XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 696 utakmica za dan
Nedelja, 10 Novembar 2013

Fudbal

Rad
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
0 : 0
Rudar
Kostolac
Pobeda
Beloševac
0 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Polet
Ljubić
Partizan
Bumbarevo Brdo
0 : 0
Mačva
Šabac
Bane
Raška
2 : 1
Krušik
Valjevo
Šapine
Šapine
2 : 0
Seljak
Mihajlovac
Sloboda
Čačak
0 : 1
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Loznica
Loznica
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Sloga (D)
Despotovac
2 : 1
Car Konstantin
Niš
Sinđelić
Niš
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Timočanin
Knjaževac
0 : 1
Moravac Orion
Mrštane
SFK Moravac
Predejane
1 : 0
Kopaonik
Brus
Tabane Trgovački
Jagodina
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Žitorađa
Žitorađa
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Dubočica 1923
Leskovac
0 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Palić
Palić
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dunav
Stari Banovci
6 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Senta
Senta
2 : 3
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Banat
Zrenjanin
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
Sloga
Temerin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 1
Tekstilac
Odžaci
Dinamo
Pančevo
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Šumadija
Jagnjilo
3 : 1
Železnik Lasta
Beograd
BASK
Beograd
2 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Srem
Jakovo
2 : 1
Dorćol
Beograd
Turbina
Vreoci
6 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
IM Rakovica
Rakovica
0 : 0
Sopot
Sopot
Hajduk
Beograd
4 : 0
Žarkovo
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Metalac
Kraljevo
Sloboda
Grbice
1 : 0
Tutin
Tutin
Karađorđe
Ribnica
2 : 0
Rudar
Baljevac
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Omladinac
Novo Selo
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Arsenal
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Dragačevo
Guča
Mladi radnik
Radinac
2 : 1
Obilić
Živica
Borac
Žabari
0 : 2
Zvižd
Kučevo
Šumadinac 1913
Natalinci
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Šumadinac (B)
Brzan
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Napredak
Markovac
1 : 1
Homoljac
Žagubica
Šumadija
Toponica
0 : 0
Gruža
Gruža
Brezovica
Brezovica
1 : 1
Sloga 1940
Bajina Bašta
Polimlje
Prijepolje
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Svrljig
Svrljig
Budućnost
Popovac
1 : 0
Dinamo
Vranje
BSK Bujanovac
Bujanovac
5 : 1
Napredak
Aleksinac
Trajal
Kruševac
1 : 4
OFK Bor
Bor
Kablovi
Zaječar
2 : 1
Borac (B)
Bivolje
Rembas
Resavica
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 2
Borac (Starčevo)
Starčevo
Borac (Sakule)
Sakule
0 : 0
Vršac
Vršac
Hajduk
Beška
1 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Vrčin
Vrčin
1 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 3
IMT
Beograd
Baćevac
Baćevac
1 : 1
Zvezdara
Beograd
Grafičar
Beograd
2 : 1
Železničar
Bara Venecija
Budućnost
Konarevo
7 : 0
Grdica
Grdica
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
3 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Lazac
Lazac
2 : 1
Radnički
Kovači
Braća Vuković
Lađevci
0 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Morava
Mrsać
1 : 3
Granit
Jošanička banja
Ribnica
Jovac
0 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Borac (V)
Vraneši
4 : 1
Mataruge
Mataruge
Polet
Ratina
4 : 0
Radnik
Ušće
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Slatina
Slatina
Prijevor
Prijevor
5 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Gorušica
Viča
2 : 3
Miokovci
Miokovci
Mladost (P)
Preljina
2 : 1
Morava
Katrga
Mladost (A)
Atenica
0 : 1
Napredak
Svračkovci
Spartak
Trnava
3 : 0
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 1
Ovčar
Markovica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 0
Rudar
Bresnica
Korićani
Korićani
2 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
1 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 6
Sušica
Kragujevac
Sloga D
Desimirovac
3 : 0
Jadran
Kragujevac
Ćava
Grošnica
3 : 0
Partizan
Cerovac
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 0
Budućnost
Resnik
Šatornja
Šatornja
4 : 1
ŽSK
Žirovnica
Lepenica
Badnjevac
4 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Vinča
Vinča
