XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 522 utakmica za dan
Subota, 19 April 2014

Fudbal

Rekreativo 011
Beograd
0 : 1
Sparta
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Sindjelić
Beograd
BSK Borča
Borča
5 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 0
Inđija
Inđija
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Bežanija
Beograd
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Timok
Zaječar
Borac
Čačak
1 : 0
Smederevo
Smederevo
Mladost (L)
Lučani
2 : 1
Dolina
Padina
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Dubočica 1923
Leskovac
1 : 0
Sinđelić
Niš
Žitorađa
Žitorađa
4 : 1
Timočanin
Knjaževac
Tabane Trgovački
Jagodina
0 : 0
SFK Moravac
Predejane
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Radnički (Š)
Šid
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
OFK Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
1 : 2
BASK
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Budućnost
Dobanovci
IM Rakovica
Rakovica
1 : 2
Turbina
Vreoci
Arsenal
Kragujevac
3 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Obilić
Živica
3 : 1
Morava
Velika Plana
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Homoljac
Žagubica
0 : 2
Zvižd
Kučevo
Karađorđe
Topola
1 : 0
Mladi radnik
Radinac
Sloga
Batočina
2 : 1
Železničar
Požarevac
Napredak
Markovac
3 : 2
Šumadinac (B)
Brzan
Sevojno
Sevojno
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Radnički Stobeks
Klupci
4 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Brezovica
Brezovica
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Borac
Šabac
6 : 2
FAP
Priboj
Jedinstvo (UB)
Ub
2 : 2
Polimlje
Prijepolje
Budućnost
Valjevo
2 : 1
Ribnica
Mionica
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Pukovac
Pukovac
Dinamo
Vranje
7 : 1
Topličanin
Prokuplje
Radan
Lebane
5 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Napredak
Aleksinac
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 0
Lužnica
Babušnica
Budućnost
Popovac
0 : 3
Vlasina
Vlasotince
Dunav
Prahovo
1 : 2
Lugomir
Rakitovo
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Trajal
Kruševac
Radnički
Lubnica
1 : 2
Ozren
Sokobanja
Rembas
Resavica
2 : 2
Kablovi
Zaječar
SFS Borac
Paraćin
0 : 3
Rtanj
Boljevac
Bilećanin
Sečanj
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Borac (Starčevo)
Starčevo
Vršac
Vršac
3 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Vršac United
Vršac
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Cement
Beočin
3 : 0
Borac
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Srbobran
Srbobran
PIK Prigrevica
Prigrevica
4 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Mladost
Bački Jarak
5 : 0
Polet
Sivac
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
PKB
Padinska skela
1 : 0
IMT
Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Palilulac
Krnjača
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Budućnost
Konarevo
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 1
Ovčar
Markovica
Karađorđe
Rača
0 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Đerdap
Golubac
1 : 2
Sloga
Burovac
Mladost
Biskuplje
2 : 1
Rudar
Krepoljin
Radjevac
Krupanj
4 : 2
Sindjelić
Lipnica
Jadar
Stupnica
1 : 0
Majur
Majur
Spartak 1924
Ljig
6 : 0
Tulari
Tulari
Banjani
Banjani
3 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Kačer
Belanovica
6 : 3
Joševa
Joševa
