XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 Crvena Zvezda (RS) - Vršac United 1:0
2 24.08.2013 17:00 Proleter - Crvena Zvezda (RS) 1:2
3 01.09.2013 16:30 Crvena Zvezda (RS) - TSC 1:1
4 07.09.2013 16:30 OFK Kikinda - Crvena Zvezda (RS) 0:0
5 15.09.2013 16:00 Crvena Zvezda (RS) - Borac (Sakule) 3:0
6 21.09.2013 16:00 Budućnost - Crvena Zvezda (RS) 2:2
7 29.09.2013 15:30 Crvena Zvezda (RS) - Sloboda 2:1
8 05.10.2013 15:30 Vršac - Crvena Zvezda (RS) 2:1
9 13.10.2013 15:00 Crvena Zvezda (RS) - Radnički (K) 2:1
10 20.10.2013 15:00 Bačka (P) - Crvena Zvezda (RS) 2:2
11 27.10.2013 14:00 Crvena Zvezda (RS) - Jedinstvo (BK) 4:0
12 03.11.2013 13:30 Tisa - Crvena Zvezda (RS) 1:3
13 10.11.2013 13:00 Crvena Zvezda (RS) - Borac (Starčevo) 2:2
14 16.11.2013 13:00 Kozara - Crvena Zvezda (RS) 2:1
15 24.11.2013 13:00 Crvena Zvezda (RS) - Bilećanin 6:1
16 15.03.2014 14:30 Vršac United - Crvena Zvezda (RS) 2:0
17 23.03.2014 14:30 Crvena Zvezda (RS) - Proleter 3:0
18 29.03.2014 15:00 TSC - Crvena Zvezda (RS) 3:0
19 06.04.2014 15:30 Crvena Zvezda (RS) - OFK Kikinda 5:0
20 13.04.2014 16:00 Borac (Sakule) - Crvena Zvezda (RS) 2:0
21 16.04.2014 16:00 Crvena Zvezda (RS) - Budućnost 1:1
22 19.04.2014 16:00 Sloboda - Crvena Zvezda (RS) 1:0
23 27.04.2014 16:00 Crvena Zvezda (RS) - Vršac 4:3
24 03.05.2014 16:30 Radnički (K) - Crvena Zvezda (RS) 4:0
25 11.05.2014 16:30 Crvena Zvezda (RS) - Bačka (P) 5:2
26 25.05.2014 16:30 Jedinstvo (BK) - Crvena Zvezda (RS) 4:4
27 01.06.2014 17:00 Crvena Zvezda (RS) - Tisa 3:1
28 04.06.2014 17:00 Borac (Starčevo) - Crvena Zvezda (RS) 4:0
29 07.06.2014 17:00 Crvena Zvezda (RS) - Kozara 1:1
30 14.06.2014 17:00 Bilećanin - Crvena Zvezda (RS) 6:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina Vršac 30 18 8 4 62
2 Beleška: Prelazi u novoformiranu Bačku zonu. TSC 30 17 4 9 55
3 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Vršac United 30 16 4 10 52
4 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Borac (Starčevo) 30 14 6 10 48
5 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Crvena Zvezda (RS) 30 13 8 9 47
6 Beleška: Prelazi u novoformiranu Bačku zonu Tisa (-1) 30 13 1 16 39
7 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Radnički (K) 30 12 3 15 39
8 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Sloboda 30 10 9 11 39
9 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Kozara 30 11 6 13 39
10 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Jedinstvo (BK) 30 12 3 15 39
11 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Borac (Sakule) 30 11 5 14 38
12 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Budućnost 30 10 7 13 37
13 Beleška: Prelazi u novoformiranu Bačku zonu Bačka (P) 30 11 4 15 37
14 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Proleter 30 10 6 14 36
15 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu OFK Kikinda 30 10 6 14 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Zrenjanin Bilećanin 30 10 4 16 34