XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 266 utakmica za dan
Subota, 7 Jun 2014

Fudbal

Rudar
Kostolac
0 : 0
Mladi radnik
Požarevac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 3
Pobeda
Beloševac
Šumadija
Aranđelovac
0 : 0
Loznica
Loznica
Metalac
Kraljevo
1 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Rudar
Baljevac
3 : 1
Karađorđe
Ribnica
Omladinac
Novo Selo
1 : 0
Slavija
Kragujevac
Morava
Velika Plana
4 : 1
Železničar
Požarevac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Šumadinac (B)
Brzan
Karađorđe
Topola
2 : 1
Sloga
Batočina
Gruža
Gruža
3 : 0
Šumadija
Toponica
Sloga 1940
Bajina Bašta
0 : 1
Brezovica
Brezovica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 11
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Radnički (V)
Valjevo
1 : 2
Polimlje
Prijepolje
Sevojno
Sevojno
1 : 1
Ribnica
Mionica
Sloga (P)
Požega
5 : 0
Borac
Šabac
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 0
Bilećanin
Sečanj
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 0
Vršac
Vršac
Borac (Sakule)
Sakule
3 : 1
Radnički (K)
Kovin
OFK Kikinda
Kikinda
4 : 2
Bačka (P)
Pačir
TSC
Bačka Topola
5 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 1
Tisa
Adorjan
Vršac United
Vršac
1 : 1
Borac (Starčevo)
Starčevo
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Balkan Mirijevo
Mirijevo
0 : 0
Vrčin
Vrčin
Palilulac
Krnjača
2 : 0
Resnik
Resnik
IMT
Beograd
5 : 2
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Morava
Mrsać
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Grdica
Grdica
2 : 4
Ibar
Mataruška Banja
Maršić
Maršić
2 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Majur
Majur
3 : 4
Mladost (P)
Prnjavor
Sindjelić
Lipnica
3 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Kolubara
Jabučje
3 : 1
Tulari
Tulari
Rubribreza
Rubribreza
4 : 2
Trlić
Trlić
Spartak 1924
Ljig
3 : 0
OFK Osečina
Osečina
Banjani
Banjani
3 : 1
OFK Divci
Divci
Kačer
Belanovica
1 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
Mladost (D)
Dračić
Mladost (V)
Vračević
0 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Mekiš
Mekiš
1 : 6
Orljane
Orljane
Radnički 1924 (K)
Kočane
3 : 3
Naša krila 1936
Belotinac
Palilula
Aleksinac
5 : 4
Malošište
Malošište
Naisus
Rožina
3 : 3
Rasovača
Rasovača
Radnički
Pertate
3 : 1
Umac
Miroševce
Budućnost
Orašje
2 : 0
Progres
Ladovica
Omladinac
Podina
7 : 4
Trbunje
Trbunje
Spartak
Pirot
0 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Željuša
Željuša
3 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Napredak
Izvor
1 : 1
Jedinstvo ( P )
Pirot
Pčinja
Trgovište
3 : 0
Besa 2005
Bujanovac
Čelik
Belo polje
3 : 1
OFK Pavlovac
Pavlovac
Biljači
Biljača
3 : 4
OFK Alakince
Alakince
Zlot
Zlot
3 : 0
Branik
Štubik
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Brestovac
Brestovac
0 : 3
Slatina
Bor
OFK 019 Zaječar
Zaječar
0 : 4
Rudar (VČ)
Grljan
Policajac
Beograd
2 : 3
PKB Kovilovo
Kovilovo
Slavija
Beograd
0 : 3
Milutinac
Zemun
Obilić
Beograd
0 : 0
Banja
Višnjička banja
13. maj
Zemun
3 : 5
Brodarac
Novi Beograd
Komgrap
Beograd
2 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
1 : 3
Borac
Ostružnica
Morava (S)
Sirča
3 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Partizan
Vrba
3 : 3
Gruža
Vitanovac
Šumadija
Šumarice
2 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Napredak
Gračac
3 : 3
Zvezda
Čukojevac
Čibukovac
Kraljevo
5 : 0
Mlada krila
Metikoši
Tavnik
Tavnik
2 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Proleter
Pečenog
2 : 4
Stubal
Stubal
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Jablanica
Jablanica
4 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Sloga
Kaona
3 : 2
Bjelica
Milatovići
Borac
Drenovac
5 : 2
Šumadija 1934
Drača
Botunje
Botunje
0 : 2
Hajduk
Jovanovac
Misača
Misača
3 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Meteor
Lapovo
3 : 2
BSK
Borač
Bare
Bare
4 : 0
Kotlenik
Guncati
Jedinstvo (D)
Duboka
4 : 3
Kurjače
Kurjače
Mladost PP
Pocerski Pričinović
3 : 1
Borac
Vladimirci
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 2
Mladost
Borina
Gorki
Glušci
3 : 0
Napredak RIB
Ribari
Polet (R)
Radevac
4 : 2
