XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 759 utakmica za dan
Nedelja, 13 Oktobar 2013

Fudbal

Polet
Ljubić
1 : 0
Rudar
Kostolac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 3
Mačva
Šabac
Mladi radnik
Požarevac
3 : 2
Krušik
Valjevo
Pobeda
Beloševac
1 : 1
Seljak
Mihajlovac
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Partizan
Bumbarevo Brdo
2 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Bane
Raška
2 : 0
Loznica
Loznica
Šapine
Šapine
4 : 0
Sloboda
Čačak
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Đerdap
Kladovo
2 : 1
Kopaonik
Brus
Sloga (D)
Despotovac
0 : 2
Radnički (P)
Pirot
Sinđelić
Niš
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
SFK Moravac
Predejane
4 : 1
Dubočica 1923
Leskovac
Tabane Trgovački
Jagodina
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 3
Banat
Zrenjanin
Palić
Palić
0 : 0
Sloga
Temerin
Dunav
Stari Banovci
2 : 0
Radnički (Š)
Šid
Senta
Senta
5 : 2
Tekstilac
Odžaci
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Dinamo
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Železnik Lasta
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Dorćol
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
1 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
BASK
Beograd
2 : 0
Sopot
Sopot
Budućnost
Dobanovci
2 : 3
Žarkovo
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 0
Zemun
Zemun
Turbina
Vreoci
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
3 : 0
Hajduk
Beograd
Tutin
Tutin
0 : 3
Takovo
Gornji Milanovac
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Polet
Trbušani
Sloboda
Grbice
3 : 0
Omladinac
Novo Selo
Karađorđe
Ribnica
0 : 0
Arsenal
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Udarnik
Lozovik
0 : 1
Obilić
Živica
Zvižd
Kučevo
0 : 1
Morava
Velika Plana
Mladi radnik
Radinac
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Borac
Žabari
4 : 2
Homoljac
Žagubica
Šumadinac 1913
Natalinci
0 : 1
Karađorđe
Topola
Šumadinac (B)
Brzan
3 : 0
Šumadija
Toponica
Napredak
Markovac
1 : 2
Sloga
Batočina
Zlatar
Nova Varoš
1 : 2
Sloga 1940
Bajina Bašta
Brezovica
Brezovica
0 : 2
Sevojno
Sevojno
Polimlje
Prijepolje
2 : 2
Sloga (P)
Požega
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Svrljig
Svrljig
Vlasina
Vlasotince
4 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Budućnost
Popovac
2 : 1
Bukovik
Razanj
Dragocvet
Dragocvet
0 : 2
OFK Bor
Bor
Lugomir
Rakitovo
2 : 0
Borac (B)
Bivolje
Trajal
Kruševac
2 : 2
Juhor
Obrež
Kablovi
Zaječar
0 : 0
Župa
Aleksandrovac
Tisa
Adorjan
4 : 0
Bilećanin
Sečanj
Borac (Starčevo)
Starčevo
6 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Radnički (K)
Kovin
Borac
Novi Sad
2 : 1
Graničar 1924
Adaševci
Hajduk
Beška
0 : 2
Vrbas
Vrbas
Sremčica
Sremčica
0 : 3
IMT
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
3 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Budućnost
Konarevo
2 : 0
Radnički
Kovači
Ibar
Mataruška Banja
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
3 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Lazac
Lazac
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Braća Vuković
Lađevci
3 : 0
Radnik
Ušće
Morava
Mrsać
1 : 3
Polet
Ratina
Ribnica
Jovac
1 : 0
Borac (V)
Vraneši
Miokovci
Miokovci
3 : 2
Slatina
Slatina
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Napredak
Svračkovci
Prijevor
Prijevor
2 : 3
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Gorušica
Viča
3 : 2
Ovčar
Markovica
Mladost (P)
Preljina
1 : 3
Rudar
Bresnica
Mladost (A)
Atenica
4 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Spartak
Trnava
2 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
Jedinstvo
Petrovac
2 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
1 : 1
Sušica
Kragujevac
Korićani
Korićani
0 : 3
Jadran
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
0 : 2
Budućnost
Resnik
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 4
Seljak
Male Pčelice
Ćava
Grošnica
6 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
Ibar
Leposavić
4 : 0
Moša
Banje
Lokomotiva
Lapovo
3 : 0
Junkovac
Junkovac
Šatornja
Šatornja
5 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Lepenica
Badnjevac
3 : 0
Banja
Banja
Vinča
Vinča
3 : 1
Marjan
Knić
Beli orlovi
Konjuša
3 : 2
Borac
Pajsijević
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 1
Partizan
Darosava
Budućnost (MK)
Mala Krsna
2 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Proleter
Vranovo
1 : 0
Polet
Trnovče
SASK
Saraorci
1 : 3
Glavaš
Glibovac
Pobeda
Golobok
1 : 2
Sloboda
Lipe
Železničar (K)
Kusadak
2 : 0
Bačinac
Bačinac
Budućnost (R)
Ratari
3 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Borac
Ralja
3 : 0
Železničar (S)
Smederevo
Šumadija
Azanja
2 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Makce
