : 3
Lavice Dubočica
Leskovac
Rosulja 2014
Vlasotince
0 : 1
Morava
Žitkovac
Rad
Banjica
4 : 0
Kolubara
Lazarevac
BSK Borča
Borča
1 : 3
Teleoptik
Zemun
Brodarac
Beograd
1 : 5
Voždovac
Beograd
DIF
Beograd
8 : 0
Sindjelić
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
0 : 13
Ada
Beograd
Poštar
Zvezdara
9 : 1
Hajduk
Beograd
Subotica '04
Subotica
3 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Subotica '03
Subotica
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Presing
Požarevac
0 : 0
Bambi
Požarevac
Belo Polje
Belo Polje
4 : 3
Zvezda
Konatice
Zabrezje
Zabrezje
2 : 1
Buducnost
Zvecka
Duboko
Mala Mostanica
0 : 3
Urovci
Urovci
Posavina
Stubline
3 : 0
Sloga
Ratari
Polet
Grabovac
2 : 0
Skela
Skela
Pobeda
Piroman
6 : 0
Ljubinic
Ljubinic
Zadrugar
Orasac
4 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Obrenovac 1905
Obrenovac
3 : 0
Duboko
Mala Mostanica
Radnički
Obrenovac
3 : 0
Sloga
Ratari
Feniks
Zabrezje
1 : 1
Posavina
Stubline
Presing
Požarevac
0 : 5
Bambi
Požarevac
Dominus
Beograd
02.04.2016
BSK 1925
Beograd
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Teleoptik
Zemun

Košarka

Mladost
Smederevska Palanka
67 : 69
Plana
Velika Plana
Srem
Sremska Mitrovica
66 : 67
Dunav
Stari Banovci
Napredak
Aleksinac
83 : 76
Zlatibor
Čajetina
Sloboda
Užice
81 : 64
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Spars
Sarajevo
75 : 80
Široki
Široki Brijeg
Kakanj
Kakanj
84 : 71
Leotar Swisslion
Trebinje
Sloboda
Tuzla
90 : 70
Radnik BN Basket
Bijeljina
Građanski
Bijeljina
82 : 74
Zrinjski
Mostar
Bošnjak
Hadžići
80 : 67
Student
Mostar
Drina Birač
Zvornik
61 : 87
Prijedor
Prijedor
Kozara
Gradiška
75 : 84
HEO
Bileća
Rogatica
Rogatica
69 : 61
Borac
Banja Luka
Student
Banja Luka
75 : 81
Bratunac
Bratunac
Sutjeska
Foča
84 : 54
Teslić
Teslić
Mladost Vesna
Bela Palanka
59 : 68
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Kuršumlija
Kuršumlija
100 : 83
OKK Junior
Niš
Zone Boys
Blace
71 : 81
Sokobanja
Sokobanja
Zlatar
Nova Varoš
78 : 57
Prva Petoletka
Trstenik
Zekas 75
Rača
62 : 80
Šabac
Šabac
Milan Trivić
Beograd
70 : 62
BKK Radnički
Beograd
Zvezdara
Beograd
79 : 56
Torlak Aboca
Beograd
Astra
Beograd
78 : 68
Žarkovo
Beograd
Slodes
Beograd
97 : 95
Žitko Basket
Beograd
Borac
Zemun
66 : 84
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Futog Tehnomer
Futog
80 : 66
Hajduk
Kula
Odžaci
Odžaci
78 : 89
Akademik
Srbobran
Radnički
Kovin
66 : 71
Topola
Bačka Topola
MIX
Šabac
67 : 56
Železničar
Lajkovac
Lazarevac
Lazarevac
02.04.2016
00:00
M-015
Šabac
LA Basket
Lazarevac
69 : 88
Mladost
Ub
MIX
Šabac
02.04.2016
00:00
Šabac
Šabac
Mladost 014
Ub
46 : 53
Osečina
Osečina
Student
Valjevo
48 : 71
Železničar
Lajkovac