3 : 1
Šumadinac
Stojnik
Beli orlovi
Konjuša
2 : 2
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 1
Banja
Banja
Partizan
Darosava
0 : 1
Marjan
Knić
Borac
Pajsijević
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
SASK
Saraorci
1 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Pobeda
Golobok
1 : 1
Proleter
Vranovo
Železničar (K)
Kusadak
2 : 0
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Budućnost (R)
Ratari
3 : 0
Polet
Trnovče
Borac
Ralja
6 : 2
Glavaš
Glibovac
Šumadija
Azanja
1 : 3
Sloboda
Lipe
Železničar (S)
Smederevo
4 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Omladinac
Šetonje
1 : 1
Basarac
Mišljenovac
Beli Orao
Bradarac
2 : 2
Makce
Makce
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 0
Mladost
Biskuplje
Vihor
Maljurevac
1 : 3
Rudar
Krepoljin
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 1
RSK
Rabrovo
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 0
Polet
Suvi Do
Integral
Batuša
2 : 1
Sloga
Burovac
Provo
Provo
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Radjevac
Krupanj
4 : 2
Jadar
Stupnica
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 0
Antimon
Zajača
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Mladi Borac
Dublje
Mladost (P)
Prnjavor
3 : 2
Lipolist
Lipolist
Tulari
Tulari
0 : 2
ZSK
Valjevo
Trlić
Trlić
4 : 1
Kolubara
Jabučje
Budućnost
Arilje
1 : 6
Jasen
Brodarevo
Ariljska rampa
Požega
3 : 3
Višesava
Bajina Bašta
Sečica
Seča reka
0 : 1
Polet
Rasna
Železničar
Požega
5 : 0
Omladinac
Zdravčići
Rutevac
Rutevac
1 : 1
Rasovača
Rasovača
Borac (T)
Trnjane
3 : 2
Moravica
Subotinac
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 0
Borac (A)
Azbresnica
Morava
Žitkovac
2 : 0
Malošište
Malošište
Rad
Merošina
2 : 3
Naša krila 1936
Belotinac
Sloboda
Gornja Vrežina
5 : 0
Vrtište
Vrtište
Moravac 1948
Gornje Međurovo
1 : 5
Brzi Brod
Brzi Brod
Mladost (M)
Medoševac
6 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Proleter (DV)
Donja Vrežina
4 : 1
Crvena zastava
Hum
Jedinstvo
Gornji Matejevac
3 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 0
Progres
Ladovica
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 1
Jablanica
Medveđa
Sloga
Lipovica
5 : 1
Lemind Livnica
Leskovac
Čekmin
Čekmin
1 : 4
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Bobište
Bobište
0 : 2
Šumadija
Razgojna
Vučje
Vučje
6 : 2
Mladi Borac
Živkovo
Gradac
Konopnica
3 : 3
Umac
Miroševce
Omladinac
Podina
1 : 1
Kosovac
Prokuplje
Pobeda
Donje Crnatovo
4 : 3
Trbunje
Trbunje
Borac
Držanovac
1 : 1
Partizanski put
Grudaš
Dunđerski
Voljčinac
2 : 6
Jastrebac
Blace
Kosanica
Kuršumlija
4 : 0
Dobrič
Pejkovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
N.S. Tatko
Stara Božurna
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
1 : 6
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
Jedinstvo ( P )
Pirot
3 : 0
Spartak
Pirot
Napredak
Izvor
5 : 1
Željuša
Željuša
Trešnjevka
Lopardince
0 : 7
OFK Alakince
Alakince
Ternoci
Trnovac
2 : 0
OFK Pavlovac
Pavlovac
Levosoje
Levosoje
0 : 2
Besa 2005
Bujanovac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 2
Morava
Vladičin Han
Radnički
Velika Hoča
0 : 3
Brezovica
Štrpce
Sitnica
Lepina
0 : 3
Ugljare
Ugljare
Gračanica
Gračanica
2 : 1
Polet
Laplje Selo
Čaglavica
Čaglavica
0 : 3
Gracko
Staro Gracko
BSK
Buljane
2 : 2
Mladost (D)
Dublje
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 2
Mladost (J)
Jovac
Bratstvo
Međureč
2 : 5
OFK Tekstilac
Paraćin
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Budućnost
Miliva
1 : 2
Sloga
Donje Vidovo
Vinorača
Vinorača
0 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
Naupare
Naupare
1 : 2
Bošnjane
Bošnjane
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 4
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Vinogradar
Zleginje
1 : 1
Sloga Dašnica
Dašnica
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
Gradina
Pejovac
Trudbenik
Stalać
1 : 1
Sloga Ćićevac
Ćićevac
Mladost
Makrešane
2 : 0
FUD
Brus
Čitluk
Čitluk
2 : 2
Šanac
Šanac
Branik
Štubik
3 : 0
Zlot
Zlot
Blizna
Blizna
0 : 2
Brodoremont
Kladovo
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Slatina
Bor
0 : 1
Brestovac
Brestovac
Mladost
Sumrakovac
0 : 3
ŠSK
Štipina
Osnić
Osnić
3 : 0
Omladinac
Grezna
Rudar (P)
Podvis
3 : 0
Rudar (VČ)
Grljan
OFK 019 Zaječar
Zaječar
0 : 2
Trebič
Sokobanja
Sloga
Minićevo
2 : 5
BSK
