XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 530 utakmica za dan
Nedelja, 23 Mart 2014

Fudbal

Sindjelić
Beograd
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Rudar
Kostolac
Pobeda
Beloševac
4 : 2
Partizan
Bumbarevo Brdo
Mladi radnik
Požarevac
0 : 0
Bane
Raška
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 2
Šapine
Šapine
Polet
Ljubić
2 : 1
Sloboda
Čačak
Mačva
Šabac
0 : 0
Loznica
Loznica
Krušik
Valjevo
1 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Seljak
Mihajlovac
1 : 1
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Sinđelić
Niš
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Đerdap
Kladovo
2 : 1
SFK Moravac
Predejane
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Tabane Trgovački
Jagodina
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Moravac Orion
Mrštane
4 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Kopaonik
Brus
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Senta
Senta
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dunav
Stari Banovci
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
Palić
Palić
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Tekstilac
Odžaci
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
Železnik Lasta
Beograd
BASK
Beograd
0 : 0
Srem
Jakovo
Šumadija
Jagnjilo
2 : 1
Turbina
Vreoci
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Hajduk
Beograd
Sopot
Sopot
1 : 1
Žarkovo
Beograd
Karađorđe
Ribnica
1 : 2
Metalac
Kraljevo
Orlovac
Mrčajevci
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Tutin
Tutin
1 : 1
Slavija
Kragujevac
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Polet
Trbušani
2 : 2
Dragačevo
Guča
Šumadinac 1913
Natalinci
2 : 1
Obilić
Živica
Borac
Žabari
3 : 1
Železničar
Požarevac
Mladi radnik
Radinac
1 : 1
Šumadinac (B)
Brzan
Zvižd
Kučevo
3 : 0
Napredak
Markovac
Udarnik
Lozovik
0 : 3
Sloga
Batočina
Homoljac
Žagubica
1 : 2
Karađorđe
Topola
Brezovica
Brezovica
1 : 0
Ribnica
Mionica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 1
Budućnost
Valjevo
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Jedinstvo (UB)
Ub
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 0
Vlasina
Vlasotince
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Bukovik
Razanj
Dinamo
Vranje
1 : 1
Radan
Lebane
Rudar
Bor
3 : 1
Kablovi
Zaječar
Trajal
Kruševac
1 : 1
Rtanj
Boljevac
Lugomir
Rakitovo
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
Dragocvet
Dragocvet
5 : 1
Rembas
Resavica
Borac (B)
Bivolje
2 : 1
Radnički
Lubnica
Juhor
Obrež
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Borac (Starčevo)
Starčevo
4 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Tisa
Adorjan
5 : 0
Borac (Sakule)
Sakule
Bačka (P)
Pačir
2 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Borac
Novi Sad
2 : 2
Vrbas
Vrbas
Resnik
Resnik
2 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Vrčin
Vrčin
0 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Sremčica
Sremčica
4 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 2
Železničar
Bara Venecija
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Budućnost
Konarevo
0 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Ibar
Mataruška Banja
1 : 2
Braća Vuković
Lađevci
Radnički
Kovači
4 : 1
Morava
Mrsać
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Borac (V)
Vraneši
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 2
Polet
Ratina
Mataruge
Mataruge
3 : 1
Radnik
Ušće
Slatina
Slatina
0 : 1
Ovčar
Markovica
Rudar
Bresnica
0 : 0
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 0
Napredak
Svračkovci
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 0
Morava
Katrga
Spartak
Trnava
3 : 1
Miokovci
Miokovci
Gorušica
Viča
3 : 3
Prijevor
Prijevor
Mladost (A)
Atenica
4 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Mladost (P)
Preljina