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Kolubara
Jabučje
Mladost (V)
Vračević
2 : 1
ZSK
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 2
Trlić
Trlić
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 1
OFK Divci
Divci
Jasen
Brodarevo
2 : 1
GP Zlatibor
Užice
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 1
Moravica
Subotinac
Orljane
Orljane
3 : 4
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Rad
Merošina
4 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Palilula
Aleksinac
0 : 3
Morava
Žitkovac
Radnički
Pertate
2 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
Jug Bogdan
Đakus
5 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Trbunje
Trbunje
2 : 0
Dobrič
Pejkovac
Biljači
Biljača
1 : 9
Pčinja
Trgovište
Mladost (D)
Dublje
0 : 4
OFK Tekstilac
Paraćin
Napredak (D)
Drenovac
2 : 1
Mladost (J)
Jovac
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 4
Morava (R)
Ribare
Sloga
Donje Vidovo
1 : 1
BSK
Buljane
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 3
Morava 1918
Ćuprija
Vinorača
Vinorača
0 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
Budućnost
Miliva
5 : 4
Bratstvo
Međureč
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 2
Levač
Rekovac
Rajac
Rajac
2 : 0
Ključ
Podvrška
Brestovac
Brestovac
5 : 1
Krivelj
Krivelj
Slatina
Bor
4 : 0
Branik
Štubik
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Radnički
Klokočevac
2 : 1
Blizna
Blizna
Midžor
Kalna
2 : 2
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Bučje
Bučje kod Knjaževca
3 : 2
Rgotina
Rgotina
Osnić
Osnić
6 : 1
Sloga
Minićevo
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Partizan (G)
Gaj
Sloga (P)
Plandište
5 : 2
Tempo
Sefkerin
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
Olimpija (TS)
Totovo Selo
3 : 0
Proleter
Njegoševo
Krivaja
Krivaja
3 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Bajša
Bajša
AFK
Ada
1 : 2
Tavankut
Tavankut
Olimpija (G)
Gunaroš
2 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
0 : 1
Vojvodina (P)
Perlez
Krajina
Krajišnik
1 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Begej
Žitište
2 : 1
Jedinstvo
Bočar
OFK Odžaci
Odžaci
5 : 0
Crvenka
Crvenka
ŽAK
Sombor
1 : 0
Polet
Karavukovo
Sloga
Čonoplja
0 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
BSK
Bački Brestovac
1 : 5
OFK Mladost APA
Apatin
Borac
Bački Gračac
3 : 3
Kula
Kula
Stanišić
Stanišić
1 : 3
Hajduk
Stapar
1. Maj
Ruma
5 : 1
Železničar
Inđija
Rudar
Vrdnik
1 : 1
Radnički
Irig
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 1
Jadran
Golubinci
Ljukovo
Ljukovo
2 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Kupinovo
Kupinovo
1 : 0
Sremac
Vojka
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Partizan
Vitojevci
2 : 2
Sloven (R)
Ruma
Mladost (NS)
Novi Sad
1 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 3
Tvrdjava
Bač
ŽSK
Žabalj
5 : 0
Mladost (T)
Turija
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Borac
Šajkaš
Vojvodina (T)
Tovariševo
4 : 3
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Veternik
Veternik
0 : 0
TSK
Temerin
Komgrap
Beograd
1 : 0
Slavija
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
0 : 0
Policajac
Beograd
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 0
Banja
Višnjička banja
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Napredak
Medoševac
2 : 1
Krtinska
Krtinska
Budućnost
Zvečka