Bogovina
Radnički (B)
Baranda
8 : 1
Partizan (G)
Gaj
Kolonija
Kovin
7 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Vojvodina
Crepaja
0 : 0
Železničar
Pančevo
Mladost (O)
Omoljica
1 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Tempo
Sefkerin
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Slavija
Kovačica
2 : 1
Polet
Izbište
Bajša
Bajša
4 : 1
Čantavir
Čantavir
Tavankut
Tavankut
1 : 1
Proleter
Njegoševo
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 3
Olimpija (TS)
Totovo Selo
Preporod
Novi Žednik
0 : 1
Krivaja
Krivaja
Jedinstvo
Bočar
4 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Mladost Bambi
Lukićevo
1 : 0
Vojvodina (P)
Perlez
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
3 : 2
Naftagas
Elemir
Potisje
Knićanin
3 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Borac
Aleksandrovo
2 : 2
Krajina
Krajišnik
Kordun
Kljajićevo
2 : 2
BSK
Bački Brestovac
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 0
Hajduk
Stapar
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Sremac
Vojka
3 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 1
Jadran
Golubinci
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 1
Rudar
Vrdnik
Kupinovo
Kupinovo
4 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 0
Kabel
Novi Sad
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 2
Vojvodina (T)
Tovariševo
Jedinstvo
Rumenka
0 : 2
Veternik
Veternik
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 0
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 0
Borac
Šajkaš
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 2
Policajac
Beograd
Banja
Višnjička banja
3 : 1
Obilić
Beograd
BSK 2012
Batajnica
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
13. maj
Zemun
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 2
Komgrap
Beograd
Borac
Ostružnica
1 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Prva Iskra
Barič
4 : 1
Krtinska
Krtinska
Vranić
Vranić
3 : 2
Borac
Lazarevac
Mladost (B)
Baroševac
4 : 1
Posavina
Stubline
Stepojevac VAGA
Stepojevac
3 : 1
Napredak
Medoševac
Strelac
Mislođin
1 : 0
Budućnost
Zvečka
Dunavac
Grocka
0 : 0
Podunavac
Ritopek
Torlak
Beograd
3 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
OFK Leštane
Leštane
4 : 0
Napredak
Međulužje
Pudarci
Pudarci
0 : 0
Kosmaj
Ralja
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 3
Boleč
Boleč
Vrnjci
Vrnjci
3 : 0
Morava (S)
Sirča
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Partizan
Vrba
Zvezda
Čukojevac
1 : 2
Napredak
Gračac
Stubal
Stubal
1 : 3
Proleter
Pečenog
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Velereč 94
Velereč
3 : 0
Mladi Rudar
Rudnik
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Omladinac
Kalimanići
3 : 3
Jablanica
Jablanica
Šilopaj
Šilopaj
3 : 0
Šumadija
Brdjani
Majdan
Majdan
2 : 2
Brezak
Pranjani
Vujan
Prislonica
2 : 0
Kej
Čačak
Premeća
Premeća
2 : 2
Rakova
Rakova
Budućnost
Stančići
4 : 0
Lugovi
Čačak
Čačak 94
Čačak
0 : 1
Strelac
Miokovci
Morava
Mojsinje
3 : 1
Zadrugar
Gornja Trepča
Gradina
Rti
1 : 4
Sloga
Kaona
Mladost
Pajazitovo
1 : 0
Šumadija 1934
Drača
Botunje
Botunje
5 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 2
Hajduk
Jovanovac
Seljak
Cvetojevac
3 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Zastava
Kragujevac
2 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
3 : 0
Sloga
Lužnice
Borac
Drenovac
3 : 1
Azbest
aaa
Radoje Domanović
Ovsište
1 : 1
Mladost
Jelenac
Trnava
Donja Trnava
4 : 0
Kopljari
Kopljari
BSK
Belosavci
3 : 0
Sloga
Zagorica
Mladi rudar
Bukovik
2 : 0
Proleter
Jelovik
B 2000
Aranđelovac
3 : 0
Misača
Misača
Sloga (M)
Milatovac
5 : 3
Grivac
Grivac
Mladost (R)
Rašković
3 : 0
Mladost (B)
Bošnjane
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 0
Kotlenik
Guncati
BSK
Borač
2 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Omladinac
Donja Rača
1 : 0
Pobeda (S)
Sepci
Mladost
Novo Selo
0 : 1
Sloga
Miloševac
Jasenica
Kruševo
0 : 3
Omladinac
Rakinac
Budućnost
Vezičevo
1 : 0
Radnički
Knežica
Dragoš
Oreškovica
1 : 1
Borac
Veliko Laole
Rudar
Stamnica
6 : 1
Napredak
Toponica
Omladinac (M)
Mirijevo
1 : 0
Polet
Aleksandrovac
Omladinac (B)
Busur
0 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Omladinac (S)
Starčevo
3 : 1
Mladost
Porodin
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Sloga (D)
Drmno