4 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Srbija
Ilićevo
1 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Korićani
Korićani
1 : 0
Sloga D
Desimirovac
Kolonija
Kragujevac
3 : 2
Ćava
Grošnica
Jedinstvo
Petrovac
3 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
2 : 2
Seljak
Male Pčelice
ŽSK
Žirovnica
3 : 1
Marjan
Knić
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
Banja
Banja
Borac
Pajsijević
2 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Partizan
Darosava
2 : 1
Junkovac
Junkovac
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 1
Šumadinac
Stojnik
Beli orlovi
Konjuša
1 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Vinča
Vinča
0 : 3
Lepenica
Badnjevac
Železničar (K)
Kusadak
3 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Pobeda
Golobok
4 : 1
Budućnost (R)
Ratari
SASK
Saraorci
1 : 1
Borac
Ralja
Proleter
Vranovo
2 : 0
Šumadija
Azanja
Budućnost (MK)
Mala Krsna
0 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Polet
Trnovče
2 : 2
Železničar (S)
Smederevo
Glavaš
Glibovac
0 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Sloboda
Lipe
2 : 1
Bačinac
Bačinac
Beli Orao
Bradarac
2 : 0
Mlava
Malo Laole
Omladinac
Šetonje
1 : 5
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Basarac
Mišljenovac
2 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Makce
Makce
3 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Mladost
Biskuplje
1 : 0
Integral
Batuša
Rudar
Krepoljin
4 : 5
Sloga
Burovac
RSK
Rabrovo
5 : 1
Polet
Suvi Do
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Provo
Provo
1 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Antimon
Zajača
2 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Mladi Borac
Dublje
0 : 0
Sindjelić
Lipnica
Lipolist
Lipolist
3 : 0
Drina
Ljubovija
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 2
Majur
Majur
Tulari
Tulari
0 : 1
Trlić
Trlić
ZSK
Valjevo
0 : 0
OFK Osečina
Osečina
Joševa
Joševa
1 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
Budućnost
Arilje
3 : 2
Jedinstvo (K)
Kalenić
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Sečica
Seča reka
Višesava
Bajina Bašta
1 : 2
Železničar
Požega
Polet
Rasna
3 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Omladinac
Zdravčići
2 : 2
GP Zlatibor
Užice
Orljane
Orljane
4 : 1
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Mekiš
Mekiš
1 : 1
Borac (A)
Azbresnica
Radnički 1924 (K)
Kočane
0 : 1
Moravica
Subotinac
Rad
Merošina
2 : 6
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Morava
Žitkovac
3 : 1
Naisus
Rožina
Morava
Krušce
0 : 0
OFK Niš
Niš
Proleter (M)
Mezgraja
2 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Rudar
Jelašnica
0 : 3
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Vrtište
Vrtište
3 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Budućnost
Prva Kutina
1 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Crvena zastava
Hum
1 : 1
Mladost (L)
Lalinac
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 2
Sloga
Lipovica
Progres
Ladovica
3 : 3
Bobište
Bobište
Jablanica
Medveđa
10 : 0
Vučje
Vučje
Lemind Livnica
Leskovac
0 : 1
Radnički
Pertate
Šumadija
Razgojna
3 : 4
Umac
Miroševce
Mladi Borac
Živkovo
1 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Trešnjevka
Lopardince
2 : 2
Biljači
Biljača
Ternoci
Trnovac
4 : 1
Levosoje
Levosoje
OFK Alakince
Alakince
3 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Vihor
Žbevac
1 : 3
Pčinja
Trgovište
OFK Pavlovac
Pavlovac
1 : 3
Nebeski Anđeli
Vranje
Mladost (B)
Bosilegrad
0 : 1
Morava
Vladičin Han
Besa 2005
Bujanovac
4 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 0
Mladost (D)
Dublje
BSK
Buljane
2 : 2
Levač
Rekovac
Morava (R)
Ribare
2 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladost (J)
Jovac
1 : 2
Budućnost
Miliva
Napredak (D)
Drenovac