1 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Vlaška
Vlaška
2 : 0
Podunavac
Ritopek
Vinča
Vinča
2 : 0
Torlak
Beograd
Proleter
Pečenog
2 : 0
Šumadija
Šumarice
OFK Ras
Novi Pazar
6 : 1
Partizan
Vrba
Magnohrom
Kraljevo
6 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mlada krila
Metikoši
2 : 0
Zvezda
Čukojevac
Lunjevica
Lunjevica
1 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Badljevica
Badljevica
2 : 2
Podunavac
Udovice
Borac
Veliko Laole
2 : 1
Mladost
Porodin
Polet
Voluja
3 : 2
Jedinstvo (D)
Duboka
Radnički
Koceljeva
4 : 0
Sloga Krnic
Krnić
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 0
Sloga K
Korenita
Milicionar
Bogatić
7 : 1
Drina
Badovinci
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Kalenić
Kalenić
0 : 5
Sovljak
Sovljak
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 0
Moravac (Č)
Čečina
Real
Jasenica
1 : 3
Toplica
Šarlinac
Pobeda 1976
Jakovlje
2 : 1
Feniks 2012
Gornji Krupac
Padina
Padina
3 : 3
Dobrič
Brest
Delijski Vis
Niš
2 : 4
Mramor 1927
Mramor
Jedinstvo
Šišava
1 : 1
Kumarevo
Kumarevo
Sloga
Voljavče
2 : 1
Kolare
Kolare
Napredak (SL)
Staro Lanište
2 : 1
Juhor
Glavinci
Vinogradar
Crkvenac
2 : 2
Ursule
Ursule
Resavac (S)
Subotica
1 : 4
Mladi radnik
Novo Lanište
Rudar
Plazane
6 : 4
Šumadija
Trešnjevica
Hajduk
Čepure
4 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Napredak (SV)
Svojnovo
3 : 2
Resavac (VP)
Veliki Popović
Radnički
Tekija
3 : 3
Javor
Sladaja
Napredak (Z)
Zlatovo
5 : 1
Polet
Senje
Napredak (ST)
Stubica
4 : 0
Istok 63
Plana
Napredak 1976
Jošanica
4 : 2
Palilulac
Šarbanovac
Bukovik
Vrbovac
9 : 0
Sloboda 2013
Nikolinac
Šljivar
Šljivar
1 : 1
Kastrum
Gamzigrad
Timok
Trnavac
3 : 3
Graničar
Veliki Izvor
Glogonj
Glogonj
1 : 1
Unirea
Uzdin
Partizan (U)
Uljma
0 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Potisje
Kanjiža
3 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Lokomotiva
Subotica
2 : 3
Žednik
Stari Žednik
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 2
Zrinjski 1932
Subotica
Radnički 1905
Bajmok
6 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 0
OFK Šikara
Sombor
Jedinstvo (P)
Platičevo
3 : 1
Sremac
Deč
ČSK Čortanovci
Čortanovci
2 : 0
Napredak (Ž)
Žarkovac
PSK Putinci
Putinci
7 : 0
Šumar
Ogar
Fruška Gora
Ruma
3 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Sloven
Sibač
2 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Graničar
Grabovci
2 : 0
Podunavac
Belegiš
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 2
Fruškogorac (K)
Kukujevci
Hajduk
Divoš
6 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Srem
Sremska Rača
3 : 1
Sloboda
Šašinci
Noćaj
Noćaj
1 : 0
Borac (M)
Martinci
Omladinac (M)
Molovin
2 : 0
Sinđelić
Gibarac
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 1
Napredak (V)
Vašica
Šajkaš 1908
Kovilj
7 : 0
Borac
Rakovac
Dinamo
Budisava
1 : 0
Bačka
Begeč
OFK Futog
Futog
0 : 3
Tatra
Kisač
Železničar
Novi Sad
1 : 2
Čenej
Čenej
Susek
Susek
1 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Slavija
Novi Sad
4 : 0
Sremac Beomal
Čerević
Sofeks
Futog
5 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Sirig
Sirig
0 : 0
Vinogradar
Ledinci
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 0
Proleter
Banoštor
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
4 : 1
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
0 : 1
Titel
Titel
Mladost (Radič.)