Makce
1 : 1
Mlava
Malo Laole
Basarac
Mišljenovac
5 : 1
Mladost
Biskuplje
Omladinac
Šetonje
0 : 1
RSK
Rabrovo
Beli Orao
Bradarac
2 : 0
Polet
Suvi Do
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Sloga
Burovac
Vihor
Maljurevac
1 : 0
Integral
Batuša
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Antimon
Zajača
2 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Provo
Provo
0 : 1
Lipolist
Lipolist
Radjevac
Krupanj
2 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Jedinstvo (Š)
Štitar
4 : 2
Majur
Majur
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 1
Drina
Ljubovija
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 0
Sindjelić
Lipnica
Zlatibor
Čajetina
11 : 0
Jedinstvo (K)
Kalenić
Budućnost
Arilje
2 : 0
Omladinac
Zdravčići
Perućac
Perućac
1 : 0
GP Zlatibor
Užice
Ariljska rampa
Požega
1 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Sečica
Seča reka
1 : 4
Železničar
Požega
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
5 : 1
Borac (A)
Azbresnica
Rasovača
Rasovača
1 : 0
Malošište
Malošište
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 0
Orljane
Orljane
Morava
Žitkovac
1 : 3
Mladost (B)
Batušinac
Rad
Merošina
2 : 3
Radnički 1924 (K)
Kočane
Proleter (M)
Mezgraja
1 : 3
Vrtište
Vrtište
Morava
Krušce
1 : 8
Brzi Brod
Brzi Brod
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Moravac 1948
Gornje Međurovo
2 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Mladost (M)
Medoševac
5 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Jablanica
Medveđa
4 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Progres
Ladovica
5 : 0
Lemind Livnica
Leskovac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 1
Šumadija
Razgojna
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Sloga
Lipovica
0 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Čekmin
Čekmin
1 : 1
Umac
Miroševce
Bobište
Bobište
5 : 2
Gradac
Konopnica
Vučje
Vučje
2 : 2
Radnički
Pertate
Kosovac
Prokuplje
4 : 1
Partizanski put
Grudaš
Omladinac
Podina
2 : 3
Dobrič
Pejkovac
Pobeda
Donje Crnatovo
5 : 1
N.S. Tatko
Stara Božurna
Dunđerski
Voljčinac
0 : 1
Kosanica
Kuršumlija
Sloga
Veliko Selo
0 : 1
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
Padež
Petrovac
4 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
2 : 3
Spartak
Pirot
Trešnjevka
Lopardince
0 : 1
OFK Pavlovac
Pavlovac
Vihor
Žbevac
0 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
OFK Alakince
Alakince
1 : 0
Besa 2005
Bujanovac
Ternoci
Trnovac
0 : 1
Morava
Vladičin Han
Levosoje
Levosoje
1 : 5
Pčinja
Trgovište
Sloga (R)
Ranilug
0 : 0
Rudar
Kosovska Kamenica
Morava
Parteš
1 : 0
Ropotovo
Ropotovo
Radnički
Velika Hoča
3 : 6
Gracko
Staro Gracko
Gračanica
Gračanica
2 : 1
Sitnica
Lepina
Čaglavica
Čaglavica
1 : 3
Ugljare
Ugljare
Polet
Laplje Selo
3 : 0
Brezovica
Štrpce
Mladost (J)
Jovac
1 : 1
Mladost (D)
Dublje
Morava (R)
Ribare
1 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
BSK
Buljane
2 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Bratstvo
Međureč
1 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 1
Budućnost
Miliva
Naupare
Naupare
0 : 3
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Mačkovac
Mačkovac
1 : 2
Sloga Dašnica
Dašnica
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 0
Sloga Ćićevac
Ćićevac
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 2
FUD
Brus
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
Jasika
Jasika
Trudbenik
Stalać
0 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Mladost
Makrešane
5 : 1
Čitluk
Čitluk
Krivelj
Krivelj
1 : 0
Rajac
Rajac
Branik
Štubik
1 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Blizna
Blizna
0 : 2
Slatina
Bor
Radnički
Klokočevac
2 : 3
Nemetali
Donja Bela Reka
Mladost
Sumrakovac
3 : 4
Polet
Jablanica
Omladinac
Grezna
2 : 0
OFK Knjaz
Trgovište
ŠSK
Štipina
1 : 0
Rudar (VČ)
Grljan
Osnić
Osnić
0 : 0
Trebič
Sokobanja
Rudar (P)
Podvis
6 : 4
Sloga
Minićevo
OFK 019 Zaječar
Zaječar
0 : 0
Rgotina
Rgotina
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Partizan (G)
Gaj
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 1
Železničar
Pančevo
Radnički (B)
Baranda
5 : 0
Vulturul
Grebenac
Kolonija
Kovin
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vojvodina
Crepaja
4 : 1
Polet
Izbište
Mladost (O)
Omoljica
6 : 0
Tempo
Sefkerin
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Bačka
Mol
Bajša
Bajša
1 : 4
Subotica
Subotica
Tavankut
Tavankut
3 : 2
Krivaja
Krivaja
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 2
AFK
Ada
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 2
Naftagas
Elemir
Vojvodina (B)
Bašaid
3 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Jedinstvo
Bočar