Napredak 2012
Krušje
OFK Draževac
Draževac
1 : 5
Pobeda 1976
Jakovlje
Tempo
Mozgovo
0 : 3
Polet (V)
Vitoševac
Vukašinovac
Vukašinovac
3 : 0
Feniks 2012
Gornji Krupac
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
2 : 1
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Gredetin
Gredetin
0 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Sloga (K)
Korman
2 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
Jastrebac
Krajkovac
3 : 0
Dobrič
Brest
Dobrič
Brest
4 : 5
Baličevac 1974
Baličevac
Jedinstvo
Šišava
1 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
MB Marjan
Mala Biljanica
2 : 3
Železničar
Brestovac
Sloboda
Rasnica
2 : 0
Mladost (M.S)
Mali Suvodol
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 10
Dragoš
Pirot
Crni Vrh
Deonica
2 : 1
Napredak (SL)
Staro Lanište
Vinogradar
Crkvenac
1 : 2
Sloga
Voljavče
Resavac (S)
Subotica
3 : 0
Sindjelić (G)
Grabovac
Zenit
Oparić
3 : 2
Kolare
Kolare
Kupinovac
Kupinovac
2 : 1
Juhor
Glavinci
Mladi radnik
Novo Lanište
3 : 1
Ursule
Ursule
Radnički
Tekija
1 : 2
Hajduk
Čepure
Omladinac
Vajuga
2 : 3
Egeta
Brza Palanka
Pontes
Kostol
2 : 2
Rtkovo
Rtkovo
Napredak
Korbovo
0 : 5
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
Lokomotiva
Novi Sip
2 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 3
Koča Andjelković
Tekija
Vidrovac
Vidrovac
2 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
OFK Sikole
Sikole
3 : 1
Miloševo
Miloševo
Šljivar
Šljivar
4 : 1
Lovac
Mali Izvor
Timok
Trnavac
3 : 0
Kastrum
Gamzigrad
Obilić
Novi Kneževac
2 : 4
Potisje
Kanjiža
Mićunovo
Mićunovo
1 : 4
Pobeda
Pobeda
Eđšeg
Mali Iđoš
7 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Slavija
Novi Sad
5 : 0
Železničar
Novi Sad
Sofeks
Futog
1 : 1
OFK Futog
Futog
Omladinac
Stepanovićevo
7 : 0
Čenej
Čenej
Pionir
Besni Fok
1 : 4
Mladi proleter
Beograd
Vojvoda
Dučina
2 : 8
Vis
Parcani
Stojnik
Stojnik
0 : 3
Rudar 2012
Babe
Borac
Kloka
1 : 1
Mladost
Rajkovac
Jarmenovci
Jarmenovci
3 : 6
Maskar
Maskar
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 3
Brezovac
Brezovac
Tulež
Tulež
9 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Mladi Radnik
Dragušica
0 : 0
Kusovac
Kusovac
Kotlenik
Selo Leskovac
3 : 0
Borac
Ljuljaci
Mladost
Crni kao
3 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Karađorđe
Viševac
1 : 1
Feniks
Rača
Mladost(L)
Leskovac
2 : 1
Vukan
Ždrelo
Napredak
Trnovče
0 : 1
Manastirica
Manastirica
Omladinac B
Šetonje
4 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
Melnica
Melnica
1 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Rade Milošević
Dubočka
7 : 4
Brana Paunović
Rašanac
B.S.K.
Bošnjak
4 : 0
Laolac
Veliko Laole
Mlava
Zabrđe
5 : 2
Burovac
Burovac
Radnik
Pankovo
6 : 4
Dobrnje
Dobrnje
Čokordin
Vošanovac
1 : 0
Soko
Krvije
Sloga 1952
Veliki Popovac
5 : 2
7 juli
Lopušnik
Zadrugar
Osanica
2 : 1
Zvezda
Izvarica
Laznica
Laznica
3 : 0
Mladost
Krupaja
Borac
Vukovac
9 : 3
Budućnost
Milatovac
OFK Homolje
Žagubica
6 : 1
Mlava
Ribare
Metalac
Požarevac
2 : 2
Sloga 1936
Kasidol
Pocerina
Jevremovac
4 : 2
Bojić
Bojić
Rankovac
Nakučani
3 : 0
Mladost sl
Slatina
Metlić
Metlić
0 : 3
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Omladinac
Slepčević
5 : 3
Culjkovic
Culjković
Sloga
Bogosavac
3 : 0
Fortuna Miki
Šabac
Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 3
Napredak
Ševarice
Radnički Šabački
Šabac
4 : 0
Maovi MH
Maovi
Cer
Petkovica
2 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Radnik
Ub
2 : 0
Strelac 001
Kožuar
Šarbane
Šarbane
10 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Goblen
Badince
0 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Bratstvo
Bratmilovce
5 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Šumadinac
Dragovo
3 : 2
Beočić
Beočić
Mladost
Tečić
5 : 2
OFK Tvrđava
Županjevac
Mladost
Mala Drenova
5 : 0
Stragari
Stragari
Stevka Bozurevka
Bozurevac
3 : 2
Jugovići
Bogdanje
Kamenorezac 76
Dublje
8 : 0
Sloboda 1948
Mijajlovac
Moravac-C 74
Selište
6 : 1
Omladinac (O)
Odžaci
Sloga
Margita
3 : 1
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Gaj
Veliki Gaj
0 : 2
Janošik
Janošik
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 4