Radičević
2 : 4
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
4 : 3
Miletić (Mošorin)
Mošorin
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
7 : 0
Sloga (Lok)
Lok
Bečej 1918
Bečej
8 : 1
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Napredak (Nadalj)
Nadalj
3 : 2
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
Hajduk (Čurug)
Čurug
4 : 3
Iskra (Kucura)
Kucura
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 3
Slavija
Pivnice
Soko
Nova Gajdobra
0 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 0
OFK Petrovčić
Petrovčić
Pobednik
Beograd
3 : 3
Sparta
Beograd
OFK Burovo
Burovo
2 : 1
Mladi radnik
Junkovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Lazarevac
Lazarevac
0 : 6
Rudar
Zeoke
Drlupa
Drlupa
2 : 2
Vis
Parcani
Ropočevo
Ropočevo
0 : 3
Mladost
Guberevac
OFK Rogača
Rogača
3 : 0
Sibnica
Sibnica
Partizan
Kaluđerica
4 : 0
Hajduk
Kamendol
Avala 1939
Beli Potok
1 : 2
Heroj 1925
Jajinci
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 1
Studen Vitez
Studenica
Zgodačica
Godačica
6 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
Popovići
Popovići
1 : 1
Miločajac
Miločaj
Borac
Kloka
0 : 1
Jarmenovci
Jarmenovci
Mladost
Pretoke
0 : 4
Jedinstvo
Oplanić
Kusovac
Kusovac
2 : 2
Kotlenik
Selo Leskovac
Mladost(L)
Leskovac
3 : 1
Melnica
Melnica
Rade Milošević
Dubočka
2 : 0
Omladinac B
Šetonje
Brana Paunović
Rašanac
3 : 1
Napredak
Trnovče
Mladost (R)
Ranovac
3 : 2
Vukan
Ždrelo
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 1
Radnik
Pankovo
Soko
Krvije
6 : 0
Laolac
Veliko Laole
Dobrnje
Dobrnje
1 : 3
Burovac
Burovac
Zadrugar
Osanica
2 : 5
Borac
Vukovac
OFK Homolje
Žagubica
6 : 1
Laznica
Laznica
Budućnost
Milatovac
4 : 3
Zvezda
Izvarica
Mladost
Krupaja
2 : 6
Jasenovac
Krepoljin
Metalac
Požarevac
1 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Bojić
Bojić
2 : 5
Jevremovac
Jevremovac
Mladost 2011
Sinošević
0 : 3
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Pocerina
Jevremovac
4 : 0
Metlić
Metlić
Rankovac
Nakučani
7 : 0
OFK Varna
Varna
Mladost Lo
Loznica
4 : 1
Jelav
Jelav
Luk
Voćnjak
1 : 2
Mladost Br
Brezjak
OFK Donja Ljubovidja
Ljubovija
2 : 5
Sloga DB
Donja Bukovica
Azbukovica
Crnca
2 : 2
Vrhpolje
Vrhpolje
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
1 : 4
Crnča
Crnča
DB Junajted
Donje Brezovice
1 : 1
Tolisavac - VT
Tolisavac
7. Juli
Bela Crkva
4 : 0
Krasava
Krasava
Omladinac
Bogatic
1 : 3
Mladost O
Očage
Napredak
Uzveće
2 : 1
Mladost MM
Mačvanski Metković
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 1
Bair
Bogatic
Fortuna Miki
Šabac
1 : 5
Omladinac
Slepčević
Sloga
Bogosavac
1 : 3
Maovi MH
Maovi
Cer
Petkovica
10 : 0
Napredak
Ševarice
Lajkovac
Lajkovac
1 : 0
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Grdanica
Grdanica
2 : 0
Moravac
Guberevac
Bratstvo
Zlokućane
0 : 2
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Nomanica
Nomanica
2 : 4
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Kolonija
Jagodina
0 : 4
Partizan (G)
Glogovac
Budućnost (L)
Lebina
4 : 0
Vihor
Golubovac
OFK Borac
Bošnjane
2 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Heroj
Busilovac
0 : 3
Popovac
Popovac