3 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 1
Krajina
Krajišnik
Potisje
Knićanin
2 : 2
Begej
Žitište
Kordun
Kljajićevo
0 : 1
Borac
Bački Gračac
Omladinac (D)
Deronje
2 : 0
Stanišić
Stanišić
BSK
Bački Brestovac
0 : 1
Hajduk
Stapar
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 4
Zadrugar
Srpski Miletić
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 0
Radnički
Irig
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 1
1. Maj
Ruma
Sremac
Vojka
1 : 0
Rudar
Vrdnik
Hrtkovci
Hrtkovci
5 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Kabel
Novi Sad
3 : 2
Veternik
Veternik
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 3
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
Borac
Šajkaš
Jedinstvo
Rumenka
2 : 1
Mladost (T)
Turija
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
PKB Kovilovo
Kovilovo
4 : 1
Obilić
Beograd
Slavija
Beograd
0 : 2
Jedinstvo
Surčin
Banja
Višnjička banja
0 : 0
Zmaj 1953
Zemun
BSK 2012
Batajnica
0 : 0
Borac
Ostružnica
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 0
Posavina
Stubline
Prva Iskra
Barič
3 : 1
Napredak
Medoševac
Vranić
Vranić
0 : 1
Budućnost
Zvečka
Mladost (B)
Baroševac
1 : 2
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Velika Krsna
Velika Krsna
4 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Podunavac
Ritopek
2 : 0
Napredak
Međulužje
Dunavac
Grocka
0 : 1
Vlaška
Vlaška
Torlak
Beograd
2 : 4
Boleč
Boleč
OFK Leštane
Leštane
2 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Pudarci
Pudarci
2 : 1
Vinča
Vinča
Vrnjci
Vrnjci
1 : 1
Šumadija
Šumarice
Partizan
Vrba
2 : 1
Napredak
Gračac
Morava (S)
Sirča
1 : 3
Čibukovac
Kraljevo
Gruža
Vitanovac
2 : 1
Tavnik
Tavnik
Zvezda
Čukojevac
0 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Ozrem PMH
Ozrem
5 : 5
Jablanica
Jablanica
Velereč 94
Velereč
3 : 0
Šumadija
Brdjani
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 1
Brezak
Pranjani
Omladinac
Kalimanići
2 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Kej
Čačak
1 : 2
Planinac
Vujetinci
Polet (G)
Goričani
4 : 5
Strelac
Miokovci
Vujan
Prislonica
0 : 2
Zadrugar
Gornja Trepča
Premeća
Premeća
4 : 1
Morava
Mojsinje
Budućnost
Stančići
1 : 3
Čačak 94
Čačak
Kotraža
Kotraža
6 : 1
Prilike
Prilike
Brezova
Brezova
5 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Gradina
Rti
0 : 7
Bjelica
Milatovići
Jedinstvo (P)
Puhovo
3 : 4
Radnički
Turica
Hajduk
Jovanovac
1 : 0
Šumadija 1934
Drača
21. oktobar
Kragujevac
2 : 3
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Mladost
Pajazitovo
3 : 0
Kremenac
Rogojevac
Botunje
Botunje
1 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 0
Sloga
Lužnice
Seljak
Cvetojevac
4 : 2
Azbest
aaa
Zastava
Kragujevac
0 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 2
Sloga
Zagorica
Mladost
Jelenac
0 : 1
Jasenica
Božurnja
Trnava
Donja Trnava
4 : 2
Misača
Misača
Mladi rudar
Bukovik
4 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Mladost MG (S)
Saranovo
4 : 0
Mladost (B)
Bošnjane
Karađorđe
Vučić
3 : 0
Kotlenik
Guncati
Sloga (M)
Milatovac
1 : 0
Pobeda (S)
Sepci
Mladost (R)
Rašković
1 : 0
Omladinac
Donja Rača
Sloga (Z)
Zabojnica
1 : 2
BSK
Borač
7. Jul
Vodanj
2 : 1
Šumadinac
Binovac
Lunjevac
Lunjevac
1 : 2
Petrijevac
Petrijevo
Podunavac
Udovice
1 : 2
Ravni Gaj
Malo Orašje
Sloga
Lugavčina
2 : 0
Kolarac
Kolari
Vučak
Vučak
2 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Papazovac
Smederevo
0 : 2
Jezava
Smederevo
Skobalj
Skobalj
5 : 0
Slavija
Smederevo
Budućnost
Vezičevo
5 : 1
Napredak
Toponica
Borac
Veliko Laole
3 : 2
Polet
Aleksandrovac
Radnički
Knežica
0 : 3
Zadrugar
Tabanovac
Dragoš
Oreškovica
2 : 0
Krilaš
Ćovdin
Rudar
Stamnica
3 : 0
Mladost
Porodin
Omladinac (M)
Mirijevo
2 : 0
Omladinac (S)
Starčevo
Omladinac (B)
Busur
1 : 3
Bata Bulić
Bistrica
Sloga (Ć)
Ćirikovac
3 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Sloga (D)
Drmno
5 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka
Dunavac
Kisiljevo
1 : 4
Kurjače
Kurjače
Mlava
Bratinac
1 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Radnički
Koceljeva
3 : 2
Karađorđe
Mišar
Volujac
Volujac
3 : 1
Sloga Krnic
Krnić
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 1
Galeb
Cerovac
Dumača
Pocerski Metković
0 : 9
Mladost PP
Pocerski Pričinović
Dobrava
Vukošić
3 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Trešnjevka
Trbusac
0 : 0
Sloga Mat
Matijevac
Mladost Zvezd
Zvezd
2 : 5
Borac
Vladimirci
Mrovska
Mrovska
2 : 2
Cerić
Miokus
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Sloga LŠ
Lipnički Šor
2 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Cerova
Cerova
1 : 2
Sloga K
Korenita
Velika Reka
Velika Reka
0 : 0
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Bratstvo
Krupanj
0 : 4
Borac Lešnica
Lešnica
