XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 667 utakmica za dan
Nedelja, 1 Jun 2014

Fudbal

Sloboda
Čačak
0 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Šapine
Šapine
0 : 0
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Bane
Raška
3 : 1
Seljak
Mihajlovac
Partizan
Bumbarevo Brdo
1 : 0
Krušik
Valjevo
Železničar
Lajkovac
4 : 4
Mačva
Šabac
Pobeda
Beloševac
1 : 1
Polet
Ljubić
Car Konstantin
Niš
3 : 2
Sloga (D)
Despotovac
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 1
Sinđelić
Niš
Moravac Orion
Mrštane
0 : 0
Timočanin
Knjaževac
Kopaonik
Brus
4 : 2
SFK Moravac
Predejane
Radnički (P)
Pirot
3 : 1
Tabane Trgovački
Jagodina
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Senta
Senta
0 : 2
Banat
Zrenjanin
Dunav
Stari Banovci
1 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Palić
Palić
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Lokomotiva
Beograd
0 : 3
Železnik Lasta
Beograd
Hajduk
Beograd
4 : 3
Zemun
Zemun
Turbina
Vreoci
0 : 2
Sopot
Sopot
Srem
Jakovo
5 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
Budućnost
Dobanovci
1 : 3
Dorćol
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Metalac
Kraljevo
Vodojaža
Grošnica
3 : 2
Dragačevo
Guča
Slavija
Kragujevac
2 : 3
Arsenal
Kragujevac
Karađorđe
Ribnica
3 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Sloboda
Grbice
1 : 0
Rudar
Baljevac
Orlovac
Mrčajevci
3 : 1
Tutin
Tutin
Napredak
Markovac
6 : 2
Karađorđe
Topola
Šumadinac (B)
Brzan
3 : 0
Homoljac
Žagubica
Šumadinac 1913
Natalinci
2 : 3
Morava
Velika Plana
Borac
Žabari
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Mladi radnik
Radinac
2 : 3
Zvižd
Kučevo
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Sevojno
Sevojno
Brezovica
Brezovica
3 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Pukovac
Pukovac
3 : 2
Lužnica
Babušnica
Dinamo
Vranje
6 : 0
Budućnost
Popovac
Radan
Lebane
3 : 1
Bukovik
Razanj
OFK Bor
Bor
5 : 0
Trajal
Kruševac
Lugomir
Rakitovo
3 : 2
Rudar
Bor
Dragocvet
Dragocvet
2 : 0
Ozren
Sokobanja
Borac (B)
Bivolje
3 : 2
Kablovi
Zaječar
Juhor
Obrež
3 : 0
Rtanj
Boljevac
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Rembas
Resavica
Župa
Aleksandrovac
6 : 0
Radnički
Lubnica
Borac (Sakule)
Sakule
0 : 4
Sloboda
Novi Kozarci
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 1
Tisa
Adorjan
Hajduk
Beška
0 : 1
PIK Prigrevica
Prigrevica
PKB
Padinska skela
2 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Radnički (R)
Rudovci
0 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Železničar
Bara Venecija
1 : 0
Baćevac
Baćevac
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Budućnost
Konarevo
Radnički
Kovači
2 : 0
Grdica
Grdica
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 3
Braća Vuković
Lađevci
Mataruge
Mataruge
8 : 2
Morava
Mrsać
Radnik
Ušće
4 : 3
Ribnica
Jovac
Polet
Ratina
4 : 3
Borac (V)
Vraneši
Slatina
Slatina
2 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 1
Prijevor
Prijevor
Miokovci
Miokovci
4 : 0
Gorušica
Viča
Morava
Katrga
4 : 1
Mladost (P)
Preljina
Omladinac
Zablaće (Čačak)
1 : 1
Spartak
Trnava
Ovčar
Markovica
2 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Rudar
Bresnica
8 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Šumadinac
Kragujevac
1 : 0
Kolonija
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
0 : 1
Korićani
Korićani
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Maršić
Maršić
Jadran
Kragujevac
3 : 0
Srbija
Ilićevo
Budućnost
Resnik
3 : 2
Sloga D
Desimirovac
Seljak
Male Pčelice
4 : 2
Ćava
Grošnica
Moša
Banje
3 : 0
Ibar
Leposavić
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 5
Zvečan
Zvečan
ŽSK
Žirovnica
6 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Šumadinac
Stojnik
3 : 5
Šatornja
Šatornja
Junkovac
Junkovac
2 : 1
Lepenica
Badnjevac
Vitlina-Bokanja
Gorovič
2 : 1
Vinča
Vinča
Banja
Banja
5 : 1
Karađorđe
Rača
Marjan
Knić
3 : 1
Beli orlovi
Konjuša
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Borac
Pajsijević
5 : 1
Partizan
Darosava
Železničar (S)
Smederevo
1 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Šumadija
Azanja
4 : 0
Bačinac
Bačinac
Borac
Ralja
0 : 1
Sloboda
Lipe
Budućnost (R)
Ratari
2 : 1
Glavaš
Glibovac
Železničar (K)
Kusadak
3 : 1
Polet
Trnovče
Pobeda
Golobok
0 : 1
Budućnost (MK)
Mala Krsna
SASK
Saraorci
4 : 2
Proleter
Vranovo
Integral
Batuša
0 : 0
Mlava
Malo Laole
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 1
Sloga
Burovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Polet
Suvi Do