1 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Naupare
Naupare
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
Vinogradar
Zleginje
Mačkovac
Mačkovac
0 : 3
Trudbenik
Stalać
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Mladost
Makrešane
Sloga Dašnica
Dašnica
4 : 0
Čitluk
Čitluk
Gradina
Pejovac
0 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Sloga Ćićevac
Ćićevac
4 : 0
Jasika
Jasika
Branik
Štubik
3 : 0
Sloga
Kobišnica
Ključ
Podvrška
3 : 0
Radnički
Klokočevac
Zlot
Zlot
1 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Brodoremont
Kladovo
1 : 0
Brestovac
Brestovac
Rajac
Rajac
5 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Mladost
Sumrakovac
1 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Osnić
Osnić
0 : 2
Midžor
Kalna
ŠSK
Štipina
0 : 4
Rudar (P)
Podvis
Omladinac
Grezna
3 : 2
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Polet
Jablanica
3 : 0
Rgotina
Rgotina
OFK Knjaz
Trgovište
1 : 0
Sloga
Minićevo
Rudar (VČ)
Grljan
0 : 1
BSK
Bogovina
Trebič
Sokobanja
3 : 0
Borac
Vražogrnac
Kolonija
Kovin
1 : 5
Vojvodina
Crepaja
Radnički (B)
Baranda
3 : 1
BAK
Bela Crkva
Budućnost (A)
Alibunar
5 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Tempo
Sefkerin
Železničar
Pančevo
1 : 1
Slavija
Kovačica
Vulturul
Grebenac
0 : 0
Polet
Izbište
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Bajša
Bajša
1 : 1
Čoka
Čoka
Čantavir
Čantavir
1 : 2
Olimpija (G)
Gunaroš
Proleter
Njegoševo
0 : 1
Preporod
Novi Žednik
Bačka
Mol
5 : 0
AFK
Ada
Olimpija (TS)
Totovo Selo
1 : 0
Njegoš
Lovćenac
Subotica
Subotica
3 : 1
Krivaja
Krivaja
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Borac
Aleksandrovo
2 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Potisje
Knićanin
1 : 2
Vojvodina (P)
Perlez
Rusanda
Melenci
4 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 1
Hajduk
Stapar
Omladinac (B)
Bukovac
6 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Ljukovo
Ljukovo
0 : 0
Rudar
Vrdnik
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 1
1. Maj
Ruma
Kupinovo
Kupinovo
3 : 0
Radnički
Irig
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 4
Jadran
Golubinci
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Sremac
Vojka
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Mladost (BP)
Bački Petrovac
4 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
TSK
Temerin
3 : 2
Mladost (T)
Turija
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
2 : 2
Borac
Šajkaš
Borac
Ostružnica
0 : 1
Jedinstvo
Surčin
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
Slavija
Beograd
BSK 2012
Batajnica
0 : 0
Policajac
Beograd
Banja
Višnjička banja
0 : 2
Milutinac
Zemun
Strelac
Mislođin
2 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Stepojevac VAGA
Stepojevac
3 : 2
Borac
Lazarevac
Mladost (B)
Baroševac
0 : 0
Krtinska
Krtinska
Vranić
Vranić
1 : 1
Prva Iskra
Barič
Vlaška
Vlaška
1 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Boleč
Boleč
3 : 2
Kosmaj
Ralja
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 2
Napredak
Međulužje
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Podunavac
Ritopek
Torlak
Beograd
0 : 2
Dunavac
Grocka
Vrnjci
Vrnjci
0 : 2
Gruža
Vitanovac
Morava (S)
Sirča
3 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Partizan
Vrba
2 : 3
Zvezda
Čukojevac
Šumadija
Šumarice
1 : 0
Mlada krila
Metikoši
Napredak
Gračac
1 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Čibukovac
Kraljevo
0 : 1
Stubal
Stubal
Tavnik
Tavnik
0 : 3
Jedinstvo
Dragosinjci
Majdan
Majdan
2 : 0
Šumadija
Brdjani
Šilopaj
Šilopaj
1 : 4
Jablanica
Jablanica
Omladinac
Kalimanići
4 : 2
Ozremica
Beršići
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 1
Mladi Rudar
Rudnik
Velereč 94
Velereč
0 : 1
Ozrem PMH
Ozrem
Planinac
Vujetinci
2 : 1
Strelac
Miokovci
Zadrugar
Gornja Trepča
1 : 1
Lugovi
Čačak
Morava
Mojsinje
2 : 1
Rakova