Mladost
Borina
3 : 1
Stolice
Krupanj
Hajduk
Ribarica
0 : 1
Borac K
Kozjak
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Proleter
Šabac
4 : 2
Napredak BP
Banovo Polje
Napredak MB
Mačvanski Belotić
0 : 2
Milicionar
Bogatić
Budućnost ZM
Zminjak
5 : 4
Drina
Badovinci
Duško
Klenje
3 : 1
Napredak RIB
Ribari
Sloga
Duvanište
2 : 3
BMR Petlovača
Petlovača
Sloboda
Salaš Crnobarski
6 : 1
Torpedo
Tabanović
Premijer
Badovinci
2 : 2
Partizan
Drenovac
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
0 : 4
Gorki
Glušci
Polet
Popučke
1 : 1
Borac
Rajković
Ribnikar
Pecka
2 : 1
Beloševac
Beloševac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 3
Tešnjar
Valjevo
Liplje
Liplje
3 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Proleter
Bajevac
0 : 2
Sovljak
Sovljak
Omladinac
Kalinovac
2 : 0
Polet (T)
Takovo
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 1
Ratkovac
Ratkovac
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 1
Stepanje
Stepanje
Kalenić
Kalenić
1 : 2
Rudar 1945
Radljevo
Gunjevac
Gunjevac
0 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Tara
Kremna
0 : 2
Prvi partizan
Užice
Lazarica
Prilipac
7 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 2
Avijatičar
Vranjani
Lauš
Lopaš
5 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Borac
Srednja Dobrinja
3 : 3
Glumač
Glumač
Ježevica
Ježevica
1 : 2
Napredak
Gornja Dobrinja
Plavi tok
Dražinovići
1 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Dušnik
Donji Dušnik
1 : 1
Toplica
Šarlinac
Doljevac 1971
Doljevac
2 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Pobeda
Rusna
1 : 3
Knežica
Knežica
Polet (R)
Radevac
5 : 2
Feniks 2012
Gornji Krupac
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 4
Polet (V)
Vitoševac
Jedinstvo
Bobovište
4 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
Sloga (K)
Korman
0 : 1
Napredak 2012
Krušje
Gredetin
Gredetin
0 : 2
Kraljevo
Selo Kraljevo
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
3 : 1
OFK Draževac
Draževac
Vukašinovac
Vukašinovac
3 : 0
Tempo
Mozgovo
Baličevac 1974
Baličevac
3 : 1
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Padina
Padina
0 : 3
Jastrebac
Krajkovac
Sloga 1980
Jovanovac
4 : 2
Aleksandrovo
Aleksandrovo
Sloga 1948 (M)
Malča
4 : 1
Sečanica
Sečanica
Supovac
Supovac
7 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Mramor 1927
Mramor
2 : 0
Radnički 1936
Trupale
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
1 : 0
Sloga (DT)
Donja Trnava
Čegar 2013 (K)
Kamenica
0 : 4
Vulkan 1963
Brenica
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
0 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Palilulac
Niš
1 : 0
Delijski Vis
Niš
Omladinac
Donje Sinkovce
4 : 1
Jedinstvo
Šišava
OFK Brza
Brza
3 : 0
Kumarevo
Kumarevo
OFK Morava
Leskovac
3 : 2
MB Marjan
Mala Biljanica
Mladost (V)
Vinarce
3 : 2
Polet
Stajkovce
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 0
Morava
Gložane
Navalin
Navalin
3 : 3
Železničar
Brestovac
Jerma
Sukovo
3 : 5
Temac
Temska
Dragoš
Pirot
4 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Crni Vrh
Deonica
2 : 0
Juhor
Glavinci
Mladi radnik
Novo Lanište
10 : 0
Sindjelić (G)
Grabovac
Kupinovac
Kupinovac
1 : 4
Sloga
Voljavče
Šumadija
Trešnjevica
2 : 2
Resavac (VP)
Veliki Popović
Javor
Sladaja
6 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Polet
Senje
0 : 5
Rudar
Plazane
Istok 63
Plana
0 : 0
Hajduk
Čepure
Napredak (ST)
Stubica
5 : 0
Napredak (SV)
Svojnovo
Rubin (Z)
Zalogovac
0 : 3
Župski biseri
Lacisled
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Ušće
Stalać
1 : 7
Donji Kopaonik
Razbojna
Mladi radnik
Bačina
1 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Omladinac
Pojate
3 : 1
Blagotin
Poljna
Sloga
Lozna
2 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 1
OFK Ribare
Ribare
Parunovac
Parunovac
3 : 1
Dedina
Dedina
BSK
Bela Voda
0 : 1
Kupci
Kupci
Sebečevac
Sebečevac
4 : 2
Dvorane
Dvorane
Sloga
Majdevo
3 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Rasina
Vitanovac
0 : 2
13. April
Lomnica
Dušan Ristić
Kukljin
1 : 3
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Omladinac
Vajuga
3 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Koča Andjelković
Tekija
2 : 0
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
Velika Vrbica
Velika Vrbica
3 : 4
Rtkovo
Rtkovo
Lokomotiva
Novi Sip
5 : 4
Egeta
Brza Palanka
Napredak
Korbovo
4 : 3
Pontes
Kostol
Rečka
Rečka
1 : 1
Vidrovac
Vidrovac
OFK Tamnič
Tamnič
0 : 3
Srbovo
Srbovo
Polet
Jabukovac
5 : 1
Ratar
Jasenica
Čubra
Čubra
0 : 1
Graničar
Aleksandrovac
Slatina
Negotin
3 : 0
OFK Sikole
Sikole
Deli Jovan
Sikole
0 : 0
Miloševo
Miloševo
Smedovac
Smedovac
0 : 2
Kovilovo
Kovilovo
Palilulac
Šarbanovac
1 : 6
Napredak 1976
Jošanica
Rtanj
Vrmdža