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 0
Radnik
Davidovac
Omladinac
Šaludovac
1 : 3
Polet
Zabrega
Železničar
Klačevica
7 : 0
Jedinstvo
Ratari
Parcane
Parcane
2 : 1
Velika Morava
Selo Varvarin
Borac
Gornji Katun
3 : 2
Kiseljak
Orašje
Varvarin
Varvarin
7 : 1
Čukarički
Kruševica
Bukovica
Bukovica
4 : 1
Zmajevac
Belasica
Naša Krajina
Kupinik
1 : 6
Sloga
Margita
OFK Barice
Barice
0 : 3
Banat
Ilandža
Mitros
Sremska Mitrovica
4 : 0
Borac (R)
Radenković
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 1
Sremac
Berkasovo
Omladinac
Batrovci
0 : 1
OFK Bingula
Bingula
Proleter
Karađorđevo
1 : 3
Vajska
Vajska
Omladinac
Bunar
5 : 2
PSS-192
Jagodina
Oniks
Lozovik
1 : 2
OFK Dragoševac
Dragoševac
Bresje
Bresje
2 : 2
OFK Borac
Lovci
Mladost
Bukovče
1 : 2
Crnovršanin
Štiplje-Vranovac
Belica
Belica
1 : 5
Šantarovac
Šantarovac
Petka
Petka
0 : 2
BSK
Brajkovac
Baljevac
Baljevac
5 : 6
Pobeda
Piroman
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 5
Sloga
Ratari
Zvezda Konatice
Konatice
7 : 1
Proleter
Jasenak
Skela
Skela
1 : 2
Borac
Ušće
Duboko
Mala Moštanica
6 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Rekreativo
Zabrežje
0 : 3
Partizan
Draževac
Budućnost
Podgorica
3 : 1
Dečić
Tuzi
Mornar
Bar
1 : 1
Lovćen
Cetinje
Zeta
Golubovci
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
Rudar
Pljevlja
2 : 1
Mogren
Budva
Grbalj
Radanovići
1 : 3
Mladost
Podgorica
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 0
Borac
Banja Luka
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Leotar
Trebinje
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Čelik
Zenica
Radnik
Bijeljina
2 : 1
Olimpic
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Mladost
Velika Obarska
Vitez
Vitez
1 : 5
Velež
Mostar
Travnik
Travnik
2 : 3
Sarajevo
Sarajevo
Zvijezda
Gradačac
0 : 0
Rudar
Prijedor
Proleter
Teslić
3 : 1
Sloga
Doboj
Drina (Z)
Zvornik
1 : 0
Modriča Maxima
Modriča
Drina HE
Višegrad
1 : 2
Kozara
Gradiška
Podrinje
Janja
2 : 0
Mladost
Gacko
Sloboda (NG)
Novi Grad
4 : 0
Rudar
Ugljevik
Borac
Šamac
0 : 2
Napredak
Donji Šepak
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
1 : 0
Sutjeska
Foča
Požarevac
Požarevac
3 : 1
Trijumf
Kragujevac
Novi Bečej
Novi Bečej
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Nives
Knjaževac
1 : 1
Fruškogorac
Novi Sad
Radnički 2013
Rudovci
4 : 0
Gradac
Valjevo
ŽFK Užice
Užice
3 : 1
Unafortuna 04
Kragujevac
Bačka Žabalj
Žabalj
0 : 6
Sremice
Sremska Mitrovica
Radnički 1919
Zrenjanin
1 : 2
Železničar
Pančevo
Novi Sad
Novi Sad
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
OFK Hajduk
Kula
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 1
Vršac United
Vršac
FAP
Priboj
2 : 3
Sušica
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
5 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
BIP
Čačak
1 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Pobeda
Golobok
0 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
Kolonija
Kovin
5 : 0
Partizan (G)
Gaj
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
8 : 1
C.zvezda
Pavliš
Mladost (O)
Omoljica
5 : 0
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Dolina
Padina