Vihor
Maljurevac
1 : 7
RSK
Rabrovo
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 2
Rudar
Krepoljin
Beli Orao
Bradarac
1 : 0
Mladost
Biskuplje
Omladinac
Šetonje
0 : 3
Makce
Makce
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 0
Drina
Ljubovija
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 1
Majur
Majur
Jedinstvo (Š)
Štitar
4 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
Radjevac
Krupanj
5 : 0
Lipolist
Lipolist
Provo
Provo
4 : 0
Mladi Borac
Dublje
Joševa
Joševa
2 : 0
Tulari
Tulari
Banjani
Banjani
2 : 1
Trlić
Trlić
Jedinstvo (K)
Kalenić
2 : 3
Jasen
Brodarevo
Zlatibor
Čajetina
3 : 1
Čajetina
Gostilje
Višesava
Bajina Bašta
2 : 1
Budućnost
Arilje
Polet
Rasna
2 : 0
Perućac
Perućac
Omladinac
Zdravčići
3 : 2
Ariljska rampa
Požega
GP Zlatibor
Užice
2 : 1
Sečica
Seča reka
Rasovača
Rasovača
2 : 0
Rutevac
Rutevac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
3 : 5
Naisus
Rožina
Moravica
Subotinac
3 : 0
Borac (T)
Trnjane
Malošište
Malošište
2 : 3
Morava
Žitkovac
Mladost (B)
Batušinac
5 : 1
Mekiš
Mekiš
Proleter (M)
Mezgraja
3 : 0
Omladinac
Gornji Komren
Rudar
Jelašnica
5 : 3
Morava
Krušce
Vrtište
Vrtište
4 : 2
Aluminjum
Niš
Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 2
OFK Niš
Niš
Budućnost
Prva Kutina
2 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
Crvena zastava
Hum
1 : 0
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Mladost (L)
Lalinac
1 : 2
Mladost (M)
Medoševac
Jedinstvo
Gornji Matejevac
5 : 2
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 3
Progres
Ladovica
Jablanica
Medveđa
1 : 2
Budućnost
Orašje
Lemind Livnica
Leskovac
2 : 5
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Šumadija
Razgojna
3 : 2
Sloga
Lipovica
Mladi Borac
Živkovo
6 : 2
Čekmin
Čekmin
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 2
Bobište
Bobište
Umac
Miroševce
3 : 0
Vučje
Vučje
Gradac
Konopnica
4 : 3
Radnički
Pertate
Partizanski put
Grudaš
3 : 0
Omladinac
Podina
Jastrebac
Blace
10 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Dobrič
Pejkovac
1 : 1
Borac
Držanovac
N.S. Tatko
Stara Božurna
2 : 1
Dunđerski
Voljčinac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 4
Kosanica
Kuršumlija
Jedinstvo ( P )
Pirot
1 : 3
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
Zadrugar
Krupac
2 : 3
Spartak
Pirot
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
0 : 5
Gnjilan
Gnjilan
Padež
Petrovac
0 : 1
Sloga
Veliko Selo
Trešnjevka
Lopardince
0 : 7
Nebeski Anđeli
Vranje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Ternoci
Trnovac
1 : 1
Vihor
Žbevac
Glama
Koretište
0 : 3
Sloga (R)
Ranilug
Rudar
Kosovska Kamenica
3 : 0
Morava
Parteš
Ropotovo
Ropotovo
3 : 0
Mineralac
Klokot
Oskar
Pasjane
3 : 0
Sloga (B)
Budriga
Radnički
Velika Hoča
3 : 0
Ugljare
Ugljare
Sitnica
Lepina
1 : 1
Polet
Laplje Selo
Čaglavica
Čaglavica
3 : 1
Brezovica
Štrpce
Mladost (D)
Dublje
5 : 3
BSK
Buljane
Morava (R)
Ribare
1 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Mladost (J)
Jovac
3 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
Napredak (D)
Drenovac
0 : 0
Levač
Rekovac
Jedinstvo
Mijatovac
3 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Sloga
Donje Vidovo
4 : 3
Budućnost
Miliva
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 5
Vinorača
Vinorača
OFK Bratstvo
Medveđa
6 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Mačkovac
Mačkovac
1 : 2
Naupare
Naupare
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Sloga Dašnica
Dašnica
1 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Gradina
Pejovac
5 : 4
Jedinstvo 1936
Kruševac
Sloga Ćićevac
Ćićevac
1 : 1
Vinogradar
Zleginje
Šanac
Šanac
3 : 2
Trudbenik
Stalać
Jasika
Jasika
1 : 1
Mladost
Makrešane
Slatina
Bor
4 : 1
Sloga
Kobišnica
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 0
Brestovac
Brestovac
Radnički
Klokočevac
0 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Blizna
Blizna
4 : 0
Rajac
Rajac
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
Mladost
Sumrakovac
6 : 2
Sloga
Minićevo
OFK 019 Zaječar
Zaječar
3 : 1
Borac
Vražogrnac
Midžor
Kalna
6 : 1
Rudar (VČ)
Grljan
Bučje
Bučje kod Knjaževca
1 : 1
OFK Knjaz
Trgovište
Osnić
Osnić
3 : 1
Polet
Jablanica
Partizan (G)
Gaj
1 : 3
Radnički (B)
Baranda
Budućnost (A)
Alibunar
8 : 2
Kolonija
Kovin
Jugoslavija
Jabuka
2 : 3
Sloga (P)
Plandište
Železničar
Pančevo
6 : 0
Vojvodina
Crepaja
Vulturul
Grebenac
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Crvena zvezda
Pavliš
9 : 0
Tempo
Sefkerin
Polet
Izbište
2 : 2
Slavija