1 : 2
Slemen
Milušinac
Sloga
Žučkovac
2 : 1
Omladinac
Blendija
Mladost
Vasilj
3 : 0
Štrbac
Štrbac
Kosovo
Zvezdan
3 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Unirea
Uzdin
2 : 0
Pobeda
Samoš
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 1
Spartak
Debeljača
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 3
Omladinac (O)
Opovo
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Strela
Ivanovo
2 : 0
Proleter
Mramorak
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
6 : 1
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
Dolovo
Dolovo
1 : 6
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Ratar
Kruščica
2 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
Hajduk
Šušara
4 : 3
Dunav
Banatska Palanka
Hajdučica
Hajdučica
0 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Ševac
Kusić
1 : 1
Dobrica
Dobrica
Partizan (K)
Kajtasovo
6 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Graničar
Đala
3 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tisa (P)
Padej
3 : 0
Tromedja
Majdan
Hajduk
Podlokanj
2 : 4
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Bikovo
Bikovo
3 : 2
Đurđin
Đurđin
Žednik
Stari Žednik
2 : 1
Solid
Subotica
Zrinjski 1932
Subotica
1 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
7 : 1
Lokomotiva
Subotica
Udarnik
Višnjevac
0 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Dušan Silni
Subotica
0 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Sokolac
Bački Sokolac
1 : 2
Mladost 1952
Gornja Rogatica
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
3 : 0
OFK Klek
Klek
Naftagas
Boka
2 : 1
Lehel
Mužlja
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Mladost
Banatski Despotovac
6 : 2
Omladinac
Botoš
Radnički Ratar
Jaša Tomić
6 : 2
Banat
Čenta
Borac
Zrenjanin
4 : 2
Zlatica
Zlatica
Polet
Nakovo
3 : 1
2. Oktobar
Kumane
ŽAK
Kikinda
2 : 1
Borac
Iđoš
Delija
Mokrin
2 : 0
Napredak
Banatska Topola
Budućnost
Banatski Dvor
1 : 6
Bega
Novi Itebej
Olimpija
Torda
7 : 1
Progresul
Torak
Terekves
Hetin
1 : 4
Napredak
Čestereg
Proleter
Međa
1 : 7
Roham
Nova Crnja
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
Graničar
Riđica
Panonija
Lalić
3 : 0
Dinamo
Sonta
OFK Metalac
Sombor
0 : 1
Terekveš
Svilojevo
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
6 : 0
Rastina 1918
Rastina
Partizan
Kupusina
1 : 1
Lipar
Lipar
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 3
Dunav
Bački Monoštor
Fruškogorac
Krčedin
0 : 0
Napredak (Ž)
Žarkovac
Sloga Milšped
Krnješevci
0 : 1
Sremac
Deč
Dunav
Novi Slankamen
1 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Jedinstvo (R)
Ruma
1 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Podunavac
Belegiš
2 : 3
Napredak (P)
Popinci
Graničar
Grabovci
2 : 0
PSK Putinci
Putinci
Sloven
Sibač
0 : 2
Fruška Gora
Ruma
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 1
Omladinac (M)
Molovin
Noćaj
Noćaj
0 : 4
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Srem
Sremska Rača
2 : 0
Napredak (V)
Vašica
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 1
Sinđelić
Gibarac
Hajduk
Divoš
2 : 1
Borac (M)
Martinci
Fruškogorac (K)
Kukujevci
2 : 3
Sloboda
Šašinci
Čenej
Čenej
0 : 4
Šajkaš 1908
Kovilj
Sremac Beomal
Čerević
4 : 0
Bačka
Begeč
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 0
Borac
Rakovac
Vinogradar
Ledinci
2 : 0
Dinamo
Budisava
Proleter
Banoštor
3 : 1
OFK Futog
Futog
Fruškogorac
Sremska Kamenica
4 : 0
Železničar
Novi Sad
Sirig
Sirig
0 : 4
Susek
Susek
Miletić (Mošorin)
Mošorin
0 : 3
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
Obilić (Vilovo)
Vilovo
1 : 2
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
1 : 0
Mladost (Radič.)
Radičević
Hajduk (Čurug)
Čurug
2 : 2
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
Napredak (Nadalj)
Nadalj
1 : 1
Bečej 1918
Bečej
Krivanj
Selenča
4 : 1
Borac 46
Obrovac
Slavija
Pivnice
1 : 4
Krila Krajine
Bačka Palanka
Kulpin
Kulpin
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Busije
Zemun
3 : 1
OFK Petrovčić
Petrovčić
BUSK
Beograd
2 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
Institut
Zemun Polje
2 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Borac
Progar
0 : 1
Sindjelić 2012
Ugrinovci
Šećeranac
Beograd
1 : 4
Mladi proleter
Beograd
Sparta
Beograd
3 : 0
Mladost
Jabučki rit
Dunavac
Dunavac
7 : 2
Olimpija
Beograd
Dunav
Veliko Selo
1 : 0
Crvenka
Borča
Mladi Borac
Županjac
1 : 1
Lazarevac
Lazarevac
OFK Budućnost
Dudovica
4 : 2
Bistrica
Bistrica
Polet
Mirosaljci
1 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Sloboda
Stubica
8 : 1
Sloga
Lukavica
Borac
Arnajevo
5 : 1
Beljina
Beljina
Borac
Amerić
3 : 1
Šepšin
Šepšin
Radnički PDM
Mladenovac
2 : 0
Sloga
Granice
Omladinac
Rajkovac
6 : 1
Senaja
Senaja
Napredak
Dubona