3 : 2
Spartak
Debeljača
Polet
Idvor
2 : 1
Slavija
Kovačica
Jagodina
Jagodina
6 : 2
Sloga (L)
Leskovac
Vrbas
Vrbas
3 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Dinamo
Pančevo
Vršac
Vršac
0 : 1
Bečej
Bečej
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Inđija
Inđija
3 : 0
Železničar
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Spartak
Subotica
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Sloga 1940
Bajina Bašta
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Budućnost
Arilje
1 : 4
AS
Novi Pazar
Mika Antić
Pančevo
5 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Brodarac
Novi Beograd
0 : 7
Crvena zvezda
Beograd
Vrbas
Vrbas
1 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Bačka 1901
Subotica
4 : 1
Dinamo
Pančevo
Vršac
Vršac
1 : 0
Bečej
Bečej
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Inđija
Inđija
4 : 1
Železničar
Pančevo
Banat
Zrenjanin
0 : 4
OFK Hajduk
Kula
TSC
Bačka Topola
1 : 5
Novi Sad
Novi Sad
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 4
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Bubamara
Kraljevo
1 : 1
Bane
Raška
Polet
Izbište
2 : 3
Radnički 1927
Vršac
Borac (St)
Starčevo
7 : 0
BSK
Bavanište
Radnički (K)
Kovin
4 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Slavija
Kovačica
0 : 9
Stenli
Glogonj
Dolina
Padina
3 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac
Ralja
1 : 4
Mladi radnik
Radinac
OFK Nacional
Novi Pazar
0 : 4
Pazar Juniors
Novi Pazar
OFK Senjak
Valjevo
1 : 5
Radnicki
Valjevo
Buducnost
Valjevo
2 : 0
OFK Osecina
Osecina
Krusik 2
Valjevo
10 : 0
Polet
Popucke
Sušica
Kragujevac
0 : 4
Slavija
Kragujevac
Šumadija 1903 II
Kragujevac
0 : 7
Šumadija
Aranđelovac
Šumadija 1903 I
Kragujevac
0 : 2
Duljaj
Topola
Apolon 4 II
Kragujevac
2 : 0
Karađorđe
Rača
Radnicki 1923 I
Kragujevac
0 : 0
Apolon 4 I
Kragujevac

Košarka

Metalac Farmakom
Valjevo
67 : 95
Partizan NIS
Beograd
Crvena zvezda Telekom
Beograd
82 : 62
Radnički
Kragujevac
Mladost (Č)
Čačak
69 : 72
Pirot
Pirot
Železničar
Inđija
68 : 78
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Morava
Vladičin Han
89 : 82
Šabac
Šabac
Svilajnac
Svilajnac
96 : 82
Ub
Ub
Mileševac
Prijepolje
70 : 74
Zlatar
Nova Varoš
Prva Petoletka
Trstenik
89 : 96
Plana
Velika Plana
Temnić
Varvarin
72 : 96
Sloga (D)
Despotovac
Mladost
Zaječar
90 : 82
Radnik
Surdulica
Jug
Vranje
53 : 121
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Jablanica
Medveđa
95 : 61
Rtanj
Boljevac
Sokobanja
Sokobanja
66 : 85
Niš
Niš
Srem
Sremska Mitrovica
81 : 56
Stara Pazova
Stara Pazova
Sveti Đorđe
Žitište
82 : 74
Velika Kikinda
Kikinda
Odžaci
Odžaci
105 : 103
Ruma
Ruma
Jedinstvo
Novi Becej
86 : 78
Hajduk
Kula
Torlak
Beograd
77 : 63
Mladost 2009
Zemun
BKK Radnički
Beograd
20 : 0
Sparta Radijus Vektor
Beograd
Astra
Beograd
86 : 82
Žitko Basket
Beograd
Play off
Užice
80 : 64
Klik
Arilje
Vladimirci
Vladimirci
62 : 90
Ivanjica
Ivanjica
Čačak Basket Tim
Čačak
89 : 74
Čačak 94
Čačak
Student BB
Bajina Bašta
81 : 65
Mionica
Mionica
M015
Šabac
91 : 52
Železničar
Lajkovac
Milan Trivić 2
Beograd
52 : 75
Grocka
Grocka
Ras
Beograd
65 : 75
Umka 2009
Beograd
Surčin Dobanovci