Rakova
Čačak 94
Čačak
0 : 2
Kej
Čačak
Premeća
Premeća
0 : 4
Parmenac
Parmenac
Vujan
Prislonica
3 : 0
Polet (G)
Goričani
Jelica
Goračići
0 : 1
Gradina
Rti
Prilike
Prilike
2 : 2
Radnički
Turica
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 2
Šumadija 1934
Drača
Botunje
Botunje
4 : 1
Seljak
Cvetojevac
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Zastava
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
0 : 3
Kutlovo
Kutlovo
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 1
Borac
Drenovac
Kremenac
Rogojevac
0 : 2
Azbest
aaa
Košutnjak
Kragujevac
2 : 0
Sloga
Lužnice
Budućnost
Vezičevo
0 : 3
Dragoš
Oreškovica
Radnički
Knežica
4 : 3
Rudar
Stamnica
Borac
Veliko Laole
1 : 0
Omladinac (M)
Mirijevo
Napredak
Toponica
0 : 0
Omladinac (B)
Busur
Polet
Aleksandrovac
2 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Zadrugar
Tabanovac
4 : 0
Omladinac (S)
Starčevo
Krilaš
Ćovdin
2 : 0
Mladost
Porodin
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 1
Sloga (D)
Drmno
Mladi Borac
Majilovac
1 : 2
Mlava
Bratinac
Borac
Klenovnik
3 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Napredak
Bubušinac
3 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka
Karađorđe
Mišar
1 : 1
Mladost PP
Pocerski Pričinović
Mladost Zvezd
Zvezd
3 : 0
Galeb
Cerovac
Trešnjevka
Trbusac
4 : 1
Dumača
Pocerski Metković
Mrovska
Mrovska
3 : 0
Dobrava
Vukošić
Cerić
Miokus
2 : 1
Sloga Krnic
Krnić
Volujac
Volujac
1 : 3
Borac
Vladimirci
Bratstvo
Krupanj
0 : 6
Jedinstvo
Zavlaka
Velika Reka
Velika Reka
1 : 0
Mladost
Borina
Cerova
Cerova
5 : 0
Hajduk
Ribarica
Sloga LŠ
Lipnički Šor
4 : 4
Studenac
Gornja Koviljača
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga K
Korenita
2 : 2
Stolice
Krupanj
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 2
Borac Lešnica
Lešnica
Sloga
Duvanište
5 : 1
Napredak BP
Banovo Polje
Duško
Klenje
6 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Budućnost ZM
Zminjak
3 : 2
Premijer
Badovinci
Napredak MB
Mačvanski Belotić
1 : 0
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
Proleter
Šabac
2 : 2
Gorki
Glušci
Drina
Badovinci
2 : 1
Torpedo
Tabanović
Napredak RIB
Ribari
0 : 4
BMR Petlovača
Petlovača
Dobrinjac
Donja Dobrinja
6 : 3
Lauš
Lopaš
Lazarica
Prilipac
4 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Savinac
Visibaba
2 : 1
Ježevica
Ježevica
Gorobilje
Gorobilje
0 : 3
Plavi tok
Dražinovići
Avijatičar
Vranjani
1 : 2
Blagaja
Rupeljevo
Duškovci
Duškovci
0 : 4
Napredak
Gornja Dobrinja
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 6
Glumač
Glumač
Ježevica
Ježevica
0 : 2
Lazarica
Prilipac
Lauš
Lopaš
2 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Pobeda
Rusna
0 : 1
Moravac (Č)
Čečina
Dušnik
Donji Dušnik
3 : 1
Knežica
Knežica
Kraljevo
Selo Kraljevo
2 : 2
Polet (V)
Vitoševac
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 3
Jedinstvo
Bobovište
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
3 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Gredetin
Gredetin
0 : 1
Sloga (K)
Korman
Koprijan 1975
Gradište
3 : 0
Dobrič
Brest
Baličevac 1974
Baličevac
2 : 1
Mladost 1976
Biljeg
Aleksandrovo
Aleksandrovo
2 : 0
Jastrebac
Krajkovac
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
0 : 1
OFK Morava
Leskovac
OFK Brza
Brza
2 : 1
Mladost (V)
Vinarce
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Veternica
Leskovac
2 : 0
Navalin
Navalin
Kumarevo
Kumarevo
2 : 0
Morava
Gložane
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
2 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Mladost (DK)
Donji Katun
1 : 5
Župski biseri
Lacisled
Sloga
Lozna
2 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Omladinac
Pojate
2 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Mladi radnik
Bačina
5 : 3
Ušće
Stalać
Sebečevac
Sebečevac
2 : 1
OFK Ribare
Ribare
BSK
Bela Voda