4 : 2
Ivanča
Velika Ivanča
Zuce
Zuce
3 : 3
OFK Mladost
Begaljica
Studen Vitez
Studenica
3 : 1
Musina Reka
Musina reka
Progorelica
Progorelica
3 : 3
Žiča
Žiča
Miločajac
Miločaj
1 : 3
Real
Podunavci
Jedinstvo
Godačica
3 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Borac (A)
Adrani
0 : 1
Mladost 1925
Oplanići
Krćevac 04
Krćevac
1 : 4
ZT Gorovič
Gorovič
Ranilović
Ranilović
2 : 1
Venčani
Venčani
Vrbica
Aranđelovac
1 : 1
Tulež
Tulež
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
3 : 0
Borac
Ljuljaci
Karađorđe
Viševac
3 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Šumadija
Sipić
4 : 0
Napredak
Malo Krčmare
Napredak
Simićevo
1 : 1
Jedinstvo
Oreovica
Sloga
Viteževo
2 : 2
Mladost
Svinjarevo
BSK
Brzohode
2 : 1
OFK Porodin
Porodin
Budućnost
Kočetin
3 : 1
Udarnik
Sibnica
Proleter
Četereže
0 : 3
Pomoravlje
Vlaški Do
Stig (MC)
Malo Crniće
1 : 0
Kobilje
Kobilje
Sloga (VS)
Veliko Selo
1 : 1
BSK
Boževac
Mrčkovac
Mrčkovac
1 : 2
Carevac
Carevac
OFK Vinci
Vinci
7 : 3
Graničar 2013
Zatonje
Barič
Barič
1 : 1
Polet
Bikinje
Srednjevo
Srednjevo
0 : 9
OFK Braničevo
Braničevo
Ram
Ram
3 : 0
Desine
Desine
Usije
Usije
2 : 4
Žika Marković Uča
Miljević
Električar
Šuvajić
3 : 0
Pek
Kusiće
Kumane
Kumane
1 : 1
Radnički
Požeženo
Sopot
Požarevac
2 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
Sloga (D)
Dubravica
1 : 4
Dizel
Bare
Proleter
Požarevac
0 : 3
Mip Majdan
Požarevac
Napredak (P)
Poljana
2 : 1
Sloga 1936
Kasidol
Dunavac
Petka
1 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Napredak 1947
Batovac
2 : 0
Metalac
Požarevac
Dunav
Ostrovo
6 : 0
Stig 1955
Beranje
Neresnica
Neresnica
7 : 1
Kaona
Kaona
Sloga
Mustapić
1 : 0
Radenka
Radenka
Petrovac 74
Kujavica
1 : 0
Polet
Jalovik
Sloga Trgošped
Mehovine
5 : 0
Krnule 09
Krnule
Torpedo
Lojanice
1 : 0
Mladost PB
Pocerski Belotic
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 1
Žika
Provo
Hajduk
Debrc
2 : 1
Sloga Ridj
Ridjake
OFK Varna
Varna
5 : 2
Mladost sl
Slatina
Mladost
Svileuva
2 : 2
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Sava
Mrđenovac
1 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Žabar
Žabar
1 : 0
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Mladost Br
Brezjak
4 : 0
Jelav
Jelav
Prva Iskra
Runjani
2 : 0
Mladost Lo
Loznica
Vrhpolje
Vrhpolje
1 : 2
Azbukovica
Crnca
Tolisavac - VT
Tolisavac
1 : 5
DB Junajted
Donje Brezovice
Mladost O
Očage
3 : 3
Bair
Bogatic
Radnik
Glogovac
2 : 0
Stojan Lazarac
Sovljak
Radnički Šabački
Šabac
3 : 0
Culjkovic
Culjković
Veliševac
Veliševac
5 : 2
Jedinstvo
Poljanice
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
2 : 1
Popadić
Popadić
Orao
Poljanice
1 : 5
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Toplica
Donja Toplica
2 : 1
Mionica
Mionica
Mladost
Latković
6 : 1
Proleter
Latković
Borac
Valjevo
0 : 2
Dupljaj
Dupljaj
Paune
Paune
1 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
4 : 0
Zabari
Zabari
Jadar 2013
Valjevo
3 : 1
Bujacic
Bujacic
Rakac Stave
Stave
1 : 2
Gradac
Valjevo
Mladost
Valjevska Kamenica
6 : 1
Lukavac
Lukavac
Zadrugar
Lopatanj
3 : 2
Kotešica
Kotešica
Dimitrije Tucović
Ćelije
10 : 0
Nepričava
Nepričava
Vrelo
Vrelo
6 : 1
Strelac 001
Kožuar
Kolubara
Liso Polje
5 : 3
Radnik
Ub
Jedinstvo
Milorci
3 : 0
Brgule
Brgule
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 4
Čučuge
Čučuge
Đorđe Bodinović
Raduša
0 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Dokmir
Dokmir
2 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Vrhunac
Radonjica
0 : 3
Radnik 2013
Sisince
OFK Blagotin
Belušić
2 : 1
Polet
Sekurič
Šumadija
Prevešt
0 : 3
Šumadinac
Dragovo
Goša
Vukmanovac
1 : 2
Mladost
Tečić
Beočić
Beočić
4 : 1
OFK Tvrđava
Županjevac
Jedinstvo
Duboka
3 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Morava (R)
Rajkinac
0 : 3
Dražmirovac
Dražmirovac
Partizan (M)
Majur
1 : 0
Lipar
Donji Račnik
Partizan (G)
Glogovac
1 : 1
Osaonica
Bagrdan
Kolonija
Jagodina
0 : 1
Ribnik
Ribnik
Morava (KS)
Kočino Selo
5 : 0
Trnava
Trnava
Popovac
Popovac
0 : 0
ISK Izvor
Izvor
Polet
Zabrega
3 : 1
OFK Borac
Bošnjane
Jedinstvo
Ratari
2 : 4
Mladost (R)
Raševica
Železničar
Klačevica
1 : 2
Heroj
Busilovac
Omladinac
Šaludovac
0 : 0
Moravac
Gornje Vidovo
OFK Krušar
Krušar
3 : 0
Mladost Virine
Virine
OFK Batinac
Batinac
6 : 0
Sloga
Isakovo
Supska
Supska
2 : 0
Budućnost
Vlaška
Beljanica
Strmosten
0 : 1
Sindjelić
Vojnik
Rudar (ST)
Stenjevac
6 : 4
Mladost 1950
Lomnica
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
5 : 1
Mladi Radnik
Grabovica
Kiseljak
Orašje
1 : 1
Parcane
Parcane
Gradac
Pločnik
2 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
Čukarički
Kruševica
3 : 4
Borac
Gornji Katun
Vinogradar
Riljac
0 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
14 : 1
Borjak 2013