6 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Dunavac
Kisiljevo
3 : 1
Borac
Klenovnik
Mlava
Bratinac
4 : 3
Žitkovica
Žitkovica
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 1
Napredak
Bubušinac
Kurjače
Kurjače
1 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka
Volujac
Volujac
3 : 1
Mladost Zvezd
Zvezd
Galeb
Cerovac
4 : 2
Sloga Krnic
Krnić
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 2
Cerić
Miokus
Dumača
Pocerski Metković
1 : 0
Sloga Mat
Matijevac
Dobrava
Vukošić
3 : 1
Karađorđe
Mišar
Trešnjevka
Trbusac
1 : 0
Borac
Vladimirci
Mrovska
Mrovska
3 : 0
Radnički
Koceljeva
Cerova
Cerova
2 : 4
Jedinstvo
Zavlaka
Velika Reka
Velika Reka
4 : 1
Sloga LŠ
Lipnički Šor
Bratstvo
Krupanj
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Mladost
Borina
5 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Hajduk
Ribarica
1 : 1
Sloga K
Korenita
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 0
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 4
Borac Lešnica
Lešnica
Borac K
Kozjak
2 : 1
Stolice
Krupanj
Budućnost ZM
Zminjak
4 : 2
Napredak BP
Banovo Polje
Duško
Klenje
3 : 2
Napredak MB
Mačvanski Belotić
Sloga
Duvanište
5 : 2
Proleter
Šabac
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 3
Milicionar
Bogatić
Premijer
Badovinci
0 : 3
Drina
Badovinci
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
3 : 1
Napredak RIB
Ribari
Partizan
Drenovac
3 : 1
Torpedo
Tabanović
Rajac
Kadina Luka
2 : 1
Ribnikar
Pecka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 2
Polet
Popučke
Liplje
Liplje
1 : 1
Beloševac
Beloševac
Kolubara 2
Valjevo
1 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 1
Sovljak
Sovljak
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 4
Omladinac
Kalinovac
Kalenić
Kalenić
1 : 2
Proleter
Bajevac
Gunjevac
Gunjevac
5 : 0
Polet (T)
Takovo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Rudar 1945
Radljevo
3 : 0
Stepanje
Stepanje
Trešnjica
Tvrdići
3 : 0
Lazarica
Prilipac
Lauš
Lopaš
4 : 1
Savinac
Visibaba
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 3
Gorobilje
Gorobilje
Ježevica
Ježevica
0 : 2
Avijatičar
Vranjani
Plavi tok
Dražinovići
9 : 2
Duškovci
Duškovci
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 1
Glumač
Glumač
Doljevac 1971
Doljevac
2 : 2
Toplica
Šarlinac
Moravac (Č)
Čečina
0 : 3
Knežica
Knežica
Napredak 2012
Krušje
2 : 3
OFK Draževac
Draževac
Pobeda 1976
Jakovlje
2 : 2
Vukašinovac
Vukašinovac
Polet (V)
Vitoševac
5 : 4
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
Feniks 2012
Gornji Krupac
1 : 1
Gredetin
Gredetin
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 1
Sloga (K)
Korman
Jedinstvo
Bobovište
4 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Sloga 1948 (M)
Malča
1 : 0
Mramor 1927
Mramor
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
0 : 3
Supovac
Supovac
Čegar 2013 (K)
Kamenica
1 : 2
Sečanica
Sečanica
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
1 : 0
Mladost (DK)
Donji Komren
Palilulac
Niš
0 : 1
Radnički 1936
Trupale
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 2
Vulkan 1963
Brenica
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
0 : 2
OFK Brza
Brza
OFK Morava
Leskovac
5 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Mladost (V)
Vinarce
2 : 0
Veternica
Leskovac
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 1
Jedinstvo
Šišava
Navalin
Navalin
1 : 4
Kumarevo
Kumarevo
Železničar
Brestovac
3 : 0
MB Marjan
Mala Biljanica
Morava
Gložane
2 : 0
Polet
Stajkovce
Pobeda
Držina
2 : 1
Jerma
Sukovo
Dragoš
Pirot
3 : 0
Sloboda
Rasnica
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Mladi radnik
Bačina
1 : 0
Župski biseri
Lacisled
Omladinac
Pojate
6 : 1
Mladost (T)
Toljevac
Sloga
Lozna
1 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
BSK
Bela Voda
2 : 2
OFK Ribare
Ribare
Sebečevac
Sebečevac
3 : 1
Parunovac
Parunovac
Sloga
Majdevo
4 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Rasina
Vitanovac
2 : 2
Dedina
Dedina
Dušan Ristić
Kukljin
0 : 0
Kupci
Kupci
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
6 : 0
Dvorane
Dvorane
13. April
Lomnica
4 : 0
Kapidžija
Kapidžija
OFK Tamnič
Tamnič
0 : 6
Vidrovac
Vidrovac
Polet
Jabukovac
4 : 3
Malajnica
Malajnica
Čubra
Čubra
5 : 2
Rečka
Rečka
Slatina
Negotin
0 : 3
Urovica
Urovica
Deli Jovan
Sikole
7 : 0
Srbovo
Srbovo
Smedovac
Smedovac
1 : 3
Ratar
Jasenica
Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
Graničar
Aleksandrovac
Miloševo
Miloševo
2 : 1
OFK Sikole
Sikole
Palilulac
Šarbanovac
2 : 1
Sloboda 2013
Nikolinac
Sloga
Žučkovac
2 : 0
Rtanj
Vrmdža
Pobeda
Trubarevac
0 : 4
Slemen
Milušinac
Omladinac
Blendija
1 : 0
Bukovik
Vrbovac
Kastrum
Gamzigrad
2 : 0
Timok
Trnavac
IMT
Boljevac
1 : 3
Graničar
Veliki Izvor
Mladost (V)
Vojlovica
8 : 0
Pobeda
Samoš
Unirea
Uzdin
3 : 3
Omladinac (O)
Opovo
Polet
Idvor
3 : 1
Spartak
Debeljača
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Hajduk
Šušara
2 : 2
Partizan (U)
Uljma
Hajdučica
Hajdučica
3 : 0
Ratar
Kruščica
Ševac
Kusić
4 : 3
Vinogradar
Gudurica
Partizan (K)
Kajtasovo
0 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Potporanj
Potporanj
3 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 4
Dobrica
Dobrica
Tisa (P)
Padej
1 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Hajduk
Podlokanj
2 : 2
Jadran
Sanad
Sloga
Ostojićevo
2 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Zrinjski 1932
Subotica
2 : 0
Đurđin
Đurđin
Hajduk
Bačko Dušanovo
8 : 0
Žednik
Stari Žednik
Udarnik
Višnjevac
1 : 0
Bikovo
Bikovo
Dušan Silni
Subotica
0 : 0
Solid
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
6 : 1
Lokomotiva
Subotica
Pobeda
Pobeda
2 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Mladost
Banatski Despotovac
4 : 2
Naftagas
Boka
Radnički Ratar
Jaša Tomić
2 : 2
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
Borac
Zrenjanin
3 : 0
Lehel
Mužlja
Zlatica
Zlatica
0 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Banat
Čenta
3 : 2
Omladinac
Botoš
Terekves
Hetin
2 : 1
Olimpija
Torda
Proleter
Međa
2 : 4
Bega
Novi Itebej
Roham
Nova Crnja
6 : 0
Progresul
Torak
Napredak
Čestereg
2 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Rusin
Ruski Krstur
4 : 2
OFK Metalac
Sombor
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 1
Panonija
Lalić
Partizan
Kupusina
0 : 2
Dinamo
Sonta
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 2
Terekveš
Svilojevo
OFK Šikara
Sombor
1 : 3
Mladost
Kruščić
Dunav
Bački Monoštor
2 : 2
Lipar
Lipar
Fruškogorac
Krčedin
2 : 2
Šumar
Ogar
Dunav
Novi Slankamen
0 : 3
Sloga Milšped
Krnješevci
Jedinstvo (R)
Ruma
0 : 2
Napredak (Ž)
Žarkovac
Podunavac
Belegiš
2 : 1
Sremac
Deč
Sloven
Sibač
3 : 2
Jedinstvo (P)
Platičevo
Fruška Gora
Ruma
1 : 2
ČSK Čortanovci
Čortanovci
PSK Putinci
Putinci
2 : 1
Napredak (P)
Popinci
Graničar (K)
Kuzmin
6 : 0
Srem
Sremska Rača
Jedinstvo (M)
Morović
4 : 0
Noćaj
Noćaj
Hajduk
Divoš
2 : 0
Omladinac (M)
Molovin
Fruškogorac (K)
Kukujevci
0 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sloboda
Šašinci
0 : 1
Borac (M)
Martinci
Sremac Beomal
Čerević
0 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Vinogradar
Ledinci
4 : 2
Čenej
Čenej
Proleter
Banoštor
1 : 0
Tatra
Kisač
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 1
Bačka
Begeč
Sirig
Sirig
4 : 0
Borac
Rakovac
Susek
Susek
0 : 2
Železničar
Novi Sad
Mladost (Radič.)
Radičević
0 : 2
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
0 : 0
Bečej 1918
Bečej
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
3 : 3
Napredak (Nadalj)
Nadalj
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
0 : 8
Hajduk (Čurug)
Čurug
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
7 : 1
Iskra (Kucura)
Kucura
Titel
Titel
2 : 1
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
4 : 0
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Miletić (Mošorin)
Mošorin
3 : 0
Sloga (Lok)
Lok
Mladi Borac
Županjac
4 : 0
Polet
Mirosaljci
Sloboda
Stubica
2 : 1
Bistrica
Bistrica
Dimitrije Tucović
Šušnjar
1 : 3
Rudar
Zeoke
Sloga
Lukavica
1 : 2
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Kotlenik
Selo Leskovac
3 : 4
Jedinstvo
Oplanić
Mlava
Ribare
2 : 0
OFK Homolje
Žagubica
Barič
Barič
0 : 1
Carevac
Carevac
Srednjevo
Srednjevo
0 : 1
OFK Vinci
Vinci
Ram
Ram
4 : 2
Mrčkovac
Mrčkovac
Usije
Usije
0 : 4
Graničar 2013
Zatonje
Električar
Šuvajić
2 : 1
Polet
Bikinje
Kumane
Kumane
0 : 4
OFK Braničevo
Braničevo
Radnički
Požeženo
4 : 1
Desine
Desine
Pek
Kusiće
2 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Proleter
Požarevac
0 : 8
Sloga (L)
Lučica
Napredak (P)
Poljana
2 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Dunavac
Petka
1 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Napredak 1947
Batovac
1 : 4
Dizel
Bare