Beograd
60 : 62
Vitez
Beograd
Mladost 2009 2
Zemun
76 : 79
Mladenovac
Mladenovac
Basket Top
Kragujevac
71 : 79
Trepča
Kosovska Mitrovica
Starinski
Smederevo
20 : 0
Bane
Raška
Paraćin
Paraćin
20 : 0
Ušće
Ušće
Stragari
Stragari
67 : 70
Šumarice
Kragujevac
Korićani
Kragujevac
72 : 68
Mladost
Smederevska Palanka
Požarevac
Požarevac
20 : 0
Župa
Aleksandrovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
20 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Indians Basket
Inđija
57 : 62
Radnički
Kovin
LSK
Laćarak
20 : 0
BNS
Banatsko Novo Selo
Družina Kozlovac
Crepaja
48 : 91
Kris Kros
Pančevo
Jadran
Golubinci
92 : 63
Dinamo
Pančevo

Odbojka

Gračac
Gračac
2 : 3
Lučani
Lučani
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 0
Antena
Kruševac
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Partizan
Lipljan
Desetka
Niš
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Radan
Lebane
0 : 3
Niš
Niš
Mladost
Vranje
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Pirot
Pirot
Milenijum
Niš
3 : 0
Borac
Paraćin
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 1
Sloven
Ruma
Futog
Futog
1 : 3
Bavanište
Bavanište
Stražilovo
Sremski Karlovci
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Roda
Beograd
3 : 1
Obilić
Beograd
Obrenovac
Obrenovac
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Radnički 2
Kragujevac
2 : 3
Sterija
Beograd
VA 014
Valjevo
2 : 3
Rudar
Kostolac
Loznica
Loznica
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Borac
Čačak
1 : 3
Sloboda S
Čačak
Ekonomac
Kraljevo
3 : 0
Ivanjica
Ivanjica
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 1
Tutin Stil Jasen
Tutin
Tajm
Užice
1 : 3
Zlatibor
Čajetina
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Majdanpek FBC
Majdanpek
1 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
LE-016
Leskovac
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Vranje
Vranje
3 : 1
Paraćin
Paraćin
Leskovac 98
Leskovac
3 : 2
Jagodina
Jagodina
Milenijum
Niš
3 : 0
Bor
Bor
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Slavija
Novi Sad
Mladost
Bački Petrovac
0 : 3
Vrbas
Vrbas
Radnički
Kovin
2 : 3
Ruma
Ruma
Vršac
Vršac
3 : 1
FOK
Futog
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Obilić
Beograd
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Spartak
Ljig
3 : 0
Spas
Beograd
Imlek
Beograd
3 : 2
Sterija
Beograd
Poštar 064
Beograd
0 : 3
Beograd
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
3 : 2
NS Tim
Novi Sad
Žabalj Volej
Žabalj
3 : 0
Čemp 07
Novi Sad
Futog 2
Futog
1 : 3
Grbić
Temerin
NS Volej tim
Novi Sad
0 : 3
Futog vest
Futog
VST
Novi Sad
3 : 0
Partizan
Bač
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 0
Žitište
Žitište
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
1 : 3
Koral
Vršac
Krajišnik
Krajišnik
3 : 0
Volejstars
Zrenjanin
Banat
Vršac
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Kikinda
Kikinda
3 : 0
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Maks
Šid
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
3 : 1
Beočin Metal
Beočin
Neoplanta
Novi Sad
0 : 3
Star
Novi Sad
Trijumf 2013
Šid
3 : 1
Mladost
Nova Pazova
Odbojka 013
Pančevo