3 : 1
Sloga
Majdevo
Parunovac
Parunovac
6 : 1
Rasina
Vitanovac
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
Dedina
Dedina
0 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Kupci
Kupci
0 : 2
13. April
Lomnica
Dvorane
Dvorane
0 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Rtanj
Vrmdža
0 : 3
Mladost
Resnik
Pobeda
Samoš
0 : 0
Polet
Idvor
Spartak
Debeljača
1 : 2
Unirea
Uzdin
Omladinac (O)
Opovo
4 : 1
Glogonj
Glogonj
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Hajduk
Šušara
0 : 4
Ševac
Kusić
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Ratar
Kruščica
0 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Vinogradar
Gudurica
1 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 1
Dobrica
Dobrica
Dunav
Banatska Palanka
3 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Tisa (P)
Padej
1 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Graničar
Đala
5 : 0
Hajduk
Podlokanj
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 1
Tisa B (A)
Adorjan
Jadran
Sanad
1 : 4
Sloga
Ostojićevo
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 0
Tromedja
Majdan
Đurđin
Đurđin
5 : 4
Lokomotiva
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Udarnik
Višnjevac
2 : 2
Žednik
Stari Žednik
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 0
Zrinjski 1932
Subotica
Lipar
Lipar
5 : 0
Rastina 1918
Rastina
Dunav
Bački Monoštor
1 : 2
Terekveš
Svilojevo
OFK Šikara
Sombor
1 : 1
Dinamo
Sonta
Jedinstvo 1947
Kolut
2 : 4
Graničar
Riđica
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 1
Panonija
Lalić
Partizan
Kupusina
0 : 1
OFK Metalac
Sombor
Fruška Gora
Ruma
2 : 1
Sremac
Deč
Sloven
Sibač
0 : 1
Napredak (Ž)
Žarkovac
Graničar
Grabovci
2 : 1
Sloga Milšped
Krnješevci
Podunavac
Belegiš
9 : 0
Šumar
Ogar
Jedinstvo (R)
Ruma
1 : 0
Dunav
Novi Slankamen
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 3
Fruškogorac
Krčedin
Napredak (P)
Popinci
1 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 2
Jedinstvo (M)
Morović
Srem
Sremska Rača
0 : 1
Hajduk
Divoš
Omladinac (M)
Molovin
2 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Napredak (V)
Vašica
3 : 0
Sloboda
Šašinci
Sinđelić
Gibarac
1 : 1
Borac (M)
Martinci
Susek
Susek
3 : 1
Borac
Rakovac
Sirig
Sirig
6 : 0
Čenej
Čenej
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 3
Fruškogorski partizan
Bukovac
Proleter
Banoštor
5 : 1
Sremac Beomal
Čerević
Vinogradar
Ledinci
1 : 3
Omladinac
Stepanovićevo
Mladost (Radič.)
Radičević
0 : 3
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
3 : 1
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
2 : 1
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Bečej 1918
Bečej
0 : 1
Titel
Titel
Napredak (Nadalj)
Nadalj
0 : 2
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
Hajduk (Čurug)
Čurug
4 : 1
Miletić (Mošorin)
Mošorin
Iskra (Kucura)
Kucura
10 : 2
Sloga (Lok)
Lok
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
3 : 1
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 2
Slavija
Pivnice
Bačka
Despotovo
1 : 0
Kulpin
Kulpin
Borac 46
Obrovac
0 : 5
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladi Borac
Županjac
0 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Polet
Mirosaljci
1 : 4
OFK Burovo
Burovo
OFK Budućnost
Dudovica
3 : 1
Sloboda
Stubica
Bistrica
Bistrica
2 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Mladost (Č)
Čibutkovica
4 : 0
Sloga
Lukavica
Ram
Ram
0 : 7
Carevac
Carevac
Srednjevo
Srednjevo
1 : 2
Usije
Usije
Barič
Barič
0 : 4
Električar
Šuvajić
OFK Vinci
Vinci
3 : 2
Kumane
Kumane
Mrčkovac
Mrčkovac
1 : 5
Radnički
Požeženo
Graničar 2013
Zatonje
0 : 6
Pek
Kusiće
Polet
Bikinje
2 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
OFK Braničevo
Braničevo
7 : 0
Desine
Desine
Sloga (D)
Dubravica
1 : 3
Napredak (P)
Poljana
Sopot
Požarevac
1 : 5
Dunavac
Petka
Sloga (L)