Kovačica
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Bajša
Bajša
Proleter
Njegoševo
0 : 1
Tavankut
Tavankut
Bačka
Mol
0 : 0
Čoka
Čoka
Olimpija (TS)
Totovo Selo
0 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Subotica
Subotica
10 : 0
Olimpija (G)
Gunaroš
Vojvodina (P)
Perlez
3 : 2
Vojvodina (B)
Bašaid
Zadrugar
Lazarevo
2 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
6 : 0
Rusanda
Melenci
Borac
Aleksandrovo
3 : 1
Begej
Žitište
Kordun
Kljajićevo
1 : 4
Zadrugar
Srpski Miletić
Polet
Karavukovo
1 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Crvenka
Crvenka
0 : 3
Graničar
Gakovo
Omladinac (B)
Bukovac
5 : 1
Kula
Kula
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 0
Hajduk
Stapar
ŽAK
Sombor
3 : 1
Stanišić
Stanišić
Sloga
Čonoplja
2 : 1
Borac
Bački Gračac
BSK
Bački Brestovac
2 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Kupinovo
Kupinovo
0 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Hajduk 1932
Šimanovci
4 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 3
Radnički
Irig
Sremac
Vojka
1 : 2
Jadran
Golubinci
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Budućnost (G)
Gložan
1 : 0
ŽSK
Žabalj
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
TSK
Temerin
0 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
2 : 8
Petrovaradin
Petrovaradin
Borac
Šajkaš
1 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Mladost (T)
Turija
3 : 1
Tvrdjava
Bač
BSK 2012
Batajnica
0 : 3
13. maj
Zemun
Banja
Višnjička banja
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
Mladost (B)
Baroševac
4 : 1
Napredak
Medoševac
Vranić
Vranić
2 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Velika Krsna
Velika Krsna
4 : 2
Nemenikuće
Nemenikuće
Pudarci
Pudarci
0 : 1
Vlaška
Vlaška
OFK Leštane
Leštane
4 : 2
Kosmaj
Ralja
Torlak
Beograd
8 : 2
Napredak
Međulužje
Dunavac
Grocka
5 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Partizan
Vrba
1 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Šumadija
Šumarice
0 : 3
Morava (S)
Sirča
Napredak
Gračac
2 : 2
Gruža
Vitanovac
Čibukovac
Kraljevo
2 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Tavnik
Tavnik
2 : 3
Zvezda
Čukojevac
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Jedinstvo
Dragosinjci
2 : 1
Stubal
Stubal
Omladinac
Kalimanići
1 : 2
Majdan
Majdan
Velereč 94
Velereč
0 : 0
Jablanica
Jablanica
Ozrem PMH
Ozrem
2 : 2
Ozremica
Beršići
Kej
Čačak
2 : 5
Parmenac
Parmenac
Rakova
Rakova
4 : 1
Polet (G)
Goričani
Lugovi
Čačak
4 : 1
Vujan
Prislonica
Strelac
Miokovci
1 : 3
Premeća
Premeća
Zadrugar
Gornja Trepča
1 : 1
Budućnost
Stančići
Morava
Mojsinje
1 : 2
Čačak 94
Čačak
Jedinstvo (P)
Puhovo
1 : 1
Bjelica
Milatovići
Gradina
Rti
0 : 3
Vrelo
Gornja Kravarica
Brezova
Brezova
3 : 0
Prilike
Prilike
Kotraža
Kotraža
6 : 3
Dedinje Junajted
Guča
Šumadija 1934
Drača
3 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
0 : 0
Mladost
Pajazitovo
OFK Žeželj
Donja Sabanta
3 : 0
Botunje
Botunje
Kremenac
Rogojevac
4 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
3 : 0
Seljak
Cvetojevac
Azbest
aaa
2 : 3
Zastava
Kragujevac
Borac
Drenovac
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Žabare
Žabare
3 : 1
Plaskovac
Plaskovac
BSK
Belosavci
6 : 1
Misača
Misača
Mladost
Jelenac
0 : 3
Proleter
Jelovik
Grivac
Grivac
4 : 3
Meteor
Lapovo
Mladost (B)
Bošnjane
2 : 1
Mladost MG (S)
Saranovo
Kotlenik
Guncati
3 : 1
Karađorđe
Vučić
Pobeda (Đ)
Đurđevo
2 : 1
Bare
Bare
Pobeda (S)
Sepci
3 : 0
Sloga (M)
Milatovac
Omladinac
Donja Rača
4 : 1
Mladost (R)
Rašković
BSK
Borač
3 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Sloga
Miloševac
2 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Omladinac
Rakinac
3 : 0
Mladost
Novo Selo
Šumadinac
Binovac
1 : 0
Badljevica
Badljevica
7. Jul
Vodanj
10 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Drugovac
Drugovac
2 : 3
Podunavac
Udovice
Petrijevac
Petrijevo
7 : 0
Ravni Gaj
Malo Orašje
Kolarac
Kolari
2 : 0
Vučak
Vučak
Sloga
Lugavčina
5 : 2
Papazovac
Smederevo
Vrbovac
Vrbovac
3 : 0
Skobalj
Skobalj
Jezava
Smederevo
1 : 2
Slavija
Smederevo
Borac
Veliko Laole
4 : 2
Budućnost
Vezičevo
Napredak
Toponica
3 : 1
Radnički
Knežica
Polet
Aleksandrovac
2 : 1
Dragoš
Oreškovica
Zadrugar
Tabanovac
2 : 0
Rudar
Stamnica
Krilaš
Ćovdin
1 : 0
Omladinac (M)
Mirijevo
Mladost
Porodin
2 : 1
Omladinac (B)
Busur
Omladinac (S)
Starčevo
3 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Mladi Borac
Majilovac
1 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Napredak
Bubušinac