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
CVS
Sombor
3 : 1
Bečej
Bečej
Volejstars
Sombor
1 : 3
Merkur
Bačka Palanka
Hajduk
Kula
3 : 1
Goks In
Bački Gračac
Turija
Turija
0 : 3
NIS Spartak 2
Subotica
Apatin
Apatin
3 : 0
Senta
Senta
As
Beograd
3 : 0
Komete
Beograd
Partizan Vizura 2
Beograd
3 : 2
Dunav
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Roda
Beograd
Železnik 2012
Beograd
0 : 3
As Batajnica
Beograd
Pionir
Beograd
3 : 0
Blok-aut
Beograd
Rudar
Kostolac
0 : 3
Tehničar
Smederevo
Carina
Smederevo
3 : 0
Tvrđava L
Smederevo
Mladi Radnik
Požarevac
3 : 2
Mladi Radnik 2
Požarevac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Plana
Velika Plana
NIS Spartak 3
Subotica
3 : 1
Subotica
Subotica
Vollejstar
Subotica
2 : 3
KI 0230
Kikinda
Topola
Bačka Topola
0 : 3
Čoka
Čoka
Panonija
Panonija
1 : 3
Kikinda 2
Kikinda

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
30 : 23
Železničar 1949
Niš
Morava
Velika Plana
25 : 23
Rudar
Kostolac
Jugović
Kać
29 : 25
Spartak
Subotica
Hercegovina
Sečanj
29 : 29
Crvenka
Crvenka
Novi Beograd
Beograd
32 : 26
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Obilić
Beograd
32 : 31
Bask
Beograd
Hajduk Veljko
Negotin
35 : 33
Dubočica 54
Leskovac
Topličanin
Prokuplje
24 : 40
Jagodina
Jagodina
Mokra Gora
Zubin Potok
23 : 21
Zlatar
Nova Varoš
Kikinda
Kikinda
19 : 20
Apatin
Apatin
Sivac 69
Sivac
28 : 27
Hajduk
Čurug
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
29 : 28
Jedinstvo
Novi Bečej
Somborelektro
Sombor
24 : 28
Metalac
Futog
Morava
Vladičin Han
29 : 38
Aleksinac
Aleksinac
Omladinac
Gornji Milanovac
24 : 25
Beli Anđeo
Prijepolje
Arilje
Arilje
38 : 16
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Mladost (V)
Vrsac
24 : 24
Radnički
Kovin
Dinamo 2
Pančevo
44 : 18
Spartak
Debeljaca
Mladost (O)
Omoljica
20 : 7
Omladinac (D)
Deliblato
Dolovo
Dolovo
29 : 25
Budućnost
Alibunar
Omladinac (I)
Ilandža
26 : 8
Glogonj
Glogonj
Kljajićevo
Kljajićevo
33 : 26
Vojput 2
Subotica
Borac
Bački Gračac
26 : 32
Dalmatinac
Riđica
Sombor
Sombor
26 : 25
Čonoplja 1947
Čonoplja
Rusin
Ruski Krstur
23 : 21
Prigrevica
Prigrevica
Sočanica
Sočanica
10 : 0
Metalac AD
Gornji Milanovac
Čačak
Čačak
28 : 35
Metalac
Kraljevo
Sloga
Požega
18 : 38
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Prijepolje
Prijepolje
25 : 33
Župa
Aleksandrovac
Napredak 12
Kruševac
38 : 6
Košutnjak
Čačak
Apatin
Apatin
40 : 17
Želja
Žabalj
Jedinstvo
Kačarevo
25 : 31
Vrbas
Vrbas
Petrovaradin
Petrovaradin
33 : 29
Laki
Crvenka
Radnički
Kovin
26 : 25
Miletić
Mošorin
Spartak
Subotica
17 : 16
Naftagas
Elemir
Jagodina 2
Jagodina
19 : 15
Knjaževac 2
Knjaževac
Naisa 3
Niš
44 : 24
Morava Han
Vladičin Han
Vlasotince
Vlasotince
31 : 14
Aleksinac
Aleksinac

Futsal

Kikinda
Kikinda
2 : 4
Leteći Holandjanin
Vrbas
Hajduk
Kula
1 : 3
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
Tango Liman
Novi Sad
10 : 3
Kraljevićevo
Kačarevo
Telep
Novi Sad
12 : 0
Sremski Vitezovi
Irig
Srbobran
Srbobran
4 : 2
Kepa 9
Stajićevo
Apa futsal
Apatin
3 : 0
Kruna
Novi Sad
Zufo
Bujanovac
12 : 4
Babušnica 2011
Babušnica
Kopernikus Vidre 2
Niš
3 : 5
Dolap
Prokuplje
Ekonomist
Niš
3 : 0
VIK Naisus
Niš