Lučica
3 : 0
Dunav
Ostrovo
Pobeda
Stari Kostolac
7 : 0
Stig 1955
Beranje
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 2
Metalac
Požarevac
Dizel
Bare
2 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Sloga Trgošped
Mehovine
3 : 1
Torpedo
Lojanice
Petrovac 74
Kujavica
1 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Skupljen 2013
Skupljen
7 : 1
Hajduk
Debrc
Polet
Jalovik
3 : 0
Sloga Ridj
Ridjake
Krnule 09
Krnule
7 : 2
Žika
Provo
Dragojevac
Dragojevac
3 : 2
Mladost PB
Pocerski Belotic
Gradac
Valjevo
3 : 1
Zabari
Zabari
Lukavac
Lukavac
5 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Kotešica
Kotešica
1 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Zadrugar
Lopatanj
2 : 4
OFK Povlen
Brezovice
Mladost
Valjevska Kamenica
3 : 2
Borac
Valjevo
Rakac Stave
Stave
3 : 1
Paune
Paune
Jadar 2013
Valjevo
5 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Mladost (R)
Raševica
3 : 2
Budućnost (L)
Lebina
Heroj
Busilovac
1 : 0
ISK Izvor
Izvor
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 0
Sloboda
Krežbinac
Železničar
Klačevica
3 : 1
Vihor
Golubovac
Jedinstvo
Ratari
2 : 3
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Vinogradar
Riljac
0 : 6
Polet 57
Milutovac
Topoljak
Grabovac
1 : 3
Mladost
Mala Drenova
Rujišnik
Rujišnik
1 : 3
Stragari
Stragari
Pasjak 2013
Pasjak
2 : 4
Konjuh
Konjuh
Gaglovo
Gaglovo
1 : 5
Padež
Padež
Kruševica
Kruševica
0 : 3
Globoder
Globoder
Meševo
Meševo
0 : 0
Srnje
Srnje
Štitari
Štitari
2 : 0
Zmajevac
Belasica
OFK Budućnost
Kaonik
3 : 1
Modrica
Modrica
Trmčare
Trmčare
2 : 2
Bukovica
Bukovica
Polet (Š)
Šavrane
2 : 3
Zdravinje
Zdravinje
Polet (K)
Kobilje
3 : 4
Lipovac
Lipovac
Jablanica
Jablanica
0 : 3
Drugari
Stanci
Grkljane
Grkljane
7 : 2
Rasinac
Veliko Golovode
Vojvodina
Neradin
3 : 1
Sremac
Dobrinci
Mladost (P)
Pavlovci
1 : 2
Borac (S)
Stejanovci
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 1
Krušedol
Krušedol
Borac (K)
Klenak
4 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
Polet
Nikinci
1 : 0
Car Uroš
Jazak
Planinac
Rivica
0 : 0
Sloga
Voganj
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 3
OFK Kraljevci
Kraljevci
Budućnost
Podgorica
2 : 0
Čelik
Nikšić
Bokelj
Kotor
4 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Arsenal
Tivat
4 : 0
Bratstvo
Cijevna
Zora
Spuž
1 : 0
Kom
Podgorica
Jezero
Plav
2 : 0
Ibar
Rožaje
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Berane
Berane
Cetinje
Cetinje
0 : 0
Zabjelo
Podgorica
Sarajevo
Sarajevo
2 : 1
Velež
Mostar
Požarevac
Požarevac
7 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
Lemind Lavice
Leskovac
2 : 2
Fruškogorac
Novi Sad
Kolibri
Kuršumlija
2 : 1
Nives
Knjaževac
OFK Beograd
Beograd
2 : 3
BSK Borča
Borča
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Borac
Čačak
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Partizan
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Napredak
Kruševac
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Sloboda Piont
Užice
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Indeks
Novi Sad
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Inđija
Inđija
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 1
Vršac United
Vršac
Metalac (K)
Kraljevo
6 : 1
Jadran
Kragujevac
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Javor
Ivanjica
1 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloga 1940
Bajina Bašta
2 : 0
BIP
Čačak
FAP
Priboj
1 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Mladost (L)
Lučani
3 : 2
Pobeda
Beloševac
Toplicanin
Prokuplje
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Palilulac
Niš
5 : 3
Svrljig
Svrljig
Timok
Zajecar
6 : 0
Radan
Lebane
Radnik
Surdulica
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Sloboda Point
Užice
Jagodina
Jagodina
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Vršac