Dunav
Ostrovo
0 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Stig 1955
Beranje
0 : 2
Sloga 1936
Kasidol
Metalac
Požarevac
1 : 6
Napredak 1934
Nabrđe
Homolje
Bukovska
0 : 3
Kaona
Kaona
Neresnica
Neresnica
3 : 6
Radenka
Radenka
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Torpedo
Lojanice
3 : 4
Skupljen 2013
Skupljen
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
5 : 2
Polet
Jalovik
Hajduk
Debrc
2 : 1
Krnule 09
Krnule
Sloga Ridj
Ridjake
4 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Žika
Provo
4 : 3
Mladost PB
Pocerski Belotic
Orao
Poljanice
0 : 3
Jedinstvo
Poljanice
Toplica
Donja Toplica
2 : 3
Veliševac
Veliševac
Mladost
Latković
2 : 1
Popadić
Popadić
Proleter
Latković
1 : 19
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Mionica
Mionica
1 : 2
Komanice
Komanice
Mali korak
Oglađenovac
4 : 0
Borac
Valjevo
Jadar 2013
Valjevo
2 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Rakac Stave
Stave
4 : 2
Dupljaj
Dupljaj
Mladost
Valjevska Kamenica
4 : 2
Mladi radnik
Valjevo
Zadrugar
Lopatanj
1 : 3
Zabari
Zabari
Kotešica
Kotešica
2 : 1
Bujacic
Bujacic
Lukavac
Lukavac
0 : 0
Gradac
Valjevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 2
Lajkovac
Lajkovac
Jašunja
Jašunja
0 : 2
Goblen
Badince
Napredak
Bogojevce
0 : 2
Moravac
Guberevac
Popovac
Popovac
4 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Jedinstvo
Ratari
3 : 2
Sloboda
Krežbinac
Železničar
Klačevica
1 : 1
ISK Izvor
Izvor
Omladinac
Šaludovac
0 : 4
Budućnost (L)
Lebina
Moravac
Gornje Vidovo
1 : 2
OFK Borac
Bošnjane
Heroj
Busilovac
3 : 1
Mladost (R)
Raševica
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 2
Topoljak
Grabovac
Polet 57
Milutovac
1 : 2
Stragari
Stragari
Garevina
Garevina
3 : 2
Mladi Gorani
Dupci
OFK Budućnost
Kaonik
4 : 2
Zmajevac
Belasica
Štitari
Štitari
4 : 3
Trmčare
Trmčare
Modrica
Modrica
3 : 3
Polet (Š)
Šavrane
Zdravinje
Zdravinje
6 : 0
Jablanica
Jablanica
Lipovac
Lipovac
2 : 3
Grkljane
Grkljane
Drugari
Stanci
1 : 3
Rasinac
Veliko Golovode
Solunac
Banatski Sokolac
3 : 0
OFK Barice
Barice
Gaj
Veliki Gaj
1 : 5
Vojvodina
Seleuš
Lokve
Lokve
0 : 3
Janošik
Janošik
Banat
Ilandža
3 : 3
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
OFK Kraljevci
Kraljevci
4 : 1
Vojvodina
Neradin
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 7
Sloga
Voganj
Planinac
Rivica
0 : 0
Car Uroš
Jazak
Polet
Nikinci
4 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
Borac (K)
Klenak
2 : 1
Krušedol
Krušedol
Fruškogorac
Mali Radinci
5 : 1
Borac (S)
Stejanovci
Mladost (P)
Pavlovci
2 : 6
Sremac
Dobrinci
Sloga
Maradik
2 : 0
Polet
Novi Karlovci
OFK Brestač
Brestač
3 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 1
Graničar
Obrež
Borac
Jarkovci
6 : 0
Vitez
Subotište
Kameni
Ašanja
8 : 0
Lovac
Karlovčić
Napredak
Šuljam
1 : 3
Mitros
Sremska Mitrovica
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 0
BSK
Bešenovo
Grgurevci
Grgurevci
0 : 4
OFK Bosut
Bosut
Planinac
Ležimir
2 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sremac
Jarak
2 : 2
Borac (R)
Radenković
Sloga (Z-I)
Zasavica I
0 : 1
Sloga (Č)
Čalma
OFK Borac
Arapovac
0 : 4
OFK Radnički
Dren
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 3
Šumadinac (K)
Kruševica
Mladost (L)
Leskovac
1 : 2
Petka
Petka
OFK Sokolovo
Sokolovo
0 : 3
BSK
Brajkovac
Vreoci
Vreoci
5 : 1
Strmovo
Strmovo
Pobeda
Piroman
3 : 1
Borac
Ušće
Ljubinić
Ljubinić
2 : 3
Proleter
Jasenak
Partizan
Draževac
0 : 0
Sloga
Ratari
Rekreativo
Zabrežje
3 : 5
Baljevac
Baljevac
Duboko
Mala Moštanica
7 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
Skela
Skela
2 : 3
Zvezda Konatice
Konatice
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 1
Grbalj
Radanovići
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 0
Kom
Podgorica
Bratstvo
Cijevna
4 : 1
Ibar
Rožaje
Bokelj
Kotor
3 : 1
Berane
Berane
Arsenal
Tivat
0 : 0
Zabjelo
Podgorica
Zora
Spuž
2 : 0
Cetinje
Cetinje
Jezero
Plav
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
Široki Brijeg
Široki Brijeg
6 : 0
Mladost
Velika Obarska
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 2
Velež
Mostar
Zrinjski
Mostar
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Zvijezda
Gradačac
LASK Crvena zvezda
Beograd
2 : 2
Napredak
Kruševac
Novi Bečej
Novi Bečej
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Bačka Žabalj
Žabalj
1 : 4
Metalmania