Odbojka

VA 014
Valjevo
3 : 2
Jagodina
Jagodina
Borac
Starčevo
3 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
0 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Desetka
Niš
Gračac
Gračac
3 : 2
Lotus
Čačak
Partizan
Lipljan
3 : 0
Partizan 2012
Vraneši
Putevi
Ivanjica
3 : 0
Drina
Bajina Bašta
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 2
Užice
Užice
Napredak 037
Kruševac
2 : 3
Antena
Kruševac
Hercegovina
Ravni Topolovac
0 : 3
Futog
Futog
Vojvodina 2
NOvi Sad
2 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Kulpin
Kulpin
Dunav Volley
Novi Sad
2 : 3
Mladost-Expans
Nova Pazova
Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Bečej
Bečej
Karađorđe
Topola
0 : 3
Zaslon
Šabac
Loznica
Loznica
0 : 3
Lucky Star
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
BMR Petlovača 1947
Petlovača
0 : 3
Rudar
Kostolac
Knez Lazar
Kruševac
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 3
Gračanica
Gračanica
Vranje
Vranje
3 : 0
Topličanin 2
Prokuplje
Radan
Lebane
3 : 0
Morava
Vladičin Han
Mladost
Bosilegrad
0 : 3
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Drina
Zvornik
3 : 2
Crvena zvijezda
Obudovac
Maglić
Foča
3 : 0
Majevica
Lopare
Gradiška
Gradiška
0 : 3
Pelagićevo
Pelagićevo
Modriča Optima
Modriča
3 : 1
Jahorina
Pale
AS
Beograd
0 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Student
Niš
0 : 3
Valjevo
Valjevo
Smederevo
Smederevo
0 : 3
Beograd
Beograd
Jedinstvo 2
Stara Pazova
3 : 0
Vršac
Vršac
Odbojka 013
Pančevo
1 : 3
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
Ruma
Ruma
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Žabalj Volej
Žabalj
Mladost
Inđija
0 : 3
NIS Spartak 2
Subotica
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
Tara
Bajina Bašta
3 : 2
Ekonomac
Kraljevo
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 3
Borac
Čačak
Putevi Trendteks
Prijepolje
1 : 3
Trstenik
Trstenik
Crnokosa
Kosjerić
0 : 3
Tutin Dalas
Tutin
Sterija
Beograd
3 : 1
Zaslon
Šabac
Ub
Ub
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
Srbijanka 014
Valjevo
1 : 3
Roda
Beograd
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Mali Zvornik
Mali Zvornik
0 : 3
Spartak
Ljig
Paraćin
Paraćin
0 : 3
Leskovac 98
Leskovac
Pirot
Pirot
0 : 3
Vranje
Vranje
Bor
Bor
3 : 1
Kuršumlija
Kuršumlija
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 0
Surdulica
Surdulica
ŽOK 030
Bor
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
NIS Spartak 3
Subotica
02.04.2016
Čoka
Čoka
Senta
Senta
02.04.2016
KI 0230
Kikinda
Vollejstar
Subotica
02.04.2016
Panonija
Panonija
Balkana
Mrkonjić Grad
0 : 3
Laktaši
Laktaši
Glasinac
Sokolac
3 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
Maglić
Foča
3 : 0
Hercegovac
Bileća
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Stakorina
Čajniče
HE Drini
Višegrad
3 : 1
Jahorina
Pale