Vršac
1 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Metalac (K)
Kraljevo
3 : 0
Bane
Raška
Čačak 94
Čačak
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
AS
Novi Pazar
Sevojno
Sevojno
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Borac
Čačak
2 : 0
Nacional
Niš
Vršac
Vršac
1 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Dinamo
Pančevo
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
Železničar
Pančevo
Spartak
Subotica
0 : 0
OFK Hajduk
Kula
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 1
Čačak 94
Čačak
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
1 : 1
BIP
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Bane
Raška
FAP
Priboj
0 : 3
Bubamara
Kraljevo
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Dragačevo
Guča
Javor
Ivanjica
3 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Budućnost
Arilje
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički 1905
Bajmok
1 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Granit
Jošanička Banja
2 : 7
Bane
Raška
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
7 : 0
Granit
Jošanička Banja
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 3
Trepča
Kosovska Mitrovica
Kosmet
Leposavić
3 : 0
OFK Nacional
Novi Pazar
ŠF Fenerbahče
Novi Pazar
8 : 0
Rudar (B)
Baljevac
Dribling
Subotica
7 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Radnicki 1923 II
Kragujevac
2 : 0
Apolon 4 II
Kragujevac
Karađorđe
Topola
0 : 2
Šumadija 1903 I
Kragujevac
Kosmet
Leposavić
2 : 0
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
OFK Ras
Raška
0 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
1 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
Rudar (B)
Baljevac
4 : 1
OFK Lešak
Lešak

Košarka

Union Olimpija
Ljubljana
65 : 57
Krka
Novo Mesto
Smederevo
Smederevo
87 : 82
Konstantin
Niš
Temnić
Varvarin
61 : 77
Polet
Ratina
Železničar
Čačak
93 : 79
Zlatar
Nova Varoš
Sveti Đorđe
Žitište
90 : 73
Stara Pazova
Stara Pazova
Odžaci
Odžaci
102 : 96
Srem
Sremska Mitrovica
Viva Basket
Beograd
77 : 66
Torlak
Beograd
Milan Trivić
Beograd
53 : 74
Zvezdara
Beograd
Astra
Beograd
79 : 87
Beko
Beograd
Čelarevo
Čelarevo
61 : 77
Kovin
Kovin

Odbojka

Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
Radnički
Kragujevac
Partizan Vizura
Beograd
2 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Užice
Užice
3 : 2
Gračac
Gračac
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Priboj
Priboj
Partizan
Lipljan
3 : 0
Lučani
Lučani
Banat
Vršac
1 : 3
Bečej
Bečej
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Istočnik
Kladovo
Jedinstvo (U)
Užice
2 : 3
Dinamo
Pančevo
Futog
Futog
1 : 3
Mladost
Inđija
Arilje
Arilje
3 : 0
Čačak
Čačak
Forma
Užice
1 : 3
Sloga
Pribojska Banja
Stars
Požega
1 : 3
Libero ČA 2
Čačak

Rukomet

Napredak
Kruševac
28 : 29
Radnički
Kragujevac
Crvena Zvezda
Beograd
32 : 27
Kolubara
Lazarevac
Crvena Zvezda
Mokrin
30 : 18
Jedinstvo
Kačarevo
Sindjelić
Beograd
29 : 29
Metalac
Valjevo
Požarevac
Požarevac
35 : 27
Smederevo
Smederevo
Žitorađa
Žitorađa
33 : 42
Planinka
Kuršumlija
Trepča
Kosovska Mitrovica
34 : 33
Metalac
Kraljevo
Prva Petoletka
Trstenik
42 : 26
Karađorđe
Topola
Sloga
Kraljevo
22 : 29
Lokomotiva
Lapovo
Udarnik
Lozovik
41 : 30
Mačva
Bogatić
Niška Banja
Niška Banja
37 : 30
Radan
Lebane

Futsal

Hajduk
Kula
2 : 6
Viking
Ruma
Tango Liman
Novi Sad
8 : 3
Kikinda
Kikinda
Tvrdjava
Novi Sad
5 : 3
Nova Pazova
Nova Pazova
Kraljevićevo
Kačarevo
2 : 8
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
Bačka
Bačka Palanka
1 : 12
Srbobran
Srbobran
KMF Sombor
Sombor
3 : 4
Telep
Novi Sad
Šampion
Subotica
11 : 2
Kruna
Novi Sad
Dolap
Prokuplje
1 : 3
Timok
Zaječar

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
48 : 20
Crvena Zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
20 : 22
Bijeli Zečevi
Banja Luka