Okruglica
Ratajac
Rataje
2 : 0
Garevina
Garevina
Mladost (R)
Raklja
4 : 3
Mladost (G)
Garevina
Srnje
Srnje
4 : 1
Padež
Padež
Meševo
Meševo
3 : 0
Konjuh
Konjuh
Kruševica
Kruševica
0 : 7
Sokolovi
Velika Kruševica
Gaglovo
Gaglovo
0 : 1
Žabare
Žabare
Polet (Š)
Šavrane
1 : 2
Zmajevac
Belasica
Trmčare
Trmčare
5 : 2
Polet (K)
Kobilje
OFK Budućnost
Kaonik
7 : 0
Jablanica
Jablanica
Štitari
Štitari
2 : 3
Grkljane
Grkljane
Modrica
Modrica
0 : 2
Rasinac
Veliko Golovode
Zdravinje
Zdravinje
1 : 2
Lipovac
Lipovac
Solunac
Banatski Sokolac
2 : 3
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Gaj
Veliki Gaj
6 : 1
Banat
Ilandža
Lokve
Lokve
0 : 3
Sloga
Margita
Vitorul
Straža
1 : 4
Vojvodina
Crvena Crkva
Radnički 1927
Vršac
2 : 0
Omladinac
Zagajica
Sloga
Jarkovac
0 : 4
Proleter
Neuzina
Jedinstvo
Ečka
2 : 1
MSK
Mihajlovo
Mladost
Belo Blato
1 : 0
Tamiš
Farkaždin
OFK Stajićevo
Stajićevo
1 : 2
ASK
Aradac
Car Uroš
Jazak
1 : 0
Vojvodina
Neradin
Sloga
Voganj
3 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
OFK Kraljevci
Kraljevci
0 : 4
Krušedol
Krušedol
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 1
Borac (S)
Stejanovci
Planinac
Rivica
3 : 2
Sremac
Dobrinci
Polet
Nikinci
6 : 0
Mladost (P)
Pavlovci
Borac (K)
Klenak
5 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Polet
Novi Karlovci
1 : 2
Graničar
Obrež
Mladost
Prhovo
4 : 1
Vitez
Subotište
Sloga
Maradik
3 : 0
Lovac
Karlovčić
OFK Brestač
Brestač
2 : 1
Kameni
Ašanja
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 1
Borac
Jarkovci
Napredak
Šuljam
4 : 4
Grgurevci
Grgurevci
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 0
Planinac
Ležimir
BSK
Bešenovo
6 : 1
Sloga (Z-I)
Zasavica I
OFK Bosut
Bosut
0 : 1
Sloga (Č)
Čalma
Borac (VR)
Veliki Radinci
6 : 0
Borac (R)
Radenković
Jednota
Šid
4 : 1
Graničar
Jamena
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 1
Jedinstvo
Ljuba
Borac
Ilinci
0 : 0
OFK Bingula
Bingula
Sremac
Berkasovo
1 : 1
Bratstvo
Sot
Neštin
Neštin
1 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
Sloga
Plavna
1 : 2
Mladost
Mali Bač
Borac
Vizić
3 : 1
Vajska
Vajska
OFK Radnički
Dren
1 : 0
Petka
Petka
Proleter
Vrbovno
2 : 5
BSK
Brajkovac
OFK Borac
Arapovac
1 : 0
Strmovo
Strmovo
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 3
Vreoci
Vreoci
Mladost (L)
Leskovac
1 : 1
OFK Sokolovo
Sokolovo
Pobeda
Piroman
0 : 1
Sloga
Ratari
Proleter
Jasenak
0 : 0
Baljevac
Baljevac
Borac
Ušće
6 : 3
Crvena Zastava
Obrenovac
Ljubinić
Ljubinić
2 : 2
Zvezda Konatice
Konatice
Partizan
Draževac
0 : 2
Skela
Skela
Rekreativo
Zabrežje
0 : 8
Duboko
Mala Moštanica
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 1
Bokelj
Kotor
Bratstvo
Cijevna
0 : 1
Arsenal
Tivat
Kom
Podgorica
2 : 0
Zora
Spuž
Ibar
Rožaje
1 : 3
Jezero
Plav
Berane
Berane
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Zabjelo
Podgorica
2 : 0
Cetinje
Cetinje
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
1 : 0
Sloga
Doboj
Metalmania
Kanjiža
4 : 7
Železničar
Pančevo
Budućnost
Gložan
3 : 0
Kikinda
Kikinda
Bačka Žabalj
Žabalj
6 : 2
Rubin
Mol
Polet
Sivac
0 : 0
Sremice
Sremska Mitrovica
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
BSK Borča
Borča
Jagodina
Jagodina
2 : 2
Sloboda Piont
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 2
Napredak
Kruševac
Borac
Čačak
1 : 0
Partizan
Beograd
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Indeks
Novi Sad
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
OFK Hajduk
Kula
6 : 2
Vršac United
Vršac
Spartak
Subotica
0 : 1
Inđija
Inđija
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Mladost (L)
Lučani
4 : 2
Metalac (K)
Kraljevo
FAP
Priboj
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Brodarac 2
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Sinđelić
Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Internacional
Beograd
0 : 0
BSK Borča 2
Borča
Bačinac
Bačinac
0 : 6
Pobeda
Golobok
Polet
Idvor
3 : 0
Glogonj
Glogonj
Slavija
Kovačica
0 : 0
Dolina
Padina
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Napredak
Kruševac
3 : 0
Borac
Čačak
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Spartak
Subotica
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
2 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Sloboda Point
Užice
2 : 2
Čukarički
Beograd
Banat
Zrenjanin
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Javor
Ivanjica
2 : 0
Budućnost
Arilje
Sevojno
Sevojno
2 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Slatina
Slatina
0 : 3
Polet (LJ)
Ljubic
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 0
Borac (St)
Starčevo
Dolina
Padina
1 : 1
Banat
Vršac
Napredak
Kruševac
1 : 1
Borac
Čačak
Smederevo
Smederevo
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Čačak 94
Čačak