Rukomet

Partizan
Beograd
27 : 27
Vojvodina
Novi Sad
Sloga
Požega
23 : 27
Metaloplastika
Šabac
Spartak Vojput
Subotica
27 : 20
Crvena zvezda
Beograd
Železničar 1949
Niš
23 : 32
Rudar
Kostolac
Radnički
Kragujevac
26 : 30
Morava
Velika Plana
Jugović
Kać
27 : 26
Požarevac
Požarevac
Inđija
Inđija
41 : 25
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Lavovi BP
Bačka Palanka
27 : 27
Metalac
Futog
Kikinda
Kikinda
32 : 24
Hercegovina
Sečanj
ŽSK
Žabalj
33 : 24
Jabuka
Jabuka
Jedinstvo
Novi Bečej
28 : 22
Apatin
Apatin
Mladost 1949
Zaječar
17 : 41
Bela Palanka
Bela Palanka
Rembas
Resavica
25 : 44
Planinka PV
Kuršumlija
Hajduk Veljko
Negotin
33 : 25
ORK Bor
Bor
Vranje 1957
Vranje
36 : 24
Jagodina
Jagodina
Priboj
Priboj
35 : 28
Trepča
Kosovska Mitrovica
Metalac
Kraljevo
32 : 31
Mladost
Čačak
Prva Petoletka
Trstenik
21 : 20
Lokomotiva
Lapovo
Novi Pazar
Novi Pazar
38 : 29
Omladinac
Gornji Milanovac
Radnički 1958
Šid
34 : 23
Potisje Pleteks
Ada
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
33 : 27
Hajduk
Čurug
Sivac
Sivac
30 : 29
Slavija
Novi Sad
Srem SM
Sremska Mitrovica
33 : 25
Nova Pazova
Nova Pazova
Kljajićevo
Kljajićevo
30 : 21
Beočin
Beočin
Radnički (JT)
Jaša Tomić
23 : 25
Mladost
Vršac
Mladost TSK
Bački Jarak
36 : 24
Crvenka 2
Crvenka
Gučevo
Banja Koviljača
24 : 42
Smederevo
Smederevo
Umčari
Umčari
10 : 0
Zemun 1957
Beograd
Dorćol
Beograd
22 : 23
Radnički
Obrenovac
Radnički
Ćuprija
43 : 25
Knjaževac
Knjaževac
Paraćin
Paraćin
24 : 28
Majdanpek
Majdanpek
Topličanin 2
Prokuplje
31 : 34
Vlasotince
Vlasotince
Štrpce
Štrpce
32 : 30
Knez Lazar
Kruševac
Karađorđe
Topola
39 : 34
Sloga
Kraljevo
Vogošća
Vogošća
40 : 29
Gračanica
Gračanica
Derventa
Derventa
10 : 0
Igman
Ilidža
Konjuh
Živinice
33 : 26
Bosna
Sarajevo
Prijedor
Prijedor
29 : 28
Sloga
Doboj
Krajina
Cazin
33 : 29
Zrinjski
Mostar
Izviđač
Ljubuški
39 : 18
Maglaj
Maglaj
Železničar
Inđija
21 : 21
Radnički
Kragujevac
Izvor Bukovička Banja
Aranđelovac
31 : 26
Naisa
Niš
Kučevo
Kučevo
18 : 20
Kikinda
Kikinda
Vrbas
Vrbas
20 : 23
Radnički
Bajmok
Spartak
Debeljača
28 : 15
Ravangrad
Sombor
Sloven
Ruma
29 : 18
Laki
Crvenka
Paraćin
Paraćin
12 : 38
Remesiana
Bela Palanka
Mira
Prijedor
35 : 27
Katarina
Mostar
Jedinstvo
Tuzla
26 : 25
Izviđač
Ljubuški
Ilidža
Ilidža
18 : 34
Grude
Grude
Lokomotiva
Mostar
23 : 31
Krivaja
Zavidovići
Goražde
Goražde
30 : 27
Bihać
Bihać
Zrinjski
Mostar
27 : 17
Rogatica
Rogatica

Vaterpolo

Bečej
Bečej
10 : 8
Taš
Beograd
Valis 93
Valjevo
20 : 7
ŽAK
Kikinda
Taš 2000
Beograd
6 : 11
Novi Beograd 011
Novi Beograd

Futsal

Flash Bečej
Valjevo
4 : 3
Niš 92
Niš
Deus
Sremska Mitrovica
5 : 0
Vranje
Vranje
Apa Futsal
Apatin
9 : 0
Kikinda
Kikinda
Dolap
Prokuplje
3 : 6
BSK
Bujanovac
Kolubara
Lazarevac
3 : 5
Handy United
Beograd
Ekonomist
Beograd
1 : 2
Intelektualac
Beograd
Grocanski
Beograd
8 : 4
Samo pravo
Beograd
Euromotus
Beograd
5 : 0
TMF
Beograd
TFK
Temerin
3 : 0
Sombor
Sombor
Gurgusovac
Knjaževac
4 : 4
Akademac
Niš
Seljak
Livno
3 : 6
Zrinjski
Mostar
Brotnjo Premier SK
Čitluk
5 : 4
Mostar SG
Mostar
Leotar
Trebinje
3 : 4
Centar
Sarajevo
Kaskada
Gračanica
8 : 1
Jošavka
Čelinac
Bosna Kompred
Tuzla
8 : 2
Tango
Istočno Sarajevo
Sofić Konjic
Buturović Polje
8 : 3
Čelinac
Čelinac

Ragbi 13

Soko
Vranje
02.04.2016
Zemun
Beograd

Američki fudbal

Wild Boars
Kragujevac
41 : 0
Meridian Indians
Inđija

Ragbi 15

Partizan
Beograd
02.04.2016
14:00
Vojvodina
Novi Sad