2 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Jedinstvo (D)
Duboka
2 : 2
Mlava
Bratinac
Kurjače
Kurjače
3 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Borac
Vladimirci
0 : 0
Radnički
Koceljeva
Sloga Mat
Matijevac
5 : 1
Volujac
Volujac
Pričinović
Pocerski Pričinović
0 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga Krnic
Krnić
5 : 1
Dumača
Pocerski Metković
Mladost Zvezd
Zvezd
4 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Mladost Zvezd
Zvezd
3 : 1
Volujac
Volujac
Pričinović
Pocerski Pričinović
0 : 2
Mladost PP
Pocerski Pričinović
Sloga Krnic
Krnić
5 : 2
Galeb
Cerovac
Karađorđe
Mišar
3 : 2
Dobrava
Vukošić
Borac K
Kozjak
5 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 0
Stolice
Krupanj
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 1
Borac Lešnica
Lešnica
Hajduk
Ribarica
2 : 3
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Mladost
Borina
5 : 1
Sloga K
Korenita
Bratstvo
Krupanj
0 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
Velika Reka
Velika Reka
7 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Cerova
Cerova
3 : 2
Sloga LŠ
Lipnički Šor
Napredak BP
Banovo Polje
3 : 0
Budućnost ZM
Zminjak
Napredak MB
Mačvanski Belotić
3 : 2
Duško
Klenje
Proleter
Šabac
5 : 2
Sloga
Duvanište
Drina
Badovinci
2 : 2
Premijer
Badovinci
Napredak RIB
Ribari
3 : 5
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
BMR Petlovača
Petlovača
3 : 2
Gorki
Glušci
Torpedo
Tabanović
3 : 2
Partizan
Drenovac
Kolubara 2
Valjevo
3 : 1
Borac
Rajković
Liplje
Liplje
1 : 2
Tešnjar
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
6 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 1
Beloševac
Beloševac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 0
Stepanje
Stepanje
Gunjevac
Gunjevac
2 : 2
Ratkovac
Ratkovac
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 3
Proleter
Bajevac
Polet (DL)
Donji Lajkovac
3 : 0
Omladinac
Kalinovac
Plavi tok
Dražinovići
0 : 5
Napredak
Gornja Dobrinja
Ježevica
Ježevica
1 : 4
Glumač
Glumač
Borac
Srednja Dobrinja
3 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Lauš
Lopaš
5 : 2
Duškovci
Duškovci
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Lazarica
Prilipac
2 : 1
Savinac
Visibaba
Pobeda
Rusna
3 : 0
Toplica
Šarlinac
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 1
Moravac (Č)
Čečina
Sloga 1948 (M)
Malča
3 : 2
Delijski Vis
Niš
Palilulac
Niš
1 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
3 : 7
Vulkan 1963
Brenica
Čegar 2013 (K)
Kamenica
3 : 1
Sloga (DT)
Donja Trnava
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
3 : 0
Radnički 1936
Trupale
Mramor 1927
Mramor
7 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Supovac
Supovac
0 : 4
Sečanica
Sečanica
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
2 : 0
Morava
Gložane
Železničar
Brestovac
6 : 0
Polet
Stajkovce
Navalin
Navalin
2 : 1
MB Marjan
Mala Biljanica
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 0
Kumarevo
Kumarevo
Mladost (V)
Vinarce
6 : 2
Jedinstvo
Šišava
OFK Morava
Leskovac
6 : 2
Veternica
Leskovac
OFK Brza
Brza
3 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
Borac
Barje Čiflik
5 : 0
Provalija
Pirot
Pobeda
Držina
5 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Jerma
Sukovo
2 : 4
Sloboda
Rasnica
Crni Vrh
Deonica
4 : 3
Vinogradar
Crkvenac
Resavac (S)
Subotica
2 : 0
Napredak (SL)
Staro Lanište
Kupinovac
Kupinovac
3 : 0
Sindjelić (G)
Grabovac
Mladi radnik
Novo Lanište
3 : 1
Kolare
Kolare
Istok 63
Plana
3 : 1
Rudar
Plazane
Javor
Sladaja
3 : 0
Resavac (VP)
Veliki Popović
Rubin (Z)
Zalogovac
2 : 4
Blagotin
Poljna
Mladost (DK)
Donji Katun
1 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Sloga
Lozna
1 : 6
Donji Kopaonik
Razbojna
Omladinac
Pojate
3 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Mladi radnik
Bačina
2 : 2
Mladost (T)
Toljevac
Ušće
Stalać
2 : 1
Župski biseri
Lacisled
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 0
14. Oktobar
Izbenica
OFK Ribare
Ribare
0 : 3
Parunovac
Parunovac
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 1
BSK
Bela Voda
Dedina
Dedina
1 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Kupci
Kupci
2 : 0
Sloga
Majdevo
Dvorane
Dvorane
1 : 4
Rasina
Vitanovac
Kapidžija
Kapidžija
3 : 1
Dušan Ristić
Kukljin
13. April
Lomnica
2 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Koča Andjelković
Tekija
4 : 0
Omladinac
Vajuga
Kladušnica
Kladušnica
7 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
1 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