Vojvodina
Seleuš
Naša Krajina
Kupinik
3 : 0
OFK Barice
Barice
OFK Dragoševac
Dragoševac
3 : 4
Crnovršanin
Štiplje-Vranovac
PSS-192
Jagodina
1 : 4
Šantarovac
Šantarovac
Hajduk
Miloševo
1 : 1
Belica
Belica
Omladinac
Bunar
7 : 0
Mladost
Bukovče
Oniks
Lozovik
0 : 1
Bresje
Bresje
OFK Sokolovo
Sokolovo
1 : 3
Strmovo
Strmovo
Mladost (L)
Leskovac
0 : 1
BSK
Brajkovac
20. Oktobar
Trbušnica
2 : 0
Petka
Petka
OFK Borac
Arapovac
2 : 3
Šumadinac (K)
Kruševica
Proleter
Vrbovno
0 : 5
OFK Radnički
Dren
Borac
Ušće
07.06.2014
17:30
Pobeda
Piroman
Proleter
Jasenak
07.06.2014
17:30
Ljubinić
Ljubinić
Sloga
Ratari
07.06.2014
17:30
Partizan
Draževac
Baljevac
Baljevac
07.06.2014
17:30
Rekreativo
Zabrežje
Crvena Zastava
Obrenovac
07.06.2014
17:30
Duboko
Mala Moštanica
Zvezda Konatice
Konatice
07.06.2014
17:30
Skela
Skela
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Inđija
Inđija
5 : 3
Radnički (S)
Sombor
Banat
Zrenjanin
2 : 0
Vršac United
Vršac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Novi Sad
Novi Sad
0 : 5
Dinamo
Pančevo
Spartak
Subotica
7 : 0
Donji Srem
Pećinci
OFK Hajduk
Kula
5 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Jadran
Kragujevac
3 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Sloga (P)
Požega
9 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Javor
Ivanjica
4 : 1
Arsenal
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
FAP
Priboj
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Pobeda
Beloševac
0 : 4
Jedinstvo Putevi
Užice
Glogonj
Glogonj
4 : 2
Spartak
Debeljača
Polet
Idvor
1 : 3
Dobrica
Dobrica
OFK Beograd
Beograd
4 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 5
Napredak
Kruševac
Železničar
Pančevo
1 : 4
Mladost (L)
Lukićevo
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 1
OFK Hajduk
Kula
Bečej
Bečej
4 : 5
Spartak
Subotica
Dinamo
Pančevo
1 : 4
Novi Sad
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Vršac
Vršac
3 : 1
Banat
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
0 : 0
Inđija
Inđija
Bane
Raška
2 : 1
Čačak 94
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Mladost (L)
Lučani
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
AS
Novi Pazar
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
6 : 0
Budućnost
Arilje
Sloga 1940
Bajina Bašta
3 : 0
Sušica
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Sloga (P)
Požega
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Palić
Palić
0 : 10
Subotica
Subotica
Borac (St)
Starčevo
7 : 1
Dolina
Padina
Omladinac (O)
Opovo
2 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Mika Antić
Pančevo
3 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Omladinac (O)
Opovo
3 : 0
Mika Antić
Pančevo
Savacijum
Šabac
5 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Železničar
Pančevo
1 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 3
OFK Hajduk
Kula
Bečej
Bečej
0 : 0
Spartak
Subotica
Dinamo
Pančevo
1 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
0 : 9
Vojvodina
Novi Sad
Vršac
Vršac
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Inđija
Inđija
Čačak 94
Čačak
1 : 2
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
FAP
Priboj
5 : 0
BIP
Čačak
Kiker
Kraljevo
7 : 1
Bane
Raška
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 0
Bubamara
Kraljevo
Budućnost
Arilje
2 : 3
Dragačevo
Guča
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Subotica
Subotica
15 : 0
AFK
Ada
Borac (St)
Starčevo
12 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
BSK
Bavanište
2 : 4
Dinamo
Pančevo
Tempo
Sefkerin
2 : 4
Slavija
Kovačica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
10 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Jugoslavija
Jabuka
2 : 3
Unirea
Uzdin
Sloboda
Lipe
4 : 2
Mladi radnik
Radinac
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Spartak '02
Subotica
6 : 0
Čantavir
Čantavir
Zeleznicar
Lajkovac
0 : 3
Krusik
Valjevo
Krusik 2
Valjevo
1 : 5
Radnicki
Valjevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
5 : 1
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 0
OFK Ras
Raška
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
3 : 0
OFK Ras
Raška