Kanjiža
Polet
Sivac
4 : 0
Radnički 1919
Zrenjanin
Sremice
Sremska Mitrovica
2 : 3
Železničar
Pančevo
Jagodina
Jagodina
1 : 0
BSK Borča
Borča
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Sloboda Piont
Užice
Borac
Čačak
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Napredak
Kruševac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
1 : 0
Dinamo
Pančevo
Mladost (L)
Lučani
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
FAP
Priboj
2 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Javor
Ivanjica
6 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Sloga (P)
Požega
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Radnički (N)
Niš
6 : 1
Car Konstantin
Niš
Radnik
Surdulica
6 : 0
Svrljig
Svrljig
Timok
Zajecar
3 : 0
Palilulac
Niš
Balkan
Beograd
0 : 2
BSK Borča 2
Borča
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Bežanija
Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Brodarac 2
Beograd
2 : 1
Sinđelić
Beograd
Bačinac
Bačinac
9 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
2 : 0
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Borac
Čačak
Sloboda Point
Užice
0 : 1
Spartak
Subotica
Sevojno
Sevojno
4 : 0
Sušica
Kragujevac
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 5
Dinamo
Pančevo
Smederevo
Smederevo
0 : 0
Napredak
Kruševac
Partizan
Beograd
1 : 1
Borac
Čačak
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Nacional
Niš
Čačak 94
Čačak
6 : 1
Sloga 1940
Bajina Bašta
Budućnost
Arilje
0 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
Javor
Ivanjica
0 : 0
Bubamara
Kraljevo
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Bane
Raška
FAP
Priboj
3 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Obilić
Novi Kneževac
0 : 3
Spartak
Subotica
Subotica
Subotica
3 : 0
AFK
Ada
Dinamo
Pančevo
4 : 0
BSK
Bavanište
Slavija
Kovačica
3 : 0
Tempo
Sefkerin
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Bačinac
Bačinac
10 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
ŠF Fenerbahče
Novi Pazar
3 : 0
Bane
Raška
Tutin
Tutin
1 : 5
Jošanica ND
Novi Pazar
Potisje
Kanjiža
0 : 8
Spartak '01
Subotica
Bačka 1901
Subotica
11 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Dribling
Subotica
6 : 2
Subotica
Subotica
Spartak '02
Subotica
4 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Duljaj
Topola
6 : 1
Slavija
Kragujevac
Apolon 4 I
Kragujevac
5 : 0
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Tutin
Tutin
1 : 1
OFK Lešak
Lešak
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Pionir 028
Kosovska Mitrovica

Košarka

Crvena zvezda Telekom
Beograd
73 : 59
Cedevita
Zagreb
Radnički
Kragujevac
72 : 86
Budućnost VOLI
Podgorica
Železničar
Inđija
78 : 86
Radnički
Obrenovac
Šabac
Šabac
83 : 80
Napredak Maksi Ko
Aleksinac
Novi Pazar
Novi Pazar
81 : 89
Mileševac
Prijepolje
Radnik
Surdulica
77 : 65
Sokobanja
Sokobanja
Mladost
Zaječar
81 : 73
Kuršumlija
Kuršumlija
Zdravlje Leskovac
Leskovac
78 : 70
OKK Junior
Niš
Sparta Radijus Vektor
Beograd
63 : 76
Zemun
Zemun
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
75 : 85
Starinski
Smederevo
Požarevac
Požarevac
92 : 82
Paraćin
Paraćin
Korićani
Kragujevac
105 : 63
Stragari
Stragari
Šabac
Šabac
77 : 60
Jagodina 2001
Jagodina
Student 2
Niš
91 : 37
Topličanin 2012
Prokuplje
Bor
Bor
61 : 52
Gimnazijalac Partizan
Pirot
All Star
Prijepolje
47 : 95
Time Out
Arilje
Ivanjica
Ivanjica
60 : 66
Ljubovija
Ljubovija

Odbojka

Spartak (LJ)
Ljig
0 : 3
Vojvodina NS seme
Novi Sad
Putevi
Ivanjica
1 : 3
Železničar
Beograd
Partizan
Lipljan
3 : 1
Priboj
Priboj
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
Gračac
Gračac
Užice
Užice
3 : 1
FAP Livnica
Prijepolje
Pirot
Pirot
0 : 3
Niš
Niš
Borac
Paraćin
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Mladost
Vranje
Vrbas
Vrbas
3 : 2
Sloven
Ruma
Proleter
Zrenjanin
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Roda
Beograd
2 : 3
Sterija
Beograd
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Obilić
Beograd
Loznica
Loznica
0 : 3
Obrenovac
Obrenovac
Rudar
Baljevac
1 : 3
Partizan 2012
Vraneši
Blok Aut
Beograd
1 : 3
Karađorđe
Topola
Mladost (T)
Turija
3 : 2
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Kikinda
Kikinda
2 : 3
Dinamo
Pančevo
Botafogo
Novi Sad
0 : 3
Bečej
Bečej
Spartak 2
Subotica
3 : 0
Vest
Šid
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 1