Rtkovo
Rtkovo
1 : 1
Napredak
Korbovo
Egeta
Brza Palanka
2 : 7
Pontes
Kostol
Vidrovac
Vidrovac
3 : 1
Malajnica
Malajnica
Rečka
Rečka
3 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Urovica
Urovica
3 : 0
Polet
Jabukovac
Srbovo
Srbovo
1 : 1
Čubra
Čubra
Ratar
Jasenica
1 : 0
Slatina
Negotin
Graničar
Aleksandrovac
2 : 3
Deli Jovan
Sikole
Miloševo
Miloševo
0 : 2
Kovilovo
Kovilovo
Sloboda 2013
Nikolinac
3 : 2
Palilulac
Šarbanovac
Rtanj
Vrmdža
2 : 1
Sloga
Žučkovac
Napredak 1976
Jošanica
3 : 2
Mladost
Resnik
Slemen
Milušinac
1 : 8
Pobeda
Trubarevac
Kastrum
Gamzigrad
3 : 4
Graničar
Veliki Izvor
Kosovo
Zvezdan
1 : 1
Šljivar
Šljivar
Omladinac (O)
Opovo
4 : 0
Pobeda
Samoš
Spartak
Debeljača
0 : 2
Unirea
Uzdin
Polet
Idvor
3 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Glogonj
Glogonj
1 : 5
Mladost (V)
Vojlovica
Stari Tamiš
Stari Tamiš
5 : 2
Proleter
Mramorak
Dolovo
Dolovo
4 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
3 : 3
Borac (P)
Pločica
Strela
Ivanovo
0 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 1
Partizan (U)
Uljma
Ratar
Kruščica
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Vinogradar
Gudurica
1 : 2
Hajduk
Šušara
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Dunav
Banatska Palanka
2 : 2
Ševac
Kusić
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 4
Partizan (K)
Kajtasovo
Dobrica
Dobrica
4 : 1
Potporanj
Potporanj
Vladimirovac
Vladimirovac
4 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Sloga
Ostojićevo
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Jedinstvo (M)
Martonoš
5 : 0
Tromedja
Majdan
Hajduk
Podlokanj
1 : 4
Radnički Gladiolus
Tornjoš
Tisa (P)
Padej
0 : 0
Jadran
Sanad
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 1
Đurđin
Đurđin
Radnički 1905
Bajmok
5 : 0
Lokomotiva
Subotica
Dušan Silni
Subotica
6 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Udarnik
Višnjevac
1 : 4
Solid
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 2
Bikovo
Bikovo
Zrinjski 1932
Subotica
0 : 0
Žednik
Stari Žednik
Mladost 1952
Gornja Rogatica
2 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Tomislavci
Tomislavci
4 : 1
Mićunovo
Mićunovo
Pobeda
Pobeda
1 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Banat
Čenta
2 : 3
OFK Klek
Klek
Zlatica
Zlatica
3 : 4
Omladinac
Botoš
Borac
Zrenjanin
3 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Radnički Ratar
Jaša Tomić
5 : 1
Lehel
Mužlja
Mladost
Banatski Despotovac
3 : 1
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
6 : 0
Naftagas
Boka
Polet
Nakovo
3 : 0
Napredak
Banatska Topola
ŽAK
Kikinda
5 : 1
Delija
Mokrin
Napredak
Čestereg
2 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
Roham
Nova Crnja
7 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Proleter
Međa
1 : 0
Progresul
Torak
Terekves
Hetin
2 : 0
Bega
Novi Itebej
Rusin
Ruski Krstur
6 : 0
Dunav
Bački Monoštor
OFK Šikara
Sombor
1 : 3
Lipar
Lipar
Jedinstvo 1947
Kolut
0 : 3
Mladost
Kruščić
Jedinstvo
Ribarevo
5 : 0
Rastina 1918
Rastina
Partizan
Kupusina
0 : 1
Terekveš
Svilojevo
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 1
Graničar
Riđica
OFK Metalac
Sombor
5 : 1
Panonija
Lalić
Fruškogorac
Krčedin
6 : 4
PSK Putinci
Putinci
Fruška Gora
Ruma
2 : 0
Napredak (P)
Popinci
Sloven
Sibač
1 : 2
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Graničar
Grabovci
4 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
Jedinstvo (R)
Ruma
3 : 1
Sremac
Deč
Dunav
Novi Slankamen
2 : 5
Napredak (Ž)
Žarkovac
Šumar
Ogar
2 : 8
Sloga Milšped
Krnješevci
Graničar (K)
Kuzmin
4 : 1
Sloboda
Šašinci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 0
Borac (M)
Martinci
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 3
Sinđelić
Gibarac
Fruškogorac (K)
Kukujevci
2 : 3
Napredak (V)
Vašica
Hajduk
Divoš
1 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 1
Omladinac (M)
Molovin
Srem
Sremska Rača
1 : 6
Noćaj
Noćaj
Čenej
Čenej
2 : 6
Sremac Beomal
Čerević
Tatra
Kisač
3 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Bačka
Begeč
0 : 1
Vinogradar
Ledinci
Dinamo
Budisava
2 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Susek
Susek
4 : 1
Slavija
Novi Sad
Titel
Titel
3 : 1
Miletić (Mošorin)
Mošorin
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
6 : 3
Sloga (Lok)
Lok
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
1 : 0
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
3 : 2
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
4 : 0
Iskra (Kucura)
Kucura
Mladost (Radič.)