Košarka

Partizan
Beograd
89 : 81
Radnički
Kragujevac

Rukomet

Crvenka
Crvenka
26 : 25
Požarevac
Požarevac
Dinamo
Pancevo
22 : 26
Sloga
Požega
Mokra Gora
Zubin Potok
24 : 26
Jagodina
Jagodina
Mladost (O)
Omoljica
28 : 24
Mladost (V)
Vrsac
Dolovo
Dolovo
25 : 19
Crepaja
Crepaja
Omladinac (I)
Ilandža
29 : 31
Radnički
Kovin
Glogonj
Glogonj
36 : 37
Spartak
Debeljaca
Budućnost
Alibunar
26 : 25
Omladinac (D)
Deliblato
Umčari
Umčari
10 : 0
Partizan 3
Beograd
Rukobel
Beograd
0 : 10
Smederevo 2
Smederevo
Prva-Iskra Barič
Barič
52 : 21
Gučevo
Banja Koviljača
Metaloplastika 2
Šabac
25 : 23
Zemun 1957
Beograd
Radnički
Bajmok
28 : 33
Medicinar
Šabac
Proleter
Zrenjanin
38 : 15
Metalac
Kraljevo

Američki fudbal

Forestlanders Mladenovac
Mladenovac
13 : 36
Indians Inđija
Inđija
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
51 : 0
Imperatori Niš
Niš