Dunav 2
Novi Sad
Futog 2
Futog
3 : 0
Sportisimo Pajp
Novi Sad
Mladost
Inđija
1 : 3
Zrenjanin 023
Zrenjanin
Varadin
Petrovaradin
3 : 0
Student
Niš
Zlatar
Nova Varoš
2 : 3
Sloboda S
Čačak
Tajm
Užice
3 : 2
Putevi Trendteks
Prijepolje
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Slavija
Novi Sad
Vršac
Vršac
1 : 3
Radnički
Kovin
Poštar 064
Beograd
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Kraljevo
Kraljevo
0 : 3
Mokra Gora
Mokra Gora
Tehničar
Kraljevo
2 : 3
Bane
Raška
Leposavić
Leposavić
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Borac 2
Čačak
3 : 0
Forma
Užice
Lučani
Lučani
3 : 0
Stars
Požega
Sloga
Pribojska Banja
3 : 0
Libero ČA 2
Čačak
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Grbić
Temerin
VST
Novi Sad
3 : 0
Žabalj Volej
Žabalj
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Star
Novi Sad
Dunav
Stari Banovci
2 : 3
Maks
Šid
Odbojka 013
Pančevo
1 : 3
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
Trijumf 2013
Šid
3 : 0
Neoplanta
Novi Sad
VA 014
Valjevo
1 : 3
Zaslon
Šabac
Proleter
Loznica
2 : 3
Rađevac
Krupanj
CVS
Sombor
3 : 2
Goks In
Bački Gračac
Senta
Senta
1 : 3
Bečej
Bečej
Turija
Turija
0 : 3
Hajduk
Kula
Carina
Smederevo
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Tehničar
Smederevo
3 : 0
Plana
Velika Plana
Tvrđava L
Smederevo
3 : 2
Mladi Radnik 2
Požarevac
Knjaževac
Knjaževac
3 : 2
Timok
Zaječar
Bor II
Bor
3 : 1
Zaječar
Zaječar
Hajduk Veljko II
Negotin
0 : 3
Poreč
Donji Milanovac
Topola
Bačka Topola
0 : 3
Vollejstar
Subotica
Štrand Volej
Novi Sad
3 : 1
Libero
Bačko Gradište
NS Volej
Novi Sad
1 : 3
SK Volej
Novi Sad
Smeč
Veternik
3 : 0
Volejbol 2000
Kać

Rukomet

Napredak
Kruševac
28 : 25
PKB
Padinska Skela
Crvena Zvezda
Mokrin
35 : 22
Inđija
Inđija
Titel Džon Dir
Titel
28 : 29
Proleter
Zrenjanin
Obilić
Beograd
30 : 24
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Požarevac
Požarevac
22 : 19
Partizan Dunav osigiranje 2
Beograd
Sindjelić
Beograd
23 : 15
Smederevo
Smederevo
Radnički
Niš
35 : 25
Vlasotince
Vlasotince
Žitorađa
Žitorađa
26 : 28
Jagodina
Jagodina
ORK Bor
Bor
28 : 34
Planinka
Kuršumlija
Radnički 2
Kragujevac
34 : 34
Zlatar
Nova Varoš
Mladost
Čačak
31 : 25
Metalac
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
25 : 27
Šamot 65
Arenđelovac
Štrpce Tandems
Štrpce
29 : 28
Sloga
Kraljevo
Knez Lazar 2
Kruševac
28 : 53
Lokomotiva
Lapovo
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
22 : 24
Karađorđe
Topola
Bane
Raška
35 : 26
Sloga
Kraljevo
Jabuka
Jabuka
31 : 25
Vladimirovac
Vladimirovac
Dorćol
Beograd
38 : 26
Ub
Ub
Jedinstvo 1974
Krnjevo
23 : 32
Udarnik
Lozovik
Progres
Svrljig
13 : 36
Bela Palanka
Bela Palanka
Beli Anđeo
Prijepolje
29 : 23
Omladinac
Gornji Milanovac
Dolovo
Dolovo
23 : 27
Mladost (V)
Vrsac
Kljajićevo
Kljajićevo
28 : 25
Graničar
Gakovo
Vojput 2
Subotica
32 : 29
Rusin
Ruski Krstur
Dalmatinac
Riđica
33 : 25
Prigrevica
Prigrevica
Gučevo
Banja Koviljača
20 : 28
Prva-Iskra Barič
Barič
Zemun 1957
Beograd
22 : 20
Metaloplastika 2
Šabac
Max Sport
Nova Pazova
18 : 15
Kikinda
Kikinda
Jadran
Feketić
24 : 25
Spartak
Debeljača
Proleter
Zrenjanin
45 : 21
Mladost
Srpska Crnja
Mladi Radnik
Radinac
20 : 32
Kučevo
Kučevo
Loznica grad
Loznica
24 : 31
Voždovac 1955
Beograd
Čačak
Čačak
27 : 32
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Napredak 12
Kruševac
30 : 32
Metalac
Kraljevo
RTB Bor
Bor
31 : 22
Vranje
Vranje
ORK Loznica
Loznica
36 : 25
Mladost
Smederevska Palanka
Cepelin
Beograd
29 : 17
Rudar
Kostolac
Miletić
Mošorin
30 : 21
Topola
Bačka Topola
Naftagas
Elemir
22 : 23
Petrovaradin
Petrovaradin
Spartak
Subotica
39 : 22
Radnički
Kovin
Dubočica
Leskovac
9 : 37
Mladost 1949
Zaječar
Jagodina 2
Jagodina
22 : 17
Rtanj
Boljevac
Aleksandrovo
Aleksandrovo
20 : 28
Gradnulica
Zrenjanin

Futsal

Vranje
Vranje
8 : 1
Kolubara
Lazarevac
VIK Naisus
Niš
2 : 2
Kopernikus
Niš
Fontana
Čačak
4 : 1
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Pirot
Pirot
2 : 4
vintersport
Niš
Kraljevićevo
Kačarevo
3 : 5
Tango Liman
Novi Sad
Forum
Vršac
2 : 2
Tvrdjava
Novi Sad
92
Užice
5 : 4
Kareli
Ub
Imperija
Kraljevo
3 : 5
Ivanjica
Ivanjica
Aranđelovac
Aranđelovac
7 : 4
Kragujevac 2011
Kragujevac
Flash
Mionica
7 : 3
Kosjerić
Kosjerić
Sremski Vitezovi
Irig
2 : 2
Telep
Novi Sad
Kepa 9
Stajićevo
5 : 3
Srbobran
Srbobran
Šampion
Subotica
6 : 1
Bačka
Bačka Palanka