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Budućnost
Arilje
1 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Javor
Ivanjica
0 : 0
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Sloga (K)
Kraljevo
6 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Spartak
Subotica
3 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Potisje
Kanjiža
3 : 1
Subotica
Subotica
Partizan (U)
Uljma
0 : 5
BAK
Bela Crkva
Radnički 1927
Vršac
4 : 5
Vršac United
Vršac
Železničar
Pančevo
4 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 6
Dinamo
Pančevo
Strela
Ivanovo
0 : 24
Mika Antić
Pančevo
Borac (S)
Sakule
1 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Mladi radnik
Radinac
3 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Bačinac
Bačinac
4 : 1
Pobeda
Golobok
Železničar
Požarevac
0 : 5
VGSK
Veliko Gradište
Borac
Žabari
2 : 2
Obilić
Živica
Kosmet
Leposavić
3 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
ŠF Fenerbahče
Novi Pazar
10 : 0
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Granit
Jošanička Banja
1 : 4
Jošanica ND
Novi Pazar
Rudar (B)
Baljevac
0 : 5
Trepča
Kosovska Mitrovica
OFK Nacional
Novi Pazar
1 : 1
Bane
Raška
Potisje
Kanjiža
2 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Dribling
Subotica
3 : 0
Čoka
Čoka
Sampion
Valjevo
1 : 0
Krusik 2
Valjevo
Duljaj
Topola
10 : 0
Sušica
Kragujevac
Apolon 4 I
Kragujevac
4 : 0
Šumadija 1903 I
Kragujevac
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
1 : 4
Pazar Juniors
Novi Pazar
Mokra Gora
Zubin Potok
5 : 0
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Kosmet
Leposavić
3 : 0
OFK Ras
Raška
Rudar (B)
Baljevac
0 : 7
Trepča
Kosovska Mitrovica

Košarka

Mega Vizura
Beograd
77 : 91
Igokea
Aleksandrovac
Cibona
Zagreb
87 : 63
Szolnoki Olaj
Szolnok
Široki Primorka
Široki Brijeg
60 : 58
Union Olimpija
Ljubljana
Napredak Rubin
Kruševac
66 : 64
Tamiš
Pančevo
OKK Beograd
Beograd
73 : 79
Crnokosa
Kosjerić
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
66 : 67
Borac
Čačak
Beovuk 72
Beograd
79 : 81
Spartak
Subotica
Železničar
Inđija
72 : 79
Jagodina
Jagodina
Radnik
Surdulica
79 : 54
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Bor RTB
Bor
94 : 61
Kuršumlija
Kuršumlija
Jug
Vranje
73 : 57
Prokuplje
Prokuplje
Mladost
Zaječar
62 : 92
Niš
Niš
Zdravlje Leskovac
Leskovac
76 : 69
Rtanj
Boljevac
Odžaci
Odžaci
68 : 63
Topola
Bačka Topola
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
65 : 67
Dunav
Stari Banovci
Srem
Sremska Mitrovica
84 : 83
Akademik
Srbobran
Mladost 2009
Zemun
73 : 85
Milan Trivić
Beograd
Srbobran Reahem
Srbobran
72 : 57
Šabac
Šabac

Odbojka

Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 2
Crvena Zvezda
Beograd
Libero ČA
Čačak
3 : 2
Student
Niš

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
25 : 25
Rudar
Kostolac
Napredak
Kruševac
27 : 25
Spartak Vojput
Subotica
Crvena Zvezda
Mokrin
29 : 21
Titel Džon Dir
Titel
Hercegovina
Sečanj
26 : 29
Dinamo
Pancevo
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
20 : 20
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Loznica
Loznica
33 : 34
Partizan Dunav osigiranje 2
Beograd
Obilić
Beograd
30 : 25
Novi Beograd
Beograd
Požarevac
Požarevac
34 : 30
Sindjelić
Beograd
Radnički
Niš
20 : 31
Planinka
Kuršumlija
Jagodina
Jagodina
35 : 35
Dubočica 54
Leskovac
Đerdap
Kladovo
29 : 25
Majdanpek
Majdanpek
Dorćol
Beograd
34 : 28
Mačva
Bogatić
Jedinstvo 1974
Krnjevo
27 : 32
Junior
Beograd
Morava
Vladičin Han
25 : 25
Niška Banja
Niška Banja
Aleksinac
Aleksinac
23 : 22
Hisar
Leskovac
Progres
Svrljig
31 : 20
Pirot
Pirot
Graničar
Gakovo
27 : 26
Rusin
Ruski Krstur
Borac
Bački Gračac
29 : 28
Prigrevica
Prigrevica
Smederevo 2
Smederevo
41 : 13
Gučevo
Banja Koviljača
Crvena Zvezda 2
Mokrin
31 : 19
Partizan (H)
Horgoš
Naftagas
Elemir
29 : 25
Senta
Senta
Junior
Beograd
16 : 26
Radnički (KG)
Kragujevac
Sloven
Ruma
24 : 26
Spartak
Debeljača
Jabuka 95
Jabuka
13 : 33
Proleter
Zrenjanin
Mladi Radnik
Radinac
16 : 24
Topčider
Beograd
Kučevo
Kučevo
41 : 28
ORK Beograd
Beograd
Požarevac
Požarevac
29 : 28
Milenium
Beograd
Loznica grad
Loznica
20 : 19
Sloga
Petrovac na Mlavi
Košutnjak
Čačak
15 : 31
Sočanica
Sočanica
Feniks
Beograd
24 : 18
ORK Loznica
Loznica
Miletić
Mošorin
24 : 18
Naftagas
Elemir
Lehel
Mužlja
31 : 7
Aleksandrovo
Aleksandrovo
Aleksandrovo
Aleksandrovo
8 : 46
Partizan
Iđoš
Železničar 2
Inđija
23 : 28
Temerin 2
Temerin
Deronje
Deronje
16 : 9
Hajduk
Beška
Sonta
Sonta
22 : 7
Eret
Bač

Futsal

Kikinda
Kikinda
2 : 1
Tango Liman
Novi Sad
Nova Pazova
Nova Pazova
2 : 4
Tvrdjava
Novi Sad
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
9 : 5
Kraljevićevo
Kačarevo
Sremski Vitezovi
Irig
1 : 2
Apa futsal
Apatin
Kepa 9
Stajićevo
20 : 0
BSK
Bački Brestovac