Radičević
0 : 3
Hajduk (Čurug)
Čurug
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
5 : 1
Napredak (Nadalj)
Nadalj
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
1 : 1
Bečej 1918
Bečej
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 2
Maglić
Bački Maglić
Bačka
Despotovo
1 : 2
Krivanj
Selenča
Borac 46
Obrovac
3 : 5
Kulpin
Kulpin
BUSK
Beograd
1 : 2
Busije
Zemun
OFK Petrovčić
Petrovčić
5 : 1
Institut
Zemun Polje
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 3
Borac
Progar
Mladi proleter
Beograd
3 : 0
Dunavac
Dunavac
Mladost
Jabučki rit
1 : 1
Pionir
Besni Fok
Pobednik
Beograd
4 : 6
Crvenka
Borča
OFK Budućnost
Dudovica
3 : 0
Mladi Borac
Županjac
Bistrica
Bistrica
4 : 5
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Sloga
Lukavica
0 : 2
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Jedinstvo
Dren
01.06.2014
17:30
Zadrugar
Orašac
Rvati
Obrenovac
01.06.2014
17:30
Omladinac
Veliko Polje
Trstenica
Trstenica
01.06.2014
17:30
Poljane
Poljane
Belo Polje
Belo Polje
01.06.2014
17:30
Polet
Grabovac
Urovci
Urovci
01.06.2014
17:30
Vukićevica
Vukićevica
OFK Rogača
Rogača
1 : 5
Sloga 2012
Popović
4 Juli
Mali Požarevac
5 : 2
Ropočevo
Ropočevo
Sibnica
Sibnica
1 : 2
Denim
Drlupa
Stojnik
Stojnik
0 : 6
Vis
Parcani
Rudar 2012
Babe
3 : 2
Mladost
Guberevac
Partizan
Kaluđerica
2 : 5
OFK Mladost
Begaljica
Zuce
Zuce
1 : 5
Heroj 1925
Jajinci
Heroj-Polet
Jajinci
2 : 0
Pinosava
Pinosava
Šumarice 2008
Kragujevac
2 : 1
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Divostin
Kragujevac
1 : 1
Đuriselac
Đuriselo
Mladost
Rajkovac
2 : 2
Jarmenovci
Jarmenovci
Budućnost
Blaznava
0 : 1
Borac
Kloka
ZT Gorovič
Gorovič
0 : 3
Krćevac 04
Krćevac
Vrbica
Aranđelovac
1 : 2
Venčani
Venčani
Brezovac
Brezovac
5 : 0
Tulež
Tulež
Ranilović
Ranilović
7 : 1
Šamot
Aranđelovac
Mladost
Pretoke
4 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
Jedinstvo
Oplanić
0 : 1
Mladi Radnik
Dragušica
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 3
Melnica
Melnica
Sloga
Viteževo
1 : 1
Napredak
Simićevo
Jedinstvo
Oreovica
3 : 3
BSK
Brzohode
Mladost
Svinjarevo
3 : 3
Budućnost
Kočetin
OFK Porodin
Porodin
6 : 1
Proleter
Četereže
Udarnik
Sibnica
3 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
Mlava
Ribare
0 : 4
Zadrugar
Osanica
Budućnost
Milatovac
5 : 4
OFK Homolje
Žagubica
Mladost
Krupaja
1 : 2
Borac
Vukovac
Jasenovac
Krepoljin
4 : 1
Laznica
Laznica
Carevac
Carevac
5 : 3
Barič
Barič
OFK Vinci
Vinci
9 : 1
Srednjevo
Srednjevo
Mrčkovac
Mrčkovac
2 : 6
Ram
Ram
Graničar 2013
Zatonje
3 : 1
Usije
Usije
Polet
Bikinje
0 : 3
Električar
Šuvajić
OFK Braničevo
Braničevo
4 : 0
Kumane
Kumane
Desine
Desine
6 : 3
Radnički
Požeženo
Žika Marković Uča
Miljević
2 : 1
Pek
Kusiće
Stig 1955
Beranje
0 : 4
Napredak 1934
Nabrđe
Dunav
Ostrovo
1 : 2
Sloga 1936
Kasidol
Napredak 1947
Batovac
4 : 3
Mip Majdan
Požarevac
Dunavac
Petka
1 : 3
Dizel
Bare
Napredak (P)
Poljana
1 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
Proleter
Požarevac
2 : 4
Pobeda
Stari Kostolac
Sloga (D)
Dubravica
3 : 1
Sloga (L)
Lučica
Homolje
Bukovska
0 : 3
Kaona
Kaona
Neresnica
Neresnica
0 : 4
Radenka
Radenka
Hajduk
Debrc
2 : 1
Žika
Provo
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 1
Mladost PB
Pocerski Belotic
Torpedo
Lojanice
8 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 2
Krnule 09
Krnule
Sloga Trgošped
Mehovine
4 : 1
Polet
Jalovik
Petrovac 74
Kujavica
4 : 2
Skupljen 2013
Skupljen
Mladost
Svileuva
3 : 7
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Žabar
Žabar
1 : 2
Korman
Korman
Sava
Mrđenovac
0 : 3
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Šumice
Glusci
1 : 1
Mladost MM
Mačvanski Metković
Mionica
Mionica
11 : 3
Jedinstvo
Poljanice
Proleter
Latković
1 : 9
Komanice
Komanice
Mladost
Latković
0 : 1
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Toplica
Donja Toplica
0 : 3
Popadić
Popadić
Orao
Poljanice
4 : 4
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Zadrugar
Lopatanj
1 : 2
Lukavac
Lukavac
Mladost
Valjevska Kamenica
3 : 2
Gradac
Valjevo
Rakac Stave
Stave
6 : 1
Bujacic
Bujacic
Jadar 2013
Valjevo
5 : 3
Zabari
Zabari
Mali korak
Oglađenovac
2 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Borac
Valjevo
3 : 4
OFK Povlen
Brezovice
Nepričava
Nepričava
3 : 3
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Brgule
Brgule
0 : 3
Radnik
Ub
Vukona
Vukona
5 : 1
Vrelo
Vrelo
Strelac 001
Kožuar
1 : 1
Kolubara
Liso Polje
Sloga
Lončanik
1 : 1
Jedinstvo
Milorci
Sloga
Vrhovine
0 : 8
Šarbane
Šarbane
Čučuge
Čučuge
2 : 5
Đorđe Bodinović
Raduša
Zvizdar
Zvizdar
2 : 1
Dokmir
Dokmir
Pambukovica
Pambukovica
3 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
Beočić
Beočić
8 : 1
Mladost
Tečić
Goša
Vukmanovac
3 : 5
Šumadinac
Dragovo
Šumadija
Prevešt
1 : 5
OFK Blagotin
Belušić
Jedinstvo
Duboka
3 : 1
Trnava
Trnava
Morava (KS)
Kočino Selo
4 : 0
Ribnik
Ribnik
Partizan (G)
Glogovac
5 : 1
Lipar
Donji Račnik
Partizan (M)
Majur
2 : 3
Dražmirovac
Dražmirovac
Morava (R)
Rajkinac
2 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Moravac
Gornje Vidovo
3 : 0
Mladost (R)
Raševica
Omladinac
Šaludovac
3 : 0
OFK Borac
Bošnjane
Železničar
Klačevica
8 : 0
Budućnost (L)
Lebina
Jedinstvo
Ratari
0 : 3
ISK Izvor
Izvor
Polet
Zabrega
8 : 0
Sloboda
Krežbinac
Popovac
Popovac
2 : 0
Vihor
Golubovac
Budućnost
Vlaška
4 : 0
Mladost Virine
Virine
Supska
Supska
5 : 1
Sloga
Isakovo
OFK Batinac
Batinac
5 : 0
OFK Krušar
Krušar
Planinac
Panjevac
1 : 8
Rudar (ST)
Stenjevac
Sindjelić
Vojnik
2 : 2
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Mladost 1950
Lomnica
4 : 2
Mladi Radnik
Grabovica
Vinogradar
Riljac
1 : 4
Kamenorezac 76
Dublje
Topoljak
Grabovac
3 : 5
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
Rujišnik
Rujišnik
2 : 0
Stevka Bozurevka
Bozurevac
Borjak 2013
Okruglica
4 : 0
Mladost
Mala Drenova
Mladost (R)
Raklja
3 : 1
Garevina
Garevina
Mladi Gorani
Dupci
0 : 3
Ratajac
Rataje
Pasjak 2013
Pasjak
2 : 6
Žabare
Žabare
Gaglovo
Gaglovo
0 : 1
Sokolovi
Velika Kruševica
Kruševica
Kruševica
5 : 5
Konjuh
Konjuh
Meševo
Meševo
2 : 2
Padež
Padež
Srnje
Srnje
2 : 2
Globoder
Globoder
Polet (Š)
Šavrane
2 : 4
OFK Budućnost
Kaonik
Polet (K)
Kobilje
4 : 2
Štitari
Štitari
Jablanica
Jablanica
1 : 3
Modrica
Modrica
Grkljane
Grkljane
1 : 2
Bukovica
Bukovica
Rasinac
Veliko Golovode
3 : 8
Zdravinje
Zdravinje
Drugari
Stanci
1 : 2
Lipovac
Lipovac
Vojvodina
Seleuš
1 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Janošik
Janošik
8 : 2
Solunac
Banatski Sokolac
Banat
Ilandža
4 : 1
Sloga
Margita
Jedinstvo
Orešac
2 : 3
Vitorul
Straža
Vojvodina
Crvena Crkva
3 : 0
Omladinac
Zagajica
Jedinstvo
Ečka
8 : 0
Sloga
Jarkovac
OFK Stajićevo
Stajićevo
1 : 4
MSK
Mihajlovo
Proleter
Neuzina
3 : 3
ASK
Aradac
Tamiš
Farkaždin
5 : 0
Mladost
Belo Blato
Vojvodina
Neradin
2 : 0
Sloga
Voganj
Car Uroš
Jazak
4 : 3
OFK Kraljevci
Kraljevci
Mladost (B)
Buđanovci
3 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Krušedol
Krušedol
8 : 1
Planinac
Rivica
Borac (S)
Stejanovci
3 : 0
Polet
Nikinci
Sremac
Dobrinci
0 : 2
Borac (K)
Klenak
Mladost (P)
Pavlovci
2 : 4
Fruškogorac
Mali Radinci
Polet
Novi Karlovci
7 : 2
Sloga
Maradik
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 2
OFK Brestač
Brestač
Graničar
Obrež
5 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Vitez
Subotište
1 : 3
Borac
Jarkovci
Lovac
Karlovčić
1 : 8
Kameni
Ašanja
Napredak
Šuljam
4 : 6
Sloga (Č)
Čalma
Borac (R)
Radenković
3 : 0
Sloga (Z-I)
Zasavica I
Borac (VR)
Veliki Radinci
3 : 0
Sremac
Jarak
OFK Bosut
Bosut
1 : 0
Planinac
Ležimir
BSK
Bešenovo
3 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Sremac
Berkasovo
3 : 1
OFK Bingula
Bingula
Borac
Ilinci
3 : 2
Jedinstvo
Ljuba
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 2
Graničar
Jamena
Jednota
Šid
1 : 2
Omladinac
Batrovci
Šumadinac (K)
Kruševica
5 : 2
Proleter
Vrbovno
BSK
Brajkovac
6 : 3
20. Oktobar
Trbušnica
Vreoci
Vreoci
14 : 1
OFK Sokolovo
Sokolovo
BSK Borča
Borča
0 : 1
Jagodina
Jagodina
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Borac
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Napredak
Kruševac
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Indeks
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Spartak
Subotica
Inđija
Inđija
4 : 1
Banat
Zrenjanin
Jadran
Kragujevac
2 : 4
Sloga (P)
Požega
Javor
Ivanjica
3 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Mladost (L)
Lučani
2 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Radnički (K)
Kovin
3 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Dolina
Padina
0 : 1
Slavija
Kovačica
Teleoptik
Zemun
4 : 3
Jagodina
Jagodina
Borac
Čačak
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
Spartak
Subotica
2 : 1
Sloboda Point
Užice
Sloga (L)
Leskovac
3 : 3
Rad
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
5 : 1
Čukarički
Beograd
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 1
Inđija
Inđija
Sloga 1940
Bajina Bašta
3 : 0
AS
Novi Pazar
Sevojno
Sevojno
4 : 1
Budućnost
Arilje
Borac (St)
Starčevo
5 : 3
Omladinac (O)
Opovo
Čukarički
Beograd
6 : 0
Nacional
Niš
Rad
Beograd
2 : 0
Sloboda Point
Užice
Zemun
Zemun
0 : 0
Borac
Čačak
Partizan
Beograd
8 : 0
Loznica
Loznica
Brodarac
Novi Beograd
0 : 0
Napredak
Kruševac
Smederevo
Smederevo
0 : 4
Savacijum
Šabac
FAP
Priboj
3 : 1
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Javor
Ivanjica
2 : 2
Bane
Raška
Budućnost
Arilje
0 : 2
Bubamara
Kraljevo
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 3
Dragačevo
Guča
Spartak
Subotica
7 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Radnički 1927
Vršac
1 : 4
Hajdučica
Hajdučica
Vršac
Vršac
1 : 1
BAK
Bela Crkva
Dinamo
Pančevo
5 : 1
Petar Urošev
Pančevo
Mika Antić
Pančevo
6 : 3
BSK
Bavanište
Strela
Ivanovo
0 : 14
Mladost (V)
Vojlovica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 0
Borac (S)
Sakule
Mladi radnik
Radinac
20 : 0
Železničar
Smederevo
Kosmet
Leposavić
2 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 3
TSC
Bačka Topola
Obilić
Novi Kneževac
2 : 6
Dribling
Subotica
Apolon 4 I
Kragujevac
13 : 0
Gruža
Gruža
Duljaj
Topola
2 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
0 : 1
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Kosmet
Leposavić
2 : 4
Pazar Juniors
Novi Pazar

Rukomet

Planinka PV
Kuršumlija
37 : 25
Crvenka
Crvenka
Jagodina
Jagodina
27 : 27
Sloga
Požega
Metalac
Valjevo
25 : 27
Dinamo
Pancevo
Metalac
Kraljevo
27 : 36
Radnički
Bajmok
Sloga
Petrovac na Mlavi
30 : 39
Proleter
Zrenjanin

Američki fudbal

Blue Dragons Beograd
Beograd
0 : 30
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
48 : 0
Celtis Sombor
Sombor
Pastuvi Požarevac
Požarevac
14 : 13
Pirates Zemun
Zemun